Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی CoinPayments

امروز وجود دارد مقدار زیادی کیف پول هنگام جستجوی مکانی برای ذخیره رمزهای خود را انتخاب کنید. اما با وجود چنین گزینه های بسیار متنوعی ، ممکن است انتخاب گزینه مناسب دشوار باشد. هر شخصی دارد خواسته ها و نیازهای مختلف, بنابراین کیف پول مشابه برای همه مناسب نخواهد بود. به همین دلیل است که افراد بیشتر و بیشتر روی می آورند بررسی آنلاین تا بهترین کیف پول ممکن را برای آنها پیدا کنید.

در این پرداخت های سکه ای بررسی ، من می خواهم همه چیز را در مورد کیف پول CoinPayments و ویژگی های آن به شما بگویم. چه چیزی بیشتر ، من شما را با آن آشنا می کنم شرکت پشت کیف پول, تاریخچه و اهداف آن پس از آن ، ما به بررسی کیف پول واقعی می پردازیم – جوانب مثبت و منفی ، ویژگی های موجود و غیره.

حتی اگر CoinPayments به عنوان شرکتی متخصص در پرداخت و معاملات رمزنگاری شناخته شده باشد ، در این بررسی CoinPayments ما بیشتر روی کیف پول تمرکز کنید.

طرفداران

 • دارای طاق هایی است که امنیت بیشتری را ایجاد می کند
 • پشتیبانی از بیش از 1900 آلت کوین
 • کاملا ایمن

منفی ها

 • به اندازه کیف پول های سردخانه ایمن نیست
 • شکست در سال 2017

شرکت

CoinPayments، Inc. شرکتی است که در پرداخت ها و معاملات ارزهای رمزپایه تخصص دارد. با این حال ، آن نیز کیف پول ذخیره ارز دیجیتال.

شرکت بود در سال 2013 تاسیس شد و در ونکوور کانادا مستقر است. این مدل تجاری عمدتا سرمایه گذاران بالقوه و معامله گران ارزهای رمزپایه را هدف قرار می دهد. این شرکت قصد دارد با ارائه a هزینه ثابت 0،5٪ – این بدان معنی است که هر زمان که رمز ارزها را می خرید ، می فروشید یا معامله می کنید ، 0،5٪ از مبلغ توسط شرکت مالیات گرفته می شود.

بررسی CoinPayments

من در این مورد به طور گسترده تری در فصل های آینده صحبت خواهم کرد ، اما اکنون باید به CoinPayments اشاره کرد هزینه ها بخش بزرگی از بحث پیرامون شرکت و سیستم عامل هستند. همچنین این یک طرح تجاری استراتژیک توسط خود موسسه است.

پرداخت های سکه ای تلاش می کند تا رهبر پرداخت های رمزنگاری شود همراه با دستیابی به وضعیت محبوب ترین کیف پول ذخیره ارز رمزنگاری شده اونجا این پلتفرم ویژگی های زیادی را برای پشتیبانی این اهداف ارائه می دهد – اجازه دهید در این بررسی CoinPayments به آنها بپردازیم.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

ویژگی های CoinPayments

یکی از مواردی که شرکت به آن بسیار افتخار می کند مربوط به آن است مجموعه ای از ویژگی ها. بسیاری از بررسی های کیف پول آنلاین Coinpayments بر این واقعیت تأکید کنید به عنوان یکی از دلایل اصلی موفقیت پلت فرم بیایید نگاهی دقیق به ویژگی های فردی که CoinPayments ارائه می دهد ، داشته باشیم.

نسخه برنامه Wallet

CoinPayments به طور کلی یک است کیف پول آنلاین (دقیقاً مانند Coinbase) اما به صورت a نیز در دسترس است برنامه موبایل.

برنامه در نظر گرفته می شود بهینه سازی شده و آسان برای استفاده. به شما امکان می دهد به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید ، معاملات را انجام دهید و پرداخت ها را به صورت حضوری بپذیرید.

از آنجا که کیف پول CoinPayments در درجه اول یک کیف آنلاین است ، فکر می کنید نسخه موبایل آن چندان کاربردی یا خوب نخواهد بود. اما با توجه به کاربر CoinPayments ، بررسی های موجود در اینترنت ، نسخه موبایل کیف پول در واقع بسیار خوب است و کاملاً کار می کند.


نسخه موبایل کیف پول CoinPayments در دسترس است اندروید و سیب دستگاه های موبایل.

Altcoins همه جا

احتمالاً یکی از تحسین برانگیزترین ویژگی هایی که CoinPayments ارائه می دهد (و هیچ بررسی CoinPayments فراموش نمی کند ذکر شود) تعداد altcoins که این شرکت پذیرفته و به کاربران خود پیشنهاد می دهد.

قبل از اینکه عدد جادویی را فاش کنم ، احتمالاً ایده خوبی است که به شما بگویم altcoin چیست.

Altcoins همه سکه های رمزنگاری مختلف در بازار هستند که نیستند بیت کوین. بیت کوین در نظر گرفته می شود ** سکه اصلی – ماده اصلی ارزهای رمزپایه. همه رمزنگاری های دیگری که پس از نامگذاری “altcoins” به آن وارد شده اند (و بازار). “Alt” به معنی ساده است.

از زمان نوشتن این آموزش ، این موارد وجود دارد 5862 سکه رمزنگاری در جهان.

CoinPayments پشتیبانی می کند 1925 ارزهای رمزپایه altcoin. چشمگیر ، درست است? بررسی CoinPayments

این بدون شک یکی از قوی ترین و برجسته ترین ویژگی ها CoinPayments دارد. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، همه بررسیهای CoinPayments بصورت آنلاین بر این واقعیت تأکید دارند – و دلیل خوبی هم دارد! CoinPayments به کاربران خود این امکان را می دهد که نه تنها طیف گسترده ای از سکه های رمزنگاری را در کیف پول خود داشته باشند ، بلکه همچنین داشته باشند آنها را به راحتی مبادله و عوض کنید.

BitGo فوری

BitGo فوری نرم افزاری است که یکپارچه به درون پرداخت های سکه ای سیستم. این یک نوع خاص از برنامه است که فرآیندهای رخ داده در CoinPayments را بسیار آسان و سریعتر می کند.

هیچ رازی نیست که نرخ معاملات بیت کوین بسیار کند است – در یک روز بد ، ممکن است چند ساعت ثابت طول بکشد تا پرداخت یا مبادله شما تأیید شود. این به چند دلیل وجود دارد ، اما دلیل اصلی آن است امنیت (می توان در این مورد بررسی جداگانه CoinPayments را انجام داد).

بررسی CoinPayments: ویژگی ها

ببینید ، برای حفظ معاملات مبتنی بر بیت کوین مطمئن و ناشناس ، هر فروش ، خرید یا مبادله ای که با سکه انجام می دهید باید تأیید بلاکچین باشد. این از لحاظ تئوری عالی است ، اما روند بسیار آهسته ای دارد. اینجاست که BitGo Instant وارد می شود.

این نرم افزار به شما امکان می دهد انجام معاملات تقریباً در تو یک چشم به هم زدن. به محض دریافت سیستم ، معامله تأیید و تکمیل می شود. نکته جالب در این مورد این است که هیچ امنیتی یا گمنامی را قربانی نمی کند – BitGo به سادگی روند کار را نرمتر و روانتر می کند.

خرک

اگر تا به حال هری پاتر را دیده اید ، احتمالاً بانک جادوگر Gringotts را از اولین فیلم به یاد می آورید. به همه موارد فکر کنید موانع مختلف, زنجیر, و قفل که هری برای دسترسی به طاق مجبور به دور زدن بود. حال ، تصور کنید که او سنگ فلسفه را در طاق پیدا نکرده است ، بلکه یک ذخیره عظیم سکه های رمزنگاری.

اگر هری سعی کند به طاقهای CoinPayments دسترسی پیدا کند ، این سناریوی دقیق خواهد بود ، با این تفاوت که از نظر فیزیکی در دسترس نیستند.

CoinPayments خزانه ها یک ویژگی است که به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزپایه خود را در a ذخیره کنند پایگاه داده آنلاین بسیار امن. نکته ویژه این پایگاه داده این است که پس از ذخیره سکه ها در آن ، می توانید زمانی را تعیین کنید که به هیچ وجه در دسترس آنها نباشد. این مانند گنجی است که در یک طاق پنهان شده است – هیچ راهی برای ورود به پایگاه داده وجود ندارد.

بررسی CoinPayments: حمل و نقل آنلاین.

از آنجا که مردم مرتباً می پرسند “آیا CoinPayments بی خطر است؟” ، باید بدانید که این گزینه به عنوان مکانیسم پیشگیری معرفی شده است. در صورت تلاش برای هک یا نقض امنیت ، مجرمان نمی توانند هر مقدار ارز رمزنگاری شده را که کاربران در خرک ذخیره می کنند ، بدزدند نیاز به گذراندن یک دوره خاص دارد.

پرداخت به نام

یکی از منحصر به فردترین ویژگی هایی که CoinPayments ارائه می دهد “پرداخت به نام“.

بسیاری از بررسی های CoinPayments این ویژگی را به طرق مختلف توضیح می دهند ، اما احتمالاً روشن ترین مورد از توضیحات احتمالی مقایسه اثر انگشت است.

درست مانند هر فرد در این دنیا که اثر انگشت منحصر به فردی دارد ، CoinPayments به کاربران خود امکان ایجاد اثر را نیز می دهد برچسب های نام منحصر به فرد و یک نوع. هنگامی که برچسب نام خود را دارید ، می توانید با استفاده از آن سریع و معاملات بدون نگرانی.

برچسب شما چیزی شبیه به این است:

$ نام

بنابراین ، اگر به عنوان مثال نام شما Tim باشد ، برچسب شما $ Tim خواهد بود. ساده ، درست است?

CoinPayments را همزمان با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

CoinPayments را همزمان با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

هزینه ها

به غیر از ویژگی های پلت فرم ، بسیاری از مردم مایل به دانستن در مورد آن هستند هزینه های CoinPayments. من قبلاً در مورد خود شرکت صحبت کردم ، اما یک بررسی کیف پول CoinPayments مناسب نیاز به یک بخش تعیین شده برای این موضوع.

بررسی CoinPayments: هزینه ها.

CoinPayments استفاده می کند. آنها بی امان تبلیغات خود را می کنند مسطح 0،5٪ مالیات – وقتی با هزینه های دیگر شرکت های نوسان مقایسه می شود ، این خیلی مهم به نظر می رسد ، مخصوصاً وقتی که در مورد مبالغ بیشتری از سکه های رمزنگاری صحبت می کنید.

هزینه CoinPayments فقط زمانی شروع می شود که ما در مورد هزینه خدمات ، تبدیل و برداشت صحبت کنیم. این مالیات ها به نرخ معاملات و قیمت سکه های مورد بحث بستگی دارد.

آیا CoinPayments یک بستر امن است?

ما قبلاً تمام ویژگیهای اصلی این پلتفرم را پوشش داده ایم ، اکنون وقت آن است که بر روی امنیت تمرکز کنیم.

بنابراین ، آیا Coinpaymments ایمن است؟ برای پاسخ به این س ،ال ، من یک رویداد خاص را که در سال 2017 رخ داده است ارائه می دهم و به شما اجازه می دهم قضاوت کنید.

که در ژوئن 2017, هکرها موفق به وارد CoinPayments Ripple شوید که پایگاه داده های امنیتی را ذخیره می کند. مقادیر زیادی ریپل از کاربرانی که این سکه را در دست داشتند به سرقت رفته است. طبیعتاً افرادی که سکه های XRP خود را در آن نگهداری می کردند خزانه ها موفق به جلوگیری از این هک شدن شد – اما دیگران خوش شانس نبودند.

CoinPayments با گذشت زمان و در ماه دسامبر (6 ماه پس از وقوع تخلف) چند بیانیه صادر کرد موفق شد هر سکه ریپل سرقتی را پس بدهد به افرادی که تحت تأثیر قرار گرفتند.

تیم به جامعه خود اطمینان داد که چنین وضعیتی دیگر تکرار نخواهد شد ، اما واکنشها متفاوت بود.

با این حال ، به نظر می رسید اکثریت مردم کاملاً با درک هستند. اکثر آنها بر این واقعیت تأکید دارند شرکت چقدر با اوضاع کنار آمده است و شفافیت آنها از طریق بهبود باید انجام شود. مطمئناً ، CoinPayments بسیاری از کاربران و اعتبار خود را به همین دلیل از دست داده است ، با این حال ، گفتن اینکه این نقض برای موفقیت آینده آنها مضر است ، اظهارنظر بزرگی خواهد بود.

به غیر از این یک رویداد ، CoinPayments واقعاً دارای یک سابقه بی عیب و نقص. این برای شرکتهایی که به عنوان بلند پروازانه پروژه های خود را به عنوان CoinPayments جاه طلب دارند ، بسیار نادر است.

خلاصه بررسی CoinPayments

بیایید نگاهی سریع به مزایا و معایب CoinPayments بیندازیم.

طرفداران مخالف
 • نسبتاً ایمن (با وجود آن یک واقعه که در مورد آن صحبت نمی کنیم) ؛
 • پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده بیشتر که ممکن است هرگز به آنها نیاز داشته باشید.
 • هزینه ها عالی است.
 • دارای طاق هایی است که امنیت بیشتری را ایجاد می کند.
 • یک شکست که در سال 2017 اتفاق افتاد ؛
 • به اندازه کیف پول های سردخانه ایمن نیست.

صادقانه بگویم ، اگر موفق شدید بدنام بدنام را نادیده بگیرید (یا به سادگی ببخشید و فراموش کنید) شکست در موج دار شدن, CoinPayments به یک کیف پول بسیار جالب و عالی تبدیل می شود. این بسیاری از ارائه می دهد ویژگی های جذاب, اقدامات امنیتی بسیار قوی دارد و تیم پشتیبان این شرکت برای بهبود سیستم عامل به ارتفاعات جدید بسیار انگیزه دارد.

تیم پشتیبان این شرکت در ساخت یک قاطع هستند پلت فرم چند منظوره این می تواند نمونه اصلی کیف پول های رمز ارز باشد.

نتیجه

بنابراین ، یافتن کیف پول ذخیره سازی رمزنگاری که بتواند پشتیبانی کند ، به همین سادگی نیست بیش از 1900 altcoins. CoinPayments چندین ویژگی جذاب دارد ، از جمله: "پرداخت به نام" ویژگی انجام کار برای شما را آسان می کند "خزانه" که موفق می شوند ارزشمندترین دارایی شما را ایمن نگه دارند (این یک واقعیت ثابت شده است!).

اگر در جستجوی یک کیف پول ارز رمزپایه خوب و آسان هستید ، مطمئناً باید CoinPayments را امتحان کنید! با این حال ، اگر شما فکر می کنید که کیف پول سردخانه به دلیل رعایت نکات ایمنی باید برای شما مناسب تر باشد ، حتماً کیف پول های سخت افزاری Ledger و Trezor را بررسی کنید.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector