Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استخراج طلای بیت کوین: اگر از ASIC متنفر هستید ، برای شما مناسب است

ورود به استخراج ارزهای رمزنگاری شده می تواند سخت باشد. سخت افزارهای زیادی برای خرید ، چیزهایی برای یادگیری ، عواملی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگرچه همین مورد در مورد Bitcoin Gold نیز صدق می کند ، اما هدف توسعه دهندگان این است که آن را آسان تر کنند. چطور؟ با قطع رایانه های ASIC و در دسترس قرار دادن استخراج Bitcoin Gold برای همه.

استخراج طلا بیت کوین - آرمBitcoin Gold یک هارد فورک از محبوب ترین و قدیمی ترین ارز رمزنگاری شده در جهان یعنی بیت کوین است. توسعه دهندگان آن را با یک اصل هدایتگر ساخته اند. آنها آن را توسعه دادند تا استخراج Bitcoin Gold با رایانه های ASIC غیرممکن شود.

رایانه های ASIC چیست؟ این مخفف به معنی Application Specific Integrated Circuit است. در متن این مقاله ، این یک دستگاه است که برای استخراج Bitcoin Gold ساخته شده است. خوشبختانه دستگاه هایی از این دست برای این ارز رمزپایه وجود ندارند.

گذشته از گزینه های استخراج ، بیت کوین طلا با پدرش یکسان است. از همان دستورالعمل ها پیروی می کند. سرعت پردازش انتقال آن مشابه است. می توانید از آن برای اهداف مشابه استفاده کنید, تجارت یکی از آنهاست اگر تصمیم به انجام این کار دارید ، حتماً یک مورد را انتخاب کنید مبادله امن ارز رمزنگاری شده سیستم عامل ، مانند Coinbase ، Binance و Coinmama.

چرا ASIC ها یک مشکل واقعی هستند?

Bitcoin Gold برای جلوگیری از استخراج ASIC از بلاکچین بیت کوین جدا شد. این ماشین های استخراج بسیار کارآمدتر در استخراج هستند تا اینکه استخراج کنندگان GPU و CPU شانسی ندارند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

موفقیت استخراج شما با توجه به میزان هش دستگاه شما تعیین می شود.

Hashrate معیاری برای توصیف سرعت ماشین در استخراج ارز رمزنگاری شده است. بهترین CPU ها و GPU های درجه مصرف کننده به راحتی نمی توانند در برابر ASIC ها رقابت کنند.

چرا این یک مشکل است؟ خالصان ارزهای رمزنگاری بر این باورند که استخراج باید کاری باشد که همه می توانند انجام دهند. شما باید فقط با یک لپ تاپ در اتاق خواب بتوانید این کار را انجام دهید. ASIC این کار را غیر ممکن می کند.

چرا غیرممکن است؟ ساده. ماینرها ابتدا رمز ارزهای رمزپایه را برای حل توابع هش به دست می آورند. با این کار بلاکچین رمزگذاری شده و از آن محافظت می شود. هنگامی که موفق می شوید ، به شما حق می دهد که بلوک بعدی را در زنجیره منتشر کرده و غرامت را در قالب Bitcoin Gold دریافت کنید.

وقتی فقط اولین شخص حل کننده مشکل جایزه می گیرد ، مردم همیشه راه هایی برای چیدن عرشه به نفع خود پیدا می کنند. ASIC ها مانعی غیرقابل حل برای هر کسی است که دستگاهی با درجه مصرف مصرف می کند.

نرخ هش چیست?

این چند سیستم هش کردن سیستم شما در ثانیه است. رایانه های ASIC از دو روش دیگر یعنی GPU و CPU ماینینگ جلوتر هستند. بنابراین پیش از آن حتی خنده دار نیست.


این یعنی چی?

ساده. اگر یک خردسال هستید ، بدون ASIC دیگر هیچ فرصتی برای کسب سود ندارید. مگر اینکه استخراج طلای بیت کوین را شروع کنید. اصل تأسیس آن NO ASIC است.

وقتی صحبت از روش های استخراج غیر ASIC می شود ، استخراج GPU از هر گزینه دیگری پیشی می گیرد. به همین دلیل است که قیمت GPU در سالهای اخیر بسیار بالا رفته است.

خوب ، برای شروع چه کاری لازم دارم?

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تاکنون فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

سخت افزار

بسیار خوب ، آیا شما آماده یادگیری نحوه استخراج Bitcoin Gold با رایانه خانگی خود هستید؟ این همان چیزی است که برای شروع سفر باید بدانید.

سخت افزار

تنها روش برای استخراج م Bitcoinثر Bitcoin Bitcoin از طریق GPU (کارت گرافیک) است. استخراج Bitcoin Gold با استفاده از پردازنده رایانه امکان پذیر است. هر چند که آنقدرها هم موثر نیست.

به نقاشی حصار فکر کنید. بله ، می توانید با مسواک (CPU) حصاری رنگ کنید. اما چرا وقتی می توانید از برس مخصوص نقاشی (GPU) استفاده کنید این کار را انجام می دهید?

خوب ، چگونه Bitcoin Bitcoin را استخراج کنیم؟ چه سخت افزاری برای خرید نیاز دارید؟ که بستگی دارد. اگر اخیراً سیستم خود را به روزرسانی کرده اید و می خواهید استخراج را امتحان کنید ، برای دیدن آنچه در آن است ، ممکن است خوب باشد.

CPU مناسب ، کارت گرافیک GTX 10xx ، کمی RAM و SSD خوب؟ شما برای شروع خوب هستید هرچند انتظار ایجاد بانک یا بازنشستگی از شغل روزانه خود را نداشته باشید. استخراج بیت کوین طلا برای کسب درآمد جدی به یک سیستم بسیار قدرتمندتر نیاز دارد.

به یاد داشته باشید ، فقط درصورتی که در هنگام استخراج انفرادی دستگاه شما ابتدا عملکرد هش را حل کند ، دستمزد دریافت می کنید. روش هایی وجود دارد که می توانید با عضویت در استخر استخراج Bitcoin Gold ، این مشکل را حل کنید ، اما کمی بعد در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

در حال حاضر ، شما فقط می خواهید ببینید که استخراج Bitcoin Gold در یک رایانه با درجه مصرف چگونه است. اگر در این مرحله مقداری Bitcoin Gold بدست آورید ، عالی است!

هنگامی که از روند کار خود آگاهی یافتید ، می توانید به سمت رایانه شخصی با استخراج بیشتر کار کنید. این شامل چه مواردی است?

شما باید چندین پردازنده گرافیکی قدرتمند تهیه کنید و راهی برای خنک کردن کل سیستم پیدا کنید. اگر در هزینه های خنک سازی صرفه جویی کنید ، پردازنده های گرافیکی 900 دلاری شما می سوزند و در آخر هزینه های شما بسیار بیشتر می شود.

شش کارت گرافیک هدف خوبی برای کار با آنها است.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که PSU (واحد منبع تغذیه) شما می تواند از تمام چرخ دنده ها پشتیبانی کند. از آن صرف نظر نکنید. ارزان قیمت ها در تبدیل نیرو کارآمد نخواهند بود. سیستم شما داغتر اجرا می شود. برای تأمین نیرو در سیستم ، به برق بیشتری احتیاج دارید و سود خود را کاهش می دهید.

مادربرد خوب نیز ضروری است. اگر مادربرد شما فقط از دو کارت پشتیبانی کند مهم نیست که شما قلک خود را برای شش کارت NVIDIA RTX 2080 Ti شکسته اید. مرتبط با آن ، یا باید یک مورد معدن محور را پیدا کنید یا خود آن را بسازید. از این گذشته ، کیس های رایانه ای درجه یک برای نگهداری شش کارت گرافیک ساخته نشده اند.

حتی اگر به اندازه کافی اسلات PCIE برای شش پردازنده گرافیکی وجود داشته باشد ، به این معنی نیست که مادربرد همه آنها را به خوبی اجرا خواهد کرد. بهترین کار این است که قبل از خرید هیئت مدیره خاصی را که می خواهید تحقیق کنید.

همچنین ، شما به یک سیستم عامل نیاز دارید. سیستم عامل را هرگز فراموش نکنید. در حالی که هر دو لینوکس و ویندوز کار می کنند ، ما با ویندوز شروع می کنیم زیرا استفاده و راه اندازی آن آسان تر است.

بررسی اجمالی: می توانید Bitcoin Gold را در رایانه شخصی خود استخراج کنید ، اما برای جدی گرفتن به GPU استخراج GPU نیاز دارید. شش کارت گرافیک پیشرفته. یک هارد دیسک خوب PSU کارآمد با قدرت کافی برای تأمین کارتهای ویدیویی شما. یک مادربرد که می تواند همه چیز را اجرا کند. در یک راه حل عالی خنک کننده صرفه جویی نکنید. در پایان نتیجه خواهد داد.

اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید ، باید a کیف پول سخت افزاری ایمن برای ذخیره سازی Bitcoin Gold. چند گزینه پیشنهادی شامل لجر نانو ایکس و ترزور مدل T است.

بسیار خوب ، شما بخشی از راه آشنایی با نحوه استخراج Bitcoin Gold هستید. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

نرم افزار

برای شروع استخراج Bitcoin Gold ، شما به سه نرم افزار ، احتمالاً نسخه چهارم نیز نیاز خواهید داشت.

ابتدا باید در صرافی رمزنگاری مورد اعتماد خود حساب باز کنید. پس از استخراج Bitcoin Gold ، به مبادله ای برای تبدیل آن به ارز فیات (یا پول واقعی برای ما) نیاز دارید..

در مرحله بعدی ، برای ذخیره Bitcoin Gold خود به یک حساب کیف پول رمز ارز نیاز دارید. از این گذشته ، اگر واحد پول جایی برای رفتن نداشته باشد ، شما چه نوع استخراج کننده Bitcoin Gold خواهید بود?

سرانجام ، شما به نرم افزار تخصصی استخراج نیاز خواهید داشت. این نرم افزار کامپیوتر شما را به بلاکچین متصل می کند. همچنین آن را به کار می اندازد ، حل توابع هش برای بدست آوردن شما Bitcoin Gold. وقتی بالاخره آن را روشن کردید ، می توانید خود را یک استخراج کننده Bitcoin Gold بنامید. فقط اگر کامپیوتر شما شروع به تولید صدای هواپیمای jetplane می کند ، نترسید.

برخی از نرم افزارهای استخراج توصیه شده عبارتند از:

  • ccgmining.com
  • hashflare.io
  • minergate.com
  • nicehash.com

چهارمین نرم افزاری که ممکن است به آن نیاز داشته باشید ، مشتری استخر استخراج در صورت انتخاب با این گزینه است. چرا می خواهید به استخر استخراج Bitcoin Gold بپیوندید؟ خوش شانس شما ، این همان چیزی است که بخش بعدی در مورد آن است!

استخرهای استخراج طلای بیت کوین

استخراج طلای بیت کوین - میزان هش استخر

شما ممکن است بخواهید یک معدنچی انفرادی Bitcoin Gold باشید ، تمام مشکلات را به دوش می کشید و پاداش کامل را می گیرید. شاید این ایده خوبی نباشد.

می بینید ، فقط درصورتی که دستگاه شما اولین دستگاه در جهان باشد که عملکرد هش را حل می کند ، چیزی دریافت می کنید ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم. با داشتن یک کامپیوتر مخصوص بازی یا حتی یک استخراج معدن 6-GPU ، شانس زیادی ندارید.

برای اینکه یک بازده ثابت داشته باشید ، باید یک مزرعه استخراج معادن Bitcoin Gold کامل ایجاد کنید. این دستگاه دارای چندین دکل 6-GPU است ، هزینه برق را به اندازه کافی صرف می کند و برای ادامه کار سردرد دائمی خواهد بود. اتاقی که شما کل عملیات استخراج Bitcoin Gold را در آن نگهداری می کنید نیز می تواند یک کوره باشد.

حتی اگر همه اینها را بسازید ، افرادی با مزارع استخراج معدن بزرگ و قدرت محاسباتی بسیار بیشتر وجود دارند. هنگامی که استخراج Bitcoin Gold را شروع می کنید ، در برابر آنها رقابت می کنید.

برای داشتن شانس باید شانس شگفت انگیزی داشته باشید.

اگرچه یک راه حل وجود دارد. استخراج کنندگان در سراسر جهان راهی را برای جمع آوری منابع خود در استخر استخراج Bitcoin Gold جستجو کردند. اینگونه رقابت شما با مزارع بزرگ استخراج معادن است.

وقتی بخشی از استخر استخراج هستید ، خودتان دقیقاً معدن Bitcoin Gold را استخراج نمی کنید. به استخر اجازه می دهید تا از پردازش سیستم شما برای استخراج آن استفاده کند.

بگذارید بگوییم 200 نفر علاقه مند به استخراج Bitcoin Gold هستند. همه آنها دارای دستگاههایی با سرعت 500 ساعت در ثانیه یا 500 هشدار هستند. آیا آنها می توانند به تنهایی در مقابل استخراج بیت کوین طلا در برابر بقیه رقابت کنند؟ خب نه.

هر چند ترکیبی ، هشدار آنها 100،000 h / s یا 100 Kh / s است. اکنون آنها در هنگام رقابت با بقیه جهان شانس بیشتری برای انجام کاری دارند.

این س theال را ایجاد می کند ، Bitcoin Gold the pool pool چگونه اهدا می شود؟ سیستم در هر استخر استخراج متفاوت است. از این گذشته ، همه آنها از یکدیگر مستقل هستند. تقسیم سود طبق هشری که شخص خاصی در آن مشارکت دارد محبوب است.

استخراج بیت کوین طلا در استخر یک روش بسیار پایدارتر برای بدست آوردن بیت کوین طلاست. تا زمانی که استخر اغلب به اندازه کافی برنده شود و قیمت Bitcoin Gold ارزش آن را داشته باشد ، درآمد کسب خواهید کرد. این به جای سیلاب قطره ای خواهد بود اما گنجشک در دست بهتر از کبوتر پشت بام است ، درست است?

اگر نمی خواهید وارد استخر استخراج شوید ، چه می کنید؟ اگر نمی خواهید دستگاه خود را بخرید ، آن را نگهداری کنید و هزینه های برق بیشتری را پرداخت کنید؟ روش دیگری وجود دارد که می توانید خود را استخراج کننده Bitcoin Gold بنامید ، اما در بخش بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

ابر استخراج

ایده پشت استخراج ابری مانند بازی ابری است. فرض کنیم شما کامپیوتر بدی دارید اما می خواهید Bitcoin Gold را استخراج کنید. یا جدیدترین بازی Assassin’s Creed را انجام دهید.

سرویس های ابری می توانند در هر دو مورد به شما کمک کنند. در بازی ها ، شما برای استفاده از یک کامپیوتر قدرتمند در جایی از جهان ، اشتراک ماهیانه پرداخت می کنید. شما می بینید که در آن رایانه چه اتفاقی می افتد و می توانید حرکت خود را انجام دهید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال اینترنتی عالی است.

ابر استخراج مشابه است. شما هزینه پرداخت می کنید ، بگویید 500 دلار. برای پول خود ، باید از مقدار مشخصی از هش ریت 24/7 برای استخراج به مدت دو سال استفاده کنید.

شرکتی که سرویس را اجرا می کند سخت افزار را حفظ خواهد کرد. این اطمینان حاصل می کند که هش ریت خود را دریافت می کنید.

هرچند برای پرداخت هزینه های برق و نگهداری باید روزانه بپردازید. مبلغی که پرداخت می کنید ناچیز خواهد بود و نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

عالی به نظر می رسد ، درست است؟ همه مزایای استخراج طلای بیت کوین بدون هیچ مشکلی. خیلی خوب است که گاهی درست باشد.

می بینید که بازار استخراج ابر پر از کلاهبرداران است. هنگام انتخاب سرویس ، باید تردید داشته باشید.

استخراج طلا بیت کوین - استخراج ابرهمچنین باید در نظر بگیرید که چه مدت زمان لازم است تا بتوانید سرمایه اولیه خود را پس بگیرید. ممکن است مدت زیادی طول بکشد و یا قیمت بیت کوین طلای فردا افزایش یابد و در عرض یک هفته ثروتمند شوید.

همچنین باید یک سوال دیگر از خود بپرسید. این سرویس های استخراج ابری دارای نرخ هش گیر آور برای ذهن پرتاب هستند. چرا آنها آن را به جای استخراج ارزهای رمزپایه به دیگران اجاره می دهند?

گرفتن سود کامل برای خودتان باید بهتر باشد ، درست است؟ این امکان وجود دارد که بسیاری از سرویس های استخراج ابری از طرح های Ponzi باشد. صورتحساب های کمترین هزینه (به دلیل اینکه کاربران آنها را پوشش می دهند) و مشترکان جدید آنها را فعال نگه می دارند. وقتی پول افراد ورودی نمی تواند هزینه ها را تأمین کند ، خدمات بسته می شود.

آیا دیروز 500 دلار برای 2 سال هشدار پرداخت کردید؟ خیلی بد.

ممکن است اینطور نباشد اما دقت در این مورد و سایر موارد مربوط به ارز رمزپایه ارزش دارد. در جایی که پول برای بدست آوردن وجود دارد ، همیشه افرادی هستند که می خواهند از این فرصت استفاده کنند.

استخراج طلا بیت کوین می تواند منبع خوبی برای درآمد منفعل (عمدتا) باشد. امیدوارم ، شما اکنون می دانید برای یادگیری نحوه استخراج Bitcoin Gold چه چیزهایی نیاز دارید.

مورد دیگری که اگر می خواهید سود کسب کنید می توانید امتحان کنید تجارت است. قابل اعتماد را انتخاب کنید مبادله ارز رمزنگاری شده, مانند Coinbase یا Binance و شروع به انجام آن کنید!

همچنین ، مطمئن شوید که ارزهای رمزنگاری شده خود را در آن نگه دارید کیف پول سخت افزاری ایمن همواره. با بررسی Ledger Nano X و Trezor Model T شروع کنید.

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector