Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

کیف پول Bitcoin ناشناس و نحوه دریافت بیت کوین به صورت ناشناس

هنگامی که بنیانگذار بیت کوین ‘Satoshi Nakamoto’ بیت کوین ایجاد کرد ، او نه تنها می خواست یک سیستم مالی بدون واسطه های شخص ثالث ایجاد کند ، بلکه می خواست به افراد اجازه ارسال و دریافت وجه را به صورت ناشناس بدهد. در این راهنمای کیف پول بیت کوین ناشناس ، من قصد دارم با توضیح اینکه چرا می توان از Bitcoin بطور ناشناس استفاده کرد شروع می کنم. پس از آن ، من به شما نشان می دهم که چگونه بیت کوین را به صورت ناشناس دریافت کنید.

سپس می خواهم در مورد برخی از بهترین کیف پول های بی نام Bitcoin برای دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف ، از جمله نرم افزار ، کیف پول های تلفن همراه و سخت افزار صحبت کنم..

بنابراین ، با پایان خواندن این راهنما از ابتدا تا انتها ، شما تمام اطلاعات لازم برای ورود به دنیای بیت کوین را خواهید داشت بدون اینکه نام واقعی خود را به کسی وارد کنید..

خب، منتظر چه هستی؟ بیایید با پیدا کردن چگونگی استفاده ناشناس از بیت کوین شروع کنیم!

ناشناس بودن بیت کوین

در دنیای واقعی ، شما هویت خود را چندین بار در روز فاش می کنید ، به ویژه هنگامی که پول خود را با استفاده از روش های پرداخت سنتی مانند کارت بدهی یا حساب بانکی خرج می کنید. دلیل این امر این است که موسسه مالی که در آن ثبت نام کرده اید تمام اطلاعات شخصی شما را دارد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

نه تنها این ، بلکه هر بار که پول را به صورت الکترونیکی ارسال می کنید یا دریافت می کنید ، بانک می داند که شما چه مقدار را ارسال می کنید و چه کسی را نیز ارسال می کنید.

اینجاست که بیت کوین متفاوت است. به جای اینکه هویت دنیای واقعی خود را آشکار کنید ، هنگام ارسال یا دریافت وجوه ، معاملات خود را به صورت همتا انجام می دهید ، به این معنی که این امر از طریق شخص ثالث انجام نمی شود. علاوه بر این ، وجوه شما به یک “آدرس Bitcoin” مرتبط است ، که جزئیات شما به آن پیوست نیست.

در اینجا مثالی از شکل ظاهری آدرس کیف پول بیت کوین وجود دارد:

1A1zP1eP5QGefi2DMPTfTL5SLmv7DivfNa

(واقعیت جالب: آدرس کیف پول بیت کوین ناشناس فوق متعلق به Satoshi Nakamoto است و اولین آدرس ایجاد شده است!)

اگرچه هدف از اجازه دادن به معاملات ناشناس به کاربران ، حذف نیاز به اشخاص ثالث بود ، اما متأسفانه ، به دلایل اشتباه نیز استفاده شده است.

این بدان دلیل است که وقتی افراد مرتکب جرمی می شوند ، می خواهند هویت خود را مخفی نگه دارند. در نتیجه ، بیت کوین به مردم امکان خرید و فروش کالاهای غیرقانونی را به صورت آنلاین می دهد ، به این معنی که نیروی انتظامی قادر نیست بفهمد چه کسی در پشت معامله است.

یکی از نمونه های آن جاده ابریشم ، یک بازار غیرقانونی بود که به کاربران اجازه می داد طیف وسیعی از محصولات غیرقانونی مانند مواد مخدر و اسلحه و همچنین سایر خدمات غیرقانونی را خریداری کنند. ارز اصلی انتخاب بیت کوین بود که از آدمهای بد محافظت می کرد.


مهمترین نکته ای که باید هنگام ناشناس ماندن در خاطر داشته باشید این است که هویت خود را هنگام خرید بیت کوین فاش نکنید. این بدان دلیل است که هر معامله ای که در بلاکچین بیت کوین انجام می شود توسط همه قابل مشاهده است ، بنابراین می توان معاملات شما را به آدرس اصلی خود بازگرداند..

بنابراین ، در بخش بعدی این راهنما ، من به سرعت توضیح می دهم که چگونه بیت کوین را به صورت ناشناس دریافت کنید!  

خرید بیت کوین به صورت ناشناس

قبل از ادامه ، می خواستم به طور خلاصه توضیح دهم که به دلیل مقررات مختلف دولت ، اکنون خرید ارزهای رمزپایه به طور ناشناس در صرافی ها دشوارتر شده است. این به این دلیل است که هنگام استفاده از ارزهای ناخالص مانند USD یا EUR ، باید مبادله ای را با طیف وسیعی از اطلاعات شخصی ارائه دهید..

علاوه بر این ، شما باید این اطلاعات را با بارگذاری کپی شناسنامه (مانند گذرنامه) و اثبات آدرس (مانند اظهارنامه بانکی) تأیید کنید. دلیل این امر جلوگیری از استفاده مجرمان از شبکه بیت کوین برای کارهای مجرمانه است.

در غیر این صورت ، افراد می توانند مرتکب جرائمی مانند پولشویی ، فرار مالیاتی و کلاهبرداری شوند ، بدون اینکه هرگز فاش کنند که چه کسی هستند!

اگر با اطلاعات بالا مبادله ای انجام دهید ، بنابراین بلاکلاً از Bitcoin استفاده نمی کنید. با این حال ، گرچه اکنون اجتناب از این نیازهای شناسایی دشوارتر است ، اما چند راه حل وجود دارد!

نگران نباشید ، زیرا با پیروی از روش های زیر قانون شکنی نمی کنید!

اولین صرافی ناشناس Bitcoin که می خواستم به شما نشان دهم “LocalBitcoins” نام دارد.

LocalBitcoins

کیف پول بیت کوین ناشناس - localbitcoins.com

LocalBitcoins در ژوئن 2012 ایجاد شد و در فنلاند مستقر است. آنها به افراد از بیش از 248 کشور مختلف امکان خرید و فروش بیت کوین را با استفاده از انواع روش های پرداخت می دهند.

برخلاف صرافی های متمرکز ، LocalBitcoins یک پلتفرم نظیر به نظیر است ، به این معنی که به خریداران و فروشندگان اجازه تجارت مستقیم می دهند. در نتیجه ، تجارت به صورت ناشناس امکان پذیر است.

این پلت فرم از بیش از 20 روش مختلف پرداخت در دنیای واقعی ، از جمله انتقال بانکی محلی ، PayPal ، ملاقات های نقدی ، پول نقد در پست و غیره پشتیبانی می کند..

هنگامی که برای اولین بار یک حساب کاربری ثبت می کنید ، از شما خواسته نمی شود که هیچ سند شناسایی را برای سیستم عامل ارائه دهید. با این حال ، برخی از فروشندگان فقط به کاربری که هویت خود را با LocalBitcoins تأیید کرده است می فروشند ، اما اگر این مورد باشد ، می توانید شخص دیگری را پیدا کنید.

نکته دیگری که هنگام خرید بیت کوین در LocalBitcoins باید به آن توجه کنید این است که در هنگام خرید هیچ هزینه ای از خریدار دریافت نمی شود. با این حال ، فروشنده می تواند قیمتی را که می خواهد بیت کوین خود را بفروشد تعیین کند ، بنابراین فقط مطمئن شوید که بیش از قیمت فعلی بازار پرداخت نمی کنید..

این فقط یکی از روش های خرید ناشناس بیت کوین است و گزینه ای است که من بیشتر توصیه می کنم (من بارها از این پلتفرم استفاده کرده ام). پس از انجام معامله در LocalBitcoins ، می توانید سکه های خود را به یک کیف پول بیت کوین ناشناس منتقل کنید (اطلاعات بیشتر در مورد این بعدا).

برای اضافه کردن ، اگر فکر می کنید حتی بیشتر ناشناس هستید ، من همچنین توصیه می کنم هنگام انجام معاملات بیت کوین در LocalBitcoins از اتصال امن VPN (شبکه خصوصی مجازی) استفاده کنید. به این ترتیب آدرس IP خود را نیز مخفی خواهید کرد & مکان از دیگران است. اگر مطمئن نیستید به کجا مراجعه کنید ، در اینجا لیستی از این موارد آورده شده است خدمات برتر VPN ارزش امتحان کردن.

بنابراین ، اکنون که از مبادله ناشناس بیت کوین LocalBitcoins مطلع شدید ، روش بعدی که می خواستم در مورد آن بحث کنم استفاده از دستگاه خودپرداز بیت کوین بود!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تاکنون فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

دستگاههای خودپرداز بیت کوین

آیا می دانید درست مانند یک دستگاه خودپرداز در دنیای واقعی ، دستگاه های خودپرداز بیت کوین نیز وجود دارند؟ با این حال ، به جای اینکه کارت خود را وارد کنید و پول نقد بگیرید ، شما پول نقد خود را وارد می کنید و بیت کوین دریافت می کنید!

از آنجا که بیت کوین یک ارز دیجیتال است ، شما هیچ سکه فیزیکی پس نمی گیرید (البته)! درعوض ، آدرس کیف پول بیت کوین خود را به دستگاه عرضه می کنید و آن را به شما منتقل می کند. اگر قبلاً آدرس کیف پول بیت کوین ندارید ، دستگاه خودپرداز بیت کوین می تواند یک آدرس برای شما ایجاد کند.

اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین در سال 2013 در یک کافی شاپ در ونکوور کانادا نصب شد. با این حال ، اکنون دستگاههای خودپرداز بیت کوین در سراسر جهان وجود دارند که همیشه جدید نصب می شود. اگر بازدید کنید coinatmradar.com, این مکان همه ماشین ها را نشان می دهد.

کیف پول بیت کوین ناشناس - نقشه ATM بیت کوین

همه خودپردازهای بیت کوین به شما اجازه خرید سکه به صورت ناشناس را نمی دهند ، زیرا برخی از آنها نیاز به اسکن شناسه خود قبل از استفاده دارند. با این حال ، با مراجعه به وب سایت Coinatmradar ، می توانید جستجوی خود را محدود کنید و فقط شامل ماشین هایی شوید که به شما امکان خرید ناشناس را می دهند.

یک چیز دیگر ، به دلیل مقررات ضد پولشویی ، فقط در صورت عدم ارائه شناسه ، قادر خواهید بود مقدار محدودی را خریداری کنید!

یکی از معایب استفاده از دستگاه خودپرداز بیت کوین بالا بودن هزینه ها است. شما اغلب مجبورید 8٪ -20٪ بیشتر از قیمت فعلی بازار بپردازید! با این حال ، این قابل درک است ، زیرا هزینه های ساخت و راه اندازی ماشین می تواند گران باشد.

از طرف دیگر ، خودپردازهای بیت کوین نه تنها راحت هستند ، بلکه بسیار کاربرپسند نیز هستند!

بنابراین ، اکنون که شما دو روش مختلف برای خرید بیت کوین را بدون فاش کردن هویت خود می دانید ، اکنون قصد دارم در مورد اینکه چگونه می توانید آن را با خیال راحت در کیف پول بی نام بیت کوین ذخیره کنید صحبت خواهم کرد!

ذخیره Bitcoin به صورت ناشناس

اگر راهنمای من را تا این لحظه مطالعه کرده اید ، اکنون دو روش را که می توانید به صورت ناشناس بیت کوین خریداری کنید ، می دانید. اگر روش خودپرداز را انتخاب می کنید ، خودپرداز می تواند آدرس کیف پول بیت کوین ناشناس را به شما ارائه دهد.

با این حال ، اگر از روش LocalBitcoins استفاده می کنید ، روند کار در اینجا متوقف نمی شود. اکنون باید بیت کوین خود را به یک کیف پول بیت کوین ناشناس ارسال کنید.

این قسمت آسان است.

هنگام ذخیره بیت کوین در کیف پول خصوصی ، هرگز نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارید. شما می توانید به راحتی وجوه داخل و خارج کیف پول بیت کوین ناشناس خود را انتقال دهید ، بدون اینکه نیازی به ارائه هیچ گونه شناسایی باشد.

با این حال ، از آنجا که بیت کوین در یک شبکه غیرمتمرکز فعالیت می کند ، شما کنترل کامل وجوه خود را در دست دارید. بنابراین ، فقط این را بخاطر بسپارید – اگر هرگز کلید خصوصی کیف پول بیت کوین خود را گم کنید ، هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند و دسترسی شما به همه منابع مالی خود را از دست خواهید داد..

همانطور که اکنون به شما نشان خواهم داد ، کیف پول بیت کوین ناشناس انواع مختلفی دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. بیایید با کیف پول های نرم افزاری شروع کنیم!

کیف پول نرم افزار

کیف پول نرم افزاری محبوب ترین نوع کیف پول بیت کوین است زیرا دسترسی و استفاده از آنها آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کیف پول را در دستگاه دسک تاپ یا لپ تاپ خود بارگیری کنید. کیف پول نرم افزار یک کلید عمومی و خصوصی برای شما فراهم می کند. سپس می توانید بیت کوین را به داخل و خارج کیف پول منتقل کنید.

بیایید یکی از محبوب ترین کیف پول های بیت کوین – الکتروم را بررسی کنیم.

الکتروم

اگرچه صدها کیف پول نرم افزاری مختلف موجود است ، اما یکی از بهترین کیف پول های بی نام Bitcoin ، Electrum است. این اولین بار در سال 2011 به بازار عرضه شد ، که آن را به یکی از قدیمی ترین کیف پول های بازار تبدیل می کند. این برنامه به صورت رایگان قابل بارگیری است و توسط ویندوز ، مک و لینوکس پشتیبانی می شود.

پس از ذخیره سکه های شما در الکتروم ، ارسال آنها برای افراد دیگر آسان است. شما به سادگی تعداد سکه هایی را که می خواهید ارسال کنید ، همراه با گیرنده ها آدرس بیت کوین را وارد کرده و سپس ارسال را کلیک کنید! این تقریباً در مورد همه کیف پول های بیت کوین اعمال می شود.

اگرچه کیف پول رایگان است ، هر زمان که پول را ارسال می کنید ، الکتروم با شارژ یک معامله کوچک ، پول خود را بدست می آورد. این تیم ادعا می کند که الکتروم یکی از ایمن ترین کیف پول های نرم افزاری در صنعت است ، زیرا همه کلیدهای خصوصی را رمزگذاری می کند. بنابراین ، برای ایمنی سکه های شما هزینه کمی در نظر گرفته شده است که به اعتقاد من به اندازه کافی عادلانه است.

Electrum همچنین یک رمز عبور برای شما فراهم می کند ، که به شما امکان می دهد در صورت گم کردن کلید خصوصی ، سکه های خود را بازیابی کنید. تا زمانی که هر دوی اینها را ایمن نگه دارید ، وجوه شما باید برای همیشه امن باشد. فقط سعی کنید دستگاهی را که کیف پول خود را بارگیری می کنید از ویروس ها در امان نگه دارید.

برای بارگیری کیف پول ، به وب سایت رسمی Electrum مراجعه کنید کلیک کردننانوگرم اینجا!

کیف پول موبایل

کیف پول موبایل به شما امکان می دهد Bitcoin را در تلفن همراه خود ذخیره کنید. دقیقاً مانند کیف پول نرم افزاری ، آن را مستقیماً در دستگاه خود بارگیری می کنید. این نوع کیف پول راحت ترین روش برای ذخیره بیت کوین شما است ، زیرا شما می توانید به راحتی وجهی را هنگام حرکت ارسال و دریافت کنید.

کیف پول نان

اکنون کیف پول های مختلف زیادی برای بارگیری در فروشگاه های برنامه موجود است ، اما بهترین کیف پول بی نام Bitcoin برای موبایل (به اعتقاد من) نان است!

دفتر مرکزی آن در سوئیس است ، کیف پول نان را می توانید به صورت رایگان از فروشگاه های Google Play و Apple بارگیری کنید.

هنگامی که کیف پول خود را برای اولین بار تنظیم می کنید ، باید یک پین 6 رقمی انتخاب کنید ، که برای ورود به حساب شما استفاده می شود. پس از آن ، 12 کلمه تصادفی به شما نشان داده می شود ، که اگر پین خود را فراموش کنید برای بازیابی حساب شما استفاده می شود.

یکی از بهترین ویژگی های استفاده از کیف پول بیت کوین ناشناس مانند Bread این است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پرداخت با استفاده از اسکنر کد QR را می دهد. بنابراین ، اگر فروشگاهی پیدا کردید که بیت کوین را قبول می کند ، می توانید کد QR فروشگاه را اسکن کرده و کیف پول نان به طور خودکار پرداخت را منتقل کند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد نان این است که وقتی تراکنش ها پردازش می شوند ، مستقیماً به بلاکچین بیت کوین ارسال می شوند. این یک ویژگی امنیتی خوب است زیرا بیشتر کیف پول های دیگر قبل از ارسال در بلاکچین برای انجام کار از طریق سرورهای خود نیاز به تراکنش دارند.

از دیگر ویژگی های امنیتی می توان به TouchID اشاره کرد که برای دسترسی به کیف پول به اثر انگشت شما احتیاج دارد!

یک عیب استفاده از کیف پول نان این است که فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر سکه های دیگری را در دست دارید ، باید آنها را در جای دیگر ذخیره کنید..

بنابراین ، اکنون که از نرم افزار و کیف پول های تلفن همراه مطلع شدید ، نوع بعدی کیف پول بی نام Bitcoin که می خواستم در مورد آن با شما صحبت کنم کیف پول سخت افزاری است!

کیف پول سخت افزار

کیف پول سخت افزاری امن ترین مکان برای ذخیره ارزهای رمزپایه است. آنها سکه ها را به صورت آفلاین ذخیره می کنند ، بنابراین هرگز در معرض خطر هک شدن قرار نمی گیرند. دو کیف پول سخت افزاری محبوب در بازارها Ledger Nano S و Trezor هستند. هر دو ویژگی های بسیار مشابهی دارند ، اما من در مورد Ledger Nano S بحث خواهم کرد زیرا کمی ایمن تر است!

لجر نانو اس

کیف پول بیت کوین ناشناس

در مرحله اول ، لازم به یادآوری است که برخلاف کیف پول های دیگری که من در مورد آنها بحث کردم ، کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano S رایگان نیست. هنگام خرید آن از سازنده رسمی (که همیشه به دلایل امنیتی باید این کار را انجام دهید) ، تقریباً 90 یورو برای شما هزینه دارد.

هنگامی که برای اولین بار Ledger را راه اندازی می کنید ، یک رمز عبور بازیابی 12 جمله ای به شما داده می شود که در صورت فراموش کردن پین یا به سرقت رفتن دستگاه مورد نیاز است. همچنین ، هنگام دریافت دستگاه ، باید یک پین تنظیم کنید. این مورد هر زمان که بخواهید از دستگاه استفاده کنید یا وجهی را برای کسی ارسال کنید ، لازم است.

هنگام انتقال سکه به Ledger Nano S خود ، فقط آنها را به همان روشی که با کیف پول دیگر ارسال می کنید به آدرس Bitcoin ارسال می کنید. این بدان معنی است که می توانید آنها را به صورت ناشناس ذخیره کنید.

یکی دیگر از ویژگی های خوب استفاده از کیف پول Ledger پشتیبانی از بسیاری از سکه های دیگر مانند Ethereum ، Ripple و ZCash است.!

اگرچه کیف پول سخت افزاری بهترین امنیت را دارد ، اما ارسال سکه برای کسی کمی راحت تر است. این به این دلیل است که قبل از انتقال وجه باید کیف پول را به دستگاه خود متصل کنید. بنابراین ، اگر دوست دارید هنگام مسافرت پول ارسال کنید ، ممکن است کیف پول سخت افزاری برای شما مناسب نباشد.

با این گفته ، این مورد برای کاربرانی که مقادیر زیادی ارز رمزنگاری شده در اختیار دارند ، ضروری است.

کیف پول بیت کوین ناشناس: کلمات نهایی

ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین یک روش عالی برای ارسال و دریافت پول بدون استفاده از شخص ثالث متمرکز است. در نتیجه ، این سیستم به کاربران اجازه می دهد ناشناس بمانند.

من فکر می کنم مردم باید حق ارسال ، دریافت و ذخیره ثروت خود را داشته باشند بدون اینکه هویت خود را فاش کنند – به همین ترتیب ، وقتی پول نقد فیزیکی را در دنیای واقعی خرج می کنیم ، این کار را می کنیم..

با این حال ، دولت ها در حال شروع به نصب مقررات جدیدی هستند که می تواند هر صرافی ناشناس بیت کوین را مجبور کند هویت کاربر جدید را قبل از اجازه خرید Bitcoin با استفاده از ارز فیات تأیید کند. بنابراین ، اگر این قانون در همه صرافی ها اجرا شود ، این احتمال وجود دارد که در آینده نتوانید به صورت ناشناس Bitcoin را خریداری کنید.

با این حال ، در حال حاضر ، می توانید بیت کوین را به صورت ناشناس – و خیلی راحت نیز خریداری کنید. اما اگر در انجام این کار مشکلی دارید ، لطفاً در توضیحات زیر با ما در میان بگذارید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector