Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت اتریوم: 2021

سلام ، به ما خوش آمدید اتریوم راهنمای پیش بینی قیمت 2021!

آیا در حال حاضر برخی سکه های Ethereum در دست دارید و می خواهید بدانید که آینده پروژه چیست؟ یا شاید این سوال را داشته باشید که اتریوم در سال 2021 به چه بلندی می رسد؟ در هر صورت ، تمام سوالات شما تحت پوشش قرار گرفته است!

حقیقت جالب: آیا می دانید اگر در ابتدای سال 2016 به ارزش 10 دلار سکه Ethereum خریداری می کردید ، ارزش آنها در پایان سال 2017 بیش از 10،000 دلار بود!?

در این راهنمای پیش بینی قیمت Ethereum ، من قصد دارم با توضیح مختصر شروع کنم پروژه Ethereum در واقع چیست, شما را با مروری سریع آنچه شما باید قبل از اقدام به پیش بینی قیمت در نظر بگیرید.

پس از آن ، من در مورد برخی از پیش بینی های قیمت محبوب بحث کنید که توسط تحلیلگران مختلف ساخته شده است. سپس من به شما نظر خواهم داد که آیا فکر می کنم سرمایه گذاری خوبی باشد یا خیر.

توجه داشته باشید: اگر شما می خواهید ارزهای رمزپایه خود را ایمن نگه دارید, شما باید انتخاب کنید کیف پول قابل اعتماد. برخی از گزینه های توصیه شده شامل این موارد است لجر نانو اس, Trezor مدل T و Coinbase.

پس برای چی منتظری؟ بیایید شروع کنیم و بفهمیم Ethereum چیست!

اتریوم چیست?

اتریوم بود در سال 2015 تاسیس شد توسط یک توسعه دهنده روسی-کانادایی بنام ویتالیک بوترین. این یک پروتکل بلاکچین است که به افراد از سراسر جهان اجازه می دهد بدون نیاز به شخص ثالث وجوه ارسال و دریافت کنند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

با این حال ، برخلاف بیت کوین ، Ethereum می تواند خیلی بیشتر از انجام معاملات مالی انجام دهد. این اولین پروژه بلاکچین بود که میزبان چیزی به نام بود قرارداد هوشمند فن آوری. قرارداد هوشمند قطعه ای از کد است که به افراد اجازه می دهد بدون نیاز به واسطه توافق کنند.

پیش بینی قیمت اتریوم 2021

به محض وقوع شرایط خاص ، قرارداد هوشمند قادر به چنین کاری است به طور خودکار وجوه را از یک شخص به شخص دیگر منتقل کنید. دقیقاً مانند قراردادهای هوشمند ، هر معامله ای که در سیستم Ethereum اتفاق می افتد برای مشاهده در بلاک چین عمومی امکان پذیر است و باعث شفافیت شبکه می شود..

از نظر عملکرد ، Ethereum قادر است حرکت وجوه را در حدود 16 ثانیه تأیید کنید. بلاکچین قادر است در هر ثانیه حداکثر 15 معامله را مقیاس بندی کند ، که بسیار کمتر از سایر پروتکل های قرارداد هوشمند است ، با این حال ، بعداً در مورد اینکه آنها قصد دارند چه کاری انجام دهند ، بحث می کنم.

بنابراین ، اکنون که می دانید Ethereum در واقع چیست ، در قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Ethereum 2021 ، قصد دارم درباره اهمیت اخذ راهنمای پیش بینی قیمت با احتیاط بحث کنم..


هشدار در مورد پیش بینی قیمت

فکر کردم بهتر است سریع در مورد برخی از مواردی که هنگام خواندن پیش بینی قیمت شخص دیگری باید در نظر بگیرید صحبت کنید. در واقعیت, هیچ کس نمی تواند آینده اتریوم را پیش بینی کند. در حالی که برخی از افراد پیش بینی ها را درست می گیرند ، عده ای دیگر نیز آنها را اشتباه می گیرند.

هیچ پیش بینی را نمی توان هرگز به واقعیت تضمین کرد زیرا اگر چنین بود همه ما بسیار ثروتمند و ثروتمند خواهیم بود! مهم است که همیشه مطمئن باشید تحقیقات مستقل خود را انجام دهید و هرگز سرمایه گذاری نکنید فقط به این دلیل که صدای پیش بینی قیمت را دوست دارید.

پیش بینی قیمت اتریوم 2021

بازار ارزهای رمزنگاری شده است یکی از ناپایدارترین صنایع در جهان است, با قیمت ها اغلب بدون دلیل مشخص بالا و پایین می رود. با این حال ، هنگامی که من پیش بینی قیمت را تجزیه و تحلیل می کنم ، فکر می کنم مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرم وقایع دنیای واقعی.

این شامل مواردی نظیر مقررات ، پیشرفت های آینده ، فناوری پیشرفته و مشارکت ها است. از طرف دیگر ، افراد دیگر ترجیح می دهند از آن استفاده کنند تجزیه و تحلیل نمودار برای پیش بینی آینده ، بنابراین این شما هستید که به کدام روش ترجیح می دهید به آن اعتماد کنید.

بنابراین ، اکنون که مواردی را که هنگام خواندن پیش بینی ها باید بدانید دانستید ، قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Ethereum 2021 من قرار است به در مورد برخی از پیش بینی های قیمت محبوب بحث کنید.

پیش بینی قیمت اتریوم 2021

بابی اولری

اولین پیش بینی ای که می خواستم در مورد آن با شما صحبت کنم توسط یک انتشار یافت تحلیلگر آنلاین تماس گرفت بابی اولری. مدلی که اولری استفاده می کند مبتنی بر اقتصاد جهانی است و این فرض را دارد که فناوری بلاکچین نقش بسیار بزرگتری در تجارت بین المللی بازی می کند.

به گفته تحلیلگر, بیت کوین و اتریوم هر کدام را نگه می دارد 25٪ از کل صنعت ارزهای رمزپایه, که او پیش بینی خواهد کرد در کل سرمایه بازار 4.5 تریلیون دلار در سال 2021.

سرمایه بازار برای محاسبه استفاده می شود ارزش کل ارز رمزنگاری شده, به همان روشی که شرکت های دنیای واقعی ارزش گذاری می شوند. این با ضرب قیمت بازار فعلی یک سکه در کل سکه های در گردش حاصل می شود.

به عنوان مثال ، اگر ارزش سکه ارزش داشت 20 دلار و وجود دارد 10 میلیون سکه در گردش ، کل سرمایه بازار خواهد بود 200 میلیون دلار.

پیش بینی قیمت اتریوم 2021

اکنون ، در مورد Ethereum ، اگرچه وجود دارد بدون منبع ثابت, اولری از تیراژ کل 100 میلیون سکه استفاده می کند زیرا این همان اتفاقی است که ویتالیک بوترین پیشنهاد داده است.

بنابراین ، با توجه به همه موارد بالا ، پیش بینی خاص قیمت Ethereum 2021 معتقد است که ارزش Ethereum 11375 دلار خواهد بود. این باعث می شود سرمایه اتریوم در کل بیش از 1 تریلیون دلار باشد! بنابراین ، آیا این امکان پذیر است?

برای تحقق پیش بینی قیمت Ullery’s Ethereum 2021 ، باید افزایش یابد بالاترین زمان کمی بیش از 1300 دلار ، 775٪. در واقع این یک پیش بینی غیرواقعی نیست که شما در نظر بگیرید که Ethereum قیمت خود را در سال 2017 10 هزار درصد افزایش داده است! اما نظر شما چیست?

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پیش بینی طولانی

پیش بینی بعدی قیمت Ethereum 2021 که می خواستم درباره آن بحث کنم توسط یک سرویس پیش بینی به نام بود پیش بینی طولانی. این تحلیلگر خاص در مورد قیمت آینده Ethereum نیز کاملاً مثبت است.

همانطور که از تصویر زیر مشاهده خواهید کرد ، LongForecast تخمین می زند که در دسامبر 2021 ، قیمت Ethereum 3264 دلار باشد.

این ارقام کاملاً بالاتر از حد بی سابقه ای است که Ethereum در اواخر سال 2017 تجربه کرده است ، بنابراین تحلیلگر به آینده خود اطمینان دارد. با این حال ، بزرگترین مشکل این سرویس پیش بینی این است که آنها هیچ توضیحی در مورد چگونگی پیش بینی ارائه ندهید.

این اطلاعات واقعا مهمی است ، اما به نظر می رسد که کنار گذاشته شده است. به نظر من ، برای معتبر بودن پیش بینی قیمت ، باید a دلیل پیش بینی که بیان شده است به همین دلیل است که باید نسبت به پیش بینی هایی که به صورت آنلاین پیدا می کنید محتاط باشید.

CoinKir

در ادامه ، پیش بینی بعدی قیمت Ethereum که پیدا کردم توسط بود CoinKir. این برای سال 2020 ساخته شده است CoinKir استفاده می شود تجزیه و تحلیل قیمت فنی برای پیش بینی برای آینده این زمانی است که شما به جنبش های تاریخی قیمت نگاه می کنید و به دنبال روندهایی می گردید که ممکن است در آینده دوباره تکرار شوند.

پیش بینی قیمت اتریوم 2021

این یک استراتژی محبوب است که در آن استفاده می شود بازارهای مالی دنیای واقعی. با این حال ، بازارهای مالی معمولاً بیش از 50 سال داده برای بررسی دارند که بازار ارزهای رمزپایه این کار را نمی کنند. با این وجود ، طبق گفته CoinKir ، قیمت Ethereum قرار بود تا دسامبر به 1455 دلار برسد. راستش را بخواهید ، این بسیار نزدیک به حقیقت بود مانند ژانویه 2021 ارزش Ethereum کمی بیشتر از 1400 دلار است.

بنابراین ، اکنون که از محبوب ترین پیش بینی ها برای آینده ETH مطلع هستید ، بخش بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Ethereum 2021 من برخی از موارد زیر را بررسی می کند: وقایع در دنیای واقعی که می توانند قیمت آن را تحت تأثیر قرار دهند!

رویدادهای دنیای واقعی Ethereum

شما ممکن است به یاد داشته باشید که چگونه من قبلا بحث کردم که بلاکچین اتریوم فقط قادر به پردازش است حدود 15 معامله در ثانیه این در واقع یک مشکل بزرگ برای پروژه است زیرا برای رسیدگی به تقاضای جهانی نیاز به افزایش چشمگیری دارد.

به عنوان مثال ، در اواخر سال 2017 ، الف جدید برنامه تمرکززدایی (dApp) تماس گرفت CryptoKitties آنقدر تراکنش را پردازش می کرد که تقریباً شبکه را پایین آورد! این فقط یک dApp بود ، بنابراین فکر کنید که اگر محبوبیت dApp های دیگر بیشتر و بیشتر شود چقدر بد خواهد بود?

پیش بینی قیمت اتریوم 2021

در نتیجه ، اکنون وجود دارد سایر بلاک چین های قرارداد هوشمند که عملکرد بسیار بهتری نسبت به Ethereum دارند. مثلا, NEO می تواند معاملات را در هزار در ثانیه پردازش کند و وجود دارد بلاک چین های دیگری که ساخته می شوند که ادعا می کنند قادر به کنترل میلیون ها ثانیه هستند!

تیم Ethereum این چالش ها را تشخیص داده و چند ایده دارد که روی آنها کار می کند ، و هرکدام پاسخ بالقوه “چرا Ethereum در حال افزایش است؟” در آینده.

بنابراین ، بیایید با اثبات سهام شروع کنیم!

اثبات سهام

هر سیستم عامل بلاکچین “سازوکار اجماع” خاص خود را دارد که تعیین می کند نحوه تأیید معاملات در شبکه Ethereum از همان مدل بیت کوین, که “اثبات کار” نامیده می شود.

اثبات کار مکانیسم معماهای پیچیده ای ایجاد می کند که هیچ انسانی نمی تواند آنها را حل کند ، بنابراین آنها نیاز به رایانه های قدرتمند دارند بجای. به شرطی که تجهیزات مناسب, برای کمک به حل معما می توانید دستگاه خود را به سیستم متصل کنید. اگر موفق باشید ، ارز رمزپایه را به عنوان پاداش کسب می کنید. به این میگن معدن.

مسئله این است که اثبات کار بسیار نیاز دارد مقدار زیادی برق. چه اینکه ، از آنجا که با شروع کار استخراج ارز رمزنگاری شده توسط کاربران بیشتر ، این معما دشوارتر می شود ، شما واقعاً به سخت افزار گران قیمت تا شانس برنده شدن جایزه را داشته باشم.

به همین دلیل اتریوم می خواهد سازوکار اجماع خود را به اثبات سهام تغییر دهد. این مدل به اثبات کار به روشی متفاوت عمل می کند زیرا درگیر شدن در فرآیند استخراج برای افراد دیگر عادلانه تر است و همچنین به برق کمتری نیز احتیاج دارد..

استفاده كردن اثبات سهام, شانس شما برای برنده شدن جایزه استخراج معدن است بر اساس مبلغی که دارید “staked” ، که به معنی تعداد سکه هایی است که شما در سیستم سرمایه گذاری کرده اید. این تئوری می گوید که هرچه سکه بیشتری داشته باشید انگیزه بیشتری برای اطمینان از باقی ماندن زنجیره بلوک خواهید داشت امن و امان.

بنابراین ، این اثبات سهام است. بخش بعدی این راهنمای پیش بینی قیمت Ethereum به چگونگی برنامه ریزی آنها برای بهبود تعداد معاملات شبکه در هر زمان داده می شود.

خرد کردن

خرد کردن هست یک پروتکل که توسعه دهندگان روی آن کار می کنند تا روش تأیید معاملات را تغییر دهند. تحت مدل فعلی ، هر “گره” ای که از بلاکچین پشتیبانی می کند ، نیاز دارد هر معامله ای را تأیید کنید ارسال شده است.

پیش بینی قیمت اتریوم 2021

توجه داشته باشید: از گره برای توصیف دستگاهی استفاده می شود که به بلاکچین متصل شده است تا به تأیید معاملات کمک کند. هرچه تعداد گره ها بیشتر باشد ، امنیت شبکه نیز بیشتر است. در زمان نوشتن مقاله در ژوئن 2018 ، Ethereum بیش از 16000 گره جداگانه دارد! به روزرسانی 2021: وجود دارد حدود 8000 گره های فعال ETH.

به هر حال ، به عنوان مثال ، بیایید این را تصور کنیم 100 معامله در سیستم Ethereum ارسال شده اند. این بدان معنی است که همه آنها باید باشند تأیید شده توسط بلاکچین قبل از تایید شدن این بدان معنی است که همه 8000 گره باید 100 معامله را به صورت جداگانه تأیید کنند ، که بسیار کارآمد نیست.

Sharding کارها را متفاوت انجام می دهد. آی تی گره ها را در گروه قرار می دهد. هر گروه از گره ها “خرد” نامیده می شود ، گروه های مختلف در بخشهای مختلف معامله کار می کنند. در نهایت ، آن ایجاد می کند بیشتر روش کارآمد برای تأیید معاملات و به شبکه اجازه دهید تا هر ثانیه میزان پردازش خود را افزایش دهد.

پلاسما

پروتکل پلاسما نگران است داده های غیرضروری و می خواهد حذفش کن از بلاکچین اصلی برای آزاد کردن فضا. به عنوان مثال ، وقتی کسی قرارداد هوشمند جدیدی ایجاد می کند ، به طور خودکار در قسمت اصلی پست می شود بلاکچین اتریوم. حتی اگر قرارداد هوشمند برای مدت طولانی به اتمام نرسد (یا احتمالاً هرگز) ، این قرارداد همچنان به بلاکچین ارسال می شود.

این دارد مشکلات زیادی ایجاد کرد زیرا گره ها هنوز هم نیاز به بررسی معاملات دارند ، به این معنی که سرعت شبکه را کم می کند. محلول پلاسما در حال برنامه ریزی است ایجاد یک لایه اضافی در بالای بلاکچین اصلی ، که برای قراردادهای هوشمند ناقص استفاده خواهد شد.

وقتی قرارداد هوشمند عملیاتی شد ، می توان آن را به بلاکچین اصلی ارسال کرد. ویتالیک بوترین اظهار داشت که او به دنبال نصب هر دو پلاسما و خرد کردن است ، این بدان معنی است که در صورت موفقیت ، بلاکچین Ethereum می تواند به زودی هزاران ، بالقوه میلیون ها تراکنش در ثانیه را پردازش کند.!

در این صورت ، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که دلیل افزایش Ethereum در آینده نزدیک باشد. با این حال بسیاری از تحلیلگران معتقدند این مشکلات مانع رشد پروژه می شود, پس از اعمال تغییرات, چه کسی می داند که Ethereum می تواند چقدر بالا برود.

با این حال ، لازم به یادآوری است که هر سه راه حل فوق الذکر هنوز در همان روزهای ابتدایی پیشرفت خود به سر می برند ، بنابراین نمی دانیم که چه زمانی آنها واقعاً آماده خواهند شد. بهترین کار این است که مرتباً به صورت آنلاین به روزرسانی کنید.

بنابراین ، اکنون که در مورد پیشرفت های فنی تیم در حال کار است و اینکه چگونه می تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد ، می دانید ، بخش بعدی این راهنمای پیش بینی قیمت Ethereum 2021 به آنچه فکر می کنم ممکن است اتفاق بیفتد …

حاوه حigh دبلیوبیمار Eدر آن برو که در نظر من

قبل از اینکه در مورد نظر خود برای آینده Ethereum بحث کنم ، می خواستم این را روشن کنم من به شما سرمایه گذاری یا مشاوره مالی نمی دهم. در پایان روز ، هیچ کس پاسخ این سوال را نمی داند “Ethereum تا چه حد می تواند بالا برود؟”

اولا ، Ethereum همان است اولین و اصلی پروژه بلاکچین قرارداد هوشمند, به همین دلیل بوده است دومین ارز رایج محبوب برای مدت طولانی. مردم نه تنها به این پلتفرم اعتماد دارند ، بلکه آنها می دانند که تیم نیز واقعاً با استعداد است. بنابراین ، من فکر می کنم که Ethereum همیشه شماره یک پلت فرم قرارداد هوشمند خواهد بود.

با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد زیرا توسعه دهندگان واقعاً باید مشکلات مقیاس پذیری Ethereum را مرتب کنند. بسیار خوب است که آنها روی بسیاری از ایده های مختلف کار می کنند ، اما اگر چنین باشد خیلی طولانی شود یا این موفق نیست, سپس بلاک چین های دیگر می توانند این کار را بکنند.

پیش بینی قیمت اتریوم: سکه ETH.

حتی اگر بازار ارزهای رمزنگاری شده وجود داشته باشد هنوز در روزهای اولیه خود هستند و هیچ تضمینی برای آنچه اتفاق می افتد وجود ندارد ، من معتقدم Ethereum می تواند این کار را انجام دهد. مردم نگران مقررات آینده هستند ، با این حال ، به نظر من ، این یک چیز خوب است.

مثلا, ژاپن صنعت ارز رمزنگاری شده را کاملاً تنظیم می کند به همان روشی که آنها بخش خدمات مالی خود را تنظیم می کنند. این امر منجر به این شده است که ژاپن یکی از بزرگترین حجم معاملات ارز رمزنگاری شده را نیز داشته باشد بیش از 200000 فروشگاه مختلف در دنیای واقعی که آن را بپذیرند.

پیش بینی قیمت اتریوم 2021: نتیجه

بنابراین ، این پایان کار من است پیش بینی قیمت اتریوم راهنمای 2021! اگر آن را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید از پروژه و برنامه های شرکت آگاه باشید.

وجود دارد پیش بینی های متعدد قیمت Ethereum, و در حالی که به نظر می رسد برخی از آنها بسیار غیرواقعی هستند ، برخی دیگر نسبتاً منفی هستند. آنچه مهم است به یاد داشته باشید که هیچ کس به طور قطعی نمی داند آینده برای Ethereum چه خواهد بود. بنابراین ، قبل از سرمایه گذاری ، شما همیشه باید یک تحقیق اضافی انجام دهید.

اکنون اگر قبلاً مقداری خریداری کرده اید سکه های ETH بر Coinbase, بینانس یا حتی ساده – پردازش سریع و مطمئن پرداخت ، همچنین باید به یاد داشته باشید که ارزهای رمزنگاری شده خود را در آن نگه دارید کیف پول امن همواره.

اگر مطمئن نیستید کدام کیف پول را انتخاب کنید ، در اینجا آمده است 3 گزینه برتر که باید در نظر بگیرید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector