پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 – چه انتظاری می توان داشت؟

اگر در حال حاضر بیت کوین را در دست دارید و فکر می کنید در آینده نزدیک چه اتفاقی با قیمت آن می افتد ، پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 چیست؟ یا در مورد آن چیزی شنیده اید و می خواهید بدانید که آیا این یک سرمایه گذاری خوب است یا نه در دراز مدت؟ خوب ، اگر پاسخ شما به هر یک از این س yesال ها مثبت است ، پس شما به جای مناسب رسیده اید!

واقعیت سریع: آیا می دانید بیت کوین در سال 2017 بیش از 2000 درصد قیمت خود را افزایش داد!?

در این راهنمای پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 ، من ابتدا به شما یک خلاصه سریع از آنچه که بیت کوین در واقع است ، می پردازم و به دنبال آن توضیح مختصری از مواردی را که باید قبل از سرمایه گذاری سنگین بر اساس راهنمای پیش بینی قیمت در نظر بگیرید (دقیقاً مانند این!).

پس از آن ، من در مورد برخی از پیش بینی های قیمت محبوب برای سال 2021 بحث می کنم و نظرات من در مورد هر یک را به شما اطلاع می دهم. سرانجام ، من در مورد برخی از رویدادهای آینده در دنیای واقعی صحبت خواهم کرد که می توانند روند رو به جلو آن را تحت تأثیر قرار دهند.

پس برای چی منتظری؟ بیایید با اطمینان از اینکه بیت کوین در واقع چیست ، شروع کنیم!

پروژه: بیت کوین

بیت کوین در سال 2009 توسط توسعه دهنده ای ناشناس به نام “Satoshi Nakamoto” ایجاد شد و اولین و رمز ارز اصلی بود. بیت کوین به افراد اجازه می دهد بدون واسطه شخص ثالث وجوه خود را ارسال و دریافت کنند و به همین ترتیب ، این یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

این شبکه توسط هیچ شخص یا مرجعی کنترل نمی شود و هیچ بانک مرکزی پشتیبانی نمی کند. درعوض ، معاملات توسط جامعه ای از «ماینرها» تأیید می شوند که از قدرت محاسباتی خود برای تأیید حرکت خود استفاده می کنند "منابع مالی". در عوض ، ماینرها به دلیل مشارکت در شبکه ، بیت کوین اضافی دریافت می کنند.

به فناوری حامی بیت کوین بلاکچین گفته می شود که مانند یک کتاب حسابداری غول پیکر است. هر معامله ای که تاکنون در شبکه بیت کوین پردازش شده است برای مشاهده در بلاکچین موجود است. بعلاوه ، هنگامی که یک معامله اضافه شد ، هرگز قابل تغییر یا حذف نیست – که آن را بسیار شفاف می کند.

هنگام ارسال بیت کوین برای شخص دیگر ، معامله به طور معمول حدود 10 دقیقه طول می کشد. در کل ، شبکه می تواند در هر ثانیه حدود 7 تراکنش را پردازش کند و هزینه ها به تعداد افرادی که از سیستم استفاده می کنند بستگی دارد.

پروژه بیت کوین موفقیت شگفت انگیزی داشته است – زمانی که برای اولین بار در سال 2009 عرضه شد ، قیمت آن کمتر از 1 سنت بود. 8 سال بعد در سال 2017 ، به بالاترین قیمت خود در حدود 20000 دلار رسید! نه تنها این ، بلکه ایجاد بیت کوین بیش از 1600 ارز رمزنگاری شده مختلف را ترغیب به ورود به بازار کرده است..

بنابراین ، اکنون که کمی در مورد بیت کوین اطلاعاتی کسب کرده اید ، در قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 من به سرعت مواردی را که باید قبل از اقدام به پیش بینی قیمت شخص دیگری در نظر بگیرید ، بحث خواهم کرد.

پیش بینی قیمت و آنچه باید در نظر بگیرید

در حقیقت ، هیچ کس نمی تواند آینده ارز رمزنگاری شده را پیش بینی کند ، اما اگر می توانستیم ، همه میلیاردر خواهیم بود. در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، قیمت ها بسیار بی ثبات هستند. این بدان معناست که ارزش یک سکه می تواند خیلی سریع بالا ، یا پایین رود ، و اغلب توضیحی در مورد چرایی آن ارائه نمی شود. این امر پیش بینی قیمتها را بسیار دشوارتر از بازارهای سنتی می کند.


هنگام در نظر گرفتن ارزش آینده ارز رمزنگاری شده ، همیشه بهتر است به رویدادهای دنیای واقعی نگاه کنیم. این می تواند شامل فناوری پیشرفته ، اهداف نقشه راه آینده ، مشارکت جدید یا حتی مقررات باشد.

مهمترین چیز این است که شما همیشه قبل از سرمایه گذاری تحقیق مستقل خود را انجام دهید. هرگز ارز رمزنگاری را خریداری نکنید فقط به این دلیل که پیش بینی قیمت شما را هیجان زده می کند ، یا به این دلیل که YouTuber مورد علاقه شما به شما گفته است! در پایان روز ، هر کس نظر متفاوتی دارد و هیچ تضمینی وجود ندارد که کسی آن را درست بداند.

بنابراین ، اکنون که می دانید هنگام خواندن پیش بینی ها چه مواردی را باید در نظر بگیرید ، بخش بعدی پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 من قرار است برخی پیش بینی های شناخته شده بیت کوین را تجزیه و تحلیل کند.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021

مک آفی

اولین پیش بینی بیت کوین که می خواهم با شما در مورد آن بحث کنم توسط جان مک آفی ، خالق نرم افزار معروف ضد ویروس مک آفی است. McAfee در صنعت ارزهای رمزنگاری شناخته شده است زیرا او پیش بینی های قیمت دیوانه واری را در توییتر انجام می دهد ، با این حال ، از آن زمان مشخص شده است که پروژه های رمزنگاری برای انجام این کار بیش از 100000 دلار به وی پرداخت می کنند.

به هر حال ، در سال 2017 ، مک آفی گفت که بیت کوین در سال 2018 به 500000 دلار می رسد و اگر اینطور نشود ، او قسمتهای خصوصی خود را به طور زنده از تلویزیون می خورد! اگر فکر نمی کردید این به اندازه کافی دیوانه باشد ، مک آفی سپس پیش بینی قیمت بیت کوین خود را به 1 میلیون دلار افزایش داد! صادقانه بگویم ، او به نظر من نسبتاً مطمئن بود.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 جان مک آفی پست توییتر

مک آفی ادعا کرد که پیش بینی او براساس مدل پیش بینی قیمت خودش است ، با این حال ، هیچ کس نمی داند این چگونه است. اگر قیمت بیت کوین وی در آینده 1 میلیون دلار در سال 2018 محقق شود ، این سرمایه کل بازار 15 تریلیون دلار است.

از سرمایه بازار برای کار در کل ارزش یک دارایی یا تجارت استفاده می شود. با ضرب قیمت فعلی بازار در برابر مقدار کل سکه یا سهام در گردش محاسبه می شود. به عنوان مثال ، اگر قیمت فعلی ارز رمزنگاری شده 10 دلار باشد و 5 میلیون سکه در گردش باشد ، کل سرمایه بازار 50 میلیون دلار خواهد بود.

همانطور که اکنون می دانیم ، قیمت بیت کوین در سال 2018 همچنان در حال کاهش است. با این حال ، در سال 2021 بیت کوین به بالاترین قیمت خود در تاریخ جدید رسید – بیش از 40.000 دلار. این دو برابر قیمت در مقایسه با 2018 است. نیازی به گفتن نیست که به نظر می رسد آینده بیت کوین بسیار درخشان است و انتظار می رود در سال 2021 به 100.000 دلار برسد..

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

تام لی

پیش بینی بعدی قیمت بیت کوین 2021 که می خواستم درباره آن بحث کنم توسط تحلیلی به نام تام لی است. لی در سازمان تحقیقات ارزهای رمزنگاری Fundstrat کار می کند و به دلیل بحث در مورد عملکرد قیمت بیت کوین به طور زنده در تلویزیون شهرت دارد. طبق پیش بینی لی بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده با رسیدن به 25000 دلار در سال 2017 بالاترین رقم خود را خواهد شکست.

با حرکت به جلو به سال 2018 ، لی معتقد بود که قیمت بیت کوین 91000 دلار ارزیابی می شود. این محقق خاص در تحلیل نمودار بسیار باتجربه است. این زمانی است که شما به حرکات تاریخی قیمت یک سکه نگاه می کنید و سپس بر اساس نحوه حرکت سکه در گذشته پیش بینی آینده می کنید. با این حال ، پیش بینی او در سال 2018 به واقعیت تبدیل نشد.

امروز ، در سال 2021 ، بیت کوین موفق شد به بالاترین حد خود برسد – بیش از 40.000 دلار. تام لی اکنون می گوید که ارزش آن ممکن است 300 increase افزایش یابد.

در حقیقت ، بیت کوین احتمالاً تنها ارز رمزنگاری شده است که می توانید برای آن تحلیل نمودار انجام دهید. این به این دلیل است که سکه های دیگر حجم معاملات کافی یا داده های تاریخی کافی ندارند ، در حالی که بیت کوین 9 سال سابقه دارد!

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 - سرخ کردن از Futurama

اوساتو آوان-نومایو

پیش بینی بعدی قیمت بیت کوین 2021 که می خواستم در مورد آن صحبت کنم ، واقعاً جالب است که توسط تحلیلگر Osato Avan-Nomayo از Bitcoinist انجام شده است. این پیش بینی براساس این واقعیت است که در سال 2021 پاداش استخراج بیت کوین از 12.5 BTC به 6.25 BTC کاهش می یابد.

همانطور که از نمودار زیر مشاهده خواهید کرد ، پاداش استخراج بیت کوین در طول تاریخ خود دو برابر شده است. در سال 2012 از 50 BTC به 25 BTC و سپس در 2016 ، از 25 BTC به 12.5 BTC رسید. نمودار قیمت تاریخی نشان می دهد که وقتی این دو رویداد اتفاق افتاد ، اندکی بعد قیمت بیت کوین ارتفاعات جدیدی را تجربه کرد.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 - قیمت بازار BTC

به عنوان مثال ، 1 سال پس از اولین کاهش پاداش استخراج ، BTC برای اولین بار به 1000 دلار افزایش یافت. سپس 1 سال پس از کاهش پاداش دوم معدن ، BTC به بالاترین رکورد 19،500 دلار رسید.

اگرچه Bitcoinist در واقع قیمت مشخص بیت کوین در آینده را برای سال 2021 نمی دهد ، اما تحلیل آنها پیش بینی می کند که ارزش آن در سال 2021 به بالاترین رقم های تاریخی برسد ، که حداقل 20،000 دلار خواهد بود.

فران استراجنار

پیش بینی نهایی قیمت بیت کوین 2021 که می خواستم درباره آن بحث کنم توسط مدیرعامل Brave New Coin ، یک سازمان تحقیقاتی ارزهای رمزپایه است. در این پیش بینی بیت کوین ، فران استراجنار معتقد است که قیمت آن تا سال 2019 به بالاترین قیمت های 200،000 دلار خواهد رسید. با این حال ، این اتفاق نیفتاد … احتمال این است که این پیش بینی در سال 2021 زنده شود.

استراجنار استدلال می کند که نرخ فرزندخواندگی در حال افزایش است ، که شامل افراد بیشتری می شود که از شبکه استفاده می کنند و کیف پول ها و برنامه ها را افزایش می دهد. این بحث خوبی است زیرا هرچه افراد بیشتری بیت کوین بخرند و از آن استفاده کنند ، مسلما قیمت آن افزایش می یابد.

در واقع ، در کشورهایی مانند ژاپن ، بیش از 200000 فروشگاه وجود دارد که می توانید بیت کوین را در دنیای واقعی خرج کنید. بنابراین ، این امر به شما کمک می کند تا از قیمت ارز رمزنگاری شده در دنیای واقعی استفاده کنید.

بنابراین ، نظر شما در مورد پیش بینی قیمت بیت کوین که در بالا ذکر کرده ام؟ آیا با آنها موافق هستید یا هنوز قانع نشده اید؟ اگر به دنبال بینش بیشتری هستید ، بخش بعدی راهنمای پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 من برخی از رویدادهایی را که می توانند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارند بررسی می کند..

نقشه راه بیت کوین

قبلاً اشاره کردم که یکی از مهمترین مواردی که باید در بررسی قیمت آینده بیت کوین در نظر گرفت ، وقایع در دنیای واقعی مانند پیشرفتهای فنی و مقررات است. من برخی از مواردی را که می توانند در قیمت آن تأثیر بگذارند در زیر آورده ام.

پیشرفت های فنی

اگرچه بیت کوین از نظر سرمایه بازار ، شهرت و کاربرد در دنیای واقعی رمز ارز شماره یک است ، اما سطح عملکرد معاملات آن در واقع بسیار ضعیف است. در واقع ، بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر نیز وجود دارند که سریعتر ، ارزان تر و مقیاس پذیرتر هستند.

در مرحله اول ، تأیید معامله در شبکه بیت کوین 10 دقیقه طول می کشد. سکه های دیگر مانند Ethereum می توانند معاملات را در حدود 16 ثانیه تأیید کنند. ثانیا ، هزینه های بیت کوین در حال حاضر بسیار بیشتر از گذشته است و اکنون به جای سنت ، دلار است.

سوم ، و احتمالاً از همه مهمتر ، بیت کوین فقط می تواند 7 تراکنش در ثانیه را تأیید کند. در حال حاضر این سطح مقیاس پذیری بیت کوین است و این یک مشکل بزرگ است. به عنوان مثال ، NEO و Ripple قادر به تایید هزاران تراکنش در ثانیه هستند ، بنابراین اگر بیت کوین به یک سیستم پرداخت جهانی تبدیل شود ، باید از نظر فنی بهبود یابد.

شرکتی به نام Lighting Labs (که از افراد ارشد توییتر ، پی پال و Litecoin سرمایه گذاری کرده است) بسیار نزدیک به انتشار پروتکل است که عملکرد معاملات بیت کوین را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

اعتقاد بر این است که این پروتکل می تواند به شبکه بیت کوین اجازه دهد حداکثر سقف معاملات خود را به میلیون ها ثانیه افزایش دهد. علاوه بر این ، معاملات نیز بسیار سریعتر و ارزان تر انجام می شوند.

اگر شبکه روشنایی موفق باشد ، باید تأثیر بسیار مثبتی بر قیمت بیت کوین بگذارد.

مقررات

حتی اگر بیت کوین تقریباً 10 سال است که معامله می کند ، مقررات هنوز در روزهای ابتدایی است. به نظر می رسد یک نظریه وجود دارد که وقتی دولت ها شروع به تنظیم آن می کنند ، قیمت بیت کوین تأثیر منفی خواهد گذاشت. با این حال ، این نمی تواند چیزی فراتر از حقیقت باشد … فقط نگاهی به ژاپن بیندازید!

در سال 2017 ، ژاپن اولین کشوری در جهان شد که بیت کوین را به همان روشی که صنعت خدمات مالی اش تنظیم می کند ، تنظیم می کند. در حقیقت ، دولت ژاپن بیت کوین را به همان شیوه ارز ین طبقه بندی می کند.

از زمان وقوع این اتفاق ، ژاپن اکنون بالاترین حجم تجارت در جهان با بیت کوین را دارد. مردم همچنین هر روز در دنیای واقعی از آن استفاده می کنند زیرا بیش از 200000 فروشگاه آن را پذیرفته اند!

هنگامی که سایر کشور های بزرگ همان سیاست نظارتی دولت ژاپن را دنبال کنند ، مشروعیت بیشتری به بیت کوین می بخشد. این نه تنها به معنای اعتماد بیشتر مردم به بیت کوین است ، بلکه می تواند به موسسات مالی بزرگ اجازه دهد تا سرمایه گذاری کنند. در نهایت ، اگر اینگونه باشد ، قیمت بیت کوین باید افزایش یابد.

مشارکت و فرزندخواندگی

همانطور که در بالا ذکر شد ، بیش از 200000 فروشگاه در ژاپن وجود دارد که Bitcoin را قبول می کنند. اگرچه فروشگاه هایی در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا و انگلیس نیز وجود دارد ، اما تعداد فروشگاه ها اندک است.

هرچه شرکت های بیشتری شروع به پذیرش بیت کوین می کنند ، به شما این امکان را می دهد تا از آن به عنوان یک ارز واقعی استفاده کنند. از طرف دیگر ، اگر یک برنامه واقعاً محبوب تصمیم به پذیرش بیت کوین به عنوان ارز اصلی خود بگیرد ، این نیز ارزش بیشتری به سکه می دهد.

اساساً ، اگر بیت کوین بتواند کاربرد واقعی خود را افزایش دهد ، می توان شاهد تحقق یکی از پیش بینی های واقعی قیمت بیت کوین در سال 2021 بود.

رقابت

اگرچه بیت کوین همیشه ارز رمزنگاری شماره یک بوده است ، لازم به یادآوری است که بیش از 1500 سکه مختلف در بازار وجود دارد. اگرچه اکثر این پروژه ها در کنار سایر پروتکل های بلاکچین مانند Ethereum ساخته شده اند ، اما بلاکچین های زیادی نیز وجود دارد.

هیچ تضمینی برای اینکه کدام ارز رمزپایه در آینده غالب خواهد بود ، وجود ندارد ، بنابراین شما همیشه باید تحقیق کنید و کارهای دیگری را که انجام می دهید حفظ کنید.

علاوه بر این ، بانک های مرکزی و دولت های مختلف در حال بررسی انتشار ارزهای رمزپایه خود هستند که می تواند در رقابت مستقیم با بیت کوین باشد. به عنوان مثال ، دولت ونزوئلا اخیراً ICO را برای سکه خود – Petro – تکمیل کرده است.

بنابراین ، اکنون که برخی از وقایع دنیای واقعی را می دانید که می تواند قیمت آن را تحت تأثیر قرار دهد ، در بخش بعدی این راهنمای پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 ، قصد دارم نظر شما را در مورد اینکه آیا فکر می کنم سرمایه گذاری خوبی است یا نه ، به شما ارائه دهم.

آیا بیت کوین سرمایه گذاری خوبی است?

قبل از اینکه نظر شخصی خودم را به شما بدهم ، می خواستم روشن کنم که من به شما مشاوره مالی یا سرمایه گذاری نمی دهم. درست مثل پیش بینی هایی که در بالا به آن پرداختم ، هیچ چیز هیچ وقت تضمین نمی شود. شما همیشه باید بر اساس تحقیقات خود تصمیم بگیرید ، بنابراین لطفاً آن را در نظر بگیرید.

به هر حال ، به طور کلی من معتقدم که چندین ارز رمزنگاری شده وجود خواهد داشت که نقش اصلی را در آینده معاملات بازی می کنند. با این حال ، من فکر می کنم که بیت کوین همیشه قابل اعتمادترین و پایدارترین ارز رمزنگاری شده برای همه خواهد بود.

جالب اینجاست که من در واقع فکر نمی کنم از بیت کوین به عنوان وسیله مبادله استفاده شود ، به این معنی که به عنوان ارز رایج مانند دلار آمریکا استفاده می شود. در عوض ، من فکر می کنم بیشتر به عنوان ذخیره ارزش عمل خواهد کرد.

توجه: ذخیره ارزش جایی است که افراد برای حفظ امنیت پول خود ، مانند طلا و نقره ، دارایی خریداری می کنند ، به این امید که ارزش آن افزایش یابد.

به نظر من ، اگرچه بیت کوین 9 سال است که وجود دارد ، اما هنوز روزهای خیلی زود است. اگر کشورهای بیشتری نظیر ژاپن شروع به تنظیم آن کنند ، فکر می کنم این کشور واقعاً شانس زیادی برای افزایش قیمت خود تا سال 2021 دارد.

با این حال ، در آینده بسیار نزدیک ، من فکر می کنم بزرگترین رویداد می تواند نصب ارتقا Light شبکه روشنایی باشد. این باید بیت کوین را به سطح دیگری برساند و می تواند برخی دیگر از بلاکچین ها را بی ربط کند.

این یک سرمایه گذاری خوب باشد یا نه … خوب ، شما باید تصمیم خود را از طریق تحقیقات مستقل بگیرید. زمان بندی همه چیز در بازارهای رمزنگاری است زیرا اگر ابتدای سال 2017 در بیت کوین سرمایه گذاری کنید و در پایان سال بفروشید ، بیش از 2000٪ سود خواهید داشت.

با این حال ، اگر اواخر سال 2017 بیت کوین خریداری کردید و آن را تاکنون نگه داشتید ، به میزان قابل توجهی افت خواهید کرد. اگر به ایدئولوژی پروژه ایمان دارید ، بهتر است بیت کوین خود را طولانی مدت نگه دارید ، زیرا در حال حاضر بازارها هنوز بسیار بی ثبات هستند.

نتیجه

این پایان راهنمای پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 من است! اگر آن را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید واقعاً درک خوبی از اینکه بیت کوین چیست و آنچه قصد دارد به دست بیاورد داشته باشید.

من در مورد برخی از پیش بینی های قیمت محبوب برای سال 2021 بحث کرده ام که از 91000 دلار تا 1 میلیون دلار متغیر است. آیا با هر یک از این مدل های پیش بینی بیت کوین موافق هستید یا داستان متفاوتی می بینید؟ در این صورت ، فکر می کنید قیمت آن بالاتر یا جای دیگر ، پایین می رود?

من همچنین در مورد برخی از پیشرفت های آینده که می توانند قیمت بیت کوین را تحت تأثیر قرار دهند ، بحث کردم ، از جمله ارتقا فن آوری ، مقررات ، مشارکت های آینده و رقابت آن.

آیا با من موافقید که در دراز مدت ، بیت کوین می تواند بیشتر به عنوان ذخیره ارزش استفاده شود یا فکر می کنید از طرح اصلی سازنده آن پیروی کند و به عنوان وسیله مبادله استفاده شود.?

افکار شما هرچه هستند ، لطفاً پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 خود را در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map