Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه رمزهای BitDegree را در وب سایت خود بپذیریم؟

BitDegree ، پلت فرم آموزش گرافیکی ما ، دارای فناوری های بلاکچین است. این به معنای خاص چیست?

خوب ، BitDegree می خواهد یک تجربه یادگیری سرگرم کننده و ایمن ایجاد کنید, به همین دلیل ما این را اجرا کردیم راه حل غیر متمرکز ایمن برای تشویق حامیان مالی با بورس تحصیلی به دانشجویان ما بورسیه می کنند و بلاکچین بدون جعل صادر می کنند گواهینامه ها برای کاربران ما علاوه بر این ، ما رمز اختصاصی خود را داریم که خدمات ما را متصل می کند و سایر شرکت ها نیز می توانند از آن استفاده کنند: رمز BitDegree.

می توانید از صرافی های ارز رمزنگاری شده مانند Coinbase استفاده کنید و آن را به تبدیل کنید ETH.

BitDegree Token چیست?

در حالی که BitDegree در حال آماده سازی بود تا دنیای آموزش و پرورش را با بلاکچین نابود کند, ما ICO خود را در دسامبر 2017 شروع کردیم برای جمع آوری منابع مالی مورد نیاز برای این ماموریت. برای اطمینان از اینکه ما می توانیم پروژه را در اسرع وقت مقیاس بندی و اجرا کنیم تا افراد بیشتری بتوانند به دست آوردن مزایا از آنها ، ما تصمیم گرفته ایم از یک مدل فروش رمز استفاده کنیم. و بنابراین رمز BitDegree ایجاد شد!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

رمز BitDegree نشان دهنده BitDegree است, و می توانید از آن در ازای خدمات BitDegree (و شرکتهای شریک) استفاده کنید. در کل ، وجود دارد 660 میلیون نشانه های BDG در گردش ، 51٪ (336.6 میلیون) از آن به مردم عرضه شده و تا پایان فروش عمومی فروخته شده است. می توانید کل را ببینید توزیع در تصویر زیر:

توزیع رمز bitdegree

توجه داشته باشید به یاد داشته باشید: از آنجا که توکن BitDegree یک ابزار مفید است ، این بدان معنی است که از قوانین مشابه امنیتی نیز پیروی نمی کند. این بدان معنی است که اگر صاحب رمزهای BitDegree هستید, شما نمی کنید:

  • از حقوق سهامدار برخوردار باشید.
  • در تقسیم درآمد شرکت کنید.
  • سود سهام دریافت کنید.

گفته می شود ، حتی اگر فروش گسترده مردم را از دست ندهید ، امروز روش هایی برای کسب رمز BitDegree وجود دارد.

چگونه BitDegree Token بدست می آید?

هدف اصلی BitDegree توانمند سازی دانش آموزان برای یادگیری بیشتر است. ما معتقدیم که بهترین راه برای ایجاد انگیزه در یادگیری ، توانایی دیدن پیشرفت شما و کسب شناخت برای آن است. به همین دلیل است که هنگام یادگیری دوره های آموزشی در بستر BitDegree ، نه تنها می توانید آمار خود را ببینید, آنها را با دوستان خود مقایسه کنید ، اما همچنین تجربه ، سطح و نشانه کسب کنید.

راه اصلی گرفتن نشانه شما در حال تکمیل است نوار یادگیری 7 روزه و دسترسی به صندوق پاداش که در آن جوایزی مانند امتیاز XP یا رمزها پنهان می شوند.

سینه bitdegree با پاداش

اکنون ، هنگامی که توکن دریافت می کنید ، بلافاصله به رمز بلاکچین تبدیل نمی شوند ، اما می توانید هنگام خرید دوره جدید (توکن) از آنها به عنوان تخفیف استفاده کنید. تغییرات ارزش در بازار) این سحر و جادو اتفاق می افتد اگر 50000 توکن BDG جمع آوری کنید.


پس از داشتن 50000 رمز BDG ، می توانید آنها را به Ethereum ارسال کنید کیف پول. بنابراین در بستر BitDegree ، شما نه تنها یاد می گیرید بلکه درآمد کسب می کنید (اگر چیزهای زیادی یاد بگیرید)!

استفاده از BDG Tokens به عنوان تخفیف برای سایر خدمات

از نشانه های BitDegree نه تنها می توانید در بستر BitDegree بلکه در وب سایت های شراکت نیز استفاده کنید. چگونه کار می کند؟ خوب ، اگر شخصی توکن های BitDegree را در این سیستم عامل بدست آورده باشد ، می تواند از یک لینک شریک پیروی کند و از این نشانه ها به عنوان تخفیف برای خدمات وب سایت شریک استفاده کند.

یک مثال خوب این است BitDegree و مشارکت هاستینگر. هاستینگر با BitDegree موافقت کرده است که لیست خاصی از خدمات موجود با a تخفیف برای کاربران BitDegree (برای یک دوره خاص) در صورت موافقت با استفاده از نشانه های BDG:

  • میزبانی وب یا VPS ؛
  • پشتیبان گیری روزانه
  • نام دامنه ، محافظت از حریم خصوصی ، انتقال ؛
  • نصب SSL.

چگونه برای هاستینجر مفید است؟ خوب ، BitDegree یک دارد دوره های فراوانی که مخاطبان اصلی میزبان را مورد توجه قرار می دهد: شروع به توسعه دهندگان وب و دارندگان وب سایت. این دانش آموزان شروع به یادگیری در مورد وب سایت ها ، میزبانی خود می کنند و مکانی را می خواهند که بتوانند آموخته های خود را به طور عملی پیاده سازی کنند. اینجاست که هاستینجر با خدمات خود وارد بازار می شود.

آیا این شرکت های شریک در دوره ها حرفی برای گفتن دارند? آره! آنها حتی می توانند دوره خاصی ایجاد کنند که مخاطبان مورد علاقه آنها باشد ، آنها را با یک دوره و بعداً جذب و آموزش دهد با تخفیف به آنها پاداش دهید از طریق توکن های BitDegree کسب شده.

سایر وب سایت ها چگونه می توانند تخفیف ها را با رمزهای BitDegree اعمال کنند?

اگر شرکتی هستید که می خواهید مخاطبان هدف خود را از طریق BitDegree جذب کنید و به آنها اجازه دهید تخفیف هایی با رمزهای BitDegree داشته باشند ، یک راه حل وجود دارد. شما نیاز دارید با ما تماس بگیرید در مورد آن و بعداً راه حل CoinPayments.net را در وب سایت خود پیاده سازی کنید. می توانید آموزش کامل نحوه انجام آن را بیابید اینجا.

اگر در مورد روند کار سوالی دارید, می توانید از طریق این ایمیل با ما تماس بگیرید: [ایمیل محافظت شده].

وقت شریک شدن است!

در حالی که رمز BitDegree بیشتر در وب سایت BitDegree, شما هم می توانید بخشی از آن باشید. مخاطبان اصلی خود را از طریق دوره ها جذب کنید ، اطلاعات لازم را به آنها بیاموزید و با تخفیف خدمات خود به آنها پاداش دهید.

با BitDegree شریک شوید ، و بیایید با هم انقلابی در آموزش ایجاد کنیم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector