Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

گزارش های G2 Winter 2021: به عنوان عملکرد بالا نامگذاری شده است

گزارش های G2.com ، Inc. زمستان 2021 منتشر نشده است ، و همه هیجان زده هستند که می دانند چه امتیازاتی کسب کرده اند. بسیاری از شرکت ها به دنبال گزارش های G2 Winter 2021 هستند که در قسمت آخر سال نشان داده شده است. گزارش های G2 از اعتبار قابل توجهی برخوردار هستند زیرا به دلیل بررسی راه حل های دارای بالاترین رتبه در حوزه فناوری شناخته شده اند.

ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم 101 Blockchains در دو Grid Reports یعنی Grid Report for Online Course Providers Winter 2021 و Grid Report for Development Skills Development Winter 2021 به عنوان یک عملکرد بالا معرفی شده است. و نتایج جدید G2 اعتماد به نفس ما را افزایش داده است. نتایج گزارش ها نقاط قوت برجسته ای را نشان می دهد که به پیشرفت ما در خدمات بهتر مشتریان کمک کرده است.

گزارش های G2 Winter 2021 و موفقیت ما

ما ، در 101 Blockchains ، از جامعه عظیم فراگیران ، متخصصان و پزشکانمان که به ما در دستیابی به این موفقیت شگفت انگیز در گزارش های G2 Winter 2021 کمک می کنند ، سپاسگزاریم. ما توانسته ایم 7 نشان مختلف جدید برای سال 2021 به دست آوریم. به نظر می رسد انگیزه آور است ، این نیست?

G2 به عنوان یک ارائه دهنده دوره آنلاین در حوزه بلاکچین ، یک همراه قابل اعتماد در سفر تکامل ما بوده است. نقش گزارش های G2 در کمک به ما در بهبود خدمات برای تأمین نیازهای زبان آموزان ضروری است. در عین حال ، بازخورد کاربران می تواند به ما در درک نقاط قوت و زمینه های پیشرفت کمک کند.

پس از آن ، ما همچنین از یادگیرندگان و مشتریانمان صمیمانه سپاسگزاریم که شهادتهای ارزشمند خود را در مورد G2 در مورد ما گذاشتند. پشتیبانی از مشتریان ما نه تنها به ما کمک کرده است که 101 نشان جدید Blockchains G2 را بدست آوریم بلکه ما را برای دستیابی به موفقیت بهتر مشتری ترغیب می کند. حال ، بیایید نگاهی به دستاوردهای خود در گزارش های G2 برای زمستان 2021 بیندازیم.

G2 Winter 2021 101 Blockchains به نام High Performer

  • عملکرد بالا در زمستان 2021 X2

گزارش های Grid برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین زمستان 2021 و Grid Report برای توسعه مهارت های فنی زمستان 2021 همچنین از 101 Blockchains با نشان «عملکرد عالی» تجلیل کرده اند. نشان «عملکرد عالی» برای زمستان 2021 نشانه روشنی از عملکرد ما در جنبه های مختلف رتبه بندی رضایت مشتری است.

علاوه بر این ، اعتبار 101 نشان Blockchains G2 به همان اندازه با امتیاز ما در گروه عملکرد بالا پشتیبانی می شود. 101 بلاکچین نسبتاً بالاتر از سایر رقبا امتیاز کسب کرده است.

همچنین بخوانید: 101 Blockchains به نام High Performer در گزارش G2 پاییز 2020

  • ارائه دهنده دوره های آنلاین مشاغل کوچک با عملکرد برتر

دستاورد بعدی نشان «عملکرد عالی» در گزارش شبکه مشاغل کوچک برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین زمستان 2021 بود. شبکه کسب و کارهای کوچک برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین در گزارش های G2 زمستان 2021 محصولات مشاغل کوچک را در میان ارائه دهندگان دوره های آنلاین رتبه بندی می کند.

Grid ارائه دهندگان را براساس حضور در بازار و رضایت مشتری رتبه بندی می کند. 101 Blockchains در کسب رقابت با بسیاری از بازیکنان دیگر در رده عملکرد بالا موفق شده است.

  • برتر توسعه مهارت های فنی مشاغل کوچک

101 Blockchains در گروه دیگری از گزارش های G2 برای زمستان 2021 برای توسعه مهارت های فنی مشاغل کوچک ، عملکرد بالایی دارد. G2 به درستی ارزش بلاکچین را به عنوان یک مهارت مهم فنی مهم تشخیص داده است. بنابراین ، حضور نسبتاً جدید ما در بازار با کیفیت فوق العاده رضایت مشتری باعث افتخار ما شده است.


پشتیبانی از مشتریان ما در گسترش خدمات 101 بلاکچین بسیار مهم است. همچنین ، بررسی های صادقانه آنها به طور مداوم شناخت 101 بلاکچین را بهبود بخشیده است. در نتیجه ، 101 بلاکچین می تواند براساس مهارت ها و شایستگی های خود ، مخاطبان بیشتری را جذب کند.

  • عملکرد بالا در اروپا

101 Blockchains نشان “High Performer” را در اروپا با توجه به ارائه دهندگان دوره های آنلاین منطقه ای اروپا زمستان 2021 به دست آوردند. بر اساس گزارش G2 ، دلیل 101 101 Blockchains در میان ارائه دهندگان دوره های آنلاین در اروپا به عنوان یک عملکرد بالا شناخته شد ، نسبتا بالاتر است نمرات رضایت مشتری.

  • سهولت انجام تجارت با کیفیت و پشتیبانی

101 Blockchains همچنین توانسته است در گزارش های زمستان 2021 دو نشان G2 جدید دیگر نیز بدست آورد. شاخص رابطه توسعه مهارت های فنی زمستان 2021 دو نشان G2 ارائه داد –

  • راحت ترین کار برای تجارت
  • بهترین پشتیبانی

ما توانسته ایم در برخی از رقم های سنگین در نمره های داده های رابطه بیش از میانگین مورد انتظار حلقه بزنیم. این موفقیت تنها به لطف پشتیبانی مشتریان ما امکان پذیر بود. طبق شاخص رابطه ، ما از نظر داده های رابطه یا احتمال توصیه بالاتر از میانگین بودیم. علاوه بر این ، شاخص رابطه همچنین سهولت انجام تجارت و کیفیت پشتیبانی از امتیاز رابطه 101 بلاکچین را در نظر می گیرد.

باز هم ، ما از نظر سهولت در انجام تجارت ، امتیازات بالاتری نسبت به میانگین کسب کرده ایم. امتیاز 101 Blockchains از نظر کیفیت پشتیبانی کاملاً کامل بود که بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است. بنابراین ، یک عملکرد همه جانبه در به دست آوردن نشان های “سهولت تجارت با” و “کیفیت پشتیبانی” G2 نقش اساسی دارد..

  • عشق به مشتری های ما

101 Blockchains پاداش امیدوار کننده دیگری نیز کسب کرده و یک ورودی دیگر به نشان 101 Blockchains G2 اضافه کرده است. پاداش اضافی نشان “کاربران ما را دوست دارند” است. این یک شاخص واضح است که از مشتریان ما برای پیشنهادات ما قدردانی می کند. G2 پس از جمع آوری حدود 20 نظر ، به ما نشان «Users Love Us» را داده است. علاوه بر این ، ما همچنین شرایط به دست آوردن میانگین امتیاز 4 ستاره را در همه رتبه بندی ها برآورده کردیم.

همچنین می توانید صحبت های مشتریان ما درباره ما را بررسی کنید اینجا.

عملکرد همه جانبه در گزارش های G2 Winter 2021

نتایج گزارش های G2 Winter 2021 پیش بینی امیدوار کننده ای برای 101 بلاکچین است. در حال حاضر ، مطمئن هستیم که بهتر از هر کس دیگری می توانیم پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشیم. از همه مهمتر ، ما توانسته ایم هویت خود را به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان گواهینامه ها و دوره های Blockchain تشخیص دهیم.

در همان زمان ، گزارش های G2 همچنین توانایی ما را در حفظ مکانیسم های پشتیبانی قوی برای مشتریان نشان می دهد. جدا از نقاط قوت ، گزارش های G2 نقاط ضعف مدل کسب و کار ما را نیز روشن می کند. بنابراین ، اکنون ما مشتاقیم با تصمیمات آگاهانه برای اقدامات آینده خود براساس بازخورد کاربران خود کار کنیم و حتی نشان های G2 بیشتری را در سطل خود اضافه کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector