Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول DASH

ده تا بیست سال پیش ، وقتی کسی از اصطلاح “کیف پول” استفاده می کند ، احتمالاً یک پوسته چرمی تاشو را که پول ، کارت شناسایی و چیزهای مشابه در آن قرار دارد تصور کنید. اما اکنون این اصطلاح از معنای خود فراتر رفته است دنیای دیجیتال – هدف از “کیف پول” هنوز همان است ، اما در حال حاضر به جای پول کاغذی و سکه ، آن است ارزهای دیجیتال را در خود جای داده است.

امروز سعی خواهیم کرد بهترین شرایط مسکن مناسب برای چنین ارزهایی را پیدا کنیم – سعی خواهیم کرد بهترین داش کیف پول اونجا.

با دیدن بسیاری از موارد وجود دارد مدل های متفاوت، انواع مختلف، انواع متفاوت، مدل های مختلف ذخیره ارزهای رمزنگاری شده در جهان ، این ممکن است کار ساده ای نباشد. اگرچه ، با کمی شانس (و منظور من از خوش شانس ساعتها و ساعتها تجزیه و تحلیل فنی و تحلیلی است) ، من فکر می کنم که ممکن است – حداقل – لیست بسیار دقیق.

برای راحتی شما ، من کیف پول را در یک نوع تجزیه و تحلیل حرفه ای و موافق مقایسه کرده ام. من ویژگی های اصلی آنها را پوشش داده ام & اشکالات و نتایج را ارائه داد. شما به سادگی باید راهنما را بخوانید و بر اساس آنچه آموخته اید, کیف پول سکه خود را انتخاب کنید.

نقد و بررسی Dash Wallet: همه چیز درباره Dash

اگر این راهنما را می خوانید ، احتمالاً احتمالاً وجود دارد با داش کاملاً آشنا است. برای اینکه فقط یک مرور کلی به شما بدهم ، Dash یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز است که از شاخه بیت کوین فورک شده است (به این معنی که “altcoin” است). خوب ، در صورت تمایل به آشنایی بهتر با آن ، ابتدا این راهنمای رمز ارز Dash را بخوانید.

Dash wallet: صفحه اصلی داش.

واقعیت جالب: آیا می دانید Dash در ژانویه 2014 با نام “Xcoin” راه اندازی شد?

از زمان نوشتن این مطلب, داش در حال حاضر مقام پانزدهم در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، با درپوش بودن آن کمی کمتر از 975 میلیون دلار. قیمت هر واحد حدود 101 دلار است. با قضاوت بر اساس این اطلاعات ، من فکر می کنم با خیال راحت می توانیم بگوییم که Dash یک بازیگر بزرگ در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است ، بنابراین پیدا کردن معتبر و کاربر پسند کیف پول سکه Dash باید برای افرادی که به سرمایه گذاری در این رمزنگاری فکر می کنند اولویت باشد.

کیف پول ارز رمزنگاری شده

شما احتمالاً یک ایده بسیار خوبی در واقع “کیف پول ارز رمزنگاری شده” چیست ، اما فقط برای اطمینان از اینکه هر دو در یک صفحه هستیم ، می خواهم به شما انواع مختلف کیف پول های موجود را به شما معرفی کنم.

به طور کلی ، پنج نوع کیف پول ذخیره کننده ارز رمزنگاری شده وجود دارد: آنلاین ، دسک تاپ ، موبایل ، سخت افزار و کاغذ. هر یک از آنها به یک منظور عمل می کنند – ذخیره ارز دیجیتال (رمزنگاری) دارنده در یک امن و رمزگذاری شده ، اما به راحتی توسط دارنده قابل دسترسی است.

بهترین کیف پول DASH

بسیاری از مردم برای ایمنی خود کیف پول کاغذی را دوست دارند. اونها می تونند … باشند به راحتی در جیب دارنده آن ذخیره می شود, با این وجود یک سارق یا کلاهبردار بالقوه نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد – کدها با خیال راحت روی یک برگ کاغذ چاپ می شوند (یا نوشته می شوند) ، همیشه وقتی دارنده به آنها احتیاج دارد ، در کنار آنها است.

سایر کیف پول های نگهداری ارز دیجیتال نیز مزایا و معایب خود را دارند ، اما ارزش ندارد همه آنها را در اینجا ذکر کنید – به هر حال ، شما برای اطلاع از بهترین کیف پول Dash به اینجا آمده اید.


واقعیت جالب: آیا اکنون که کلمه “Dash” ترکیبی از کلمات “دیجیتال” و “پول نقد” است?

انتخاب Dash Wallet

اکنون که هر دو در یک صفحه هستیم و اطلاعات خود را تازه کرده ایم ، می توانیم مستقیماً به راهنمای انتخاب کیف پول Dash برویم. من قصد دارم به شما در مورد بهترین کیف پول Dash برای شما بگویم سه نوع اصلی کیف پول قبلاً ذکر شد – دسک تاپ ، سخت افزار و کاغذ.

برای شفافیت ، می خواهم بدانید که من این کیف پول های ذخیره ارز دیجیتال را با توجه به سهولت استفاده (UI) ، ویژگی های پشتیبان و امنیت ، کنترل کلید خصوصی و چند گزینه دیگر انتخاب کرده ام.

کیف پول های زیر به ترتیب خاصی ذکر نشده اند.

Dash Wallets

بیایید با کاربرترین کیف پول های دسک تاپ شروع کنیم.

جکس

کیف پول ارز دیجیتال Jaxx در دنیای رمزنگاری بسیار شناخته شده است. از نظر بسیاری بهترین کیف پول دیجیتال سکه Dash موجود است.

Jaxx به کاربران خود یک ماژول نمونه کارها ارائه می دهد, امنیت به روز, آخرین اخبار ارزهای رمزنگاری شده و موارد دیگر ویژگی های مختلف. شما ممکن است از نسخه آنلاین کیف پول آنها استفاده کنید ، اما آنها به شما این امکان را می دهند که کیف پول را مستقیم روی دسک تاپ خود بارگیری کنید.

Dash wallet: صفحه اصلی Jaxx.

Jaxx به این واقعیت که دارند افتخار می کند میلیون ها بارگیری در سراسر جهان, که خلاصه یک سابقه خوب و اثبات شده است. آنها همچنین پشتیبانی 24 ساعته از مشتری جهانی را ارائه می دهند که داشتن آن همیشه جالب است هنگام صحبت در مورد کیف پول های رمزنگاری شده.

جوانب مثبت Jaxx:

 • یکی از شناخته شده ترین و اثبات شده ترین کیف پول های دیجیتال Dash موجود در آن ؛
 • سطح بالایی از حریم خصوصی (یعنی تصاویر اسکن شده فقط در دستگاه ذخیره می شوند ، حتی به صورت آنلاین ذخیره نمی شوند).
 • پشتیبانی از بیش از 100 ارز مختلف.

Jaxx Cons:

 • کیف پول Jaxx دارای استخراج بذر آسیب پذیر است.
 • آنها فاقد احراز هویت دو عاملی هستند.

حکم: با وجود اشکالاتی که دارد ، Jaxx یک کیف پول Dash عالی است که از بسیاری از ویژگی های مختلف پشتیبانی می کند و شهرت اثبات شده ای در دنیای ارزهای رمزنگاری شده دارد.

هجرت

Exodus یکی دیگر است شناخته شده کیف پول سکه دسک تاپ. یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که Exodus ارائه می دهد ویژگی آن است سازگاری با یک برنامه معروف معروف مبادله ارز رمزنگاری شده به نام ShapeShift. به همین دلیل ، کاربران Exodus می توانند تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده مختلف را بدون محدودیت زمانی قابل توجه معامله کنند.

بهترین کیف پول DASH

نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که Exodus یک کیف پول ساده است. این بدان معنی است که شما هرگز مجبور نیستید کل بلاکچین را در رایانه خود بارگیری کنید – کسانی که از اتصال اینترنت کندتر برخوردار هستند ارتباط برقرار خواهند کرد!

مزایای Exodus:

 • Exodus یک رابط بصری جذاب و کاربر پسند ارائه می دهد.
 • این به طور خاص با در نظر گرفتن مبتدیان ارزهای رمزنگاری شده طراحی شده است ، که آن را برای اولین کیف پول Dash شما مناسب می کند.
 • این طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه را برای تجارت ارائه می دهد – نیازی به محدود کردن خود نیست!

Exodus Cons:

 • آنها هنوز هم یک شرکت “تازه از فر” هستند ، به این معنی که بسیاری از تردیدها در اطراف وجود دارد. این منبع بیشتر منبع باز بودن آنها را مورد تأکید قرار می دهد.
 • عدم سطح بالایی از حفاظت ؛
 • عدم احراز هویت دو عاملی.

حکم: حتی اگر Exodus هنوز تا حدودی یک شرکت جدید باشد ، آنها در جامعه تجارت رمزنگاری کاملاً شناخته شده هستند. اگر می خواهید به Dash خود با کیف پول Exodus Dash اعتماد کنید ، باید به ترتیب جوانب مثبت و منفی را بسنجید.

Dash Core Wallet

بله ، شما آن را درست خوانده اید. داش کیف پول خود را دارد.

“Dash Core Wallet” ، همانطور که از نام آن پیداست ، یک است به طور خاص کیف پول Dash طراحی شده است. این امکان طیف گسترده ای از ویژگی ها (مدیریت masternode ، PrivateSend و غیره) را فراهم می کند و برای استفاده در دسک تاپ کاملاً بهینه شده است.

Dash wallet: برنامه Dash.

با کیف پول سکه ای Dash ، شما نیاز دارید بدون تأیید در حالی که به بودجه خود دسترسی دارید غیر از یک کلید امنیتی. برای دسترسی به وجوه کیف پول Dash خود به هیچ شناسه ، عکس یا چیز دیگری در این بین نیاز ندارید.

جوانب مثبت کیف پول هسته ای:

 • این ** کیف پول داش ؛
 • این توابع مختلفی از قابلیت دسترسی دارد.

Dash Core Wallet Cons:

 • نیازهای زیاد فضای رایانه شما (کل بلاکچین بارگیری می شود).

جدول: جوانب مثبت و منفی کیف پول Jaxx و Exodus

حکم: مردم با توجه به نام و ریشه آن ، کیف پول Dash Core را به عنوان THE Dash (کیف پول) پذیرفته اند. اگر ارتباط اینترنتی شما نسبت به حد متوسط ​​بالاتر است (یا بسیار صبور هستید و ساعتهای طولانی بارگیری و همگام سازی شما را نمی ترساند) ، ممکن است Dash Core Wallet چیزی باشد که می توانید امتحان کنید.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

سخت افزار Dash Wallets

وقت آن است که به کیف پول سخت افزاری سخت افزار بروید. اگر امنیت نهایی را می خواهید قطعاً بهترین انتخاب هستند.

لجر نانو اس

لجر نانو S احتمالاً است یکی از محبوب ترین ها کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری موجود. این به نوبه خود به این معنی است که – از لحاظ تئوریک – باید یکی از بهترین کیف پول های Dash باشد.

Ledger Nano S Dash شما را با a امن می کند کلید خصوصی و یک کد پین. طبیعتاً از همه ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند آنجا – داش فقط یکی از آنهاست.

کیف پول Dash: Ledger Nano S.

بهترین چیز در مورد Ledger Nano S این است که آن است پشتیبان دارد. اگر هر چیزی طبق برنامه پیش نرود ، می توانید مطمئن باشید که Dash (یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر) سالم و سالم است!

Ledger Nano S Pro:

 • پشتیبانی از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده مختلف
 • با دوام و محکم ، ایجاد مزاحمت برای داشتن اطراف.
 • این یک نسخه پشتیبان برای مواردی دارد که روند غیرمنتظره ای پیدا می کنند.

Ledger Nano S Cons:

 • کاملا گران در زمان نوشتن مقاله ، قیمت استاندارد برای Nano S 99.99 دلار است.
 • پشتیبانی از تلفن همراه نیست.

حکم: اگر شما از برچسب قیمت و عدم پشتیبانی خاص دستگاه ترسیده باشید ، Ledger Nano S یک ابزار سخت افزاری عالی و کیف پول Dash است..

ترزور

Trezor بود OG کیف پول رمزنگاری سخت افزاری – این بود اولین کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال تا به حال ایجاد شده است! قضاوت بر اساس این یک واقعیت به تنهایی ، هنوز هم تا امروز یک انتخاب بسیار محبوب در جامعه ارزهای رمزپایه باقی مانده است.

بهترین کیف پول DASH

Trezor از رمز ارزهای مختلف پشتیبانی می کند ، Dash یکی از آنهاست. کوچک ، سازگار و آسان برای استفاده ، که برابر است با کیف پول Dash عالی. با این حال ، نقطه ضعف همان Ledger Nano S است – از زمان نوشتن این مقاله, قیمت Trezor 99.99 دلار است.

طرفداران Trezor:

 • کوچک و سازگار ، آسان برای استفاده.
 • ارزهای رمزنگاری شده مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد.

Trezor Cons:

 • گران؛
 • برخی از ویژگی ها در حال حاضر موجود نیستند (اگرچه برنامه هایی برای افزودن آنها در آینده وجود دارد).

حکم: اگر برچسب قیمت شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، Trezor ممکن است یک کیف پول عالی باشد.

KeepKey

KeepKey احتمالاً خیلی شناخته شده نیست ، مخصوصاً وقتی آن را با لجر نانو S یا ترزور مقایسه می کنید.

همچنین کاملا پرهزینه – قیمت متوسط ​​آن 99 دلار است. این کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری در حال حاضر از هفت ارز رمزپایه مختلف پشتیبانی می کند – داش ، البته ، یکی از آنها بودن. تنها تفاوت عمده با رقبای خود این است که KeepKey بسیار بزرگتر است و از یک صفحه نمایش به طور قابل توجهی بزرگتر است ، که ممکن است برای برخی از کاربران مناسب باشد.

جوانب مثبت KeepKey:

 • وقتی با دستگاه های دیگر مقایسه می شود ، دارای یک صفحه نمایش بزرگ است.
 • از ویژگی های امنیتی خوبی برخوردار است.

موارد منفی KeepKey:

 • در مقایسه با سایر دستگاه های ارز دیجیتال سخت افزاری کمی حجیم است.
 • کاملا پرهزینه.

حکم: KeepKey وقتی در کنار سایر دستگاههای ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری قرار می گیرد ، در مقایسه کاملاً با شکست مواجه می شود. اما اگر شما به صفحه نمایش بزرگتر و دستگاه حجیم تری علاقه دارید ، KeepKey راهی است که باید دنبال کنید!

کیف پول کاغذی

کیف پول های کاغذی هستند کاملاً متفاوت از انواع دیگر کیف پول های رمزنگاری شده. تفاوت اصلی این است که کیف پول های کاغذی هستند آفلاین – یک کاربر به سادگی کلیدهای خصوصی و عمومی را چاپ کنید بر روی یک ورق کاغذ و سپس آن را به اطراف حمل کنید.

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano S و Trezor One

مردم تمایل دارند کیف پول های کاغذی را بسیار مورد توجه قرار دهند سطح امنیتی اضافه شده. کدهای شما در شبکه جهانی وب وجود ندارد. این بدان معناست که هر هکر ، کلاهبردار احتمالی یا نوع دیگری از افراد با نوعی قصد بیمار نمی توانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند – مگر اینکه بخواهند آن را از جیب شما بیرون بیاورند!

جوانب مثبت Paper Dash Wallets:

 • احتمالاً بالاترین میزان امنیت را ارائه می دهند.
 • حمل آسان ، فوق العاده قابل حمل ؛
 • بسیار مقرون به صرفه.

Paper Dash Wallets ’Cons:

 • با دوام نیست (در برابر آب ، آتش و غیره مقاوم نیست) ؛
 • اگر کسی متوجه شود شما آن را حمل می کنید ، ممکن است مورد جیب بری قرار بگیرید.

حکم: اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای ذخیره سازی ارز دیجیتال سخت افزاری صرف کنید ، با این حال به کیف پول های رمزنگاری آنلاین اعتماد ندارید ، کیف پول کاغذ Dash ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

نتیجه

وجود دارد تا انواع مختلف کیف پول Dash موجود است, کاملاً قابل درک است اگر فکر کردن فقط در یک ذهن دشوار باشد. وقتی نوبت به تصمیم گیری می رسد ، معمولاً آموزشهای آنلاین ، راهنماها و نظرات توصیه های خوبی ارائه می دهند.

به طور معمول ، یک فرد متوسط ​​ترجیح می دهد دسکتاپ یا نسخه های موبایل از این کیف پول ها ، هم برای دسترسی و هم برای دسترسی به آنها.

افرادی که ممکن است داشته باشند مسائل مربوط به اعتماد امنیتی (یا به سادگی می خواهید کیف پولهایشان را همیشه در یک وسیله مشخص در کنار خود داشته باشید) ممکن است کیف پول را انتخاب کنید دستگاه های سخت افزاری یا کیف پول کاغذی. این یک سناریو مورد به مورد است – هر فرد متفاوت است ، با این حال ، من همیشه توصیه می کنم کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S و Trezor را انتخاب کنید.

انتخاب شما هرچه باشد ، باید باشید همیشه امنیت را به عنوان اولویت اصلی در نظر بگیرید از اولویت کیف پول Dash خود استفاده کنید. این امر باید در مورد کیف پول های نگهدارنده رمزنگاری دیگری نیز وجود داشته باشد! وقتی می دانید وجوه شماست سالم و سالم, مواردی مانند جذابیت بصری رابط کاربر ، سرعت پایین بارگیری یا ارزش زیبایی دستگاه در درجه دوم قرار می گیرد.

امیدوارم که این آموزش کیف پول Dash مفید واقع شده باشد ، و آرزوی موفقیت برای انتخاب کیف پول مناسب برای شما دارم!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector