Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

گواهینامه تخصصی Blockchain خود را دریافت کنید

افزایش تقاضا برای کارشناسان خبره بلاکچین به طور همزمان اهمیت گواهینامه های بلاکچین را افزایش می دهد. اگر می خواهید برای اثبات تخصص خود در Blockchain ، مجوز Blockchain Expert را دریافت کنید ، برای ادامه کار این مقاله را بخوانید!

فناوری به سرعت تغییر می کند و افرادی که قادر به ادامه این روند نیستند می توانند احتمال عقب ماندن را به خطر بیندازند. حتی اگر فناوری Blockchain با ورود بیت کوین در سال 2008 به برنامه اصلی دسترسی پیدا کند ، در 2016 و 2017 هویت یک گزینه فناوری در دنیای واقعی را به دست آورد. با فناوری Blockchain قول می دهد.

بنابراین ، بسیاری از نامزدها آرزو دارند که در این جستجوی فن آوری آینده نگرانه برای تأیید خبره Blockchain حرفه ای شوند. اگر می خواهید یک گواهینامه در فناوری Blockchain دنبال کنید ، پس باید پایه درست را ایجاد کنید. بسیاری از نامزدها معمولاً در یافتن گواهینامه صحیح برای اثبات توانایی های خود به عنوان یک متخصص بلاکچین با مشکل روبرو می شوند. بنابراین ، بیایید با درک نقش یک متخصص بلاکچین ، به مفاهیم صدور گواهینامه Blockchain بیشتر بپردازیم..

علاوه بر این ، تأملی در مورد مزایای گواهینامه های Blockchain در بحث زیر می تواند بینش های حمایتی را ارائه دهد. با این حال ، مهمترین نکته برجسته این بحث جزئیات صدور گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) توسط 101 Blockchains خواهد بود. می توانید دلایل معتبری را که گواهینامه CEBP می تواند گواهینامه ایده آل Blockchain باشد ، جستجو کنید.

چرا فناوری Blockchain?

یکی از اولین چیزهایی که وقتی به فکر صدور گواهینامه تخصصی Blockchain می افتید ، به ذهن خطور می کند ، طرح نقش و مسئولیت های مشابه است. دقیقاً چه کاری است که یک متخصص بلاکچین باید انجام دهد؟ قبل از تعریف نقش متخصصان بلاکچین ، بگذارید در سناریوی فعلی در مورد فن آوری و اهمیت آن تأمل کنیم. اولین چیزی که باید در مورد بلاکچین بدانید این است که این یک سیستم دفتر توزیع شده عمومی بر اساس سیستم شبکه همتا به همتا است.

برای ایجاد سابقه تغییرناپذیر معاملات ، می توان دفتر عمومی را به طور آشکار در میان کاربران مجزا به اشتراک گذاشت. تمام معاملات توسط سایر کاربران موجود در این زنجیره تأیید می شود و با یک مهر زمان اضافه می شود و به معاملات قبلی در دفتر پیوند می یابد. با اضافه شدن مجموعه معاملات ، داده های معاملات جدید به بلوک های جدید در زنجیره تبدیل می شوند. به روزرسانی ها در تراکنش های Blockchain از طریق توافق بین شرکت کنندگان در سیستم اتفاق می افتد.

همچنین بخوانید: چگونه می توان در Blockchain دارای گواهینامه شد?

از همه مهمتر ، داده های یک بار وارد سیستم نمی شوند هرگز پاک شوند. بلاکچین یک فناوری نوشتن یکبار و ضمیمه کردن بسیاری است و بدین ترتیب سوابق قابل تأیید درباره تمام معاملات در بلاکچین ایجاد می شود. بنابراین ، می توانید به وضوح پتانسیل فناوری Blockchain را برای تبدیل بسیاری از عملیات مرسوم در چندین صنعت مشاهده کنید. این یکی از دلایل افزایش تمرکز بر نامزدهای دارای گواهینامه تخصصی Blockchain است.

متولیان اولیه فناوری Blockchain در استقرار این فناوری با ناکامی های زیادی روبرو خواهند شد. بنابراین ، شرکتها احتمالاً با استخدام کارشناسان Enterprise Blockchain با شاخصهای معتبر تخصصی خود روبرو خواهند شد. در این برهه از زمان ، بنگاه ها می توانند در تعیین اینکه دقیقاً چه کسی فرد را به عنوان یک متخصص بلاکچین واجد شرایط می کند ، با مشکل روبرو شوند. این سوال برای داوطلبان نیز مشکل است زیرا آنها باید هدف نهایی خود را تعیین کنند و یک گواهینامه پیدا کنند که آنها را به عنوان “یک متخصص بلاکچین” معتبر ارزیابی کند..

چه کسی یک متخصص بلاکچین است?

فرض معمول بیان می کند که فردی که مدت زمان طولانی تری با فناوری Blockchain کار می کند ، یک متخصص Blockchain است. برخی نیز ممکن است تصور کنند فردی با گواهینامه خبره Blockchain ، یک متخصص Blockchain است. با این حال ، داشتن یک طرح کلی از یک متخصص Blockchain مهم است تا ایده روشنی از نقش ها و مسئولیت های آنها بدست آورید.

یک متخصص بلاکچین در واقع هر فردی است که در مفاهیم بنیادی و حرفه ای فناوری Blockchain مهارت دارد. متخصصان بلاکچین سازمانی دانش عمیقی در مورد کارکرد فناوری بلاکچین دارند. از همه مهمتر ، متخصصان فناوری Blockchain می توانند مهارت ها و دانش خود را برای ساخت برنامه های مبتنی بر Blockchain متناسب با نیازهای تجاری و شرکتی پیاده سازی کنند..


افراد حرفه ای می توانند از طریق آزمون های جامع آموزش و صدور گواهینامه به اعتبار “Blockchain Expert” برسند تا اثبات دانش خود را نشان دهند. همانطور که بتدریج شرکتها درباره اهمیت فناوری Blockchain بیشتر می آموزند ، نقش یک متخصص Blockchain نیز دستخوش تغییراتی می شود. بنابراین ، یافتن گواهینامه های برتر Blockchain با تمرکز بر مجموعه گسترده و متنوعی از اهداف ، اجتناب ناپذیر است.

بنابراین ، نقش یک متخصص بلاکچین در زمان های فعلی ، بسیاری از مسئولیت های مهم دیگر را نیز در این سناریو نشان می دهد. به عنوان مثال ، متخصصان Blockchain باید رهنمودهای جدیدی را برای استفاده از ابزارهای به روز در اکوسیستم Blockchain برای هدایت تحولات تجاری شرکت ها ایجاد کنند. با داشتن شگفت انگیزتر شدن احتمال پذیرش جریان اصلی فناوری Blockchain ، شرکت ها با کمبود کارشناسان Blockchain روبرو می شوند.

اهمیت گواهینامه های Blockchain

به منظور پاسخگویی به تقاضای روزافزون کارشناسان بلاکچین ، شرکتها احتمالاً از گواهینامه خبره بلاکچین بعنوان یک معیار برای تعیین توان متخصصان بلاکچین استفاده می کنند. بنابراین ، برای هر حرفه ای / متخصص Blockchain ضروری است که دریابد دقیقاً یک گواهینامه در فناوری Blockchain چیست..

به طور کلی ، گواهینامه ها در اکوسیستم بلاکچین توسعه و حاکمیت استانداردهای خاص برای ارائه اعتبار به متخصصان حرفه ای بلاکچین است. این گواهینامه نشان می دهد افرادی که دارای اعتبار هستند ، استانداردهای اساسی یک متخصص Blockchain را برآورده یا حتی از آنها فراتر رفته اند. اساساً ، گواهینامه های Blockchain مهارت های Blockchain Enterprise را به عنوان مشاغل منحصر به فرد و خودتنظیم تقویت می کنند.

بدیهی است که گواهینامه های Blockchain اثبات مهارت و دانش دارنده در مورد فناوری Blockchain و توسعه برنامه ها و سیستم های سازمانی مبتنی بر Blockchain را به نمایش می گذارد. یک مجوز خبره بلاکچین همچنین توانایی یک فرد را در اجرای بلاکچین سازمانی برای تحول تجاری تأیید می کند. علاوه بر این جنبه ها ، گواهینامه های برتر Blockchain همچنین به طور جامع از ویژگی های زیر برخوردار هستند.

 • اثبات تخصص Blockchain

گواهینامه های تخصصی بلاکچین توانایی افراد معتبر در توسعه شرکت های کارآمد بلاکچین را ثابت می کند.

 • منبع مزیت

گواهینامه های بلاکچین مزیت دیگری را به افراد حرفه ای نسبت به سایر نامزدهای غیرمجاز برای مشاغل معتبر متمرکز بر بلاکچین ارائه می دهد.

 • شناخت جهانی

بهترین گواهینامه های تخصصی بلاکچین به رسمیت شناختن جهانی اطمینان می دهند ، در نتیجه ارزش کار Blockchain شما را در سراسر جهان غنی می کنند.

 • فرصت هایی برای پرداخت بهتر

همچنین صدور گواهینامه تخصصی بلاکچین به داوطلبان کمک می کند تا شکاف مهارت های بلاکچین سازمانی را برطرف کرده و با مشاغل پردرآمد کنار بیایند.

 • امنیت شغلی

بلاکچین به طور واضح یک فناوری آینده نگرانه است و چشم اندازهای طولانی مدت برای تصویب دارد. بنابراین ، گواهینامه های تخصصی بلاکچین به دلیل افزایش انتظارات در تعداد مشاغل بلاکچین در آینده ، با اطمینان از امنیت شغلی می توانند به شما در ساخت حرفه خود کمک کنند..

 • فرصت های اضافی

گواهینامه های بلاکچین همچنین به افراد کمک می کند تا دانش خود را در مورد فناوری Enterprise Blockchain تقویت کنند. کارشناسان خبره بلاکچین همچنین می توانند اهداف خود را برای توسعه تجارت مستقر در بلاکچین دنبال کنند. به عنوان مثال ، متخصصان Blockchain می توانند با استفاده از دانش و تخصص Blockchain خود ، Enterprise Blockchains را بسازند و توسعه دهند و موفقیت شرکت را به سطح بالاتری برسانند..

 • پشتیبانی از توسعه شغلی

یک مجوز خبره Enterprise Blockchain همچنین می تواند به شما کمک کند فرصت های بهتری را برای مساعدت شغلی بدست آورید. تشخیص کارشناسان Blockchain با گواهینامه ها می تواند به آنها کمک کند تا شهرت خود را در سیستم عامل های شبکه حرفه ای مانند LinkedIn ایجاد کنند. در نتیجه ، داوطلبان می توانند در زمان واقعی ، توانایی و تجربه خود را به کارفرمایان بالقوه LinkedIn ارائه دهند.

به عنوان مثال ، کارفرمایان بالقوه می توانند برای قضاوت در مورد توانایی های خود ، به دنبال گواهینامه های تخصصی Blockchain از یک نامزد و نقش هایی باشند که قبل و بعد از صدور گواهینامه خدمت کرده اند. از همه مهمتر ، متخصصان خبره Blockchain همچنین می توانند در گفتگوهای فنی و غیر فنی در مورد فناوری Blockchain در جوامع حرفه ای شرکت کنند. در نتیجه ، آنها می توانند به تدریج هویت خود را به عنوان یک متخصص صنعت / موضوع فناوری Blockchain تثبیت کنند.

مخاطبان هدف برای صدور مجوزهای Blockchain

بنابراین ، به وضوح می توان دریافت که اعتبار یک خبره Blockchain از ارزش بیشتری نسبت به مفروضات کلی برخوردار است. عامل مهم بعدی که ممکن است هر نامزد متقاضی را به دردسر بیندازد ، مخاطبان ایده آل برای دریافت گواهینامه های تخصصی Blockchain است. آیا شما با توجه به مهارت های موجود و نقش های حرفه ای خود واقعاً به یک جواز Blockchain برای یک حرفه امیدوار کننده نیاز دارید?

اساساً برای پیگیری گواهینامه های بلاکچین حتی نیازی به انجام یک حرفه هم نیست! حتی اگر فقط علاقه مند به یادگیری فناوری در حال ظهور هستید ، می توانید گواهینامه های Enterprise Blockchain را انتخاب کنید. دانشجویان مهندسی ، معماران برنامه ها ، علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده ، متخصصان امنیتی ، مدیران سیستم ، سرمایه گذاران و بسیاری از نقش های دیگر می توانند با گواهینامه های Blockchain مزایای امیدوار کننده ای کسب کنند..

علاوه بر این ، رهبران صنعت و متخصصان ارشد مدیریت همچنین می توانند گواهینامه های Blockchain را به عنوان ابزاری اثبات شده برای تخصص تصفیه شده انتخاب کنند. با توجه به مزایای بسیار زیاد مجوزهای Blockchain ، تمرکز داوطلبان بر جستجوی ارائه دهندگان گواهینامه قابل اطمینان اجتناب ناپذیر است.

مجوز حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

در میان بسیاری از فروشندگانی که سعی در ارائه گواهینامه تخصصی Blockchain دارند ، 101 Blockchains به عنوان برترین پلت فرم شناخته می شود. مجوز Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) توسط 101 Blockchains در حال حاضر یکی از معیارهای شناخته شده تخصص Blockchain است.

اکنون برای صدور گواهینامه CEBP ثبت نام کنید تا به یک متخصص بلاکچین تبدیل شوید.

101 بلاکچین شهرت خود را به عنوان شبکه پیشرو و مستقل مبتنی بر تحقیق در اکوسیستم بلاکچین کسب کرده است. بنابراین منطقی است که متخصصین مشتاق بلاکچین جزئیات مربوط به گواهینامه CEBP را توسط 101 بلاکچین جستجو کنند. تفکر دقیق در مورد جزئیات آزمون CEBP می تواند به ما کمک کند تا درک کنیم که اکنون به راحتی یکی از برترین گواهینامه ها برای شما است.

مخاطبان ایده آل برای صدور گواهینامه CEBP

آزمون صدور گواهینامه CEBP یا Certified Enterprise Blockchain Professional توسط 101 گواهینامه یک خبره خبره Blockchain است. هر فردی که می خواهد با فناوری Blockchain کار کند می تواند گواهینامه CEBP را انتخاب کند. علاوه بر این ، اگر می خواهید با مفاهیم اصلی فناوری Blockchain و اکوسیستم مربوطه آشنا شوید ، گواهینامه CEBP برای شما ایده آل است.

علاوه بر این ، اگر می خواهید رویکردهای اجرای Blockchain را بیاموزید ، گواهینامه CEBP نیز برای شما مناسب است. اگر می خواهید در مورد تحول تجاری با ابزارهای به روز شده در اکوسیستم Blockchain اطلاعات کسب کنید ، گواهینامه CEBP نیز می تواند کاملاً با شرایط شما متناسب باشد..

جزئیات آزمون گواهینامه CEBP

اساساً ، برنامه صدور گواهینامه CEBP به ویژه برای اثبات دانش و تجربه یک فرد در جنبه های مختلف Blockchain طراحی شده است. این گواهینامه همچنین دانش نامزدها را در مورد تأثیر فناوری Blockchain در اهداف مختلف شغلی شرکت آزمایش می کند.

از همه مهمتر ، گواهینامه CEBP با آزمایش توانایی نامزدهای تعامل عملی با مدیران شرکت ، معیارهای یک مجوز جامع تخصصی Blockchain را برآورده می کند. این گواهینامه توانایی های نامزدها را برای دستیابی به اهداف مدیران شرکت با راه حل های بسیار کارآمد و عملی آزمایش می کند.

هزینه صدور گواهینامه Blockchain با آزمون CEBP 397 دلار است که شامل یک دوره آموزشی CEBP نیز می شود. دوره آموزشی CEBP چهار هفته مطالب یادگیری با سه تا چهار ساعت مطالعه اختصاص داده شده برای هر هفته را ارائه می دهد. ماژول های دوره CEBP برداشت مفصلی از اهداف آزمون در صدور گواهینامه CEBP را ارائه می دهند.

قبل از ادامه ، مقاله قبلی ما را بررسی کنید تا از ویژگیهای Blockchain مطلع شوید.

دامنه های تحت پوشش در آزمون صدور گواهینامه CEBP

بالاتر از هر چیز دیگری ، محتوای آزمون CEBP می تواند جامعیت آن را به عنوان ابزاری برای اثبات تخصص بلاکچین سازمانی به نمایش بگذارد. در اینجا خلاصه ای از اهداف مختلف آزمون در هر بخش از آزمون صدور گواهینامه تخصصی Blockchain CEBP آورده شده است.

1. مبانی فناوری Blockchain

اولین دامنه آزمون صدور گواهینامه CEBP به کار فناوری Blockchain و ویژگی های برجسته آن می پردازد. داوطلبان باید اهداف مربوط به مفاهیم ، ویژگی ها و انواع مختلف شبکه Blockchain را برای اهداف این دامنه یاد بگیرند. علاوه بر این ، این دامنه آزمون صدور گواهینامه CEBP همچنین بر روی کار در قراردادهای هوشمند تمرکز دارد.

داوطلبان همچنین باید در مورد رویکردهای بهبود فرماندهی خود نسبت به عناصر مورد نیاز برای ارزیابی تأثیر قراردادهای هوشمند بر مشاغل سنتی اطلاعات کسب کنند. رئوس مطالب در این حوزه از گواهینامه تخصصی Blockchain CEBP شامل موارد زیر است,

 • مبانی بلاکچین
 • اثبات کار
 • ایجاد زنجیره بلوک
 • بلاکچین دولتی و خصوصی
 • قراردادهای هوشمند

2. بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی

دامنه دوم آزمون صدور گواهینامه CEBP با درک اهمیت بیت کوین فراتر از محدودیت ارزهای رمزپایه سروکار دارد. داوطلبان برای سوالات در این حوزه به تواناییهایی برای تعیین رویکردهای تحول تجاری با Enterprise Blockchain نیاز دارند.

علاوه بر این ، داوطلبان همچنین باید دانش و تسلط خود را در رویکردهای روش شناختی تقویت کنند تا تعادل مناسبی بین کمال فنی و امکان تجاری در راه حل های مبتنی بر بلاکچین برقرار شود. فصل های قابل توجهی که در این حوزه از گواهینامه CEBP پوشش داده شده است به شرح زیر است,

 • مبانی Ethereum
 • اصول Hyperledger Fabric
 • اصول Corda

3. بلاکچین در امور مالی تجارت

دامنه سوم در آزمون صدور گواهینامه CEBP تا حد زیادی در کاربردهای فناوری Blockchain در بخش مالی منعکس می شود. داوطلبان باید با یک مرور مختصر از دارایی های رمزنگاری شده قابل توجه در عملیات مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین شروع کنند. یکی از مباحث قابل توجه در این حوزه به ارتباط بین دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه اشاره دارد.

داوطلبان برای اثبات توانایی های خود در تشخیص اخبار جعلی در مورد ارزهای رمزپایه ، باید از این جنبه در گواهینامه تخصصی CEBP Blockchain تبحر داشته باشند. این ماژول همچنین شامل مباحث مربوط به استفاده از دارایی های رمزنگاری شده در برخی از سیستم عامل های مبتنی بر Blockchain برای پرداختن به اثرات مخرب فناوری Blockchain در امور مالی تجارت است..

علاوه بر این ، نامزدها همچنین باید در مورد شرکتهایی که از Blockchain برای مدیریت عملیات مالی تجارت در این حوزه استفاده می کنند ، اطلاعات کسب کنند. همچنین برای همه نامزدها بسیار مهم است که در موارد استفاده موجود از فناوری Blockchain برای این دامنه تأمل کنند. نامزدها برای تعیین موارد استفاده ایده آل مناسب برای اهداف خاص تجاری با س questionsالاتی روبرو می شوند. فصل های قابل توجه در این دامنه گواهینامه CEBP به شرح زیر است,

 • دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه
 • مبانی ریپل
 • تجارت مالی در بلاکچین

4. برنامه های Blockchain

این یکی از حیاتی ترین حوزه ها در آزمون صدور گواهینامه تخصصی CEBP Blockchain است. طبق تحقیقات بازار 101 بلاکچین ، فناوری Blockchain برجسته ترین تأثیر را در عملیات مدیریت زنجیره تأمین دارد. نامزدها باید برای موضوعات مربوط به روشهای مختلف تأثیر پذیری فناوری Enterprise Blockchain به طور مستقیم بر فرآیندهای مدیریت زنجیره تامین آماده شوند.

از همه مهمتر ، داوطلبان باید در مورد ابزارهای مختلف و نحوه پیاده سازی آنها در موارد استفاده عملی مدیریت زنجیره تأمین در شرکتهای مختلف ، اطلاعات کسب کنند. داوطلبان برای درک کاربردهای Blockchain باید در فصل های بعدی دوره CEBP مهارت کسب کنند.

 • مبانی مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین
 • از موارد مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین استفاده کنید
 • تحول دیجیتال بلاکچین

5. موارد استفاده از بلاکچین

ماژول نهایی آزمون صدور گواهینامه CEBP به وضوح بر کاربردهای Blockchain تأکید دارد. داوطلبان باید در بینش عملی موارد مختلف استفاده از فناوری Blockchain در صنایع مختلف تخصص داشته باشند. همچنین برای داوطلبان بسیار مهم است که دانش خود را در زمینه شناسایی ابزارهای مناسب برای سناریوهای خاص کسب و کار بهبود بخشند. این دامنه اساساً مهارت های یک نامزد را در استفاده از فناوری Blockchain برای موارد استفاده در زندگی واقعی که در نقش های مختلف مبتنی بر Blockchain با آن روبرو می شوند ، تأیید می کند..

بنابراین ، به وضوح می توانید متوجه شوید که گواهینامه CEBP اثبات جامعی از مهارت Blockchain یک نامزد است. علاوه بر اثبات دانش مفهومی نامزدها در اکوسیستم Blockchain ، گواهینامه خبره Blockchain همچنین دانش عملی را آزمایش می کند.

یکی از نکات جالب در مورد گواهینامه CEBP ارزیابی داوطلبان در کارهای خاص است. بنابراین ، داوطلبان می توانند با گواهینامه CEBP اثبات جامع مهارت و دانش Enterprise Blockchain خود را بدست آورند. همانطور که همه متوجه شدید ، گواهینامه CEBP محدود به کاربردهای کلی فناوری Blockchain نیست. بنابراین ، گواهینامه CEBP می تواند برای اثبات هویت شما به عنوان یک متخصص Blockchain واقعاً مفید باشد.

همچنین بخوانید: 20+ مورد استفاده از بلاکچین

خط پایین

در یک نکته نهایی ، هزینه صدور گواهینامه Blockchain با CEBP بهترین سرمایه گذاری است که می توانید برای حرفه خود انجام دهید. شکی نیست که بلاکچین سازمانی به دلیل مزایای امنیت ، ناشناس بودن و شفافیت ، در بسیاری از صنایع آهسته آهسته مورد قبول واقع شده است. بنابراین ، گواهینامه هایی مانند CEBP می توانند در کنار تقویت دانش و تخصص Blockchain به عنوان ابزارهای شغلی مناسب عمل کنند..

میانگین حقوق متخصص Blockchain تأیید شده حدود 137،000 دلار است ، در نتیجه وعده های شغلی در فناوری Blockchain نشان می دهد. بهترین چیز در مورد گواهینامه های Blockchain مانند CEBP فقدان پیش شرط است. بنابراین ، اگر فکر می کنید Blockchain می تواند یک حرفه پربار برای شما هموار کند ، پس می توانید بلافاصله با دوره رایگان Blockchain شروع به کار کنید! تمام آنچه شما نیاز دارید یک دانش اولیه در زمینه علوم رایانه و انگیزه برای کشف اعماق فناوری Blockchain است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector