بررسی Bitcoin.com

بدون شک, بیت کوین محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان است – منظور من این است که همه چیز را شروع کرده است! به طور طبیعی ، این ارز رمزنگاری شده خاص با چنان توجهی که به آن توجه می شود تعداد زیادی کیف پول اختصاصی. در این Bitcoin.com بررسی ، ما یکی از آنها را بررسی خواهیم کرد.

حال ، اگر فکر می کنید – با یک نام دامنه مانند آن ، این کیف پول باید عالی باشد ، درست است? -, شما خیلی اشتباه نمی کنید. در حالی که بسیاری از موارد را پیدا خواهید کرد “آیا Bitcoin.com ایمن است؟” سوالات آنلاین ، به نظر می رسد اکثر پاسخ ها این را نشان می دهد کیف پول واقعاً ارزش توجه دارد.

اگرچه در زمان مقرر به جزئیات ریز و درشت وارد خواهیم شد – در مورد آن صحبت خواهیم کرد مشروعیت سایت ، نحوه عملکرد آن و اینکه آیا ارزش استفاده به عنوان کیف پول رمزپایه قابل اعتماد را دارد یا نه.

TL ؛ دکتر: بیشتر بررسی های کاربران Bitcoin.com که به صورت آنلاین پیدا شده اند ، در مورد کیف پول مورد نظر کاملاً مثبت هستند. کاربران ادعا می کنند که استفاده از آن بسیار ساده است ، خصوصاً در مورد خرید سکه های واقعی با پول فیات. در حالی که برخی از جنجال های کوچک پیرامون این سیستم عامل وجود دارد ، اما اتفاق نظر کلی این است که Bitcoin.com در واقع قانونی است.

طرفداران

  • استفاده از آن بسیار آسان است
  • رابط کاربری روان
  • کیف پول معتبر
  • در همه سیستم عامل های بزرگ موجود است

منفی ها

  • هزینه های نسبتاً بزرگ
  • فقط از بیت کوین و بیت کوین کش پشتیبانی می کند
  • برخی از جنجال های قبلی
  • فاقد ویژگی های امنیتی است

بررسی Bitcoin.com: نکات مثبت

نسخه فعلی Bitcoin.com در سال 2015 مجدداً راه اندازی شد. با یک جستجوی گوگل این موضوع برای شما آشکار می شود نام دامنه (و عملیات پشت آن) دارای تاریخچه بسیار پیچیده ای از اختلافات حقوقی و جنجال های مینیاتوری. از سال 2015 تا آگوست سال 2019 ، Bitcoin.com توسط یک علاقه مند به رمزنگاری به نام اداره می شد راجر ور.

اگر این نام آشنا به نظر می رسد ، احتمالاً به این دلیل است که شما در سایر بررسی های Bitcoin.com کاربر دیده اید – مسلماً, آقای Ver یکی از بحث برانگیزترین چهره ها در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است.

بررسی Bitcoin.com

به اندازه کافی جالب ، صحبت در مورد Bitcoin.com و همه جوانب مثبت و منفی آن بدون بحث در مورد راجر ور و نظرات وی در مورد بیت کوین غیرممکن است. آنها در واقع کاملاً با کیف پول رمزنگاری مورد بحث آمیخته شده اند ، مخصوصاً وقتی صحبت از بررسی های کاربران Bitcoin.com و س questionsالاتی از جمله “آیا کیف پول Bitcoin.com ایمن است؟”.

این مسئله حتی امروز نیز صادق است – در حالی که راجر ور در ماه اوت سال 2019 از سمت مدیر عامل شرکت کنار رفته است ، اما احساسات وی در مورد بیت کوین, بیت کوین کش و مفهوم عدم تمرکز, به طور کلی ، هنوز در اطراف کیف پول معلق مانده ام. نگران نباشید ، زیرا همه اینها باید به موقع توضیح داده شود – در حال حاضر ، اجازه دهید بر جنبه های واقعی استفاده از کیف پول تمرکز کنیم.

راه اندازی و استفاده از آن بسیار آسان است

یکی از اولین مزایایی که می بینید اغلب در بین بررسی های کاربران Bitcoin.com ذکر شده است این واقعیت است که Bitcoin.com به عنوان یک سیستم ذخیره سازی رمزنگاری در واقع استفاده از آن بسیار ساده است, و در وهله اول راه اندازی ساده است.

مسلماً ، استفاده از کیف پول در هنگام کیف پول های رمزنگاری همیشه “ویژگی عجیب و غریب” بوده است ، خواه این اختصاص داده شده, یا آنهایی که می توانند چندین ارز رمزنگاری شده را همزمان ذخیره کنید. در حالی که قصد دارید با س questionsالاتی از جمله “آیا Bitcoin.com قانونی است؟” روبرو شوید و “آیا استفاده از کیف پول بی خطر است؟” ، به ندرت در مورد س questionsالات مواجه خواهید شد قابلیت استفاده.

بررسی Bitcoin.com

اکنون ، اشتباه نکنید – همانطور که در بالا ذکر شد ، کاربران به طور منظم به جنبه سادگی Bitcoin.com اشاره می کنند. گفته شد ، موضوعاتی مانند “هزینه ها” یا “امنیت” تمایل دارند که همه جنبه های قابل استفاده را تحت الشعاع قرار دهند.


اگرچه همه این موارد گفته شده ، بگذارید یک بار دیگر بر این مسئله تأکید کنم – راه اندازی و استفاده از Bitcoin.com بسیار آسان است, به عنوان کیف پول ذخیره سازی بیت کوین. این یک کیف پول مبتنی بر نرم افزار, بیش از حد ، به این معنی است که با برخی از ویژگی های امنیتی اضافی همراه است.

کیف پول بیت کوین مبتنی بر نرم افزار (موجود در اکثر سیستم عامل ها)

بودن مبتنی بر نرم افزار کیف پول بیت کوین به این معنی است که شما مجبور خواهید بود یک فایل را از Bitcoin.com بارگیری کنید و آن را بر روی سیستم خود نصب کنید. تفاوت آن با کیف پول آنلاین این است که فقط در صورت اتصال به وب ، در یک وب سایت خاص می توانید از آن استفاده کنید ، یک نرم افزار اختصاصی.

به طور طبیعی ، همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، این خبر خوبی برای هر کسی است که تعجب می کند “آیا کیف پول Bitcoin.com بی خطر است؟”.

من ندیده ام که بسیاری از بررسی های Bitcoin.com کاربر با جزئیات در این مورد ، اما یک کیف پول نرم افزاری ارائه می دهد ویژگی های امنیتی بهتر از اکثر موارد آنلاین. به همین دلیل هک کردن کیف پول های مبتنی بر برنامه یا برنامه دشوارتر است از آنهایی که مبتنی بر مرورگر هستند.

بررسی Bitcoin.com: برنامه کیف پول را بارگیری کنید.

با کنار گذاشتن امنیت بهتر ، به نظر می رسد که یکی از ویژگی های بهتری که در چندین بررسی کیف پول Bitcoin.com ذکر شده ، این واقعیت است کیف پول موردنظر در همه سیستم عامل های اصلی موجود استiOS, اندروید, مک, پنجره ها, و لینوکس.

گرچه این مسئله کاملاً قابل توضیح است ، اما پشتیبانی گسترده از دستگاه باعث ایجاد کیف پول می شود بسیار جذاب برای گروه بزرگی از افراد ، از هر سیستم عاملی که استفاده می کنید ، همیشه می توانید به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید و وجوه خود را بررسی کنید.

فیات پول / خرید آسان بیت کوین را می پذیرد

ارزهای فیات آنهایی هستند که توسط دولت صادر می شوند – USD ، EUR ، GBP و غیره. صادقانه بگویم ، آنها ارزهایی هستند که ما هر روز با آنها سر و کار داریم – آنها همچنین پولی هستند که ارزهای رمزپایه و روند تمرکززدایی قصد دارند در نهایت جایگزین شوند.

مسئله بسیاری از کیف پول های رمزنگاری شده این است آنها یا پول فیات را قبول نمی کنند, یا به شما اجازه نمی دهد از داخل آنها رمزنگاری کنید, به طور کلی.

بررسی Bitcoin.com: ویژگی های کیف پول.

همانطور که بررسی های کاربران Bitcoin.com به شما می گوید ، این مورد Bitcoin.com نیست.

کیف پول مورد نظر به شما امکان می دهد کارت اعتباری خود را به راحتی ادغام کنید و از این طریق Bitcoin یا Bitcoin Cash را خریداری کنید. ادغام ساده است ، فرایند خرید به خودی خود ساده است – همه چیز مربوط به جنبه قابلیت استفاده ساده و سرراست است!

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

بررسی Bitcoin.com: CONS

همانطور که قبلاً در این مقاله چندین بار ذکر شد ، کاربر Bitcoin.com بررسی کیف پول این باور را به شما می دهد که کیف پول مورد بحث در بین انجمن رمزنگاری ها بسیار محبوب است و در واقع برای ذخیره Bitcoin شما بسیار مناسب است. اگرچه ممکن است چنین باشد ، اما به طور کلی هنوز هم وجود دارد برخی نقاط منفی که باید رسیدگی شود.

فقط قادر به ذخیره بیت کوین و بیت کوین کش است

منظور من این است که وقتی نام دامنه به معنای واقعی کلمه “bitcoin.com” است ، شما احتمالاً این یکی را از کیلومترها دورتر دیده اید ، درست است?

یکی از بزرگترین نقاط منفی اعلام شده Bitcoin.com این واقعیت است شما نمی توانید ارز رمزنگاری شده دیگری را در آن ذخیره کنید, به جز بیت کوین و بیت کوین کش.

بررسی Bitcoin.com: نظرات کاربران.

این که آیا برخی از محبوب ترین altcoin ها مانند اتریوم و Litecoin, یا برخی کمتر شناخته شده به عنوان خط تیره و NEO – هیچ یک از آنها برای ذخیره در کیف پول Bitcoin.com در دسترس نیست.

اگه تو هستی فقط به بیت کوین علاقه مند هستم, به طور طبیعی ، شما نمی خواهید این مسئله را به عنوان یک مسئله بزرگ ببینید. هرچه گفته شد ، با گذشت زمان و محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده ، تعداد فزاینده ای از مردم نیز شروع به منافع خود را گسترش دهند برای استفاده از altcoins های مختلف – برای این گروه از افراد ، Bitcoin.com فقط “این کار را نمی کند”.

فاقد ویژگی های امنیتی است

هر زمان کسی مراجعه کند جنبه امنیتی از کیف پول های ارز رمزنگاری شده (چه در بررسی Bitcoin.com یا هر مورد دیگر) ، دو اصطلاح بزرگی که معمولاً وارد عمل می شوند عبارتند از:احراز هویت دو عاملی“و”کد پین سفارشی“.

در هنگام انتخاب کیف پول رمزنگاری مناسب برای خود ، هر دو این اقدامات تضمین کننده ایمنی تقریباً اجباری شده اند. پین های سفارشی کاملاً قابل توضیح هستند – مگر اینکه شما کاملاً بی خطر هستند از کد پین یکسان در چندین مکان مختلف بصورت آنلاین استفاده کنید.

بررسی Bitcoin.com: نمونه کارها رمزنگاری

2FA, از طرف دیگر در نظر گرفته می شود یک اقدام امنیتی درجه یک در مورد ایمن نگه داشتن ارزهای رمزنگاری شده شما – صرافی ها و کیف پول هایی که از 2FA استفاده می کنند (به عنوان مثال. Cex.io) معمولاً به خاطر آن مورد ستایش قرار می گیرند ، زیرا بدیهی است که آنها به ایمنی سکه های رمزنگاری کاربر خود اهمیت می دهند.

متأسفانه ، Bitcoin.com فاقد احراز هویت دو عاملی است.

مطمئناً ، این به این معنی نیست که کیف پول برای استفاده “ناامن” است. اگرچه گفته شد ، این فقط بدان معنی است که اقدامات امنیتی خاصی وجود دارد که توسط شرکت در پشت سیستم عامل انجام نمی شود – اقداماتی که می توانند سطح بالایی از امنیت را تضمین کنند و در غیر این صورت معمولاً ضروری به نظر می رسند.

درگیر جنجال

به یاد داشته باشید وقتی گفتم مدیر عامل سابق Bitcoin.com – راجر ور – یک شخصیت کاملاً بحث برانگیز در دنیای رمزنگاری است ، با چند دیدگاه کاملاً بحث برانگیز در مورد مسائل?

بله ، ظاهراً شهرت او چنین است, به نحوه مشاهده Bitcoin.com توسط افراد آسیب برساند, هم. این موضوع از تعداد کافی بررسی آنلاین Bitcoin.com و به ویژه از انجمن های اجتماعی مانند Reddit.

آقای Ver است طرفدار مشتاق بیت کوین کش – به حدی که او آن را به حداکثر میزان تبلیغ می کند ، در حالی که مردم را از “بیت کوین اصلی” دور نگه می دارد با این استدلال که “فاقد مقیاس پذیری” است.

بررسی Bitcoin.com: سریعتر پرداخت کنید.

برخی از اقدامات آقای Ver در جامعه کاملاً غیراخلاقی تلقی می شود ، و علاوه بر این ، نظرات وی در برابر “فلسفه” پشت سر قرار گرفته است بیت کوین و مفهوم عدم تمرکز, به طور کلی.

مسلماً ، هیچ یک از اینها ارتباطی ندارد جنبه های واقعی استفاده از Bitcoin.com. با این حال ، این باعث شده است که بسیاری از مردم س questionال کنند “آیا کیف پول Bitcoin.com بی خطر است؟” و “آیا Bitcoin.com در وهله اول قانونی است؟”.

اگه تو هستی یک طرفدار مشتاق ارز رمزنگاری شده خودتان ، و یک معتقد واقعی هستید که رمز و رازها آینده هستند ، نظرات و نظرات راجر ور ممکن است طعم تلخی در دهان شما بگذارد. اگرچه فقط “برای پول” در آن مشغول هستید و واقعاً به جنبه فلسفی چیزها اهمیت نمی دهید ، در واقع شما یا کیف پول مورد نظر تأثیر نمی گذارد.

پشتیبانی از مشتری زنده وجود ندارد

همانطور که فلسفه مدیر عامل سابق Bitcoin.com یک موضوع ذهنی بود که قابل بحث است ، این واقعیت که کیف پول پشتیبانی مشتری اختصاصی و زنده ای ندارد از نظر عینی بد است.

به نظر می رسد چند صنعت مختلف وجود دارد که از این مسئله رنج می برند و دنیای کیف پول رمزنگاری (و مبادله) یکی از آنهاست. در حالی که برخی از مارک ها از پشتیبانی بسیار بی کیفیت پشتیبانی می کنند ، به طور کلی شرکت هایی مانند Bitcoin.com گزینه زنده ای ندارند.

بررسی Bitcoin.com

همانطور که احتمالاً تصور می کنید, این خوب نیست – به خصوص اگر با مشکلی در کیف پول روبرو هستید و ظاهراً خودتان قادر به حل آن نیستید.

عدم پشتیبانی مستقیم از مشتری نیز به این معنی است که اغلب, برای کمک به شما باید به انجمن اعتماد کنید. اغلب اوقات ، این یک تیراندازی در تاریکی است – در حالی که ممکن است برخی از افراد باشند حسن نیت و می خواهند به شما کمک کنند ، دیگران به دنبال راه هایی برای کلاهبرداری از بیت کوین شما هستند. هرگز کلیک نکنید پیوندهای شبیه فیشینگ توسط شخصی تصادفی برای شما ارسال شده است!

Bitcoin Com را ساید بای ساید با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

Bitcoin Com را ساید بای ساید با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

قیمت

یک قسمت مهم از هر Bitcoin.com بررسی کیف پول مربوط به قیمت گذاری (هزینه های) کیف پول مورد نظر است.

همانطور که می دانید ، شما قادر به خرید هستید بیت کوین و بیت کوین کش از داخل کیف پول مورد نظر. طبیعتاً ، مانند بسیاری دیگر از کیف پول های مبادله ای موجود ، خواهید بود هزینه تعیین شده برای معامله شما.

Bitcoin.com یک سیستم هزینه کاملاً ساده دارد ، اما از “نگهدارنده“و”سازندگان” سیستم کارمزد کمی شبیه این است:

حالا ، مسلما, هزینه ها در واقع بسیار زیاد است! کیف پول های زیادی وجود دارد که هزینه بسیار کمتری از معامله شما دریافت می کنند و اینها نیز هزینه های زیادی دارند یک سیستم هزینه مقیاس گذاری درجا.

نحوه استفاده از کیف پول Bitcoin.com?

برای پایان بررسی Bitcoin.com ، بیایید سریع بحث کنیم چگونه می توان از کیف پول مورد نظر استفاده کرد – معنی ، چگونه نصب و راه اندازی کنید, انتقال وجوه, خرید بیت کوین, و غیره مسلماً ما به س “ال “آیا Bitcoin.com قانونی است؟” پاسخ داده ایم به طور گسترده ، شما ممکن است بخواهید سیستم عامل را امتحان کنید – بهتر است بدانید چه انتظاری دارید!

نحوه نصب و راه اندازی Bitcoin.com?

اول بالا, مراحل نصب.

مرحله 1: بارگیری و نصب کنید Bitcoin.com کیف پول از فروشگاه برنامه به انتخاب شما. به خاطر این بررسی Bitcoin.com ، من استفاده خواهم کرد فروشگاه Play.

بررسی Bitcoin.com: Bitcoin.com در فروشگاه Play.

گام 2: پس از اتمام مراحل نصب و رفتن به برنامه ، به شما هدایت می شود صفحه اصلی.

بررسی Bitcoin.com: صفحه اول برنامه Bitcoin.com.

مرحله 3: از صفحه اصلی ، مستقیماً به کیف پول مورد نظر خود بروید – متوجه خواهید شد که از شما می خواهد از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید. این کار را انجام دهید ، خواهید دید یک عبارت بازیابی 12 کلمه ای – حتماً آن را یادداشت کنید و یادداشت را ایمن نگه دارید ، زیرا این تنها راه بازیابی وجوه شماست اگر اطلاعات خود را فراموش کنید!

بررسی Bitcoin.com: عبارت بازیابی Bitcoin.com.

کاربر بررسی Bitcoin.com دروغ نمی گوید – پس از اتمام این کار, مراحل نصب کامل است – اکنون می توانید بیت کوین یا بیت کوین کش را ارسال و دریافت کنید!

نحوه ارسال / دریافت بیت کوین?

ارسال و دریافت بیت کوین یا بیت کوین کش نیز با کیف پول مورد نظر بسیار ساده است.

مرحله 1: از صفحه کیف پول ، روی “ارسال“، یا “دريافت كردن“.

بررسی Bitcoin.com: صفحه کیف پول Bitcoin.com.

گام 2: اگر می خواهید بیت کوین ارسال کنید ، قادر خواهید بود اسکن کردن یک کد QR, آدرس کیف پول را به صورت دستی وارد کنید, سکه ها را به کیف پول خود بفرستید, یا آنها را به یکی از مخاطبین خود ارسال کنید.

بررسی Bitcoin.com: صفحه Bitcoin.com هنگام ارسال یا دریافت وجوه.

پس از اتمام این کار ، فقط مقدار بیت کوینی را که می خواهید ارسال کنید انتخاب کنید و معامله را دنبال کنید!

مرحله 3: اگر مایل به دریافت سکه های رمزنگاری هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی “دريافت كردنرا فشار دهید ، و خواهید دید یک کد QR و کلید عمومی کیف پول شما. کد را اسکن کنید ، یا کلید را برای هر کسی که می خواهید Bitcoin یا Bitcoin Cash دریافت کنید کپی و جایگذاری کنید – این تمام!

بررسی Bitcoin.com: صفحه کیف پول Bitcoin.com هنگام دریافت وجه.

همانطور که مشاهده می کنید ، مراحل ارسال و دریافت بیت کوین در واقع انجام می شود بسیار ساده با کیف پول مورد نظر – بیشتر نظرات کاربران Bitcoin.com موافق است!

نتیجه گیری

حالا ، پس – است Bitcoin.com در وهله اول ارزش استفاده دارد?

خوب ، با قضاوت اکثر نظرات کاربران Bitcoin.com در اینترنت پیدا شده است, آره – به شرطی که فقط به فکرت باشی خرید, فروش و ذخیره رمزها, و اگر چیزی غیر از بیت کوین و (یا) بیت کوین کش ندارید.

به طور طبیعی, کیف پول مقداری دارد نقص – همه چیز ، از تعداد کمی از ویژگی های تضمین کننده امنیت ، تا آن فقط دو ارز رمزنگاری شده می تواند آزار دهنده باشد با این اوصاف ، بیشتر کاربران آن موافقند که وقتی بحث ذخیره سازی بیت کوین می شود, مطمئناً این یکی از کیف پول های بهتر و آسان برای استفاده است.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map