ذخیره سازی Bitcoin Bitcoin: یک راهنمای جامع

بیت کوین سردخانه ممکن است به نظر ذخیره ارز رمزنگاری شده شما در داخل یخچال باشد ، اما واقعیت کاملا متفاوت است.

وقتی صحبت از رمزنگاری می شود, انبارهای سرد و گرم مراجعه به کیف پولهایی که آنها را در خود نگه داشته است. روش های مختلفی برای ذخیره بیت کوین (یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر) وجود دارد ، بنابراین ممکن است گیج کننده باشد که کدام روش بهترین و کدام یک بدترین است ، به خصوص اگر مبتدی در این زمینه باشید.

در این راهنما ما در مورد همه چیز “سردخانه Bitcoin” صحبت خواهیم کرد: ما در مورد نحوه ذخیره صحبت خواهیم کرد بیت کوین آفلاین, بهترین کیف پول های سردخانه را بپوشانید (همچنین بدترین!) و مقایسه کنید کیف پول گرم در مقابل کیف پول سرد (مانند لجر نانو اس و ترزور).

اگرچه آهسته شروع خواهیم کرد – برای اطمینان از اینکه هر دو در یک صفحه هستیم ، بیایید تعاریف را مرور کنیم.

درک فضای ذخیره سازی Bitcoin

بنابراین, سردخانه بیت کوین چیست؟?

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

در ارز رمزنگاری شده world، سردخانه به اشیا physical فیزیکی (معمولاً دستگاههای پیچیده و در عین حال کوچک) اشاره دارد که در آن ارزهای رمزپایه خود را ذخیره می کنید.

این دستگاه ها هستند رمزگذاری شده با کدهای امنیتی خاص برای محافظت از سکه های رمزنگاری شده و همچنان در هر زمان مشخص در دسترس باشید. به غیر از سردخانه ، این دستگاه ها را می توان کیف پول سرد نیز نامید.

به نوبه خود, انبار گرم (یا کیف پول گرم) به کیف پول های ذخیره سازی رمزنگاری دیجیتال اشاره دارد – این کیف پول ها می توانند باشند موجود در اینترنت, دسک تاپ یا هر مکانی در این بین.

ذخیره سازی Bitcoin Bitcoin: یک راهنمای جامع

بحث های زیادی درمورد اینکه کدام کیف پول انتخاب بهتر و برتر است وجود دارد. بنابراین قبل از اینکه با راهنمای ذخیره سازی بیت کوین بیشتر کار کنیم ، سعی کنیم به این س answerال پاسخ دهیم.

کیف پول داغ در مقابل کیف پول سرد

دو روش چگونگی ذخیره کردن بیت کوین آفلاین تحت یک بحث ادامه دارند. در این بحث ، مردم کیف پول داغ و کیف پول سرد را با یکدیگر مقایسه می کنند و امیدوارند که گزینه مناسبی برای ذخیره ارزهای رمزپایه خود پیدا کنند. ما در مورد بیت کوین ذخیره سازی گرم و سرد صحبت خواهیم کرد.

مواضع زیادی وجود دارد که می توانید این بحث را از آنها آغاز کنید. هرچند شخصاً فکر می کنم فقط یک مورد باید وجود داشته باشد – امنیت.


مهم نیست که کیف پول چقدر هزینه دارد ، چقدر خوب به نظر می رسد یا چند گزینه دارد – وقتی روش ذخیره سازی همه چیز خودسرانه می شود فاقد امنیت است. اگر روزی از خواب بیدار شدید و کیف پول سرد یا گرم خود را بررسی کنید تا ببینید همه سرمایه شما هک شده و به سرقت رفته است ، فکر می کنم جذابیت بصری کیف پول حداقل نگرانی شما باشد.

ذخیره سازی Bitcoin Bitcoin: یک راهنمای جامع

نگه داشتن مثال فوق الذکر با توجه به اینکه ، تمرکز اصلی من هنگام صحبت در مورد سردخانه گرم و گرم (بیت کوین) خواهد بود امنیت. اگر روش ذخیره سازی در اکثر جنبه ها برتر به نظر می رسد اما به نظر می رسد فاقد ابزار کافی برای پیشگیری از کلاهبرداری است, از این لیست خارج است.

با این حال ، من ارائه می دهم اطلاعات عینی در مورد هر دو روش ذخیره سازی بیت کوین – هر دو از جنبه های قوی و ضعیف آنها.

ذخیره سازی داغ بیت کوین – موافقان و مخالفان

احتمالاً به راحتی می توان گفت که روش ذخیره سازی گرم محبوب ترین راه برای ذخیره ارزهای رمزپایه است. دو دلیل وجود دارد.

اول از همه ، ذخیره سازی گرم معمولاً رایگان است. احتمالاً صدها وب سایت وجود دارد که هزاران وب سایت کیف پول خود را به افرادی که به دنبال گرما هستند ، ارائه نمی دهند روش های ذخیره سازی – مجانی! این امر به ویژه اگر سایت به درستی بازاریابی کند ، بازدید زیادی را به همراه دارد.

عامل مهم دیگر در مورد کیف پول های آنلاین و دسک تاپ ، این است که مهم نیست که چه نوع ارز رمزنگاری شده ای را می خواهید ذخیره کنید – احتمالاً کیف پولی برای آن پیدا خواهید کرد.

حتی برخی از کم محبوب ترین و ارزهای رمزپایه معروف اغلب کیف پول های دیجیتالی را برای ذخیره آنها تعیین کرده اند. بیشتر اوقات ، سازندگان یا توسعه دهندگان از این ارزها خود کیف پول های اختیاری و خاص طراحی شده اند که می توانید استفاده کنید.

این واقعیت به تنهایی تعداد کاربران ذخیره سازی گرم را سر به فلک می کشد ، زیرا افراد زیادی رمز ارزهای دیگر را دارند ، نه فقط بیت کوین یا اتریوم.

سردخانه بیت کوین: کیف پول بیت کوین.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب کیف پول های دیجیتال این است که به راحتی در دسترس هستند. اگر از دسک تاپ یا لپ تاپ خود استفاده می کنید ، می توانید به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید چند کلیک. این گزینه هر زمان که بخواهید معامله ای را انجام دهید نیاز به داشتن یک کالای فیزیکی در کنار خود را از بین می برد.

پایین دست

گرچه انتقاد اصلی برای کیف پول داغ ، آن است ایمنی. من قبلاً اشاره کردم که این امر باید در اولویت اصلی هنگام ذخیره سازی رمزنگاری باشد ، بنابراین ما این کار را خواهیم کرد وقت تلف نکن و مستقیم به درون آن بپرید.

به صورت پیش فرض, کیف پول گرم به اینترنت متصل هستند. گرچه این مسئله به خودی خود مسئله ای نیست ، اما در نهایت ممکن است یک مسئله ایجاد کند. هکرهای بالقوه ، سارقان و سایر افراد شیطنت مدام به دنبال راه ها و روش های جدید برای ورود به کیف پول افراد و سرقت ارزهای رمزپایه آنها هستند.

بسیاری از وب سایت ها و شرکت هایی که ذخیره سازی رمزنگاری دیجیتال را ارائه می دهند ، قبلاً این را تجربه کرده اند و به طور مداوم در تلاشند اقدامات امنیتی خود را بهبود بخشند. گرچه این قابل تحسین است ، اما به افرادی که قبلاً با کلاهبرداران سر و کار داشته اند تسلیت نمی گوید.

اگر یک کیف پول گرم است به روز و دائماً در حال گرفتن است به روز رسانی های امنیتی و سایر پیشرفت های یکپارچه ، این امر احتمال نقض امنیت را کاهش می دهد. بسیاری از مشاغل معروف و جدی که با کیف پول های دیجیتال سر و کار دارند سعی در انجام این کار دارند.

متاسفانه, شما هرگز نمی توانید کاملاً مطمئن باشید – تمام آنچه که لازم است یک خطا است و تمام درآمد و پس انداز رمزنگاری شما ممکن است برای همیشه از بین برود.

ذخیره سازی Bitcoin Bitcoin: یک راهنمای جامع

اگر بیت کوین خود را بصورت آنلاین ذخیره کنید ، خطر احتمالی دیگری پیش می آید – نقص فنی.

کیف پول های آنلاین کلید کیف پول شما را در داخل سرورهای خود ذخیره می کنند. در حالی که سایت فعال و فعال است ، همه چیز خوب و شیک است. با این حال ، اگر چیزی مانند یک اشکال فنی یا نقص در عملکرد رخ دهد ، شما خواهید دید ممکن است کلید خود را گم کنید (و به نوبه خود – سکه های رمزنگاری شده شما) برای همیشه لطفا برای.

بسیاری از وب سایت ها حتی سلب مسئولیت می کنند و از شما می خواهند سندی را امضا کنید که در صورت وقوع رویداد مشابه ، مسئولیت شرکت را از بین می برد..

خلاصه

بیایید یک جمع بندی سریع انجام دهیم.

جوانب مثبت کیف پول:

 • معمولاً رایگان ؛
 • می تواند تقریباً همه ارزهای رمزپایه را در آنجا ذخیره کند.
 • آسان برای استفاده ، “دست خود را در تمام مراحل نگه دارید” نوع چیزی ؛
 • فقط با چند کلیک یک دکمه در دسترس است.

منفی کیف پول گرم:

 • این رایگان بودن ممکن است منجر به عملکرد ضعیف ، نقص فنی و غیره شود.
 • احساس نمی کنید کنترل دارید – هر مسئله فنی ممکن است پس اندازهایی را که دارید از بین ببرد.
 • آسیب پذیر در برابر کلاهبرداری ، کلاهبرداری ، حساس به هکرها و سارقان.

اکنون که درک بهتری از کیف پول های گرم دارید ، بیایید به کیف های سرد برویم.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

ذخیره سازی Bitcoin Bitcoin – موافقان و مخالفان

اگر نگاه می کنید نحوه ذخیره آفلاین بیت کوین, بیت کوین سردخانه قطعا برای شما مناسب است.

سردخانه بیت کوین گرچه از محبوبیت و کاربرد گسترده کیف پول داغ دور است ، اما به طور مداوم در حال رشد و شناخته شدن است. چند دلیل خوب در پشت این وجود دارد.

اول از همه ، سردخانه بیت کوین در حال حاضر موجود است امن ترین روش ممکن برای ذخیره بیت کوین شما. سکه های رمزنگاری شده در یک دستگاه کوچک ذخیره می شوند و می توان آنها را به اطراف حمل کرد یا در یک جعبه محکم قرار داد ، در هر مکان دیگری که دور از چشم باشد ایمن است یا مخفی می کند.

این دستگاه ها برای کارکرد و عملکرد صحیح به اتصال به اینترنت احتیاج ندارند – این عامل به تنهایی بیشترین خطر احتمالی سرقت ، کلاهبرداری و غیره را از بین می برد..

ذخیره سازی Bitcoin Bitcoin: یک راهنمای جامع

علاوه بر ایمن بودن, سردخانه (بیت کوین) به شما احساس کنترل می دهد که کیف پولهای داغ آن را ندارند.

در صورت تمایل ، می توانید دستگاه سردخانه Bitcoin را تمام روز در جیب خود داشته باشید و همیشه آن را به معنای واقعی کلمه در کنار خود داشته باشید. شما مسئولیت هر اتفاقی که برای آن خواهد افتاد را بر عهده خواهید داشت – خواه معامله عاقلانه باشد یا زمان آن که صحبت از آن باشد ذخیره آن در یک مکان امن.

داشتن این گزینه به شما اطمینان می دهد که سکه های شما در هر زمان کلاهبرداری و دزدی نخواهند شد. نیازی نیست به هیچ یک از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث اعتماد کنید – مسئولیت آن به طور جدی بر دوش شماست.

پایین دست

در حال چرخش به سمت جنبه های منفی سردخانه بیت کوین ، مورد واضحی که در ذهن هر کسی به وجود می آید قیمت است.

برخلاف کیف پول های گرم ، فضای ذخیره سازی بیت کوین می تواند به شما کمک کند بسیار پرهزینه. هرچند ذهنی است – اگر بیت کوین زیادی دارید ، به نظر می رسد قیمت هنگام محافظت از پس انداز شما ، هیچ چیز نیست. متناوباً ، اگر آنچه شما در اختیار دارید مقدار بسیار کمی ارز رمزنگاری شده باشد ، ممکن است کیف پول سرد بسیار زیاد به نظر برسد.

سردخانه بیت کوین تمایل دارد در حدود قیمت باقی بماند محدوده 50 تا 100 دلار. گزینه های 100 دلاری معمولاً بسیار فانتزی و چند منظوره هستند ، در حالی که نسخه های ارزان قیمت آن صرفاً وسایل ذخیره سازی هستند.

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود مردم را از کار بیندازد ، تعداد اندکی ارزهای رمزپایه است که کیف پول های سرد از آن پشتیبانی می کنند.

در زمان نگارش این راهنما, دستگاه های ذخیره سازی فیزیکی پشتیبانی می کند و می تواند فقط تعدادی از ارزهای رمزپایه اصلی را در بازار ذخیره کند. گزینه های جدید هر روز در دسترس هستند ، اما روند بسیار کندی است که نمی توانید با تعداد مداوم در حال افزایش سکه های رمزنگاری درگیر شوید.

خلاصه

یک خلاصه سریع:

جوانب مثبت کیف پول سرد:

 • امن ترین گزینه ها در مورد ذخیره سازی ارز رمزنگاری شده است.
 • به شما اجازه می دهد نه تنها احساس آن را داشته باشید بلکه کنترل آن را نیز در اختیار داشته باشید.
 • معمولاً کوچک و جمع و جور ، پنهان کردن و حمل آسان است.

منفی کیف پول سرد:

 • ممکن است برای برخی از افراد گران باشد.
 • به راحتی مانند کیف پول های داغ عملی و قابل دسترسی نیست.

اکنون که می دانید چگونه بیت کوین را بصورت آفلاین ذخیره کنید ، سعی کنید بهترین کیف پولهای سردخانه را در بازار پیدا کنید.

بهترین کیف پول سرد

من در مورد سه مورد محبوب ترین و کیف پول های سرد شناخته شده بیت کوین در بازار. بهترین کیف پول سردخانه کدام یک است؟ خوب ، من به شما اجازه می دهم تصمیم بگیرید.

ترزور

ترزور بسیار است مشهور – معروف در جامعه ارزهای رمزنگاری شده. و به حق – اولین دستگاه ذخیره سازی بیت کوین بود که در آن وجود داشت.

سردخانه بیت کوین: Trezor.

امروزه توسط بسیاری از Trezor شناخته می شود رهبر در امن و کیف پول سرد کاملاً کاربردی بخشها این ارز رمزنگاری شده شما را در هر یک از سناریوهای احتمالی محافظت می کند ، چه از نظر مقاومت فیزیکی باشد و چه وقتی آن را به دستگاهی متصل می کنید که دارای ویروس های مخرب است..

در اطراف ، Trezor در مورد وسایل سردخانه بیت کوین یک انتخاب عالی است.

لجر نانو اس

این کیف پول سردخانه بیت کوین یکی از موارد زیر است رقبای اصلی برای Trezor. امنیت بسیار خوبی را با قیمت کم رقابتی ارائه می دهد.

لجر نانو اس همچنین به دلیل مشهور بودن آن اندازه – این است کوچکتر و سازگارتر از بسیاری از کیف پول های فیزیکی دیگر موجود است.

ذخیره سازی Bitcoin Bitcoin: یک راهنمای جامع

اگر به دنبال چیزی مشابه اما ارزان تر از Trezor هستید ، Ledger یک گزینه عالی است.

KeepKey

KeepKey ممکن است باشد سردخانه بیت کوین کمتر شناخته شده دستگاه در این لیست است ، اما این به این دلیل است که هنوز هم نسبتاً جدید است.

این کیف پول رمزنگاری به دلیل معروفیت خود به سرعت مشهور شد طراحی ظریف و پیچیده. بیشتر مشخصات آن تقریباً مشابه مشخصات ترزور است. اصلی ترین چیزی که آنها را متمایز می کند؟ طراحی.

KeepKey مثلاً کمی سنگین تر از آن است, ترزور یا Nano Ledger S. این می تواند در طولانی مدت دردسرساز شود یا نتواند – اساساً این یک سناریو مورد به مورد است. بعضی از مردم نسخه های سنگین کیف پول را دوست دارند ، دیگران آنها را سبک ترجیح می دهند.

نتیجه

در این راهنما ، ما متداول ترین موضوعات مربوط به آن را بیان کرده ایم دستگاه های ذخیره سازی فیزیکی. ما در مورد بهترین کیف پول های سردخانه صحبت کرده ایم ، چگونگی ذخیره آفلاین Bitcoin را بررسی کردیم, مقایسه کیف پول گرم در مقابل کیف پول سرد و من چند نمونه از موارد بیشتر کیف پول سرد قابل توجه در خارج وجود دارد, شامل ترزور و لجر نانو اس.

موضوع ذخیره سازی بیت کوین فقط بخش کوچکی از یک گفتگوی بزرگتر است – با محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده ، افراد بیشتری قصد دارند گزینه های موجود برای کیف پول را بررسی کنند ، که به نوبه خود باعث می شود تعداد بیشتری از گزینه ها ظاهر شوند.

یک قانون خوب برای یادآوری این است امنیت. همیشه امنیت رمزنگاری های خود را به عنوان اولویت اصلی قرار دهید و همیشه کیف پول سرد و گرم را بر این اساس انتخاب کنید. زیبایی کیف پول وقتی ایمن و غیرقابل اعتماد نباشد مهم نیست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map