Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Bittrex vs Poloniex: گزینه بهتر چیست؟

سلام به همه شما مبتدیان بیت کوین ، طرفداران رمزنگاری و معامله گران تازه وارد to به این راهنمای Bittrex vs Poloniex خوش آمدید!

خرید و فروش ارزهای رمزپایه برای بسیاری از افراد سود زیادی به همراه داشته است. بیشتر از 23 میلیارد معاملات ارزهای رمزنگاری شده دلار آمریکا (USD) طی 24 ساعت گذشته به پایان رسید! مکانهایی که تمام این معاملات در آنها اتفاق می افتد در صرافی های ارز رمزنگاری شده است.

بسیاری از مبادلات رمزنگاری مختلف برای انتخاب وجود دارد. به عنوان یک مبتدی ، شما باید اولین مبادله رمزنگاری خود را با دقت زیادی انتخاب کنید. شما به یک تبادل نیاز دارید که استفاده از آن ایمن و ساده باشد. انتخاب صرافی مناسب معرفی کاملی در معاملات رمزنگاری به شما می دهد. در این راهنما ، من دو مبادله رمزنگاری را مقایسه خواهم کرد: Bittrex vs Poloniex.

من قصد دارم همه آنچه را که باید در مورد Bittrex vs Poloniex بدانید را برای شما بیان کنم. خواهید فهمید که آنها چه نوع مبادله ای هستند ، برای چه کسی طراحی شده اند و چه خدماتی را ارائه می دهند. همچنین خواهید فهمید که هزینه خدمات آنها چقدر است و استفاده از آنها تا چه اندازه ایمن است. با پایان این راهنمای Bittrex vs Poloniex ، شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از این مبادلات رمزنگاری برای شما بهتر است.

اولین چیزی که باید در مورد Bittrex vs Poloniex درک کنید این است که آنها چه نوع مبادله ای هستند. برای پاسخ به این سوال ، شما باید به ماشین زمان من بروید. ما در حال بازگشت به سال 2014 هستیم!

ریشه های Bittrex

Bittrex یک مبادله رمزنگاری شده است که توسط Bill Shihara ، Richie Lai و Rami Kawach در سال 2014 تاسیس شده است. مقر آن در سیاتل ، ایالات متحده آمریکا است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Bittrex در مقابل Poloniex

یک اتفاق دیگر در سال 2014 رخ می دهد. بزرگترین تبادل رمزنگاری جهان ، Mt. Gox ، ورشکست شد صرافی قبل از اینکه از کار بیفتد ، چندین بار هک شد. دور و بر 200000 بیت کوین دزدیده شده بود. سقوط چنین صرافی بزرگی سرمایه گذاران رمزنگاری را ترساند.

بنیانگذاران Bittrex می دانستند که ارز رمزنگاری شده به مبادلات امن تری احتیاج دارد. آنها این را می دانستند زیرا همه آنها به عنوان متخصص امنیت در آمازون و مایکروسافت کار کرده بودند! Shihara ، Lai و Kawach سه گانه عالی برای ساخت یک بورس رمزنگاری بودند که مشتریان می توانند به آن اعتماد کنند.

در سال 2014 ، مردم تصور می کردند که تجارت ارزهای رمزپایه کاری خطرناک است. معامله گران رمزنگاری یا شجاع یا احمق دیده می شدند. مبادلاتی مانند Bittrex همه اینها را تغییر داد. اکنون ، معاملات رمزنگاری برای همه مناسب است. بنابراین ، در مورد Poloniex چه می کنید?

مبانی Poloniex

Bittrex در مقابل Poloniex

Poloniex یک مبادله رمزنگاری شده است که توسط Tristan D’Agosta در سال 2014 تأسیس شده است. مقر آن در دلاور ، ایالات متحده آمریکا است.


D’Agosta یک نوع تاجر متفاوت با بچه های Bittrex است. وی به عنوان آهنگساز مستقل کار کرده و دارای مدرک موسیقی از دانشگاه راتگرز است. او یک بار شرکتی به نام Polonius Sheet Music را اداره کرد! این فقط تأیید می کند که رمزنگاری برای همه مناسب است!

در فوریه 2018 ، D’Agosta صرافی را به Circle Internet Financial Ltd. یک حلقه توسط بانک گلدمن ساکس پشتیبانی می شود.

Bittrex تیم باتجربه تری دارد اما Bittrex احتمالاً تیمی باتجربه تر از بیشتر استارت آپ های رمزنگاری دارد! هر دو سیستم عامل در چهار سالی که از شکل گیری آنها گذشته بسیار محبوب شده اند. اما کدام بزرگتر است؟ بیایید بفهمیم …

Bittrex در مقابل Poloniex

اندازه

برای اندازه گیری مبادله رمزنگاری باید به اعداد نگاه کنید. یکی از مهمترین اعداد برای مبادله رمزنگاری ، حجم معاملات 24 ساعته آنهاست.

توجه داشته باشید: حجم معاملات 24 ساعته صرافی این است که چه مقدار ارز رمزپایه در یک روز در سیستم عامل خرید و فروش می شود. عدد معمولاً به دلار آمریکا محاسبه می شود.

بیایید حجم معاملات Bittrex vs Poloniex را در 8 مه 2018 بررسی کنیم:

این خیلی تجارت است! همانطور که مشاهده می کنید ، معاملات بیشتری در Bittrex انجام شده است. کاربران Bittrex حدود 30٪ رمز ارز بیشتری نسبت به کاربران Poloniex معامله کردند. Bittrex و Poloniex چگونه با بورس های دیگر بازار مقایسه می شوند?

CoinMarketCap اطلاعات بیش از 200 مبادله رمزنگاری را فراهم می کند. کل حجم معاملات 24 ساعته کلیه این صرافی ها در تاریخ 05/08/18 بوده است 23،394،415،076 دلار آمریکا. این بدان معناست که هر دو صرافی هر کدام فقط حدود 2٪ از بازار را تشکیل می دهند. اگرچه این باعث می شود که مبادلات کوچک به نظر برسد ، اما هر دو در لیست CoinMarketCap بسیار بالا هستند. Bittrex به عنوان درجه بندی می شود دوازدهم بزرگترین صرافی و Poloniex فقط پشت در است پانزدهم محل.

معامله گران Bittrex و Poloniex تولید می کنند صدها هزار معاملات هر روز.

مقایسه نمودار Bittrex و Poloniex

منبع: cryptocoincharts

Poloniex امروز به اندازه Bittrex بزرگ نیست ، اما شما باید فردا دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا این هنوز درست است. اعداد می توانند به سرعت در دنیای رمزنگاری تغییر کنند!

اکنون این اعداد را مشاهده کرده اید ، بیایید نگاهی به ارزهای ارائه شده Bittrex و Poloniex بیندازیم …

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

ارزها

صرافی های مختلف ارزهای مختلفی را برای تجارت ارائه می دهند. قبل از ثبت نام ، بهتر است بدانید که معاملات ارزی توسط صرافی ارائه می شود. Bittrex و Poloniex فقط تجارت ارز رمزنگاری را ارائه می دهند. این بدان معناست که شما نمی توانید از ارزهای فیات برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه استفاده کنید.

توجه داشته باشید: ارز فیات ارزی است که به طور قانونی توسط دولت ملی پشتیبانی می شود. آنها واحد پول کشورها هستند. به عنوان نمونه ارزهای فیات می توان به دلار آمریکا (USD) ، پوند انگلیس (GBP) و یوان چین (CNY) اشاره کرد..

Bittrex به کاربران این امکان را می دهد تا حساب های خود را از طریق انتقال وجه با استفاده از دلار آمریکا تأمین کنند. با این حال ، Bittrex این گزینه را فقط به کاربرانی ارائه می دهد که بودجه حساب های خود را با بیش از 100000 دلار آمریکا. افراد تازه وارد این کار را انجام نمی دهند!

نزدیکترین چیزی که هر دو سیستم عامل به معاملات ارز فیات ارائه می دهد USD Tether است. USDT یک ارز رمزنگاری شده است که توسط دلار واقعی آمریکا پشتیبانی می شود. برای هر USDT ، دلار واقعی در ایالات متحده ذخیره می شود اتصال به اینترنت.

متأسفانه ، Tether مشکلی را در مورد چگونگی خرید اولین ارز رمزنگاری شده حل نمی کند. تازه کارها تقریباً همیشه اولین خرید ارز رمزنگاری شده را با ارز فیات انجام می دهند. این بدان معناست که شما احتمالاً قبل از استفاده از Bittrex یا Poloniex برای خرید ارز رمزنگاری شده ابتدا باید به صرافی دیگری مراجعه کنید.

من توصیه می کنم Coinbase برای مبتدیان برای خرید ارز فیات.

پس از خرید رمزنگاری از صرافی دیگر ، می توانید با Poloniex و Bittrex معامله کنید. آنچه که این پلت فرم در معاملات فیات کم کرده اند با انتخاب ارزهای رمزپایه جبران می کنند. بیایید Poloniex و Bittrex را برای انتخاب سکه مقایسه کنیم …

Bittrex vs Poloniex Coin Selection

انتخاب سکه Bittrex

Bittrex به دلیل انتخاب گسترده ارزهای رمزپایه معروف است. سکه های زیادی در Bittrex موجود است که نمی توانم همه آنها را در اینجا لیست کنم. صرافی برای همه سکه های معروف مانند Bitcoin (BTC) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) و Ether (ETH) تجارت ارائه می دهد. Bittrex همچنین تجارت با سکه های کمتر محبوب مانند Polymath (POLY) ، eBoost (EBST) ، Siacoin (SC) و Factom (FCT) را ارائه می دهد..

Bittrex پیشنهاد می دهد 258 جفت های مختلف معاملات ارزهای رمزنگاری شده.

توجه داشته باشید: جفت های معاملاتی دو ارزی هستند که نرخ ارز برای آنها ارائه می شود. به آن فکر کنید مانند رفتن به فرودگاه و مبادله دلار آمریکا با یورو در دفتر تغییر.

برخی از منتقدان Bittrex فکر می کنند همه این انتخاب چیز بدی است. افراد مبتدی می توانند به راحتی با تعداد زیادی سکه ارائه شده گیج شوند. همه سکه های موجود در Bittrex ارزش سرمایه گذاری ندارند.

انتخاب سکه Poloniex چگونه مقایسه می شود?

انتخاب سکه Poloniex

برخلاف Bittrex ، Poloniex صدها سکه ارائه نمی دهد ، اما مقدار زیادی ارائه می دهد. Poloniex پیشنهاد می دهد 97

جفت های مختلف تجاری. ارزهای رمزپایه معروف تر ، مانند بیت کوین و تتر ، در دسترس ترین جفت معاملات هستند. بیت کوین دارد 43 جفت های تجاری منحصر به فرد به خودی خود. انتخاب سکه های موجود به اندازه کافی بزرگ است که افراد تازه وارد می توانند با آنها تجارت کنند ، اما نه آنقدر که گیج شوند.

این یک راهنمای Bittrex vs Poloniex برای مبتدیان است. به همین دلیل ، من فکر می کنم Poloniex بهترین انتخاب ارزهای رمزپایه را دارد زیرا انتخاب کمتری دارد. انتخاب ارزهای موجود در Bittrex چشمگیر است اما برای مقابله با یک مبتدی بسیار زیاد است.

حال بیایید ببینیم که هر پلت فرم برای خرید و فروش ارز رمزنگاری شده از کاربران خود چه هزینه هایی را charges

هزینه ها

برای معامله گران جدید مهم است که بتوانند درک کنند بورس برای معاملات چیست و چرا. من ابتدا در مورد هزینه Bittrex ، سپس هزینه Poloniex برای شما صحبت خواهم کرد.

هزینه های Bittrex

بهترین چیز در مورد هزینه های Bittrex این است که درک آنها واقعاً آسان است. از هر معامله هزینه ای دریافت می شود 0.25٪ از مقدار تجارت. این بدان معنی است که برای معاملات کوچک یا بزرگ ، کارمزد ثابت می ماند. ساده!

هزینه کمیسیون تجارت Bittrex در مقابل Poloniex Bittrex

هزینه Bittrex | منبع: bittrex

هزینه های Poloniex

کارمزد Poloniex به روشی متفاوت با هزینه Bittrex کار می کند. این به این دلیل است که هزینه های Poloniex براساس اندازه تجارت و اینکه آیا شما یک سازنده یا یک گیرنده هستید تصمیم گیری می شود. با این حال ، هزینه هایی که بیشتر معامله گران جدید پرداخت می کنند ، همچنان خواهد بود 0.25٪. این هزینه ای است که گیرندگان هنگام تجارت با کمتر از آن پرداخت می کنند 600 BTC.

توجه داشته باشید: گیرنده شخصی است که می خواهد ارز رمزنگاری شده را با قیمتی که قبلاً در بورس ارائه شده است معامله کند. سازنده کسی است که مایل است ارز رمزنگاری شده را با قیمتی که قبلاً ارائه نشده است معامله کند. سفارش گیرنده بلافاصله پر می شود. یک سازنده باید صبر کند تا یک گیرنده قیمت آنها را بپذیرد.

بنابراین ، اگر نمی خواهید منتظر پر شدن سفارش خود باشید یا بیش از 5 میلیون دلار بیت کوین معامله نمی کنید ، هزینه 0.25٪ را پرداخت خواهید کرد.

هزینه های Bittrex vs Poloniex Poloniex

هزینه های Poloniex | منبع: poloniex

این دسته یک پیروزی کوچک برای Bittrex است. هر دو سیستم عامل هزینه های مشابه تازه واردان را ارائه می دهند اما درک هزینه های Bittrex راحت تر است. بعد ، می خواهم در مورد امنیت صحبت کنم. آیا Poloniex بی خطر است؟ آیا Bittrex بی خطر است؟ فقط یک راه وجود دارد که بفهمید! بیایید اقدامات امنیتی Bittrex و Poloniex را مقایسه کنیم.

امنیت

امنیت یکی از اولین مواردی است که معامله گران جدید هنگام انتخاب صرافی رمزنگاری باید درباره آن فکر کنند.

آیا Bittrex بی خطر است?

Bittrex هرگز هک نشده است. این یکی از امن ترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در بازار است. فروشگاه های Bittrex 80-90٪ از کل ارز را آفلاین نگه می دارند. به این سردخانه می گویند. Bittrex همچنین به کاربران خود احراز هویت دو عاملی را برای ایمن سازی حساب های خود ارائه می دهد.

توجه داشته باشید: احراز هویت دو عاملی است که کاربر برای دسترسی به حساب خود مجبور است دو نوع اطلاعات ارائه دهد. این دو نوع اطلاعات عبارتند از رمز عبور و کدی که به تلفن همراه کاربر ارسال می شود.

بنابراین ، پاسخ شما Bittrex بی خطر است؟ بله است.

آیا Poloniex بی خطر است?

در سال 2014 ، Poloniex هک شد. هکرها سرقت کردند 12.5٪ از بیت کوین های برگزار شده در بورس. تیم Poloniex خیلی سریع واکنش نشان داد. آنها حمله را متوقف کردند و به کاربرانی که پول خود را از دست داده بودند ، بازپرداخت کردند. از زمانی که این اتفاق افتاده است ، Poloniex بسیار سخت در بهبود ایمنی کاربر کار کرده است.

مانند Bittrex ، Poloniex بیشتر بودجه خود را در سردخانه نگه می دارد و کاربران را به راه اندازی احراز هویت دو عاملی ترغیب می کند.

باز هم پاسخ شما به Poloniex بی خطر است؟ بله است.

وقتی امنیت Bittrex و Poloniex را مقایسه می کنید ، می بینید که هر دو سیستم عامل ایمنی هستند که ویژگی های امنیتی مشابهی را ارائه می دهند. با این حال ، بسیار مهم است که به یاد داشته باشید مبادلات رمزنگاری بانک نیستند.

Bittrex و Poloniex به دلیل کند بودن در کمک به کاربرانی که مشکلی دارند مورد انتقاد قرار گرفته اند. هیچ یک از صرافی ها نظرات خوبی برای خدمات مشتری نمی دهند! این بدان معناست که همه معامله گران باید اطمینان حاصل کنند که همه تلاش خود را برای محافظت از حساب های خود انجام می دهند.

هر دو سیستم عامل ویژگی های امنیتی مشابهی را ارائه می دهند. با این حال ، تیم Bittrex همه متخصصان امنیتی هستند و این سیستم عامل هک نشده است. به همین دلایل ، Bittrex مبادله امن تری است.

تاکنون ، شما آموخته اید که Bittrex و Poloniex چه خدماتی ارائه می دهند ، هزینه آنها چقدر است و از نظر ایمنی بی خطر هستند. بعد ، می خواهم در مورد کاربرپسندی صحبت کنم. استفاده از کدام تبادل آسان برای مبتدیان است?

کاربرپسندی

Bittrex و Poloniex هر دو به عنوان بسترهای تجاری حرفه ای طراحی شده اند. این بدان معنی است که هم خدمات و هم ویژگی هایی را ارائه می دهند که استفاده از آن برای مبتدیان ممکن است دشوار باشد.

Bittrex

کاربران جدید افتتاح حساب با Bittrex را بسیار آسان می دانند. ثبت نام و تأیید مراحل ساده ای هستند و پس از اینکه تأیید کردید آماده تجارت هستید. Bittrex با محاسبات الاستیک ساخته شده است. این بدان معناست که معاملات حتی در زمان مشغله سایت بسیار سریع پردازش می شوند. به عنوان یک تازه وارد ، شما می خواهید اولین معاملات شما تا حد ممکن روان باشد!

Bittrex بسیاری از اطلاعات مختلف تجاری را به کاربران خود ارائه می دهد. این برای معامله گران باتجربه عالی است اما برای برخی از مبتدیان بسیار زیاد است. در اینجا یک عکس فوری از یک صفحه معاملات Bittrex آورده شده است:

صفحه تجارت Bittrex در مقابل Poloniex Bittrex

نگران نباش من نمی فهمم که معنی هر کدام از اینها چیست! بیایید ببینیم آیا استفاده از Poloniex راحت تر است …

پولونیکس

ثبت و تأیید Poloniex زیبا و ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات مورد نیاز را پر کنید و در کمترین زمان آماده تجارت خواهید بود. Poloniex همچنین یک طرح کاملاً ساده دارد. استفاده از آن برای اکثر معامله گران کاملاً ساده است.

با این حال ، Poloniex ویژگی های تجاری پیشرفته تری نسبت به Bittrex ارائه می دهد. این ویژگی ها شامل معاملات حاشیه ای و معاملات سازنده / گیرنده است که قبلاً به آنها اشاره کردم. معاملات حاشیه ای شامل وام گرفتن ارز برای تجارت با آن است. پاداش این نوع تجارت می تواند بسیار زیاد باشد اما ضرر آن نیز می تواند باشد!

من تجارت تازه را به افراد تازه وارد توصیه نمی کنم. به شما اخطار داده شده است! اگر من را باور ندارید ، به یک صفحه معاملات حاشیه ای در Poloniex نگاهی بیندازید:

معاملات حاشیه Bittrex vs Poloniex Ethereum

خیلی ترسناک ، درسته؟ بنابراین ، اکنون می دانید. وقتی Poloniex و Bittrex را مقایسه می کنیم ، می بینید که استفاده از آنها برای مبتدیان به اندازه کافی آسان است اما دارای ویژگی ها و خدمات زیادی هستند که استفاده از آنها چندان آسان نیست. من فکر می کنم که بیشتر کاربران تجارت در Bittrex و Poloniex را چالش برانگیز می دانند. هرچند که تجربه تجارت بیشتری داشته باشید هر دو صرافی ارزش بازدید را دارند. Poloniex سبک های تجاری جالبی را برای امتحان دارد و Bittrex دارای انتخاب و اطلاعات زیادی در بازار است. این یکی کراوات است!

اکنون می خواهم چند توصیه نهایی را به اشتراک بگذارم قبل از اینکه انتخاب کنید که تبادل برای شما بهترین است.

Poloniex vs Bittrex… و برنده است

در آغاز این راهنما ، من پرسیدم ؛ Bittrex در مقابل Poloniex: گزینه بهتر چیست؟ خوب ، این یک مسابقه بسیار نزدیک بوده است. هر دو سیستم عامل مبادلات تجاری خوبی طراحی شده اند. هر دو در جامعه رمزنگاری ها مورد احترام هستند. هر دو صرافی بسیار محبوب هستند و انتخاب بسیار خوبی از ارزهای رمزپایه را ارائه می دهند. Bittrex و Poloniex دارای چندین ویژگی خوب مشترک هستند. آنها همچنین دارای برخی از ویژگی های کمتر مثبت هستند.

Bittrex و Poloniex اجازه تجارت فیات را نمی دهند. این مشکلی برای معامله گران جدید است که می خواهند ارزهای رمزپایه را با ارز فیات محلی خود خریداری کنند. انواع سکه ها ، اطلاعات و سبک های معاملاتی در هر دو سیستم عامل بسیاری از مبتدیان را گیج خواهد کرد. خیلی خیلی زود است تازه کارها وقتی شروع به معامله ارزهای رمزپایه می کنند ، به سیستم عامل های ساده مانند Coinbase نیاز دارند.

Bittrex و Poloniex هر دو سیستم عامل تجارت خوبی هستند ، اما من هیچکدام را برای مبتدیان توصیه نمی کنم. با این حال ، هنگامی که آماده انجام معاملات پیشرفته تر هستید ، Bittrex و Poloniex مکان های عالی برای یادگیری هستند. اگر می خواهید در مورد بازارهای جدید سکه اطلاعات کسب کنید ، Bittrex مبادله ای برای شماست. اگر می خواهید سبک های معاملات هیجان انگیزتری را امتحان کنید ، با Poloniex ثبت نام کنید!

اکنون همه چیزهایی را که باید درباره Bittrex vs Poloniex بدانید می دانید. شما چی فکر میکنید؟ آیا کاملاً اشتباه فهمیده ام؟ این اولین بار نیست! به نظر شما Poloniex بهتر از Bittrex است؟ یا Bittrex پادشاه مبادلات است؟ خبرم کن!

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد Bittrex داشته باشید ، به ما مراجعه کنید Bittrex چیست؟ راهنما.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector