Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

کیف پول Cryptocurrency چیست و چگونه کار می کند؟

شما می خواهید با اصول ارز رمزنگاری شده و فناوری بلاکچین آشنا شوید؟ در این صورت ، یکی از اولین مواردی که باید با آن آشنا شوید ، نقش کیف پول ارز رمزنگاری شده است.

راهنمای من با استفاده از مثالهای واقعاً ساده و واقعی همه چیزهایی را که باید بدانید توضیح می دهد. با پایان خواندن آن از ابتدا تا انتها ، تمام اطلاعات مورد نیاز را خواهید داشت!

این شامل نحوه عملکرد کیف پول ، انواع مختلف موجود و حتی بررسی چهار محبوب ترین کیف پول موجود است!

پس برای چی منتظری؟ بیایید با یک بررسی کلی از آنچه کیف پول مورد نیاز است شروع کنیم!

مختصری از کیف پول رمزنگاری شده

قبل از اینکه بیشتر از این ادامه دهم ، می خواهم به این فکر کنید که چگونه پول نقد خود را در دنیای واقعی ذخیره می کنید. شما در مورد نگه داشتن آن در دست خود قدم نمی گذارید ، درست است؟ در عوض ، به احتمال زیاد یک کیف پول چرمی یا کیف پول ، یا حتی ممکن است یک قلک نگهداری کنید!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

در هر صورت ، عاقلانه است که پول خود را در جایی که امن است ذخیره کنید. کیف پول ارز رمزنگاری شده از همان اصول اصلی پیروی می کند.

با این وجود ، با دریافت کیف پول رمزنگاری شده ، توانایی ارسال و دریافت بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را خواهید داشت (اکنون بیش از 1500 دلار وجود دارد!).

بنابراین ، اکنون که شما درک اولیه ای از اینکه کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده می شود ، دارید ، من بیشتر توضیح می دهم که چگونه کار می کند.

کیف پول رمز ارز چگونه کار می کند?

در بخش بالا ، من از یک کیف پول چرمی در دنیای واقعی استفاده کردم ، تا آنجا که کیف پول پول شما را ذخیره می کند. با این حال ، در دنیای دیجیتال ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین اوضاع کمی متفاوت است.

در واقع سکه ها در کیف پول فیزیکی ذخیره نمی شوند ، زیرا ارزهای رمزپایه به شکل فیزیکی وجود ندارند. در عوض ، بلاکچین متشکل از سوابق معاملاتی است که جزئیات مربوط به خصوصی و کلید عمومی را بر وجوه کنترل می کند.

برای اطمینان از درک کامل ، من به سرعت نقش آدرس کیف پول و همچنین یک کلید خصوصی و عمومی را توضیح خواهم داد ، زیرا همه آنها با هم مرتبط هستند.

آدرس کیف پول مانند شماره حساب بانکی است. دادن شماره حساب بانکی خود به شخص دیگری ضرری ندارد ، زیرا افراد در صورت تمایل برای انتقال وجوه شما به آن نیاز خواهند داشت. این می تواند به این دلیل باشد که کارفرما می تواند حقوق شما را پرداخت کند ، بنابراین مشتری می تواند فاکتور شما را پرداخت کند یا اینکه دوستان و خانواده شما می توانند مقداری پول تولد برای شما ارسال کنند!


در دنیای ارز رمزنگاری شده ، اگر کسی بخواهد سکه های شما را منتقل کند ، شما به راحتی آدرس کیف پول خود را به آنها می دهید. دقیقاً مانند دنیای واقعی ، هیچ دو آدرس کیف پول هرگز یکسان نیستند ، این بدان معناست که هیچ شانس دیگری برای دریافت بودجه شما وجود ندارد. همچنین ، هیچ محدودیتی در تعداد آدرس های کیف پول شما نمی تواند ایجاد کند.

برای ارائه مثالی از شکل ظاهری آدرس بیت کوین ، در اینجا آدرس کیف پول است که اعتقاد بر این است متعلق به خالق بیت کوین ، Satoshi Nakamoto است.!

1A1zP1eP5QGefi2DMPTfTL5SLmv7DivfNa

همانطور که مشاهده می کنید ، از ترکیبی از اعداد و حروف استفاده می شود ، هم از حروف بزرگ و هم از حروف کوچک استفاده می شود. از آنجا که اکثر بلاکچین ها شفاف هستند ، به راحتی می توانید دریابید که یک کیف پول ارز رمزنگاری شده خاص چه مقدار پول دارد و همچنین معاملات مالک قبلی که مالک قبلاً انجام داده است.

با این حال ، یک آدرس کیف پول ارز رمزنگاری هویت واقعی صاحب آن را نشان نمی دهد ، به همین دلیل است که از بلاکچین “نام مستعار” نامیده می شود.

ارتباط کلیدهای خصوصی و عمومی با آدرس کیف پول چگونه است?

بنابراین ، اکنون که می دانید آدرس کیف پول بسیار شبیه شماره حساب بانکی است ، اکنون می خواهم نحوه کنترل وجوه به شما را توضیح دهم. مردم اغلب فکر می کنند که کلید عمومی همان آدرس کیف پول عمومی است ، با این حال ، این صحیح نیست.

اساساً ، هر آدرس کیف پول ارز رمزنگاری شده (به یاد داشته باشید ، هیچ دو آدرس نمی تواند یکسان باشد) هر یک دارای یک کلید خصوصی و عمومی منحصر به فرد هستند. کلید خصوصی به شما امکان دسترسی به وجوه مربوط به آدرس کیف پول رمزنگاری را می دهد.

برای اینکه یک مثال در دنیای واقعی ارائه دهیم ، وقتی می خواهید پول را از حساب بانکی خود به حساب بانکی شخص دیگری منتقل کنید ، باید رمزعبور خصوصی خود را وارد کنید. هیچ کس دیگری حتی این بانک به این رمز ورود دسترسی ندارد. در غیر این صورت ، اگر کسی می دانست چیست ، می تواند از حساب بانکی شما پول ارسال کند!

یک کلید خصوصی دقیقاً همان کار را انجام می دهد و به طور خاص با آدرس کیف پول رمزنگاری منفرد مرتبط است. بنابراین در مورد کلید عمومی چطور؟ یک کلید عمومی از نظر ریاضی با آدرس کیف پول شما مرتبط است! با این حال ، این یک “نسخه هش شده” است ، که من در زیر توضیح خواهم داد.

یک تابع هش توالی حروف و / یا اعداد را (که an نامیده می شود) اجازه می دهد "ورودی") برای رمزگذاری در یک مجموعه جدید از حروف و / یا اعداد (که an نامیده می شود) "خروجی") این یک لایه امنیتی بیشتر را ایجاد می کند و اطمینان می دهد کیف پول شما نمی تواند هک شود. در اینجا یک مثال سریع برای ساده سازی کارها آورده شده است.

کلید خصوصی: 03bf350d2821375158a608b51e3e898e507fe47f2d2e8c774de4a9a7edecf74eda

کلید عمومی: 99b1ebcfc11a13df5161aba8160460fe1601d541

اکنون ، من می دانم که به چه فکر می کنید: این دو مجموعه کلید کاملاً متفاوت هستند؟ از نظر انسان ، بله ، با این حال ، فناوری نرم افزار می داند که این دو کلید به طور خاص با یکدیگر مرتبط هستند! این ثابت می کند که شما صاحب سکه هستید و به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید وجوه خود را انتقال دهید!

نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که هر آنچه در اینجا توضیح دادم بسیار فنی است. با این حال ، هنگامی که از کیف پول رمزنگاری استفاده می کنید ، این نرم افزار همه کار را برای شما انجام می دهد. مثل این است که از اینترنت برای ارسال ایمیل استفاده کنید!

شما در واقع نیازی به درک فناوری موجود در پس زمینه ندارید ، مانند Gmail و Hotmail همه کارها را برای شما در مورد ایمیل انجام می دهند – درست مانند کیف پول ارز رمزنگاری شده در مورد معاملات رمزنگاری!

اما شما گفتید که سکه ها در کیف پول های رمزنگاری ذخیره نمی شوند?

اگر تاکنون راهنمای من را خوانده اید ، اکنون باید درک خوبی از کیف پول ارز رمزنگاری شده و چگونگی پیوند کلیدهای عمومی و خصوصی به آدرس کیف پول عمومی داشته باشید. با این حال ، ممکن است اوایل به یاد داشته باشید که من گفتم سکه ها به طور فیزیکی در کیف پول ذخیره نمی شوند؟ درست است! بگذارید همه چیز را روشن کنم.

از آنجا که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه پول فیزیکی نیستند ، به صورت دیجیتالی در بلاک چین ذخیره می شوند. بلاکچین مانند یک دفتر حسابداری غول پیکر است که هر معامله ای را که تاکنون در سیستم رخ داده است و همچنین کل مانده حساب هر آدرس عمومی را ذخیره می کند..

نرم افزار موجود در کیف پول ارز رمزنگاری شده مستقیماً به بلاکچین متصل است ، بنابراین به شما امکان می دهد معاملات را به دفتر خود ارسال کنید. با این حال ، کیف پول رمزنگاری پروتکلی است که کلیدهای عمومی و خصوصی شما را تولید می کند. بدون آن ، نمی توانید به بودجه خود در دنیای واقعی دسترسی پیدا کنید.

برای درک بهتر این رابطه ، به راه رفتن در فروشگاه و پرداخت هزینه کالاها با استفاده از کارت نقدی یا اعتباری فکر کنید. بین شما و فروشگاه هیچگونه مبادله فیزیکی پول وجود ندارد. با این حال ، با وارد کردن شماره پین ​​خصوصی خود ، تأیید می کنید که مالک بودجه هستید و بنابراین آنها می توانند وجوه را از حساب شما به حساب فروشگاه منتقل کنند.

این همان کیف پول ارز رمزنگاری شده است. با وارد کردن کلید خصوصی خود ، تأیید می کنید که مالک سکه ها هستید و سپس می توانید آنها را به شخص دیگری منتقل کنید. این تنها راهی است که سکه ها می توانند از شخص A به شخص B منتقل شوند.

بنابراین ، اکنون که از عملکرد کیف پول ارز رمزنگاری شده مطلع شدید ، بیایید نگاهی به انواع مختلف موجود بیندازیم!

انواع مختلف کیف پول های رمزنگاری شده چیست?

انواع مختلفی از کیف پول در دسترس است و مورد انتخابی شما به نیازهای شخصی شما بستگی دارد. اساساً ، کیف پولهای مختلف چیزهای مختلفی از جمله امنیت بیشتر ، کاربرپسند بودن یا راحتی را ارائه می دهند. اکنون محبوب ترین انواع کیف پول های رمز ارز را لیست می کنم.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

کیف پول رومیزی

کیف پول های دسک تاپ باید در یک لپ تاپ یا رایانه خاص بارگیری شوند و فقط از آن دستگاه خاص می توان به آنها دسترسی داشت. به طور کلی ، آنها ترکیب خوبی از امنیت و راحتی را ارائه می دهند. با این حال ، لازم به یادآوری است که اگر یک هکر بتواند از راه دور دستگاه شما را کنترل کند ، می تواند به کیف پول شما دسترسی پیدا کند.

کیف پول موبایل

کیف پول همراه بسیار شبیه کیف پول رومیزی است زیرا کیف پول مستقیماً در دستگاه شما بارگیری می شود. شما به طور معمول با بارگیری یک برنامه تلفن همراه به کیف پول ارز رمزنگاری شده خود دسترسی پیدا می کنید ، این برنامه همچنین به شما امکان می دهد با اسکن کد QR سکه های خود را در یک فروشگاه فیزیکی خرج کنید.

وب یا کیف پول آنلاین

کیف پول وب هنگام ارسال سکه به شخص دیگر بیشترین میزان راحتی را دارد ، با این وجود کمترین امنیت را نیز دارند. به این دلیل که ارائه دهنده کیف پول معمولاً کنترل کاملی بر آن دارد.

به عنوان مثال می توان سکه ها را در صرافی ارز رمزنگاری شده ذخیره کرد. صرافی سکه های شما را در سرور مرکزی آنها ذخیره می کند ، به این معنی که اگر هک شود ، مجرم می تواند به همه وجوه شما دسترسی داشته باشد. بهتر است فقط تعداد کمی سکه در کیف پول های رمزنگاری وب نگهداری شود.

کیف پول کاغذی

کیف پول های کاغذی یکی از کم ارزش ترین کیف پول های رمزنگاری موجود است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کلیدهای خصوصی و عمومی خود را بر روی یک کاغذ چاپ کنید – و این همه ، بودجه شما امن است!

این به این دلیل است که کلیدها به هیچ سروری متصل نیستند ، یعنی تنها راهی که کسی می تواند به آنها دسترسی پیدا کند این است که کاغذ فیزیکی داشته باشد! در صورت نیاز به انتقال وجه ، کلیدها را به راحتی وارد یک نرم افزار یا کیف پول وب یا حتی ساده تر می کنید ، فقط کد QR را که چاپ کرده اید اسکن کنید!

کیف پول سخت افزار

از نظر امنیت ، چیزی بهتر از کیف پول سخت افزاری نیست. این یک دستگاه فیزیکی است که تنها هدف آن ذخیره کلیدهای رمزنگاری خصوصی و عمومی شما در داخل سخت افزار است.

دستگاه هرگز به اینترنت متصل نمی شود مگر اینکه نیاز به انتقال وجه داشته باشید. با این حال ، شما پین خصوصی خود را مستقیماً روی دستگاه وارد می کنید و دسترسی به کلیدهای شما برای هکر را تقریباً غیرممکن می کند.

آیا کیف پول Cryptocurrency امن است?

بنابراین ، اکنون که انواع مختلف کیف پول را به همراه سطح راحتی آنها شناختید ، اکنون می خواهم در مورد امنیت آنها صحبت کنم. به طور کلی ، مهم نیست که از کیف پول استفاده می کنید ، اگر کسی به کلید خصوصی شما دسترسی داشته باشد ، به منابع مالی شما دسترسی دارد. با این حال ، سوال اصلی این است که چه محافظاتی برای جلوگیری از وقوع آن وجود دارد?

هر کیف پول ارز رمزنگاری شده که با اینترنت ارتباط داشته باشد (به عنوان مثال دسک تاپ ، موبایل یا کیف پول وب) همیشه آسیب پذیر خواهد بود. اگرچه هکرهای متجاوز افراد غیراخلاقی هستند اما می توانند بسیار باهوش باشند. آنها همیشه در حال ایجاد روش های جدید برای دسترسی به داده های دیگران هستند ، به همین دلیل شما باید مطمئن شوید که برای محافظت از کلید خصوصی خود همه تلاش خود را انجام می دهید.

در اینجا چند نمونه از چگونگی دسترسی هکر به بودجه شما که در کنار اتصال اینترنت ذخیره شده است ، آورده شده است.

  • بد افزار
  • ویروس
  • ثبت کننده کلید
  • دسترسی از راه دور به دستگاه شما
  • فیشینگ

تعدادی از موارد وجود دارد که می توانید برای محافظت از خود در برابر تهدیدات فوق انجام دهید. در مرحله اول ، شما همیشه باید مطمئن شوید که دستگاه شما از جدیدترین نرم افزار استفاده می کند. از آنجا که هکرها روش های جدیدی پیدا می کنند ، می توانند کنترل های ایمنی داخلی را نادیده بگیرند ، بنابراین با به روزرسانی نرم افزار خود ، همیشه بالاترین سطح امنیت را خواهید داشت.

همچنین تنظیم لایه های امنیتی اضافی ایده خوبی است. کیف پول های رمزنگاری زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید ، به این معنی که برای دسترسی به آن باید کدی را که به تلفن همراه شما ارسال می شود تأیید کنید..

همچنین بهتر است کیف پول در نظر بگیرید که امکان امضای چند امضا را داشته باشد. اساساً ، کیف پول چند امضا به این معنی است که برای ارسال وجه ، کاربر باید با استفاده از دو یا چند دستگاه جداگانه تراکنش را تأیید کند. به این ترتیب ، اگر یکی از دستگاه های شما گم شود ، به سرقت برود یا هک شود ، مجرم نمی تواند به ارز رمزنگاری شده شما دسترسی پیدا کند ، زیرا آنها به دستگاه (های) دیگر نیز نیاز دارند!

در آخر ، توصیه می شود در موارد منظم از کیف پول خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید. با این کار می توانید یک عبارت رمز عبور پشتیبان را یادداشت کنید تا اگر اتفاقی برای کیف پول شما افتاد ، باز هم بتوانید دسترسی پیدا کنید.

با اطمینان از رعایت کلیه اقدامات امنیتی فوق ، اطمینان حاصل کنید که کیف پول ارز رمزنگاری شده شما در برابر هکرها ایمن و ایمن است!

آیا می توانم همه ارزهای رمزنگاری شده خود را در همان کیف پول ذخیره کنم?

این س goldenال طلایی است – با جواب بعضی اوقات ، زیرا به سکه های خاصی که در دست دارید بستگی دارد! به عنوان مثال ، اگر فقط بیت کوین در دست دارید ، فقط باید کیف پول پیدا کنید که با بیت کوین سازگار باشد. با این حال ، اگر بیت کوین و Litecoin را در دست دارید ، چه می کنید?

اگرچه هر کدام بلاکچین مخصوص به خود را دارند اما امکان استفاده از کیف پول چند ارزی وجود دارد. این کیف پول های رمزنگاری به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده مختلف را در همان کیف پول ذخیره کنید ، که بسیار آسان تر از استفاده از کیف پول متفاوت برای هر سکه است.

با این حال ، همه چیز به آنچه کیف پول پشتیبانی می کند بستگی دارد. جالب اینجاست که بیشتر توکن های موجود در بالای بلاکچین Ethereum ساخته شده اند – به این معنی که با “ERC-20” سازگار هستند. بنابراین ، اگر نشانه های ERC-20 زیادی دارید ، برخی اوقات می توانند همه در یک کیف پول چند ارزه ذخیره شوند!

سکه های دیگر به هر حال انعطاف پذیر نیستند ، بنابراین همیشه قبل از اقدام به انتقال وجوه با ارائه دهنده کیف پول تماس بگیرید ، زیرا اگر سکه سازگار نیست ، آنها را برای همیشه از دست خواهید داد!

آیا این واقعیت است که کیف پول های رمزنگاری ناشناس هستند?

اگر تاکنون راهنمای من را مطالعه کرده اید ، ممکن است بخاطر داشته باشید که چگونه ذکر کردم که پروتکل بلاکچین مستعار است ، نه ناشناس. این بدان معناست که اگرچه آدرس کیف پول شما حاوی نام شما نیست ، اما افراد همچنان به بسیاری از اطلاعات دیگر دسترسی دارند.

این شامل همه معاملات قبلی است که آدرس کیف پول خاص انجام داده است (اعم از ارسال شده و دریافت شده) ، از جمله مقدار و آدرس های دیگر درگیر در معامله.

در واقع ، این مسئله واقعاً مسئله ای نیست ، زیرا مگر اینکه به کسی هویت واقعی خود را بدهید ، برای کسی دانستن صاحب آدرس بسیار دشوار است.

فقط به یاد داشته باشید ، دولت ها اکنون مبادلات ارز رمزنگاری شده را تنظیم می کنند ، به این معنی که اگر می خواهید با استفاده از پول دنیای واقعی سکه بخرید ، پس باید با ارائه اسناد خود را شناسایی کنید. این بدان معناست که حتی هنگامی که وجه خود را به کیف پول خود برداشت کردید ، صرافی می فهمد که هویت شما با کیف پولی که برایش ارسال کرده اید مرتبط است.

کدام کیف پول Cryptocurrency بهترین است?

امیدوارم که شما اکنون درک خوبی از کیف پول ارز رمزنگاری شده ، نحوه کارکرد فناوری و انواع مختلف موجود داشته باشید. همچنین باید در مورد چگونگی محافظت از کیف پول در برابر هکرها و همچنین اطلاعاتی که هنگام استفاده از آن فاش یا آشکار نمی کنید ، ایده خوبی داشته باشید..

قسمت آخر راهنمای من در مورد برخی از بهترین کیف پول های ارز رمزنگاری موجود صحبت خواهد کرد. متأسفانه ، چون اکنون صدها ارائه دهنده مختلف وجود دارد ، من نمی توانم همه آنها را مرور کنم. در عوض ، من چهار مورد از محبوب ترین ها را توصیه می کنم!

هجرت

Exodus یک کیف پول رومیزی چند ارزی است که به شما امکان می دهد سکه های مختلفی مانند بیت کوین ، Litecoin و Dash و همچنین رمزهای مختلف ERC-20 را ذخیره کنید..

یکی از بهترین ویژگی های Exodus (غیر از رایگان بودن) این است که واقعاً کاربرپسند است. هنگام ورود به سیستم ، می توانید کل نمونه کارها ارز رمزنگاری شده خود را در نمودار پای تصویری مشاهده کنید ، که همچنین به شما امکان می دهد ارزش بازار هر سکه را بدانید.

نمونه کارها کیف پول ارز رمزنگاری شده Exodus

ارائه دهنده کیف پول هرگز به کلیدهای خصوصی شما دسترسی ندارد و همچنین آنها به سرورهای Exodus متصل نیستند. برای راحتی بیشتر ، Exodus حتی دارای یک ShapeShift API داخلی است که به شما امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه را در کیف پول می دهد.

کیف پول نان

اگر می خواهید بیت کوین خود را در تلفن همراه خود ذخیره کنید ، به دنبال کیف پول نان نباشید! توسعه دهندگان ادعا می کنند که کیف پول “امنیت در سطح Nerd” را ارائه می دهد ، زیرا کیف پول مستقیماً به بلاکچین بیت کوین متصل است.

رابط کاربری واقعا تمیز است و آن را برای مبتدیان مناسب می کند. نان همچنین دارای یک ویژگی بسیار جالب است که به شما امکان می دهد کد QR آدرس کیف پول مورد نظر برای ارسال پول را اسکن کنید ، که همچنین به شما امکان می دهد بیت کوین را در یک فروشگاه دنیای واقعی صرف کنید.!

متأسفانه ، بیت کوین تنها سکه ای است که کیف پول پشتیبانی می کند ، با این حال ، فراموش نکنید که کاملاً رایگان است!

لجر نانو اس

برای لایه نهایی امنیت ، هیچ چیزی بهتر از کیف پول سخت افزاری نیست ، مانند Ledger Nano S. شما یک دستگاه فیزیکی دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه را به صورت آفلاین ذخیره کنید..

کیف پول رمزنگاری Ledge Nano S

تمام وقت و بیشتر ارزهای رمزپایه اضافه می شوند ، با این حال ، برای بررسی اینکه کدام یک از سکه ها را پشتیبانی می کنند ، می توانید اینجا را کلیک کنید.

هنگامی که می خواهید سکه هایی را برای شخصی ارسال کنید ، کافی است کیف پول را به دستگاه خود وصل کنید (مانند لپ تاپ) و سپس شماره پین ​​خصوصی خود را وارد کنید. در صورت گم شدن یا سرقت کیف پول ، می توانید با وارد کردن عبارت عبور پشتیبان خود در دستگاه دیگر ، سکه های خود را بازیابی کنید!

برای Ledger Nano S باید حدود 90 یورو بپردازید ، اما اگر تعداد زیادی سکه داشته باشید ارزش سرمایه گذاری آن را دارد. فقط همیشه آن را از وب سایت رسمی Ledger Nano S خریداری کنید.

جکس

Jaxx همچنین یکی از محبوب ترین کیف پول های چند ارزه است و برای بارگیری در اکثر دستگاه های دسک تاپ و موبایل در دسترس است. برای راحتی بیشتر ، همچنین می توانید از طریق برنامه افزودنی مرورگر Google یا Firefox به کیف پول خود دسترسی داشته باشید ، درصورت نیاز به ارسال وجه در حین کار ، آن را عالی خواهید کرد..

کیف پول رمزنگاری Jaxx Liberty

توسعه دهندگان Jaxx هرگز کلیدهای خصوصی شما را در دست ندارند ، زیرا این کلیدها فقط در دستگاه شما ذخیره می شوند. علاوه بر این ، درست مثل Exodus ، یک API داخلی ShapeShift وجود دارد که به شما امکان می دهد به راحتی از کیف پول خود سکه معامله کنید / مبادله کنید!

نتیجه

امیدوارم از راهنمای کامل من در مورد کیف پول ارزهای رمزپایه لذت برده باشید! اگر آن را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید واقعاً درک خوبی از کیف پول ، نحوه کارکرد این فناوری و استفاده از آن داشته باشید..

همچنین باید در مورد انواع مختلف کیف پول های موجود در بازار ایده خوبی داشته باشید. همانطور که اکنون می دانید ، انواع مختلف کیف پول متناسب با نیازهای مختلف است. من بیشتر سکه های خود را در کیف پول سخت افزاری ذخیره می کنم ، با این وجود تعداد کمی از وجوه را نیز در کیف پول موبایل نگهداری می کنم تا هنگام مسافرت بتوانم به وجوه دسترسی پیدا کنم!

قبلاً از کدام کیف پول استفاده کرده اید یا هنوز راه اندازی نکرده اید؟ نکته اصلی این است که با رعایت تدابیر امنیتی که قبلاً ذکر کردم ، وجوه خود را ایمن نگه دارید.

همچنین می خواهم بدانم کیف پول مورد علاقه شما چیست. آیا پیشنهادی دارید که لیست من نباشد؟ اگر چنین است ، به من اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector