Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

5 گزینه برتر در زمینه استخراج بیت کوین: Ins and Outs

سلام! به این راهنمای انتخاب بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین خوش آمدید. در این مقاله ، من پنج مورد از بهترین نرم افزارهای مورد استفاده برای استخراج بیت کوین را بررسی می کنم. من ویژگی های مختلف هر نرم افزار استخراج کننده Bitcoin را مقایسه می کنم و در پایان آن ، شما باید یک ایده خوب در مورد بهترین نرم افزار برای شما داشته باشید.

مسلماً بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت. مهم است که به نوع سیستم عاملی که در حال اجرا هستید فکر کنید (ویندوز 10 نرم افزار استخراج بیت کوین می تواند بسیار متفاوت از برنامه های Mac OS باشد) ، سطح تخصصی که در رایانه دارید و اینکه آیا می خواهید بیت کوین را به طور انحصاری استخراج کنید.

دلیل این امر این است که برخی از نرم افزارهای استخراج بیت کوین به شما امکان می دهند ارز رمزنگاری شده را که استخراج می کنید هر از چند گاهی تغییر دهید و حتی برخی به شما اجازه می دهند همزمان دو ارز را استخراج کنید!

به خاطر داشته باشید که روشهای فوق العاده آسان برای به دست آوردن بیت کوین وجود دارد. می توانید آن را در صرافی های مختلف ارزهای رمزنگاری شده خریداری یا معامله کنید. به خصوص توصیه می شود Coinbase و Binance را در نظر بگیرید.

آماده شدن برای استخراج

در طول راهنما ، من با مقدمه ای مختصر در مورد منظور از استخراج ارز رمزنگاری شده شروع می کنم. سپس به بحث مختصری در مورد اهداف مختلف استخراج رمزنگاری و چگونگی تأثیر این امر در انتخاب نرم افزار استخراج کننده بیت کوین می پردازم..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

سپس ، من وارد قسمت اصلی راهنما می شوم – مقایسه بهترین نرم افزار استخراج Bitcoin موجود. این بخش شامل کمی اطلاعات مفید در مورد پنج مورد از برترین نرم افزارهای موجود در زمینه استخراج بیت کوین است.

من MultiMiner ، CGMiner ، EasyMiner و BitMinter را پوشش خواهم داد. این راهنما ، مختصراً درباره هر یک از این قطعات نرم افزار استخراج کننده بیت کوین ، توضیحاتی ارائه می دهد. من همچنین سعی می کنم یک سناریو یا کاربری را ارائه دهم که هر کدام برای آنها مناسب تر باشد. در پایان ، راهنما با یک جدول مقایسه به نتیجه می رسد تا بتوانید برخی از مشخصات هر برنامه را به واضح ترین شکل ممکن بررسی کنید. همچنین پیوندی برای بارگیری هر بخش از نرم افزار نیز وجود خواهد داشت!

طبق معمول ، من باید در این راهنما چیزهای زیادی را بدست آورم. بنابراین ، بیایید بیشتر وقت تلف نکنیم!

(اگر قبلاً به دانش خود در زمینه استخراج ارزهای رمزپایه اطمینان دارید ، لطفاً به بخش بعدی بروید – بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین به اهداف شما بستگی دارد)

درک فرآیند

قبل از شروع بررسی نرم افزارهای مختلف استخراج بیت کوین که امروز موجود است ، من باید با یک درس مختصر درباره استخراج ارزهای رمزپایه شروع کنم.

نقش استخراج ارز رمزنگاری شده تأیید معاملات انجام شده در یک شبکه ارز رمزنگاری شده است. برای انجام این کار به روشی که در شبکه ای مانند شبکه Bitcoin’s از امنیت کافی برخوردار باشد ، سیستم های رایانه ای باید رشته ای از کاراکترها را به نام هش حدس بزنند. این روند حدس زدن به عنوان “اثبات کار” نیز شناخته می شود.


اثبات کار همان چیزی است که شبکه را ایمن می کند. واضح است که این یک روش امنیتی کاملاً قوی نیز هست ، زیرا در طول نه سال فعالیت شبکه بیت کوین هیچگاه حمله موفقیت آمیز یا نقض امنیتی نشده است. با شبکه ای که میلیاردها دلار ارزش دارد ، مطمئناً امنیت بسیار حیاتی است!

استخراج ارز رمزنگاری شده را می توان با انواع مختلف سخت افزار انجام داد. اینها شامل CPU (واحد پردازش مرکزی) ، GPU (واحد پردازش گرافیکی) و ASIC (مدارهای مجتمع مخصوص برنامه) است. هر یک از اینها می تواند تعداد مشخصی حدس را در هش در یک زمان معین انجام دهد. این اصطلاحاً به آن hashrate سخت افزار گفته می شود.

CPU ها معمولاً کمترین میزان هش ریت (حدس های کمتری در ثانیه) را ارائه می دهند. در همین حال ، ASIC ها بالاترین میزان هش ریت را ارائه می دهند. GPU جایی در وسط می افتد. با این حال ، ASIC ها در وهله اول گرانترین واحد استخراج ارز رمزنگاری شده برای خرید و یا برای ادامه کار هستند. آنها به برق زیادی احتیاج دارند!

در گذشته های خوب بیت کوین ، پردازنده ها به راحتی برای استخراج بیت کوین بسیار قدرتمند بودند. با این حال ، اکنون که محبوبیت رمزنگاری ماینینگ محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، رقابت برای پردازنده ها یا حتی GPU ها برای استخراج سودآوری شبکه بیت کوین بسیار زیاد است..

در نتیجه ، استخراج بیت کوین این روزها به طور انحصاری توسط دستگاه های ASIC انجام می شود.

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین به اهداف شما بستگی دارد

نرم افزار استخراج توسط رایانه برای تعامل با سخت افزار استخراج استفاده می شود. این دستگاه های مختلفی را که در اختیار دارید کنترل می کند. این کار آنها را به عنوان بخشی از استخر خاص به سمت من هدایت می کند ، سرعت طرفداران را تغییر می دهد ، ارز مورد استفاده را تغییر می دهد – همه چیزهای خوب!

در نهایت ، بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولاً ، البته ، آیا می خواهید بیت کوین را به طور انحصاری استخراج کنید ، یا altcoins را نیز استخراج کنید؟ بعد ، شما چه سخت افزارهای مختلفی را در اختیار دارید.

سرانجام ، آیا مهارت زیادی در استفاده از خط فرمان برای اجرای برنامه ها دارید یا ترجیح می دهید از رابط کاربری گرافیکی استفاده کنید – همچنین به عنوان یک برنامه زیبا با دکمه های دارای برچسب راحت برای کلیک و غیره شناخته می شود!

برای اهداف این مقاله ، من تصور می کنم که شما فقط می خواهید Bitcoin را استخراج کنید. بنابراین ، احتمالاً قبلاً یک قطعه سخت افزار استخراج (ASIC) ساخته شده دارید. نمونه این موارد شامل Antminer S9 از Bitmain ، Avalon6 و Bitfury B8 است.

این قطعات سخت افزاری ساخته شده برای استخراج بیت کوین همچنین می توانند برای استخراج ارزهای رمزپایه دیگری مانند Digibyte و Peercoin استفاده شوند. در واقع ، آنها می توانند هر ارز رمزنگاری شده ای را که از الگوریتم SHA256 استفاده می کند استخراج کنند.

ASIC های مختلفی وجود دارد که برای الگوریتم های دیگر نیز طراحی شده اند. به عنوان مثال ، Litecoin و DOGE باید با استفاده از سخت افزار استخراج خاص ASIC استخراج شوند. با این حال ، این مقاله در مورد سخت افزار یا سایر رمزنگاری ها نیست. همه چیز در مورد بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین است! با این حساب ، بیایید وارد کار خود شویم.

MultiMiner – بهترین نرم افزار استخراج برای مبتدیان

نرم افزار MultiMiner یک نرم افزار استخراج مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی (GUI) است که به عنوان قطعه ای از نرم افزار استخراج بیت کوین ویندوز 10 توسعه یافته است. استفاده از آن با Linux یا MacOS امکان پذیر است اما این به نرم افزار اضافی نیاز دارد.

به لطف رابط گرافیکی ، MultiMiner یکی از محبوب ترین نرم افزارهای استخراج معدنچیان تازه کار است.

هنگام استفاده از نرم افزار MultiMiner همه چیز ساده است. بعد از اینکه برنامه را با موفقیت نصب کردید ، MultiMiner به شما نحوه دقیق اتصال به استخر را آموزش می دهد. این شامل این است که به شما بگوییم چه زمانی اطلاعات مربوط به استخر استخراج را که استفاده می کنید وارد کنید.

علاوه بر این ، تمام اصطلاحات پیچیده بالقوه به راحتی توضیح داده شده اند. به همین دلایل ، من با اطمینان می توانم MultiMiner را به بی تجربه ترین ماینرهای ارزهای رمزپایه در اطراف توصیه کنم.

بعد از اینکه در مراحل نصب راهنمایی شدید ، MultiMiner سپس سخت افزار را اسکن می کند. این جزئیات هر دستگاهی را که می تواند انتخاب کند لیست می کند. نمونه هایی از این جزئیات شامل متوسط ​​قدرت هش کردن دستگاه و استخری است که به آن متصل است. علاوه بر این ، سود پیش بینی شده ای که می توانید کسب کنید نیز نمایش داده می شود.

MultiMiner همچنین قادر است به چندین استخر همزمان متصل شود. حتی این گزینه وجود دارد که دستگاه به طور خودکار سودآورترین سکه را در هر زمان مشخص کند یا آنهایی را که کمترین مشکل را دارند هدف قرار دهد.

این نرم افزار کاملا رایگان است اما این گزینه برای ارسال 1٪ از سود استخراج به طور مستقیم برای توسعه دهنده وجود دارد. این کاملا داوطلبانه است و شما حتی می توانید تصمیم بگیرید که یک هفته یا یک ماه سود ارسال کنید و سپس کمک مالی را غیرفعال کنید. کاملاً به خود شما بستگی دارد! MultiMiner برای شما مناسب است؟ آخرین نسخه را بارگیری کنید اینجا.

در اینجا لیستی از نرم افزار استخراج توصیه می شود:

  • www.ccgmining.com
  • hashflare.io
  • minergate.com
  • nicehash.com

CGMiner – بهترین نرم افزار استخراج برای کاربران پیشرفته کامپیوتر

یکی از رایج ترین قسمت های نرم افزار استخراج بیت کوین ، CGMiner مبتنی بر Linux است. مدت زمان زیادی است که اکنون (تقریباً شش سال) وجود دارد. همچنین به طور کامل در زبان برنامه نویسی C کدگذاری شده است. این بدان معنی است که تقریباً با همه سیستم عامل ها سازگار است. همچنین بر اساس کد نرم افزار محبوب مایکروسافت CPUMiner ساخته شده است.

CGMiner از یک رابط خط فرمان استفاده می کند و از استخرها و دستگاه های مختلف استخراج پشتیبانی می کند. همانطور که گفته شد ، کاملاً یک رابط خط فرمان کاربر پسند است. از دستورات صفحه کلید ساده برای تغییر تنظیماتی مانند سرعت فن در میان سایر موارد استفاده می کند. با این حال ، از آنجا که هیچ رابط کاربری گرافیکی ارائه نمی دهد ، احتمالاً قطعه ای از نرم افزار استخراج بیت کوین است که به بهترین وجه برای کاربران پیشرفته ذخیره می شود.

اگرچه CGMiner تا حد زیادی برای استفاده در دستگاه های استخراج سخت افزار طراحی شده است اما می توانید از GPU ها و حتی CPU ها نیز با آن استفاده کنید.

با وجود این واقعیت که من گفتم که با اکثر سیستم عامل ها سازگار است ، نصب CGMiner روی دستگاه های ویندوز 10 بسیار مشکل است. نرم افزارهای مختلف ضد ویروس سعی در جلوگیری از بارگیری دارند و همچنین Windows Defender نیز به کاربران سخت خواهد گرفت.

اگر از صفحه سیاه که متنهای ظاهراً نامفهوم زیادی در آن قرار دارد نترسید ، CGMiner ممکن است مورد مناسب شما باشد. می توانید آن را بارگیری کنید اینجا.نرم افزار استخراج بیت کوین - CGMiner

اگر تصویر بالا باعث ناراحتی شما می شود ، شاید یک قطعه رابط کاربر گرافیکی (GUI) از نرم افزار استخراج بیت کوین برای شما گزینه بهتری باشد!

EasyMiner – بهترین حالت برای ماینرهایی که می خواهند همزمان بیت کوین و Litecoin استخراج کنند

EasyMiner یکی دیگر از نرم افزارهای عالی است. همانند MultiMiner ، EasyMiner نیز دارای رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند است. این به عنوان یک نمای پیشین برای CGMiner و CPUMiner عمل می کند.

EasyMiner در اولین بار بارگیری به طور خودکار وارد حالت “MoneyMaker” می شود. این بلافاصله یک کیف پول Litecoin ایجاد می کند و با استفاده از CPU دستگاه خود در استخر خصوصی استخراج را شروع می کند. این بیشتر نشان از کاربر پسند بودن است تا روشی برای کسب درآمد. دشواری کنونی استخراج Litecoin به این معنی است که بعید است سود کسب کند.

همانطور که از نرم افزار استخراج بیت کوین با رابط کاربری گرافیکی انتظار دارید ، داشبورد EasyMiner به گونه ای تنظیم شده است که پیمایش آن را ساده می کند. می توانید استخر استخراج را که استفاده می کنید تغییر دهید ، تنظیمات شبکه را تغییر دهید و کیف پولهای رمزنگاری شده خود را با یک کلیک مشاهده کنید.

اگرچه برای استفاده از پردازنده و پردازنده گرافیکی بسیار مناسب است ، EasyMiner همچنین می تواند با استفاده از سخت افزار پیشرفته تری رمزنگاری ها را استخراج کند. کاربرانی که به دنبال یک برنامه ساده برای کار با یک واحد ASIC هستند تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت.

EasyMiner می تواند همزمان CGMiner و CPUMiner را اجرا کند. این بدان معناست که پردازنده یا پردازنده گرافیکی شما روی Litecoin متمرکز می شوند و ASIC (در صورت وجود) تمرکز شما بر استخراج بیت کوین است..

متأسفانه ، به نظر می رسد هنگام استفاده از EasyMiner با ویندوز 10 این نسخه صادر شده است. برخی از برنامه های ضد ویروس پرونده های مرتبط با آن را حذف می کنند. به این دلیل که این برنامه به یک برنامه مخرب شباهت دارد که می تواند بدون اطلاع کاربر بر روی رایانه نصب شود. این بدافزار ، همانطور که مشخص است ، می تواند ارز رمزنگاری شده را برای هکری که ایجاد کرده است ، استخراج کند.

اگر فکر می کنید EasyMiner بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین برای شماست ، می توانید آن را از موارد زیر تهیه کنید ارتباط دادن. اگر به دنبال نرم افزار استخراج بیت کوین رایگان بودید ، خوش شانس هستید! آه ، و این یک منبع کاملاً آزاد نیز هست!

بهترین برای راه اندازی سریع – BitMinter

بعدی در مورد نرم افزار استخراج بیت کوین ، BitMinter است. این نرم افزار از استخر مخصوص استخراج استفاده می کند که به راحتی همان نام را دارد. راه اندازی آن بسیار آسان است و خدمات مفتخر است که استخراج بیت کوین را ساده و “پرداخت های بالا” انجام دهد..

BitMinter از همه سیستم عامل های اصلی – ویندوز ، سیستم عامل مک ، لینوکس پشتیبانی می کند. از آنجا که برای استفاده در استخر اختصاصی خود طراحی شده است ، روند تنظیم آن نیز بسیار سریع است. به محض ثبت نام در استخر و نصب نرم افزار ، تقریباً خوب هستید!

این نرم افزار کاملاً رایگان است. با این حال ، استخر BitMinter 1٪ به عنوان کارمزد استخراج با آنها دریافت می کند. هر چند این یکی از کمترین هزینه های استخر استخراج است. وقتی فکر می کنید که افرادی مانند BTC.com هزینه عظیم 4٪ را تحمل می کنند بسیار کم است!

اگر متقاعد شده اید و می خواهید BitMinter و راه حل یک مرحله ای آن برای استخراج Bitcoin را امتحان کنید ، می توانید مشتری را بارگیری کنید اینجا.نرم افزار استخراج بیت کوین - مشتری BitMinter

در اینجا مشتری BitMinter با تمام شکوه خود است! با اندازه گیری قدرت از نوع سرعت سنج چقدر خوب به نظر می رسد!?

نرم افزار استخراج بیت کوین: جدول مقایسه

در زیر ، من جدول مقایسه ای از پنج قسمت نرم افزار استخراج بیت کوین را که در بالا آورده ام ، آورده ام. این باید یک نمودار مرجع سریع و آسان برای مقایسه هر یک از برنامه های مختلف به شما ارائه دهد. امیدوارم ، شما می توانید از آن استفاده کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب است.

EasyMiner CGMiner MultiMiner BitMinter
زبان برنامه نویسی N / A ج C # مقیاس
استخر مرتبط N / A استخر CK N / A BitMinter
سیستم عامل ویندوز ، لینوکس ویندوز ، لینوکس ، Mac OS X ویندوز ، Mac OS X ، Linux پنجره ها,

سیستم عامل مک ، لینوکس

دستگاه های پشتیبانی شده ASIC ها,

FPGA ها

CPU ها ، GPU ها ، ASIC ها ، FPGA ها GPU ها ، ASIC ها ، FPGA ها ASIC ها ، GPU ها ، FPGA ها
هزینه رایگان رایگان رایگان (1٪ کمک اختیاری) برای بارگیری رایگان ، 1٪ برای استفاده از استخر BitMinter.
رابط کاربری گرافیکی? آره نه آره آره
متن باز آره آره آره آره

نتیجه

خوب ، همین! این راهنمای بخش های برتر نرم افزار استخراج بیت کوین است که امروز در دسترس است. امیدوارم چیزی از آن یاد گرفته باشید. در نهایت ، بهترین نرم افزار استخراج برای شما به شرایط منحصر به فرد شما بستگی دارد. این شامل کدام سخت افزار استفاده می کنید ، کدام سیستم عامل قصد استفاده از این نرم افزار را دارید و سطح تخصص شما در مورد رایانه ها.

برای تصمیم گیری در مورد بهترین نرم افزار برای شما ، چند سوال وجود دارد که می توانید از خود بپرسید:

  • آیا می خواهید بیت کوین را استخراج کنید؟ (امیدوارم بله ، زیرا در غیر این صورت ، این راهنما اتلاف وقت شما بود!)
  • آیا به ویندوز 10 به نرم افزار استخراج بیت کوین نیاز دارید یا از سیستم عامل دیگری استفاده می کنید?
  • مهارت شما در استفاده از کامپیوتر چقدر است؟ آیا فکر کردن به موقع فرمان ، نورهای روز را از شما می ترساند?
  • آیا به دنبال نرم افزار استخراج رایگان بیت کوین هستید که بتوانید با هزینه کم استخراج از آن استفاده کنید?
  • از چه نوع سخت افزاری استفاده می کنید – ASIC ، GPU ، CPU?

پاسخ به این س questionsالات ، همراه با این راهنمای مفید به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کدام بخش از نرم افزار استخراج بیت کوین را استفاده کنید.

برای انتخاب سخت افزار استخراج بیت کوین به راهنمایی نیاز دارید؟ عکسهای برتر من را اینجا ببینید.

اگر تصمیم گرفتید که استخراج بیت کوین برای شما مناسب نیست ، پس انتخاب کنید مبادلات رمزنگاری قابل اعتماد برای خرید BTC. از معتبرترین موارد می توان به Coinbase و Binance اشاره کرد.

بنابراین ، امروز تمام وقت من برای این موضوع است. با تمام اطلاعات جدید خود ، نظر شما چیست؟ آیا قطعه ای از نرم افزار استخراج بیت کوین وجود دارد که به نظر شما بهترین باشد؟ ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد بشنویم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector