Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Changelly vs ShapeShift – یک مقایسه عمیق

اگر این آموزش را می خوانید ، احتمالاً از قبل می دانید که چقدر بزرگ است ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر با هدایت بیت کوین به جریان اصلی, محبوبیت رمزنگاری هنوز هست در حال افزایش – هیچ کس نمی داند که آیا هرگز متوقف خواهد شد.

اما با توجه به همه این توجهات و ورود افراد جدید به دنیای رمزنگاری, تقاضا برای سیستم عامل های صرافی امن و معتبر یک نکته مهم بحث بوده است. با وجود مبادلات بسیار زیاد ، انتخاب صرافی رمزنگاری مناسب برای شما دشوار خواهد بود.

به همین دلیل است که امروز ، در این مقایسه Changelly vs ShapeShift ، نگاهی خواهیم انداخت به دو سیستم عامل صرافی پیشرو در بازار.

وجود دارد چند زاویه که می توانید مقایسه سیستم عامل ها را از اینجا شروع کنید ، و ما تمام موارد اصلی را مرور خواهیم کرد. قبل از آن ، هرچند ، معرفی کنید هر دو سیستم عامل و شرکت های پشت سر آنها ، بنابراین شما می توانید درک واضح تری از آنچه که ما صحبت می کنیم داشته باشید.

بنابراین ، بدون هیچ زحمتی بیشتر ، اجازه دهید ShapeShift vs Changelly را مرور کنیم!

Changelly: یک نمای کلی

نمونه اولیه Changelly در اصل در سال 2013 ساخته شده است. سازندگان آن بخشی از استخراج بدنام استخراج ارز رمزپایه MinerGate بودند. با این حال ، شرکت تعریف شده واقعی فقط چند سال بعد راه اندازی شد – در آن مرحله ، تیم MinerGate هیچ ارتباطی با آن نداشت.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

به نظر می رسد بسیاری از افراد این مسئله را با هم مخلوط کرده اند ، بنابراین بگذارید فقط توضیح دهم – در حال حاضر ، MinerGate و Changelly هستند دو نهاد کاملاً مجزا.

Changelly vs ShapeShift - یک مقایسه عمیق

به عنوان یک پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده, تغییر در مقطعی به شهرت رسید در سال 2016. به نظر می رسد سادگی و هزینه های معاملاتی که Changelly ارائه داده است از دلایل اصلی محبوبیت آن است. Changelly نیاز دارد تقریباً هیچ اطلاعات شخصی وجود ندارد از کاربران خود برای شروع تجارت – همه آنچه شما نیاز دارید یک آدرس ایمیل است.

علاوه بر این ، این پلت فرم ارائه می دهد بیش از 100 آلت کوین مختلف و ارزهای فیات برای تجارت – این مقدار کاملا قابل توجهی است! علاوه بر این ، سایت فراهم می کند پشتیبانی 24 ساعته از مشتری بصورت زنده – بدون ربات! مطمئناً ، این یک ویژگی شگفت انگیز است که باید داشته باشیم وقتی صحبت از یک سیستم عامل تبادل رمزنگاری می کنیم.

یکی دیگر از اعتبارات معروف Changelly این است که این پلتفرم می تواند به خودی خود افتخار کند فوق العاده ایمن – از زمان نوشتن این مقایسه Changelly vs ShapeShift ، تعداد بسیار کمی وجود داشته است ثبت شده و تلاش برای شکست در تبلیغات روی سکو – یکی که با آن ارتباط داشت اتریوم, و یکی که تغییر Changelly پشتیبانی مشتری.

این اتفاق در طی اعتیاد به مواد مخدره در دسامبر 2017 رخ داد و قابل توجه بود – تعداد زیادی از سیستم عامل های تجارت رمزنگاری قبلاً با مشکلات مشابهی روبرو بوده اند. مهم نیست که چقدر از شرکت یا بستر تجاری خوبی برخوردار هستید – به نظر می رسد هیچ کس از تهدیدات احتمالی در امان نیست.

از طرف مقابل ، به نظر می رسد که مردم سوال می کنند تغییر پذیری قانونی است یا خیر. اگر یک دقیقه وقت بگذارید و به مرور و بررسی آنلاین و رتبه بندی Changelly بپردازید ، متوجه می شوید که فاصله زیادی بین بررسی 5 ستاره و 1 ستاره وجود دارد – به نظر می رسد افراد هر یک را انتخاب می کنند ، و به سختی بر روی نقطه میانه تمرکز می کنند. این بدون دلیل نیست.


افرادی که می پرسند “آیا Changelly قانونی است؟” و رفتن بررسی های منفی در مورد این شرکت بصورت آنلاین بیشتر کسانی هستند که سعی در خرید ، فروش یا تجارت نوعی ارز رمزنگاری شده با ارز فیات دارند.

Changelly مفتخر است که آنها ارائه می دهند مسطح 0،5٪ هزینه خرید ، فروش و تجارت بین دو ارز رمزنگاری شده ، اما (ظاهرا) در مورد ارزهای فیات شفاف نیستند.

به حقیقت گفته شود ، این شرکت عمداً به کاربران خود دروغ نمی گوید – فقط این است که هزینه های فوق العاده بالای معاملات فیات در برخی موارد تبلیغ نمی شود و ظاهراً برای مشتری در نظر گرفته می شود.

Changelly vs ShapeShift - یک مقایسه عمیق

طبیعتاً ، به دلیل کل “0،5٪ هزینه معاملات رمزنگاری” ، مردم تمایل دارند فکر کنند که این مربوط به کل سایت است. وقتی آنها روبرو می شوند معاملات ارز فیات و ببینید هزینه ها (این ممکن است بسته به موقعیت بازار متفاوت باشد ؛ اما به نظر می رسد که همیشه نسبتاً بالا هستند) ، یک شوک قابل درک اتفاق می افتد.

با این حال ، باید اظهار داشت که سایت نسبت به این موضوع از اواخر شفاف تر شده است – آنها توجه دارند که الف "5٪ + 5٪" هزینه هنگام معامله شارژ می شود5٪ برای Changelly و 5٪ برای سیمپلکس) با توجه به این اطلاعات ، همه چیز واضح تر به نظر می رسد!

به غیر از این وضعیت هزینه تجارت ارز فیات ، Changelly شهرت زیادی دارد.

ShapeShift: یک نمای کلی

اکنون که نوعی ایده درباره تغییر Changelly دارید ، گام بعدی در این مقاله مقایسه Changelly vs ShapeShift ، شناختن است ShapeShift.

ShapeShift بود در سال 2013 تاسیس شد, توسط شخصی به نام اریک وورهیس. شرکت است مستقر در سوئیس و یکی از شناخته شده ترین و مورد اعتمادترین سیستم عامل های مبادله ارز رمزپایه در جهان به حساب می آید.

ShapeShift به دلیل ارائه محصولات خود به کاربران مشهور است توانایی تجارت ارزهای رمزپایه بدون نیاز به ذخیره کردن همه یا داده های شخصی در سرورهای شرکت. با این حال ، از اول اکتبر 2018 ، این تغییر کرده است – ShapeShift اکنون برای انجام معاملات موفق در سیستم عامل خود ، نیاز به ذخیره برخی اطلاعات شخصی دارد.

Changelly vs ShapeShift - یک مقایسه عمیق

یکی از ویژگی های اصلی که ShapeShift به دلیل آن بسیار شناخته شده است نیز می تواند بزرگترین سقوط پلت فرم باشد.

ShapeShift همیشه بخاطر ذخیره نکردن همه یا همه اطلاعات کاربر در سیستم عامل خود ، ضمن ارائه همزمان ، افتخار می کرد معاملات بسیار سریع بین ارزهای رمزنگاری شده. بسیاری از مردم تعجب کردند – با وجود امنیت کم ، همه وجوه آنها در بین معاملات یا هنگام انتقال ناموفق کجا می رود؟?

خوب ، به اندازه کافی مطمئن ، مردم پاسخهای خود را دریافت کرده اند – از مارس تا آوریل سال 2016 ، پاسخ هایی داده شده است سه نقض امنیت که ShapeShift تجربه کرده است. در کل این سه حمله توسط یک هکر انجام شده است, حدود 200000 دلار به سرقت رفته است, به اشکال Litecoin ، Bitcoin و Ethereum.

بعد از نشستن گرد و غبار ، ShapeShift متوجه شد كه یكی از كارمندان آنها مسئول این حمله است – وی اطلاعات امنیتی حساس را به هكر مورد بحث درز كرد. مدیر عامل شرکت در بیانیه ای به جامعه قول داد که هیچ سرمایه ای از کاربران واقعی به سرقت نرفته است و این شرکت نیز این سرمایه را داشته است مشکل را برطرف کرد به طوری که هیچ چیز مشابه دیگری هرگز تکرار شود.

Changelly vs ShapeShift - یک مقایسه عمیق

نیازی به گفتن نیست ، خسارت قبلاً رسیدگی شده بود – با یک جستجوی گوگل مشخص خواهد شد که تعداد بی شماری از افراد ناامید و ناراضی از ShapeShift وجود دارد. افرادی که قبل از حمله نگران نبودن حریم خصوصی شرکت بودند ، در بین افراد عصبانی قرار دارند.

بسیار بوده است گزارش از دست دادن سرمایه های مردم در فرآیند تجارت ، پشتیبانی و ارتباطات ضعیف مشتری ، هزینه های پنهان و غیره قبل و بعد (اما به خصوص بعد از آن!) حمله به سرورهای آنها.

اکنون که وضعیت هر دو سیستم عامل تبادل ارز رمزنگاری شده را مشاهده کردید ، می توانیم شروع به مقایسه Changelly vs Shapeshift کنیم. من در مورد معیارهای اصلی که برای ارزیابی هر دو سیستم عامل استفاده شده است ، توضیح خواهم داد و استدلال خود را در انتخاب آن توضیح خواهم داد. سپس می توانیم بررسی ShapeShift vs Changelly را شروع کنیم.

معیارهای ارزیابی

در این مقایسه Changelly vs Shapeshift, من برخی از مهمترین معیارهایی را که یک سیستم عامل تجاری باید داشته باشد استخراج کرده ام.

من انتخاب خود را بر اساس ترجیحات و نظرات افراد آنلاین پیدا کرده ام ، که معمولاً نگرانی ها و سایر متغیرهای مرتبط را بیان می کنند. معیارهای زیر ذکر شده به ترتیب خاصی انجام نمی شوند ، مگر اینکه خلاف آن گفته شود.

امنیت

این احتمالاً برای اکثر مردم باید بدون هیچ مشکلی باشد ، اما مطلق است اولویت شماره یک اینکه یک بستر مبادله ارز رمزنگاری شده باید از مشتریان خود پشتیبانی و پشتیبانی کند امنیت.

این نوع سناریو را تصور کنید: شما دارای یک 100 بیت کوین. اون پول زیادیه! یک روز تصمیم می گیرید بیت کوین خود را با ارز رمزنگاری شده دیگری معامله کنید – بگذارید بگوییم Ethereum. شما پیدا کنید بستر معاملات رمزنگاری – یک فوق العاده زیبا ، هنری و چند منظوره! به طور طبیعی ، واکنش اولیه شما مثبت و قابل اعتماد است.

Changelly VS ShapeShift: امنیت ارز رمزنگاری شده.

از آنجا که این پلت فرم از نظر زیبایی شناسی بسیار جذاب و جذاب است ، شما تصمیم می گیرید از آن استفاده کنید و بدون اینکه فکر دیگری بکنم, شما تجارت را دنبال می کنید. شما به خواب می روید و در مورد تمام اتریوم هایی که می خواهید از خواب بیدار شوید

به جز اینکه بیدار شوید و ببینید از همه وجوه خود کلاهبرداری شده اید زیرا بستر معاملاتی که تصمیم گرفته اید استفاده کنید اقدامات امنیتی درستی نداشته است در چک.

آیا زیبا بودن یا چند منظوره بودن پلت فرم برای شما در آن مرحله مهم است؟ فرصتی نیست – شما ویران خواهید شد زیرا فقط پس انداز خود را از دست داده اید. حالا ، آیا وقتی می گویم امنیت مهم است ، منظور من چیست؟?

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

هزینه ها

یک بستر تجارت خوب همیشه خواهد داشت بهترین نرخ ها و هزینه ها وقتی صحبت از تجارت ارز رمزنگاری می شود. در بحث “Changelly vs Shapeshift” ، این یک استثنا نیست.

مقدار زیادی از … وجود دارد وب سایت ها ، شرکت ها و سیستم عامل های تجارت رمزنگاری که “بهترین هزینه های معاملاتی” را به کاربران خود ارائه می دهند ، با این وجود وقتی مراحل تجارت را طی می کنید ، می بینید که این هزینه ها مورد دلخواهی را به جا می گذارد.

سایت های معتبر و قابل اعتماد ارزهای رمزنگاری شده ارائه خود را هزینه های جلو – آنها در صفحات اصلی خود روشن می کنند که در هر معامله چه مقدار و چه زمانی از شما هزینه دریافت می کنند.

به خاطر داشته باشید که این بدان معنی است که این سایت ها هیچ هزینه پنهانی از مشتریان خود دریغ نمی کنند و در تمام مراحل انجام معامله کاملاً شفاف هستند (دلیل این مسئله را کمی بعد در بررسی Changelly vs Shapeshift خواهید دید).

Changelly VS ShapeShift: کیف پول ارز رمزنگاری شده.

هنگام انتخاب سیستم عامل معاملات رمزنگاری (یا هر دارایی دیگر) ، همیشه سعی کنید که حساب کنید و هزینه ها را مقایسه کنید حداقل با چند سیستم عامل دیگر. شاید تعجب کنید که چقدر از این سیستم عامل های “کمترین هزینه در بازار” واقعاً با داشتن این “کمترین هزینه ها” فاصله ندارند.

سرعت و تنوع انتخاب

از آنجا که این دو معیار اغلب به عنوان درجه دوم طبقه بندی می شوند ، من تصمیم گرفتم آنها را با هم لیست کنم. با این حال ، ثانویه بودن آنها به معنای مهم نبودن آنها نیست.

بیا شروع کنیم با سرعت. نیازی به گفتن نیست که یک بستر تجاری خوب قادر خواهد بود انجام معاملات (خواه خرید ، فروش یا معامله یک سکه رمزنگاری شده به سکه دیگر) با آن حداکثر سرعت بدون این که چیزی را در اداره امنیت قربانی کنم.

یکی از مشکلات اصلی سیستم عامل های معاملات رمزنگاری مبتنی بر بلاکچین ، این است که سرعت بسیار وابسته به بلاکچین است – پیش بینی زمان پردازش معامله شما در عرض چند دقیقه و چه زمانی ممکن است کل روز طول بکشد ، دشوار می شود.

وقتی صحبت از تنوع انتخاب می شود ، این واقعاً یک سناریو مورد به مورد است. برخی از افراد فقط به یک یا دو ارز رمزنگاری شده احتیاج دارند (معمولاً این موارد چیزی شبیه به آن هستند بیت کوین و اتریوم, موج دار شدن, Litecoin – برخی از معروف ترین و جریان اصلی) ، در حالی که دیگران می خواهند حداقل چند سکه در هر 200 رمزنگاری مختلف نگه دارند.

بسته به اینکه در کدام گروه قرار می گیرید ، این ممکن است معیارهای قابل توجهی برای شما باشد یا معیار غیرقابل توجه باشد.

اینها هستند معیارهای اصلی من وقتی انتخاب می شود یک سکوی خوب معاملات ارزهای رمزنگاری شده انتخاب کنم. به طور طبیعی ، متغیرهای بیشتری وجود دارد ، اما اگر یک سیستم عامل همه این موارد را پوشش دهد ، بسیاری از عوامل دیگر به گزینه های دوم و ترجیحی تبدیل می شوند.

حالا اجازه دهید وارد واقعیت شویم ShapeShift در مقابل Changelly مقایسه و تجزیه و تحلیل این دو سیستم عامل از طریق لنز معیارهای فوق الذکر.

Changelly vs Shapeshift – کدام بهتر است?

بیایید با مهمترین عامل شروع کنیم – امنیت.

که امنیت بیشتری دارد?

همانطور که احتمالاً ده بار قبلاً اشاره کردم ، امنیت مهمترین عامل هنگام انتخاب یک سیستم عامل تجارت ارزهای رمزپایه است. بنابراین ، در مورد “Changelly vs Shapeshift” ، کدام یک از این دو سیستم عامل امنیت بیشتری دارد?

همانطور که قبلاً اشاره کردم, تغییر در حال حاضر می توانند خود را به عنوان تقریباً کاملاً ایمن. موارد جزئی وجود داشته است ، اما نظر کلی که در وب با آن روبرو خواهید شد این است که به نظر می رسد مردم نسبتاً از وضعیت فعلی سیستم عامل خوشحال هستند.

Changelly vs ShapeShift - یک مقایسه عمیق

حتی اگر کسی بخواهد Changelly را هک کند ، این شرکت همیشه به آن نیاز دارد کاربران برای ارائه آدرس ایمیل هنگام انجام a معامله. این بدان دلیل است که Changelly به مشتریان خود پیشنهاد می دهد: احراز هویت 2 عاملی – این امکان هرگونه تقلب یا سو ill قصد را از بین می برد (یا حداقل به شدت کاهش می دهد).

ShapeShift, از طرف دیگر ، واقعاً دارای مسائل امنیتی بودند. انتخاب عدم درخواست جزئیات شخصی از مشتری شاید از نظر بازاریابی هوشمندانه بوده باشد ، اما دیر یا زود به عنوان یک نقص ظاهر شد..

و این کار زودتر انجام شد – حتی اگر این شرکت اظهار داشت که امنیت فعلی آنها در صورت بروز بودن ، بسیاری از مردم هنوز به ShapeShift اعتماد ندارند و گزارش های مختلفی را ارائه می دهند مسائل مربوط به از دست رفتن پرداخت ها, معامله ناموفق و غیره.

که هزینه های بهتری دارد?

راه هایی که این دو شرکت در مورد کارمزد خود طی می کنند کاملاً متفاوت است.

ShapeShift’s هزینه ها هستند وابسته به ارزها که می خواهید تجارت کنید و وضعیت بازار در آن زمان. این شرکت آنچه را که a نامیده می شود ، می گیرد "حق الزحمه" از معامله شما طبیعتاً سپرده گذاری و برداشت کاملاً رایگان است.

تمام آنچه گفته شد ، برخی از گمانه زنی ها ShapeShift شامل a کارمزد مشخص و مشخص در معامله, اما فقط آن را بیان نمی کند – از این طریق ، آنها می توانند سود کسب کنند ، در حالی که هنوز هزینه های معامله کم را ادعا می کنند. با این حال ، به خاطر داشته باشید که اینها فقط حدس و گمان هستند – آنها هیچ مدرک محکمی برای حمایت از آنها ندارند.

تغییر, از طرف دیگر ، ارائه می دهد مسطح 0،5٪ هزینه هر بار که ارزهای رمزپایه را خریداری ، فروش یا معامله می کنید. مسئله اصلی ، همانطور که قبلاً نیز بیان کردم ، هنگامی مطرح می شود که می خواهید ارزهای فیات مانند USD یا EUR را در معادله مخلوط کنید.

همینطور که گفته شد ، این پلتفرم واقعاً دارد با گذشت زمان شفاف تر شوند. علاوه بر این ، این واقعیت که Changelly به شما امکان می دهد تاریخچه مبادله خود را ردیابی کنید ، لایه امنیتی و اطمینان بیشتری را فراهم می کند.

که سریعتر است و تنوع انتخاب بیشتری دارد?

در مقایسه Changelly vs Shapeshift ، هر دو سیستم عامل سرعت معاملات نسبتاً خوبی را ارائه می دهند. این موارد به عوامل مختلفی بستگی دارد ، اما افراد زیادی در اینترنت از سرعت هر یک از این شرکت ها شکایت ندارند.

با این حال ، وقتی صحبت از انتخاب های متنوع, Changelly در بالای صفحه قرار می گیرد – این شرکت به کاربران خود پیشنهاد می دهد بیش از صد آلتکوین مختلف برای انتخاب معاملات ارز رمزنگاری شده انتخاب کنید.

نتیجه گیری

همانطور که احتمالاً می بینید ، مقایسه آن آسان نیست Changelly vs Shapeshift – هر دو این سیستم عامل ها نقاط قوت و کاستی دارند.

اگر بعد از خواندن این مقایسه Changelly vs Shapeshift فکر می کنید که امنیت واقعاً مهمترین عامل است ، پس تغییر انتخاب منطقی خواهد بود برای شما. از طرف دیگر ، از زمانی که ShapeShift با وضعیت هک کردن داخلی هک شده است ، آنها هنوز یک اتفاق مشابه دیگر را متحمل نشده اند.

علاوه بر این ، آنها کل اطلاعات “بدون اطلاعات شخصی” را حذف کرده اند و در حال حاضر از مردم می خواهند که اگر می خواهند معامله کنند ثبت نام کنند. این می تواند مثال خوبی باشد که آنها شروع به جدی گرفتن مسائل کرده اند و بازی خود را بالا کشیده اند.

علاوه بر این ، اگر مسئله “مبادله ارز فیات” Changelly شما را ترساند ، این سیستم عامل بسیار مناسبی برای افرادی است که به دنبال تجارت چندین ارز رمزنگاری شده مختلف هستند. تغییر دارد نام خود را تثبیت کرد و در حال حاضر به عنوان یک دیده می شود شرکت معتبر مبادله ارزهای رمزنگاری شده.

خوب ، این “مقایسه Changelly و Shapeshift”آموزش. امیدوارم برای شما مفید بوده باشد و اکنون درک بهتری از این دو سیستم عامل تبادل رمزنگاری داشته باشید! در صورت تمایل به بررسی بیشتر ، توصیه می کنم بررسی Coinbase یا Binance را انجام دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector