Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

گزارش های G2 Fall 2020: به عنوان عملکرد بالا شناخته می شود

101 Blockchains با اعلام G2.com، Inc. گزارش های پاییز 2020 ، نقطه عطف دیگری را در کیف خود اضافه کرده است. ما با موفقیت موفق به کسب رتبه برتر نسبت به سایر ارائه دهندگان دوره های آنلاین قابل توجه در گزارش های G2 Fall 2020 شده ایم.

ما در دو گزارش Grid یعنی نشان Grid برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین پاییز 2020 و Grid Report برای توسعه مهارت های فنی پاییز 2020 ، دست خود را بر روی نشان “عملکرد عالی” گرفتیم..

این دستاورد شاخص روشنی از سالها تلاش و فداکاری در ساخت 101 دوره آموزش و صدور گواهینامه Blockchains است. نتایج اعتبار 101 Blockchains را به عنوان یک بستر قابل اعتماد برای آموزش و تحقیقات بلاکچین ایجاد می کند. علاوه بر این ، به وضوح نظر مشتریان در مورد این بستر ابتکاری را نشان می دهد. نتیجه گزارش شبکه G2 برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین پاییز 2020 و گزارش شبکه برای توسعه مهارت های فنی گزارش های پاییز 2020 برای تقویت روحیه تیم در 101 بلاکچین مهم است.

اهمیت گزارش های G2 پاییز 2020

ارزیابی G2 با جمع آوری بینش از زبان آموزان و شرکتهایی که از 101 بلاکچین استفاده می کنند ، بالاترین اطمینان از اعتبار را تضمین می کند. گزارش های G2 به درک انتظارات مشتریان برای بهبود کیفیت منابع آموزش بلاکچین کمک می کند. بازخورد مشتریان نهادی حیاتی در بهبود کیفیت آموزش و بلاکچین مواد آموزشی 101 بلاکچین است. این گزارش فرصت هایی را برای دستیابی به بینش در مورد پتانسیل بهبود و نقاط قوت 101 بلاکچین فراهم می کند.

در طولانی مدت ، پایداری 101 بلاکچین به میزان قابل توجهی به سازگاری آن با نیازهای کاربران بستگی دارد. نتایج گزارش G2 Grid برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین و توسعه مهارت های فنی برای پاییز 2020 به وضوح نشان دهنده تعهد 101 بلاکچین برای گوش دادن به صحبت های مشتریان خود است. در نتیجه ، می تواند اطمینان حاصل کند که مشتریان بهترین سطح خدمات را دارند. اعتماد و شناخت مشتریان از طریق این نتایج الهام بخش مورد نیاز برای تأمین نیازهای مشتریان به طور موثر است.

نشان دریافت شده در گزارش شبکه G2 برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین پاییز 2020 رضایت بیشتر مشتری را با حضور محدود 101 بلاکچین در بازار نشان می دهد. در حالی که نشان دریافت شده در گزارش شبکه G2 برای توسعه مهارت های فنی پاییز 2020 ، کارایی 101 بلاکچین را در ارائه یک تجربه یادگیری از انتها به انتهای مهارت های فنی نشان می دهد.

بنیاد قوی برای عملکرد قوی

تعهد تیم در پشت پایه گذاری 101 Blockchains عملکرد آن را در گزارش های G2 Fall 2020 گزارش کرده است. موفقیت 101 بلاکچین با توجه به نیاز مشتریان به کارآیی خدمات خیاطی بستگی دارد. با کمبود آموزش اختصاصی بلاکچین و بسترهای تحقیقاتی ، بسیاری از متخصصان مشتاق در توسعه حرفه خود بلاکچین با شکست مواجه می شوند.

101 بلاکچین نه تنها منابع یادگیری مربوط به فناوری بلاکچین را فراهم می کند بلکه کمک شغلی نیز می کند. گواهینامه های بلاکچین ویژه نقش ، همراه با دوره های آموزشی 101 بلاکچین ، فرصت های مناسبی را برای همه متخصصان مشتاق بلاکچین فراهم می کند.

از همه مهمتر ، تمرکز 101 بلاکچین در سطوح مختلف مهارت در طراحی منابع آموزشی و گواهینامه ها ، مزایای قابل اعتمادی را به همراه دارد. نشان های موجود در گزارش G2 Grid برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین و G2 Grid Report برای توسعه مهارت های فنی پاییز 2020 به عنوان یک ارائه دهنده دوره آنلاین با عملکرد بالا و مورد اعتماد ، گواهی واقعی بر اعتماد بسیاری از زبان آموزان در 101 بلاکچین است..

G2 Summer 2020 گزارش 101 Blockchains به نام دوره آنلاین با عملکرد بالا

یک مجری برتر از دیدگاه های مختلف


101 Blockchains همچنین مفتخر است که در جنبه های مختلف رضایت مشتری و راه اندازی و پشتیبانی در گزارش شبکه G2 پاییز 2020 برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین و گزارش شبکه برای توسعه مهارت های فنی عملکرد فوق العاده ای داشته است. این گزارش رتبه 101 101 بلاکچین را بالاتر از میانگین امتیاز در تأمین نیاز مشتری با دوره های صدور گواهینامه و آموزش Blockchain با کیفیت بالا قرار می دهد..

همچنین 101 Blockchains توانسته است از نظر کیفیت پشتیبانی ، سهولت نصب و سهولت مدیریت ، امتیازات سرسام آور بالاتر از حد متوسط ​​را کسب کند. مشتریان همچنین از نظر سهولت مدیریت و کیفیت پشتیبانی ، امتیازات بالایی را برای 101 Blockchains قرار داده اند. مهمترین نشان در دو دسته نشان دهنده توانایی 101 Blockchains برای اطمینان از رضایت مشتری با حضور کم بازار است.

همچنین می توانید نگاهی به بررسی مشتریان مختلف در مورد 101 بلاکچین بیندازید اینجا!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector