نقد و بررسی Binance Wallet

اگر به دنبال آن هستید بینانس بررسی کیف پول, شانس این است که شما آماده غواصی در دنیای رمزنگاری هستید. یا شاید شما از قبل یک پیشکسوت ارز رمزنگاری شده هستید و به راحتی در جستجوی آن هستید یک گزینه قابل اعتماد کیف پول. هر اتفاقی که ممکن است بیفتد ، امروز ، ما می خواهیم Binance و همه قابلیت های ذخیره سازی رمزنگاری آن (و سپس برخی از آنها) را خوب بررسی کنیم..

با ارزهای رمزنگاری شده هر روز به طور گسترده تر پذیرفته می شود ، منطقی است که دارندگان رمزنگاری بدنبال آن هستند بهترین راه برای ایمن نگه داشتن سکه های آنها. همانطور که قبلاً می دانید ، گزینه های مختلفی در بازار موجود است – انواع مختلف کیف پول ، ویژگی ها و عملکردهای مختلف و غیره.

با وجود Binance یک اسم بسیار برجسته در صحنه رمزنگاری, همچنین طبیعی است که یک ذره بین استعاره ای روی خود دارد – بالاخره یک استاندارد خاص برای زندگی وجود دارد!

بدون هیچ زحمتی بیشتر ، اجازه دهید به سراغ بررسی کیف پول Binance برویم و بررسی کنیم که آیا این یک پلت فرم ارزش نگه داشتن سکه های شما را دارد یا خیر.

طرفداران

  • پشتیبانی از چندین ارز رمزنگاری شده
  • بسیار ایمن
  • پشتیبانی از آدرس SegWit و Bech32
  • عملکرد مبادله داخلی
  • یکی از معتبرترین نام ها در دنیای رمزنگاری

منفی ها

  • پشتیبانی متوسط ​​مشتری
  • برای مبتدیان ایده آل نیست

نقد و بررسی Binance Wallet: Binance Wallet VS The Trust Wallet

اولین چیزی که باید درباره آن بحث کنیم این است تفاوت میان کیف پول سکه Binance, و کیف پول اعتماد. اگرچه هر دو کیف پول به Binance تعلق دارند ، اما این گونه هستند دو پروژه مختلف, و بنابراین ، باید به درستی از یکدیگر متمایز شوند.

کیف پول Binance است روشی مبتنی بر مبادله برای ذخیره ارزهای رمزپایه شما. در مقابل ، کیف پول Trust نیز کیف پول متعلق به Binance است ، اما یک محصول کاملاً متفاوت و اختصاصی است.

به طور طبیعی ، هر دو کیف پول Binance و کیف پول Trust مزایا و معایب خود را دارند – همچنین برای افراد مختلف مناسب خواهد بود. در این بررسی کیف پول Binance ، با این وجود ، ما روی مورد قبلی تمرکز خواهیم کرد.

به حقیقت گفته شود ، استفاده از کیف پول Binance احتمالاً وجود خواهد داشت یک تجربه بسیار مفید تر برای بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری در سراسر جهان. به این دلیل است که این کیف پول خاص ویژگی های بیشتری دارد, استفاده راحت تر است (من مقداری متوجه منظورم می شوم) ، و به همین سادگی است معروف تر و مورد اعتماد تر, به طور کلی.

بنابراین ، فقط برای اینکه کاملاً روشن شود – این است بررسی کیف پول Binance, و نه یک کیف پول اعتماد. با این وجود ، اجازه دهید مستقیماً به لیست ویژگی ها و مزایا برویم!

نقد و بررسی Binance Wallet: PROS

Binance مجموعه گسترده ای از ویژگی های مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد – این با یک نگاه تنها به اکثر بررسی های کیف پول Binance کاربر مشهود است. با این حال ، ما باید با این واقعیت شروع کنیم که این یک کیف پول بسیار مناسب است.

بسیار مناسب برای استفاده روزانه

یکی از اولین مواردی که احتمالاً در چندین بررسی مختلف کیف پول Binance کاربر مشاهده خواهید کرد این واقعیت است که این کیف پول خاص است بسیار راحت برای استفاده.

اجازه دهید جزئیات بیشتری بدهم.


چه بخواهید از برنامه کیف پول Binance یا نسخه مرورگر وب کیف پول استفاده کنید ، این نسخه دارای آن خواهد بود عملکرد کامل سیستم عامل در آن ادغام شده است. از جمله ، این عملکرد شامل تبادل رمزنگاری.

نگه داشتن سکه های شما در این کیف پول خاص ، شما قادر خواهید بود در هر زمان مشخص ، بلافاصله مبادله و معامله کنید. این یک واقعیت است اخبار شگفت انگیز برای هردو هودلرهای بلند مدت, و همچنین تاجران روزانه, به طور یکسان.

بررسی کیف پول Binance: ویژگی های Binance.

اگر قبل از اینکه به فکر فروش آنها باشید ، آماده نگه داشتن سکه های رمزنگاری خود برای مدت طولانی هستید ، همه چیز خوب و شیک است – Binance به شما امکان می دهد بدون نگرانی این کار را انجام دهید. با این حال ، اگر می خواهید برای برخی از رمزنگاری های خاص در اوج قیمت بسیار خوبی بدست آورید یک گاو نر بازار, ممکن است بخواهید یک تکه سکه خود را بفروشید ، فقط پس از اینکه گرد و غبار پاک شد ، مقداری بیشتر بخرید.

که گفت, تجارت روز واقعاً همان جایی است که در آن قرار دارد. معامله گران روز رمزنگاری دائماً اخبار مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را دنبال می کنند ، زیرا مجبور هستند واکنش فوری به تغییرات بازار نشان می دهد به منظور به حداکثر رساندن سود خود. فقط ببینید چه اتفاقی افتاد که تسلا بیت کوین خرید – گاهی اوقات چند دقیقه طول می کشد!

بررسی کیف پول Binance: قیمت BTC پس از سرمایه گذاری تسلا.

بررسی های کیف پول Binance کاربر به شما می گوید که ، در چنین شرایطی ، شما می توانید به بودجه خود که در کیف پول Binance ذخیره شده دسترسی پیدا کنید ، و سپس آنها را فورا بفروشید – بدون تأخیر ، بدون تأیید ، هیچ یک از این موارد!

با استفاده از کیف پول Binance ، قادر خواهید بود با روند بازار همراه باشید, و به موقع و مناسب واکنش نشان دهند. یک مزیت بزرگ ، مهم نیست که شما چه نوع علاقه مندان به رمزنگاری هستید!

یک کیف پول رمزنگاری بسیار امن

امنیت اولین چیزی است که مردم هنگام چیدن به آن نگاه می کنند بهترین کیف پول برای خودشان – همچنین مهمترین جنبه برای در نظر گرفتن.

همه و همه بررسی های کیف پول Binance به شما می گویند که خیلی مهم نیست که کیف پول “خنک” باشد (نه ، این یک جناس نیست سردخانه) ، یا چند ویژگی برای ارائه به کاربر دارد – اگر فاقد امنیت باشد, این انتخاب بهینه نیست, به هر روشی.

جدول: ویژگی های امنیتی کیف پول Coinbase و کیف پول Binance

این درست است اگر شما به دنبال یافتن کیف پول برای Binance هستید ، یا اینکه از کیف پول سکه Binance خاص خود استفاده می کنید. علاوه بر این ، شما باید در نظر بگیرید که اصطلاح “امنیت” می تواند چند معنی مختلف داشته باشد – روش انتخاب ذخیره سازی رمزنگاری شما باید هر دو باشد سکه های خود را ایمن نگه دارید, و همچنین از هر یک از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید, اگر آن را تهیه کرده باشید (اگرچه انصافاً بگویم ، این بیشتر نگران است کیف پول سخت افزاری).

بنابراین ، آیا کیف پول Binance امن است?

مطمئناً همینطور است – در واقع بسیار!

بررسی کیف پول Binance: ویژگی های امنیتی.

بدون شک Binance است, یکی از محبوب ترین سیستم عامل های مرتبط با رمزنگاری در کل صنعت – این واقعیت به تنهایی باید به شما بگوید که عملکرد کیف پول ارائه شده توسط سیستم عامل به روز خواهد بود. اما صحبت ارزان است – بگذارید ویژگی های امنیتی Binance ستایش خود را بخوانند!

برای مبتدیان ، با ایجاد یک حساب کاربری ، قادر خواهید بود ویژگی های امنیتی خط مقدم را فعال کنید احراز هویت دو عاملی (2FA) و احراز هویت جهانی دو عاملی (U2F) این روزها ، بسیاری مبادلات ارز رمزنگاری شده و کیف پولهای داغ این ویژگی را دارند – اما این نباید اهمیت آن را از بین ببرد! 2FA اغلب بهترین راه برای محافظت از دارایی شما در برابر اکثریت قریب به اتفاق هک ها است.

هنوز تعجب می کنید آیا کیف پول Binance بی خطر است؟ خوب ، شما از یادگیری آن بسیار هیجان زده خواهید شد این پلتفرم اکثریت قریب به اتفاق ارزهای رمزنگاری شده کاربران خود را بر روی دستگاه های ذخیره سازی سرد نگه می دارد. این واقعیت به تنهایی برجسته بسیاری از بررسی های کیف پول Binance کاربر است.

بررسی کیف پول Binance: کلیدهای امنیتی سخت افزار در Binance.

می بینید ، دستگاه های سردخانه تقریباً هرگز به اینترنت متصل نیست – صادقانه بگویم ، این بدان معنی است که هکر بالقوه به هیچ وجه قادر به دسترسی به آنها نخواهد بود. این دقیقاً در مورد کیف پول سکه Binance نیز وجود دارد – در حالی که دستگاه های سخت افزاری مورد استفاده Binance کمی متفاوت از کیف پول های درجه مصرف کننده, این مفهوم هنوز ثابت مانده است.

دوباره – این شگفت انگیز است! این بدان معناست که اکثر سکه های شما از بهترین محافظت ممکن که در آنجاست برخوردار خواهند بود! با این حال ، اگر هنوز با ویژگی امنیتی کیف پول Binance قانع نشده اید ، من یک ویژگی اصلی و منحصر به فرد دیگر دارم که باید در مورد شما بگویم – صندوق Binance SAFU.

Binance که در درجه اول مبادله ارزهای رمزنگاری شده است ، برای معاملات از کاربران خود برخی از هزینه های خاص را می گیرد. با این کار ، سیستم عامل بخشی از این هزینه ها را می گیرد (حدود 10٪) ، و آنها را به صندوقی با هدف خاص اختصاص می دهدبیمه.

بررسی کیف پول Binance: صندوق SAFU.

به عبارت دیگر ، اگر قرار باشد اتفاقی برای Binance بیفتد ، و ویژگی های امنیتی آن به خطر بیفتد ، کاملاً احتمال دارد که برای ضرر و زیان خود جبران کنید. به این معنا که واقعاً یک اطمینان شگفت انگیز, و موردی که در بررسی های متعدد کیف پول Binance نیز تحت فشار قرار گرفته است!

قابلیت چند امضا, کد پین سفارشی, یک روش بازیابی مبتنی بر عبارت بذر – بسیاری از ویژگی های متفاوت و کوچکتر وجود دارد که Binance در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، تا آنجا که به ایمنی دارایی های رمزنگاری آنها مربوط می شود. بنابراین ، اگر هنوز فکر می کنید “آیا کیف پول Binance امن است؟” ، مطمئن باشید – این یکی از ایمن ترین کیف پول های مبادله ای موجود است!

از انواع گسترده ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند

مهم نیست که شما در حال حاضر هستید تاجر رمزنگاری باتجربه (هودلر؟) ، یا یک تازه وارد کامل به صحنه ، احتمال اینکه بخواهید پیدا کنید وجود دارد کیف پول که از انتخاب گسترده ای پشتیبانی می کند ارزهای رمزنگاری شده مختلف. خوب ، با برنامه کیف پول Binance ، این دقیقاً همان چیزی است که دریافت خواهید کرد!

در حالی که بسیاری از افراد رقابت های گاو نر در بازار را با سال های 2017 و 2018 مقایسه می کنند ، واقعیت این است که بسیاری از چیزها کاملا متفاوت است. یکی از تفاوتهای اصلی این است که مردم اکنون نسبت به ارزهای رمزپایه بسیار آگاهی بیشتری دارند تا چند سال پیش.

بررسی کیف پول Binance: سکه های پشتیبانی شده.

این ، به نوبه خود ، به این معنی است که بیشتر و بیشتر کاربران درباره بررسی کیف پول Binance صحبت می کنند انتخاب گسترده ای از دارایی های رمزنگاری, و نه فقط بیت کوین یا اتریوم. بحث های گسترده بیانگر این واقعیت است که مردم تمایل بیشتری به خرید و آزمایش طیف گسترده ای از سکه ها دارند.!

کیف پول سکه Binance به شما این امکان را می دهد. در حقیقت ، نمی توان این موضوع را کم کرد ، حتی اگر به نظر می رسد اغلب در بررسی کیف پول Binance کاربر ذکر نشده است – این کیف پول خاص احتمالاً پشتیبانی می کند گسترده ترین مجموعه ارزهای رمزپایه در کل بازار!

از نظر مبادله چیزها ، Binance همیشه به دلیل ارائه کاربران خود شناخته شده است انتخاب شگفت انگیز و انواع مختلف جفت معاملات رمزنگاری – این یکی از اصلی ترین نقاط فروش این بورس است. اگر یک سکه رمزنگاری وجود دارد که درباره آن شنیده اید ، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که Binance نیز از آن پشتیبانی کند.

بررسی کیف پول Binance: جفت معاملات.

به دنبال آن ، فقط منطقی است که این پلتفرم به شما امکان می دهد همه آن ارزهای رمزنگاری شده مختلف را نیز ذخیره کنید. با استفاده از کیف پول Binance ، خواهید دید که مطمئناً چنین است!

باز هم ، این است واقعا شگفت انگیز از نظر کاربر ، مهم نیست که شما چه نوع علاقه مندی به رمزنگاری هستید. هودلرهای بلند مدت می توانند مجموعه گسترده ای از دارایی های رمزنگاری شده را ذخیره کنند ، در حالی که معامله گران روزانه این فرصت را دارند برخی از سنگهای قیمتی altcoin پیدا کنید برای بازی کردن.

به طور خلاصه ، اگر انواع رمزنگاری چیزی است که شما آن را دوست دارید و همچنین مشتاقانه متنوع نگه داشتن نمونه کارهای خود هستید ، در این صورت بیشتر بررسی های کیف پول Binance کاربر به شما می گوید که این پلتفرم مطمئناً راهی است که باید دنبال کنید.!

پشتیبانی کامل آدرس SegWit ، پشتیبانی جزئی Bech32

اگر عنوان فوق را خوانده اید و فکر می کنید درک آن “خیلی فنی” است ، نگران نباشید – در واقع همه اینها ساده است. ابتدا اجازه دهید اصطلاحات را از سر راه خود برداریم.

هر وقت صحبت می کنید بیت کوین – خواه در میان بررسی های کیف پول Binance کاربر باشد ، یا در هرجای دیگر – ، همیشه خواهید داشت سه نوع آدرس کیف پول BTC برای بحث کردن – لوطن, SegWit, و بومی SegWit (اینها “Bech32” نیز نامیده می شوند).

آدرسهای قدیمی ساده هستند – با این واقعیت که با “1“، و هستند قدیمی ترین شکل آدرس کیف پول BTC وجود دارد. سپس ، وجود دارد آدرس های SegWit – اینها با “3” در مقابل ، جدیدترین تکرار آدرسهای بیت کوین “بومی SegWit“، و با”bc1“.

بررسی کیف پول Binance: آدرس های Bitcoin SegWit.

بنابراین ، پس – چرا همه این موارد در این بررسی کیف پول Binance مهم است؟ خوب ، آدرس SegWit و Native SegWit به یک دلیل وجود دارد – آنها بوده اند ایجاد شده توسط یک چنگال نرم بیت کوین, و به شما اجازه می دهد معاملات را بسیار سریعتر و به روشی نرمتر انجام دهید.

نکات منفی؟ از زمان نوشتن این بررسی ، همه مبادلات (و کیف پول ها) از آدرس های بومی SegWit (Bech32) پشتیبانی نمی کنند..

Binance آدرس های SegWit را پشتیبانی می کند. در واقع فقط در اواخر سال 2020 شروع به پشتیبانی از این ویژگی کرد! اگرچه نوبت به Bech32 (بومی SegWit) می رسد ، اوضاع کمی پیچیده تر از آن است. در حالی که کیف پول مبادله ای مورد استفاده به شما امکان استفاده از آدرس های Bech32 را می دهد, به شما اجازه نمی دهد با آنها کیف پول ایجاد کنید, در این زمان.

با این حال – با توجه به اینکه شما قادر به انجام معاملات در بیت کوین خواهید بود بلاکچین بسیار سریعتر از آدرس ارسالی بسیار جذاب است!

Binance Wallet Side by Side را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

Binance Wallet Side by Side را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نقد و بررسی Binance Wallet: CONS

اکنون که ما در مورد تمام مزایا و ویژگی های اصلی بحث کردیم کیف پول سکه Binance, ما همچنین باید برخی از نگرانی های کاربران پلت فرم را برطرف کنیم و در مورد اهمیت آنها در طرح بزرگ موارد بحث کنیم.

پس از انجام این کار ، من نیز به شما می گویم نحوه شروع استفاده از کیف پول Binance – دور بچسب!

ممکن است برای مبتدیان کامل کمی پیچیده باشد

یکی از شایع ترین شکایاتی که به نظر می رسد مردم در مورد کیف پول سکه Binance دارند این واقعیت است که استفاده از آن کمی دشوار است. این به ویژه اگر تازه کار خود را شروع کنید و حتی حتی این کار را هم انجام ندهید اولین سکه های رمزنگاری خود را خریداری کرده اید.

آیا استفاده از کیف پول Binance واقعاً به همان سختی ای است که تصور می شود؟ خب، بستگی دارد!

جنبه “دشواری” پلت فرم از این واقعیت ناشی می شود که Binance به کاربران خود ارائه می دهد لیست بزرگی از ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی, و همچنین به دلیل مدل هزینه که بورس استخدام کمی پیچیده است.

از نظر ویژگی, این یک نوع معامله “رنج بردن از موفقیت” است – به عبارت دیگر, این یک مشکل خوب است! مطمئناً ، ممکن است اولین بار که وارد سیستم عامل شدید ، کمی احساس گم شدن کنید یا نمودارهای رمزنگاری عمیق موجود در آن را مشاهده می کنید ، اما وقتی عادت کردید ، از همه قابلیت های اضافی سپاسگزار خواهید بود!

بررسی کیف پول Binance: فرآیند واریز رمزنگاری.

وقتی صحبت از کارمزد می شود ، می تواند چنین باشد تجزیه به ساده تر, قطعات قابل دسترس تر. اگر بخواهید از طریق نقد و بررسی کیف پول Binance بخاطر اینکه هستید ، مطالعه کنید جستجوی کیف پول, و به مبادلات اهمیتی ندهید ، پس هزینه ها حتی در مورد شما صدق نمی کند – البته به جز موارد مرتبط با کیف پول.

به طور خلاصه ، اگر فرد کاملاً جدیدی در صحنه رمزنگاری هستید و هنوز در تلاش برای یافتن جایگاه خود هستید ، مطمئناً – کیف پول مخصوص Binance در ابتدا ممکن است کمی گیج کننده باشد. با این حال ، اگر در پیدا کردن لجباز هستید یک کیف پول رمزنگاری پیشرفته, پس این مطمئناً مسئله ای نیست!

پشتیبانی مشتری متوسط

باید اعتراف کرد, پشتیبانی مشتری یکی از مهمترین ویژگیهای هر پلتفرم مربوط به رمزنگاری است. این خصوصاً در مورد مبادلات و کیف پول بسیار صادق است – این نوع سیستم عامل ها در صف مقدم حرکت دارایی های رمزنگاری مختلف قرار دارند و بنابراین ، کاربران باید مطمئن باشند که قادر به انجام این کار هستند در مورد هر مسئله ای که ممکن است با آن روبرو شوید از آنها کمک بگیرید.

از این نظر ، Binance کمی… متوسط ​​است. حداقل این احساسی است که فرد می تواند از خواندن بررسی های کیف پول Binance کاربر بدست آورد.

بررسی کیف پول Binance: پشتیبانی مشتری.

در حالی که من شخصاً چیزی به جز تجربیات خوب در مورد پشتیبانی از کیف پول Binance ندارم ، چندین کاربر ذکر می کنند که زمان پاسخ می تواند بسیار متفاوت باشد, و این که تیم پشتیبانی گاهی در واقع به طور موثر به مسائل آنها رسیدگی نمی کند.

این مطمئناً چیزی است که باید به خاطر بسپارید! در حالی که به هیچ وجه “معامله گر” در مورد کیف پول مورد نظر نیست (با توجه به اینکه استفاده از کیف پول Binance لیست بزرگی از مزایای قابل توجه شما را فراهم می کند) ، اما همچنین قابل توجه است.

بررسی کیف پول Binance: سQالات متداول.

تصور کنید اگر مجبور هستید به یک مسئله فنی برخورد کنید در حین انتقال. در بیشتر مواقع این چنینی ، به دست آوردن پشتیبانی مناسب مشتری بسیار مهم است در اسرع وقت انسانی! اگر بستر انتخابی شما از این نظر شگفت انگیز نباشد ، این می تواند منجر به ضررهای عمده ای شود – ضررهایی که می توان از آنها جلوگیری کرد.

اکنون ، واضح است, Binance به دلیل داشتن بسیاری از مشکلات فنی یا مسائل دیگر شناخته شده نیست. با این حال ، این هنوز مسئله مورد بحث را بهانه نمی کند! وقتی فهمیدید Binance کیف پول دارد یا خیر ، احتمالاً نمی خواهید مورد بعدی که درباره کیف پول یاد می گیرید مربوط به مسائل پشتیبانی مشتری باشد!

نحوه استفاده از کیف پول Binance?

بنابراین ، اکنون ما در مورد مهمترین مزایا و معایب کیف پول مورد بحث بحث کرده ایم و کاربران مختلف را بررسی کرده ایم کیف پول Binance بررسی ها آخرین کاری که باید انجام دهیم بررسی است کیف پول Binance چگونه کار می کند, و اینکه چگونه می توانید اقدامات و معاملات مختلفی را از آن انجام دهید.

نحوه ثبت نام در کیف پول Binance?

اول بالا, مراحل ثبت نام. صادقانه بگویم ، قابل توجه است که ثبت نام در مبادله Binance همان ثبت نام در کیف پول است – این دلیلی است که باعث می شود بسیاری از مردم تعجب کنند که آیا Binance از یک کیف پول برخوردار است! اگرچه ممکن است گیج کننده به نظر برسد ، اما واقعاً اینگونه نیست – به همین سادگی است بیشتر کیف پول های مبادله ای موجود در بازار.

مرحله 1: قابل اعتماد و متخصص وب سایت رسمی Binance. در گوشه بالا سمت راست صفحه ، یک “ثبت نام” دکمه. فشار دهید.

بررسی کیف پول Binance: صفحه اصلی Binance.

گام 2: در اینجا از شما خواسته می شود یک حساب کاربری جدید ، یا از طریق ایمیل یا تلفن همراه ایجاد کنید. من مسیر ایمیل را طی خواهم کرد – بنابراین, یک آدرس ایمیل باید وارد شود ، و همچنین یک رمز عبور سفارشی ایجاد شده.

بررسی کیف پول Binance: یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

مرحله 3: دریافت خواهید کرد درخواست تأیید حساب به آدرس ایمیل خود – فقط در صورت درخواست رقم را از ایمیل خود به سایت Binance وارد کنید.

بررسی کیف پول Binance: تأیید حساب.

مرحله 4: هنگامی که تمام مراحل تأیید و تأیید را پشت سر گذاشتید ، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید با اطلاعاتی که در ابتدای فرآیند ثبت نام ارائه کرده اید. خودشه!

بررسی کیف پول Binance: صفحه اصلی Binance (وارد سیستم شده اید).

تا آنجا که به فرآیند ثبت نام در کیف پول سکه Binance مربوط می شود ، همه چیز بسیار ساده و مهمتر از همه است, سریع! مجدداً – فرقی نمی کند که در کیف پول ثبت نام می کنید یا صرافی ، روند به همان شکل باقی می ماند. این اجازه می دهد تا Binance به فرایندهای ثبت نام خود را بهینه کنید به حداکثر میزان ، یک تجربه یکپارچه و آسان.

با این اوصاف ، افرادی که فکر می کنند کیف پول Binance چگونه کار می کند ، احتمالاً از این مرحله گذشته و در حال بررسی هستند جنبه های عملکرد واقعی محصول. بنابراین ، اجازه دهید به آن برویم!

نحوه استفاده از کیف پول?

بیایید در مورد ویژگی های مختلف موجود با کیف پول Binance بحث کنیم.

مرحله 1: از جانب صفحه اصلی Binance (پس از اتمام مراحل ثبت نام) ، به گوشه بالا سمت راست صفحه ، به بخش “کیف پول”تب. در اینجا ، لیستی از ویژگی های مختلفی را که می توانید انتخاب کنید ، مشاهده خواهید کرد – شروع کنیم با “بررسی اجمالی“.

بررسی کیف پول Binance: برگه کیف پول Binance.

گام 2: در اینجا می توانید تعادل کیف پول خود را مشاهده کنید BTC. علاوه بر این ، می توانید تمام عملکردهایی را که کیف پول (های) شما انجام می دهد ، مشاهده کنید – تجارت P2P, معاملات حساب حاشیه, مدیریت حساب پس انداز, استخر استخراج معدن, و غیره.

بررسی کیف پول Binance: نمای کلی کیف پول.

می توانید بخش های مختلف کیف پول را که می خواهید استفاده و استفاده کنید ، مدیریت و فعال کنید انتقال سریع وجوه را شروع کنید. روند کار بسیار ساده است – با یک پنجره بازشو از شما خواسته می شود و به سادگی باید یک فرم را پر کنید.

بررسی کیف پول Binance: انتقال دارایی با Binance.

مرحله 3: واریز وجوه به کیف پول شما خیلی هم ساده است. پس از کلیک روی “سپردهدر بالای صفحه ، چهار گزینه به شما داده می شود – سپرده رمزنگاری یا پول نقد, یا برخی از ارزهای رمزپایه را با کارت اعتباری یا نقدی خریداری کنید, یا از طریق اتصال P2P.

بررسی کیف پول Binance: روش های واریز صندوق.

اگر به یاد داشته باشید ، در ابتدای این بررسی کیف پول Binance ، ما در مورد این واقعیت بحث کرده ایم که می توانید ارزهای رمزپایه را مستقیماً از رابط کیف پول خریداری و معامله کنید, و این که تا جایی که راحتی باشد شگفت انگیز است. خوب ، این است که!

برداشت نیز کاملاً بدون عارضه است ، خصوصاً اگر قبلاً برخی از ارزهای رمزپایه را برداشت کرده باشید. که گفت, شما در واقع قادر به برداشت پول فیات خواهید بود, بیش از حد – این بسیار نادر است!

مسلماً این ویژگی قسمت تبادل Binance است – بررسی کیف پول Binance کاربر به شما این همه را می گوید. با این حال ، تعداد کمی از کیف پول های رده بالای دیگر به کاربرانشان امکان می دهد پول فیات را به حساب های بانکی خود برداشت کنند!

با کاوش بیشتر در کیف پول ، به سرعت خواهید فهمید که این ویژگی از ویژگی های بسیاری برخوردار است ، همه اینها مربوط به خدمات و گزینه های مختلفی است که Binance ارائه می دهد.

در اینجا قسمت “پیچیدگی” فوق الذکر نیز ناشی می شود – از آنجا که کیف پول Binance وجود دارد بسیار نزدیک با بخش تبادل از سیستم عامل, این مجموعه از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است ، اما از سایر کیف پول های مشابه نیز پیچیده تر است.

نکات نهایی

در این مرحله ، اکنون باید ایده خوبی در مورد آن داشته باشید جوانب مثبت و منفی کیف پول Binance. ما در مورد بررسی های مختلف کیف پول Binance کاربر بحث کرده ایم ، بررسی شد جنبه قابلیت استفاده از سیستم عامل ، و همچنین بررسی برخی از ویژگی های اصلی که ارائه می دهد.

با تمام این گفته ها و انجام ها ، آیا من خودم کیف پول را به شخصی که می پرسد “آیا Binance کیف پول دارد؟” یا شخصی که به دنبال آن است ، توصیه می کنم یک کیف پول رمزنگاری امن, به طور کلی?

آره, من قطعا می خواهم.

کیف پول Binance یک محصول منحصر به فرد است ، هم به طور کلی کیف پول ارزهای رمزپایه و حتی برخی از سرویس های ذخیره سازی رمزنگاری مبتنی بر مبادله. این به همین دلیل درست است عملکردی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

بررسی کیف پول Binance: ویژگی های Binance.

کیف پول است جهانی – می تواند مجموعه بزرگی از ارزهای رمزنگاری شده مختلف, و حتی برخی ارزهای فیات را انتخاب می کنند, هم! علاوه بر این ، می توانید ارسال, سپرده, و همه ارزهای فوق الذکر را برداشت کنید, بدون هیچ مشکلی – همه آنچه شما باید انجام دهید این است که تصویب کنید برخی از بررسی های تأیید KYC, و شما خوب هستید!

از آنجا که Binance نیز مبادله ای است ، بنابراین دارای آن است مسئولیت عظیمی در حفظ امنیت کل سیستم عامل است, هم در مورد اطلاعات کاربر و هم در ذخیره سازی دارایی رمزنگاری. باید اعتراف کرد, سیستم عامل مشکلی با این موضوع ندارد – این امر به طور منظم جنبه امنیتی امور را بهبود می بخشد ، و در حالی که Binance در گذشته سکوت کرده است ، سایت قطعاً بهبود یافته و اعتماد گسترده ای کسب کرده است.

تنها موارد “منفی” که در میان بررسی های مختلف کیف پول Binance کاربر ذکر شده است ، مربوط به آن است پیچیدگی کیف پول مبادله ای, و همچنین برخی از پشتیبانی مشتری کمتر از ایده آل. “مسئله” قبلی واقعاً یک عامل عظیم نیست – اگرچه ممکن است لازم باشد مدتی را در Binance صرف کنید تا مسائل را کشف کنید ، اما با هیچ مانع بی نظیری روبرو نخواهید شد.

بررسی کیف پول Binance: نمودارهای سکه BNB.

آخرین نکته قابل ذکر این است که ، همانند بسیاری از کیف پول های مبادله ای دیگر ، Binance دارای یک رمز ابزار بومی است – سکه Binance (BNB) قضاوت از روی نمودارهای قیمت و حجم این رمز, به نظر می رسد که مردم واقعاً مرتباً از آن استفاده می کنند!

یکی از اهداف اصلی این توکن این است که مقابله با نرخ کارمزد در Binance – با کمک رمز BNB ، می توانید بخش بزرگی از هزینه ها را حذف کنید ، بنابراین سود بالقوه خود را به طور تصاعدی افزایش می دهید! با این حال ، این بیشتر از کیف پول مربوط به مبادله است – اگر دوست دارید بیشتر بدانید ، می توانید بررسی کنید بررسی مبادله Binance ما, هم.

جدیدترین کوپن Ledger Wallet:

نتیجه گیری

اگر تا اینجا موفق شدید – متشکرم! من می دانم که اطلاعات زیادی در یک زمان گرفته می شود و بنابراین ، من واقعاً از شما که تا آخر با من بودید قدردانی می کنم!

اگرچه چیزهای زیادی برای تأمل وجود دارد ، اما حکم من همان است – اگر به دنبال آن هستید یک کیف پول ارز رمزنگاری پیشرفته, بینانس باید یکی از اولین مکانهایی باشد که بررسی می کنید.

اگر ، با این حال ، شما بیشتر علاقه مند هستید ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری, سپس باید به سمت کیف پول هایی مانند لجر نانو ایکس, یا Trezor Model T. این بهترین امنیت ممکن را که پول می تواند خریداری کند تضمین می کند ، اما ، بله – آن را در یک قیمت است.

جدول: گزینه های قیمت گذاری Binance Wallet و Ledger Nano X

در آخر ، حتماً بررسی کنید بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در بازار – پس از داشتن کیف پول شگفت انگیز ، می توانید پر کردن آن را با سکه های رمزنگاری مورد علاقه خود شروع کنید!

یک بار دیگر ، بابت مطالعه این بررسی کیف پول Binance ، و تا دفعه بعد ، متشکریم! به سلامتی!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map