Bitstamp در مقابل Kraken: آیا باید دنبال Bitstamp باشید یا Kraken؟

سلام ، تازه کارهای رمزنگاری! شما در مورد ارزهای رمزپایه س questionsالات زیادی دارید ، نه؟ اما اشکالی ندارد ، من پاسخهای زیادی دارم!

یادگیری ارز رمزنگاری شده مانند خوردن یک همبرگر غول پیکر است. سعی نمی کنید یک همبرگر غول پیکر را در یک دهان بخورید ، درست است؟ لقمه های کوچک زیادی خواهید گرفت خیلی زود ، همبرگر از بین خواهد رفت!

امروز ، نیش های کوچکی که خواهید خورد Kraken و Bitstamp است. هر دو مبادله ارز رمزنگاری شده هستند. صرافی ارز رمزنگاری شده مشاغلی است که به شما امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه را می دهد. به عنوان یک تازه کار ، مهم است که برای شروع صرافی مناسب را انتخاب کنید. تجارت در صرافی مناسب ، تجربه رمزنگاری شما را بسیار سرگرم کننده تر خواهد کرد!

بنابراین ، کدام یک بهتر است ، Bitstamp یا Kraken؟ پس از مطالعه این راهنما ، می توانید تصمیم بگیرید که ارز مناسب برای شما بهترین است. در این راهنما ، من در مورد تمام ویژگی های هر سیستم عامل به شما می گویم. من همچنین در مورد تفاوت ها و شباهت های این دو صحبت خواهم کرد. من حتی به شما می گویم که کدام یک به نام یک هیولای غول پیکر دریایی نامگذاری شده است!

بیایید با یک نگاه سریع به نحوه شروع Bitstamp و Kraken شروع کنیم …

Bitstamp vs Kraken: History

سال 2011 برای ارزهای رمزپایه سال جالبی بود. خبر خوب این بود که قیمت یک بیت کوین (BTC) برای اولین بار به یک دلار آمریکا رسید. مردم شروع به دیدن اهمیت ارز رمزنگاری شده کردند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

خبر بد این بود که بزرگترین تبادل رمزنگاری جهان ، Mt. Gox ، هک شد. این باعث شد بسیاری از مردم فکر کنند که نمی توانند به ارز رمزپایه اعتماد کنند.

سه مرد جوان موفقیت بیت کوین و شکست Mt. Gox آنها تصمیم گرفتند که ارزهای رمزنگاری شده به مبادلاتی نیاز دارند که مردم بتوانند به آنها اعتماد کنند. یکی از این افراد کراکن را تأسیس کرد در حالی که دو نفر دیگر Bitstamp را تأسیس کردند. در اینجا داستان های آنها وجود دارد؛

داستان Bitstamp

bitstamp vs kraken

Nejc Kodric و Damian Merlak Bitstamp را در وطن خود ، اسلوونی تأسیس کردند. آنها می خواستند بستری را ایجاد کنند که کاربران بتوانند به همان اندازه اعتمادشان به بانک انگلیس یا بورس اوراق بهادار نیویورک به آن اعتماد کنند.

برای انجام این کار ، آنها برخی از عملیات Bitstamp را در سال 2013 به انگلستان منتقل کردند. آنها امیدوارند که اقامت در یکی از مراکز مالی و حقوقی اروپا به کاربران کمک کند تا به Bitstamp اعتماد کنند. با این حال ، انگلیس هیچ قانونی برای ارزهای رمزپایه نداشت. این بدان معنی بود که Bitstamp باید قوانین خاص خود را تنظیم کند.

مهر بیت با این حال ، انگلیس هیچ قانونی برای ارزهای رمزپایه نداشت. این بدان معنی بود که Bitstamp باید قوانین خاص خود را تنظیم کند.


مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که مردم واقعاً به مشاغلی که قوانین خود را تشکیل می دهند اعتماد ندارند! کودریک و Merlak شروع به جستجوی کشوری کردند که قوانینی برای هدایت فروش ارزهای رمزپایه داشته باشد. دیوید مارکوس ، رئیس سابق PayPal ، لوکزامبورگ را پیشنهاد داد.

در سال 2016 ، Bitstamp به لوکزامبورگ نقل مکان کرد و اولین صرافی رمزنگاری دارای مجوز ملی در جهان شد. این بدان معنی است که Bitstamp باید قوانینی مانند سایر موسسات مالی در لوکزامبورگ دنبال کند. مجوز در لوکزامبورگ به معنای مجوز Bitstamp در 28 کشور اتحادیه اروپا است.

وزیر دارایی لوکزامبورگ نامیده می شود این معامله “یک نقطه عطف برای بیت کوین و ارز دیجیتال در اروپا” است. خیلی باحاله ، درسته؟ اما کراکن چطور؟?

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

داستان کراکن

bitstamp vs kraken

کراکن توسط جسی پاول در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا تاسیس شد. پاول به دفاتر کوه رفته بود. Gox در ژاپن بود و از آنچه دیده بود شوکه شد. کوه Gox سازماندهی ضعیفی داشت و در واکنش به مسائل کاربران کند عمل می کرد. او فهمید که ارزهای رمزنگاری شده شکست می خورند ، مگر اینکه مبادلات آنها بهتر انجام شود.

مانند Bitstamp ، Kraken نیز ایجاد شده است تا یک کاربر مبادله ای باشد که بتواند اعتماد کند. پاول می خواست که کاربران بتوانند نحوه کار کراکن را ببینند. وی همچنین خواست کاربران بدانند که پول آنها در Kraken بی خطر است.

برای این کار ، کراکن داوطلب یک حسابرسی برای اثبات میزان ذخایر در سال 2014 شد. این بدان معنی است که به کسی (استفان توماس) از خارج از تجارت اجازه می دهد تا امور مالی بورس را آزمایش کند. کراکن آزمون را پشت سر گذاشت.

کراکن با موسسات مالی بزرگ در اروپا و آسیا ارتباط برقرار کرده است. همچنین سایر مشاغل رمزنگاری مانند آن را نیز خریداری کرده است CryptoWatch و گلایدرا. در سال 2016 ، کراکن سه صرافی سکه ، Coinsetter ، Cavirtex و CleverCoin خریداری کرد. خرید Coinsetter و Cavirtex به رشد کراکن در آمریکای شمالی کمک کرد و CleverCoin باعث قدرتمندتر شدن آن در اروپا شد.

درست مانند هیولای غول پیکر دریایی ، از این نام گرفته است ، کراکن دارای بازوهای طولانی است که به سراسر اقیانوس های جهان می رسد!

Bitstamp و Kraken اکنون دو مورد از قدیمی ترین و معتبرترین مبادلات ارزهای رمزپایه هستند. هر کدام از مبادلات بزرگتر است ، Bitstamp یا Kraken؟ برای حل این مسئله ، باید اعداد را بررسی کنیم …

Bitstamp vs Kraken: اندازه

بهترین راه برای بررسی اندازه مبادله ارز رمزنگاری شده ، بررسی حجم معاملات 24 ساعته آن است. حجم معاملات صرافی کل مقدار ارز رمزپایه ای است که در یک روز خریداری و فروخته می شود. معمولاً به عنوان مبلغ دلار آمریکا یادداشت می شود. در زیر حجم معاملات Bitstamp و Kraken در تاریخ 18/4/18 وجود دارد.

این اعداد چگونه با بقیه بازار مقایسه می شوند?

حجم معاملات 24 ساعته کلیه صرافی های ذکر شده در coinmarketcap.com برای 18/4/18 بیش از 18 میلیارد دلار بود. این به کراکن می دهد و Bitstamp در مورد از بازار کراکن است دارای رتبه به عنوان دوازدهمین صرافی بزرگ در بازار و Bitstamp چهاردهم است.

بنابراین ، کراکن بزرگتر است ، اما نه زیاد. اگر کراکن مک دونالد باشد ، بیت استامپ Burger King است!

اندازه هنگام انتخاب مبادله رمزنگاری خیلی مهم نیست. ارزهایی که صرافی ارائه می دهد هر چند هستند. بیایید نگاهی به ارزهای ارائه شده توسط Bitstamp و Kraken

Bitstamp vs Kraken: ارزها

هر دو صرافی خدمات ارزی مختلفی را ارائه می دهند بنابراین من این بخش را به قطعات کوچک لقمه تقسیم می کنم!

تجارت ارز فیات

یکی از اولین مواردی که باید در مورد هر مبادله رمزنگاری بدانید این است که آیا می توانید با استفاده از ارزهای فیات تجارت کنید یا خیر.

توجه: ارز فیات هر ارزی است که توسط دولت پشتیبانی شود. آنها ارزهای قانونی کشورها هستند. نمونه ارزهای فیات دلار آمریکا ، یوان چین و ین ژاپن است.

به عنوان یک مبتدی ، بهتر است صرافی را انتخاب کنید که معاملات فیات را با واحد پول کشوری که در آن زندگی می کنید ارائه دهد. این بدان معناست که قبل از شروع تجارت نیازی به داشتن ارز رمزپایه یا بازدید از صرافی دیگری نخواهید داشت.

Bitstamp و Kraken هر دو معاملات ارزی فیات را ارائه می دهند. در اینجا ارزهای فیاتی وجود دارد که می توانید در هر صرافی استفاده کنید.

 • کراکن: دلار آمریکا (USD) ، دلار کانادا (CAD) ، ین ژاپن (JPY) ، پوند انگلیس (GBP) و یورو (EUR).
 • Bitstamp: دلار آمریکا (دلار آمریکا) و یورو (یورو).

  نکته سریع: شما همچنین می توانید از پوند انگلیس و فرانک سوئیس در Bitstamp استفاده کنید اما قادر به تجارت با آنها نخواهید بود. قبل از اینکه بتوانید با آنها معامله کنید ، به دلار یا یورو تبدیل می شوند.

بنابراین ، هر دو سیستم عامل امکان تجارت با ارزهای فیات را دارند اما بهترین انتخاب ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد?

انتخاب ارز رمزنگاری شده

می توانید با 17 ارز رمزپایه مختلف در Kraken معامله کنید. آن ها هستند:

 • بیت کوین (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • داش (DASH)
 • EOS (EOS)
 • Litecoin (LTC)
 • اوگور (REP)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • اتریوم (ETH)
 • گنوز (GNO)
 • خربزه (MLN)
 • اتصال به اینترنت (USDT)
 • Dogecoin (XDG)
 • مونرو (XMR)
 • Ripple (XRP)
 • Zcash (ZEC)
 • Stumlar Lumens (XLM)
 • Iconomi (ICN)

می توانید با 5 ارز رمزنگاری شده مختلف در Bitstamp معامله کنید. آن ها هستند؛

 • بیت کوین (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • اتریوم (ETH)
 • Ripple (XRP)

کراکن دارد 57 جفت های تجاری منحصر به فرد. Bitstamp فقط دارد 11.

توجه: جفت معاملاتی دو ارز است که قابل معامله است. این تجارت مانند ارزهایی که در فرودگاه می بینید دارای نرخ ارز خواهد بود. یک مثال از یک جفت معاملاتی که Bitstamp ارائه می دهد ، 1 BTC = 7،965.56 USD است. هر ترکیبی از ارزها یک جفت تجاری نخواهد بود. به عنوان مثال ، Bitstamp نرخ ارز Ethereum به Litecoin را ارائه نمی دهد.

Bitstamp در مقابل Kraken؟ کراکن در اینجا برنده آشکار است. انتخاب معاملات ارز و جفت آن بسیار بهتر از Bitstamp است.

Kraken همچنین به کاربران پیشرفته تر ، انتخاب بهتری از انواع تجارت را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، Kraken معاملات حاشیه ای ، بسته شدن مشروط و معاملات خودکار را ارائه می دهد. نمی دانید معنی هر کدام از اینها چیست؟ خوب ، تمام آنچه شما باید بدانید این است که این ویژگی ها برای مبتدیان نیست! با این حال ، گزینه های پیشرفته معاملات باعث محبوبیت کراکن در بین معامله گران باتجربه می شود.

شما در مورد تجارت موبایل چه می پرسید?

Bitstamp vs Kraken: برنامه های موبایل

هر دو صرافی پیشنهاد تجارت با برنامه های تلفن همراه را دارند. شما فقط می توانید از Kraken در iOS استفاده کنید اما می توانید از Bitstamp در iOS و Android استفاده کنید. برنامه Bitstamp از شهرت بهتری برخوردار است زیرا برنامه Kraken می تواند حشره دار و غیرقابل اعتماد باشد.

اکنون می دانید که با چه ارزهایی می توانید معامله کنید ، چه نوع معاملاتی را می توانید انجام دهید و از چه دستگاه هایی می توانید استفاده کنید. در مرحله بعدی ، بیایید نگاهی به هزینه های Kraken و Bitstamp بیندازیم.

Bitstamp vs Kraken: هزینه ها

هزینه هایی که کاربران می پردازند بسته به محل زندگیشان بسیار متفاوت است. هزینه ها نیز بسته به اینکه معامله گران ارزهای فیات از آن استفاده می کنند و اندازه تجارت می توانند متفاوت باشند.

هزینه های کراکن

هزینه های کراکن از کمترین هزینه های موجود در بازار است. در بیشتر معاملات ، خریدار از شما کسر می شود 0.16٪ و فروشنده کسر می شود 0.26٪. هزینه های کراکن نه تنها پایین است بلکه ساده هم هستند. خبر خوب برای مبتدیان!

کراکن برای سپرده های ارز رمزپایه هزینه ای دریافت نمی کند. برخی از سپرده های فیات رایگان هستند اما بیشتر آنها هزینه کمی دارند. به عنوان مثال ، اگر در SEPA (منطقه پرداخت یورو) زندگی می کنید ، سپرده های یورو رایگان است. با این حال ، اگر در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنید ، برای سپرده های دلار آمریکا 5 دلار کارمزد دریافت می شود. برداشت ارزهای فیات و ارزهای رمزپایه نیز هزینه های کمی به آن متصل است.

هزینه های Bitstamp

هزینه های Bitstamp مشابه هزینه های Kraken است. درک آنها کم و ساده است. اتهامات Bitstamp 0.25٪ برای کلیه معاملات زیر 20،000 دلار.

Bitstamp برای برخی از سپرده های فیات و برداشت بیشتر هزینه می برد. مانند کراکن ، Bitstamp بابت سپرده های یورو در SEPA هزینه ای دریافت نمی کند. با این حال ، حداقل 7.5 دلار برای سپرده های دلار آمریکا هزینه می گیرد. Bitstamp برای برداشت ارزهای رمزنگاری شده هزینه ای دریافت نمی کند.

Bitstamp و Kraken هر دو هزینه کمتری نسبت به سایر مبادلات رمزنگاری دارند. در Bitstamp vs Kraken: Fees ، همه برنده هستند! مهمتر از همه ، آنها ساده هستند. به عنوان یک مبتدی ، ساده و ساده نگه داشتن مسائل مهم است.

بنابراین ، استفاده از آن ساده تر است ، Bitstamp یا Kraken?

Bitstamp vs Kraken: کاربرپسندی

نه Bitstamp و نه Kraken برای مبتدیان طراحی نشده اند. هر دو دارای طرح و ویژگی هایی هستند که به راحتی افراد تازه وارد را گیج می کند. اما کدام بهتر است?

Kraken سه سطح تجارت را ارائه می دهد. آن ها هستند؛ ساده ، متوسط ​​و پیشرفته. Kraken همچنین دارای بخش راهنمای بسیار مفیدی است صفحه نخست. من توصیه می کنم که مبتدیان فقط از تنظیمات تجارت ساده استفاده کنند. قبل از اقدام به استفاده از سایت باید قسمت راهنما را نیز مطالعه کنید. همانطور که در زیر می بینید ، صفحه آرایی Kraken نیز کاملاً ساده است.

سکوی تجاری Kraken

سرویس Bitstamp به کاربران خود بسیار ساده تر از Kraken است. استفاده از مبتدیان برای Bitstamp آسان تر خواهد بود زیرا گزینه های ارزی کمتری دارد و گزینه های معاملاتی کمتری دارد. همچنین دارای یک صفحه راهنمای دقیق با پاسخ به تمام سوالات متداول در مورد سیستم عامل است.

در حالی که Bitstamp یک پلت فرم خوب طراحی شده است ، اما طرح بندی صفحه آن ممکن است برای برخی از مبتدیان کمی گیج کننده باشد. این یک تصویر از صفحه Tradeview آن است.

صفحه بازنگری Bitstamp

Bitstamp در مقابل Kraken؟ در این بخش ، هیچ برنده ای وجود ندارد! هر دو سیستم عامل احتمالاً برای افراد تازه وارد کمی پیشرفته هستند. برای یک تازه کار کاملاً ، جایی مثل Coinbase ممکن است مکان بهتری برای شروع باشد. با این حال ، اگر در تجارت رمزنگاری جدی هستید ، Bitstamp و Kraken مکان های خوبی برای یادگیری هستند.

مهمترین سوالی که هر معامله گر هنگام انتخاب صرافی می پرسد این است که امنیت آن چقدر است?

Bitstamp vs Kraken: امنیت

هر دو صرافی با چند مشکل روبرو شده اند و هر دو مجبور شده اند سخت کار کنند تا ثابت کنند که ایمن نیستند.

آیا Kraken امن است?

کراکن هرگز هک نشده است و تقریباً همه ارزهای خود را آفلاین نگه می دارد. همچنین به کاربران احراز هویت دو عاملی برای حساب هایشان ارائه می دهد.

توجه: احراز هویت دو عاملی است که حساب کاربر دارای دو نوع رمز عبور است.  

کراکن برای جلوگیری از تقلب و سو mis استفاده از قوانین “مشتری خود را بشناسید” را دنبال می کند. با این حال ، کراکن تلاش کرده است تا با تعداد زیادی از کاربران خود کنار بیاید. بسیاری از آنها به دلیل کندی زمان معاملات و از دست دادن وجوه خود شکایت کرده اند.

در مه 2017 ، کراکن مجبور شد با حمله DDoS مقابله کند. کاربران قادر به انجام معاملات نبودند و ضرر کردند.

توجه: حمله DDoS جایی است که سایتی توسط درخواست های جعلی بیش از حد بار می شود و برای کاربران واقعی خود به درستی کار نمی کند. حمله DDoS حتی می تواند باعث خرابی سایت شود.

کراکن در ژانویه 2018 برای رفع مشکلاتی که داشت آفلاین بود.

آیا Bitstamp بی خطر است?

Bitstamp از بهترین امنیت در بازار برخوردار است. این کلیه دارایی های دیجیتالی خود را به صورت آفلاین نگه می دارد و توسط حسابداران ارنست و یانگ مورد بازرسی قرار گرفته است. Bitstamp همچنین احراز هویت دو عاملی را به کاربران ارائه می دهد.

با این حال Bitstamp هک شده است. در ژانویه 2015, 19000 BTC از Bitstamp به سرقت رفته است. تیم Bitstamp سریع واکنش نشان داد و کل سیستم برای حفظ ایمنی سیستم عامل بازسازی شد. هیچ مشتری وجهی را از دست نداد.

Bitstamp در اینجا برنده است. امنیت وجوه مشتری را در درجه اول قرار می دهد و در صورت بروز مشکل سریعاً عملیاتی می شود. Kraken همچنین یک بستر تجارت امن را ارائه می دهد اما هنوز در خدمات مشتری مشکل دارد.

شما اکنون همه آنچه را که ارزش دانستن در مورد این دو غول رمزنگاری را دارد ، می دانید. شما چی فکر میکنید؟ قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام ارز برای شما بهترین است ، بیایید یک مرور سریع داشته باشیم …

Bitstamp vs Kraken: Final Thoughts

Kraken vs Bitstamp یک مسابقه عالی است. هر دو مبادله مورد احترام هستند ، سیستم عامل های بین المللی با میلیون ها مشتری خوشحال.

Kraken پیشنهادات و هزینه های بی نظیری را ارائه می دهد. این ویژگی از تجارت کافی برخوردار است تا کاربران را از هر سطح تجربه علاقه مند کند. اگر مبتدی و یادگیرنده سریع هستید ، Kraken مکان مناسبی برای شروع است.

Bitstamp یک بستر بسیار امن و مشتری مدار است. از کاربران می خواهد همانقدر که به بانک خود اعتماد دارند به آن اعتماد کنند. هزینه های آن کم است ، بنابراین مکان خوبی برای شروع تجارت است (به خصوص اگر در اتحادیه اروپا زندگی می کنید). برای یک مبتدی ، استفاده از ویژگی های Bitstamp احتمالاً آسان تر از Kraken است.

دنیای مبادلات رمزنگاری به سرعت تغییر می کند. سکوها می آیند و می روند اما به نظر می رسد این دو برای ماندن در اینجا هستند. انتخاب باشماست. Bitstamp vs Kraken ، برنده شما کیست؟ تجارت مبارک!

آیا با Bitstamp یا Kraken معامله کرده اید؟ نظر خود را به من اعلام کن!

آیا دوست دارید درباره کراکن اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ بررسی کنید کراکن چیست؟ مرور!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map