Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Ardor vs Ethereum: جوانب مثبت و منفی چیست؟

دنیای ارزهای رمزنگاری شده به طور فزاینده ای با مجموعه ای از ایده ها و نوآوری های جدید درگیر شده است زیرا سکه ها سعی می کنند برتری و منحصر به فرد بودن رقابت خود را تأیید کنند. به نظر می رسد Ardor vs Ethereum (ETC) آخرین کشمکش است که به عنوان اسلحه ارزهای رمزپایه برای توجه مردم شکل می گیرد.

بنابراین چگونه این دو در برابر یکدیگر منصفانه عمل می کنند

Ardor vs Ethereum: هدف

آردور خود را به عنوان بستر بلاکچین به عنوان یک سرویس که به مردم امکان می دهد از فناوری بلاکچین با زنجیره کودک استفاده کنند. زنجیره بلوک به عنوان یک سرویس زنجیره اصلی ارائه می دهد که امنیت بلاکچین و همچنین تمرکززدایی به همراه زنجیره های کودک قابل تنظیم را کنترل می کند که سایر معاملات را انجام می دهد..

بلاک چین Ardor

اعتبار تصویر: Ardor

توسعه دهندگان پشت Ardor همان کسانی هستند که روی آنها کار کرده اند NXT, پروژه بلاکچین دیگری که به دنبال دموکراتیک سازی دسترسی به فناوری بلاکچین است. هدف اصلی Ardor حل مسائل مهم نفخ بلاکچین و همچنین مقیاس پذیری و سفارشی سازی آن است.

از طرف دیگر ، Ethereum یک نرم افزار باز و مبتنی بر فناوری بلاکچین است. شبکه بلاک چین توزیع شده بستری را فراهم می کند که به موجب آن توسعه دهندگان قادر به ساخت و استقرار برنامه های غیرمتمرکز هستند.

Ethereum به روشی ساخته شده است که توسعه دهندگان را قادر می سازد با قراردادهای هوشمند ، اسکریپت هایی که به طور خودکار وظایف را انجام می دهند ، در صورت تحقق برخی شرایط ، قرار دهند..

آردور در مقابل Ethereum: جوانب مثبت

مزایای Ardor

اعتبار تصویر: Ardor

Ardor که تکامل یافته NXT است ، که اولین زنجیره بلوکی است که از ابتدا ساخته شده است ، با پیشرفت های زیادی همراه با تغییر زنجیره بلوک زمینه ای همراه است. برای مبتدیان ، خود را از بسیاری از داده ها به افزایش کارایی و از طریق ایجاد چندین زنجیره سرعت می گیرند.

زنجیره والدین Ardor فقط اطلاعات حیاتی را با سایر اطلاعات معاملات منتقل شده به زنجیرهای کودک نگه می دارد. بنابراین بلاکچین Ardor برای معاملات دست و پا گیر و کارآمدتر است.


در مقابل ، Ethereum دقیقاً مانند فروشگاه Bitcoin است و معاملات را با یک بلاکچین انجام می دهد. به همین دلیل ، در حال حاضر ظرفیت 121 گیگابایتی بلاکچین دارد که به این معنی است که اعتبار سنجی برای همه گره های جدید باید انجام شود. این مسئله مقیاس پذیری آن را توضیح می دهد.

امنیت با زنجیره بلوک Ardor نیز به لطف زنجیره های والدین و فرزندان که معاملات و داده ها را از یکدیگر جدا می کند ، در سطح دیگری است.

Ardor به عنوان “WordPress of blockchain” لقب گرفته است زیرا یک رابط بدون خیابان در اختیار شما قرار می دهد که افراد می توانند از آن بدون نیاز به کدگذاری استفاده کنند. از طرف دیگر ، Ethereum برای نمایش سطح بالایی از سفارشی سازی ، ایده آل برای توسعه دهندگان با مهارت برنامه نویسی صحیح ساخته شده است..

Ardor vs Ethereum: موارد منفی

ETH

اعتبار تصویر: Ethereum

آردور هنوز در مراحل اولیه توسعه است. اگرچه چشم اندازهای خوبی را برای کاربران ، توسعه دهندگان و شرکت ها نشان داده اما هنوز مسیری طولانی در پیش دارد. مدتی طول می کشد تا به یک نام اصلی در فضای ارزهای رمزپایه تبدیل شود.

از طرف دیگر ، اتریوم حقایق اساسی فناوری را ارائه می دهد. برای مبتدیان ، این پلت فرم با قراردادهای هوشمندی روبرو می شود که در حال محبوب شدن هستند و باعث می شود کل شبکه از نظر فنی سالم و تثبیت شود.

Ardor نمی تواند با محبوبیتی که Ethereum در این مدت کوتاه به خود اختصاص داده مطابقت داشته باشد زیرا به عنوان یک بستر اهدا برای پیشنهادات اولیه سکه عمل می کند. این پلتفرم به بسیاری از پروژه ها کمک کرده است تا با تلاشهای تشویقی اقتصادی حداکثر مواجهه را داشته باشند.

مقایسه های دیگر ما:

  • بیت کوین در مقابل اتریوم؟ تفاوت در چیست?

  • Ethereum vs Litecoin: چرا LTC برای معاملات و ETH برای قراردادهای هوشمند است?

  • EOS در مقابل Ethereum: یک قاتل احتمالی Ethereum!

  • NEO vs Ethereum: کدام یک بهتر است?

  • Ethereum vs Ripple: مقایسه در عمق

خط پایین

به نظر می رسد Ardor به لطف روش های ابتکاری جدید در ساختار زیرساخت های بلاکچین و امنیت ، در فضای ارزهای رمزپایه شتاب بیشتری می گیرد. گفته می شود که قبل از اینکه کسب و کار آن را اجرا کند فقط می تواند به زمان نیاز داشته باشد زیرا به سطح بالایی از تخصص یا نگهداری مداوم نیاز ندارد.

از طرف دیگر ، Ethereum با توجه به منابع منحصر به فرد خود برای توسعه قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز ، به عنوان یک پروژه بلاکچین ارجح برای توسعه دهندگان باقی مانده است. در حالی که به نظر می رسد Ethereum از Ardor برتری دارد ، اما باید منتظر ماند تا به نفع خود باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector