Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه خرید رمزهای BitDegree با اتر: ساده ترین راه برای خرید نشانه های BDG

رمزهای BitDegree برای خرید دوره های آنلاین در بستر BitDegree مورد نیاز است. اگر به دنبال یادگیری برخی زبان های برنامه نویسی ، طراحی وب ، تجارت یا سایر مهارت های دیجیتالی هستید ، ممکن است به برخی سکه های BDG نیاز داشته باشید. با این حال ، شما در مورد نحوه خرید رمزهای BitDegree تعجب می کنید؟ خوب ، این راهنما به شما نحوه خرید توکن های BitDegree را با استفاده از ETH آموزش می دهد.

مراحل زیر را دنبال کنید تا از نحوه خرید رمزهای BDG در صرافی های مختلف با استفاده از ETH مطلع شوید.

آیا هیچ اتر برای خرید BitDegree Tokens ندارید؟ نحوه خرید Ethereum با کارت اعتباری و نقل و انتقالات بانکی را بیاموزید.

از کجا می توانید نشانه های BitDegree (BDG) را با Ether (ETH) خریداری کنید?

لازم به یادآوری است که فقط چند پلت فرم تبادل ارز رمزنگاری شده گزینه خرید رمزهای BDG را ارائه می دهد. بخش بزرگی از مبادلات به شما امکان می دهد ETH را واریز کنید ، اما شما قادر به خرید سکه های BDG نخواهید بود بنابراین انتخاب صرافی مناسب بسیار مهم است. و یادگیری نحوه خرید توکن های BitDegree به هیچ وجه کار سختی نیست ، این کار درمورد انتخاب بستر صرافی مناسب برای شماست.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

قبلاً چند BitDegree Token داشته اید؟ یاد بگیرید چگونه یک دوره BitDegree بخرید!

برای کمک به شما در جلب توجه خود در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده ، در زیر برخی از بهترین مبادلات خرید توکن های BitDegree با Ether را توضیح خواهم داد!

HitBTC

HitBTC ویژگی منحصر به فردی را ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد قبل از استفاده از سرویس ، آن را آزمایش کنند. قبل از شروع به معاملات با حجم زیاد ، می توان از یک سیستم عامل دموی داخلی برای آزمایش معاملات استفاده کرد. این یک ابزار ارزشمند برای معامله گران جدید است که باید قبل از معامله نحوه استفاده از سیستم عامل را بیاموزند. HitBTC همچنین پشتیبانی چند زبانه را ارائه می دهد ، در بیشتر مواقع امکان تجارت به زبان مادری شما وجود ندارد. HitBTC یکی از بزرگترین سیستم عامل های مبادله است. و اکثر افراد از زمان نوشتن این مقاله سکه های BDG را در بستر تبادل HitBTC خریداری می کنند. سفارشات شما ممکن است سریعتر پر شوند و شما کنترل بیشتری بر روی قیمتی که می خواهید رمزهای خود را بخرید دارید.

اگر به دنبال یادگیری نحوه خرید رمزهای BitDegree با استفاده از بستر تبادل HitBTC هستید ، یک راهنمای گام به گام در زیر ارائه شده است. با این حال ، هزینه ها بسیار بالا است. بسیار عالی برای افرادی که می خواهند سریع و راحت تجارت کنند بدون اینکه خیلی به هزینه ها اهمیت دهند. علاوه بر این ، HitBTC گزینه خوبی برای معامله گران معمولی است. اگر نیازی نیست ارز رمزنگاری شده خود را به داخل و خارج کیف پول خود منتقل کرده و مرتباً مبادله کنید. HitBTC همچنین از بیش از 50 ارز رمزنگاری شده مختلف پشتیبانی می کند بنابراین تجارت بین ارزهای رمزپایه مختلف مسئله ای نیست.

طرفداران طرفداران

✓ می توانید قبل از استفاده از سیستم عامل ، آن را آزمایش کنید

✓ بسیاری از معامله گران به معنی تجارت سریعتر هستند

support پشتیبانی چند زبانه


منفی ها CONS

✗ Exchange در سال 2015 هک شد

withdrawal هزینه های برداشت بالا

times زمان پاسخگویی به پشتیبانی مشتری کند است

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

IDEX

IDEX به ویژه از نظر تعداد افرادی که از IDEX استفاده می کنند و حجم معاملات یکی از برترین مبادلات غیرمتمرکز است. IDEX از قراردادهای هوشمند برای انجام کلیه معاملات استفاده می کند و فقط به عنوان راهی برای اتصال 2 نفر که می خواهند تجارت کنند ، عمل می کند. و ، IDEX منحصر به شبکه Ethereum است و فقط اجازه تجارت توکن ERC-20 را می دهد. IDEX یک انتخاب بسیار ایمن است زیرا برای به حداکثر رساندن امنیت ساخته شده است. تمام کلیدهای خصوصی رمزگذاری شده اند و تنها در داخل برنامه IDEX قابل دسترسی هستند. علاوه بر این ، IDEX "فراموش می کند" هنگامی که از سیستم خارج شدید کلید خصوصی خود را وارد می کنید بنابراین حتی کمتر احتمال دارد کسی با سرقت کلیدهای خصوصی به وجوه شخصی شما دسترسی پیدا کند.

اگر برای یادگیری نحوه خرید نشانه های BitDegree با استفاده از IDEX اینجا هستید ، می توانید یک راهنمای گام به گام در زیر پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که ، IDEX به غیر از Ethereum به هیچ روش پرداخت دیگری اجازه نمی دهد. به این معنی که اگر به دنبال خرید سکه BDG با استفاده از بیت کوین ، پی پال یا کارت اعتباری خود هستید ، دیگر نمی توانید از طریق IDEX تجارت کنید..

طرفداران طرفداران

variety تنوع گسترده ای از نشانه های ERC-20 از جمله نشانه های BitDegree

✓ بسیار ایمن و از قراردادهای هوشمند استفاده می کند

✓ مبادله غیرمتمرکز است

منفی ها CONS

✗ تا حد زیادی به میزان استفاده از شبکه Ethereum وابسته است

✗ بدون معامله فیات

interface رابط کاربری پیچیده برای کاربران اولین بار

نحوه خرید رمزهای BitDegree (BDG) با اتر (ETH)

HitBTC

مرحله 1: ثبت نام حساب HitBTC توسط با کلیک بر روی این پیوند.

گام 2: پس از ثبت نام می توانید آخرین راهنمای ما در مورد نحوه خرید رمزهای BitDegree را در HitBTC بررسی کنید. در حال حرکت ، باید سپرده گذاری کنید به دنبال این راهنما. می توانید از MyEtherWallet یا کیف پول های دیگر استفاده کنید. مدتی طول خواهد کشید تا ETH در کیف پول HitBTC شما ظاهر شود (زمان نوشتن این مقاله 5 دقیقه طول کشید)

مرحله 3: ETH را از خود منتقل کنید حساب اصلی به شما حساب تجاری.

نحوه خرید نشانه های bitdegree - انتقال BDG

مرحله 4: سکه BDG را در بستر مبادله خریداری کنید. کلیک کنید تبادل. انتخاب کنید ETH. تایپ BDG در جستجو. کلیک کنید روی بازار. مبلغی را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید. کلیک خرید بازار.

نحوه خرید نشانه های bitdegree - بازار

مرحله 5: رمز BDG را به MyEtherWallet یا کیف پول های دیگر توسط آن بکشید به دنبال این راهنما. ممکن است کمی طول بکشد تا نشانه ها به کیف پول شما برسند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

IDEX

مرحله 1: به وب سایت IDEX مراجعه کنید با کلیک بر روی این لینک.

گام 2: کلیک کیف پول جدید به کیف پول خود را ایجاد کنید با استفاده از کیف پول خود را ایجاد کنید این راهنما.

مرحله 3: ETH را به کیف پول IDEX خود واریز کنید با استفاده از این راهنما.

مرحله 4: ETH را از کیف پول خود به کیف پول IDEX منتقل کنید. برای یافتن ETH ، Ether را در نوار جستجو تایپ کنید و ETH – ETHER را جستجو کنید. کلیک سپرده.

نحوه خرید نشانه های bitdegree - سپرده گذاری ETH

مرحله 5: کلیک کنید موازنه > تاریخچه تعادل. یک معامله در انتظار را مشاهده خواهید کرد.

نحوه خرید رمزهای bitdegree - تاریخچه مانده IDEX

پس از انجام معامله ، شما یک پنجره بازشو مانند این دریافت خواهید کرد.نحوه خرید رمزهای bitdegree - سپرده تمام شد

مرحله 6: پس از انجام معامله کلیک مبادلات و تایپ کنید “BDG“به جستجو.

نحوه خرید نشانه های bitdegree - تبادل IDEX

مرحله 7: به پایین پیمایش کنید و در نوع انتخاب “بازار” مقدار BDG مورد نظر برای خرید را تایپ کنید و “کلیک کنیدخرید “.

نحوه خرید توکن bitdegree - خرید BDG

مرحله 8: نشانه های BitDegree خود را پس بگیرید و انتقال دهید با پیروی از این راهنما. نوشتن این مقاله ممکن است مدتی طول بکشد ، حدود 6 دقیقه طول کشید.

نحوه خرید رمزهای BitDegree با اتر: نتیجه گیری

اکنون می توانید از نشانه های خود برای خرید دوره های BitDegree استفاده کنید. خرید Token های BitDegree کار سختی نیست و فقط در صورتی ترسناک به نظر می رسد که قبلاً این کار را نکرده باشید. گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید از هر یک با مزایا و معایب خود انتخاب کنید.

همه گزینه ها شما را به یک نتیجه می رسانند. با این حال ، اگر به سادگی به دنبال یک راه سریع برای خرید نشانه های BDG هستید ، من پیشنهاد می کنم HitBTC ، با حجم معاملات بالا ، بهترین قیمت ، سریع ترین را دریافت خواهید کرد.

ضمناً ، اگر قبلاً نشانه های BDG دارید ، حتما بخوانید که چه کاری می توانید با آنها انجام دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector