جایگزین بیت کوین: بهترین Altcoins و رقبای برتر بیت کوین

سلام ، طرفداران رمزنگاری ، امروز وظیفه من است که به شما در یافتن گزینه مناسب بیت کوین کمک کنم!

بیت کوین وقتی در سال 2017 از زیر 1000 دلار به تقریباً 20،000 دلار رسید ، مورد توجه اصلی قرار گرفت. این نه تنها سود چشمگیری به سرمایه گذاران خود داد بلکه دروازه های ارزهای رمزپایه دیگری را نیز باز کرد.

بسیاری از این ارزهای رمزپایه نیز در گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته اند و شاید جایگزین مناسبی برای محبوب ترین آن باشند. در حقیقت ، برخی از ارزها مانند Litecoin و Ethereum بازدهی بیش از 12000٪ در سال 2017 داشته اند!

بد نیست ، درست است?!

بنابراین ، اگر قبلاً در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اید و علاقه مند هستید از بهترین altcoins بدانید و بهترین گزینه ها را پیدا کنید ، در اینصورت در جای مناسب قرار دارید. من قصد دارم 10 رقبای بیت کوین از جمله اتریوم ، بیت کوین کش ، ریپل و دیگران را ارائه دهم.

در پایان این راهنما ، شما یک مقایسه دقیق از گزینه های بیت کوین در مورد عوامل مختلف مختلف از جمله فناوری ، سرعت ، سرمایه بازار و غیره خواهید داشت..

توجه: ارزش بازار کل ارزش کل سکه ها است. به عنوان مثال ، ارزش بازار (که اغلب به آن “cap cap” گفته می شود) بیت کوین تعداد بیت کوین در گردش است که در قیمت یک بیت کوین ضرب می شود. معادله آن به نظر می رسد Total Bitcoins X Bitcoin Bitcoin = Bitcoin’s Market Cap.

و حالا. بیایید با محبوب ترین گزینه تا به امروز بیت کوین شروع کنیم: Ethereum.

اتریوم (ETH)

Ethereum در سال 2015 توسط Vitalik Buterin معروف شده است. هدف آن بهبود فناوری Bitcoin با معرفی یک زبان برنامه نویسی در بلاکچین بود. این معروف ترین گزینه بیت کوین است که در خارج وجود دارد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

تمام تراکنش های موجود در بلاکچین Ethereum باید با استفاده از Ether پرداخت شود که می توان از آن به عنوان ارز رمزنگاری شده Ethereum یاد کرد.

بیایید ببینیم Ethereum چگونه کار می کند:

  • قیمت فعلی اتر: 535 دلار
  • سرمایه فعلی بازار: 52.98 میلیارد دلار
  • حداکثر تعداد اتر: برخلاف بیت کوین که عرضه آن محدود است ، عرضه اتر محدود نیست. با این حال صدور اتر 18 میلیون اتر در سال است. به علاوه ، با به روزرسانی هایی که به دلیل مکانیزمی است که اتریوم استفاده می کند ، ویتالیک بوترین ادعا می کند مقدار کل اتر به 100000000 نخواهد رسید
  • فن آوری: در حالی که بیت کوین فقط یک ارز دیجیتال است ، Ethereum بسیار بیشتر از این است. Ethereum یک زبان و بستر برنامه نویسی ارائه می دهد که می توان بر اساس آن قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز ساخت.

توسعه دهندگان نیازی به ایجاد بلاکچین از ابتدا برای هر برنامه ندارند زیرا آنها به راحتی می توانند از Ethereum به عنوان پایه استفاده کنند.

Ethereum اولین گزینه بیت کوین بود که این پیشنهاد را ارائه داد. از زمان شروع کار کاملاً بی نظیر بود که یکی از دلایل اصلی محبوبیت و موفقیت آن است.


  • سرعت معامله: انجام معاملات Ethereum در مقایسه با 10 دقیقه یا بیشتر از معاملات بیت کوین ، چند ثانیه طول می کشد.
  • محبوبیت: اتریوم بعد از بیت کوین دومین رمز ارز محبوب است.

همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید ، قیمت Ethereum با حدود 17000٪ رشد از 9 دلار در ژانویه 2017 به 1،389 دلار در ژانویه 2018 افزایش یافت.!

نمودارهای پیش بینی قیمت اتریوم

Bitcoin Cash (BCH)

یک گزینه عالی بیت کوین ، چنگال خود بیت کوین ، Bitcoin Cash (BCH) است. شما می توانید به عنوان فرزند بیت کوین به فکر چنگال بیت کوین باشید.

هنگامی که به روزرسانی برای بلاکچین انجام می شود ، یک چنگال اتفاق می افتد اما همه کاربران بلاکچین با آن موافق نیستند. بنابراین ، ارز رمزنگاری شده / چنگال جدید ساخته می شود. این به روزرسانی اکنون در بلاکچین اختصاصی خود که به عنوان فورک شناخته می شود در حال اجرا است. بلاکچین اصلی ثابت مانده است.

در این حالت ، Bitcoin Cash به روزرسانی است. همه با بروزرسانی موافقت نکردند ، بنابراین فورک به جای آن ساخته شد و ارز رمزنگاری شده آن Bitcoin Cash نامگذاری شد.

این اتفاق در اواخر سال 2016 رخ داد.

قیمت فعلی BCH: 940 دلار

سرمایه فعلی بازار: 16.07 میلیارد دلار

حداکثر تعداد BCH: مانند بیت کوین ، حداکثر میزان عرضه BCH نیز به 21 میلیون محدود می شود.

فن آوری: BCH با هدف حل 2 مشکل اصلی فناوری بیت کوین ایجاد شده است:

  • مقیاس پذیری – تراکنش های BCH سریعتر از معاملات بیت کوین است و به آن امکان می دهد تراکنش های بیشتری را در ثانیه در خود جای دهد.
  • هزینه معاملات – هزینه های معامله با BCH تقریباً 5-10 برابر ارزان تر از هزینه معاملات بیت کوین است!

بیت کوین کش در مقایسه با بلاکچین بیت کوین از “بلاک” بزرگتری در زنجیره بلوکی خود استفاده می کند.

توجه: بلاکچین فناوری اصلی در پشت همه ارزهای رمزپایه است.

سرعت معامله: همانطور که در بالا اشاره کردم ، BCH سرعت معامله بهتری را ارائه می دهد ، که یکی از مزایای آن نسبت به بیت کوین است.

محبوبیت: Bitcoin Cash یکی از بهترین داستان های موفقیت در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است. علیرغم اینکه یکی از جوانترین آنها است ، رشد کرده و به چهارمین گزینه ارز رمزنگاری شده و بیت کوین تبدیل شده است.

همانطور که توسط این نمودار از نشان داده شده است coinmarketcap.com, در ژوئیه 2017 از حدود 500 دلار در دسامبر 2017 به حدود 4000 دلار رسید. این رشد در کمتر از شش ماه حدود 10000 درصد است!

نمودارهای جایگزین بیت کوین بیت کوین

ترون (TRX)

Tron در سپتامبر 2017 توسط مدیر عامل فعلی جاستین سان تاسیس شد ، یک پلت فرم مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن تمرکززدایی از سرگرمی جهانی و صنعت اشتراک محتوا است..

Tron یا TRX ارز رمزنگاری شده ای است که در این سیستم عامل برای انجام معاملات استفاده می شود. می توانید مستقیماً از مصرف کنندگان نهایی محتوای خود ، محتوای خود را در Tron به اشتراک بگذارید و هزینه آن را دریافت کنید. بنابراین ، بیایید ویژگی های Tron را به عنوان یک گزینه بیت کوین ببینیم.

قیمت فعلی TRX: 0.049 دلار

سرمایه فعلی بازار: 3.22 میلیارد دلار

حداکثر تعداد TRX:  عرضه TRX محدود است اما در یک منبع عظیم 100 میلیاردی موجود است.

فن آوری: مقایسه مستقیم فناوری TRX و بیت کوین ممکن است عملی نباشد زیرا هر دو اهداف بسیار متفاوتی دارند.

در حالی که بیت کوین قصد دارد ارزهای فیات مانند EUR یا USD را جایگزین کند ، این گزینه بیت کوین در سیستم عامل خود برای فروش و خرید محتوا استفاده می شود.

این کار را با آوردن سازندگان محتوا و مصرف کنندگان آن در یک بلاکچین و حذف واسطه ها انجام می دهد.

سرعت: سرعت تراکنش های Tron برابر با 1000 تراکنش در ثانیه در برابر میانگین 7-8 تراکنش در ثانیه بیت کوین است.

محبوبیت: Tron محبوبیت زیادی کسب کرده است زیرا به نظر می رسد مورد مهم بعدی در صنعت بازی ها ، سرگرمی ها و محتوا باشد.

این بازار شاهد افزایش چشمگیر بازار سرمایه خود در سال 2017 است و یکی از معدود ارزهای رمزپایه ای است که عملکرد مناسبی را در سال 2018 نشان می دهد.

نمودارهای سکه ترون جایگزین بیت کوین

Ripple (XRP)

یکی دیگر از گزینه های بیت کوین ، Ripple ، در سال 2012 فقط با یک هدف تأسیس شد: حل مشکلات مربوط به معاملات بین المللی. معاملات فرامرزی نه تنها کند بلکه بسیار گران است.

برخلاف سایر ارزهای رمزپایه ، ریپل رویکرد بسیار متمرکزی را در رابطه با ارز رمزنگاری شده در پیش می گیرد. با این حال ، هنوز هم به عنوان یک راه حل معاملات مرزی ارزان و سریع هدف خود را تأمین می کند. این شرکت در حال حاضر با برخی از بانک های عظیم مرکزی همکاری کرده است!

بیایید ببینیم چه چیزی آن را به یکی از بزرگترین آلت کوین های موجود تبدیل کرده است.

قیمت فعلی XRP: 0.859 دلار

سرمایه فعلی بازار: 33.63 میلیارد دلار

حداکثر تعداد XRP: مانند بیت کوین ، عرضه XRP نیز محدود است و این تعداد 100 میلیارد XRP است. تفاوت در این است که بیت کوین به تدریج و از طریق فرآیند استخراج ایجاد می شود ، اما با Ripple ، تمام XRP قبلاً ایجاد شده است! همه آنها با شروع ریپل خلق شده اند.

همانطور که گفته شد ، این گزینه بیت کوین در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه کاملاً متمرکز است. بنابراین جای تعجب نیست که 50 میلیارد XRP (نیمی از کل عرضه) متعلق به آزمایشگاه های Ripple (شرکت پشت Ripple) باشد.

فن آوری: همانطور که قبلاً اشاره کردم ، هدف Ripple این است که معاملات بین المللی را ارزان تر ، سریع تر و شفاف کند. انتقال بانکی بین المللی که ممکن است حدود یک هفته طول بکشد می تواند طی چند ثانیه از طریق Ripple اتفاق بیفتد.

فناوری Ripple با بیت کوین کاملاً متفاوت است. بیت کوین از بلاکچین استفاده می کند در حالی که ریپل بر روی چیزی مشابه ساخته شده است – سیستم توزیع توافق لجر.

بیت کوین 100٪ غیرمتمرکز است که در آن تصمیمات توسط جامعه گرفته می شود. ریپل اما توسط یک سازمان خصوصی اداره می شود که قدرت تصمیم گیری بیشتر برای خود ریپل را دارد.

سرعت: تراکنش های ریپل چند ثانیه به طول می انجامد که بسیار سریعتر از 10 دقیقه ای است که معاملات بیت کوین صرف می کنند. تبدیل Ripple به یک گزینه عالی بیت کوین در هنگام سرعت!

محبوبیت: Ripple را می توان یکی از موفق ترین ارزهای رمزپایه سال 2017 دانست. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، تقریباً از صفر در ژانویه 2017 به حدود 3.65 دلار در ژانویه 2018 رسید. این بازده بیش از 56،000٪ است!

این نه تنها در میان سرمایه گذاران بلکه در بین کاربران آن نیز محبوب است. این سازمان در جهان واقعی توسط سازمانهایی مانند این آزمایش می شود American Express و Santander.

نمودارهای پیش بینی قیمت موج دار جایگزین بیت کوین

EOS

EOS یک بلاکچین است که یک بستر برنامه نویسی ، مشابه با Ethereum ، فراهم می کند. این برنامه به عنوان بستری در حال توسعه است که می تواند برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

پلتفرم EOS هنوز در دست توسعه است و انتظار می رود در ژوئن 2018 راه اندازی شود.

EOS توسط Dan Larimer تاسیس شد که از قبل در فضای بلاکچین برای ایجاد شناخته شده است Bitshares و استیمیت.

قیمت فعلی EOS: 10.49 دلار

سرمایه فعلی بازار: 8.44 میلیارد دلار

حداکثر تعداد EOS: حداکثر میزان عرضه EOS به 900 میلیون محدود شده است.

فن آوری: EOS مشابه Ethereum است و با بیت کوین متفاوت است. در حالی که بیت کوین فقط یک ارز دیجیتال است ، این گزینه بیت کوین یک نرم افزار منبع باز غیرمتمرکز است.

این بدان معنی است که بسیاری از برنامه های دیگر می توانند از طریق پلت فرم EOS ساخته شوند. این هدف آسان ساختن قراردادهای هوشمند است ، درست مثل Ethereum.

توجه: قراردادهای هوشمند قراردادهایی است که با استفاده از بلاکچین ساخته می شود و با تحقق برخی از شرایط از پیش تعیین شده خود را اجرا می کند.

یک تفاوت عمده بین EOS و Ethereum این است که EOS از یک نوع dPoS (نمایندگی-اثبات سهام) استفاده خواهد کرد ، در حالی که Ethereum در حال حاضر از اثبات کار استفاده می کند. اجماع dPoS بخشی از سازوکار EOS است و یکی از اصلی ترین دلایلی است که EOS ادعا می کند بلاک چین بسیار مقیاس پذیرتر از Ethereum است.

سرعت: از آنجا که این سیستم عامل هنوز راه اندازی نشده است ، ما هنوز از سرعت معاملات EOS اطلاع نداریم.

محبوبیت: حتی قبل از راه اندازی سیستم عامل ، سکه EOS محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این به عنوان چیزی در نظر گرفته می شود که باعث پیشرفت بیشتر در فناوری پیشگام Ethereum خواهد شد. بنابراین ، می تواند یک گزینه عالی Ethereum یا Bitcoin باشد.

EOS یکی از موفق ترین ICO ها در سال 2017 بود – بیش از 700 میلیون دلار درآمد کسب کرد!

قیمت EOS از حدود 4 دلار در ژوئیه 2017 به بالاترین قیمت 18 دلار در ژانویه 2018 افزایش یافت. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید ، یکی از سکه هایی است که در حال حاضر رشد مثبتی دارد..

نمودارهای جایگزین Bitcoin EOS

Litecoin

Bitcoin vs Litecoin … اگر ارز رمزنگاری شده ای وجود دارد که بتوان آن را با Bitcoin مقایسه کرد و آن را Bitcoin alternative نامید ، آنگاه Litecoin است.

Litecoin ، همچنین یک ارز دیجیتال ، در سال 2011 توسط یک کارمند سابق گوگل ، چارلی لی ایجاد شد. Litecoin بیش از همان بلاکچین مانند بیت کوین ساخته شده است و قصد دارد در آن پیشرفت کند.

و همینطور هم شد! سرعت معاملات را بهبود بخشید!

در واقع ، این سکه “Lite” نامیده می شود زیرا معاملات آن 4 برابر سریعتر از بیت کوین است.

قیمت فعلی Litecoin: 142.74 دلار

سرمایه فعلی بازار: 8.01 میلیارد دلار

حداکثر تعداد Litecoin: حداکثر میزان عرضه Litecoin به 84 میلیون محدود شده است که بسیار بیشتر از بیت کوین است.

فن آوری: Litecoin از نظر فناوری و عملکرد کاملاً شبیه بیت کوین است. این گزینه بیت کوین ، برخلاف سکه های دیگر مانند Ethereum که عملکردهای زیادی دارند ، فقط یک ارز دیجیتال است.

بزرگترین تفاوت در فناوری هر دو سکه سرعت معامله است. Litecoin به دلیل ایجاد تغییراتی در الگوریتم اصلی بیت کوین ، توانست سرعت معامله را بهبود بخشد.

سرعت معاملات: انجام معامله بیت کوین در حدود 10 دقیقه طول می کشد در حالی که انجام معامله Litecoin تنها 2.5 دقیقه طول می کشد.

محبوبیت: می گویم Litecoin نزدیکترین رقیب بیت کوین است. همین امر باعث محبوبیت گسترده Litecoin در بین سرمایه گذاران و کاربران می شود.

Litecoin تقریباً 7 سال است که آزمایش کرده است و زمان را پشت سر گذاشته است. این رقم از حدود 4 دلار در ژانویه 2017 به 350 دلار در دسامبر 2017 افزایش یافت که بازدهی بیش از 8000٪ دارد!

نمودارهای Litecoin جایگزین بیت کوین

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic در ژوئیه 2016 با ایجاد یک هارد فورک از Ethereum منتشر شد.

یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) توسط Ethereum ایجاد شد تا بودجه لازم را برای آن جمع کند. نقض امنیت DAO منجر به سرقت 50 میلیون دلار شد. برای بازیابی این 50 میلیون دلار ، Ethereum به سختی در 2 بلاکچین (و ارزهای رمزنگاری شده) قرار گرفت – Ethereum (ETH) & Ethereum Classic (ETC).

بنابراین ، بر خلاف Litecoin و Bitcoin Cash ، هدف از ایجاد این نوع گزینه بیت کوین مربوط به پیشرفت های تکنولوژیکی نبود.

قیمت فعلی ETC: 18.19 دلار

سرمایه فعلی بازار: 1.84 میلیارد دلار

حداکثر تعداد ETC: بر خلاف اتریوم که عرضه آن محدود نیست ، تصمیمی گرفته شد که محدودیت عرضه ETC را به 230 میلیون در سال 2017.

فن آوری: همانطور که اشاره کردم ، فناوری Ethereum classic بسیار شبیه به خود Ethereum است.

در مقایسه با بیت کوین ، ETC فراتر از یک ارز دیجیتال عمل می کند. این یک بستر را برای توسعه دهندگانی که می خواهند قراردادهای هوشمند و DApps ایجاد کنند فراهم می کند.

از آنجا که ETC یک هارد فورک است ، تغییرات ایجاد شده در کد Ethereum در کد ETC تکرار نمی شوند. اکنون که Ethereum جامعه قوی تری از توسعه دهندگان دارد ، در پیشرفت های فنی بسیار جلوتر از ETC است.

سرعت معامله: مانند Ethereum ، Ethereum classic نیز دارای سرعت معاملات چند ثانیه ای است.

محبوبیت: Ethereum classic کمتر از Ethereum و Bitcoin شناخته شده است. در ژانویه 2017 از 1.50 دلار در ژانویه 2018 به بالاترین سطح 43.50 دلار رسید و بازدهی در حدود 2،900٪ را ارائه داد. این 29 برابر افزایش است ، که به هر حال بسیار زیاد است!

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، ETC عملکرد خوبی داشته است ، اما به عنوان برترین ارزهای رمزپایه جایگزین بیت کوین نیز عملکرد خوبی نداشته است..

نمودارهای کلاسیک Bitcoin alternatie Ethereum

NEO

NEO ، که در ابتدا AntShares نامیده می شد ، در چین در سال 2014 ایجاد شد. اغلب از آن به عنوان “Ethereum چینی” یاد می شود ، زیرا مانند Ethereum ، NEO همچنین بستری است که برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز استفاده می شود.

Neo از زمان راه اندازی تاکنون پیشرفت چشمگیری داشته است و می توان آن را به عنوان یکی از گزینه های برتر بیت کوین در نظر گرفت.

قیمت فعلی NEO: 73.92 دلار

سرمایه فعلی بازار: 4.80 میلیارد دلار

حداکثر تعداد NEO: حداکثر عرضه NEO به 100 میلیون محدود شده است.

فن آوری: همانطور که در مورد ETH و EOS وجود دارد ، NEO فراتر از یک ارز دیجیتال است. این برنامه همچنین بستری را برای توسعه قراردادهای هوشمند و DApps فراهم می کند.

NEO از الگوریتم منحصر به فرد بلاکچین استفاده می کند که مدل Ethereum را بهبود می بخشد. دا هنگفی ، مدیر عامل NEO ، می گوید “فناوری آن از نظر اطمینان بالا ، مقیاس پذیری بالا و سازگاری بهتر در بین برنامه ها نوید بهتری را نشان می دهد”

سرعت معامله: در برابر معاملات 7-10 بیت کوین در ثانیه ، NEO می تواند از پس آن برآید 10000 تراکنش در ثانیه. این پیشرفت قابل توجه NEO را سریع و مقیاس پذیر می کند.

محبوبیت: NEO بزرگترین سکه چین و به طور کلی یکی از محبوب ترین سکه ها است. در گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است زیرا از حدود 0.16 دلار در ژانویه 2017 به حدود 162 دلار در ژانویه 2018 رسیده است..

آیا می توانید حدس بزنید که بازدهی ممکن است چقدر باشد?

… این حدود 111،400٪ است! این تقریبا دو برابر بازدهی است که ریپل تولید کرده است!

بنابراین ، بله ، NEO یک پروژه عالی و جایگزین خارق العاده بیت کوین است.

نمودارهای سکه جایگزین Bitcoin NEO

سکه Binance (BNB)

سکه Binance یک ارز رمزنگاری شده است که توسط یکی از بزرگترین سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری موجود – Binance – منتشر شده است. این به عنوان بخشی از ICO آنها منتشر شد که برای جلب سرمایه برای این پلتفرم در جولای 2017 مورد استفاده قرار گرفت.

از سکه BNB می توان برای خرید و فروش با Binance با نرخ کمتری استفاده کرد. هنگامی که با BNB تجارت می کنید 50٪ تخفیف در هزینه های تجارت دریافت می کنید. این ظاهراً تنها عملکرد آن است که باعث می شود در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه بسیار منحصر به فرد باشد.

بیایید نگاهی به اصول آن بیندازیم.

قیمت فعلی BNB: 12.98 دلار

سرمایه فعلی بازار: 1.48 میلیارد دلار

حداکثر تعداد BNB: حداکثر عرضه BNB به 194،972،068 سکه محدود می شود.

فن آوری: BNB یک رمز ERC-20 است. این بدان معناست که در بلاک چین Ethereum ایجاد شده و در شبکه Ethereum باقی مانده است.

توجه: ERC-20 یک استاندارد فنی است که برای قراردادهای هوشمند در بلاک چین Ethereum استفاده می شود.

هر چند اخیراً ، Binance اعلام کرد قصد دارد بلاک چین خود را بنام Binance Chain ایجاد کند. این بخشی از انتقال آنها از یک شرکت به یک جامعه است – آنها در حال ایجاد یک مبادله غیرمتمرکز هستند.

سرعت معامله: معاملات سکه BNB ، گزینه بیت کوین ، سریعتر از خود بیت کوین است زیرا در شبکه Ethereum اجرا می شوند ، به این معنی که فقط در چند ثانیه پردازش می شوند در مقابل ده دقیقه.

محبوبیت: با توجه به حجم بالای تجارت Binance ، BNB به طور طبیعی به یک سکه بسیار محبوب تبدیل شده است. از آنجا که سکه BNB پشتوانه محکمی در بورس Binance دارد ، کاربران و سرمایه گذاران اعتماد خود را به آن ابراز کرده اند.

رشد BNB از 0.10 دلار به حدود 24 دلار رسید که همه اینها در مدت 6 ماه از زمان عرضه است. و همچنان یکی از بهترین altcoins ها است ، خصوصاً به دلیل مزیتی که هنگام معامله در صرافی Binance به شما می دهد.

نمودارهای سکه بایننس جایگزین بیت کوین

کاردانو (ADA)

گزینه نهایی بیت کوین در لیست ما Cardano است. کاردانو در سپتامبر 2017 منتشر شد ، یکی از جوانترین و در عین حال یکی از پرطرفدارترین پروژه های ارزهای رمزپایه است. کاردانو توسط چارلز هوسکینسون ایجاد شده است ، وی همچنین یکی از بنیانگذاران Ethereum است.

در حالی که بیت کوین نسل اول و Ethereum نسل 2 بلاکچین بودند ، Cardano به دلیل فناوری پیشرفته خود ، نسل بعدی (3) محسوب می شود. EOS و NEO نیز به این طبقه بندی تعلق دارند.

ارز رمزپایه بومی Cardano به عنوان ADA شناخته می شود. بنابراین بیایید گزینه Bitcoin Cardanos را با یکدیگر مقایسه کنیم.

قیمت فعلی ADA: 0.28 دلار

سرمایه فعلی بازار: 7.35 میلیارد دلار

حداکثر تعداد ADA: کل منبع ADA که همیشه وجود دارد 31،112،483،745 است.

فن آوری: Cardano ادعا می کند که نسل 3 بلاکچین است زیرا در تلاش است مشکلات پیشینیان خود را حل کند – بیت کوین و اتریوم.

این سه مشکل را می تواند از طریق به روزرسانی فناوری حل کند: مقیاس پذیری ، قابلیت همکاری و پایداری.

این امر همچنین می تواند رقابت سختی را به XRP بدهد زیرا تمرکز آن در نرم و روان کردن معاملات پرداخت بین المللی است.

سرعت معامله: Cardanos ‘گزینه بیت کوین در حال حاضر ظرفیت پردازش 257 تراکنش در ثانیه که بسیار بالاتر از بیت کوین است اما به اندازه امثال NEO نیست.

محبوبیت: کاردانو به دلیل پیشرفت های فناوری که نوید می دهد محبوبیت زیادی کسب کرده است. عامل دیگری که به آن کمک کرده است بدون شک واقعیت بنیانگذار آن ، چارلز هوسکینسون ، شخصیتی کاملاً ثابت در فضای بلاکچین است.

ADA جدیدترین ارز رمزنگاری شده در این لیست است و به اندازه ارزهای رمزپایه دیگر بازدهی بالایی نداشته است. همانطور که از نمودار زیر مشاهده می کنید ، قیمت آن در زمان راه اندازی از حدود 0.20 دلار به بالاترین قیمت خود یعنی 1.20 دلار در ژانویه 2018 رسید..

با وجود این ، Cardano توانسته است از بازار سرمایه بسیار بالایی برخوردار شود و در مدت زمان بسیار کوتاهی به یکی از بهترین altcoin ها تبدیل شود.

نمودارهای سکه کاردانو جایگزین بیت کوین

کلمات نهایی

و در آنجا شما آن را دارید ، یک لیست طولانی از گزینه های عالی برای بیت کوین! بدون شک ، بیت کوین هنوز پادشاه ارزهای رمزپایه است اما رقبای زیادی در بیت کوین وجود دارد که ارزش دارد به عنوان گزینه بیت کوین بررسی شود.

بنابراین ، به نظر شما کدام یک از این گزینه ها برای بیت کوین بهترین است؟ یا اگر جایگزین مورد علاقه شما برای بیت کوین را لیست نکرده ایم ، به ما بگویید کدام یک است!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map