Cryptocurrency معاملات روزانه: چگونه رمزنگاری 101 را انجام دهیم

اگر به این فکر می کنید که شغل خود را رها کنید و یک متخصص تجارت ارز رمزنگاری روزانه تمام وقت شوید؟ خوب قبل از انجام این کار ، فکر می کنم ابتدا باید راهنمای من را بخوانید!

ارز رمزنگاری شده روزانه برای همه مناسب نیست و قبل از شروع کار باید موارد زیادی را در نظر گرفت. در حقیقت ، تخمین زده می شود که تقریباً 95٪ از معامله گران روزانه در نهایت شکست می خورند.

در راهنمای “Cryptocurrency معاملات روزانه” من قصد دارم همه آنچه را که باید بدانید را برای شما بازگو کنم. این کار با توضیح دقیق معاملات روز و سپس مواردی که باید در نظر بگیرید شروع می شود.

پس از آن ، اگر هنوز علاقه مند هستید ، من می خواهم نحوه شروع کار را به شما نشان دهم!

در پایان خواندن راهنمای من از ابتدا تا انتها ، شما تمام اطلاعات لازم برای تصمیم گیری در مورد مناسب بودن ارز معاملات روزانه را دارید..

پس برای چی منتظری؟ بیایید با پیدا کردن معاملات روز شروع کنیم!

Cryptocurrency معاملات روزانه: معاملات روزانه چیست?

وقتی افراد در مورد تجارت صحبت می كنند ، منظور آنها خرید و فروش دارایی با هدف سودآوری است. به عنوان مثال ، در بورس های سهام دنیای واقعی ، مردم انواع و اقسام چیزها را معامله می کنند. این می تواند شامل سهام و سهام مانند اپل ، ارزهایی مانند دلار آمریکا و حتی فلزاتی مانند طلا و نقره باشد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

هرچه معامله می شود ، هدف یکسان است. یک دارایی بخرید و سپس آن را به بیش از مبلغی که برای آن پرداخت کرده اید بفروشید! این دقیقاً همان معامله ارز رمزنگاری شده است.

اهداف تجاری انواع مختلفی دارد که به طور معمول به معاملات کوتاه مدت و معاملات بلند مدت تقسیم می شوند. این مشخص می شود که شما دوست دارید چه مدت دارایی را قبل از فروش آن نگه دارید.

معاملات روزانه معاملات بسیار کوتاه مدت است و می تواند به معنای نگه داشتن دارایی فقط برای چند ثانیه ، تا چند ساعت باشد. ایده این است که شما قبل از پایان روز دارایی خود را می فروشید ، به این امید که یک سود کوچک ، اما سریع کسب کنید.

بیایید نگاهی سریع به مثالی از دو معاملات روز ارز رمزنگاری شده بیندازیم.

مثال 1:

  1. پیتر مقداری Ripple (XRP) خریداری می کند زیرا فکر می کند در چند دقیقه آینده قیمت افزایش می یابد زیرا در اخبار اعلام شده است که یک بانک بزرگ ایالات متحده قصد دارد از آن برای پرداخت های بین المللی خود استفاده کند.
  2. او 1000 XRP را با قیمت 0.80 دلار خریداری می کند
  3. از آنجا که افراد زیادی در حال تلاش برای خرید آن هستند ، قیمت در حال افزایش است.
  4. 10 دقیقه بعد ، قیمت XRP اکنون 0.816 دلار است و پیتر تصمیم گرفته است که بخواهد بفروشد تا سریع سود کسب کند.
  5. پیتر 2٪ سود کسب می کند ، که مبلغ 16 دلار است – فقط برای چند دقیقه کار “بد” نیست!

مثال 2:


  1. جان مقداری EOS (EOS) خریداری کرده است زیرا او در حال بررسی نمودارها بوده است و به نظر می رسد قیمت ادامه خواهد داشت.
  2. او 100 EOS را با قیمت 17 دلار خریداری می کند.
  3. قیمت همچنان صعودی ادامه می یابد و فقط در عرض چند ساعت به 24 دلار می رسد ، با این حال دوباره شروع به کاهش می کند.
  4. جان EOS خود را با قیمت 21 دلار می فروشد.
  5. جان کمی بیش از 23 درصد سود کسب می کند که چیزی در حدود 391 دلار است!

با این حال ، لازم به یادآوری است که دو معامله فوق نمونه هایی از یک پیش بینی موفق هستند. در یک روز دیگر ، قیمت ها می توانستند به راحتی به سمت دیگری حرکت کنند ، این بدان معناست که هر دو پیتر و جان ضرر می کردند.

ایده اصلی این است که هنگام معاملات روزانه ، به دنبال فرصت هایی برای کسب سریع سود هستید. اگر قصد دارید ارز رمزنگاری شده را برای مدت طولانی تری نگه دارید ، این تجارت طولانی مدت نامیده می شود.

واقعیت جالب: کلمه ای که در فضای رمزنگاری زیاد می شنوید “HODL” است. این غلط املایی کلمه “نگه داشتن” است ، زیرا کسی یک بار در یک فروم اشتباه تایپی کرده است و از آن زمان به بعد به عنوان یک روند جامعه رمزنگاری شده است. این به معنای واقعی کلمه فقط به معنای نگه داشتن سکه یا نشانه برای مدت طولانی و مقاومت در برابر فروش آن است.

روش های مختلفی وجود دارد که امروزه مردم از تجارت استفاده می کنند ، اما دو روش اصلی براساس گمانه زنی یا تجزیه و تحلیل نمودار است.

حدس و گمان زمانی است که معامله گر معتقد باشد قیمت به دلیل یک اتفاق خاص بالا یا پایین می رود. در مثال بالا از پیتر ، او Ripple را خریداری کرد زیرا یک خبر مثبت دید. هیچ تضمینی برای افزایش قیمت وجود نداشت ، اما وی حدس زد که این قیمت براساس نظر خودش باشد.

استراتژی معاملات ارز رمزنگاری روز گذشته که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد ، تجزیه و تحلیل نمودار است. اینجا جایی است که معامله گران حرکت قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص را بررسی می کنند و سعی می کنند بر اساس حرکت های تاریخی قیمت ، حدس بزنند که این مسیر به کدام سمت خواهد رفت. هنگام تجزیه و تحلیل نمودارها ، می توانید نحوه حرکت قیمت را در هر چند ثانیه ، دقیقه یا حتی ساعت مشاهده کنید.

نمودار قیمت معاملات روزانه

بنابراین اکنون که می دانید چگونه کار می کند ، بخش بعدی راهنمای “Cryptocurrency معاملات روزانه” من به بررسی آنچه باید قبل از شروع کار بدانید.

Cryptocurrency معاملات روزانه: آنچه ابتدا باید بدانید

در بخش بالا ، من به طور خلاصه بحث کردم که ارز رمزنگاری معاملات روزانه در واقع چیست و برخی از استراتژی های تجارت رمزنگاری مردم استفاده می کنند. در این بخش قرار است در مورد جنبه ذهنی معاملات صحبت شود که احتمالاً مهمترین موضوعی است که باید در نظر گرفت.

نوسان

اولاً ، یک تفاوت عمده بین معاملات ارز رمزنگاری شده و معاملات روزانه دارایی های دنیای واقعی وجود دارد. دلیل این امر نوسان است. نوسانات زمانی است که قیمت یک دارایی به سرعت بالا یا پایین می رود ، به این معنی که می تواند برای معامله گر یک موفقیت بزرگ باشد یا یک شکست بزرگ.

به عنوان مثال ، اگر سهام معاملات روزانه NYSE (بورس اوراق بهادار نیویورک) بودید ، بعید به نظر می رسد که قیمت ها در بازه زمانی 24 ساعته اینقدر تغییر کنند. دلیل این امر این است که آنها شرکت های مطمئنی هستند که مدت هاست فعالیت می کنند. البته ، قیمت ها هنوز هم بالا یا پایین می روند ، اما در مقایسه با ارزهای رمزپایه ، به طور کلی فقط مقدار کمی خواهد بود.

از طرف دیگر ، قیمت ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است. غیر معمول نیست که قیمت سکه در یک روز بیش از 10٪ -50٪ افزایش یا کاهش یابد. در برخی شرایط ، حتی بیشتر. به عنوان مثال ، در فوریه 2018 ، ارز رمزنگاری شده به نام E-Coin فقط در مدت 24 ساعت بیش از 4000 درصد افزایش یافت ، اما فقط به همان نقطه شروع خود سقوط کرد.

هرکسی که سکه را در ابتدای روز خریداری کند می توانست درآمد زیادی کسب کند ، با این وجود افرادی که آن را با بالاترین قیمت خریداری کرده اند ، اکثر سرمایه خود را از دست می دادند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پذیرش ضرر و زیان

مثال E-Coin این است که چرا درک این مهم است که معاملات روزانه بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه همیشه طبق برنامه پیش نمی روند. شما باید بتوانید ضرر و زیان را هنگام وقوع بپذیرید ، زیرا این بخشی از معاملات است. حتی موفق ترین بازرگانان جهان ضرر می کنند ، زیرا پیش بینی صحیح همیشه غیرممکن است.

به یاد داشته باشید ، شما باید هرگز سعی کنید ضررهای خود را “تعقیب” کنید.

تعقیب ضرر عملی است که در آن یک معامله گر ضرر بدی را تجربه می کند و آنها سعی می کنند با انجام ریسک های بسیار بالا آن را پس دهند.

این یکی از دلایل اصلی شکست اکثر بازرگانان است. شما باید بپذیرید که همیشه در مقطعی ضرر خواهید کرد!

تمرین کامل می کند

قبل از اینکه حتی به فکر واریز وجه به حساب معاملاتی جدید خود باشید ، بسیار مهم است که ابتدا تمرین کنید. اگرچه هیچ یک از مبادلات عمده ارز رمزنگاری شده یک حساب آزمایشی ارائه نمی دهد ، اما مکان خوبی برای شروع Coins2Learn باشد.

Coins2Learn یک شبیه ساز معاملاتی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با استفاده از پول جعلی تجارت کنید. این پلتفرم برای مبتدیان بسیار خوب است و آنها حتی نکاتی را ارائه می دهند و می توان از راه موفقیت کسب کرد.

از طریق می توانید به وب سایت آنها دسترسی پیدا کنید با کلیک بر روی این پیوند!

هنگامی که شما از عملکرد بازارها درک بهتری پیدا کردید ، قدم بعدی انجام کار واقعی است. اگرچه استفاده از شبیه ساز آزمایشی برای یادگیری نحوه کار در تجارت خوب است ، اما شما را برای ضررهای واقعی آماده نمی کند.

به همین دلیل مهم است که کار را با مقادیر بسیار کم شروع کنید. در واقع ، مبالغ نباید بیش از حد توانایی از دست دادن شما باشد. در این مرحله از تجارت روزانه ارز رمزنگاری شده ، در مورد اوج و فرود بازارها و از همه مهمتر ، بهبود مهارت ها و دانش خود خواهید آموخت.

اهداف

هنگامی که متوجه شدید که بازارها چگونه کار می کنند و احساس می کنید که برای شروع تجارت با پول واقعی آماده هستید ، اکنون باید اهداف خود را تعیین کنید. این واقعا مهم است زیرا اگر بخواهید این کار را به عنوان شغل پاره وقت یا تمام وقت خود انجام دهید ، باید انتظار داشته باشید که چقدر امیدوارید که کسب کنید.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، معامله گران روزانه به دنبال سود سریع و کوتاه مدت هستند که می تواند کمتر از 1٪ در هر معامله باشد. این معامله گران بسیار بزرگ خواهند بود "حساب بانکی", به این معنی که حتی اگر درصد سود ناچیز باشد ، آنها هنوز هم می توانند سود خوبی کسب کنند.

توجه: حساب بانکی کل مبلغی است که تجارت در اختیار آنها قرار دارد.

معامله گران باتجربه بندرت بیش از 1٪ از کل حساب بانکی خود را به خطر می اندازند. این بدان معناست که اگر 1000 دلار برای سرمایه گذاری دارید ، هرگز بیش از 10 دلار در هر معامله قرار نمی دهید. اگرچه این مقدار کمی به نظر می رسد ، اما در طولانی مدت ، این امر شما را از شکستن محافظت می کند.

این همچنین به شما این امکان را می دهد تا با افزایش درازمدت کل بانکی که دارید ، درآمد ثابت داشته باشید.

ضرر و زیان را متوقف کنید

جنبه مهم دیگر در معاملات رمزنگاری روزانه این است که برای خود ضرر ضرر تعیین کنید. ضرر و توقف ضرر هنگامی است که قیمتی را وارد می کنید که می خواهید به طور خودکار از تجارت خود خارج شوید.

به عنوان مثال ، اگر Ethereum را با قیمت 700 دلار خریداری کرده باشید ، می توانید 10٪ ضرر خود را برای خود تعیین کنید. این بدان معنی است که اگر قیمت Ethereum به 630 دلار کاهش یابد ، سیستم به طور خودکار سرمایه گذاری شما را می فروشد. این از کاهش ناگهانی قیمت در شما محافظت می کند ، یا اگر در کامپیوتر خود نبودید تا خودتان این کار را انجام دهید.

دستورالعمل نحوه انجام معاملات روزانه

همچنین می توانید یک “سفارش فروش محدود” انجام دهید ، این بدان معناست که وقتی سکه شما به یک قیمت بالاتر می رود معاملات شما می تواند به طور خودکار بسته شود. اگر ما از مثال بالا Ethereum استفاده کردیم ، شما می توانید 10٪ سفارش فروش محدود تعیین کنید ، این بدان معنی است که اگر قیمت به 770 دلار برسد ، سیستم تجارت شما را به طور خودکار می بندد.

یک گزینه دیگر را در نظر بگیرید

اکنون که از همه مواردی که ممکن است مانع تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در روز شود مطلع شدید ، لازم به یادآوری است که این تنها گزینه نیست. اگر احساس می کنید که تمایل ذهنی ، وقت و حوصله روزمره شدن را ندارید ، همیشه می توانید به جای آن سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر بگیرید.

معاملات طولانی مدت بسیار استرس زا نیستند ، زیرا به محض خرید یک سکه می توانید آن را برای مدت طولانی تری رشد دهید. به عنوان مثال ، اگر برخی از سکه های Dash را در اوایل سال 2017 خریداری کنید که ارزش هر قطعه حدود 15 دلار بود و سپس تا دسامبر همان سال صبر کردید که به بیش از 1500 دلار رسید ، شما 10 هزار درصد سود کسب می کنید!

این مهم می توانست بدون نیاز به نشستن تمام روز پشت کامپیوتر برای بررسی هرگونه تغییر قیمت محقق شود. شما همچنین می توانید از همان روشهای معاملاتی مانند تعیین ضررهای متوقف یا سفارشات محدود در بازار استفاده کنید.

با این حال ، اگر مطمئن هستید که می خواهید یک معامله گر ارز رمزنگاری شوید ، سپس قسمت بعدی راهنمای من به شما نشان می دهد که چگونه شروع به کار کنید!

Cryptocurrency معاملات روزانه: نحوه شروع کار

اکنون که می دانید ارز رمزنگاری معاملات روزانه نیاز دارد و همچنین آنچه شما باید در نظر بگیرید ، اکنون قصد دارم نحوه شروع کار را به شما نشان دهم!

اولین قدم برای بررسی نحوه معامله ارز رمزنگاری شده به شما نیاز دارد که مبادله مناسبی پیدا کنید. صرافی ارز رمزنگاری شده به شما امکان خرید و فروش سکه 24 ساعته را می دهد. مهم است که به این فکر کنید که به دنبال چه نوع ارزهای رمزپایه ای هستید.

اگر می خواهید تجارت روزانه خود را به صورت تمام وقت انجام دهید ، خوب است که صرافی انتخاب کنید که تعداد جفت اختلاف زیادی در آن ذکر شده باشد.

توجه: جفت شدن به دو سکه مورد معامله گفته می شود. به عنوان مثال ، اگر شما اعتقاد داشتید که قیمت Ethereum در برابر قیمت بیت کوین افزایش می یابد ، پس باید یک جفت شدن BTC / ETH پیدا کنید!

همچنین یافتن صرافی دارای نقدینگی بسیار مهم است. با این کار اطمینان حاصل می کنید که همیشه می توانید با یک خریدار یا فروشنده مطابقت داشته باشید ، در غیر این صورت ممکن است نتوانید در هنگام کاهش قیمت تجارت خود را ببندید!

یک مکان خوب برای شروع Binance باشد ، زیرا آنها صدها جفت معاملاتی در دسترس دارند و همچنین یکی از بزرگترین حجم معاملات را در بازار دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی حساب در Binance, راهنمای من را اینجا ببینید!

وقتی حساب خود را با صرافی باز کردید ، وقت آن است که وجهی را واریز کنید. اکثر صرافی های ارز رمزپایه ای به شما اجازه نمی دهند با استفاده از کارت بدهی / اعتباری یا حساب بانکی سپرده گذاری کنید ، با این حال ، برخی از آنها.

اگر مبادله ای که می خواهید استفاده کنید سپرده های پولی در دنیای واقعی را قبول نمی کند ، پس می توانید ابتدا به Coinbase بروید تا مقداری Bitcoin یا Ethereum بخرید و سپس آن را به سراسر کشور منتقل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید ارز رمزنگاری شده در Coinbase با استفاده از کارت بدهی / اعتباری, راهنمای من را اینجا ببینید!

همچنین باید در نظر بگیرید که چه مبلغی را قصد دارید واریز کنید. هرگز فراموش نکنید که بازارهای ارزهای رمزنگاری شده بسیار بی ثبات هستند ، بنابراین همیشه این احتمال وجود دارد که کل سرمایه خود را از دست بدهید. ابتدا با مقادیر کمتری شروع کنید.

پس از راه اندازی و واریز مقداری وجه ، برای درک ویژگی های مختلف در صفحه معاملات کمی وقت بگذارید. هر صرافی نمودار خواهد داشت ، بنابراین بهتر است یاد بگیرید چگونه تحرکات قیمت گذاری را تجزیه و تحلیل کنید.

در CryptoPotatoe یک راهنمای مبتدی بسیار خوب وجود دارد ، که به شما نشان می دهد چگونه نمودارها را بخوانید و سپس نحوه تجزیه و تحلیل روند قیمت گذاری. می توانید از راهنمای رایگان آنها در اینجا بازدید کنید.

معاملات روز Bitstamp

همانطور که در تصویر بالا مشاهده خواهید کرد ، معامله گر به دنبال حرکت قیمت گذاری USD / BTC است. میله های سبز به معنای افزایش قیمت است ، در حالی که میله های قرمز به معنای پایین آمدن قیمت است.

یادگیری نحوه کار این ابزارها بسیار مهم است ، زیرا به شما امکان می دهد در صورت افزایش یا سقوط سکه ، یک فرصت خوب را تشخیص دهید. با این حال ، یک بار دیگر ، هیچ تضمینی برای درست بودن پیش بینی شما وجود ندارد ، بنابراین همیشه مطمئن شوید که اگر شرایط بد پیش می رود ، آماده خروج از تجارت هستید!

نتیجه

این پایان راهنمای “Cryptocurrency معاملات روزانه” من است! من می دانم که من اطلاعات زیادی به شما داده ام ، اما فکر می کنم درک همه خطرات موجود برای شما واقعاً مهم است.

اگر راهنمای من را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید بدانید که آیا معاملات روزانه برای شما مناسب است ، همچنین نحوه معامله بیت کوین و به طور کلی نحوه معامله ارز رمزنگاری شده مناسب است..

همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، مراحل زیادی وجود دارد که باید قبل از شروع فعالیت تجاری خود در نظر بگیرید. در واقع ، مدت طولانی طول می کشد تا بتوانید با موفقیت تجارت کنید ، انگار که کارها را به درستی انجام می دهید ، باید کارها را به آرامی بسازید.

حتی اگر ضرر و زیان هرگز چیز خوبی نیست ، اما وقتی آنها را در روزهای اولیه تجارت خود تجربه می کنید ، به شما کمک می کند یاد بگیرید که دیگر مرتکب همان اشتباه نشوید!

بنابراین نظر شما در مورد معاملات روزانه ارز رمزنگاری شده چیست؟ آیا این موضوعی است که می خواهید در نظر بگیرید ، یا به جای آن صدای تجارت طولانی مدت را ترجیح می دهید؟ اگر بخواهید این کار را انجام دهید ، باید زمان زیادی را متعهد شوید ، با این حال ، ارزش یک میلیون دلار!

فقط مطمئن شوید که شما هستید هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن و هزینه های خود سرمایه گذاری کنید هرگز ضررهایت را تعقیب کن.

اکنون که می دانید چگونه تجارت روزانه انجام می دهید و چگونه می توانید با ارز رمزپایه درآمد کسب کنید ، نظرات خود را در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید. حتی اگر ارز رمزنگاری شده روزانه برای شما مناسب نیست ، به من اطلاع دهید چرا!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map