Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

مشاغل برتر Blockchain: همه آنچه در مورد آنها باید بدانید

به راهنمای من برای بهترین های امروز خوش آمدید مشاغل رمزنگاری ، مشاغل بلاکچین و مشاغل. اگر تا به حال به کار در بلاکچین فکر کرده اید یا در مورد مشاغل و مشاغل برتر بلاکچین که باید درباره آنها بدانید فکر کرده اید ، این راهنمای شماست!

همچنین, اگر به موضوع علاقه دارید, در بررسی برخی از دوره ها نیز بسیار سود خواهید برد بداخلاقی, edX, یا کورسرا پیشنهاد!

در این راهنما ، من قصد دارم در مورد یکی از موارد رشد سریع بازارهای کار در جهان. بازار ارزهای رمزنگاری شده است به ارزش 270 میلیارد دلار و به انواع افراد مختلف برای حمایت از آن نیاز دارد.

من به شما می گویم انواع مشاغل ارزهای رمزپایه چیست در دسترس, که دارند بالاترین حقوق, و چی بهترین موقعیت های ورود به سطح هستند.

من همچنین در مورد بازار مشاغل ارز رمزنگاری شده به طور کلی با اتمام مطالعه ، خواهید فهمید که کدام یک از بخشهای صنعت در حال رشد هستند و به کدام مهارتها بیشتر احتیاج دارند. شما همچنین می دانید کدام مشاغل استخدام می کنند و به دنبال چه کارمندی هستند.

مشاغل بلاکچین: کارمندان دفتر

این زمان بسیار مهیج برای مشاغل رمزنگاری است. وجود دارد صدها فرصت برای افرادی مثل شما در ایجاد فناوری آینده دخالت کنند. بنابراین ، اگر به کار در بلاکچین فکر نکرده اید ، اکنون زمان شروع آن است!

بیایید با یک نگاه سریع شروع کنیم به اینکه فناوری blockchain چگونه بازار کار را تغییر داده است.

ورود بلاکچین

در سال 2009 ، یک رمزگذار به نام ساتوشی ناکاموتو بیت کوین ایجاد کرد – اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهان.

آخرین کوپن Udacity پیدا شده است:

بیت کوین به کاربران اجازه می دهد تا انتقال وجوه از طریق یک شبکه عظیم از هرجای دنیا به یکدیگر. اطلاعات معامله است بصورت ایمن در هزاران رایانه مختلف ذخیره می شود.

این بدان معنی است که کاربران می توانند هر معامله انجام شده را مشاهده کنند. این همچنین به معنای آن اطلاعات است در سرورها پنهان نشده است در دفاتر شرکت هایی مانند فیس بوک و گوگل ، جایی که می توان آن را فروخت یا سرقت کرد. هک شدن بیت کوین تقریباً غیرممکن است.

مشاغل Blockchain: فیس بوک ، گوگل و اینستاگرام

به بیان خیلی ساده ، بلاکچین ها یک هستند روشی ایمن برای ذخیره و انتقال مقدار زیادی از اطلاعات مهم. بیت کوین عملکرد بسیار ساده ای دارد. برای ارسال وجوه از یک کاربر به کاربر دیگر. با این وجود ، پتانسیل فناوری ایجاد شده توسط ناکاموتو بی حد و حصر است ، و اکنون بسیاری از افراد مشاغل Bitcoin دارند.


توسعه بلاکچین هنوز هم ممکن است کمی مرموز به نظر برسد ، اما اگر دوست دارید درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، قطعاً باید بدانید کلاسها را چک کنید توسط آن توسط edX, بداخلاقی, یا کورسرا.

توجه داشته باشید: آیا می خواهید در مورد بلاکچین بیشتر بدانید؟ بررسی کنید راهنمای Blockchain.

از زمان بیت کوین ، صدها ارز رمزنگاری شده دیگر راه اندازی شده و هزاران شرکت مختلف تاسیس شده اند که خدمات بلاکچین را ارائه می دهند.

پول دیجیتال بود اولین استفاده موفقیت آمیز از فناوری بلاکچین, اما اکنون بسیاری دیگر نیز وجود دارد. هر وبلاگ ، صرافی یا ارز رمزنگاری شده جدید مشاغل جدید بلاکچین را ایجاد می کند. هر پیشرفت فنی جدید مهارت های جدیدی ایجاد می کند که باید آموزش داده و آموخته شوند.

Ethereum ، Coinbase و BlockGeeks تنها مکانهایی نیستند که مشاغل زنجیره بلوکی ایجاد می کنند. تقریباً ده سال پس از اختراع بیت کوین ، صنایع بسیار کمی وجود دارند که در حال تحقیق یا توسعه کاربردهای جدید برای فناوری بلاکچین نباشند.

مشاغل بلاکچین: بلاکچین

بیایید نگاهی بیندازیم مشاغل جدید بلاکچین از کجا می آیند.

چه کسی استخدام می کند?

چهار بازیگر اصلی در بازار کار رمزنگاری وجود دارد. استارتاپ ها ، میراث ، شرکت های فناوری و دولت ها. در اینجا چگونگی درگیر شدن بلاکچین در بلاکچین و کارهایی که با آن انجام می دهند ؛

1. راه اندازی: اینها مشاغل و محصولات مستقلی هستند که از زمان اختراع بیت کوین ایجاد شده اند. AngelList سوابق بیش از 1500 استارت آپ رمزنگاری را که بیش از 3.7 میلیارد دلار از پیشنهاد اولیه سکه (ICO) فقط در آمریکا.

استارت آپ ها توسط افراد رمزنگاری و بازرگانان بلاکچین اداره می شوند که دیدند این فناوری چقدر مهم است و زود وارد این کار شدند. آنها در حال ایجاد بسترهایی مانند EOS, مونرو, و Qtum و همچنین مبادلاتی مانند Bittrex ، Kraken و Binance.

استارت آپ ها نیز می توانند باشند ارائه دهندگان کیف پول ، سایت های خبری ، وبلاگ ها و ابزارهای آموزشی که برای حمایت از پروژه های بلاکچین تشکیل شده اند. برای شروع بسیاری از مشاغل ایجاد شده توسط استارتاپ ها بدون حقوق بودند اما اکنون پرداخت بسیار خوبی را شروع کرده اند!

2. میراث ها: اینها شرکت های بزرگی مانند هستند بانک ها ، شرکت های حسابداری و دفاتر حقوقی که سالهاست وجود دارد آنها مدت زیادی طول کشید تا نسبت به تحولات فناوری بیت کوین واکنش نشان دهند. آنها در طول سالها شاهد رشد آن بوده اند و حالا آنها ترسیده اند.

مشاغل Blockhain: عملیات بانکی

اگر آنها روش های استفاده از فناوری blockchain را پیدا نمی کنند, می تواند آنها را از کار دور کند! شرکت های میراث دار قدرت و پول زیادی. اعتبار جهانی آنها به آنها این امکان را می دهد که تقریباً هرکسی را که می خواهند استخدام کنند. بیشتر آنها تیم های کاملی از متخصصان بلاکچین را استخدام می کنند تا به آنها کمک کند تا از این فناوری مطلع شوند.

3. شرکت های فناوری: اینها شرکتهایی هستند که در صورت تسخیر فناوری بلاک چین در دنیا بیشترین ضرر را دارند. آن ها هستند شرکت هایی مانند مایکروسافت ، اپل ، گوگل و فیس بوک. بسیاری از موفقیت های آنها و قدرت متکی به خدمات متمرکز است آنها ارائه می دهند.

اگر محبوبیت سیستم عامل های غیرمتمرکز رو به رشد باشد, کاربران دیگر نمی خواهند از شبکه های متمرکز استفاده کنند. شرکت های فناوری مجبورند سریع وفق دهند! توسعه بلاکچین به اولویت بالایی تبدیل شده است.

بیشتر هستند سرمایه گذاری در پروژه هایی که از فناوری بلاکچین برای بهره مندی از تجارتشان استفاده می کنند. یکی از بزرگترین پروژه ها از این نوع است هایپرلجر. هایپرلجر قصد دارد ابزارها را در اختیار مشاغل قرار دهید آنها نیاز به پیاده سازی فناوری بلاکچین دارند.

4. دولت ها: پتانسیل کاهش هزینه بلاکچین بسیار زیاد است ، بنابراین بسیاری از دولت های ملی کارشناسان رمزنگاری را برای مشاوره به آنها استخدام کرده اند. در بریتانیا ، سر مارک والپورت پیشنهاد کرده است که می توان از بلاکچین برای مدیریت پرداخت وام دانشجویی استفاده کرد.

منn استونی ، از فناوری بلاکچین استفاده می شود تا سازمان های دولتی را منصفانه تر و کارآمدتر کند. پروژه هایی مانند اقامت الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند تا این کشور اولین “ملت دیجیتال” جهان باشد. ونزوئلا حتی پا را فراتر گذاشته و ارز رمزنگاری شده خود را موسوم به پترو!

مشاغل بلاکچین: دولت

همه این موسسات هر روز مشاغل جدید بلاکچین ایجاد می کنند. بنابراین ، مشاغل ارز رمزپایه چیست و چه کسی آنها را پر می کند؟ بگذارید بفهمیم!

چه کسی استخدام می شود?

فناوری بلاکچین است یک علم جدید است و به سرعت تغییر می کند. افراد مختلفی برای انجام مشاغلی که این صنعت جدید فراهم می کند استخدام شده اند. یک کارمند زنجیره بلوک می تواند تقریباً از هر زمینه حرفه ای باشد اما می توان آنها را به دو گروه اصلی تقسیم کرد:

تکنسین ها: اینها هستند متخصصان فن آوری مانند توسعه دهندگان و مهندسان نرم افزار. آنها به خوبی در زبان های برنامه نویسی مانند آموزش دیده اند جاوا, پایتون, و ج++. برخی از آنها تجربه فناوری رمزنگاری را دارند اما اکثر آنها اینگونه نیستند.

حتی برای افراد فنی, مشاغل ارز رمزپایه یک چالش جدید است! توسعه دهندگان و مهندسان نیاز دارند با زبان های جدید برنامه نویسی آشنا شوید اگر بهترین مشاغل بلاکچین را می خواهند مانند Ethereum’s Solidity یا پروتکل Ripple داشته باشند.

مشاغل توسعه دهنده بلاکچین متفاوت است. آنها به مهندسین و توسعه دهندگان نیاز دارند برای انجام بسیاری از وظایف که به طور معمول انجام نمی دهند. پروژه های بلاکچین ممکن است لازم باشد تحقیق ، طراحی و ساخت یک بستر جدید و همچنین ارائه ایده ها و برنامه های تجاری برای آینده.

در حالی که این الزامات را می خوانید ، ممکن است فکر کنید که اشتغال در این زمینه برای شما غیرممکن است زیرا فاقد این مهارت ها هستید. خوشبختانه, یک راه ساده برای رفع این مشکل وجود دارد. وارسی کلاسها در مورد این موضوعات که می تواند در توسعه زنجیره بلوک به شما کمک می کند و شما به زودی برای استخدام آماده خواهید شد.

غیر فنی: بلاکچین ها به مواردی فراتر از پشتیبانی فنی نیاز دارند. مانند هر مشاغل ، پروژه های بلاکچین نیز نیاز دارند حسابداران ، وکلا ، روابط عمومی (روابط عمومی) ، بازاریاب و موارد دیگر. سایت مشاغل بلاکچین ، لیست مشاغل Crypto ، جای خالی خود را تبلیغ می کند بازاریابی ، جامعه ، طراحی و حتی لیست هایی برای متخصصان میم دارد!

مشاغل Blockchain: وب سایت Cryptojobslist

خواه یک تکنسین باشید یا نباشید ، حرفه شما در بلاکچین است یک فرصت جدید و مهیج. بعد ، بیایید مناطقی را بررسی کنیم که در چند سال آینده می توانند رشد زیادی داشته باشند.

مناطق رشد

بلاکچین ها شیوه کار بسیاری از صنایع را تهدید می کنند اما آنها در حال یافتن نقش های جدید برای افراد آموزش دیده در این زمینه ها هستند. در زیر آمده است چند مجموعه مهارت که در آینده در رمزنگاری مورد نیاز خواهد بود.

1. رسانه: صنعت بلاکچین باید مخاطبان بیشتری پیدا کند. ما می توانیم بلاکچین اختصاصی را ببینیم آژانس های تبلیغاتی ، شرکت های روابط عمومی و رسانه ها در سالهای آینده وبلاگ نویسان یوتیوب مانند Ameer Rosic ، Ivan on Tech و Crypt0 اولین نسل جدید از روزنامه نگاران رمزنگاری هستند.

2. توسعه DApp: پروژه های بلاکچین تنها با ساختن برنامه های غیرمتمرکز که افراد می خواهند از آنها استفاده کنند ، موفق خواهند شد. تمرکز زیادی بر روی استخدام طراحان نرم افزار که می توانند dApps را برای بازار گسترده تولید کنند. فیس بوک غیر متمرکز ، هرکسی?مشاغل Blockchain: یک محیط توسعه dapp

3. انطباق قانونی: در سراسر جهان, قوانین جدیدی در مورد چگونگی استفاده از ارزهای رمزپایه در حال نگارش است. این فناوری می تواند قراردادهای حقوقی را راهنمایی کند (به صورت قراردادهای هوشمند). این بدان معناست که شرکتهای حقوقی به متخصصان رمزنگاری و مشاغل رمزنگاری به مشاوران حقوقی نیاز خواهند داشت!

4. تدارکات: توانایی ذخیره و انتقال مقادیر زیادی از اطلاعات می تواند تأثیر زیادی در نحوه کار زنجیره تأمین داشته باشد. این می تواند به معنای تغییرات بزرگ و ایجاد مشاغل جدید در کشاورزی ، صنایع سنگین و تجارت بین الملل باشد.

5. تجارت / فروش: بازار سهام در دهه 1980 و اکنون رشد گسترده ای داشت بازار سکه حتی با سرعت بیشتری رشد می کند! صرافی های سکه هر روز ده ها میلیون معامله رمزنگاری را انجام می دهند. آن ها نیاز دارند: مدیران دارایی ، کارگزاران رمزنگاری ، تحلیلگران و مشاوران ICO.

همانطور که مشاهده می کنید ، متوسط ​​کارمندان بلاکچین به طور متوسط ​​متوسط ​​نیستند!

اکنون می دانید که بازار مشاغل بلاکچین چگونه به نظر می رسد ، چه مشاغلی در دسترس است و در کجا. بعد ، می خواهم کمی دقیق تر به آن نگاه کنم نسبت بین مشاغل موجود در بلاکچین و افرادی که به دنبال آنها هستند.

مشاغل Blockchain: عرضه و تقاضا

مشاغل Blockchain: ارسال به سال

تقاضا برای متخصصان بلاکچین در سالهای اخیر بسیار زیاد شده است. بین نوامبر 2015 و آوریل 2018 ، لیست برای مشاغل زنجیره بلوک در واقعا 63٪ بالا رفته. LinkedIn فقط در ایالات متحده آمریکا 2،527 نتیجه جستجو را برای مشاغل توسعه دهنده بلاکچین ذکر کرده است.

از میان 483 نفر در نیویورک مستقر هستند ، 360 نفر در سانفرانسیسکو مستقر هستند و 142 شغل توسعه دهنده بلاکچین خالی در لس آنجلس وجود دارد..

بنابراین ، تقاضا زیاد است اما آیا تأمین می شود؟? جواب کوتاه، نه است. یک جدی وجود دارد کمبود متخصصین زنجیره بلوک واجد شرایط, به ویژه کسانی که بیشتر به جنبه فنی بیشتری از تجارت توجه دارند.

استخدام کنندگان متخصص فناوری مانند Toptal ضبط a افزایش 700 درصدی تعداد مشاغل بلاکچین از ژانویه 2017 تبلیغ می شود. یکی دیگر از استخدام کنندگان فناوری ، Upwork ، گزارش داده است که مهندسی بلاکچین است سریعترین مهارت رشد می کند با استفاده از سایت خود توسط کارفرمایان جستجو شده است.

با این حال ، Computerworld تخمین می زند که این موارد وجود دارد فقط حدود 250 توسعه دهنده نرم افزار در انگلستان که “واقعاً” فناوری بلاکچین را بدست می آورند. کمبودهای مشابه را می توان در سراسر جهان مشاهده کرد.

وقتی به این فکر می کنید که این صنعت چه مقدار پول می خواهد ، این آمار تکان دهنده است! خوشبختانه کمبود نیروی ماهر باعث این امر می شود زمان مناسب برای افراد تازه وارد شروع به فکر کردن در مورد حرفه ای در رمزنگاری همچنین به این معنی است که متخصصان بلاکچین می توانند حقوق خود را نام ببرند!

بیایید نگاهی بیندازیم که چهار بازیکن اصلی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردم حاضر به پرداخت پول به توسعه دهندگان بلاکچین هستند.

توسعه دهنده بلاکچین چقدر درآمد کسب می کند?

این که یک توسعه دهنده بلاکچین چه چیزی بدست خواهد آورد به این بستگی دارد سطح تجربه آنها و همچنین در مورد مکانی که برای کار انتخاب می کنند. این چه کسی چه چیزی را پرداخت می کند:

 • استارتاپ ها برخی از بهترین استعدادهای بلاکچین را جذب کنید. آنها ارائه می دهند مسئولیت و آزادی زیادی. آنها بالاترین دستمزد را ارائه ندهید اگر چه. متوسط ​​حقوق سالانه یک توسعه دهنده بلاکچین که هیچ تجربه ای ندارد حدود 50،000 دلار.

  با پنج سال یا بیشتر تجربه ، این می تواند ادامه یابد تا حدود 70،000 دلار در سال. برخی از شرکتهای نوپا حقوق کارمندان خود را در شرکت ارائه می دهند ، که این پاداشی است که معمولاً در جای دیگر یافت نمی شود.

 • میراث و شرکت های فناوری پیشنهاد بهترین حقوق در تجارت حقوق در سطح ورودی می تواند به همان اندازه باشد 70،000-80،000 USD. بعد از پنج سال در تجارت ، حقوق می تواند به همان اندازه افزایش یابد 100،000-120،000 USD! که کاملاً منطقی است ، فکر می کنم موافقت کنید!

  مایک شاد ، VP برای مردم و فرهنگ IBM ، دارد گفت که به یک دلیل ساده فاصله بین حقوق شروع و حقوق شرکتهای تاسیس شده بسیار زیاد است. توسعه دهندگان بلاکچین دوست ندارند در سازمان های بزرگ متمرکز کار کنند. بنابراین ، بنگاه های اقتصادی قدیمی و شرکت های فن آوری مجبورند پول بسیار بیشتری برای جذب کارکنان مناسب ارائه دهند.

 • دولت حقوق از کشوری به کشور دیگر متفاوت است اما به طور کلی کمتر از استارتاپ یا شرکت های مستقر دستمزد می گیرند. کار برای دولت انجام می دهد هر چند فواید خود را دارد.

  پروژه های دولتی تمایل به درگیری دارند داده ها و سیستم های فوق سری بنابراین تکنیک های بلاکچین می توانند در حین کار وانمود کنند که جیمز باند هستند!

بنابراین ، شرکت های بزرگ فناوری بیشترین هزینه را پرداخت می کنند ، اما استارتاپ ها محبوبیت بیشتری برای کار دارند. تصور کنید که اگر مارک زاکربرگ به جای ایجاد استارتاپ خود در مایکروسافت شغل می گرفت ، چگونه زندگی او رقم می خورد!

قبل از اینکه شما را ترک کنم آینده خود را به عنوان یک ستاره بزرگ بلاکچین در نظر بگیرید, بیایید مراحل مورد نیاز برای رفتن به آنجا را بررسی کنیم.

نقشه راه شغلی Blockchain

در حالت ایده آل ، شما باید داشته باشید زمینه ای در علوم کامپیوتر و توسعه نرم افزار. اگر این کار را نمی کنید ، پس توصیه می کنم برخی از آموزش ها را انجام دهید. گزینه های شما عبارتند از:

1. درجه متمرکز بر زنجیره بلوک: برخی از برترین دانشگاه های جهان – از جمله برکلی ، MIT و پرینستون – ارائه مدرک در زمینه توسعه بلاکچین را آغاز کرده اند.

2. A MOOC: دوره های آنلاین گسترده و گسترده (MOOC ها) مقرون به صرفه بوده و دسترسی به آنها آسان است. مثلا, BitDegree دوره های بلاکچین را برای دانشجویان مبتدی و پیشرفته ارائه می دهد. همچنین ، می توانید بررسی کنید بداخلاقی و دوره های آنها!مشاغل Blockchain: توضیح گسترده و گسترده دوره آنلاین

3. آموزش ضمن کار: اگر آنقدر خوش شانس هستید که می توانید در زمینه ای که در آن فناوری بلاکچین استفاده می شود کار کنید ، پس شما هم می توانید ممکن است به صورت رایگان آموزش ببینند! 75٪ مشاغل blockchain به کارمندانی تعلق می گیرد که قبلاً در شرکت استخدام کار می کنند.

در اینجا سه ​​نکته مهم برای موفقیت در حرفه رمزنگاری جدید آورده شده است.

 • با روند صنعت همراه باشید: فناوری Blockchain است همیشه تغییر می کند. بازدید Reddit و GitHub برای به روزرسانی منظم در مورد تحولات صنعت.
 • انعطاف پذیر باشید: مشاغل Blockchain اشکال مختلفی دارند. شما باید باشید مشهور بخشی از رمزگذار ، بخشی از کارآفرین و بخشی از یوتیوب. مهارت های زیادی برای تسلط وجود دارد ، بنابراین آماده باشید!
 • عشق رمزنگاری: اگر پروتکل بیت کوین لبخندی بر لب شما نمی گذارد ، پس مشاغل Bitcoin احتمالاً مناسب شما نیست. این یکی از بزرگترین پیشرفتهای تکنولوژی در تاریخ است ، بنابراین از آن لذت ببرید!

و این تمام, یک تور کامل مبتدیان از طریق بهترین مشاغل و مشاغل امروز بلاکچین. قبل از اینکه انتخاب کنید کدام یک از شما بیشتر مناسب است ، با چند فکر آخر شما را ترک می کنم.

افکار نهایی

مشاغل بیت کوین و مشاغل بلاکچین برای ماندن در اینجا هستند. افرادی که شش ماه پیش حتی نام بیت کوین را نشنیده بودند ، می آموزند که فناوری آن چگونه بر محل کار آنها تأثیر می گذارد.

فناوری بلاکچین این پتانسیل را دارد که هر صنعتی را تغییر دهد در جهان. خواه ناخواه بخشی از زندگی کاری ما خواهد شد. به نقل از آقای باب دیلن ، “زمان هایی که تغییر می کنند”.

بهترین مشاغل بلاکچین امروزه مشاغلی است که افراد برای خود ایجاد می کنند. اگر وکیل هستید ، به یک مشاور پیروی از رمزنگاری تبدیل شوید. اگر کارگزار سهام هستید ، یک مشاور ICO شوید. یا اگر در یک سوپرمارکت کار می کنید ، به یک متخصص زنجیره تامین تبدیل شوید! این امکانات بی پایان هستند …

با این حال ، اگر دانش قبلی در این زمینه نداشته باشید ، ممکن است آسان نباشد. اما ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. ما به شما توصیه می کنیم برخی از بهترین دوره های مربوط به توسعه بلاکچین را ببینید دوره Udacity یا دوره Edx.

آیا شما در حال برنامه ریزی برای مشاغل رمزنگاری? آیا شما قبلا یکی از آنها را دریافت کرده اید؟ اگر کلاً چیزی برای اضافه کردن به این موضوع دارید ، پس خبرم کن!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector