Bitcoin Cash VS Bitcoin: کدام یک را باید انتخاب کنید

Bitcoin Cash VS Bitcoin – جنگ دو تیتان رمزنگاری!

آیا می دانید بیت کوین کش از خود بیت کوین نشات گرفته است؟ درست است – گره های بیت کوین نقدی زمانی بخشی از بلاکچین بیت کوین. بیت کوین کش انشعاب بیت کوین است.

اما برای سرمایه گذاری در کدام یک از این دو باید انتخاب کنید؟ تفاوت Bitcoin Cash VS Bitcoin چیست؟ “چنگال” چیست؟ سوالات زیادی وجود دارد ، و من اینجا هستم تا به همه آنها پاسخ دهم!

در پایان این راهنما ، تفاوت بین دو تفاوت را خواهید فهمید ارزهای رمزنگاری شده – Bitcoin Cash VS Bitcoin.

در مورد آنها بیشتر خواهید آموخت تاریخ, مقدار و آنها بالقوه برای آینده. بعد از این ، باید بتوانید تصمیم بگیرید که در کدام یک ترجیح می دهید سرمایه گذاری کنید ، یا اینکه آیا می خواهید در هر دو سرمایه گذاری کنید.

اول ، بیایید کمی در مورد بیت کوین و پیشینه آن. سپس ، من توضیح خواهم داد که چنگال چیست. پس از آن ، ما به داستان پشت Bitcoin Cash و ویژگی های آن نگاه خواهیم کرد.

قبل از عجله مستقیم به راهنما ، باید از یک آگاه باشید چند جنبه مهم. اول از همه ، اطمینان حاصل کنید که انتخاب کنید سیستم عامل های قابل اعتماد تبادل رمزنگاری هنگام خرید BTC (Coinbase یکی از گزینه های توصیه شده است) ، یا از ساده ترین راه برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری خود – Simplex استفاده کنید.

ثانیا ، ارزهای رمزنگاری شده باید در آن ذخیره شوند کیف پول امن. لجر نانو اس و ترزور تعدادی از توصیه شده ترین ها هستند و کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد.

اگر از قبل با بیت کوین و بیت کوین کش آشنا هستید و فقط برای مقایسه اینجا هستید ، از بخشی با عنوان Bitcoin Cash VS Bitcoin: The War of the Prices بروید!

بیت کوین

بیت کوین بود اولین ارز رمزنگاری شده و برای سالهای زیادی شناخته شده نبود. این درست مثل هر ارز واقعی دیگر است. می توانید از آن برای خرید ، فروش و تجارت کالاها ، خدمات ، سرمایه گذاری ها و موارد دیگر استفاده کنید.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

فناوری بلاکچین که ساخته شده است از جعل آن جلوگیری می کند این همچنین به معنای آن است تحت مالکیت ، صدور یا کنترل نیست توسط هر گروه یا حزب واحد.

به عنوان مثال دلار آمریکا صادر شده توسط دولت آمریكا و است توسط بانک ها کنترل می شود. در این سناریو ، حزب مرکزی دولت و بانک ها هستند. هنگام انتقال دلار به یک دوست ، برای تأیید مجوز و پردازش معامله به بانک متکی هستید.

بیت کوین, از طرف دیگر ، است توسط هیچ مرجع مرکزی صادر یا کنترل نشده است. معاملات موجود در بلاکچین توسط رایانه هایی که بلاکچین را اجرا می کنند تأیید می شود و این رایانه ها می توانند توسط کسی متعلق به آن باشند – بلاکچین این است: غیرمتمرکز.


Bitcoin Cash VS Bitcoin: کدام یک را باید انتخاب کنید

در بلاکچین, معاملات هستند ذخیره و ارسال شده در بلوک. رایانه ها با حل یک مسئله پیچیده ریاضی کل بلوک تراکنش ها را یک باره بررسی می کنند. هنگامی که مشکل برطرف شد ، تراکنش های موجود در بلاک تأیید می شوند و بیت کوین جدید ایجاد می شود – به رایانه داده می شود که مشکل را برطرف می کند. این فرآیند نامیده می شود معدن!

تعداد کل بیت کوین که همیشه وجود خواهد داشت محدود به 21 میلیون. حتی اگر بیش از 16 میلیون بیت کوین وجود دارد ، مدت زمان زیادی طول می کشد تا تعداد بیت کوین به 21 میلیون برسد! این به دلیل این هست که هر 4 سال, مقدار بیت کوین ایجاد شده در هر بلوک است به نصف بریده.

هرچه افراد بیشتری تلاش می کنند مقداری بیت کوین را در اختیار داشته باشند و میزان ایجاد آن کاهش می یابد ، عقیده عمومی این است که این مقدار افزایش می یابد. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از مردم دیوانه Bitcoin هستند!

امروز, بیت کوین با ارزش ترین ارز رمزنگاری شده در حال حاضر در بازار است. در حالی که ارزهای دیگر هستند تلاش برای غلبه بر بیت کوین و تسلط خود را بر بخش سکه های دیجیتال کاهش دهد ، Bitcoin Cash ممکن است به دلیل تفاوت بین Bitcoin و Bitcoin Cash از این امر مستثنی باشد.!

از آنجا که بیت کوین کش یک چنگال بیت کوین است ، من قبل از پرش به بیت کوین کش توضیح خواهم داد که چنگال چیست!

یک چنگال

وجود دارد تعداد زیادی چنگال بیت کوین, اما هیچ یک به اندازه مورد استفاده قرار نگرفته و یا به خوبی شناخته شده اند بیت کوین کش. آ چنگال زمانی ایجاد می شود که کد اصلی بلاکچین به روز می شود اما فقط برخی از گره ها (رایانه ها) در بلاکچین بروزرسانی را می پذیرند.

بلاکچین اصلی (مانند بیت کوین) همان باقی می ماند, و گره های به روز شده از بلاکچین اصلی جدا شده و یک بلاکچین جدید (مانند بیت کوین کش) و سکه های بلاکچین ایجاد می کنند جدا شدن و منحصر بفرد از موارد موجود در بلاکچین اصلی.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: کدام یک را باید انتخاب کنید

هرکسی که سکه اصلی را در زمان چنگالی در دست داشته باشد ، اراده می کند نسخه فورک شده را به طور خودکار دریافت کنید از سکه ای که در دست داشتند. بنابراین ، هنگامی که بیت کوین به Bitcoin Cash انشعاب می داد ، شخصی که 10 BTC داشت ، به طور خودکار تعداد مشخصی BCH با ارزش 10 BTC خود دریافت می کرد.

حال ، بیایید در مورد Bitcoin Cash صحبت کنیم!

بیت کوین کش

مانند بیت کوین, بیت کوین کش یک ارز رمزنگاری شده با آن است بلاکچین خود. این درست مثل یک ارز دیجیتال و جدید کار می کند BCH (Bitcoin Cash) از طریق استخراج Bitcoin Cash ایجاد می شود. بوجود آمد در پایان سال 2016, بسیار جوانتر از بیت کوین.

بیت کوین برای ایجاد بیت کوین کش منشعب شد زیرا توسعه دهندگان بیت کوین می خواستند تغییرات مهمی در بیت کوین ایجاد کنند. توسعه دهندگان جامعه بیت کوین نتوانستند در مورد برخی از تغییراتی که می خواهند ایجاد کنند به توافق برسند. بنابراین ، گروه کوچکی از این توسعه دهندگان بیت کوین را فورک کردند ایجاد یک نسخه جدید از همان کد با چند تغییر.

تغییراتی که بین Bitcoin Cash VS Bitcoin تفاوت ایجاد می کند این موارد است:

  • بیت کوین کش هزینه انتقال ارزان تری دارد (حدود 0.20 دلار در هر معامله) ، بنابراین انجام معاملات در BCH موجب صرفه جویی در هزینه شما نسبت به استفاده از BTC می شود. هر معامله BTC می تواند هزینه ای در حدود 1 دلار در هر معامله داشته باشد ، اگرچه قبلاً در هر معامله حدود 25 دلار بود!
  • BCH زمان انتقال سریع تری دارد. بنابراین ، برای تأیید معامله بیت کوین لازم نیست 10 دقیقه صبر کنید!
  • BCH می تواند معاملات بیشتری را در هر ثانیه انجام دهد. این بدان معناست که افراد بیشتری می توانند همزمان از BCH استفاده کنند تا اینکه با BTC.

همه این تغییرات به این دلیل است که الف بلوک پول بیت کوین (در بلاکچین) است هشت برابر بزرگتر از یک بیت کوین این باعث می شود BCH سریعتر ، ارزان تر و مقیاس پذیرتر از بیت کوین باشد. به همین دلیل روز به روز بیت کوین پول نقد بیشتر و بیشتر می شود.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: War of the Prices

همانطور که قبلا ذکر شد ، ارزهای رمزپایه دوست دارند بیت کوین یا بیت کوین کش ارزش خود را از میزان آنها بگیرند به تصویب رسید ، استفاده کرد و خواستار شد. ما می توانیم آنها را از نظر تجزیه و تحلیل کنیم بازگشت سرمایه (بازگشت سرمایه) و رشد ارزش.

آن ها هستند هر دو دارای ارزش, و در حالی که بیت کوین تاکنون دارنده بیشترین ارزش بوده است ، بیت کوین کش به سرعت در حال کسب کاربران و ارزش است.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: کدام یک را باید انتخاب کنید

بیت کوین کش بسیار جوانتر از بیت کوین است. بنابراین ، هنوز در مرحله است تصرف و درک مکان خود در بازار رمزنگاری بسیاری از مردم حدس می زنند که بیت کوین کش ممکن است قسمت قابل توجهی از سهم بازار بیت کوین را بدست آورد و آن را به رمزنگاری جدید غالب در صنعت تبدیل کند. این به این دلیل است که بیت کوین کش به مقیاس مقابله ای که بیت کوین با آن روبروست پرداخته و به افراد بیشتری امکان می دهد با سهولت و هزینه های کمتری از آن استفاده کنند.

اگر انجمن توسعه دهندگان بیت کوین راهی برای موافقت با به روزرسانی متقابل کد بیت کوین برای رفع مشکلات خود پیدا نکند ، ممکن است بیت کوین در جنگ بین BTC VS BCH. این بدان معناست که افراد بیشتری احتمالاً به استفاده از BCH به عنوان ذخیره اصلی ارزش و ارز معاملاتی خود روی خواهند آورد.

در گذشته نه چندان دور, بیت کوین کش بوده است ارزش 5٪ بیت کوین, به به اندازه 33٪. در حال حاضر اقامت دارد در محدوده 10-15٪ از قیمت بیت کوین. در زیر نمودارهای قیمت BCH VS BTC طی 9 ماه گذشته آورده شده است.

(خط نارنجی BCH به BTC است)

نمودار قیمت بیت کوین کش

نمودار قیمت بیت کوین

به روزرسانی 2021: بیت کوین پول نقد در حال حاضر ارزش دارد 226.83 دلار و بیت کوین ارزش دارد 10،258.22 دلار آمریکا, به این معنی که 1 بیت کوین برابر با 44.90 بیت کوین کش است.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: کدام یک را باید انتخاب کنید

یکی از مواردی که مانع رشد سریع BCH می شود این است سردرگمی مردم بین بیت کوین و بیت کوین کش وجود دارد. بسیاری از سرمایه گذاران تازه وارد Bitcoin Cash را بیت کوین ارزان تری می دانند که دارای نقطه ورود کمتری به بازار است. دلیل این امر این است که آنها اسامی بسیار مشابهی دارند و از همان مارک تجاری و جامعه هستند.

گیجی همچنین منجر به جلب توجه منفی بیت کوین کش به عنوان ارز کپی برداری شده است که صرفاً گرفتن پول نقد است و هدف آن فریب سرمایه گذاران جدید رمزنگاری برای خرید بیت کوین جعلی است. این، با این حال، درست نیست.

BCH هیچ بیت کوین جعلی نیست ، اما ممکن است یک بیت کوین بهتر باشد.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: ویژگی ها

مزایای بیت کوین کش

مزیت اصلی بیت کوین کش این است که هست ارزان تر و سریعتر برای استفاده. این به این دلیل است که مقیاس پذیرتر است ، به این معنی که افراد بیشتری می توانند در هر زمان معاملات خود را بر روی بلاکچین انجام دهند.

تیم توسعه آن است راه حل های سریع که بلاکچین را مقیاس پذیرتر می کند. که به آن پتانسیل زیادی در آینده برای تصویب و استفاده می دهد.

همچنین برای جابجایی بین مبادلات ارزان تر است. هر زمان که قیمت آن موج می زند ، این یک دارایی بزرگ تجاری در برابر بیت کوین و یک سرمایه گذاری خوب برای محافظت در برابر بیت کوین است ، اگر بیت کوین یک روز سلطه خود را در بازار از دست بدهد.

توجه داشته باشید: هیچ چیز در این مقاله توصیه مالی نیست! تو باید همیشه قبل از سرمایه گذاری با یک مشاور مالی مشورت کنید. همچنین ، همیشه کیف پول های قابل اعتماد ارز رمزنگاری را انتخاب کنید ، مانند لجر نانو اس, Coinbase و ترزور, تا سکه های خود را ایمن نگه دارید!

معایب Bitcoin Cash

بیت کوین کش به اندازه بیت کوین اعتماد سرمایه گذار ندارد. همچنین ، میزان پذیرش و نفوذ آن در بازار بسیار کمتر از Bitcoin است. این ارتباط زیادی با این واقعیت دارد که این سکه بسیار جدیدتر از بیت کوین است.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: کدام یک را باید انتخاب کنید

استخراج Bitcoin Cash تقریباً مشابه استخراج Bitcoin است. این بدان معنی است که شخصی که استخراج Bitcoin Cash را انجام می دهد سود بسیار کمتر از کسی که بیت کوین را با همان تجهیزات استخراج می کند. به همین دلیل ، استخراج کنندگان در استخراج Bitcoin Cash به سرعت عمل نمی کنند.

سرانجام ، وقتی نوبت به تجارت می رسد, جفتهای معاملاتی BCH نسبت به BTC بسیار کمتر است, تجارت کمتر از بیت کوین. همه این معایب باعث می شوند نرخ و قیمت های پذیرش Bitcoin Cash بسیار پایین تر از Bitcoin باشد.

مزایای بیت کوین نسبت به بیت کوین کش

به عنوان ارز رمزنگاری شده اصلی, بیت کوین ارز پایه کل بخش است. این چیزی است که سایر ارزهای رمزپایه در بیشتر اوقات (و همچنین ETH) در برابر آن تجارت می کنند و در بیشتر صرافی ها قابل معامله است. بیت کوین محبوب ترین است و بیشترین جفت معاملاتی را با ارزهای رمزپایه دیگر دارد.

از 23 مارس 2018 ، بیت کوین 44.5٪ از کل سرمایه رمزنگاری را تشکیل می دهد و استاندارد طلای یک صنعت در حال رشد سریع محسوب می شود.

به روزرسانی 2021: بیت کوین در حال حاضر ارزش دارد 57.3٪ از کل صنعت رمزنگاری.

بزرگترین مزیت بیت کوین بیش از Bitcoin Bitcoin است که جامعه آن است و مانند آن فرقه است: این اولین ارز رمزنگاری شده است که هر کس در مورد آن می شنود. این فوق العاده ، فوق العاده محبوب است – اگر مادربزرگ شما از یک ارز رمزنگاری شده اطلاع داشته باشد ، من 100 دلار برای شما شرط می بندم که بیت کوین است!

معایب بیت کوین نسبت به بیت کوین کش

معایب بیت کوین وقتی با Bitcoin Cash مقایسه می شود عمدتا مقیاس پذیری مسائل رو به روی بیت کوین. بیت کوین است مسن تر, آهسته تر و هزینه هر معامله بسیار بیشتر است. به احتمال زیاد با رشد این بخش ، بیت کوین همچنان سلطه خود را نسبت به سایر سکه ها از دست می دهد.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: برنامه بیت کوین.

عیب دیگر این است که تیم توسعه هسته ای بیت کوین مانند سایر تیم های رمزنگاری مانند اتر ، به عنوان مثال ، متحد نیست. به نظر می رسد که آنها به صورت گروهی تقسیم شده و از رهبری مشخصی برخوردار نیستند.

این باعث می شود که اجرای راه حلهای مقیاس بندی توافق بر روی شبکه و اجرای آنها دشوارتر باشد – به هیچ وجه خوب نیست!

Bitcoin Cash VS Bitcoin: از کجا می توانید آنها را بخرید?

یکی از محبوب ترین صرافی ها برای خرید بیت کوین و بیت کوین کش است Coinbase.

در این سیستم عامل می توانید استفاده کنید فیات برای خرید ارزهای رمزپایه محبوب (از جمله بیت کوین و بیت کوین کش) از طریق کارت اعتباری ، حساب بانکی و موارد دیگر. متاسفانه ، Coinbase فقط در 32 کشور موجود است:

ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، سوئیس ، سوئد ، اسپانیا ، اسلوونی ، سان مارینو ، پرتغال ، لهستان ، نروژ ، هلند ، موناکو ، مالت ، لیختن اشتاین ، لتونی ، جرسی ، ایتالیا ، ایرلند ، مجارستان ، یونان ، فنلاند ، دانمارک ، جمهوری چک ، قبرس ، کرواسی ، بلغارستان ، بلژیک ، اتریش ، استرالیا و سنگاپور.

به روزرسانی 2021: Coinbase در حال حاضر در دسترس است بیش از 100 کشور.

اگر از کارگزار استفاده می کنید که BCH نمی فروشد اما BTC می فروشد ، همیشه می توانید بیت کوین بخرید و آن را با Bitcoin Cash در یک بستر تجاری مانند بینانس.

آخرین و ساده ترین راه برای خرید BTC و BCH با کارت اعتباری خود از طریق است ساده – پردازش آنلاین بدون تقلب.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: نتیجه گیری

بسیاری از مردم این تصور را دارند که Bitcoin Cash VS Bitcoin یک جنگ است ، و این یکی باید بهتر از دیگری باشد. به دلایل عملی, بیت کوین کش دارایی سریعتر و ارزان تری است برای معامله در بلاکچین استفاده کنید.

ولی بیت کوین, بودن ارز رمزنگاری شده اصلی, بیشترین است به تصویب رسید و در حال حاضر بزرگترین ذخیره ارزش در بازار رمزنگاری است. این باعث می شود من باور کنم که هر دو این سکه ها با تکامل و بلوغ می توانند به عنوان اصلی در صنعت باقی بمانند.

با استفاده بیشتر از کاربران ، BCH می تواند به ابزار اصلی برای معاملات و جابجایی پول تبدیل شود. همچنان می توان از BTC به عنوان ذخیره ارزش استفاده شده استفاده کرد طلای ارز دیجیتال. هر دو در طول زمان رشد و ارزش خود را افزایش می دهند و این باعث می شود سرمایه گذاری شایسته ای برای هر سرمایه گذار داشته باشد تا آنها را بررسی و بررسی کند.

اکنون که تفاوت این دو سکه را دانستید ، می توانید بهتر باشید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید سرمایه گذاری کنید در آنها و نحوه استفاده از آنها وجود دارد.

به عنوان مثال ، می توانید در Bitcoin Cash سرمایه گذاری کنید تا از آن به عنوان اصلی ترین ارز خود برای معامله استفاده کنید. با این حال ، شما می توانید به روشی که برای طلا سرمایه گذاری می کنید – برای بیت کوین سرمایه گذاری کنید منافع سرمایه گذاری.

سوال این است که کدام یک را ترجیح می دهید؟ و برای چه؟ آیا بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری و بیت کوین کش را به عنوان یک سکه قابل استفاده ترجیح می دهید؟ نظر شما در مورد Bitcoin Cash VS Bitcoin چیست؟ خبرم کن!

یادداشت مهم: همیشه تحقیقات بیشتر و مستقل انجام دهید و همیشه قبل از سرمایه گذاری با یک سرمایه گذار مالی مشورت کنید. همچنین ، به یاد داشته باشید که مهم نیست که ارزهای رمزپایه خود را در آن نگه دارید کیف پول دیجیتال امن, مانند لجر نانو اس, Trezor مدل T و Coinbase. هنگام خرید BTC و BCH ایده خوبی است که انتخاب کنید ساده – پردازش پرداخت ایمن.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map