Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

دا هنگفی کیست؟ چراغ پیشرو

اگر در زمینه فناوری بلاکچین اطلاعاتی دارید یا درباره آن چیزی شنیده اید ، مطمئناً بیش از یک بار با نام Da Hongfei روبرو شده اید. این حتما شما را فریب داده است تا بفهمید دا Hongfei کیست.

Hongfei یک موفقیت بزرگ در صنعت بلاک چین است. شناخته شده است که او خالق چند شرکت بلاک چین است. او همچنین مخترع بسیاری از برنامه های معروف رمزنگاری است که در سراسر آسیا استفاده می شود.

این مقاله به Hongfei ، نقش او در ارز رمزنگاری شده چینی و جهانی اختصاص دارد و اینکه چگونه او آگاهی از فناوری بلاکچین در آسیا را افزایش داده است. به بیان ساده ، در این مقاله ، من به طور مفصل پاسخ خواهم داد که دا هونفیگی است.

من همچنین در مورد چگونگی شروع حرفه خود و خدمات قابل توجه او در این زمینه کمی روشن می کنم.

دا هنگفی کیست?

Da Hongfei مغز متفکر پشت تریبون معروف بلاکچین برای برنامه های توزیع شده به نام NEO است. علاوه بر این ، او همچنین یک شرکت پیشرفت بلاکچین به نام Onchain ایجاد کرد.

هدف این شرکت کمک به م institutionsسسات و شرکت ها است. دفتر مرکزی این دو شرکت در چین واقع شده است. آنچه در مورد این مشاغل جالب است این است که این افتخار را دارند که اولین پروژه های توسعه بلاکچین هستند که در چین مستقر هستند.

به همین دلیل ، Hongfei چهره شناخته شده ای در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه در منطقه آسیاست. Hongfei اکنون احتمالاً از معتبرترین کارشناسان ارز رمزنگاری شده ، به ویژه در چین است. وی به عنوان مرجعی در مورد برنامه های سازمانی ، پذیرش کاربران چینی و حتی حکم دولت در نظر گرفته می شود.

با توجه به شهرت بالای وی در صنعت بلاک چین ، مقامات ایالتی ابتکار عمل را داشتند تا قبل از ارائه ممنوعیت های مبادله رمزنگاری و ICO در سپتامبر ، برای مشاوره متخصص با او تماس بگیرند.

Da Hongfei’s Education

او به SCUT که در ایالت گوانگدونگ واقع شده است رفت. SCUT یکی از با احترام ترین مواد آلما در چین است. وی از سال 1997 تا 2001 در آن موسسه تحصیل کرد و در آنجا هنر آموخت. وی دارای مدرک لیسانس با انگلیسی و فناوری به عنوان اصلی ترین رشته های خود است.

شغل قبل از ورود به بلاکچین

دا Hongfei قبل از اینکه وارد دنیای فناوری بلاکچین شود ، در مشاوره IntPass که در شانگهای واقع شده بود کار می کرد. او تقریباً یک دهه در آنجا کار کرد ، به طور دقیق از 2005 تا 2013. قبل از ترک شرکت ، او به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر اجرایی در آنجا کار می کرد.

علاقه اولیه به بلاکچین


دا Hongfei در سال 2011 از بیت کوین مطلع شد. با این حال ، او به اندازه کافی هوشمند بود که می توانست همه عواقب آن ، چه از نظر اجتماعی و چه از لحاظ اجتماعی ، را در پس این فناوری درک و شناسایی کند. از آنجا که تجربه تحصیل او در دانشگاه دیدگاه گسترده تری از جهان را در اختیار او قرار داده بود ، این امر به ایجاد کنجکاوی وی در مورد بیت کوین کمک کرد. او تمرکز خود را به سمت این فناوری سوق داد تا با جزئیات کامل در مورد آن اطلاعات کسب کند.

دا هنگفی در دنیای بلاکچین کیست؟?

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، بیت کوین در سال 2011 مورد علاقه Hongfei قرار گرفت. در آن زمان ، او هنوز در مشاوره IntPass کار می کرد.

بنابراین به طور طبیعی ، پس از آن هیچ کس نمی دانست که دا Hongfei کیست و چگونه می خواهد در چند سال آینده انقلابی در PRC ایجاد کند.

در سال 2011 ، چین نیز از این فناوری آگاهی چندانی نداشت. بنابراین ، هیچ انجمن اختصاصی بیت کوین در هیچ کجای کشور یا کل آسیا وجود نداشت. کوچکترین آگاهی اندکی که چند نفر از این فناوری داشتند هنوز در مرحله جنینی بود.

این عدم دانش وی را بر آن داشت تا کارزاری را برای آگاهی دادن به مردم در مورد بیت کوین در کشورش آغاز کند. تلاش های وی منجر به ایجاد یک جامعه فعال بیت کوین در PRC شد.

او با دیدن آن تلاش خود را برای تشویق هرچه بیشتر مردم به استفاده از این فناوری دو چندان كرد. در نهایت تلاش های مشتاقانه وی باعث افزایش قابل توجه محبوبیت بیت کوین در سراسر چین شد.

در حقیقت ، پاسخ واقعی این سوال که دا هونفیگی کیست این است که او شخصی است که بیت کوین و مفهوم ارز رمزپایه را به چین معرفی کرد.

فقط چند سال طول کشید تا بتواند رشد این جامعه در سطح کشور را تا حد قابل توجهی انجام دهد. Hongfei doon شهرت خود را به عنوان یکی از برجسته ترین نورانیان در کل این پیشرفت کسب کرد.

در طول آن زمان ، او به نیاز به راه اندازی یک بستر جدید بلاکچین در چین پی برد که از نظر عملکرد می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد. همین امر باعث شد وی شروع به کار بر روی سیستم عامل بلاکچین خودش کند.

دا هنگفی کیست؟ بنیانگذار NEO

پس از دریافت اینکه کشورش به شدت به تریبون جدید بلاکچین احتیاج دارد ، Hongfei در ژانویه 2014 افتتاح AntShares را اعلام کرد. این فعالیت برای ایجاد برنامه های توزیع شده بود. این پلتفرم در ماه بعد رسماً رونمایی شد و بلافاصله به گزینه مطلوب اکثر مشاغل بلاکچین در کشور تبدیل شد.

Hongfei نام پروژه را از Anshares به تغییر داد NEO در سال 2017. من مطمئن هستم افرادی که در مورد NEO چیزی شنیده اند قبلاً ایده خوبی درباره اینکه دا Hongfei کیست دارند.

NEO در حال حاضر بر اساس محدودیت بازار در رتبه سیزدهم در میان ارزهای رمزپایه برتر جهان قرار دارد.

NEO از بسیاری جهات تقریباً شبیه بلاکچین Ethereum است. در وهله اول ، هر دوی آنها امکان گسترش و توسعه برنامه های غیرمتمرکز را دارند. ثانیا ، هر دوی آنها از شیوه های قرارداد هوشمند استفاده می کنند. به همین دلیل است – NEO اغلب چینی Ethereum نامیده می شود.

با این حال ، کاملاً شبیه Ethereum نیست. این همچنین دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد است که آن را بهتر از Ethereum می کند. Hongfei و خدمه وی به طور ویژه NEO را برای یک روش اجماعی تحمل گسل بیزانسی یا dBFT طراحی کردند. این پروتکل برای اولین بار توسط چین در سال 2016 به عنوان روزنامه سفید منتشر شد.

استفاده از این مکانیسم جدید NEO را قادر می سازد عملکرد بهینه سازی معاملات سریعتر و قویتر را ارائه دهد. NEO می تواند با 1000 تراکنش در یک ثانیه معامله کند. این قابلیت به آن نسبت به Ethereum قابل توجه است که فقط می تواند در هر ثانیه 15 معامله را انجام دهد.

انگیزه پشت NEO

دا Hongfei آرزو داشت NEO را به یک بستر بلاکچین با فرکانس بالا تبدیل کند که می تواند برای کارهای گسترده و قابل توجه مورد استفاده قرار گیرد. وی همچنین از چند طریق می خواست آن را به فناوری اقتصاد جدید بازار تبدیل کند.

به همین دلیل ، او و گروهش عمداً بستر را برای تأمین معاش قراردادهای هوشمندی که با ماشین آلات شبیه سازی شده کار می کنند ، طراحی کردند. NEO به آنها اجازه می دهد تا با استفاده از تمام زبانهای رایج رایانه که شامل جاوا ، پایتون و غیره هستند ، رمزگذاری شوند.

این بدان معناست که شما نیازی به یادگیری یک زبان کاملاً جدید برای کدگذاری قراردادهای هوشمند ندارید.

برعکس ، در حالی که از Ethereum استفاده می کنند ، طراحان ملزم به استفاده از جامدادی برای اجرای چنین توافق نامه هایی در EVM هستند. این یکی از مهمترین دلایل معروفیت NEO در میان اکثریت قریب به اتفاق سازندگان کارهای بلاکچین است.

زنجیره ای

اعتبار تصویر: OnChain

در همان سال که AntShares معرفی شد ، Hongfei با همکاری CTO NEO / Antshares اریک ژانگ برای ایجاد شرکت دیگری Onchain همکاری کرد. در واقع ، هر دو کار خود را تقریباً همزمان شروع کردند. Onchain در درجه اول یک شرکت بلاکچین تجاری است که خدمات خود را به شرکت های خصوصی ارائه می دهد.

به جای مخلوط شدن با NEO, Onchain هویت جداگانه خود را برای متمایز نگه داشتن تلاشهای ضروری برای گسترش بلاکچین از پول دیجیتال ایجاد کرد.

تا سال 2016 ، Onchain محبوبیت کافی را بدست آورد تا جایگاه قابل توجهی در بازار فردی کسب کند. این منجر به افزایش نسب بلاکچین NEO شد.

ایجاد معماری شبکه های توزیع شده (DNA)

پس از این مقبولیت گسترده ، Onchain با Hyperledger پیوست ، که این امر باعث شد که این کار را به عنوان پیشگام مرتبط با بلاکچین در چین انجام دهد. در حالی که با Hyperledger کار می کرد ، Onchain این فرصت را پیدا کرد تا محصول اصلی خود را به نام Distributed Networks Architecture یا DNA به طور خلاصه.

عملکرد DNA باعث می شود Onchain بتواند روش ها و روش های مختلف تجاری را با هم ادغام کند. پروتکل همچنین به آن اجازه می دهد تا برای سازگاری متمایز از زنجیره متقابل و کراس پلت فرم تأمین کند.

این DNA کارآمد محصول همچنین هر دو شرکت ، یعنی Onchain و NEO را قادر می سازد تا دستورالعمل های اساسی خود را به راحتی انجام دهند. پروتکل DNA به ویژه به گونه ای طراحی شده است که می تواند توسط کم و بیش هر روش تجاری برای پیاده سازی موثر بلاکچین در وظایف خود استفاده شود.

نکته جالب در مورد DNA این است که این ماده پیاده سازی های مختلف بلاکچین را بهم متصل می کند. در نتیجه ، امکان همسان سازی بین پلت فرم ایجاد می شود ، که برای پیاده سازی در محیط اتصال سیستم ها به یکدیگر بسیار حیاتی است..

DNA همچنین امکان استفاده از بلاکچین را برای اهداف مختلف در حین مراقبت از مقررات ایالتی ، تصویب یک پروتکل اجماع یا عدم توانایی اتصال به سایر برنامه های دیگر فراهم می کند. حتی به شما امکان می دهد هنگام جستجوی توسعه دهندگان برای ایجاد بلاکچین یا برنامه های شخصی خود از آن استفاده کنید.

همکاری Onchain با شرکت های دیگر

Onchain در سال 2016 با مایکروسافت چین همکاری کرد. علاوه بر این ، این شرکت همچنین با FaDaDa برای یافتن توالی قانونی برای رفع بسیاری از نقایص برنامه های دیجیتال مجاز همکاری کرد. این نیست ، Onchain همچنین به لیست 50 شرکت برتر FPM در KPMG در چین اضافه شد. این منجر به همکاری دیگر این شرکت با Alibaba برای ذخیره سازی ایمیل برای مشاغل هدایت شده توسط بلاکچین شد.

در حقیقت ، DNA یک تریبون است که سکوهای غالب دیگر را قادر می سازد بدون استفاده از یک بستر کاملاً جدید ، از فناوری بلاکچین استفاده کنند..

دا هنگفی کیست و چگونه با دولت چین ارتباط برقرار کرده است?

اعتبار تصویر: یوتیوب

اگر از جامعه بلاک چین PRC بپرسید که Da Hongfei کیست ، با دیدن شهرت بالای وی تعجب خواهید کرد. دلیل عمده این شهرت تلاش قابل توجه وی در ایجاد راه ارتباطی مثمر ثمر با مقامات ایالتی است.

پس از ICO-Mania ، چین پاکسازی ارزهای رمزپایه را آغاز کرد زیرا برخی از آنها بسیار مشکوک بودند و از بی گناهی سرمایه گذاران بی تجربه تغذیه می کردند. چین ، یکی از برجسته ترین کشورها در پیشرفت فن آوری ، اگر درب رمزنگاری برای آن بسته شود ، بدشانس خواهد بود.

این امر باعث از دست رفتن فرصتهای زیادی برای بسیاری از کارآفرینان در چین و سراسر آسیا شده است. دا هونگفی به سادگی راه حلی را پیشنهاد کرد که برای مدیران چینی و بازار قابل قبول باشد.

دا هنگفی امیدوار بود. او یک بار گفت که مقررات برای او مسئله ای نخواهد بود زیرا دولت فن آوری و نحوه کار او را دوست دارد. اعتماد به نفس او را بر آن داشت تا علاوه بر گفتگو با دولت چین ، آنها را متقاعد کند که این ممنوعیت را لغو کنند. این منجر به ایجاد یک محیط سالم شد که به پیشرفت این فناوری و بدون هیچ گونه فعالیت های ساختگی کمک کرد.

پاسخ حباب ICO چین و پاسخ Hongfei

طبق گفته Hongfei ، وضعیت ICO در چین شبیه حباب dot-com بود که در آغاز دهه 2000 اتفاق افتاد. به گفته او:

“هنگامی که یک شرکت / مشاغل شروع می کنید در نقطه-کام به پایان می رسد ، تهیه مالی آسان تر می شود و در مورد ICO buzz نیز همین مورد وجود دارد.”

وی همچنین خاطرنشان کرد: از آنجا که سرمایه داران در مقایسه با سرعت پیشرفت فناوری به سرعت مجذوب می شوند ، فن آوری های جدید همچنان ایجاد می کنند و ایجاد حباب می کنند. اما مسئله این است که اینگونه باقی نمی ماند. با از بین رفتن حباب ها ، بازار به حالت عادی برمی گردد و فناوری نزدیک می شود.

برنامه های آینده

De Hongfei برای هر دو پروژه خود هدف بزرگی دارد. دو سال گذشته به ویژه برای NEO تاکنون عالی بوده است. با گذشت هر روز به طور مداوم موفقیت بیشتری کسب می کند. اما ، این Onchain را پشت سر نمی گذارد زیرا Hongfei در مورد آینده خود نیز کاملاً مثبت است.

او قصد دارد Onchain را به یک ساختار جهانی بلاکچین تبدیل کند. وی معتقد است که با استفاده از واحدهای مختلف پلاگین ، ساختار وی می تواند برای هر زنجیره ای اعم از عمومی ، خصوصی یا صنفی مورد استفاده قرار گیرد. دا Hongfei همچنین اشاره کرد که واحد زنجیره ای متقاطع وی که در حال حاضر در حال انجام است ، می تواند قابلیت همکاری بین همه این زنجیره ها را ایجاد کند.

در نهایت ، طرح جامع وی شامل ترکیب NEO و Onchain است. وی آنها را به یک پلتفرم واحد تبدیل نخواهد کرد ، اما در آینده نزدیک هر دو سرویس را به یکدیگر متصل خواهد کرد. چگونه او این کار را انجام خواهد داد؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

برای NEO ، Hongfei قصد دارد NeoX را آغاز کند ، تریبونی برای معاملات متقابل بلاکچین. در صورت موفقیت آمیز بودن ، NeoX می تواند بلاکچین های خصوصی را به بازار جامعه بزرگتر متصل کند.

هنگامی که NEO و Onchain به هم متصل شدند ، هر دو قادر به ایجاد یک راه میانه برای کل اقتصاد بلاکچین هستند. این طرح مهم نه تنها عالی است ، بلکه کاملاً قابل اجراست.

دا هنگفی کیست – کلمات نهایی

بنابراین ، دا Hongfei کیست?

او در حال حاضر یکی از نام های برجسته رمزنگاری و بلاکچین است.

او بنیانگذار NEO و Onchain است.

دا Hongfei کسی است که در واقع ارز رمزنگاری شده را برای مخاطبان چینی آشنا کرده است.

او در واقع با تلاش ها و گفتگوهای خود با مقامات دولتی ، که تمایلی به این ایده نداشتند ، ارز رمزنگاری شده را در چین اتفاق افتاد.

تلاش ها و ابتکارات بی پایان او همراه با برنامه های درخشان نشان می دهد که او همچنان به عنوان یک چراغ اصلی در گسترش ارز رمزنگاری شده در چین ادامه خواهد داشت.

حتی اگر بازار رمزنگاری در چین کاملاً پیچیده باشد ، دا هونگی همچنان موفق به پاکسازی فضا شد. تا زمانی که افرادی مانند Da Hongfei حضور داشته باشند ، درگیری چین برای فناوری مطمئناً می تواند شاهد پیشرفت بیشتر باشد.

شما می توانید Da Hongfei را در او دنبال کنید توییتر حساب.

منابع

https://coincentral.com/cryptocurrency-industry-spotlight-neos-da-hongfei/

https://hackernoon.com/neo-onchain-and-its-ultimate-plan-dna-4c33e9b6bfaa

https://coincentral.com/neo-and-blockchains-across-china/

https://www.bloomberg.com/technology

https://www.cnbc.com/video/2017/12/04/its-okay-for-a-bubble-to-form-in-blockchain- and-bitcoin.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector