Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین سکه برای استخراج – بهترین گزینه های استخراج Altcoin

سلام و خوش آمدید به این راهنمای بهترین سکه استخراج شده توسط من. در ابتدا باید یادآور شوم که استخراج ارزهای رمزپایه مبحث بزرگی است و درک کامل آن مقاله بسیار طولانی تر از این مقاله است..

با این اوصاف ، من امیدوارم که این به عنوان معرفی کامل موضوع باشد. در نهایت ، امیدوارم به شما کمک کند تا بهترین سکه را انتخاب کنید.

در طول راهنما ، من بسیاری از جنبه های مختلف استخراج بیت کوین و altcoin را پوشش خواهم داد. با هم ، موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

 • استخراج ارز رمزنگاری شده چیست?
 • چگونه سکه های رمزنگاری در واقع استخراج می شوند?
 • منظور مردم هنگام گفتن مشکل استخراج چیست?
 • برخی از کلمات مفید که اغلب هنگام خواندن درباره استخراج altcoins یا بیت کوین به شما می آیند
 • چگونه انتخاب کنیم که چه چیزی باید استخراج شود?
 • سرانجام ، من به برخی از مزایای استخراج برخی از برترین رمزپایه ها نگاهی خواهم انداخت?

قبل از اینکه شروع به بررسی چگونگی انتخاب بهترین سکه برای استخراج کنیم ، ابتدا باید توضیح دهم که استخراج دقیقاً چیست ، برای کسانی که کاملاً جدید در این موضوع هستند.

همچنین ، به خاطر داشته باشید که وجود دارد راه های آسان تر برای به دست آوردن altcoins. به سادگی یک را انتخاب کنید تبادل رمزپایه قابل اعتماد و سفر خود را آغاز کنید! توصیه می شود که به سراغ Coinbase و Binance بروید.

شروع کنیم!

استخراج Cryptocurrency چیست?

استخراج از ویژگی های حیاتی بسیاری از ارزهای رمزپایه است. به بیان ساده ، این فرایندی است که از طریق آن تراکنش ها بررسی می شوند تا ببینند که آنها از قوانین خاصی در شبکه پیروی می کنند. استخراج کنندگان تشویق می شوند که از نظر مالی بررسی های لازم را انجام دهند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

این کار با کارمزدهایی که از کاربران برای ارسال تراکنش هایشان پرداخت می شود و همچنین پاداش ویژه ارز جدید که با اضافه شدن هر بلوک جدید به زنجیره آزاد می شود ، انجام می شود. به این نوع پرداخت پاداش بلوک گفته می شود.

در ابتدایی ترین حالت ، تمام آنچه شما برای استخراج ارز رمزنگاری شده نیاز دارید یک کامپیوتر ، اینترنت و یک نرم افزار خاص است. این نرم افزار را در مخزن GitHub ارز رمزنگاری شده ای که برای استخراج انتخاب کرده اید پیدا خواهید کرد. متناوباً ، ممکن است آن را از قبل در نرم افزار کیف پول ارز رمزنگاری شده تعبیه کنید. این مورد در مورد نمونه هایی از Monero و Electroneum وجود دارد.

شکست معدن ارز رمزنگاری شده

بیایید بررسی کنیم که در واقع واحد استخراج ارز رمزنگاری شده برای امنیت شبکه و انتشار سکه های جدید چه کاری انجام می دهد. برای سادگی ، من به ارز استخراج شده مانند بیت کوین اشاره خواهم کرد. روند کار برای همه ارزهای رمزپایه ای که به استخراج نیاز دارند بسیار یکسان است:

 • ابتدا رایانه لیستی از معاملات منتظر در برابر بلاکچین را بررسی می کند. آنها اطمینان حاصل می کنند که هیچ یک از سکه ها دو بار مصرف نشده است و هر حساب یا کیف پول موجودی کافی برای ارسال معامله Bitcoin را دارد.
 • سپس ، رایانه این تراکنش های تأیید شده را به صورت یک بلاک در می آورد.
 • هنگامی که مجموعه ای از معاملات به یک بلوک تبدیل می شود ، استخراج کننده باید نوعی معما را حل کند تا بلوک را در زنجیره منتشر کند. این معما حدس زدن “هش” بلوک است.

توجه: هش با استفاده از یک الگوریتم رمزنگاری ایجاد می شود تا متنی را نشان دهد که تمام مقادیر تراکنش برای آن بلوک و همچنین فرستندگان و گیرنده های آنها را به یک رشته از نویسه ها تبدیل کند. این رشته از کاراکترها کاملاً منحصر به فرد است و فقط می تواند به بلاکی که سعی در انتشار دارد اشاره کند. اگر بخواهید جزئیات اطلاعات بلوک را تغییر دهید ، هش نیز کاملاً تغییر می کند. این بسیار مهم است.


 • وقتی سیستم رایانه ای ماینینگ بالاخره ترکیب صحیح حروف و اعداد هش را حدس زد ، می تواند بلوک انتهای زنجیره را منتشر کند.
 • از آنجا که هر بلوک حاوی هش بلوک قبلی نیز است ، نمی توان زنجیره را دستکاری کرد. اگر کسی بخواهد تعداد بیت کوین را در یک آدرس خاص تغییر دهد ، این باعث می شود که هر بلوک از زنجیره (بعد از دستکاری) نامعتبر باشد.

دشواری معدن

یک شبکه ارز رمزنگاری شده به طور خودکار مشکلاتی را که باید حل شوند تغییر می دهد. این اطمینان می دهد که سکه ها با نرخ ثابت آزاد می شوند. اگر بسیاری از استخراج کنندگان در حال استخراج شبکه باشند ، مشکل بیشتر خواهد شد.

اگر تعداد کمی از ماینرها در حال ایمن سازی شبکه باشند ، حل مشکلات نسبتاً آسان خواهد بود. دشواری یک سکه در سودآوری آن برای استخراج نیز تأثیر دارد. اگر سخت افزار شما به واحدهای GPU محدود شود ، بهترین سکه برای من مشکل کمتری خواهد داشت.

واژه نامه اصطلاحات استخراج ارز رمزنگاری شده

 • نرخ هش – چند حدس که یک استخراج کننده می تواند در هش بلوک قرار بگیرد.
 • ASIC – مدار مجتمع مخصوص برنامه. این تراشه ها به طور خاص برای استخراج ارز رمزنگاری شده طراحی شده اند. خرید آنها گران و گرسنه است اما برای استخراج بهترین در بازار است.
 • Mining rig – Mining rig مجموعه ای از پردازنده ها ، پردازنده های گرافیکی یا تراشه های ASIC است که با هم کار می کنند تا میزان هش ماینر را افزایش دهند.
 • GPU – واحد پردازش گرافیک برای ارائه گرافیک های سه بعدی طراحی شده است. آنها می توانند حدس های بیشتری را در هش از CPU در همان مدت زمان ایجاد کنند.
 • CPU – واحد پردازش مرکزی. پردازنده مرکزی مانند مغز رایانه شما است. اطلاعاتی را که برنامه های رایانه ای به آن می دهند پردازش می کند. CPU همچنین ارزانترین و در دسترس ترین روش برای استخراج ارز رمزنگاری شده است.
 • اثبات کار – روند حدس زدن هش به عنوان اثبات کار شناخته می شود. اثبات کار تقلب در یک شبکه ارزهای رمزپایه بسیار گران است. این یک ویژگی امنیتی حیاتی در اکثر شبکه های بلاکچین است.

بنابراین ، شما اکنون می دانید که استخراج چگونه کار می کند اما چگونه می توانید بهترین سکه را برای استخراج انتخاب کنید?

هنگام انتخاب سکه به دنبال چه چیزی باشید

اگر می خواهید بهترین سکه را برای معدن انتخاب کنید ، چیزهای زیادی برای مشاهده وجود دارد. ابتدا باید در مورد آنچه که برای بدست آوردن ارز رمزنگاری شده استخراج می کنید ، فکر کنید. برای برخی ، این امر بدیهی خواهد بود – سود فوری. دیگران استخراج خود را به عنوان سرگرمی در نظر خواهند گرفت که می تواند در بلند مدت آنها را بسیار ثروتمند کند.

سرانجام ، افرادی هستند که می خواهند ارز رمزنگاری شده را برای امنیت شبکه استخراج کنند. این مورد در مورد بسیاری از علاقه مندان به بیت کوین وجود دارد. در حالی که آنها هیچ سود مستقیمی نخواهند داشت ، آنها به تمرکززدایی از شبکه کمک می کنند. از نظر آنها ، استخراج شبکه مانند پرداخت هزینه نرم افزار ضد ویروس برای امنیت کامپیوتر شما است – همه باید این کار را انجام دهند.

برای اهداف این مقاله ، من فرض می کنم که شما می خواهید از فعالیت های استخراج خود سود ببرید.

کوتاه تیارم پقابلیت نصب

اگر فقط به دنبال سود کوتاه مدت هستید ، باید با تغییر شرایط استخراج پروژه های مختلف به روز باشید. از آنجا که دشواری استخراج هر ارز به طور مداوم تغییر می کند ، خوب نیست که به شما بگویم سخت افزار خود را به سمت یک سکه نشان دهید و فقط اجازه دهید سخت افزار خود را با آن کار کند. آنچه امروز سودآور است ممکن است فردا نباشد!

به همین دلیل ، برای من منطقی تر است که توضیح دهم چگونه می توانم خودتان را برای استخراج استخراج کنم. به این ترتیب ، شما به طور مداوم بهترین سکه های استخراج را می دانید و می توانید به altcoins استخراج بپردازید که در هر لحظه بیشترین سود را داشته باشد!

ماشین حساب های سودآوری معدن

یکی از ساده ترین راه ها برای بررسی سودآوری هر ارز رمزنگاری شده ، استفاده از ماشین حساب سودآوری استخراج است. چیزهای زیادی برای انتخاب وجود دارد.

یکی که به خصوص دوست دارم از آن استفاده کنم توسط آن ارائه شده است Crypto مقایسه کنید. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که برخی از جزئیات را وارد کنید و ماشین حساب به شما نشان می دهد که از BTC ، XMR ، DASH ، ETH ، ZEC ، LTC ، ETC و PASC سودآورترین است. سایر ماشین حساب ها سودآوری سکه های دیگر را نیز نشان می دهند.

کشف اینکه چه چیزی را با استفاده از ماشین حساب استخراج مقایسه رمزنگاری استخراج می کنم آسان است. مراحل زیر را شرح داده ام:

 • کل قدرت هش (نرخ هش) سکوهای استخراج خود را وارد کنید. هر GPU یا CPU نرخ متفاوتی خواهد داشت. می توانید آنها را بررسی کنید اینجا برای واحدهای غیر تخصصی (GPU ها و CPU ها) ، یا اینجا برای تراشه های ASIC.
 • کل توان دکلهای خود را در وات وارد کنید. این جزئیات در جایی در صفحه مشخصات یک قطعه از سخت افزار استخراج یا در دو پیوند در گلوله قبلی قرار خواهد گرفت..

  مقایسه پردازنده گرافیکی انویدیا

 • قیمت برق خود را وارد کنید. این کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) خواهد بود. این را می توانید از ارائه دهنده برق خود دریافت کنید.
 • در صورت لزوم هزینه استخر استخراج خود را وارد کنید.

سپس ماشین حساب سودی را که انتظار دارید در روز ، هفته ، ماه و سال داشته باشید به شما نشان می دهد. چقدر آسان است?

برنامه Crypto مقایسه برای بهترین سکه استخراج

پتانسیل طولانی مدت پروژه

روش دیگر برای تصمیم گیری در مورد بهترین سکه استخراج ، بررسی پتانسیل بلند مدت پروژه است. این شاید سودآورترین سکه برای استخراج امروز نباشد ، اما استخراج شما می تواند راهی برای جمع آوری بسیاری از سکه ها قبل از افزایش قیمت با تصویب در آینده باشد. سکه ای مانند Ethereum می تواند نمونه ای از پروژه با پتانسیل طولانی مدت عظیم باشد که امروزه شاید سودآورترین نباشد.

نکته ای که باید توجه داشته باشید ، اگر می خواهید این روش را برای تصمیم گیری در مورد بهترین سکه به کار ببرید ، این است که شما باید تصمیم بگیرید که آیا استخراج معدن شما از استخراج سکه دیگری مفیدتر است یا خیر و سپس آن سکه را برای بلند مدت انتخابی خود معامله کنید. پروژه این کار کمی بیشتر از طرف شما انجام می شود (در واقع معامله سکه ها و همچنین بررسی مداوم سودآورترین سکه برای استخراج) و همچنین برخی از هزینه های معاملات و معاملات.

اکنون که در مورد استخراج بیت کوین و altcoin و برخی ایده ها در مورد چگونگی انتخاب سکه برای استخراج شما ایده کسب کرده اید ، امروز از طریق محبوب ترین گزینه های استخراج ارزهای رمزپایه با شما صحبت خواهم کرد.

بهترین سکه برای استخراج: برخی از نمونه ها

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

بیت کوین

در حال حاضر بیت کوین از نظر سرمایه بازار در ردیف اول ارز رمزنگاری شده قرار دارد. متأسفانه ، این بدان معنا نیست که بهترین سکه از نظر سود است. این به این دلیل است که در حال حاضر تعداد زیادی دکل استخراج ASIC در شبکه استخراج کرده است. برای یک استخراج کننده که مایل نیست به معنای واقعی کلمه میلیون ها دلار در سخت افزار سرمایه گذاری کند ، ارزش استخراج بیت کوین را نخواهد داشت.

همه آنچه گفته شد ، هنوز یک دلیل بسیار خوب برای استخراج بیت کوین وجود دارد – افزایش تمرکز زدایی در شبکه. بسیاری از خالصین بیت کوین معتقدند که تنها بیت کوین سطح تغییرناپذیری و مقاومت در برابر سانسور مورد نیاز برای یک ارز واقعاً غیرمتمرکز را ارائه می دهد. برای آنها ، هزینه اجرای یک دکل استخراج کوچک بیت کوین ، هزینه کمی است که باید برای تأمین مهمترین ارزهای رمزپایه مورد استفاده قرار گیرد..

با این حال ، اگر این سود صرفاً به دنبال آن هستید ، در آب و هوای سرد با قدرت ارزان زندگی نمی کنید و میلیون ها دلار سرمایه گذاری ندارید ، پس احتمالاً باید به دنبال فرصت های استخراج از طریق altcoins باشید.

در صورت تمایل به خرید بیت کوین و شروع معامله ، توصیه می شود ادامه دهید مبادلات رمزنگاری امن مانند Coinbase و Binance.

اتریوم

اتریوم پروژه ای با پتانسیل طولانی مدت عظیم است. در حقیقت ، یکی از بنیانگذاران Reddit ، الکسیس اوهانیان ، پیش بینی می کند که هر رمز Ether تا پایان سال 2018 15000 دلار باشد. او معتقد است که از Bitcoin پیشی خواهد گرفت و به ارزشمندترین دارایی در کل فضای ارزهای رمزپایه تبدیل خواهد شد. اگر این واقعیت داشته باشد ، استخراج Ethereum به یک بازی طولانی مدت بسیار خوب تبدیل می شود. بیایید بیشتر موضوع را بررسی کنیم تا بفهمیم آیا Ethereum می تواند بهترین سکه برای من باشد.

اوهانیان و دیگر مفسران صعودی پیش بینی های خود را بر این اساس ساخته اند که برنامه ها می توانند در بالای شبکه Ethereum ساخته شوند. بحث در مورد برنامه های اشتراکی غیر متمرکز در خانه مانند Air Bnb یا معادل سیستم عامل های اشتراک Uber که در شبکه Ethereum ایجاد شده است وجود دارد. اگر یکی از این برنامه ها به اندازه معادل های متمرکز آنها موفقیت آمیز باشد ، ارزش توکن های Ether افزایش می یابد.

نکته قابل توجه نیز Enterprise Ethereum Alliance است. این گروه از برخی از بزرگترین شرکتهای کره زمین در حال آزمایش برنامه های بلاکچین با پشتیبانی شبکه Ethereum هستند. اگر به تصویر زیر از وب سایت گروه نگاه کنید ، خواهید دید که نام های نسبتاً چشمگیر و مهیجی وجود دارد که به Ethereum علاقه مند هستند.

مشارکت سکه اتریوم

مونرو

Monero یک ارز رمزنگاری شده با یک مورد استفاده واقعی است که قبلاً در دنیای واقعی وجود داشته است. از آنجا که این یکی از موفق ترین سکه های حفظ حریم خصوصی است ، انواع دلایلی وجود دارد که چرا مردم تمایل به استفاده از آن دارند. بیایید ببینیم در Monero بهترین سکه برای استخراج است.

تعداد زیادی از کاربران Monero وجود دارند که در حال حاضر چیزهایی را برای Monero در مکانهای تاریک بازار وب خریداری و می فروشند. اما همچنین نمونه های بسیاری وجود دارد که سکه های محرمانه رابط کاربری مفید است که غیرقانونی نیستند.

حتی کل ملت ها هستند که به مونرو علاقه مند هستند. به عنوان مثال کره شمالی را در نظر بگیرید. گفته می شود که این کشور سرکش از Monero برای فرار از تحریم های اقتصادی اعمال شده توسط غرب استفاده کرده است.

حتی اگر برنامه های غیرقانونی Monero ممکن است برخی از افراد استخراج آن را متوقف کنند ، اما ویژگی های حفظ حریم خصوصی سکه سرکوب استفاده از Monero را بسیار دشوار می کند. از این گذشته ، چگونه می توانید چیزی را که نمی توانید مشاهده کنید ، پلیس کنید?

یکی از بهترین موارد در مورد استخراج Monero این است که هنوز هم می توانید با استفاده از CPU یا GPU آن را با سود استخراج کنید. این به این دلیل است که از الگوریتم هش کردن متفاوتی نسبت به بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه استفاده می کند که CryptoNote نامیده می شود.

همچنین راه اندازی یک عملیات استخراج مونرو بسیار آسان است. این کار با استفاده از نسخه GUI نرم افزار کیف پول انجام می شود. این باعث می شود Monero یکی از بهترین سکه هایی باشد که برای مبتدیان مطلق استخراج می شود.

الکترونون

Electroneum بر اساس Monero ساخته شد. این بدان معنی است که استخراج آن به همان اندازه ساده است که مونرو انجام می دهد. باز هم ، کیف پول خود از عملکرد “معدن” بسیار آسان استفاده می کند که تولید الکترون با یک کلیک را شروع می کند.

تصمیم تیم Electroneum برای تبدیل سکه خود به یکی از ساده ترین ارزهای شروع به استخراج عمدی بود. Electroneum همچنین اهداف بزرگی دارد. تیم پشتیبان آن واقعاً می خواهد ارز رمزنگاری شده غیر بانکی شود.

با سهولت استفاده کاربران تلفن های همراه از نرم افزار داخلی استخراج متصل به کیف پول پیش فرض Electroneum ، آنها امیدوارند که به غیر متمرکزترین ارز رمزنگاری تبدیل شود. این روش آسان برای استخراج ارز باید به همه دارندگان تلفن های همراه در کشورهای در حال ظهور فرصت مشارکت در اقتصاد دیجیتال را بدون نیاز به خدمات بانکی سنتی بدهد..

زکاش

Zcash یکی دیگر از ارزهای رمزپایه متمرکز بر حریم خصوصی است. یکی از مواردی که آن را به گزینه ای محبوب در بین استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه تبدیل می کند ، مقاومت در برابر ASIC است. این بدان معناست که استخراج Zcash با استفاده از تراشه های GPU بسیار ارزان تر بسیار سودآور است ، بنابراین اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای GPU خرج کنید ، انتخاب بهترین سکه برای استخراج یک مزیت بزرگ است..

به لطف ویژگی های حریم خصوصی ، Zcash توسط افرادی مانند ادوارد اسنودن پشتیبانی می شود. او ادعاها که “خصوصیات حریم خصوصی آن واقعا منحصر به فرد است”. نماینده سابق NSA (البته) در محافظت از داده های آنلاین بسیار متخصص است. این امر تا حدی به لطف افشاگری های وی در مورد اعمال سایه انگیز دولت های مختلف در سراسر جهان است که حریم خصوصی آنلاین حتی مورد توجه گسترده ای قرار گرفته است که در سال های اخیر انجام داده است.

لو وجود داردts سکه های دیگر نیز!

البته ، این لیست کاملی از ارزهای رمزپایه موجود برای من نیست. صدها نفر دیگر برای انتخاب وجود دارد. موارد ذکر شده در بالا تنها برخی از محبوب ترین ها هستند. چیدن بهترین سکه ها برای استخراج به اهداف شما به عنوان یک استخراج کننده بستگی دارد.

با این حال ، امیدوارم ، نکاتی که در مورد چگونگی انتخاب آنچه برای استخراج قبل از مثالهای خاص به شما داده ام ، به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید.

نتیجه

این راهنمای ما برای استخراج Bitcoin و altcoin است. امیدوارم شما هم سرگرم کننده باشید و هم مهمتر آموزنده.

همانطور که می بینید ، بسیاری از چیزهای مختلف وجود دارد که باید هنگام استخراج altcoins ، بدست آوردن a کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد, مانند Ledger Nano X و Trezor Model T یکی از آنهاست. سودآوری فوری ، موفقیت طولانی مدت یک پروژه وجود دارد و حتی اینکه شما به دلایلی غیر از سود می خواهید ارز استخراج کنید.

در این راهنما ، ما مطالب زیادی را ارائه کردیم ، بنابراین بیایید یک مرور سریع داشته باشیم.

 • استخراج ارز رمزنگاری شده چیست.
 • روند استخراج ارزهای رمزپایه چگونه کار می کند.
 • منظور ما از دشواری استخراج چیست.
 • برخی از کلمات مفیدی که ممکن است هنگام کاوش در مورد یادگیری استخراج altcoins یا بیت کوین با آنها روبرو شوید.
 • سپس نحوه انتخاب بهترین سکه را برای استخراج من شرح دادم. این شامل مشاهده اهداف شما به عنوان یک معدنچی است.
 • سرانجام ، من در مورد مزایای استخراج برخی از برترین رمزنگاری ها صحبت کردم. موارد زیر را پوشش دادم: Bitcoin ، Ethereum ، Monero ، Electroneum و Zcash.

وقتی صحبت از این ارزهای رمزپایه می شود ، می توانید آنها را در Coinbase ، Binance یا Coinmama خریداری یا معامله کنید.

حالا که کار ما تمام شد ، نظر شما چیست؟ آیا ایده بهتری در مورد نحوه انتخاب سکه های مختلف برای استخراج دارید؟ ما همچنین دوست داریم بشنویم که شما فکر می کنید بهترین سکه برای من چیست! به ما خبر دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector