گواهینامه R3 Corda: یک متخصص Corda شوید

آرزو دارید Corda Expert شوید؟ بیایید از متخصصان بیاموزیم که چگونه می توانید گواهینامه R3 Corda را دریافت کنید.

در حال حاضر ، بسیاری از شرکت های سازمانی از Corda برای پروژه های مختلف بلاکچین خود استفاده می کنند. همراه با سایر سیستم عامل های محبوب ، Corda قبلاً موقعیت خود را در بازار بزرگ بلاکچین تثبیت کرده است.

بنابراین ، بسیاری از شرکت ها اکنون به دنبال متخصصان Corda هستند تا به آنها در توسعه راه حل های خود کمک کنند. اگر می خواهید شغل خود را در بلاکچین دنبال کنید ، این فرصت عالی برای شما برای دریافت گواهینامه R3 Corda است..

امروز ما چگونگی صدور گواهینامه Blockchains CEBP را برای دستیابی به این هدف در این راهنما دنبال خواهیم کرد. بنابراین ، بیایید هر زمان را از دست ندهیم و به آن وارد شویم!

به زودی: راهنمای مبتدیان دوره توسعه Corda

Contents

بلاکچین آینده است

قبل از اینکه بفهمم چگونه دوره CEBP می تواند به شما در تبدیل شدن به یک متخصص Corda کمک کند ، من توضیح خواهم داد که بلاکچین فناوری آینده است. ما همچنین توضیح خواهیم داد که چرا Corda نیز قسمت بزرگی از آن است.

اگر می خواهید در این صنعت شغلی ایجاد کنید ، باید درک کنید که بلاکچین چگونه آینده خواهد بود. همچنین ، به شما کمک می کند تصمیم خود را برای دریافت گواهینامه R3 Corda بهتر ارزیابی کنید.

طبق نظرسنجی سال 2020 ، 55٪ از سازمانهای سازمانی بلاکچین را اولویت اصلی خود قرار داده اند. بنابراین ، این یک فرصت عظیم برای شروع سفر blockchain خود در حال حاضر است.

همچنین ، فرض کنید که شما در حال حاضر در یک محیط سازمانی کار می کنید. در این صورت ، بهتر است مهارت در استفاده از گواهینامه R3 Corda را داشته باشید زیرا بلاک چین Corda یکی از محبوب ترین و محبوب ترین سیستم عامل ها در حال حاضر است.

بلاک چین در آینده بسیاری از استراتژی های تجاری را تغییر خواهد داد. بیایید ببینیم اینها چیست –

مدل حاکمیت سازمان

با نزدیک شدن به وضعیت مجاز تر در آینده ، ما شاهد تغییر در مدل های مختلف سازمانی خواهیم بود. همچنین ، پرداختها را به روشی م moreثرتر نیز تضمین می کند. ناگفته نماند ، وضعیت عمومی به زودی از بین می رود.

شبکه های بهم پیوسته


در حال حاضر ، سیستم عامل های بلاکچین تلاش زیادی برای دستیابی به قابلیت همکاری دارند. در نتیجه ، کارشناسان با خیال راحت می توانند بگویند که در آینده ، این سیستم عامل ها به آن دست خواهند یافت. بنابراین ، شما یک شبکه بهم پیوسته را در چندین صنعت خواهید دید.

اتصال با سایر فن آوری ها

Blockchain یکی از فناوری های آینده است ، اما تنها نیست. فناوری های دیگری نیز وجود دارند که واقعاً تغییراتی را در جهان ما ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، فناوری AI یکی از آنهاست و با بلاکچین می تواند شکوفا شود و راه حل های مبتنی بر بلاکچین AI ایجاد کند..

همچنین ، همراه بودن بلاکچین با سایر فناوری ها می تواند به ایجاد مزایای بیشتری برای خود بلاکچین کمک کند.

ابزار اعتبار سنجی رونق می گیرد

بلاکچین از ابزارهای زیادی برای اعتبار سنجی داده ها روی زنجیره استفاده می کند. بنابراین ، به ابزار اعتبار سنجی نیاز دارد که بتواند اطلاعات را از دنیای خارج واکشی کرده و از طریق اطلاعات اشتباه به درستی فیلتر کند. بنابراین ، برای کارآمدتر شدن بلاکچین ، ابزارهای اعتبار سنجی یک پیشرفت بزرگ همراه با اجرای گسترده را مشاهده خواهند کرد.

ارزهای دیجیتال در بانک های مرکزی

بزرگترین تغییر در بخش بانک اتفاق خواهد افتاد. در واقع ، همه آنها به جای ارزهای کاغذی ، به سراغ ارزهای دیجیتال می روند. علاوه بر این ، یک تغییر بزرگ در کارایی آنها نیز مشاهده خواهید کرد. همچنین ، تمام اسناد مبتنی بر کاغذ به نسخه های دیجیتال بلاکچین تغییر جهت می دهند. بنابراین ، در دراز مدت بیشتر پروژه های ارز دیجیتال بانک مرکزی را مشاهده خواهید کرد.

به همین دلیل است که شما قطعاً باید بلاکچین را به عنوان مسیر شغلی خود انتخاب کنید. همچنین ، اگر به Corda علاقه مند هستید ، بهتر است گواهینامه R3 Corda را دریافت کنید.

گواهینامه Corda Expert: چرا باید Corda Expert شوید?

خوب ، حتماً از خود می پرسید که چرا باید در وهله اول به یک متخصص بلاک چین Corda تبدیل شوید. منظور ما این است که ، چرا باید یک گواهینامه تخصصی Corda دریافت کنید ، درست است؟ خوب ، دلایل بی شماری برای دستیابی به گواهینامه R3 Corda وجود دارد.

افزایش نیاز به Corda

نیاز به Corda با سرعت نمایی به سرعت در حال افزایش است. صادقانه بگویم ، بسیاری از صنایع به دنبال Corda برای پروژه بزرگ بعدی بلاکچین خود هستند. بنابراین ، نیاز به آموزشهای مناسب Corda نیز افزایش یافته است. در حقیقت ، کوردا ابتدا کار خود را به عنوان بستری برای بخشهای مالی خاص آغاز کرد. اما در حال حاضر فقط به بخش مالی محدود نمی شود.

به عنوان یک داوطلب مجاز ، می توانید از این فناوری استفاده کرده و در دوره صدور گواهینامه R3 Corda ثبت نام کنید. بنابراین ، پس از تسلط بر مهارت های توسعه Corda ، مجبور نیستید به آینده خود فکر کنید.

سادگی زیرساخت Corda

درک و مدیریت زیرساخت های Corda بدون شک ساده است. بنابراین ، یادگیری در مورد آن کار سختی برای شما نخواهد بود. اما ، سعی نکنید آن را به تنهایی یاد بگیرید ، این یک فناوری متفاوت است که نیاز به دیدگاه متخصص دارد.

در حقیقت ، Corda می خواهد این امکان را برای هر صنعت خارج از آن فراهم کند. بنابراین ، آنها اطمینان حاصل کردند که پیچیدگی معماری در حداقل باشد. بنابراین ، با دریافت گواهینامه Corda R3 ، در کمترین زمان و با زیرساخت های ساده آشنا خواهید شد.

کمبود مهارت در توسعه Corda

خوب ، در واقعیت ، تعداد زیادی از توسعه دهندگان Corda در آنجا وجود ندارند. همچنین ، بلاکچین خود یک فناوری نسبتاً جدید است ، علاوه بر این ، Corda نیز کاملاً جدید است. بنابراین ، بسیاری از سازمان ها به دنبال استعدادهای مناسب هستند که بتوانند در ساخت پروژه های پایه Corda و افزایش درآمد خود به آنها کمک کنند. از آنجا که نیاز به مهارت های زنجیره بلوک در این مکان در حال افزایش است ، باید بر آن مهارت پیدا کنید ، در حالی که هنوز می توانید.

بنابراین ، وقتی گواهینامه توسعه دهنده R3 Corda را دریافت کردید ، می توانید به دنبال این پیشنهادات شغلی بروید و جایگاه خود را در شرکت ادعا کنید. بیشتر از این ، رقابت شما حداقل خواهد بود.

حقوق بالاتر

شرکت های سطح بالا حاضرند مبلغ هنگفتی را برای توسعه دهنده کامل Corda پرداخت کنند. اگر می دانید که چه چیزهایی در مورد توسعه Corda وجود دارد ، می توانید یک حقوق پردرآمد بخواهید. در حقیقت ، شما می توانید انتظار داشته باشید که دستمزد توسعه دهندگان بلاکچین از 135000 دلار – 200000 دلار هر سال باشد!

این یک حقوق بسیار سخاوتمندانه است ، نه؟ اما بدون دوره صدور گواهینامه R3 Corda ، یادگیری در مورد آن دشوار است ، چه رسد به اینکه به یک توسعه دهنده تبدیل شوید. بنابراین ، اگر می خواهید یک کار زیبا و زیبا برای حقوق و دستمزد داشته باشید ، توسعه Corda می تواند شما را به این هدف برساند.

مزایای صدور گواهینامه Corda

گذراندن دوره صدور گواهینامه R3 Corda مزایای خاصی دارد. به غیر از چشم اندازهای شغلی آشکار ، نکات دیگری نیز باید در نظر گرفته شود. بنابراین ، بیایید ببینیم این مزایا چیست –

مهارت های خود را به عنوان یک متخصص Corda ثابت کنید

گواهینامه Corda R3 به شما کمک می کند مهارت خود را به مقامات مربوطه ثابت کنید. به عنوان مثال ، وقتی به مصاحبه سازنده بلاکچین می روید ، می توانید گواهینامه خود را به نمایش بگذارید و ارزش خود را بخواهید.

همچنین ، شاید شما از قبل دانش پایه ای در این مورد داشته باشید. اما به پرداخت نیاز دارد. علاوه بر این ، استفاده از یک دوره به شما کمک می کند درک بهتر آنچه در مصاحبه انتظار می رود و چگونگی مقابله با هر گونه س questionsال از طریق شما باشد..

در حقیقت ، دوره های تخصصی به شما کمک می کند تا چشم انداز بیشتری در مورد شبکه بلاکچین همراه با Corda بدست آورید. بنابراین ، شما نه تنها دانش تحول دیجیتال بلاکچین را خواهید داشت ، بلکه تخصص مبتنی بر Corda را نیز خواهید داشت و این دو را با هم مرتبط می کنید.

بنابراین ، به جز گذراندن دوره ، هیچ وسیله خوبی برای متخصص شدن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: 30+ سوال و جواب مصاحبه Corda

یک شغل پردرآمد را به عنوان یک متخصص Corda شروع کنید

بهترین قسمت در مورد دریافت گواهینامه توسعه دهنده R3 Corda این است که شما یک موقعیت شغلی بلاکچین سودآور خواهید داشت. بدیهی است که این موردی است که بسیاری از افراد حرفه ای می خواهند و با گرفتن گواهینامه ، کار ساده تر خواهد شد.

همانطور که قبلاً می دانید ، صنعت بلاکچین آماده ریختن یا سرمایه گذاری در این بخش است. بنابراین ، اگر بتوانید ارزش خود را ثابت کنید ، به راحتی می توانید موقعیت شغلی درجه یک را در یک محیط سازمانی بدست آورید.

همچنین ، افراد حرفه ای که می خواهند بازی های خود را ارتقا دهند نیز باید از این گواهی برای نمایش مهارت های خود و یا ارتقا سطح خود استفاده کنند.

Edge Competitive Edge را نسبت به سایرین بدست آورید

اگر این فرصت را پیدا کنید که CV خود را غنی کنید و نسبت به سایر کاندیداها برتری کسب کنید ، آیا این کار را نمی کنید؟ در حقیقت ، صدور گواهینامه Corda R3 به شما کمک می کند CV خود را غنی کنید و از سایر شکارچیان شغل در بازار پیشی بگیرید..

بگذریم ، بازار کار بسیار رقابتی است. حتی اگر فقط چند متخصص Corda وجود داشته باشد ، صدور گواهینامه به شما توانایی بیشتری برای انجام وظایف را می دهد. همچنین ، ممکن است مشاوره بیشتری داشته باشید یا در تیم توسعه نیز موقعیت پیشرو را کسب کنید. بنابراین ، ما به شما توصیه می کنیم که در حال حاضر یک دوره صدور گواهینامه در مورد R3 Corda را بررسی کنید!

مفاهیم اصلی معماری Corda را درک کنید

بهترین راه برای شروع سفر بلاکچین شما به جای یادگیری در مورد مفاهیم اصلی چیست؟ بنابراین ، وظیفه شما برای یک توسعه دهنده Corda است که کاملاً از آنچه کار می کنید آگاه باشید. در واقع ، گواهینامه توسعه دهنده R3 Corda تمام اصول لازم برای شروع را پوشش می دهد.

بیشتر از این ، این دوره های صدور گواهینامه به شما امکان می دهد دانش عمیقی در مورد موضوع کسب کنید. اگر در مورد معماری یا نحوه کار آن واضح نباشید ، عمیق تر شدن در برنامه کدگذاری دشوار است. همچنین ، به شما کمک خواهد کرد تا پروژه های بلاکچین خود را برای مشاوران یا هر متخصص صنعت دیگر استراتژیک کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره مجاز معماری بلاکچین سازمانی (CEBA)

کدام بستر را برای فرآیند صدور گواهینامه Corda R3 خود استفاده کنید?

خوب ، همانطور که قبلاً مشاهده کردید ، مزایای ثبت نام در دوره صدور گواهینامه R3 Corda بسیار زیاد است. بیشتر از آن ، یک متخصص کوردا مجاز نمی تواند در حال حاضر فرصتی داشته باشد اما همچنین می تواند انتظار مزایای فناوری آینده را داشته باشد.

بنابراین ، تنها عقل سلیم است که می خواهید به دنبال بهترین راه برای شروع سفر Corda خود باشید. 101 بلاکچین یکی از برترین برنامه های آموزشی و پژوهشی در حوزه بلاکچین است.

در حقیقت ، این یک منبع مستقل شناخته شده است که می توانید از آن برای راحت گرفتن اطلاعات درجه شرکت استفاده کنید. بیشتر ، برای کمک به شما ، 101 Blockchain یک گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) ارائه می دهد.

این گواهینامه Corda را نیز تحت پوشش قرار می دهد. بنابراین ، شما می توانید با داشتن Corda دارای گواهینامه حرفه ای دارای گواهینامه حرفه ای شوید. به هر حال ، بهترین قسمت در مورد این سیستم عامل ارائه ابزارهای تولیدی و دانش عملی در مورد موضوع گفته شده است. بنابراین ، مهم نیست که همیشه به روز باشید.

همچنین یک دوره آینده فقط در زمینه توسعه Corda برگزار می شود و ما در آینده نیز به آن خواهیم پرداخت.

به زودی: راهنمای مبتدیان دوره توسعه Corda

صدور گواهینامه 101 Blockchains Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

دوره صدور گواهینامه Enterprise Blockchain Professional (CEBP) برای هر شخصی که می خواهد متخصص Corda شود مناسب است. همچنین ، این فقط هر آزمون صدور گواهینامه نیست و نه راهنمای جامع برای کمک به شما در حرفه ای شدن.

101 Blockchains همیشه تلاش می کند تا به داوطلبان احتمالی ، تجربه و دانش لازم برای متخصص شدن را ارائه دهد. به هر حال ، این گواهینامه برای کمک به شما در دریافت گواهینامه توسعه دهنده R3 Corda طراحی شده است.

از آنجا که این دوره فناوری های دیگری مانند Hyperledger Fabric و Enterprise Ethereum را نیز شامل می شود ، می توانید با طیف کلی بلاکچین آشنا شوید..

به هر حال ، چون این دوره مطالب تازه ای را ارائه می دهد ، شما را در جریان تغییرات طراحی فعلی قرار می دهد. بیشتر از آن ، با صدور گواهینامه 101 Blockchains CEBP اطمینان حاصل می کنید که توانایی درک اهداف تجاری را دارید و به طور موثر استراتژی می گیرید.

اما به یاد داشته باشید ، این دوره عمدتا برای دانشجویانی است که مایل به تبدیل شدن به یک متخصص معتبر در بلاکچین هستند.

به هر حال ، در این دوره ، شما به –

 • مفاهیم اصلی R3 Corda و اکوسیستم کلی آن را درک کنید.
 • با استفاده از ابزارهای عملی و آزمونهای تعاملی ، تخصص و تجربه خود را ایجاد کنید.
 • درباره اجرای سازنده و واقع گرایانه مدل های کاری مبتنی بر Corda اطلاعات کسب کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام در دوره CEBP است و می توانید به کلیه مطالب پردرآمد 101 بلاکچین دسترسی پیدا کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

مدت زمان دوره

در واقع ، طول دوره فقط 4 هفته است. همه مواد به بخشهای کوچکتر تقسیم می شوند که هر هفته فقط 3-4 ساعت طول خواهد کشید. اما بهترین قسمت این است که برای یادگیری در مورد Cordا مجبور نیستید به یک جدول زمانی ثابت پایبند باشید.

بنابراین ، می توانید مکث کرده و دوره را هر زمان که از قسمت خود وقت آزاد دارید ادامه دهید. بنابراین ، برخلاف سایر دوره هایی که در بازارها برگزار می شود ، یک گزینه زمان بندی انعطاف پذیر برای شماست.

ساختار درس

ماژول -1: مبانی فناوری Blockchain

این اولین ماژول دوره صدور گواهینامه CEBP است. این کار با توضیح اینکه فناوری بلاکچین چیست و چگونه بلاکچین کار می کند شروع می شود. علاوه بر این ، به آرامی شروع به نشان دادن قسمت های مختلف زنجیره بلوک و نقش این عناصر می کند.

به هر حال ، بعداً انواع مختلف فناوری بلاکچین ، مشخصات ، ویژگی ها و غیره را پوشش خواهد داد.

همچنین در مورد نحوه استفاده از آنها در محیط های مختلف خواهید آموخت. بنابراین ، این فرآیند به شما کمک می کند در صورت نیاز از بلاکچین خاصی استفاده کنید.

در مرحله بعدی ، این ماژول عناصر مختلف زنجیره بلوک مانند هزینه های مضاعف ، قراردادهای هوشمند و روند اجماع برای مدل های تجاری را پوشش خواهد داد..

 • مبانی فناوری Blockchain
 • چگونه بلاک چین کار می کند?
 • انواع مختلف بلاکچین
 • قراردادهای هوشمند
 • اثبات کار

ماژول 2: بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی

این ماژول بعدی در دوره صدور گواهینامه CEBP است که برای مراحل صدور گواهینامه corda شما نیاز دارید. در واقع ، این مهمترین ماژول برای شماست ، زیرا در این ماژول با سیستم عاملهای مختلف بلاکچین از جمله بلاکچین Corda آشنا خواهید شد..

اساساً ، این ماژول با توضیح اصول Hyperledger Fabric آغاز می شود. این روش نحوه کار کردن ، موارد استفاده و بسیاری از عناصر دیگر این سیستم عامل را توضیح می دهد.

در مورد سیستم عامل Ethereum نیز همین طور است. پس از آن ، پلت فرم Corda را پوشش می دهد. در این ماژول ، شما می توانید با اصول Corda ، نحوه استفاده از آن ، موارد استفاده ، و نحوه استفاده از آن در تجارت خود و بسیاری از موضوعات مهم دیگر آشنا شوید..

 • پارچه هایپرلجر
 • اتریوم
 • کوردا

در مورد سیستم عامل های بلاکچین کنجکاو هستید؟ در اینجا راهنمایی برای سیستم عامل های بلاکچین Enterprise آورده شده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موارد استفاده کنید.

ماژول 3: بلاکچین در امور مالی تجارت

در این ماژول بعدی ، شما با یادگیری ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزپایه شروع خواهید کرد. بله ، اینها متفاوت هستند و آنها نقش متمایز خود را در یک شبکه بلاکچین دارند. بنابراین ، اگر می خواهید یک پروژه بلاکچین سرمایه گذاری مالی ایجاد کنید که از توکن استفاده می کند ، می توانید از این درس یادداشت برداری کنید.

بعدی بنیاد شبکه Ripple است. در واقع ، این سیستم عامل برای بخش های مالی و موارد استفاده مناسب است. بنابراین ، در این ماژول تأکید دارد که بلاکچین چگونه ارز دیجیتال را کنترل می کند.

علاوه بر این ، بعداً ، شما در مورد تأثیر تجارت مالی برای تلفیق فناوری بلاکچین اطلاعات خواهید گرفت.

 • دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه
 • مبانی ریپل
 • تجارت مالی در بلاکچین

اطمینان حاصل کنید که تمام دروس را با دقت فراوان برای مراحل صدور گواهینامه Corda گذرانده اید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره Blockchains و تجارت مالی

ماژول -4: برنامه های مختلف Blockchain

در جلسات آموزشی خود ، در ادامه با برنامه های مختلف بلاکچین آشنا خواهید شد. ماژول با توضیح روند اساسی زنجیره تأمین آغاز خواهد شد. همچنین چگونگی تأثیر بلاکچین بر قسمتهای مختلف اکوسیستم زنجیره تأمین را پوشش خواهد داد.

پس از آن ، شما در مورد موارد مختلف استفاده از بلاکچین برای سیستم های مدیریت زنجیره تامین اطلاعات خواهید گرفت. به هر حال ، مربی تمام مراحل یک پروژه زنده مثال را فقط برای کمک به شما در درک بهتر مفهوم توصیف می کند.

به هر حال ، ماژول با درسی مختص تحول دیجیتال بلاکچین بسته می شود.

 • مبانی مدیریت زنجیره تأمین مبتنی بر بلاکچین
 • از موارد Blockchain در مدیریت زنجیره تأمین استفاده کنید
 • تحول دیجیتال بلاکچین

اکنون ثبت نام کنید: دوره مدیریت بلاکچین سازمانی و زنجیره تأمین

ماژول 5: موارد استفاده از بلاکچین در دنیای واقعی

برای دریافت گواهینامه Corda ، باید در مورد موارد استفاده از بلاکچین بدانید. این ماژول نهایی دوره صدور گواهینامه است. در حقیقت ، این دوره موارد مختلف استفاده از بلاکچین را پوشش می دهد.

تقریباً همه موارد استفاده برای پلتفرم Corda نیز مناسب است. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید نمونه های واقعی را ببینید. هدف اصلی کمک به شما در درک چگونگی استفاده از این فناوری و ارائه راهکارهای بهتر است.

چرا از 101 Blockchain برای مجوز حرفه ای Blockchain سازمانی خود استفاده کنید?

خوب ، دلایل مختلفی برای استفاده از 101 Blockchains برای صدور گواهینامه حرفه ای سازمانی وجود دارد. بیایید ببینیم اینها چیست ،?

محتوای یادگیری با کیفیت بالا

101 Blockchains محتوای یادگیری با کیفیت بالا را برای روند صدور گواهینامه شما ارائه می دهد. بنابراین ، با استفاده از این ، می توانید به راحتی مفاهیم اصلی پلت فرم Corda را درک کنید. بیشتر ، اگر ساختار ماژول را از قبل مشاهده کنید ، می بینید که مطالب سخنرانی چقدر جامع است.

بنابراین ، بهبود مهارت های خود و دریافت گواهینامه در کنار آن کاملاً آسان است. بهترین قسمت در مورد این دوره این است که همراه با اطلاعات عمیق در مورد بلاکچین و همتایان آن است.

ساختار یادگیری انعطاف پذیر و تعاملی

برای آموزش Corda شما ، 101 Blockchains دارای یک ساختار یادگیری انعطاف پذیر و تعاملی است. پس از خرید دوره می توانید 1 سال به آن دسترسی پیدا کنید. همه مواد به بخشهای کوچکتر تقسیم می شوند که هر هفته فقط 3-4 ساعت طول خواهد کشید. اما بهترین قسمت این است که برای یادگیری در مورد Cordا مجبور نیستید به یک جدول زمانی ثابت پایبند باشید.

بنابراین ، می توانید مکث کرده و دوره را هر زمان که از قسمت خود وقت آزاد دارید ادامه دهید. بنابراین ، برخلاف سایر دوره هایی که در بازارها برگزار می شود ، یک گزینه زمان بندی انعطاف پذیر برای شماست.

مواد پاداش سود آور

بهترین ویژگی 101 دوره سازمانی Blockchains این است که همه آنها دارای مواد جایزه هستند. و CEBP یکی از آنهاست که تنوع مواد پاداش را فقط برای شما ارائه می دهد. در مطالب جایزه ، شما وظایف عملی ، سوالات تعاملی ، تمرینات ، مصاحبه با مدیران سطح بالا و غیره را انجام خواهید داد.

همانطور که قبلاً مشاهده کردید ، این یک روش عالی برای شروع آموزش Corda خود با 101 بلاکچین است.

در اینجا راهنمایی وجود دارد که چرا گواهینامه های بلاکچین برای حرفه بلاکچین مهم است.

راهنمای شخصی جامع

سفر شما برای دریافت گواهینامه تخصصی Corda با راهنمایی شخصی 101 Blockchains آسان تر است. بله ، تیم تخصصی 101 Blockchains همیشه آماده کمک به افراد در روند یادگیری خود است.

در واقع ، صفحات گسترده هفتگی 101 Blockchains پیشرفت هر دانش آموز را پیگیری می کند. بنابراین ، شما نباید نگران هرگونه سردرگمی یا س questionsالی در مورد موضوع درس باشید.

همچنین ، با پشتیبانی تیم متخصص ، به راحتی به یک متخصص شایسته برای مشاغل با مشخصات بالا شکوفا خواهید شد.

پشتیبانی برتر

چه کسی پشتیبانی حق بیمه را دوست ندارد؟ منظورم این است که اگر شما در یک دوره حق بیمه ثبت نام می کنید ، طبیعی است که از پشتیبانی حق بیمه نیز بخواهید. اینجاست که 101 Blockchains هرگز در جلب رضایت شما کوتاهی نخواهد کرد. در حقیقت ، 101 Blockchains فقط برای نیازهای شما یک تیم پشتیبانی پاسخگو و آگاه را ارائه می دهد.

به عنوان یک کاندیدای صدور گواهینامه ، بدیهی است که در مورد مراحل آزمون نگرانی یا س questionsالی خواهید داشت. خوب ، جای نگرانی نیست ، تیم پشتیبانی 101 Blockchains برای نجات روز اینجا هستند!

اثبات مهارت های تخصصی شما

این مهمترین دلیل انتخاب 101 بلاکچین برای گواهینامه تخصصی بلاکچین شماست. در حقیقت ، اگر در مهارت های خود در مصاحبه های سطح بالا اثبات مهارت ندارید ، این ممکن است کمی بر نتایج شما تأثیر بگذارد.

گواهینامه راهی عالی برای به نمایش گذاشتن تخصص شماست و با 101 Blockchains این نتیجه را می گیرید. پس از قبولی در آزمون ، یک گواهینامه قابل چاپ برای CV خود دریافت خواهید کرد. همچنین ، اعتبار LinkedIn را دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند نمایه LinkedIn خود را غنی کرده و دامنه شبکه خود را گسترش دهید.

همین حالا گواهینامه R3 Corda خود را دریافت کنید!

Corda قطعاً یکی از سیستم عامل های امیدوار کننده بلاکچین است. در حال حاضر ، بسیاری از شرکت ها مانند بانک کانادا ، اداره پول سنگاپور ، ING ، SWIFT و بسیاری دیگر از این سیستم عامل استفاده می کنند. بیشتر از آن ، Corda در حال حاضر در بسیاری از کنسرسیوم ها مشارکت دارد که حوزه بلاکچین را به سطح کاملاً متفاوتی هدایت می کند.

به همین دلیل است که می توانید آموزش Corda را تجربه کنید و در آن متخصص شوید ، یک انتخاب بسیار استراتژیک است. همانطور که می بینید ، خواسته ها زیاد است و آینده درخشانی در پیش دارد. بنابراین ، چرا همین حالا فرصت پیدا نمی کنیم؟ برای همه تازه کاران این فرصت مناسب برای گرفتن گواهینامه با دوره آینده توسعه Corda است!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map