Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی کیف پول Coinbase

اگر شما بوده اید صنعت رمزنگاری مدتی است که ممکن است این اسم را شنیده باشید Coinbase هر چند وقت یکبار پاپ کنید. این نیز بدون دلیل خوب نیست – این یکی از برترین سیستم عامل های تبادل رمزنگاری است که در آنجا وجود دارد! با این اوصاف ، در این مقاله ، ما در مورد مشتری صحبت خواهیم کرد کیف پول Coinbase بررسی ها.

ممکن است بپرسید کیف پول Coinbase چیست؟ خوب ، دقیقاً همانطور که به نظر می رسد است – یک دیجیتال (داغ) کیف پول که در آن کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده خود را ذخیره کنند. ویژگی اصلی این کیف پول ها است ایمنی – در حالی که می توانید سکه های خود را در صرافی نگه دارید ، معمولاً به شما توصیه نمی شود ، زیرا خطر بسیار بیشتری وجود دارد.

اکنون ، در مورد مفاهیم کلی کافی است – بیایید به بررسی کیف پول Coinbase بپردازیم.

TL ؛ دکتر: کیف پول Coinbase به عنوان یکی از ایمن ترین کیف پول های ارز دیجیتال برای نگهداری رمزنگاری های شما شناخته شده است. استفاده از آن آسان است ، کاملاً مناسب طراحی شده و با چندین ویژگی امنیتی (به عنوان مثال 2-FA) از سکه های شما محافظت می کند. گفته شد ، Coinbase در واقع بسیاری از رمزنگاری های مختلف را در خود جای نمی دهد.

طرفداران

  • آسان برای استفاده
  • ثبت نام و نگهداری سکه های رمزنگاری در آن رایگان است
  • هزینه های مناسب
  • از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند
  • امنیت درجه یک

منفی ها

  • تعداد کمی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده
  • آ "میزبان" کیف پول – اتصال ثابت به اینترنت حفظ می شود

Coinbase Wallet Review: جوانب مثبت

ما با صحبت در مورد شروع خواهیم کرد جنبه های مفید و ویژگی های کیف پول Coinbase.

چیزی که باید از هنگام رفتن به آن توجه داشته باشید این است, آرهاگر Coinbase را جستجو می کنید, به صورت پیش فرض, شما در حال رفتن به در در صفحه مبادله رمزنگاری. در اکثر قریب به اتفاق موارد ، مردم این نام تجاری را با صرافی مرتبط می کنند – بسیاری از کاربران حتی نمی دانند کیف پول مانند این وجود دارد!

با این حال ، من اینجا هستم تا به شما بگویم – این نباید باشد! همانطور که در یک دقیقه مشاهده خواهید کرد ، کیف پول Coinbase وجود دارد بسیاری از مزایای مختلف – بگذارید آن را از بالا برداریم و در مورد معروف ترین مورد صحبت کنیم.

یکی از امن ترین کیف پول های رمزنگاری شده

هیچ رازی نیست که اصطلاح “رمز ارز” هنوز هم اغلب با برخی از مفاهیم منفی همراه است. بسیاری از آنها ناشی از این واقعیت است که این یک صنعت بسیار بی ثبات است – یک روز ممکن است ثروتمند شوید ، و روز دیگر – شما کاملاً از همه امور مالی خود پاک شده اید.

در حالی که من در مورد عدم اطمینان از خود بازار صحبت می کنم ، در واقع روش دیگری وجود دارد که این سناریو می تواند خود را نشان دهد – هکرها.

از آنجا که مبحث رمزنگاری ها کاملاً پیچیده است ، بسیاری از افرادی که وارد آن می شوند مطمئن نیستند که چگونه از آنها محافظت کنند بیت کوین یا اتریوم (یا هر رمزنگاری دیگر) از کلاهبرداری ها و هک های احتمالی.

نوعی از “نقطه اوج” این بررسی کیف پول Coinbase است – با کیف پول مورد نظر, امنیت نام بازی است.

هر کسی که فکر می کند کیف پول Coinbase بی خطر است ، می تواند اطمینان داشته باشد – اغلب به این صورت اشاره می شود یکی از ایمن ترین کیف پول های گرم در صنعت فعلی. Coinbase از چندین معیار مختلف امنیتی استفاده می کند – احراز هویت دو عاملی, چندین امضا, تائیدیه درخواست ها, و غیره.

بررسی کیف پول Coinbase


کیف پول همچنین هرگز هک نشده است یا به هیچ وجه نقض شده است. به طور طبیعی ، این باید به عوامل قابلیت اطمینان و قابلیت اطمینان ابزار نیز اضافه شود!

اگرچه بگذارید دقیق باشم – مسلماً برخی از کاربران کیف پول Coinbase را به صورت آنلاین بررسی می کنند که در مورد “هک شدن” حساب هایشان صحبت می کنند. اگر فقط به این بررسی ها نگاه کنید بدون اینکه زیاد به آنها فکر کنید ، ممکن است کل مطلب را فراموش کنید. می بینید که بیشتر “هک” هایی که اتفاق می افتد به دلیل ضعف رمز عبور یا مشکل مشابه است.

به عبارت دیگر ، این تقصیر سیستم عامل نیست – بلکه کاربر است.

تا آنجا که این سوال وجود دارد که “آیا استفاده از کیف پول Coinbase بی خطر است؟” می رود ، می توانید مطمئن باشید – این شرکت تلاش زیادی برای ایجاد برخی از آنها کرده است فن آوری های امنیتی رمزنگاری بسیار قوی و مقاوم.

آسان برای استفاده ، طراحی رابط تمیز

همانطور که قبلاً در بررسی کیف پول Coinbase فرار کردم ، بسیاری از افرادی که وارد بازار ارزهای رمزپایه می شوند واقعاً در این زمینه متخصص نیستند – دور از آن. درعوض ، اکثر کاربران در می یابند که گم شدن در تمام اصطلاحات اصطلاحات فنی و فنی کاملاً ساده است.

ممکن است این سوال چه ربطی به بررسی کیف پول Coinbase داشته باشد؟ خوب ، افراد زیادی اشاره کرده اند که کیف پول خاص مورد بحث در واقع است یکی از آسانترین ابزارها برای استفاده در این زمینه.

روند ثبت نام سریع و ساده – و همچنین عمومی است. این کاملاً مشابه است ، اگر نه همان ، مانند هر کیف پول رمزنگاری دیگری در بازار – تمام آنچه شما باید انجام دهید این است برنامه را در دستگاه Android یا iOS بارگیری کنید (بله ، کیف پول مبتنی بر موبایل است) ، و ورودی خود را اطلاعات در هنگام درخواست.

بررسی کیف پول Coinbase: برنامه Coinbase در فروشگاه Google Play.

در پایان همه چیز ، شما اطلاعات مربوط به شروع و یک کلید را دریافت خواهید کرد. آنچه برخی از بررسی های کیف پول Coinbase مشتری در اینجا به آن اشاره کرده اند ، این است که Coinbase به شما اجازه می دهد تا آن را اضافه کنید یک لایه امنیتی اضافیاحراز هویت دو عاملی (2-FA) در صورت وجود ، این قطعاً ایمن و سالم سکه های رمزنگاری شما را تضمین می کند!

نکته دیگری که در این قسمت از بررسی کیف پول Coinbase قابل ذکر است این است که طراحی رابط کاربری ابزار در واقع است بسیار براق و تمیز. این به جنبه سادگی کیف پول می افزاید – شما نباید خود را در مورد مکان های مختلف ، نحوه دسترسی به منابع مالی یا موارد دیگر گیج کنید..

کیف پول رمزنگاری شده + صرافی با بالاترین امتیاز

من در قسمت مقدماتی این بررسی کیف پول Coinbase “این نقطه را به خانه هدایت کردم” ، اما در واقع یک معامله بسیار بزرگ است ، بنابراین اجازه دهید جزئیات بیشتری ارائه دهم.

از آنجا که شما قبلاً می دانید چیست کیف پول Coinbase, شما نباید آن را با بستر مبادله ارز رمزنگاری شده با همین نام. با این حال ، باید بدانید که این دو ابزار با یکدیگر تعامل خوبی دارند.

جدول: کیف پول Coinbase و کیف پول Binance

منظور من از این چیست؟ خوب ، چندین بررسی کیف پول Coinbase به شما اطلاع می دهد که ، یک کیف پول Coinbase برای خود ایجاد کنید, استفاده از خدمات بورس فوق الذکر بسیار راحت و روان می شود.

شما دسترسی خواهید داشت به یک رمزنگاری طاق, و روند تبادل شما باید کاملاً یکپارچه باشد. حقیقتاً ، تعداد معدودی از کاربران وجود دارند که ذکر می کنند Coinbase به طور فعال سعی می کند “شما را به درون” سیستم عامل مبادله بکشاند – در حالی که اگر قبلاً از صرافی دیگری استفاده می کنید ، با توجه به شهرت این مارک خاص ، ممکن است آزاردهنده باشد چیز خوبی باش!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

بررسی کیف پول Coinbase: CONS

اکنون ، با تمام جنبه های اصلی مثبت این بررسی کیف پول Coinbase و خارج از راه ، ما همچنین باید برخی از جنبه های منفی این ابزار را نیز بررسی کنیم.

حقیقت را باید گفت ، از آنجا که ما در مورد کیف پول Coinbase بی خطر صحبت کرده ایم و به این نتیجه رسیده ایم که در واقع این کیف پول است بسیار امن است, همه این موارد منفی قابل توجه برای بحث وجود ندارد! هنوز هم ، در برخی از بررسی های کیف پول کاربر Coinbase ، برخی از کاستی های کیف پول مورد نظر ذکر شده است – بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم.

از تعداد کمی ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند

یکی از جنبه های منفی کیف پول Coinbase که بیشتر به آن اشاره می شود این است تعداد اندکی از سکه های رمزنگاری را پشتیبانی می کند.

ممکن است بپرسید “کوچک” به چه معناست؟ خوب ، از زمان نوشتن این مقاله ، چنین خواهد شد 8به علاوه همه ERC-20 نشانه ها, هم.

هر زمان که تازه در دنیای رمزنگاری شروع به کار می کنید ، ممکن است این مسئله مسئله مهمی نباشد. این به این دلیل ساده است که اکثر معامله گران و سرمایه گذاران مبتدی تمایل دارند به برخی از سکه های معروف تر ، مانند بیت کوین یا اتر – این از خواندن از طریق بررسی کیف پول کاربر Coinbase نیز واضح است.

بررسی کیف پول Coinbase: Coinbase از رمزنگاری های پشتیبانی شده برخوردار است.

با این اوصاف ، ممکن است بخواهید نمونه کارهای خود را گسترش داده و اضافه کنید بعضی کوچکتر, سکه های کمتر شناخته شده. مگر اینکه چیزی تغییر کند ، ممکن است انجام آن با کیف پول Coinbase غیرممکن باشد – شما باید به دنبال کیف پول دیگری باشید ، و بین این دو جایگزین کنید.

شدت این “مسئله” در مورد ارزهای رمزپایه به اهداف شخصی و شخصی شما بستگی دارد. اگر بیشتر از این هستید آ تاجر سنتی, مطمئن باشید – محبوب ترین رمزنگاری ها ممکن است به خوبی برای شما مناسب باشد. با این حال ، اگر دوست دارید آزمایش کنید ، این ممکن است یک مسئله بزرگتر باشد.

کیف پول “داغ” – مطمئن ترین گزینه نیست

من اکنون چندین بار این ایده را ارائه داده ام که کیف پول Coinbase یکی از ایمن ترین کیف پول های صنعت است – این کاملا درست است. یعنی اگر به دنبال آن هستید ذخیره سازی رمزنگاری دیجیتال.

به حقیقت گفته شود ، کیف پول های دیجیتال گرچه تا حدودی ایمن هستند ، اما ایمن ترین راه برای ذخیره بیت کوین یا اتر نیستند. به همین دلیل رمزنگاری های شما هنوز آنلاین هستند – این بدان معنی است که حداقل در تئوری ممکن است در هر برهه از زمان مورد هک و سرقت قرار گیرند.

جدول: ویژگی های امنیتی کیف پول Coinbase و Ledger Nano X

ممکن است بپرسید چگونه شخص از چنین چیزی جلوگیری می کند؟ ساده – با استفاده از یک دستگاه سردخانه.

کیف پول سخت افزاری سخت افزاری امن ترین گزینه – دوره هستند. به این دلیل سکه های شما بصورت آفلاین قرار دارد, و هیچ کس نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد در حالی که آنها هیچ ارتباطی با وب ندارند.

بررسی کیف پول Coinbase: ویژگی های برنامه Coinbase.

مسئله اصلی حتی در اینجا نیست. می بینید ، وقتی می پرسید “کیف پول Coinbase چیست؟” ، ممکن است با اصطلاح “میزبان” روبرو شوید. این نوعی است که مسئله اصلی ابزار مورد نظر نهفته است.

می بینید که Coinbase یک کیف پول میزبان است به این معنی است که همه رمزنگاری های شما ذخیره شده است همراه با برخی دیگر از سکه ها و اطلاعات کاربر, در یک سرور از راه دور که دائماً به اینترنت متصل است. این ایده آل نیست.

اگر مسئله امنیتی وجود داشت و سرورهای Coinbase نقض می شدند ، این به طور بالقوه نتیجه می گرفت یک هک در مقیاس بزرگ. از طرف دیگر ، همانطور که قبلاً در این بررسی کیف پول Coinbase اشاره کردم ، شرکت پشت کیف پول از امنیت برخوردار است خیلی جدی, و برخی اقدامات درجه یک را برای جلوگیری از حتی وقوع آن اعمال کرده است.

Coinbase Wallet Side by Side را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

Coinbase Wallet Side by Side را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

قیمت گذاری و هزینه ها

در آخر ، برای پایان دادن به این بررسی کیف پول Coinbase ، بیایید در مورد برخی از آنها صحبت کنیم هزینه های کیف پول Coinbase, و مدل قیمت گذاری آن.

خوب ، منظورم این است که کیف وجود دارد – کیف پول مورد نظر است استفاده کاملاً رایگان!

البته به خاطر داشته باشید که “استفاده” در اینجا به این معنی است که شما می توانید سکه های رمزنگاری شده خود را به صورت رایگان در کیف پول منتقل کرده و نگه دارید. روش ثبت نام کامل است کاملا رایگان, بیش از حد – بدون نیاز به پرداخت پول برای بارگیری برنامه یا ایجاد حساب کاربری ، نگران باشید.

بررسی کیف پول Coinbase

مبادلات و هزینه های انتقال بیشتر اعمال می شود, اگر چه. این با هر کیف پول رمزنگاری موجود کاملاً طبیعی است – Coinbase نیز از این قاعده مستثنی نیست. گرچه از زمان نوشتن این بررسی کیف پول Coinbase ، این هزینه ها ممکن است باشد محدوده بین 1،49٪ تا 3،99٪, بستگی به تعدادی از عوامل مختلف دارد.

از نظر هزینه ، Coinbase کاملا مناسب است. به هر میزانی از این اصطلاح “ارزان” نیست ، اما همچنین گرانترین گزینه نیست. باز هم ، “اهمیت” واقعی این هزینه های کیف پول Coinbase به آنچه در نظر دارید با کیف پول مورد نظر انجام دهید بستگی دارد.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

نتیجه گیری

همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، موضوع ارزهای رمزپایه مطمئناً است یک پررونق – از چند سال گذشته همینطور بوده است.

گرچه تا امروز مردم هنوز هم هستند شکاک در مورد هر چیزی که به رمزنگاری مربوط می شود – سکه نیز موجود است.

گفته می شود ، با این حال ، با بیشتر و بیشتر خدمات مرتبط با رمزنگاری قابل اعتماد و قابل اعتماد ظاهر می شود ، این در واقع می تواند یک طرفدار بزرگ نیز باشد. چنین خدماتی به نشان دادن بقیه دنیا کمک می کند که دنیای رمزنگاری در واقع مکان شگفت انگیز فرصت ها و نوآوری های فناوری است و فقط با کلاهبردارانی که به دنبال سرقت سکه های شما هستند از هر جهت پر نمی شود..

حتی اگر اینها باشد ، اگر این مرور کیف پول Coinbase را خوانده باشید و تصمیم گرفته اید از کیف پول مورد نظر استفاده کنید ، تنها چیزی که می توانم بگویم این است – هکرهای موفق ، از آنجا که به آن احتیاج خواهید داشت!

بررسی کیف پول Coinbase: جایزه کسب کنید.

در واقع ، با استفاده از کیف پول Coinbase ، می توانید اطمینان داشته باشید که وجوه شما امن و سالم حفظ خواهد شد. خود برنامه نیز هست استفاده از آن بسیار آسان است, همچنین ، به هیچ “دانش فنی پیشرفته” ای برای کار با آن نیاز ندارد.

در حالی که Coinbase از زمان نوشتن این بررسی ، فقط تعداد کمی سکه را پشتیبانی می کند ، ارزهایی که پشتیبانی می شوند شامل می شوند بیت کوین, Litecoin و اتریوم – اگر در جستجوی برخی سکه های طاقچه نیستید ، به هر حال این مسئله نباید مسئله اصلی باشد. هزینه کیف پول Coinbase نیز مناسب است!

اگر به نظر می رسد Coinbase فنجان سکه های رمزنگاری شماست ، حتماً کیف پول را بررسی کنید! اگرچه بیشتر اهل سخت افزار هستید ، ممکن است به آن علاقه داشته باشید برخی از بهترین کیف پول های سرد موجود در بازار, هم.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector