Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

الکس تاپسکات کیست؟ انقلابی بلاکچین

در صنعتی که ده سال از آن نگذشته است ، افراد زیادی اثر خود را گذاشته و ایده و نوآوری آورده اند که به بهبود ارزهای رمزپایه و بلاکچین کمک کرده است. یکی از این شخصیت ها الکس تاپسکات است.

الکس تاپسکات ، ملیتی کانادایی ، در سال 1986 در خانواده آقای دون تپسکات و خانم آنا پائولا لوپس ، نویسنده کتاب پرفروش ویکینومیکس ، اقتصاد دیجیتال متولد شد. الکس تاپسکات نویسنده ، مشاور و سرمایه گذار خطرناک است. بیشتر کارهای او حول استراتژی های تجاری ، ایده ها و نوآوری های فناوری است.

وی در تورنتو ، انتاریو ، کانادا به دنیا آمد. Cryptocurrency در سال 2009 مورد توجه قرار گرفت ، و الکس شروع به خواندن درباره آن کرد ، شروع به مطالعه بلاکچین ، نحوه استفاده از ارزهای رمزپایه و غیره کرد. بنابراین ، بیشتر کارهای ادبی او حول فناوری بلاکچین ، ارزهای رمزپایه و کاربرد آن با علاقه خاصی است. در بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده اصلی است.

الکس با انتخاب شغل ، یک سرمایه گذار خطرناک است ، و علاقه خاصی به ارزهای رمزپایه و بلاکچین دارد ، او شرکتی را به نام NextBlock Global تاسیس کرد. دقیقاً مانند پدرش ، الکس علاقه زیادی به تجارت دارد. پدر او ، دون تپسكات ، چندین كتاب نوشت ، مقالات مختلفی را در زمینه هایی مانند فن آوری ، تجارت و جامعه منتشر كرد. و با خوشحالی ، او پیش از این با پسرش یک کتاب تألیف کرده است با عنوان “انقلاب بلاکچین: چگونه فناوری پشت بیت کوین در حال تغییر پول ، تجارت و جهان است.

اعتبار تصویر:alextapscott

دن تاپسکات همچنین رئیس دانشگاه ترنت و استاد دانشکده مدیریت روتمن است. با این سطح از تجربه و کمک های زیست محیطی در اختیار الکس ، او به یک شخصیت برجسته در جامعه بلاکچین تبدیل شده است ، به طوری که او برای سمینارها و کنفرانس ها دعوت می شود تا در مورد بلاکچین و ارزهای رمزپایه صحبت کند ، درست مثل همین که اخیراً در 21 ژوئن 2018 با حضور در @ کنفرانس سازمان یافته بلاکچین ideacity.

او یک وب سایت شخصی دارد که در آن مطالب مربوط به خود را مانند فیلم ها ، مصاحبه ها ، نشریات و غیره ارسال می کند. وب سایت وی است www.alextapscott.com. همچنین با دسته خود می توان با او در توییتر تماس گرفت “alextapscott.”شرکت وی NextBlock Global یک شرکت سرمایه گذاری با تمرکز بر” دارایی “های مالی مانند بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه است. همچنین ، این امر در کمک به راه اندازی خوب استارت آپ های Blockchain نقش دارد. در کنار این واقعیت که الکس مدیر عامل و بنیانگذار NextBlock Global است ، او همچنین در کنار Don Tapscott از بنیانگذاران موسسه تحقیقات Blockchain است.

ALEX TAPSCOTT کیست؟ خانواده ، شغل و تحصیلات

الکس که در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمد ، خانواده دون تپسکات و آنا پائولا لوپس ، در خانواده ای بزرگ شد که تأثیر بسزایی در زندگی و حرفه او داشت. او یک خواهر و برادر به نام نیکول تاپسکات دارد. آقای Dan Tapscott دوازده سال بزرگتر از همسرش به طور دقیق در سال 1947 ، اول ژوئن به دنیا آمد. وی مدیرعامل گروه Tapscott است. وی حدود پانزده عنوان کتاب تألیف و نویسنده داشته است.

او درگیر گروه های بین صنعتی است که به دنبال ارائه راه حل برای مسائل سیاسی در فضای بلاکچین و ارزهای رمزپایه هستند. او همچنین با پسرش الکس در یک اجلاس شرکت می کند که هر دو در مورد موضوعات مرتبط با بلاکچین صحبت می کنند. دون دارای مدرک لیسانس علوم (B.Sc.) در روانشناسی و آمار از دانشگاه آلبرتا است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش (کارشناسی ارشد) در روش تحقیق است. سرانجام ، وی یکی از اعضای کانادا است.

مادر الکس ، آنا پائولا لوپس ، ملیت پرتغالی ، در سال 1959 به دنیا آمد. او با همسرش در تورنتو کانادا زندگی می کند و یک مبتکر اجتماعی است & کارآفرین ، سخنران عمومی وی دارای مدرک لیسانس هنر (B.Arts) از دانشگاه تورنتو است. وی پس از اینکه رئیس جمهور پرتغال در سال 2014 به وی جایزه نشان افتخار اعطا کرد ، در کشورش شناخته می شود. و دقیقاً مانند همسرش ، چهار سال قبل از همسرش ، در سال 2011 به عضویت سفارش کانادا درآمد.

الکس خوشبختانه با ایمی ولسمن ازدواج کرده است.

الکس از طریق کتابی که با پدرش تألیف کرده بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این کتاب پرفروش ترین کتاب تورنتو استار است و همچنین به گلوب و میل تبدیل شده است. فایننشال تایمز در میان دیگر سازمان های برجسته کتاب را خواند و بررسی کرد. بررسی تجاری هاروارد نیز در این کتاب گزارش شده است. آنها در بررسی Financial Times گفتند


“Tapscott در کتاب خود یک راهنمای دقیق ، کاملاً مکتوب و متعادل برای مسئله مهم بعدی در فناوری ارائه کرده است”.

اولین مواجهه الکس با ارائه سخنرانی TEDx در اکتبر 2016 در سانفرانسیسکو بود. او در حال حاضر به عنوان مشاور در شورای مشاور آژانس مستقل کانادا برای حفظ انتخابات فدرال ، ELECTIONS CANADA فعالیت می کند. او همچنین یک عضو هیئت مشاوره برای استارتاپ هایی مانند Paycase و Nuco است. در 16 مارس 2017 ، او از راه اندازی انستیتوی بین المللی تحقیقات بلاکچین در اجلاس DC Blockchain که به میزبانی اتاق تجارت دیجیتال برگزار شد ، خبر داد..

موسسه تحقیقات بلاک چین بین المللی

انستیتوی بین المللی تحقیقات بلاکچین ابتکاری است که دولت کانادا ، سایر ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی را در کنار هم قرار می دهد تا در ایجاد ذهناتی درخشان در تحقیقات بخش دولتی و خصوصی با هم همکاری کنند و به آنها کمک کند تا اقتصاد مبتنی بر بلاکچین را در سراسر جهان ایجاد کنند. . بودجه این موسسه از طریق بودجه ای که توسط دولت ها ، شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین استارت آپ های بلاک چین تأمین می شود ، تأمین می شود..

با این ابتکار عمل ، دوره جدیدی آغاز خواهد شد که جامعه بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده را تشویق می کند تا درست مانند توسعه استارتاپ های فناوری اینترنت توسعه پیدا کنند. اعضای بنیانگذار این طرح IBM ، Accenture ، SAP ، Digital Asset ، NASDAQ ، Centrica ، PepsiCo ، Liberty Global ، دولت انتاریو ، شبکه بهداشت دانشگاه و شرکت های بلاک چین مانند WISeKey ، YouBase ، Cosmos ، Votem ، Artlery ، Paycase ، Nuco ، و غیره انتظار می رود هرچه زمان می گذرد ، این لیست شامل اعضای دولت ها ، شرکت های خصوصی می شود.

هنگامی که الکس این اعلان را انجام داد ، وی به مزایای این موسسه با بیان رابطه کانادا با برخی از محققان و استارتاپ های برجسته بلاکچین اشاره کرد. این موسسه با مسئولیت کار بر روی استراتژی های مختلف با شرکت های نوپا برای ایجاد یک اقتصاد بلاکچین زین است. این نقش عظیم کار متخصصان بلاکچین است که در آن آنها به استارتاپ ها نیز در ارائه ایده های جدید دست آزاد می دهند ، به طوری که به نظر می رسد بیشتر شبیه یک همکاری مشترک باشد.

مرحله اول این برنامه در تاریخ 3 آوریل 2017 آغاز شد و در تاریخ 20 دسامبر 2017 به پایان رسید. “برنامه تحویل پذیر” شامل گزارش ها و ابزارهایی است که نتیجه گیری برنامه را در میان اعضای موسسه ، یعنی سازمان های عضو ، وبینارها و جلسات اجرایی اجرایی ارائه می دهد..

ALEX TAPSCOTT & NEXTBLOCK GLOBAL

این شرکت که توسط الکس تاپسکات و چارلی موریس در سال 2017 در تورنتو ، انتاریو ، کانادا تاسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال است. NextBlock یکی از استارتاپ های برتر فناوری در جهان است که از جنبش فناوری blockchain پشتیبانی می کند. این شرکت فقط دو عضو دارد و آنها در بالا ذکر شده اند که Latter به عنوان مدیر ارشد سرمایه گذاری نیز فعالیت می کند. در همان سال ، این شرکت فرآیند تأمین بودجه را طی کرد که در آن آنها حدود بیست میلیون دلار (200000000 $) محقق کردند. روند تأمین بودجه در تاریخ 31 ژوئیه 2017 به پایان رسید. وب سایت رسمی شرکت www.nextblock.co است ، اطلاعات کمی در دسترس است یا اطلاعات کمی در آنجا وجود دارد. اما ، در حال حاضر ، وب سایت به طور موقت در دسترس است.

پس از تاسیس آن در سال 2017 ، الکس اعلام کرد که NextBlock بر روی سرمایه گذاری در فضا از طریق ICO تمرکز خواهد کرد. نمی دانستیم که این سرمایه گذاری ها توسط ICO های کاذب انجام می شود.

این شرکت با چندین جنجال عقب مانده است. در تاریخ 1 نوامبر 2017 ، فوربس گزارش داد که این شرکت به دروغ چهار شخصیت برجسته بلاکچین را به عنوان اعضای هیئت مشاور خود معرفی کرده است. پس از طرح این ادعا و انجام تحقیقات ، مشخص شد که این ادعا صحت دارد. به عنوان یک نتیجه ، این شرکت برنامه لیست عمومی خود را ساقط می کند و پول را به سرمایه گذاران باز می گرداند.

انقلابی در بلاکچین: فن آوری پس از بیت کوین چگونه پول ، تجارت و جهان را تغییر می دهد.

این کتاب اولین نشریه ای است که الکس با پدرش نوشت. زیرا آنها احساسات مشابهی در مورد آینده بلاکچین و ارز رمزنگاری شده دارند. این کتاب در تاریخ 5 مه 2016 در دانشکده مدیریت Rotman راه اندازی شد. پس از آن ، این دو با یک تور ده ساعته در شهر تورنتو شروع به کار کردند و در آنجا در مورد موضوعات کتاب خود صحبت کردند. در طول مسیر خود ، آنها یک جلسه داخلی با چند نفر از رهبران تجارت و فناوری داشتند و به وضوح بحث کردند که چگونه فناوری بلاکچین نحوه اداره مشاغل را تغییر می دهد ، چگونه اینترنت برای بهتر شدن سیستم های مالی استفاده می شود. بلاکچین به عنوان یک دفتر عمومی شناخته می شود که در آن معاملات ذخیره ، ثبت ، تأیید و پردازش می شود. این فناوری از طریق ارز رمزنگاری شده بیت کوین به شهرت رسیده و الگویی برای سایر پروژه های رمزنگاری شده است.

با این حال ، Tapscott در کتاب خود استدلال می کند که بلاکچینی که در جهان انقلابی ایجاد می کند تأثیر بسیار بیشتری از استفاده از ارز دیجیتالی دارد. از آنجایی که بلاکچین یک برنامه غیرقابل ویرایش است و هر اطلاعاتی در مورد آن قابل پاک شدن است ، باعث ایجاد احساس امنیت در دارایی های مالی می شود. به هر شرکت کننده در بلاکچین ، هویت های منحصر به فردی به شکل مخلوط اعداد و حروف اختصاص داده شده است به گونه ای که در صورت وجود معامله در زنجیره ، منبع و مقصد قابل ردیابی است.

با استفاده از این نوع شناسایی ، Tapscott معتقد است که زنجیره بلوک می تواند برای مواردی مانند فرآیند رأی گیری استفاده شود. همانطور که در شرایط مختلف آب و هوایی شناخته شده است ، رای گیری توسط افراد انجام می شود ، و چالش های زیادی وجود دارد که شامل تقلب ، رأی گیری مضاعف و غیره است. استفاده از بلاکچین می تواند به کاهش و ریشه کن کردن چنین مشکلاتی کمک کند ، زیرا کلید خاصی برای یک فرد وجود دارد و اگر فرد رأی دهد ، رأی ثبت می شود و در زنجیره ای قابل ویرایش و قابل پاک شدن است.

همچنین ، بلاکچین خطای شخص ثالث را در ایجاد معاملات شفاف ، قابل دسترسی و ارزان از بین می برد. اگرچه اکنون سی سال است که اینترنت برای تغییر نحوه ارتباط ما با خود و آگاهی اجتماعی ما وجود دارد ، اما او گفت ، نحوه تجارت ما همان روند قدیمی و ناکارآمد اشخاص ثالث بود. زنجیره بلوک به عنوان یک شبکه غیرمتمرکز نیز می تواند به عنوان یک ساختار مستقل برای اداره امور شرکت ها وجود داشته باشد.

این کتاب موضوعات زیادی را در مورد بیت کوین ، بلاکچین ، دارایی های رمزنگاری شده و استفاده از بلاکچین و غیره شامل می شود. این درک درستی که بسیاری از افراد در مورد بلاکچین دارند را نشان می دهد. افزایش و کاهش قیمت بیت کوین با گذشت زمان باعث شده بسیاری سرمایه گذاری خود را از دست بدهند و این صنعت را به عنوان کلاهبرداری معرفی کنند.

با این حال ، این طور نیست و این کتاب صریحاً چنین توضیح داده است. در این کتاب ، ما در مورد انواع دارایی های رمزنگاری که هفت عدد است ، یعنی ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین ، سیستم عامل هایی مانند Ethereum که در آن شرکت کنندگان می توانند قراردادهای هوشمند انجام دهند ، یاد گرفتیم ، سومین برنامه هایی که در این شبکه ها اجرا می شوند. این برنامه ها Dapps یعنی برنامه های غیرمتمرکز نامیده می شوند و بسیاری از آنها با استفاده از Ethereum ، NEO یا IOTA اجرا می شوند. همچنین ، رمزهای امنیتی وجود دارد و از این نشانه ها برای بازنمایی سهام عدالت در یک شرکت استفاده می شود. نوع پنجم توکن های دارایی طبیعی نامیده می شود ، به عنوان مثال ، این نشانه ها دارایی های دیجیتالی هستند که دارای یک دارایی فیزیکی متناظر هستند. ششم مجموعه های Crypto نامیده می شود ، به عنوان مثال CryptoKitties. و آخرین مورد ارزهای رمزنگاری شده فیات مانند USD Tether است.

در بازبینی توسط بررسی تجاری هاروارد که در تاریخ 1 مارس 2017 منتشر شد ، این کتاب با توجه به چگونگی تغییر Blockchain در امور مالی جهانی با ارزهای رمزپایه مانند مرزهای بیت کوین توضیح داده شد..

این کتاب همچنین در مورد نوسانات بازار ارزهای رمزپایه و چگونگی رشد اقتصاد آن بحث می کند. این کتاب برای هر علاقه مند به رمزنگاری و هر کسی که مایل به راه اندازی یک فناوری نوین است ، ضروری است.

می توانید در مورد کتاب بیشتر بخوانید اینجا.

منابع:

 1. http://www.goldmansachs.com/our-thinking/talks-at-gs/alex-tapscott.html
 2. https://www.thestar.com/news/gta/2016/05/05/don-and-alex-tapscott-predict-upcoming-digital-revolution.html
 3. https://m.nasdaq.com/article/don-tapscott-announces-international-blockchain-research-institute-cm762234
 4. https://fa.m.wikipedia.org/wiki/Alex_Tapscott
 5. https://www.forbes.com/sites/laurashin/2017/11/01/alex-tapscotts-crypto-vc-firm- going-public-bith-100m-cad-falely-touted-4-blockchain-stars- به عنوان مشاور /
 6. https://blogs-images.forbes.com/laurashin/files/2017/11/AlexTapscott_c-Max-Power.jpg؟width=960
 7. https://www.forbes.com/sites/laurashin/2017/11/05/alex-tapscotts-crypto-vc-firm-aborts-public-listing-ill- بازگرداندن-پول-پس از-فالش ها-کشف /
 8. https://www.trendingtopics.at/alex-tapscott-blockchain-revolution-ethereum-bitcoin-crypto-token-coins/
 9. https://www.crunchbase.com/organization/nextblock-global
 10. https://www.prnewswire.com/news-releases/new-digital-asset-investment-company-nextblock
 11. جهانی-اعلام-بسته شدن-بیش از-اشتراک-20-میلیون-637605983.html
 12. https://www.futuretechpodcast.com/podcasts/nextblock-global-investing-in-the- Next-era-of-the-internet/
 13. https://hbr.org/2017/03/how-blockchain- در-تغییر-امور مالی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector