Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

گزینه های جایگزین Coinbase: چه چیز دیگری وجود دارد؟

بنابراین ، شما به دنبال شروع خرید ، معامله یا فروش ارز رمزنگاری شده در صرافی هستید … اما مطمئن نیستید که کجا بروید?

خوب ، شما احتمالا در مورد شنیده اید Coinbase – یک صرافی کارگزار با بیش از 13 میلیون مشتری. (این بیشتر از کل جمعیت بلژیک است!)

دلیل محبوبیت Coinbase این است که استفاده از کارت بدهی / اعتباری یا حساب بانکی خود برای خرید سکه را برای همه کاربران ساده می کند. با این حال ، آنها فقط به 32 کشور می فروشند و فقط 4 سکه مختلف ارائه می دهند!

به همین دلیل ، فکر کردیم بهتر است به شما گزینه های دیگری برای Coinbase بدهیم. چرا؟ خوب ، ارزهای رمزپایه اکنون بسیار محبوب شده اند و بیش از 100 صرافی مختلف برای انتخاب وجود دارد. بنابراین ، برای کاربران مهم است که بدانند کدام تبادل برای آنها بهتر است.

این راهنما به شما معرفی سریع در مورد Coinbase و دلیل محبوبیت آن را می دهد. سپس ما به شما گزینه های دیگری برای Coinbase خواهیم داد و برخی از مزایا و معایب استفاده از آنها را توضیح خواهیم داد. این شامل هزینه های آنها ، روش های واریز و برداشت ، امنیت و برخی از سکه های موجود است.

در پایان این راهنما ، شما درک خوبی از بهترین گزینه ها برای Coinbase خواهید داشت.

بنابراین ، بیایید با اطلاعات بیشتر در مورد Coinbase و آنچه آنها انجام می دهند شروع کنیم!

Coinbase – آسانترین مکان برای تجارت

گزینه های جایگزین Coinbase

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

اگر شما علاقه مند به خرید ارز رمزنگاری شده با کارت بانکی خود هستید ، بدون استفاده از صرافی کارگزار نمی توانید این کار را انجام دهید. صرافی های بروکر به شما امکان خرید و فروش سکه با ارز فیات را مستقیماً در وب سایت آنها می دهند.

به بورس سهام فکر کنید. اگر بخواهید برخی سهام در اپل را بخرید ، مستقیماً آنها را از شرکت خریداری نمی کنید ، نه؟ در عوض ، آنها را از کارگزار خریداری می کنید.

برای اینکه کارگزاران بتوانند درآمد کسب کنند ، برای پردازش تجارت شما هزینه ای از شما می گیرند. صرافی های کارگزار رمز ارز نیز همین کار را انجام می دهند!

Coinbase بیش از هر صرافی دیگری بیت کوین می فروشد و مقدار بسیار زیادی بیت کوین و دلار را در ذخیره خود نگه می دارد. به این ترتیب آنها می توانند بسیاری از سفارشات را پردازش کنند.

این واقعیت که Coinbase به کاربران اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده را با استفاده از کارت بانکی خود خریداری کنند ، کار مبتدیانی را که برای اولین بار ارز رمزنگاری را خریداری می کنند بسیار آسان می کند. با این حال ، معایب خود را دارد ، به همین دلیل افراد به دنبال گزینه هایی برای Coinbase می گردند.


اولین چیز این است که فقط 4 سکه مختلف وجود دارد که می توانید خرید و فروش کنید. اینها Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) و Bitcoin Cash (BCH) هستند. این مقایسه کمی با سایر مبادلات است.

واقعیت جالب: هم اکنون بیش از 1500 ارز رمزنگاری شده وجود دارد!

دلیل دیگری که مردم اکنون به دنبال گزینه هایی برای Coinbase هستند این است که هزینه های آنها بالا است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از کارت بدهی / اعتباری خود برای واریز پول در دنیای واقعی استفاده کنید ، باید حدود 4٪ هزینه معامله پرداخت کنید! این برای کسانی که به دنبال اولین خرید رمزنگاری خود با استفاده از کارت بانکی هستند جای تأسف دارد.

با این حال ، گزینه های خوبی برای Coinbase وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. بنابراین ، اگر به دنبال روش ارزان تری برای واریز هستید ، یا می خواهید صرافی با سکه های بیشتری انتخاب کنید ، به خواندن ادامه دهید.

دلیل شما برای جستجوی گزینه های Coinbase هرچه باشد ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم! بنابراین ، بیایید برخی از رقبای Coinbase را بررسی کنیم!

سایر مبادلات کارگزار وجود دارد?

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، اکنون صدها گزینه جایگزین برای Coinbase وجود دارد – و صرافی های جدیدی نیز همیشه در حال باز شدن هستند. با این حال ، ما لیست خود را فقط به 4 نگه داشته ایم. مبادلاتی که همه آنها را انتخاب کرده ایم دارای مزایا و معایب خاص خود هستند ، اما مطمئن هستیم که مورد مناسب خود را پیدا خواهید کرد! بیایید با نگاه کردن شروع کنیم کویناما.

کویناما

گزینه های جایگزین Coinbase

صرافی Coinmama در سال 2013 ایجاد شد و در اسرائیل واقع شده است ، با این حال ، آنها در بیش از 200 کشور مختلف فعالیت می کنند! Coinmama بسیار ساده است. تنها سکه هایی که می توانید بخرید بیت کوین و اتریوم است و همچنین نمی توانید با ارزهای رمزپایه دیگر بفروشید یا تجارت کنید.

برای خرید از Coinmama می توانید از کارت نقدی یا اعتباری استفاده کنید ، با این وجود هزینه ها بالاتر از Coinbase است. برای هر سفارش هزینه معامله 5.5٪ از شما کسر می شود و سپس برای استفاده از کارت نقدی یا اعتباری خود باید 5.0٪ اضافی پرداخت کنید.

یکی از خوبی های گزینه های Coinbase مانند Coinmama این است که سفارشات آنها را از اکثر کشورها می پذیرند. Coinbase فقط خرید از 32 کشور (و فروش به) را مجاز می داند! این بدان معناست که افراد بیشتری قادر به خرید بیت کوین و اتریوم از Coinmama هستند.

مزیت دیگر Coinmama این است که به محض دریافت وجه شما ، سکه های شما به طور خودکار به کیف پول شخصی شما ارسال می شود. با این وجود ، قبل از خرید سکه باید حساب خود را تأیید کنید.

روند تأیید کاملاً عجیب است ، زیرا شما باید موارد زیر را انجام دهید:

 • شناسه صادر شده توسط دولت (گذرنامه ، مجوز رانندگی و غیره) را بارگذاری کنید
 • در حالی که شناسنامه دارید از خود «سلفی» بگیرید
 • از خود “سلفی” بگیرید که یک کاغذ با تاریخ امروز و کلمه “Coinmama” روی آن در دست دارد

Coinmama امنیت را بسیار جدی می گیرد ، به همین دلیل باعث می شوند برای تأیید خود سلفی بگیرید! آنها معمولاً ظرف 1 ساعت حساب شما را تأیید می کنند و پس از اتمام این کار ، می توانید تا 10000 دلار سکه خریداری کنید.

Coinmama جزئیات کارت اعتباری / بدهی شما را رمزگذاری می کند ، بنابراین آنها در واقع هرگز آنها را نمی بینند. هیچ ویژگی امنیتی دیگری وجود ندارد ، با این حال ، این مورد واقعاً مورد نیاز نیست زیرا سکه های شما پس از پرداخت مستقیماً به کیف پول شخصی شما ارسال می شوند.

گزینه های پشتیبانی مشتری Coinmama نیز بسیار محدود است و هیچگونه گفتگوی زنده یا پشتیبانی تلفنی وجود ندارد. اگرچه می توانید برای آنها ایمیل ارسال کنید.

به طور خلاصه ، در اینجا مزایا و معایب استفاده از Coinmama آورده شده است:

مزایای

 • بیش از 200 کشور در دسترس مشتریان است
 • کارتهای بدهی و اعتباری را می پذیرد
 • سکه ها پس از پرداخت مستقیم به کیف پول شما ارسال می شوند
 • جزئیات پرداخت رمزگذاری شده است

معایب

 • هزینه های بالا – 5.5٪ برای هر معامله و 5.0٪ برای استفاده از کارت بدهی / اعتباری شما
 • فقط 2 سکه می فروشد: بیت کوین و اتریوم
 • مشتریانی که قادر به فروش سکه یا معامله آنها با ارز رمزپایه دیگری نیستند
 • پشتیبانی مشتری: بدون گفتگوی زنده یا تلفن
 • کاملاً یک فرآیند تأیید ناخوشایند است

بنابراین ، نظر شما در مورد اولین گزینه جایگزین ما برای Coinbase چیست?

هنوز راضی نیستید؟ خوب ، بیایید به مورد بعدی برویم.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

CEX

CEX یکی از اولین و اصلی ترین واسطه های بیت کوین است. این یک مبادله مستقر در انگلستان است که در سال 2013 تاسیس شد. در دو سال اول ، CEX یکی از بزرگترین استخرهای استخراج ابر بود. با این حال ، آنها خدمات استخراج ابری خود را به حالت تعلیق درآوردند و در مبادله خود تمرکز کردند.

واقعیت جالب: استخر استخراج زمانی است که گروه هایی از مردم برای استخراج بیت کوین به هم می پیوندند. آنها تمام قدرت محاسباتی خود را با هم ترکیب می کنند تا شانس بیشتری برای دریافت پاداش استخراج داشته باشند! این استخر استخراج بسته به توان تولیدی آنها به طور مساوی بین استخراج کنندگان تقسیم می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار استخراج بیت کوین ، به سایت ما مراجعه کنید راهنمای کامل در مورد استخراج بیت کوین چیست و چگونه کار می کند.

CEX از قوی ترین رقبای Coinbase است. CEX به شما امکان می دهد با استفاده از کارت بدهی یا کارت اعتباری 8 ارز رمزپایه مختلف را خریداری کنید. این سکه ها شامل بیت کوین ، اتریوم و ریپل است. همچنین اگر در اتحادیه اروپا هستید می توانید از طریق انتقال وجه یا SEPA سپرده گذاری کنید. ارزهای فیاتی که آنها پشتیبانی می کنند USD ، EUR و GBP است.

سیستمی که CEX برای پردازش سفارشات استفاده می کند کمی گیج کننده است و بهتر است در مقایسه با دستورالعمل “پر کردن یا کشتن” در بورس اوراق بهادار استفاده شود. در اینجا مثالی از دنیای واقعی این وجود دارد:

 1. جان می خواهد 10 هزار سهم را با 10 دلار هر سهم خریداری کند.
 2. جان تنها در صورتی می خواهد که سفارش خود را تکمیل کند که بتواند همه 10 هزار سهم را با 10 دلار برای هر سهم خریداری کند. اگر امکان انجام سریع آن وجود نداشته باشد ، وی کل سفارش را لغو می کند.
 3. برای این کار ، جان به کارگزار خود می گوید که دستور “پر کردن یا کشتن” را انجام دهد.
 4. فقط دو احتمال وجود دارد: سفارش جان برآورده می شود یا سفارش لغو می شود!

CEX این کار را برای محافظت از مشتریان خود در برابر تغییرات ناگهانی قیمت انجام می دهد. با این حال ، مگر اینکه مقدار زیادی پول معامله کنید ، جای نگرانی نیست!

هزینه های نقل و انتقالات بانکی CEX 10 دلار است. همچنین ، اگر تصمیم دارید با استفاده از بدهی یا کارت اعتباری خود سپرده گذاری کنید ، باید 3.5٪ کارمزد ، به علاوه 0.25 دلار (یا معادل ارز خود) پرداخت کنید. با این حال ، CEX همچنین 7٪ اضافی به قیمت فعلی بازار اضافه می کند. که بسیار زیاد است!

قبل از اینکه بتوانید ارز رمزنگاری شده را از CEX بخرید ، باید حساب خود را تأیید کنید. برای این کار ، شما باید شناسه خود را بارگذاری کنید و از گرفتن یک سلفی از آن (بله ، یک عکس عجیب دیگر) بگیرید! به طور معمول بررسی 48 ساعت طول می کشد ، اگر بخواهید سریع خرید کنید خیلی راحت نیست.

امنیت در CEX خوب است ، با این حال ، من همیشه به کاربران توصیه می کنم از ذخیره ارزهای رمزپایه خود در مبادلات آنلاین خودداری کنند!

از نظر پشتیبانی مشتری ، هیچ پشتیبانی چت یا تلفنی در CEX وجود ندارد ، اما آنها به سرعت به ایمیل ها پاسخ می دهند.

به طور خلاصه ، در اینجا مزایا و معایب استفاده از CEX وجود دارد:

مزایای

 • می توانید با استفاده از کارت بدهی / اعتباری یا حساب بانکی خود واریز کنید
 • 8 سکه مختلف موجود است
 • امنیت خوب برای یک صرافی آنلاین

معایب

 • هزینه های بالا – 7٪ به هر معامله و 3.5٪ برای استفاده از کارت بدهی / اعتباری شما اضافه می شود
 • بدون گفتگوی زنده یا پشتیبانی تلفنی
 • روند تأیید آهسته – ممکن است 48 ساعت طول بکشد

بنابراین ، نظر شما در مورد گزینه دوم ما برای Coinbase چیست؟ اکنون ، بیایید در مورد BitPanda ، سومین مورد در لیست رقبای Coinbase ، اطلاعاتی کسب کنیم!

BitPanda

بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده دیجیتال BitPanda

BitPanda یکی دیگر از دلالان ارز رمزنگاری شده است که در اواخر سال 2014 ایجاد شده است و متخصص فروش سکه به مشتریان در اروپا است.

یکی از بهترین موارد در مورد BitPanda این است که آنها روش های مختلف پرداخت را قبول می کنند. این شامل کارت نقدی / اعتباری ، حواله بانکی ، Neteller ، Skrill و Giropay است!

هزینه ها بسته به روش پرداختی که می خواهید استفاده کنید تغییر می کند. اگر تصمیم دارید از کارت نقدی یا نقدی استفاده کنید ، بین 3-4٪ پرداخت خواهید کرد. متأسفانه ، سایر هزینه های پرداخت به وضوح در وب سایت نمایش داده نمی شود ، که عالی نیست.

BitPanda در مجموع 6 ارز رمزنگاری شده ارائه می دهد که عبارتند از: بیت کوین (BTC) ، ریپل (XRP) ، دش (دش) ، Litecoin (LTC) ، بیت کوین کش (BCH).

اگر با حساب خود مشکلی دارید ، می توانید با تیم پشتیبانی BitPanda از طریق ایمیل ارسال کنید. باز هم ، هیچ چت زنده یا پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.

BitPanda برای تأمین امنیت حساب شما از احراز هویت دو عاملی استفاده می کند. همچنین ، آنها هرگز وجوه شما را نگه نمی دارند ، زیرا سکه های شما پس از خرید مستقیم به کیف پول شما ارسال می شود.

به طور خلاصه ، در اینجا مزایا و معایب استفاده از BitPanda وجود دارد:

مزایای

 • روش های مختلف پرداخت از جمله بدهی / کارت اعتباری و Skrill
 • 6 سکه مختلف برای خرید موجود است
 • هزینه کمتر از سایر کارگزاران
 • وجوه شما را نگه نمی دارد – سکه های شما مستقیم به کیف پول شما ارسال می شود

معایب

 • فقط در دسترس مشتریان اروپایی است
 • هزینه ها در وب سایت آنها مشخص نیست
 • بدون گفتگوی زنده یا پشتیبانی تلفنی

اکنون که درباره BitPanda اطلاعات بیشتری کسب کرده اید ، کدام یک از گزینه های ما برای Coinbase را دوست دارید تاکنون؟ آیا فکر می کنید این بهترین گزینه برای Coinbase است?

اگر اینطور نیست ، ادامه مطلب را ببینید تا ببینید آیا BitStamp را ترجیح می دهید یا خیر!

BitStamp

بستر معاملات ارز دیجیتال BitStamp

BitStamp از سال 2011 اقدام به فروش ارزهای رمزپایه کرده و آنها را به یکی از قدیمی ترین واسطه های موجود تبدیل کرده است! آنها در ابتدا در اسلوونی واقع شده بودند ، اما اکنون دفاتر خود را در انگلیس و لوکزامبورگ دارند.

BitStamp برای سرمایه گذاران رمزنگاری محبوب است زیرا آنها به شما امکان می دهند با استفاده از روش های پرداخت سنتی مانند کارت بدهی / اعتباری یا انتقال بانکی ، وجوه خود را واریز کنید. هزینه های دریافتی توسط کارگزار برای هر روش پرداخت متفاوت است.

اگر کل ودیعه کمتر از 1000 دلار باشد ، استفاده از کارت بدهی شما هزینه 10 دلار خواهد داشت. اگر بیشتر باشد ، 2٪ هزینه می شود. این قیمت بسیار ارزان تر از سایر کارگزاران است و از این رو بهترین گزینه Coinbase برای سپرده های کارت بدهی است.

با این حال ، اگر می خواهید با استفاده از کارت اعتباری خود پرداخت کنید ، هزینه ها 5 درصد بیشتر است. و فراموش نکنید ، ممکن است توسط صادرکننده کارت اعتباری خود نیز هزینه اضافی دریافت کنید.

BitStamp پنج سکه ارائه می دهد که شامل: Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Ripple (XRP) ، Bitcoin Cash (BCH) و Litecoin (LTC).

در سال 2015 ، BitStamp با سرقت بیش از 19000 بیت کوین ، سرورهای خود را هک کرد! از آن زمان ، BitStamp امنیت آنها را بهبود بخشیده است و از آن زمان هک نشده اند.

BitStamp در وب سایت خود اظهار داشت که امنیت آنها اکنون در سطح بالایی قرار دارد و آنها بیشتر سکه های خود را در سردخانه نگهداری می کنند. آنها همچنین از احراز هویت دو عاملی استفاده می کنند ، که به حساب شما محافظت بیشتری می کند و هنگام خرید یا فروش سکه مورد نیاز است.

مشتریان از بیش از 60 کشور مختلف می توانند در BitStamp یک حساب باز کنند ، از جمله کل اروپا و ایالات متحده. اما قبل از خرید هر ارز رمزنگاری شده ، باید هویت خود را با بارگذاری شناسه و اثبات آدرس (مانند بیانیه بانکی) تأیید کنید..

با محبوبیت روزافزون BitStamp ، زمانهای تأیید کندتر و کندتر می شوند. برخی از افراد می گویند که باید 2 هفته صبر کنند تا تأیید شوند. اگر به دنبال خرید و فروش سریع رمزنگاری هستید ، ایده آل نیست!

برخی از مشتریان هستند که می گویند پشتیبانی ایمیل نیز بسیار کند است ، که می تواند ناامید کننده باشد.

به طور خلاصه ، در اینجا مزایا و معایب استفاده از BitStamp وجود دارد:

مزایای

 • روش های پرداخت شامل بدهی / کارت اعتباری و انتقال بانکی است
 • 5 سکه مختلف برای خرید موجود است
 • هزینه سپرده های کارت بدهی کم است
 • در دسترس بیش از 60 کشور

معایب

 • هزینه کارت اعتباری زیاد است
 • روند تأیید آهسته
 • 19،000 Bitcoin در سال 2015 هک شد
 • پشتیبانی مشتری کند است

خب! حالا شما مالک آن هستید! چهار گزینه جایگزین Coinbase. اما قبل از تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا می خواهید هرکدام را امتحان کنید ، برای مقایسه نهایی مبادلات فوق به نمودار زیر مراجعه کنید:

دلال تجارت Fess هزینه های بدهی / کارت اعتباری تعداد سکه ها تایید امنیت
Coinbase نرخ بازار 3.99٪ 4 سریع / خودکار خوب آنها ارائه می دهند ذخیره سازی آفلاین برای بیشتر سکه ها استفاده می شود.
کویناما + 5.5٪ 5.0٪ 2 سریع / دستی خوب (هرگز وجوه خود را نگه ندارید.)
CEX + 7٪ 3.5٪ 8 آهسته / دستی خوب فضای ذخیره سازی آفلاین را ارائه می دهد.
BitPanda مشخص نیست / تغییرات در میزان صدا 3-4٪ 6 متوسط خوب (هرگز وجوه خود را نگه ندارید.)
BitStamp حداکثر 0.25٪

کارت اعتباری:

10 دلار (زیر 1000 دلار) 2 ((بیش از 1000 دلار)

کارت اعتباری:

5 بسیار آهسته / بالقوه بیش از یک هفته خوب. آنها فضای ذخیره سازی آفلاین را ارائه می دهند اما قبلاً هک شده اند.

نتیجه

اگر این راهنمای کامل را در مورد گزینه های Coinbase خوانده اید ، اکنون باید ایده خوبی از آنچه دیگر کارگزاران می توانند به شما ارائه دهند داشته باشید. هر کارگزار مزایا و معایب خود را دارد ، اما شما باید تصمیم بگیرید که بهترین گزینه برای شما کدام است.

خواه به دنبال هزینه های اندک ، خرید / فروش سریع یا امنیت خوب باشید … موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. البته مهمترین چیز این است که صرافی را انتخاب کنید که امکان خرید / فروش در کشور یا ایالت شما را فراهم کند!

خب چی فکر می کنی؟ آیا می خواهید به یکی از این گزینه های Coinbase بروید؟ یا ، آیا شما فقط به Coinbase می چسبید؟ انتخاب باشماست. اما هر گزینه ای را که انتخاب کردید – به یاد داشته باشید ، ایمن بمانید و هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector