Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: اتر چیست؟

حتماً درباره Ethereum شنیده اید ، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که Ether چیست?

در مقاله امروز ، ما موضوع را مرور خواهیم کرد و اهمیت آن را در بلاکچین Ethereum درک خواهیم کرد.

اما ، قبل از شروع ، باید بفهمیم Ethereum چیست؟ Ethereum ترکیبی از فروشگاه برنامه غیرمتمرکز است که به Dapps نیرو می بخشد و همچنین به عنوان یک اینترنت غیرمتمرکز است. این پلتفرمی است که میزبان Dapps است. این ما را به سمت سوال دوم ما سوق می دهد ، اینکه اتر چیست؟ و چگونه با Ethereum در ارتباط است؟ بیایید کشف کنیم.

اتر چیست؟ ارز رمزنگاری شده Ethereum

اتر را می توان به عنوان سوختی که سیستم عامل Ethereum را تأمین می کند ، تعریف کرد. برای تأمین انرژی Ethereum ، به یک ارز دیجیتال نیاز داریم که مورد استفاده قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال ، اگر دستگاهی عملیاتی را در شبکه اجرا کند ، برای این کار به منابع نیاز دارد. در این حالت از اتر استفاده می شود. همچنین به عنوان انگیزه ای برای سایر نهادهای مرتبط با سیستم عامل برای توسعه برنامه ها (DApps) عمل می کند. به عنوان مثال ، برنامه نویسان با نوشتن برنامه های مفید می توانند جبران کنند. در ساده ترین شکل ، ما می توانیم Ether را به عنوان روغن دیجیتال تعریف کنیم تا معاملات موجود در شبکه را تأمین کند. این می تواند هر عملیاتی باشد ، ایجاد ، حذف یا اصلاح شود.

منشا اتر

برای درک بهتر اتر ، باید ریشه آن را بررسی کنیم. اتر ابتدا در اولین پیش فروش خود توزیع می شود.

تقریباً 60 متر اتر در پیش فروش به مشارکت کنندگان فروخته شد. نه تنها این ، 12 میلیون اتر (12٪ اتر ایجاد شده) به آن تعلق می گیرد بنیادهای اتریوم. همه این اترها به گروه توسعه دهندگان و محققان داده می شود تا بتوانند فناوری زیربنای پلتفرم Ethereum را بهبود بخشند.

Ether نیز هنگام استخراج یک بلاک جدید ایجاد می شود. معدنچی اتر می گیرد.

آخرین ، اما نه کمترین ، برخی از اترها (2-3) به عنوان پاداش عمو / خاله ایجاد می شوند. این تنها زمانی ایجاد می شود که بلاک دیگری حتی بدون اینکه در محلول ماینر گنجانده شود ، مشکل را حل کند

بنابراین ، آیا این بدان معنی است که منبع بی نهایت اتر وجود دارد?

البته که نه. بیشتر ارز دیجیتال همیشه محدود است. این کار برای جلوگیری از سیل بیش از حد بازار انجام می شود. همچنین به کنترل قیمت اتر در بازار کمک می کند. هنگامی که برای اولین بار آزاد شد ، تصمیم گرفته شد که مقدار محدودی اتر وجود داشته باشد. با این حال ، هیچ کس ایده ای در مورد تعداد اتر موجود در گردش ندارد.

به طور کلی ، هر شماره ارز رمزنگاری شده پس از سالهای خاص کاهش می یابد. مورد اتر نیز همین است. هرچه سالها می گذرد ، اتر کمتری برای استخراج یا پاداش دادن وجود دارد.


اما ، سرعت تخلیه اتر تغییر نخواهد کرد. Ethereum اکنون از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) در حال حرکت است. همه این کارها برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کارآمدتر و سازگار بودن با طبیعت برای پلت فرم Ethereum انجام می شود.

استفاده از اتر

نهادهای زیر نیز از اتر استفاده می کنند.

  1. توسعه دهندگان برای توسعه برنامه ها در بلاکچین.
  2. هر کاربری که با قراردادهای هوشمند در تعامل است.

اتر معدن

استخراج اتر آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید قدرت محاسباتی برای حل مشکلات موجود در سیستم عامل Ethereum است. اگر یک بلوک استخراج کنید ، به شما اتر پاداش می دهید. مبلغ پاداش به عوامل مختلفی از جمله میزان کار شما بستگی دارد. استخراج اتر در مقایسه با بیت کوین نسبتاً آسان است. تقریباً هر 15 ثانیه یک بلاک جدید ایجاد می شود و به بلاکچین اضافه می شود. هنگامی که بلوک اضافه شد ، سه اتر به معدنچی (ها) داده می شود. اتر از Proof of Work (PoW) پیروی می کند ، و این همان چیزی است که در وهله اول آن را قابل تبدیل می کند.

با این حال ، امیدهای خود را زیاد نکنید. دشواری آن در حدود شش ماه گذشته بسیار افزایش یافته است. همچنین ، Ethereum به زودی به Proof of Stake (PoS) تغییر می کند.

جفت اتر

اگر به تجارت مشغول هستید ، از قبل در مورد جفت شدن BTC اطلاعات خواهید داشت. اگر BTC دارید می توانید سکه دیگری را در بازار خریداری کنید. به نظر می رسد جفت سازی “EOS / BTC” یا “ADA / BTC” باشد. به همین ترتیب ، اتر می تواند به عنوان یک جفت برای خرید ارزهای رمزپایه دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بدانید ، Ethereum Classic (ETH) چیست?

مقایسه های ما را بررسی کنید:

  • بیت کوین در مقابل اتریوم؟ تفاوت در چیست?

  • EOS vs Ethereum: یک قاتل احتمالی Ethereum!

  • Ardor vs Ethereum: مزایا و معایب آن چیست?

  • NEO vs Ethereum: کدام یک بهتر است?

  • Ethereum vs Ripple: مقایسه در عمق

چه بعدی?

اتر اینجاست تا بماند. ثابت شده است که سوخت یکی از نسل دوم فناوری بلاکچین ، Ethereum است. نظر شما در مورد آن چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector