Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Dash Mining: Complete Starter’s Guide to Mining Dash Coin

پول نقد دیجیتال را خط بزنیدبسیاری از کارها وجود دارد که طرفداران ارز رمزنگاری می توانند برای کسب درآمد انجام دهند. Dash mining یکی از آنهاست. این آموزش را بخوانید و ببینید که داش چیست. اگر از آنچه خواندید خوشتان آمد ، Dash mining را برای خود در نظر بگیرید.

ما در این آموزش همه آنچه را که باید برای شروع بدانید ، به شما خواهیم گفت. خط استخراج چیست ، به چه سخت افزاری نیاز دارید ، چقدر می توانید انتظار استخراج داشته باشید؟ اینها همه س questionsالاتی است که ما به آنها پاسخ خواهیم داد.

همچنین ، وقتی صحبت از رمزنگاری Dash می شود ، می توانید انتخاب کنید خرید یا تجارت آی تی. چندین سیستم عامل وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. Coinbase و Binance چند مورد از محبوب ترین آنها هستند.

آیا شما آماده هستید که یاد بگیرید چگونه یک سکه خط تیره استخراج کنید؟ بیا بریم!

What’s Dash Mining?

قبل از اینکه بدانیم dash mining چیست و برای شروع به چه مواردی نیاز دارید ، ابتدا باید در مورد خود سکه Dash بحث کنیم. چه کسی می داند ، شما ممکن است ایده Dash را مسخره بدانید و هیچ تمایلی به شرکت در استخراج سکه Dash نداشته باشید.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

داش چیست?

داش یک altcoin است. بنیانگذاران آن نام را با ترکیب کلمات دیجیتال و پول نقد ایجاد کردند. این یک altcoin است که هدف آن ساخت ارز رمزنگاری شده است که برای پرداختها مفید است. با روشی معروف به استخراج سکه دش جمع آوری می شود.

همه ارزهای رمزپایه را به عنوان گام بعدی تکاملی در امور مالی تبلیغ می کنند. اینطور نیست UI (رابط کاربری) بسیار پیچیده است. روند پرداخت خیلی طولانی می شود. استفاده از آن در زندگی واقعی دشوار است.

داش قول می دهد این مشکلات را برطرف کند.

این ارز رمزنگاری انگیزه های ماینر را برای سرعت بخشیدن به کل سیستم تغییر مسیر می دهد.

این استاندارد است که ماینری که عملکرد هش را حل می کند پاداش کامل را دریافت می کند. سیستم Dash پاداش را به سه روش تقسیم می کند. 45٪ به استخراج کننده ، 45٪ به Masternode می رود و 10٪ به خزانه تعلق می گیرد.

Masternodes چیست؟ آنها کاربرانی هستند که حداقل 1000 داش دارند و موافقت می کنند سیستم خود را بصورت آنلاین 24/7 نگه دارند. Masternodes عملکردهای InstantSend و PrivateSend Dash را حفظ می کنند و در مورد تصمیمات مهم کسب و کار رأی می دهند.

انتظار می رود که Masternodes مایل باشد بهترین تصمیم را برای همه بگیرد. از این گذشته ، 1000+ داشی که دارند به آنها انگیزه می دهد تا مطمئن شوند که دش موفق است.


تعاریف:

altcoin – ارز رمزنگاری شده پس از موفقیت بیت کوین منتشر شد.

عملکرد هش – یک مشکل ریاضی دشوار است که بلاکچین را رمزگذاری می کند.

miner – کاربر بلاکچین که از رایانه خود برای حل توابع هش استفاده می کند. حل تابع ابتدا به ماینر با سکه مربوطه پاداش می دهد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

چگونه داش استخراج شده است?

قبل از یادگیری نحوه استخراج سکه Dash ، باید بدانید که برای انجام این کار اصلاً چه کاری لازم است. روند استخراج Dash همان روشی است که در سایر ارزهای رمزپایه وجود دارد. رایانه خود را تنظیم می کنید ، آن را به اینترنت وصل می کنید و تنها می گذارید.

مردم در سراسر جهان هر ثانیه معامله می کنند و آنها را ثبت می کنند. مشکل این است که مردم ممکن است سعی کنند سیستم را تخریب کنند.

برای جلوگیری از این امر ، بلاکچین Dash از مفهومی استفاده می کند که به عنوان اثبات کار و ماینرها شناخته می شود.

رایانه های معدنچیان برای حل مسئله ریاضیات مشکل دارند. هرچه تعداد معدنچیان به طور همزمان وجود داشته باشد ، این مسئله ریاضی دشوارتر می شود. کسی که آن را حل می کند ابتدا می تواند بلوک جدیدی را در بلاکچین ایجاد کند.

با این اثبات کار ، ماینر برای تلاش های خود دش را بدست می آورد. در حال حاضر ، بقیه بلاکچین ها نسخه ماینر از دفتر را در برابر نسخه خود بررسی می کنند.

در صورت مطابقت هر دو مورد ، بلاکچین به اجماع می رسد و روند کار دوباره آغاز می شود.

افرادی که عملیات استخراج سکه را انجام می دهند برای عملکرد بلاکچین ضروری است. کار مهم است که می تواند با کمک برخی تجهیزات قدرتمند برای کمک به شما بسیار خوب جبران شود.

چه چیزی به داش خودم نیاز دارم?

برای شروع استخراج Dash به دو چیز نیاز دارید: رایانه و اتصال اینترنت.

برای ورود به استخراج سکه Dash سه روش مشخص وجود دارد. می توانید از پردازنده مرکزی رایانه خود استفاده کنید. می توانید فرایند را از طریق GPU اجرا کنید. یا می توانید از رایانه های تخصصی ASIC استفاده کنید.

فرآیند استخراج Dash مبتنی بر CPU ارزانترین است. همچنین کندترین است. پردازنده بسیار کندتر از دو گزینه دیگر است. Intel i7 8700k که یکی از بهترین پردازنده های مرکزی مصرف کننده است ، دارای سرعت هشدار حدود 500 ساعت در ثانیه است.

استخراج داش با پردازنده گرافیکی شما گران تر است اما سرعت آن نیز بیشتر است. 900 دلار NVIDIA GTX 1080Ti می تواند حداکثر 32 مگاهرتز در ثانیه باشد که بیش از یک پیشرفت قابل توجه در پردازش پردازنده است.

بهترین و توصیه شده برای استفاده از Dash mining استفاده از رایانه ASIC است.

ماشین های ASIC (Application Specific Integrated Circuit) برای انجام کارهای خاص ساخته شده اند. در این حالت ، این حل توابع هش است که در استخراج Dash نقش دارند. در بخش بعدی درباره آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سخت افزار

سخت افزار استخراج داشکامپیوتر ASIC چیست?

رایانه های ASIC ماشین هایی هستند که برای هدفی ساخته می شوند. در مورد ماشین های X11 ASIC ، این هدف استخراج Dash است. سازندگان این پردازنده ها همه موارد غیرضروری ، حتی فیس بوک را از بین می برند. بله ، ما هم وحشت زده ایم!

در نتیجه ، ASIC های hashrate با آنچه حتی بهترین پردازنده های گرافیکی نیز می توانند مقایسه کنند قابل مقایسه نیست. بیت مین Antminer D3 با قیمت 133 دلار هشدار 17 GH / s دارد.

بخاطر مقایسه:

– i7 8700k = 500 هش در ثانیه

– GTX 1080 Ti = 32،000،000 هش / ثانیه

– Bitmain Antminer D3 = 17،000،000،000 هش / ثانیه

پردازنده گرافیکی چیست?

Antminer D3 به هیچ وجه حتی بهترین ASIC نیست. دستگاه هایی با حتی 540 گیگاهرتز در ثانیه و برچسب قیمت بیش از 15 هزار دلار وجود دارد.

چرا هاشره مهم است?

ما تعدادی از شماره های هش ریت را روی سر شما انداخته ایم اما در مورد اهمیت آنها در استخراج Dash صحبت نکرده ایم.

به زبان ساده ، نرخ هش نشان دهنده سرعت حل عملکرد هش است. به حداکثر رساندن هش ریت یک امر حیاتی است.

چرا?

زیرا فقط اولین شخصی که یک تابع هش را حل می کند با Dash جبران می شود. اگر سیستم شما خیلی کند است ، هیچ وقت هزینه ای دریافت نمی کنید.

هزینه استخراج داش

اگرچه درست است که استخراج دش شما را به صندلی نمی چسباند ، اما هزینه های خارج از سرمایه گذاری در وقت نیز به شما تعلق می گیرد.

اول از همه ، شما برای استخراج باید ASIC بخرید. دستگاه بر اساس امیدها و رویاها کار نمی کند. برای عملکرد نیاز به برق دارد. برای کار با Antminer D3 به 930 وات زمان نیاز است و این یکی از ASIC های کم مصرف است.

اگر این کافی نبود ، سیستم با گاز کامل 24/7 کار می کند ، که در نتیجه فرسوده می شود و اتاق را در آن به یک سونا تبدیل می کند. خرید ASIC و انتظار داشتن چندین سال برای شما واقع بینانه نیست.

بنابراین ، شما باید برق را پمپ کنید ، دنده خود را حفظ کنید و دستگاه را خنک نگه دارید. اگر یک Dash هم بدست نیاورید چون سیستم شما خیلی کند است ، این تلاش ارزش ندارد?

استخرهای استخراج

اگر بعد از خواندن بخش آخر ، دوباره در مورد کل ایده استخراج دش شروع کردید ، خوب! به مطالعه ادامه دهید تا بیاموزید که کارگران واقعی Dash چگونه این کار را انجام می دهند.

استخرهای استخراج چیست?

استخراج دش - میزان هش استخرهمانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، استخراج دش می تواند یک فعالیت گران و بی نتیجه باشد. مردم اینترنت راه حلی پیدا کردند (البته). این راه حل استخر استخراج است.

ایده پشت استخرهای استخراج این است که هرچه افراد بیشتر روی یک مشکل کار کنند ، احتمال پیروزی بیشتر است. اینطوری در موردش فکر کن:

می توانید در یک ساعت حصار را به تنهایی رنگ کنید یا از سه دوست بخواهید کمک کنند و آن را در 15 دقیقه رنگ آمیزی کنید.

استخر استخراج Dash کامپیوترهای سراسر جهان را با یک هدف متصل می کند: استخراج Dash. همه این رایانه ها هنگام تقسیم قدرت پردازش با یک مسئله ریاضی یکسان روبرو هستند.

بگذارید بگوییم که استخر حق ایجاد بلوک بعدی را در بلاکچین Dash به دست می آورد. اکنون ، هر کسی که شرکت کند بخشی از Dash the pool را بدست آورد. میزان پاداش به میزان کار شما بستگی دارد. و این ما را به هشدار بازمی گرداند.

چگونه می توانم به استخر استخراج بپیوندم?

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که در انجمن های dash.org پرش کنید و ببینید چه چیزهایی در مورد استخراج از خط استخر گفته می شود. Reddit و جستجوی گوگل با شک و تردید نیز ایده ای خارق العاده است.

ما می توانیم لیستی از استخرهای استخراج مورد علاقه خود را به شما ارائه دهیم ، اما یک مرد باهوش یک بار گفت: به یک مرد ماهی بدهید ، و شما یک روز به او غذا دهید. ماهیگیری را به او بیاموزید و یک عمر به او غذا می دهید.

شما می خواهید ماهیگیری را یاد بگیرید ، درست است?

بدون وجود استخر مشخص استخراج ، نمی توانیم نحوه راه اندازی آن را به شما بگوییم. حتی اگر ما این کار را انجام دهیم ، ممکن است تا زمان خواندن این آموزش ، آنها چیزی را تغییر دهند.

منصفانه است که بگوییم هر استخر معتبر و موفق در زمینه استخراج ، دارای آموزش خواهد بود. از این گذشته ، People = پردازش نیرو برای استخر استخراج Dash.

ابر استخراج

تردیدی نیست ، استخراج Dash با ASIC بهترین هش ریت را به شما می دهد. پیوستن به یک استخر استخراج خوب به شما کمک می کند تا در صورت خوش شانس بودن به جای سیلاب ، دائماً از Dash عبور کنید.

هزینه های برق و کار تعمیر و نگهداری ممکن است قسمت بزرگی از سود شما باشد. برای یک استخراج کننده عاشق فن آوری Dash ، این می تواند بخشی از تفریح ​​باشد. اگر تکنسین نیستید و نمی خواهید با سخت افزار بازی کنید ، چه می کنید؟ ابر استخراج از آن مراقبت می کند.

Cloud Mining چیست?

هر جا مشکلی پیش بیاید ، همیشه یک راه حل ارائه می شود. ابر استخراج راه حل است. این یک هدیه خدادادی برای کارگر معادن است که نمی خواهد هزینه بیشتری برای برق بپردازد و دکل را حفظ کند.

خدمات استخراج ابر با ارائه سکوهای استخراج تیز برای اجاره کار می کنند. شما برنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده ، هزینه آن را پرداخت کرده و استخراج را شروع می کنید.

هرچه بیشتر بپردازید ، میزان هش ریت شما بالاتر می رود. هرچه hashrate بالاتر بروید ، Dash بیشتری کسب می کنید. هنگامی که داش بدست می آورید ، سرویس استخراج ابری اندکی کاهش می یابد. این برای پرداخت هزینه های برق و نگهداری سخت افزار در پایان آنها استفاده می شود.

بیایید بگوییم که شما 500 دلار برای یک برنامه 2 ساله با هشدار 50 GH / s پرداخت کرده اید. اتفاقاً اعداد خیالی هستند. شش ماه طول کشید تا Dash کافی تهیه کنید تا بتوانید هزینه 500 دلار را تأمین کنید. هر آنچه بعد از آن بدست می آورید سود پس از قطع خدمات تعمیر و نگهداری سرویس ابر استخراج است.

اگر این سرویس را فردا بخرید و موشک های Dash قیمت را در یک هفته به 5000 دلار برسانید ، سود شما نیز بسیار سریعتر خواهد بود.

بزرگترین مزیت استخراج ابری این است که خانه شما کوره نخواهد بود.

برحذر بودن!

به نظر می رسد که استخراج ابری بهترین کار تا به حال به نظر برسد ، اما باید در مورد کلاهبرداری کوشا و هوشیار باشید.

بسیاری از خدمات معتبر و قابل اعتماد استخراج ابر در سراسر جهان وجود دارد. حتی سایت های کلاهبرداری بیشتری وجود دارد که به شما نوید آسمان می دهند و زیلچ را تحویل می دهند.

از کجا می دانید سرویس مورد نظر شما کلاهبرداری است؟ جستجوی مجدانه Google را انجام دهید ، در انجمن ها س askال کنید و نگاهی تردیدآمیز داشته باشید.

اگر خیلی درست به نظر برسد ، می تواند کلاهبرداری باشد. اگر چیزی به شما چیزی بی نتیجه بدهد ، احتمالاً کلاهبرداری است.

خوب ، چه چیز دیگری لازم دارم?

بگذارید بگوییم شما دستگاهی تنظیم کرده و آماده استخراج یا سرویس ابری هستید که به آن اعتماد دارید و می خواهید آن را امتحان کنید. شما می دانید که چگونه سکه Dash را نیز استخراج کنید و مشتاق شروع کار هستید.

اسبهای خود را نگه دارید ، زیرا هنوز باید موارد دیگر را تنظیم کنید.

اول از همه ، شما به جایی نیاز دارید تا Dash خود را حفظ کنید. برای آن ، باید کیف پول تهیه کنید. Dash شما دقیقاً در کیف پول ذخیره نشده است. به هر حال ، این فقط یک رکورد در بلاکچین است. در عوض ، برای نگه داشتن کلید خصوصی خود به کیف پول نیاز دارید. آدرس عمومی ، که معاملات شما را مشخص می کند ، شما را به کلید خصوصی متصل می کند.

گم کردن یا به سرقت بردن کلید خصوصی خود یک فاجعه است زیرا هیچ راهی برای اثبات مال خود نیست. بدون اثبات مالکیت ، نمی توانید وجوه را بازیابی کنید. چندین نوع مختلف کیف پول ارز رمزنگاری شده وجود دارد ، از جمله:

  • کیف پول سخت افزار
  • کیف پول کاغذی
  • برنامه های کیف پول
  • کیف پول وب

چیدن کیف پول یک تصمیم مهم است. انتخاب شما به نسبت ایمنی و راحتی مورد نظر شما بستگی دارد.

کیف پول سخت افزاری ایمن ترین گزینه و در عین حال راحت ترین گزینه است. کیف پول های سخت افزاری دستگاه های کوچکی هستند که در صورت لزوم می توانند به اینترنت متصل شوند. اگرچه احتمال هک شدن کیف پول سخت افزاری وجود دارد ، اما چالش برانگیز است. در مقایسه ، برنامه های کیف پول و وب سایت ها بسیار آسیب پذیرتر هستند.

اگر تصمیم دارید یک بگیرید کیف پول سخت افزاری, Ledger Nano X و Trezor Model T. را در نظر بگیرید هر دو از ایمنی و اطمینان بالایی برخوردار هستند.

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

بهترین راه برای نگهداری کلید خصوصی در مکانی که از نظر هکرها در امان است ، روی یک کاغذ است. هیچ راهی برای هک کردن آن وجود ندارد. مشکل این است که تکه های کاغذ به راحتی از بین می روند و در آتش می سوزند.

اگر می خواهید از Dash برای پرداخت هزینه چیزهای مورد نظر خود استفاده کنید ، مجبورید با استفاده از یک برنامه یا روش عملی دیگر آن را به خطر بیندازید. می توانید پول خود را در برنامه کیف پول Dash خود نگه دارید و بقیه را به یک کیف پول ایمن تر منتقل کنید.

اگر تصمیم گرفتید تجارت را شروع کنید داش ، توصیه می شود یکی از این موارد را انتخاب کنید سه گزینه: Coinbase ، Binance و Coinmama.

تا زمانی که Dash برای از دست دادن داشته باشید ، هوشیاری نسبت به امنیت همیشه بهترین سیاست است.

امیدواریم که این آموزش به شما کمک کند بفهمید که بهترین راه برای دستیابی به برخی از Dash ها چیست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector