Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: Cryptocurrency Cardano چیست؟

Cryptocurrency Cardano یک پلتفرم محاسباتی توزیع نشده غیرمتمرکز نسل 3 است که بر بلاکچین ارز رمزنگاری Ada تمرکز دارد. کاردانو در 29 سپتامبر 2017 راه اندازی شد و هدف آن توسعه بستر قرارداد هوشمند است که تمرکز آن بر ارائه ویژگی های پیشرفته تر از هر پروتکل دیگر در بازار است. کاردانو در اقیانوسی از ارزهای رمزپایه جدا است زیرا توسعه آن فقط بر اساس یک مقاله سفید نبوده بلکه در نتیجه تکامل فلسفه علمی بوده است. این یک تیم بین المللی از مهندسان و محققان به طور فعال کنترل و کنترل می شود.

بنیاد کوردانو

شبیه به اتریوم پروتکل ، مزایای اضافی را شامل می شود که شامل یک مکانیزم رای گیری ایمن ، مقیاس پذیری و طرح های تشویقی عجیب و غریب است. هدف آن حرکت به سمت یک اکوسیستم متعادل و پایدار است که بر نیازهای کاربران متمرکز است.

ویژگی های Cardano

رمزنگاری Cardano که نه از روی یک کاغذ سفید مجاز ، بلکه از رویکرد عملی و آزمایشی تر ساخته شده است ، با ارائه یک بلاکچین پایدار که در محافظت از حریم خصوصی کاربر ضمن رعایت مقررات بسیار مهم است ، خود را متمایز می کند. برخی از ویژگی هایی که به آن کمک می کند توجه بازار نسبت به نمونه های دیگر را جلب کند –

  • اولین پروتکل برای استفاده از Ouroboros – الگوریتم اثبات سهام (PoS) که روشی را برای رسیدن به اجماع گره ها در مورد وضعیت دفتر مشخص می کند. این اولین پروتکل در نوع خود است که به لحاظ علمی ایمن است.
  • این تیم و تلاش مداوم آن برای بهبود ارز رمزنگاری شده ، آن را به دقیق ترین مهندسی ارز رمزنگاری شده تبدیل کرده است. کاردانو در حین اطمینان از سرمایه گذاری ، ویژگی های مختلفی مانند سیستم های توزیع شده ، طراحی مکانیزم و رمزنگاری را جمع می کند.
  • Cardano قادر است توابع پیشرفته را از طریق پروتکل چند لایه خود انجام دهد. لایه تسویه یک واحد حساب دارد در حالی که لایه کنترل پیوند داده ها و برنامه های هوشمند را برای امنیت اجرا می کند.
  • Cardano به روشی ساخته شده است که دو جنبه را حفظ کند یعنی محافظت از حقوق حریم خصوصی کاربران و دوم به دنبال مقررات. با این کار ، راهی جدید و م toثر برای تحقق الزامات ارز رمزپایه پیشگام شده است.
  • کاردانو یک ارز رمزنگاری در حال تکامل است ، زیرا آسان است که آن را با استفاده از چنگال های نرم وفق دهید تا با نیازهای فعلی بازار سازگار شود. سیستم خزانه داری برای اطمینان از پایداری پروتکل نیز در حال طراحی است.
  • کاردانو بر اساس پایه همکاری و از این رو منبع باز و بدون حق ثبت اختراع است.

ایجاد یک حساب کاربری در Cardano

کاردانو نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارد ددولوس برای اطمینان از سکه های خریداری شده می توانید از طریق عبارت عبور 12 کلمه ای ایمن شوید. از حساب Daedulus می توان برای خرید ارز رمزپایه ADA استفاده کرد. کلیه معاملات بعدی را می توان از طریق این حساب انجام داد و از طریق عبارت عبور ایمن شد.

نحوه خرید کاردانو (آدا)

Cardano به صورت مستقیم قابل خریداری نیست و از این رو فقط با ارزهای رمزپایه دیگر قابل تعویض است. ارزهایی مانند Ethereum یا Bitcoin را می توان خریداری کرد و سپس Cardano را می توان از طریق سیستم عامل هایی مانند CoinBase با چنین ارزهایی مبادله کرد. به زودی در برخی از دستگاه های خودپرداز در ژاپن در دسترس قرار می گیرد. برخی از مبادلات رایج ارزهای رمزنگاری شده که لیست Ada را شامل می شوند –

چشم انداز آینده Cryptocurrency کاردانو

کاردانو مطمئناً امسال توجه بازار را به خود جلب کرده و در صورت راکد بودن اکثر ارزهای رمزپایه دیگر می تواند 12.8٪ + افزایش یابد.. IOTA و کاردانو با هجوم سرمایه گذاران جدید سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص خواهد داد. تلاش مداوم Cardano توسط IOHK و چارلز هوسکینسون برای ایجاد ویژگی های جدید پس از راه اندازی KVEM در حال نتیجه دادن است. سرمایه گذاران با رویکرد منحصر به فرد تحقیقاتی مبتنی بر تحقیق کاردانو اطمینان حاصل می کنند. مزیت اضافه شده ظرفیت پروتکل بلاک چین برای مقیاس گذاری در سطح بالاتر از سایر سکه های موجود در بازار است. این کاردانو را در کانون توجه قرار داده و در درجه اول توسط شرکت های تجاری و دولت ها مورد استفاده قرار می گیرد. تمام تحولات محکم اساس موفقیت مطمئن کاردانو در آینده است.


نتیجه

ارز رمزنگاری شده Cardano در حال دور شدن از پروتکل اثبات کار به اثبات سهام است که منابع کمتری دارند. این یک دارایی نقدینگی است و با معرفی ویژگیهای بیشتر در سالهای آینده ، ارزش گذاری آن افزایش می یابد. اما سکه جدید هر روز راه اندازی می شود و کاردانو برای نگه داشتن و افزایش سهم بازار خود و برنده شدن سرمایه گذاران باید با سرعت بیشتری حرکت کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector