Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Cryptocurrency چیست: Cryptto ABC کامل شما

به راهنمای کامل مبتدیان در مورد Cryptocurrency چیست خوش آمدید.

پاسخ کوتاه و آسان به سوال عنوان این است که ارز رمزپایه یک پول دیجیتال غیرمتمرکز است. اما این دقیقاً به چه معناست و چگونه کار می کند?

در این راهنما ، من به تمام سوالات شما در مورد ارز رمزپایه پاسخ خواهم داد. من قصد دارم به شما بگویم که چه زمانی اختراع شد ، چگونه کار می کند و چرا در آینده از اهمیت بالایی برخوردار خواهد شد. در پایان این راهنما ، شما قادر خواهید بود به این س answerال پاسخ دهید ، “ارز رمزپایه چیست؟” برای خودت.

دنیای ارزهای رمزنگاری شده سریع حرکت می کند ، بنابراین فرصتی برای اتلاف وجود ندارد. بیایید شروع کنیم!

وقتی کلمه جدیدی را می شنوم ، تعریف آن را در فرهنگ لغت خود جستجو می کنم. Cryptocurrency کلمه جدیدی برای اکثر مردم است ، بنابراین اجازه دهید یک تعریف رمزنگاری بنویسیم …

Cryptocurrency چگونه کار می کند?

توضیح اینکه رمز ارز چیست

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Cryptocurrency چیست؟
معدن

ماینرها سعی می کنند ابتدا معمای ریاضی را حل کنند تا بلوک بعدی را در بلاکچین قرار دهند و جایزه بگیرند.

Cryptocurrency چیست؟
تبادل

صرافی یک تجارت (معمولاً یک وب سایت) است که در آن می توانید ارزهای رمزپایه را خریداری ، فروش یا معامله کنید.

Cryptocurrency چیست؟
والتی ها

کیف پول Cryptocurrency برنامه های نرم افزاری است که کلیدهای عمومی و خصوصی را ذخیره می کند و کاربران را قادر به ارسال و دریافت ارز دیجیتال و نظارت بر تعادل خود می کند..

تعریف رمزنگاری

در زیر لیستی از شش چیز وجود دارد که هر ارز رمزنگاری شده باید باشد تا بتوان آن را رمز ارز نامید.


 1. دیجیتال: ارز رمزنگاری شده فقط در رایانه ها وجود دارد. هیچ سکه و اسکناس وجود ندارد. هیچ ذخیره ای برای رمزنگاری در فورت ناکس یا بانک انگلیس وجود ندارد!
 2. غیر متمرکز: ارزهای رمزپایه رایانه یا سرور مرکزی ندارند. آنها در شبکه ای از (به طور معمول) هزاران کامپیوتر توزیع می شوند. شبکه های فاقد سرور مرکزی را شبکه های غیرمتمرکز می نامند.

 3. نظیر به نظیر: ارزهای رمزنگاری شده به صورت آنلاین از شخصی به شخص دیگر منتقل می شوند. کاربران از طریق بانک ها ، PayPal یا Facebook با یکدیگر معامله نمی کنند. آنها مستقیماً با یکدیگر معامله می کنند. بانک ها ، پی پال و فیس بوک همه شخص ثالث مورد اعتماد هستند. هیچ شخص ثالث قابل اعتمادی در ارز رمزنگاری وجود ندارد! توجه: به آنها اشخاص ثالث مورد اعتماد گفته می شود زیرا کاربران برای استفاده از خدمات خود مجبورند اطلاعات شخصی خود را به آنها اعتماد کنند. به عنوان مثال ، ما با پول خود به بانک اعتماد می کنیم و با عکسهای تعطیلات خود نیز به فیس بوک اعتماد می کنیم!
 4. نام مستعار: این بدان معناست که برای داشتن و استفاده از ارز رمزنگاری شده نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارید. هیچ قانونی در مورد اینکه چه کسی می تواند ارزهای رمزپایه داشته باشد یا از آنها استفاده کند وجود ندارد. این مانند ارسال پست در یک وب سایت مانند است 4 نفره.
 5. بی اعتماد: هیچ شخص ثالث قابل اعتمادی بدین معنی است که کاربران برای کارکرد سیستم مجبور نیستند به آن اعتماد کنند. کاربران در همه زمان ها کنترل کامل پول و اطلاعات خود را دارند.
 6. رمزگذاری شده: هر کاربر دارای کدهای خاصی است که دسترسی سایر کاربران به اطلاعات آنها را متوقف می کند. این رمزنگاری نامیده می شود و هک کردن آن تقریباً غیرممکن است. همچنین این قسمت از قسمت رمزنگاری تعریف رمزنگاری از آن ناشی می شود. رمزنگاری به معنای پنهان است. وقتی اطلاعات با رمزنگاری پنهان می شوند ، رمزگذاری می شوند.
 7. جهانی: کشورها ارزهای خاص خود را دارند که به آنها پول فیات می گویند. ارسال ارزهای فیات به سراسر دنیا دشوار است. ارزهای رمزپایه را می توان به راحتی در سراسر جهان ارسال کرد. ارزهای رمزپایه ارزهای بدون مرز هستند!

این تعریف رمزنگاری یک شروع عالی است اما با درک رمز ارز هنوز فاصله زیادی دارید. بعد ، من می خواهم به شما بگویم که ارز رمزنگاری شده چه زمانی ایجاد شده و چرا. من همچنین به این سوال پاسخ خواهم داد که ارز رمزنگاری شده برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کند؟

مبدا ارز رمزنگاری شده

در اوایل دهه 1990 ، بیشتر مردم هنوز در درک اینترنت بودند. با این حال ، افرادی بسیار باهوش بودند که قبلاً فهمیده بودند که این ابزار قدرتمندی است.

برخی از این افراد باهوش ، موسوم به cypherpunks ، تصور می کردند که دولت ها و شرکت ها بیش از حد بر زندگی ما قدرت دارند. آنها می خواستند از اینترنت استفاده کنند تا آزادانه تر به مردم جهان بدهند. با استفاده از رمزنگاری ، سایفرپانک ها می خواستند به کاربران اینترنت اجازه دهند کنترل بیشتری بر پول و اطلاعات خود داشته باشند. همانطور که می توانید بگویید ، cypherpunks به هیچ وجه شخص ثالث مورد اعتماد را دوست ندارد!

در بالای cypherpunks ، لیست کارها پول نقد دیجیتال بود. DigiCash و پول سایبری هر دو تلاش برای ایجاد یک سیستم پول دیجیتال بود. هر دوی آنها شش مورد مورد نیاز برای رمزپایه را داشتند اما هیچکدام از آنها را نداشتند. با پایان

دهه نود ، هر دو شکست خورده بودند.

satashi nakamoto خالق بیت کوین جهان باید تا سال 2009 منتظر بماند تا اولین سیستم نقدی دیجیتال کاملا غیرمتمرکز ایجاد شود. خالق آن شکست cypherpunks را دیده بود و فکر می کرد که آنها می توانند بهتر عمل کنند. نام آنها Satoshi Nakamoto بود و ایجاد آنها Bitcoin بود.

درک ارز رمزنگاری شده به معنای درک اولین بیت کوین است …

داستان بیت کوین

هیچ کس نمی داند ساتوشی ناکاموتو کیست. این می تواند یک مرد ، زن یا حتی گروهی از افراد باشد. Satoshi Nakamoto فقط در انجمن های رمزنگاری و از طریق ایمیل صحبت کرده است.

در اواخر سال 2008 ، ناکاموتو مقاله سفید بیت کوین را منتشر کرد. این توصیفی بود از بیت کوین و چگونگی عملکرد آن. این مدلی برای چگونگی طراحی سایر ارزهای رمزپایه در آینده شد.

در 12 ژانویه 2009 ، Satoshi Nakamoto اولین معامله با بیت کوین را انجام داد. آنها 10 BTC را برای رمزگذار به نام Hal Finney فرستادند. تا سال 2011 ، ساتوشی ناکاموتو از بین رفته بود. آنچه آنها پشت سر گذاشتند اولین ارز رمزنگاری شده در جهان بود.

بیت کوین در میان کاربرانی که می دیدند چقدر می تواند مهم شود محبوبیت بیشتری پیدا کرد. در آوریل 2011 ، یک بیت کوین یک دلار آمریکا (USD) ارزش داشت.

تا دسامبر 2017 ، ارزش یک بیت کوین بیش از بیست هزار دلار آمریکا بود! امروز ، قیمت یک بیت کوین واحد است 7،576.24 دلار آمریکا. که هنوز هم بازگشت بسیار خوبی است ، درست است?

حقیقت جالب

در سال 2010 ، یک برنامه نویس در یکی از اولین معاملات بیت کوین در دنیای واقعی ، دو پیتزا به قیمت 10،000 BTC خریداری کرد. امروز ، 10،000 BTC تقریباً معادل 38.1 میلیون دلار است – هزینه زیادی برای پرداختن به عذاب گرسنگی.

2 پیتزا با 10000 بیت کوین مبادله شده است

بنابراین ، بیت کوین در جایی موفق شد که سایر سیستم های نقدی دیجیتال از کار بیفتند. اما چرا؟ ارز رمزنگاری شده به طور متفاوتی چه کاری انجام می دهد؟ چیزی که ارز رمزنگاری را از ارزهای فیات و دیگر تلاش ها برای پول نقد دیجیتال متفاوت می کند ، فناوری بلاکچین است. بیایید دریابیم که چگونه کار می کند …

بلاکچین چیست?

همه ارزهای رمزپایه از فناوری دفتر توزیع شده (DLT) برای حذف اشخاص ثالث از سیستم های خود استفاده می کنند. DLT ها پایگاه داده های مشترکی هستند که اطلاعات تراکنش در آنها ثبت می شود. DLT که بیشتر ارزهای رمزپایه از آن استفاده می کنند ، فناوری بلاکچین است. اولین بلاکچین توسط Satoshi Nakamoto برای بیت کوین طراحی شد.

بلاکچین یک پایگاه داده از هر معامله ای است که تاکنون با استفاده از ارز رمزپایه خاصی اتفاق افتاده است. گروه هایی از اطلاعات که بلوک نامیده می شوند ، یکی یکی به پایگاه داده اضافه می شوند و یک لیست بسیار طولانی را تشکیل می دهند. بنابراین ، بلاکچین یک زنجیره خطی از بلوک است! پس از افزودن اطلاعات به زنجیره بلوک ، نمی توان آن را حذف یا تغییر داد. این برای همیشه در زنجیره بلوک باقی می ماند و همه می توانند آن را ببینند.

کل پایگاه داده در شبکه ای متشکل از هزاران رایانه به نام node ذخیره می شود. اطلاعات جدید تنها درصورتی که بیش از نیمی از گره ها موافق و معتبر باشند ، به زنجیره بلوک اضافه می شود. این اجماع نامیده می شود. ایده اجماع یکی از تفاوتهای بزرگ بین ارز رمزنگاری شده و بانکداری عادی است.

در یک بانک عادی ، داده های معاملات در داخل بانک ذخیره می شود. کارکنان بانک اطمینان حاصل می کنند که هیچ معامله نامعتبری انجام نشده است. این راستی آزمایی می نامند. بیایید یک مثال استفاده کنیم

جورج 10 دلار به مایکل و جکسون بدهکار است. متأسفانه ، جورج فقط 10 دلار در حساب خود دارد. او تصمیم می گیرد سعی کند همزمان 10 دلار برای مایکل و 10 دلار برای جکسون ارسال کند. کارکنان بانک متوجه شده اند که جورج در تلاش است تا پولی را که خود ندارد ارسال کند. آنها از انجام معامله جلوگیری می کنند.

این بانک جلوی هزینه های مضاعف جورج را گرفت که نوعی کلاهبرداری است. بانک ها میلیون ها دلار هزینه می کنند تا هزینه های مضاعف را متوقف کنند. ارز رمزنگاری شده در مورد هزینه های مضاعف چه می کند و ارزهای رمزپایه چگونه تراکنش ها را تأیید می کنند؟ به یاد داشته باشید ، آنها مانند بانک چیزهایی ندارند!

چگونه بلاک چین کار می کند?

شبکه بلاکچین چگونه کار می کند

معاملات ارز رمزنگاری شده در فرآیندی به نام استخراج تأیید می شود. بنابراین ، استخراج ارز رمزپایه چیست و چگونه کار می کند?

استخراج ارز رمزنگاری شده

استخراج ارز رمزنگاری شده ممکن است شبیه کاری باشد که شما با بیل و کلاه سخت انجام می دهید اما در واقع بیشتر شبیه حسابداری است. ماینرها گره هایی هستند که وظیفه خاصی را انجام می دهند که معاملات را امکان پذیر می کند. من یک مثال را برای نشان دادن نحوه کار با شبکه Bitcoin استفاده می کنم.

 1. جورج به مایکل 10 BTC بدهکار است. جورج اعلام کرد که Michael 10 BTC را به شبکه بیت کوین می فرستد.
 2. ماینرها اطلاعات را گرفته و رمزگذاری می کنند. به این میگن هش کردن. به این اطلاعات ، آنها اطلاعات معامله دیگری را اضافه می کنند و آن را نیز هش می کنند. اطلاعات بیشتر و بیشتری اضافه می شود و هش می شود تا زمانی که برای تشکیل یک بلوک کافی باشد.
 3. ماینرها اکنون علیه یکدیگر مسابقه می دهند تا کد رمزگذاری شده یا هش بلوکی را که قبل از افزودن آن به بلاکچین به بلوک جدید داده می شود ، حدس بزنند. استخراج کننده خوش شانس که کد مناسب را حدس می زند می تواند بلاک جدید را به بلاکچین اضافه کند.
 4. اکنون ، سایر گره های موجود در شبکه اطلاعات تراکنش را در بلاک جدید تأیید می کنند. آنها کل بلاکچین را بررسی می کنند تا از مطابقت اطلاعات جدید اطمینان حاصل کنند. اگر اینگونه باشد ، بلاک جدید معتبر است و استخراج کننده برنده می تواند بلاک جدید را به بلاکچین اضافه کند. این را تأیید می گویند.
 5. مایکل 10 BTC از جورج دریافت می کند.

استخراج ارز رمزنگاری شده از توان رایانه زیادی استفاده می کند ، بنابراین ماینرها برای کارهایی که انجام می دهند پاداش می گیرند. در شبکه بیت کوین ، ماینرهایی که اطلاعات جدیدی را تأیید می کنند با 12.5 BTC بیت کوین جدید پاداش می گیرند. به همین دلیل است که به آن استخراج گفته می شود. معدن کاران به جای استخراج رمزنگاری طلا یا ذغال سنگ ، در جستجوی بیت کوین جدید هستند!

بنابراین ، استخراج ارز رمزنگاری شده برای چیست?

Cryptocurrency چیست؟

این روشی است که شبکه های ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین معاملات جدید را تأیید و تأیید می کنند. هزینه های مضاعف را متوقف می کند بدون اینکه نیازی به اعتماد به حسابداری متمرکز مانند بانک ها داشته باشد. بلاک چین های رمزپایه با اعتماد یا افراد تأمین نمی شوند. امنیت آنها با ریاضیاتی است که توسط رایانه انجام می شود!

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای توضیح داده شده Blockchain مراجعه کنید.

اکنون می دانید که بلاکچین و استخراج رمزنگاری چگونه کار می کنند. بعد ، من به شما می گویم که چگونه می توانید به یک شبکه ارز رمزنگاری شده بپیوندید …

استفاده از ارزهای رمزپایه

استفاده از ارزهای رمزپایه مانند استفاده از ارز فیات نیست. شما نمی توانید ارز رمزنگاری شده را در دست خود داشته باشید و نمی توانید یک حساب ارز رمزنگاری شده را باز کنید. ارز رمزنگاری شده فقط در بلاکچین وجود دارد. کاربران با استفاده از کدهایی به نام کلیدهای عمومی و خصوصی به ارز رمزنگاری شده خود دسترسی پیدا می کنند.

این کمی شبیه ارسال ایمیل است. اگر می خواهید شخصی برای شما ایمیل ارسال کند ، آدرس ایمیل خود را به او بگویید. خوب ، اگر می خواهید کسی ارز رمزنگاری شده برای شما ارسال کند ، کلید عمومی خود را به او بگویید.

اکنون ، اگر می خواهید ایمیل های خود را بخوانید یا ایمیل ارسال کنید ، باید رمز ایمیل خود را وارد کنید. کلیدهای خصوصی به این ترتیب کار می کنند. کلیدهای خصوصی مانند رمزهای عبور برای ارز رمزپایه هستند. کلیدهای عمومی توسط هر کسی قابل مشاهده است ، اما کلیدهای خصوصی فقط باید توسط شما دیده شود. اگر یکی از جزئیات اصلی وجود دارد که باید از این راهنمای Cryptocurrency چیست یاد بگیرید ، این است که حفظ امنیت کلید خصوصی بسیار مهم است!

Cryptocurrency چیست؟کلیدهای خصوصی و عمومی در کیف پول نگهداری می شوند. کیف پول های رمزنگاری می توانند بصورت آنلاین ، آفلاین ، نرم افزاری ، سخت افزاری یا حتی کاغذی باشند. برخی از آنها را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد یا توسط وب سایت ها میزبانی می شوند. بقیه گران ترند. به عنوان مثال ، قیمت کیف پول سخت افزاری می تواند حدود صد دلار آمریکا باشد. هنگام استفاده از ارز رمزنگاری شده باید از انواع مختلف کیف پول استفاده کنید.

هرکسی که کلیدهای خصوصی و عمومی داشته باشد ، ارز رمزنگاری شده را در اختیار دارد ، بنابراین کیف پول خود را گم نکنید! ارز رمزنگاری شده نام مستعار است ، به یاد دارید؟ هیچ راهی برای اثبات رمز ارز خود وجود ندارد ، مگر اینکه کلیدهای آن را داشته باشید.

من در مورد چگونگی ایجاد اولین ارز رمزنگاری شده و نحوه کار به شما گفتم. من همچنین در مورد نحوه ذخیره و استفاده از ارز رمزنگاری شده به شما گفتم. حالا ، بیایید به برخی از ارزهای رمزنگاری شده دیگر که از زمان بیت کوین ایجاد شده اند نگاهی بیاندازیم …

ظهور ارزهای رمزپایه!

بیت کوین طرز فکر مردم درباره پول را تغییر داد. صدها ارز رمزنگاری شده دیگر از آن زمان ایجاد شده است و همه آنها می خواهند جهان را تغییر دهند!

چند ارز رمزنگاری شده از زمان بیت کوین را بررسی کنید.

 • Litecoin بسیار شبیه بیت کوین است اما معاملات آن چهار برابر سریعتر انجام می شود. استخراج Litecoin راحت تر از استخراج بیت کوین است ، بنابراین کاربرانی که کامپیوتر کمتری دارند می توانند استخراج شوند.
 • اتریوم از فناوری بلاک چین پیشرفته تری نسبت به بیت کوین استفاده می کند. گاهی اوقات Blockchain 2.0 نامیده می شود. Ethereum به کاربران خود اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز (برنامه ها) خود را بر روی بلاکچین خود طراحی و بسازند. اگر بیت کوین می خواهد جای بانک ها را بگیرد ، Ethereum می خواهد همه موارد دیگر را جایگزین کند. توسعه دهندگان Ethereum می توانند نسخه های dApp برنامه های متمرکز مانند فیس بوک ، آمازون ، توییتر یا حتی گوگل را بسازند! این پلتفرم در حال بزرگتر شدن از یک ارز رمزپایه است. بنابراین ، ارز رمزنگاری شده چیست که دیگر واقعاً رمزپایه نیست؟ این اتریوم است! بستری که از فناوری بلاکچین برای ساخت و میزبانی برنامه های غیرمتمرکز استفاده می کند.
حقیقت جالب

ارزش اتریوم از زمان معرفی خود در سال 2015 به سرعت افزایش یافته و اکنون با داشتن محدودیت بازار دومین ارز رمزنگاری شده با ارزش است. این ارزش فقط در سال گذشته 2،226٪ افزایش یافته است – این یک مزیت بزرگ برای سرمایه گذاران اولیه است.

مسابقه راه اندازی بین Bitcoin و Ethereum

آیا دوست دارید درباره Ethereum اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ بررسی کنید اتریوم چیست راهنما.

 • IOTA یک ارز رمزپایه بسیار خاص است ، بلاکچین ندارد! IOTA از DLT به نام Tangle استفاده می کند. ماینرها تراکنش های جدید را تأیید نمی کنند ، کاربران تأیید می کنند … هنگامی که کاربری می خواهد با استفاده از Tangle پرداختی انجام دهد ، باید ابتدا دو معامله کاربر دیگر را تأیید و تأیید کند. فقط در این صورت است که پرداخت آنها پردازش می شود. مثل این است که دانش آموزان را به جای اینکه معلم انجام دهد ، در تکالیف یکدیگر درجه بندی کنند. تصور می شود که Tangle بسیار سریعتر از بیت کوین ، Litecoin و Ethereum است! اگر فکر می کنید عجیب است ، این را بررسی کنید – IOTA حتی برای استفاده توسط انسان طراحی نشده است! این برای اینترنت اشیا طراحی شده است. این هر دستگاهی است که به اینترنت متصل است. IOTA به IoT کمک می کند تا با خودش ارتباط برقرار کند. IOTA در واقع به معنای برنامه اینترنت اشیا است. تصور کنید که! در آینده ، ماشین بدون راننده شما از IOTA برای رفتن به پمپ بنزین ، پر شدن از بنزین و پرداخت هزینه استفاده می کند. همه بدون درگیر شدن هیچ انسانی.

ارزهای رمزپایه فقط برای ارسال پول بدون استفاده از بانک نیستند. آنها می توانند انواع کارهای جالب را انجام دهند. این ارزهای رمزپایه و بسیاری دیگر برای خرید و فروش در صرافی های رمزنگاری در دسترس هستند. بنابراین ، معامله ارز رمزنگاری شده چیست?

تجارت ارز رمزنگاری شده

خرید و فروش ارزهای رمزپایه به یک تجارت بسیار بزرگ تبدیل شده است. ارزش کل ارزهای رمزنگاری شده در جهان بیش از است 350 میلیارد دلار آمریکا درست زیر 17 ارز رمزنگاری شده به ارزش یک میلیارد دلار آمریکا امروز خریداری و فروخته شد!

حقیقت جالب

می توانید با صرافی های رمزنگاری مانند Binance ، Bitstamp و Coinbase به صورت آنلاین تجارت کنید. شما همچنین می توانید معامله ارزهای رمزنگاری شده را به صورت حضوری با سایت های نظیر به نظیر مانند LocalBitcoins.com انجام دهید.

آرم پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری Binance

می توانید با مبادلات رمزنگاری شده مانند اینترنت تجارت آنلاین کنید بینانس, مهر بیت, و Coinbase. شما همچنین می توانید مبادله ارزهای رمزنگاری شده را به صورت حضوری با سایت هایی نظیر نظیر نظیر انجام دهید LocalBitcoins.com.

بازار ارزهای رمزپایه مکانی هیجان انگیز است. تاجران می توانند میلیون ها درآمد کسب کنند و سپس همه آن را از دست بدهند. ارزهای رمزپایه یک شبه ایجاد می شوند و سپس به همان سرعت از بین می روند. توصیه من به هر تاجر تازه وارد در خارج از کشور این است که فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید خرج کنید. من می دانم که من شبیه مادربزرگت هستم ، اما این درست است!

معاملات رمزنگاری باید به عنوان راهی برای پشتیبانی از فناوری و نه به عنوان راهی سریع برای ثروتمند شدن استفاده شود!

از زمان خواندن این راهنما ، بیشتر به درک ارز رمزپایه نزدیک می شوید. فقط یک سوال دیگر وجود دارد که می خواهم به آن پاسخ دهم. ارز رمزنگاری شده برای دنیا چه کاری انجام می دهد?

آیا رمز ارز می تواند جهان را نجات دهد?

Cryptocurrency منتقدان زیادی دارد. برخی می گویند این همه اعتیاد به مواد مخدره است. خوب ، من خبر بدی برای آن افراد دارم. Cryptocurrency اینجاست تا بماند و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل خواهد کرد.

سازمان های متمرکز ما را ناامید کرده اند.

 • در سال 2008 ، بانک ها تریلیون دلار برای مayدیان هزینه کردند و باعث از هم پاشیدن اقتصاد جهان شدند.
 • آژانس بررسی اعتبار ، Equifax ، بیش از ضرر کرد 140،000،000 از مشخصات شخصی مشتریان خود در سال 2017 است.

لیست سازمانهای متمرکز

 • امسال فیس بوک مجبور شد به دلیل فروش اطلاعات شخصی کاربران خود عذرخواهی کند.

apoligy فیس بوک از مارک زاکربرگ

ارزهای رمزنگاری شده گزینه دیگری برای مردم جهان ارائه می دهند.

دولت های سوریه ، یمن و لیبی نتوانسته اند از مردم خود در برابر جنگ های داخلی شدید محافظت کنند.

ارز رمزنگاری شده برای مردم سوریه چیست؟ امید است. سی درصد کمک سازمان ملل متحد به فساد شخص ثالث گم شده است یونیسف از Ethereum برای جمع آوری پول برای کودکان سوریه استفاده کرده است.

در باره 2 میلیارد مردم در سراسر جهان حساب بانکی ندارند. از هر ده نفر افغانی ها بانک ندارند ، بسیاری از آنها زن هستند. ارز رمزنگاری شده برای یک زن افغانی چیست؟ این آزادی است. بیت کوین می دهد زنان در افغانستان برای اولین بار آزادی مالی.

فناوری Blockchain می تواند برای انتخابات در برخی از فاسدترین کشورها در جهان استفاده شود. ارز رمزنگاری شده برای مردم سودان یا میانمار چیست؟ این صدا است انتخابات آزاد بدون ترس از خشونت و ارعاب برگزار می شود.

ارزهای رمزنگاری شده می توانند جهان را به مکانی عادلانه ، امن و صلح آمیز برای زندگی همه ما تبدیل کنند.

افکار نهایی: رمز ارز چیست؟?

تاکنون ، شما یاد گرفته اید که ارزهای رمزپایه چیست و چگونه کار می کنند. شما همچنین می دانید که چگونه آنها را ذخیره کنید و از کجا معامله کنید. با این حال ، درک ارز رمزپایه فراتر از درک بلاکچین و استخراج است. درک ارز رمزپایه در واقع درک این است که این فناوری ها چه کاری می توانند برای شما انجام دهند.

ارزهای رمزپایه این قدرت را دارند که زندگی ما را برای همیشه تغییر دهند. آنها می توانند به شما کمک کنند کنترل پول و اطلاعات خود را پس بگیرید. برخی افراد آنها را نادیده می گیرند و امیدوارند که از بین بروند. دیگران نیز به این حزب خواهند پیوست. شما کدام خواهید بود?

در این راهنما ، من همه چیزهایی را که باید در مورد ارز رمزپایه بدانید به شما گفته ام.

حالا نوبت شماست…

ارز رمزنگاری شده برای شما چیست?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector