چارلی لی کیست؟ چراغ Litecoin

اگر می خواهید در مورد Cryptocurrency اطلاعاتی کسب کنید ، چگونگی تکامل آن در چند سال گذشته و افرادی که پشت سر ارزهای رمزنگاری شده قرار گرفته اند ، یکی از اولین سوالاتی که باید بپرسید این است که چارلی لی کیست؟?

چارلی لی شخصی است که یکی از اولین مشتقات بیت کوین یعنی Litecoin را پشت سر می گذارد. او یکی از بسیاری از دانشمندان علوم رایانه بود که در اوایل سال 2010 از روی ارز رمزنگاری شده پرید. در آن زمان ، بسیاری از مردم نمی دانستند یا انتظار داشتند که ارزهای رمزپایه بسیار ارزشمند باشد اما او به این مفهوم اعتقاد داشت. به همین دلیل است که او در حال کار بر روی چیزی است که بعدا به عنوان Litecoin ، یک ارز رمزنگاری شده مشهور ظاهر شد.

بنابراین پاسخ ساده به این سوال که چارلی لی کیست – او بنیانگذار و ذهن واقعی او است ششمین ارز بزرگ رمزنگاری شده توسط سرمایه بازار, Litecoin.

لی در دنیای ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاکچین از مقام مشهور برخوردار است. هنوز هم بسیاری از مردم تعجب می کنند که چارلی لی کیست؟ سفر او به سمت ساخت Litecoin سفری الهام بخش است زیرا او یک بار شکست خورد اما تسلیم نشد.

امروز حتی اگر Litecoin به اندازه بیت کوین یا Ethereum نباشد ، اما هنوز هم از یک گروه طرفدار بسیار وفادار برخوردار است و به سرعت از نردبان در دنیای همیشه در حال تغییر رمز ارز بالا می رود.

Charlie Lee’s Early Life

چارلی لی از پدر و مادر مهاجر چینی در کشور آفریقای غربی ساحل عاج به دنیا آمد. پدر و مادرش در دهه 60 وقتی آفریقا از شر استعمار خلاص می شد ، به آنجا نقل مکان کردند و اقتصادها در حال گشودن به جهان بودند. با این حال ، او فقط دوران کودکی خود را در آفریقا گذراند.

وقتی او 13 ساله بود ، پدر و مادرش به ایالات متحده مهاجرت کردند.

تحصیلات: او به دبیرستان لارنسویل در لارنسویل ، ایلینوی رفت. در سال 1995 ، او از دبیرستان فارغ التحصیل شد و به تحصیل در کالج معتبر موسسه فناوری ماساچوست (MIT) ادامه داد. در کالج ، رشته وی علوم کامپیوتر بود ، و وی مدرک لیسانس و فوق لیسانس را به دست آورد. وی کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم کامپیوتر در سال 2000 به پایان رساند.

زندگی حرفه ای اولیه

یک دانشجوی درخشان مانند لی فقط می تواند در بهترین شرکت های فن آوری کشور به سرانجام برسد و این دقیقاً همان اتفاقی است که افتاده است. لی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه MIT ، شغل مهندسی نرم افزار را در ارتباطات کانا پیدا کرد. وی سه سال در آنجا کار کرد تا اینکه به نرم افزار Guidewire پیوست. در آن شرکت ، او چهار سال کار کرد و در اواسط سال 2007 ترک کرد.

کار در Google

در سال 2007 ، لی به عنوان مهندس نرم افزار در Google کار کرد. او روی تعدادی از پروژه های مهم گوگل مانند سیستم عامل Chrome و YouTube Mobile کار کرد. در همین زمان بود که او برای اولین بار با بیت کوین روبرو شد و به ایده ارز رمزپایه علاقه مند شد.

او قبل از اینکه درگیر ارز رمزنگاری شود ، به تجارت طلا علاقه داشت. اکنون کاملاً روشن است که به همان اندازه که به علوم کامپیوتر علاقه داشت ، به همان اندازه به تجارت و اقتصاد نیز علاقه داشت. او 5 سال در گوگل کار کرد و پس از آن شرکت را ترک کرد تا کار خود را در بلاکچین و ارز رمزنگاری تمام وقت دنبال کند.


آغاز در دنیای ارزهای رمزنگاری شده

لی بارها و بارها فاش کرده است که زمانی که در گوگل بود درگیر بیت کوین و ارز رمزپایه شده است. در ابتدا ، او شروع به استخراج بیت کوین کرد مانند سایر توسعه دهندگانی که با این ارز دیجیتال جدید روبرو شدند. وی اولین بیت کوین خود را پس از مکاتبه با مایک هیرن ، یکی از توسعه دهندگان بلاکچین بیت کوین ، خریداری کرد.

از آنجا که چارلی لی خود یک مهندس نرم افزار باتجربه بود ، تصمیم گرفت ارز رمزنگاری شده خود را بسازد. او تنها نبود ، زیرا بسیاری از توسعه دهندگان سعی در کپی برداری از ایده بیت کوین داشتند ، اما وقتی بسیاری شکست خوردند ، موفق شد. با این حال ، او قبل از اینکه موفقیت خود را در قالب Litecoin پیدا کند ، سهم خود از شکست ها را نیز تجربه کرد.

چارلی لی کیست؟ بنیانگذار Fairbix

شاید شما چارلی لی را از Litecoin بشناسید اما این اولین ایجاد ارز رمزنگاری شده او نبود. اولین پروژه وی Fairbix نام داشت. هنگامی که بیت کوین برای اولین بار به بازار عرضه شد ، در بین توسعه دهندگان سراسر جهان بسیار عصبانی بود. آنها در تلاش بودند تا سیستم پرداخت مبتنی بر بلاکچین بعدی را تولید کنند.

Fairbix از Tenebix شبیه سازی شد – ارز رمزنگاری شده ای که یک سال قبل از Fairbix منتشر شده بود. لی و چندین توسعه دهنده دیگر کد منبع را شبیه سازی کردند و تغییرات کمی را برای Fairbix ایجاد کردند.

تنها مورد مشترک بین Fairbix و Litecoin پروتکل اجماع اثبات کار است. Fairbix از ابتدا خیلی خوب نبود. در ابتدا حدود 8 میلیون Fairbix از قبل استخراج شد. این به دنبال بسیاری از مطبوعات بد. ظرف چند هفته از رهاسازی مخزن شد. جامعه رمزارزها و علاقه مندان به خرید ایده پشت Fairbix اقدام نمی کردند.

Fairbix قرار بود جایگزینی منصفانه نسبت به ارزی که از آن کلون شده است ، توزیع شود. همچنین براساس همان الگوریتم اثبات کار در Tenebix بود. اما Tenebix فقط با 100 بلوک از قبل استخراج شده قبل از انتشار در دسترس عموم قرار گرفت. با داشتن Fairbix نزدیک به 8 میلیون سکه از پیش استخراج شده ، قطعاً شکست می خورد.

هنگامی که یک مهاجم ناشناخته 51٪ حمله به شبکه خود انجام داد ، شکست Fairbix حتی بیشتر ماندگار شد. مهاجم 1500 بلوک را به سرقت برد. این اساساً ارزش Fairbix را از بین برد و به سفر کوچک آن پایان داد.

چارلی لی کیست؟ بنیانگذار Litecoin

Fairbix یک شکست بود ، اما این مانع لی نشد. او درسهای خود را از اشتباهاتی که با Fairbix مرتکب شد آموخت و تصمیم گرفت تا استراتژی خود را بهبود بخشد. او آماده نبود سهم خود را برای ایجاد اقتصاد ارزهای رمزنگاری شده کنار بگذارد.

اعتبار تصویر: Litecoin

درست در کمتر از یک ماه از Fairbix ، لی رمز ارز دیگری را به نام Litecoin منتشر کرد. وی کد منبع اصلی بیت کوین را شبیه سازی و اصلاحاتی را برای بهبود سیستم انجام داد. بیت کوین هم خالی از اشکال نبود و لی سعی کرد از شر کسانی که Litecoin دارند خلاص شود. وی پروتکل هش ، GUI ، میانگین زمان معامله بلوک و کل حداکثر مقدار کلاهک عرضه را تغییر داد. او موفق شد یک اثر واقعی ایجاد کند سکه آلت.

بیت کوین از الگوریتم SHA256 برای پروتکل هش استفاده می کند. Litecoin اما از الگوریتم مبتنی بر Scrypt استفاده می کند. این تغییر همچنین بر زمان معامله تأثیر گذاشته و 75 درصد کاهش یافته است. اکنون ، زمان معامله بلوک به طور متوسط ​​فقط 2 و نیم دقیقه بوده است. حداکثر میزان عرضه Litecoin 84 میلیون است که بسیار بیشتر از بیت کوین بود.

چارلی لی: یک چشم انداز

در طول روزهای حضور در گوگل بود که لی اعتماد به فدرال رزرو و نحوه تجارت پول در جهان را از دست داد. این کاملا طبیعی بود که او حتی پس از یک بار شکست ، به ارز رمزنگاری شده بپردازد و Litecoin را ایجاد کند. او یک بار گفت:

“من معتقدم که ارز رمزنگاری شده ارز فیات را تصاحب کرده و به ارز ذخیره تبدیل خواهد شد.”

بنابراین ، پاسخ به اینکه چارلی لی کیست ، او یک چشم انداز است ، مردی که حاضر به قبول شکست نیست. حتی وقتی در قالب Fairbix با شکست روبرو شد ، هرگز در برابر مشکلاتی که با آن روبرو بود سر خم نکرد.

لی معتقد است که Litecoin رقیب بیت کوین نیست. چشم انداز او از Litecoin نوعی ارز دیجیتال است که مناسب معاملات کوچک مانند خرید آنلاین است. برای خرید قهوه یا سفارش پیراهن جدید می توانید از این ارز استفاده کنید. همانطور که می دانید بیت کوین برای تجارت و پرداخت بین المللی بهتر است. او یک بار در مصاحبه ای گفت:

 “من می خواستم چیزی ایجاد کنم که به نوعی نقره طلای Bitcoin باشد”

او برای دسترسی بیشتر به Litecoin ، از 21 میلیون به 84 میلیون مورد عرضه را چهار برابر کرد. همچنین ، رابط کاربری گرافیکی شاهد پیشرفت های چشمگیری برای کاربر پسندتر بودن سیستم بود.

او Litecoin را وقتی هنوز در Google بود ایجاد کرد. 2 سال پس از انتشار Litecoin ، او سرانجام گوگل را ترک کرد. ارز رمزنگاری شده جدید وی مدتی طول کشید اما در صنعت ارزهای رمزپایه جلب توجه کرد.

موفقیت Litecoin

Litecoin موفق شد زیرا مبتنی بر ایده انصاف بود. فقط بلوک Genesis و دو بلوک بعد از آن از قبل استخراج شده اند. از همان ابتدای Litecoin مشخص بود که لی بالاخره کد یک ارز رمزپایه موفق را شکست.

هنگامی که در سال 2013 منتشر شد ، تعداد کاربران هزاران نفر در حال رشد بود. بدیهی است که این امر منجر به افزایش ارزش و محدودیت بیش از حد بازار شد. فقط یک مسئله زمان بود که محدودیت بازار افزایش یافت و به میلیاردها دلار رسید.

در Coinbase کار کنید

لی در سال 2013 به عنوان مدیر مهندسی به Coinbase پیوست. Coinbase محبوب ترین صرافی ارز دیجیتال است. او در Coinbase کار می کرد در حالی که تعداد افراد بسیار کمی بود. سمت وی ​​در دوره تصدی خود در Coinbase به مدیر مهندسی تغییر یافت. در این سمت ، وی مسئولیت عملیات امنیتی و حفظ حریم خصوصی را بر عهده داشت. او تابستان 2017 این شرکت را ترک کرد. اکنون ، Litecoin تنها تمرکز وی است.

Litecoin یک کار مداوم و تمام وقت برای لی است که در حال حاضر به عنوان مدیر عامل در این شرکت فعالیت می کند بنیاد Litecoin. وظیفه اصلی وی نظارت بر توسعه Litecoin است. ما قبلاً از ابتدای شروع به کار پیشرفتهای زیادی دیده ایم.

چارلی لی کیست؟ یک تأثیرگذار رسانه های اجتماعی

چارلی لی توییتر این حساب بیش از نیم میلیون دنبال کننده دارد و با آشنایی بیشتر افراد با وی و ارز رمزنگاری شده او ، این تعداد همچنان در حال افزایش است. از آنجا که وی پیگیرانه زیادی در شبکه های اجتماعی دارد ، به دلیل توییت ها و نظرات خود گاهی او را به رهبری بازار متهم می کنند.

چارلی لی کیست؟ یک موسس Litecoin بدون Litecoins

Litecoin جریان اصلی خود را پیدا کرد و قیمت هنگامی افزایش یافت که Litecoin سرانجام در سال 2017 در Coinbase مجاز شد. لی ، لی ، تصمیم به فروش داشت تمام Litecoins او و پول را به بنیاد خود اهدا کنید. او هیچگونه تعارض منافع نمی خواست. وی پس از آنكه مردم وی را به استفاده از نفوذ خود در رسانه های اجتماعی برای هدایت بازار به نفع Litecoin متهم كردند ، می نویسد:

این حرکت همچنین با انتقاد برخی روبرو شد و ادعا کردند که این حرکت در واقع به نفع شخصی او بوده است. Bitfenex’ed ، یک محقق رمزارز ارز توییتر پشت این اتهامات بود. همان شخص از ترک Coinbase به عنوان اثبات این که او واقعاً تمام سکه های خود را برای درآمدزایی ریخته استفاده کرده است.

با این حال ، لی بعداً تئوری های مجموعه توییت های توضیحی را لغو کرد.

طرفداران دیگری نیز وجود دارند که معتقدند تصمیم وی کافی و اخلاقی بوده است. آنها معتقدند این بهترین چیزی بود که برای Litecoin به همراه داشت. اگر امروز نگاهی به وضعیت Litecoin بیندازید ، به نظر می رسد که همه چیز خوب کار کرده است. اکنون ، لی می تواند نظرات خود را بیان کند و بدون اینکه مورد انتقاد قرار گیرد ، از جامعه پشتیبانی می کند. کاربران Litecoin اکنون بیش از هر زمان دیگری به صحبت های او گوش فرا می دهند.

او همچنان به نفوذ خود ادامه می دهد و توییت های وی برای ده ها هزار نفر از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ارسال می شود. او حتی بخاطر تبلیغ ارزهای رمزنگاری شده دیگر مورد انتقاد قرار گرفته است ، خصوصاً زمانی که از نانو پشتیبانی می کرد.

در پاسخ ، وی ادعا کرد که معتقد است در دنیای رمزنگاری فضایی برای بیش از یک ارز وجود دارد.

چارلی لی حاضر است & تلاش های آینده

بعد از Coinbase ، لی فقط روی Litecoin تمرکز کرده و تغییرات مثبتی را ایجاد کرده است. Litecoin اولین ارزی است که شاهد جداگانه دارد. این یک چنگال نرم است که در نهایت اندازه معامله را کاهش می دهد و بنابراین ظرفیت معامله را افزایش می دهد. برای درک بهتر این موضوع ، ابتدا باید بررسی کنید که چنگال چیست.

Segwit در ماه مه سال 2017 طی کنفرانسی به نام Litecoin Global Roundtable Resolution اجرا شد.

لی امروز در بنیاد Litecoin فعالیت می کند که برای پیشرفت Litecoin برای کمک به بهبود جامعه فعالیت می کند. آنها قصد دارند از فناوری پیشرفته این ارز رمزنگاری شده استفاده کنند و آنچه را که کاربران می خواهند به آنها ارائه دهند. آنها همچنین در حال کار بر روی درک آسان مفاهیم هستند تا افراد بیشتری بتوانند به ارز رمزنگاری شده علاقه مند شوند.

بنابراین اگر آن را بررسی کنید ، او فقط بر روی ارز رمزنگاری شده خود تمرکز نمی کند ، او در تلاش است تا جهانی بسازد که نسبت به ارزهای رمزپایه بازتر باشد و با این مفهوم آشناتر باشد.

این بنیاد همچنین در توسعه Litecoin نقش فعالی دارد. آنها همچنین با استفاده از کمک های مالی لی و منابع دیگر کمک مالی می کنند. از آنجا که لی خود مهندس نرم افزار است ، هنوز هم به تیم اصلی توسعه دهنده کمک می کند. ماموریت اصلی وی در آینده نزدیک کار در شبکه های صاعقه و معاملات محرمانه است.

وی در این باره توییت کرد و ادعا کرد که از پیشرفت مورد انتظار معاملات محرمانه هیجان زده است. او همچنین اشتیاق خود را برای اضافه کردن قابلیت لذت پذیری به عنوان یک ویژگی به Litecoin نشان داد ، و ادعا می کند این یک امکان به خصوص با استفاده از نرم چنگال است.

به نظر می رسد که چشم انداز وی برای تبدیل Litecoin به نقره طلای Bitcoin’s در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است. اکنون ، با توجه به اینکه ارز از او مستقل است و تنها تحت تأثیر کاربران باقی مانده است ، واقعاً غیرمتمرکز شده است.

چارلی لی کیست – کلمات نهایی

او نیروی پشتیبان Litecoin است.

او یکی از طرفداران ارز رمزنگاری شده عادلانه است و علاقه شدیدی به اقتصاد دارد.

چارلی لس یک مهندس نرم افزار فصلی است و بدون توجه به اینکه در مورد جنجال فروش Litecoins خود به کدام طرف متوسل می شوید ، بسیار متفکر و باهوشی است..

او یک تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی است.

او یک نابغه ، بینا و شخصی است که تلاش واقعی خود را برای تغییر جهان می کند.

برنامه آینده لی در مورد بزرگتر کردن Litecoin و اطمینان از این است که افراد به زودی از آن برای خرید چیزهای آنلاین استفاده می کنند.

به زبان ساده ، اگر به Cryptocurrency یا Litecoin علاقه دارید ، به مشاوره رهبران و کارشناسان صنعت نیاز دارید ، چارلی لی را در رسانه های اجتماعی و اخبار دنبال کنید.

 

منابع

  • https://en.wikipedia.org/wiki/Coinbase
  • medium.com/the-mission/
  • https://www.cnbc.com/2017/12/20/litecoin-founder-charlie-lee-s-holdsings-ings-in-the-cryptocurrency.html
  • http://www.businessinsider.com/litecoin-creator-charlie-lee-sells-entire-ltc-holding-2017-12
  • https://ambcrypto.com/litecoins-ltc-charlie-lee-says- most- excitited-about-lighting-network/
  • https://www.cnbc.com/2017/12/14/litecoin-founder-charlie-lee-talks-bitcoin- cryptocurrency.html
  • https://cointelegraph.com/news/charlie-lee-to-cakes-litecoin-more-dententralized-eventally-i-would-step- away
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map