Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

آندریاس آنتونوپولوس کیست؟ متخصص در بیت کوین

آندریاس آنتونوپولوس با ظهور بلاکچین کیست؟ نتایج حاصل از توسعه بلاکچین ارز رمزنگاری شده ، پرسنل و کاربرد آن در بخشهای مختلف است. چیزی که برجسته است ، اوج متخصصان ارز رمزپایه و بلاکچین است.

اگر به دنبال شخصی برای ادامه مطلب رفته اید ، پس احتمالاً انواع مختلفی را ملاقات کرده اید. بیشتر اوقات افراد با نفوذ در فضای رمزنگاری ، تیم ها و رهبران توسعه پروژه هستند. اوه ، مدیران ارشد همچنین در تأثیرگذاری بر فضای رمزنگاری سهمی دارند. اما برخی دیگر نیز هستند که سهم خود را از نفوذ قطع می کنند.

در خیابان های شهر رمزنگاری ، شما احتمالاً با آندریاس آنتونوپولوس ملاقات کرده اید. اگر آنتونوپولوس را ملاقات نکرده اید ، صدایی در رابطه با علایق رمزنگاری خود را از دست می دهید. علاوه بر این ، وی یک متخصص محترم در صنعت ارزهای رمزنگاری شده است. بنابراین ، شما توانایی پرداختن به او را ندارید.

آندریاس بیت کوین کیست

اعتبار تصویر: antonopoulos.com

این مقاله به شما نمایی از آندریاس آنتونوپولوس می دهد. علاوه بر این ، در صنعت خود به صعود می رسد.

آندریاس آنتونوپولوس کیست: بیو

در گذشته نه چندان دور ، اطلاعات در مورد ارز رمزنگاری شده افزایش یافته است. به طور قابل توجه ، عبارات معروف مانند “چگونه رمزنگاری خریداری شود” ، “چگونه استخراج رمزنگاری” و “قیمت بیت کوین چقدر است؟” اگر در مورد رمزنگاری به جستجوی گوگل بپردازید ، این برخی از موضوعات پرطرفدار خواهد بود.

هر پروژه رمزنگاری می خواهد خود را شناخته کند. از این رو ، اطلاعات زیادی در رابطه با رمزنگاری به شما ضربه می زند. مطمئناً ، اطلاعات از جامعه توسعه دهندگان ، طرفداران ، مخالفان ، سرمایه گذاران در میان افراد دیگر خواهد بود. اما ، آندریاس آنتونوپولوس چگونه و از کجا وارد می شود?

آندریاس آنتونوپولوس یک مدافع و مفسر تبادل ارز رمزنگاری شده است. او بسیاری را از رمز ارز و DLT آگاه کرده است. اوه این اساس دارایی های رمزنگاری است.

آندریاس به عنوان یک مربی برتر رمزنگاری و فن آوری های مرتبط ، در کنفرانس ها ، سمینارها شرکت کرده و مقالات مختلفی را نگاشته است. از همه مهمتر ، وی دو کتاب نوشته است. علاوه بر این ، کتاب ها در اطمینان از دانستن شما در مورد رمزنگاری جایگاه خوبی دارند.

آندریاس سابقه ای دارد و تمام اشتیاق برای بلاکچین از آنجا آغاز شده است.

پیشینه جوانی آندریاس


آندریاس آنتونوپولوس یونانی و همچنین بریتانیایی است. در سنین پایین علاقه به فناوری داشت. خوشبختانه برای او ، او در ده سال با رایانه آشنا شد. یک ذهن جوان با طبیعت کنجکاو خود هر دستگاه کامپیوتری را کشف خواهد کرد. در نتیجه ، یک وسواس فکری در او افزایش یافت که می خواست در مورد کامپیوتر اطلاعاتی کسب کند.

تجربه دیگری که در سن جوانی او از اهمیت مستقیم برای بلاکچین داشت ، قرار گرفتن در معرض شبکه بود. در سن 14 سالگی ، آندریاس اولین تماس را با یک مودم برقرار کرد و اینترنت نیز او را متحیر کرد.

در اواخر نوجوانی ، آندریاس تصمیم گرفته بود که تجارت کند. برعکس ، جامعه فاسد یونان پس از چند کسب و کار آزادی پیشرفت را به او نداد. به دلیل شرایط سخت اقتصادی در یونان ، وی تصمیم گرفت که به انگلستان برود.

در انگلستان ، آندریاس رده ها را بالا برد و در دانشگاه تحصیل کرد. وی یک دانشجوی کالج دانشگاهی لندن است و دارای مدرک کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر است. علاوه بر این ، وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در ارتباطات داده ، شبکه و سیستم های توزیع شده است.

آندریاس پس از کالج خود به ایالات متحده نقل مکان کرد و بنیانگذار تحقیقات نمرتس بود. او همچنین در جنبش سایفرپانک شرکت داشت. این جنبش مخالف کنترل حق حریم خصوصی توسط دولت ایالات متحده بود. و در این راه ، رمزهای رمزگذاری شده را کشف کرد.

Andreas` اولین کشف بیت کوین

موقعیت قبلی آندریاس به عنوان یک متخصص و سخنران در مشاغل و مجامع او را آسیب پذیر کرد. در مقابل یک چیز بد آسیب پذیر نیست اما در دانستن بیت کوین آسیب پذیر است. بیت کوین اولین اقدامی است که آندریاس در شناخت رمزنگاری انجام داد.

گام آندریاس بیت کوین یک لغزش بود که درها را برای او باز کرد. این تجربه ای است که شما می خواهید برای شما اتفاق بیفتد. این داستانی است که او دوست دارد در راههایی که اولین قدمش را گذاشته بیان کند.

آندریاس در سال 2011 با بیت کوین روبرو شد. فکر او این بود که پول بیهوده ای است. و احتمالاً فکر می کرد این موضوع او نیست. پس از تلاش برای دانستن در مورد بیت کوین. ندانستن رمزنگاری مورد او خواهد بود ، وی شش ماه آن را نادیده گرفت. در بیشتر مواقع ، او تجربه خود را با دیگران مقایسه می کند که دچار همان نادانی شده اند.

Andreas` دومین بیت کوین در کار شلوغ می شود

دومین باری که آندریاس به رمزنگاری برخورد کرد ، در یک چت لیست پستی بود. در این چت یک مقاله سفید توسط Satoshi Nakamoto – بنیانگذار بیت کوین وجود داشت. تصمیم گرفت آن را بخواند. تا آن زمان نمی دانستند بیت کوین چیست. او اکنون روشن شد. به لطف قدردانی وی ، بیت کوین ارزی نبود که اکثر مردم می دانند. مهمتر از همه ، این یک شبکه اعتماد بود.

اکنون ، بیت کوین به عنوان یک شبکه اعتماد ، تفکری است که وجود دارد. این تفکر یا بهتر بگوییم یک واقعیت برای بحث در مورد درک مردم از بیت کوین استفاده شده است. یک توییت معروف اظهار می دارد:

بلاکچین یک سیستم ارزی نیست. بلکه یک بستر اعتماد است. بنابراین ، ارز یکی از موارد استفاده آن است. – آندریاس آنتونوپولوس

برخورد با کاغذ سفید چشمان آندریاس را باز کرد. دانش روز دانشکده او مفید بود. او قادر بود درمورد ارز رمزنگاری شده همه چیز را بخواند ، بنویسد ، کد نویسی کند و یاد بگیرد. با گذشت زمان بیشتر از یافتن آنچه این هیولای جدید به دنبال دارد ، آندریاس وزن کم کرد. آیا می توانید به خاطر یافتن اطلاعات خود را گرسنه نگه دارید؟ آندریاس این کار را با داشتن وعده های غذایی متناقض انجام داد.

وسواس با آندریاس بیش از حد بود. به همین دلیل ، تمام تلاش ها معطوف به صنعت توسعه نیافته بود. وی در ادامه به دنبال راه های کسب درآمد بود. با این حال ، شما نمی توانید درآمد کسب کنید ، چه رسد به اینکه در شغل خود باشید. اما همه تلاش ها بی فایده نبود. او اکنون می تواند اصطلاحات زنجیره بلوک را برای شما خنثی کند.

Andreas` شغل Blockchain

مهارت ها و درک بلاکچین باعث شده است که وی از سال 2014 به عنوان عضو تدریس در دانشگاه نیکوزیا منصوب شود. در همان سال ، وی در مورد قوانین ارزهای رمزپایه با سنای کانادا و سنای استرالیا مشورت کرد. وی همچنین با Blockchain.info در نقش های بالاتر رئیس اجرایی امنیت و عضو هیئت مدیره مشورت کرده است.

آنتونوپولوس نوع خاصی از متخصص است. تا آنجا که ، وی توصیه های خود را به آموزش ، فرهنگ ، سیاست ، اقتصاد و دیدگاه های ادراک انسانی تسلیم می کند.

آندریاس آنتونوپولوس کیست: انرژی بلاکچین

او در میان تمام نقش هایی که برای مشاغل بازی کرده است ، مجبور شده است که خودش هم مجادله کند. آندریاس موفق شده است نام خود را برای شما قرار دهد. بنابراین ، به راحتی می توانید نظرات مشترک وی را بدست آورید.

آندریاس درباره رابطه بین بیت کوین و تصویب آن توضیح داده است. آندریاس سهام خود را که بیت کوین در سال 2009 آغاز کرده است. در همان سال بحران مالی جهانی وجود داشت. بیت کوین حمایت گسترده ای را از سیاست های پولی به دنبال خود جلب کرد. موسسات مالی پس از درد شدید طبقه متوسط ​​، وظیفه خود را انکار کردند. بنابراین ، با اعتماد کم Blockchain به عنوان بستر اعتماد به یک گزینه تبدیل شد.

ICO ها

او همچنین از احتمال حرص و طمع هشدار می دهد. بر این اساس ، کلاهبرداران برای تنظیم پیشنهادات اولیه سکه خود این امکان را دارند. دلیل دیگر کلاهبرداران ، ارائه اولیه سکه باعث جذب سرمایه از سرمایه گذاران متهم به رمزنگاری شده است.

مبادله به عنوان کیف پول

هشدار دیگر احتمال عدم امنیت مبادلات است. صرافی ها به عنوان راه هایی برای دسترسی و تجارت رمزنگاری عمل می کنند. اما تمام این روند مملو از مخاطرات است. صرافی ها به عنوان کیف پول هایی کار می کنند که مردم پول خود را در آنها ذخیره می کنند. به نظر می رسد بانکداری ، درست است؟ یک بلاکچین سیستم می خواهد از بین ببرد. پول بی خطر است زیرا مدل امنیتی نادیده گرفته می شود. کلیدها متمرکز هستند و مبادلات هک می شوند. یوبیت هک شد ، 4000 بیت کوین به سرقت رفت و مجبور به اعلام ورشکستگی شد.

استقلال رمزنگاری

آندریاس طرفدار بیت کوین از راه های آن دفاع خواهد کرد. در یک نمونه ، آندریاس اهمیت این را تأیید کرد استقلال جغرافیایی بیت کوین. استقلال ، معدن کاران را به برق ارزان نزدیک می کند. این ادعا از انتقادات ناشی می شود؛ معدن کاران از برق زیادی استفاده می کنند. نمونه ای از برق ارزان در استان سیچوان چین است. این استان با توزیع کمتر ، انرژی برق آبی فراوانی را در خود جای داده است. وی در ادامه معاملات کارت را به عنوان یکی دیگر از فعالیت های بی فایده مقایسه می کند.

انرژی آندریاس آنتونوپولوس در دو کتاب او که برای آموزش شما نوشته است ، به نمایش گذاشته شده است.

بیت کوین چیست: تسلط بر بیت کوین

تسلط بر بیت کوین اولین کتاب منتشر شده در سال 2014 است و اینترنت پول کتاب دیگری است که در سال 2016 منتشر شده است. شما می توانید انتظار داشته باشید که از این دو کتاب چیزهای زیادی یاد بگیرید.

تسلط بر بیت کوین بهترین کار و مهارت است که روی کاغذ قرار داده شده است. این کتاب تحسین شده ای است برای شما که می خواهید یادگیری در مورد بیت کوین و فناوری بلاکچین را شروع کنید. آندریاس کتاب را برای یادگیری او نوشت. می توانید بگویید بسیار خودخواهانه از او. اما در پایان ، این یک نعمت است. اکنون می توانید از عمل خودخواهانه او درس بگیرید.

یکی از راههای یادگیری چیزی آموزش آن است – آندریاس آنتونوپولوس

تسلط بر بیت کوین راهنمای رمزگذاران است. اما آندریاس در خنثی سازی اصطلاحات اصلح مهارت دارد ، زنجیره بلوک را به زبان ساده توصیف می کند. بنابراین ، شما می توانید بدون توجه به سابقه خود بخوانید.

این کتاب با اصول بیت کوین شروع می شود. و شما را به پیچیده ترین می رساند. “آنچه بیت کوین است” و “تاریخچه آن” به طور عمیق با داستان های موفقیت مرتبط پوشش داده می شوند. در همین کتاب ، می توانید انتظار داشته باشید که جزئیات پیچیده طراحی و عملکرد بلاکچین را بیاموزید.

بیت کوین چیست: اینترنت پول

اینترنت پول کتاب دیگری از آندریاس است که به اشتراک می گذارد ، چرا بیت کوین؟ این کتاب جزئیاتی است از گفتگوهایی که آندریاس برای شما انجام داده است. شما نمی خواهید اقتدار محتوای عمیق را از دست بدهید.

در این کتاب ، آندریاس نگاهی به امکانات Bitcoin دارد. او در اظهارات و پیش بینی های خود جسور است. و همچنان بحث بیت کوین به عنوان ارزشمندترین نوآوری در دو دهه گذشته را مطرح می کند. وی در ادامه گفت بیت کوین یک فناوری ، شبکه و ارز با منبع باز است.

در این کتاب ، او در مورد بانک ها سخت گیر است. وی درباره اهمیت بانکداری یادداشت می کند. با این وجود ، گفته می شود ترکیبی از دولت و پول مضر است. این همکاری منجر به فساد موسساتی می شود که هزینه های بالاتری نسبت به بیت کوین دریافت می کنند.

مراقب باشید کتاب جلد دوم دارد. بنابراین ، هیچ یک از رویدادهای سخنرانی آندریاس را از دست نخواهید داد.

بیش از 100 BTC از بین می رود

درست مثل من و شما ، آندریاس نیز می تواند چالش هایی داشته باشد. اما این چالش ها با حمایت دیگران برطرف می شوند. به راحتی فکر می کنید آندریاس یک میلیاردر بوده و هست – با توجه به موقعیت خود. با این حال ، این اتفاق فقط اخیراً زمانی رخ داد که راجر ور به گزینه های سرمایه گذاری آندریاس حمله کرد.

راجر ور وضعیت میلیونر آندریاس را زیر سوال برد. راجر گفت اگر آندریاس در سال 2012 300 دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده باشد ، او یک میلیونر خواهد بود. آندریاس در پاسخ گفت که برای او کار می کند و فقط بدهی خود را از دست داده است. او توانست ماهانه 5 دلار به صورتحساب خود را از طرفداران مشترک دریافت کند.

علاوه بر این ، آندریاس گفت که او در بیت کوین سرمایه گذاری کرده بود اما پس از تعهدات خانوادگی مانند اجاره فروش کرد. حالا ، این او را به عنوان یک مرد خانواده قرار داد. شما یک مرد را به خاطر قرار دادن خانواده اش در اولویت مصلوب نخواهید کرد.

این کل بروز آنلاین بسیاری از طرفداران را به مشارکت وامی دارد. یک شبه ، آندره آ به لطف پیروانش میلیونر شد.

بیش از 100 بیت کوین به وی اهدا شد. شرط می بندم این بزرگترین کمک مالی شناخته شده جهان به یک فرد باشد. بیشتر ، به کسی که مدافع برجسته رمزنگاری است.

او در یک پست وبلاگ توضیحاتی درباره وضعیتی که در آن بود از کمک های مالی قدردانی کرد.

جامعه رمزنگاری برای حمایت از یکی از خودشان عمل کرد.

آینده نگری ارز رمزنگاری شده

برای اینکه بلند پروازانه خوانده شوید ، پس باید آینده را هدف بگیرید. آندریاس این کار را کرده است. او شما را آماده می کند تا بدانید آینده چه نتیجه ای در پی خواهد داشت.

آندریاس در حال نوشتن کتاب است. این کتاب تعهد آندریاس به رمزنگاری و رشد آن را اثبات می کند. هیولای دیگری که مطرح شده است ، Ethereum است. فکر خواهید کرد که آندریاس تعصب زیادی نسبت به بیت کوین دارد. با این حال ، Andreas در Mastering Ethereum در حال پوشش Ethereum است. پیش بینی می شود این کتاب امسال باشد.

در Mastering Ethereum ، شما انتظار دارید که روشهای Ethereum چگونه کار کند و چگونه قراردادهای هوشمند و dApp ها را بنویسید.

آندریاس در اخیر مصاحبه, انتظارات خود را از ارز رمزنگاری شده و توسعه بیت کوین توضیح می دهد. بعلاوه ، وی چهار مورد اساسی را که می توانید انتظار داشته باشید بیان می کند: مبادلات بیشتر ، توسعه مداوم کیف پول ، سیستم های آموزشی و صدور دستگاه های خودپرداز.

مبادلات بیشتر جهانی بودن سرویس های رمزنگاری را تضمین می کند. علاوه بر این ، بیشتر مبادلات با زمینه محلی مرتبط است. پیوست مانع از توانایی حفظ جریان وجوه در بازار رمزنگاری می شود. آندریاس چهار مبادله را در هر کشور توصیه می کند.

توسعه کیف پول اطمینان از رمزنگاری را تضمین می کند. Andreas ، کیف پولهایی را توضیح می دهد که استفاده آسان و بصری از ویژگی هایی است که شما به دنبال آنها خواهید بود. فراموش نکنید ، استفاده از نوآوری های پیشرفته.

دستگاه های خودپرداز برای انجام معاملات فوری فشار خواهند آورد. برای رمزنگاری ، برخلاف خودپردازهای بانکی ، هزینه های مورد نیاز ارزان تر خواهد بود. شما برای اجرای امور مالی خود گزینه های مقرون به صرفه تری می خواهید.

سرانجام ، شما ایده ای دارید که آندریاس آنتونوپولوس کیست. و آنچه او می تواند برای شما انجام دهد.

منابع:

http://fortune.com/2017/12/08/bitcoin-prices-anton-antonopoulos-rich/

https://cointelegraph.com/news/andreas-antonopoulos-icos-are-tut-shit-right-now-revolutionary-in-15-years-

http://money.cnn.com/2014/02/19/technology/security/bitcoin-black-market/index.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector