Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت Digibyte 2021 و فراتر از آن: گرایش ها

آیا در حال حاضر سکه های Digibyte را در دست دارید و به دنبال آن می گردید Digibyte پیش بینی قیمت? یا شاید شما در فکر سرمایه گذاری هستید و می خواهید این موضوع را کشف کنید جایی که قیمت می تواند برسد در نزدیکترین آینده؟ خوب ، شما مطمئناً به جای مناسب آمده اید!

در راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte من قصد دارم همه آنچه را که باید بدانید به شما بگویم. در بخشهای آغازین ، من می خواهم به طور خلاصه به آنها بپردازم پروژه Digibyte چیست, به دنبال توضیح سریع در مورد اهمیت پیش بینی قیمت با احتیاط.

پس از آن ، من می خواهم در مورد برخی پیش بینی های قیمت Digibyte برای سال 2021 و بعد بحث کنم. سرانجام ، من نظر خود را در مورد شما خواهم داد آیا من فکر می کنم Digibyte سرمایه گذاری خوبی است؟ با توجه به مزایا و معایب آن.

همیشه به یاد داشته باشید مهم است که ارزهای خود را در آن نگه دارید کیف پول امن. توصیه می شود انتخاب کنید کیف پول سخت افزاری (لجر نانو اس و Trezor مدل T) به جای موارد آنلاین.

پس برای چی منتظری؟ ما چیزهای زیادی برای گفتگو داریم! بیایید شروع کنیم و بفهمیم سکه Digibyte در واقع چیست!

(اگر از قبل با دانش Digibyte خود اطمینان دارید ، می توانید به بخش بعدی بروید!)

Digibyte چیست?

Digibyte در سال 2014 ایجاد شد توسط توسعه دهنده اصلی آن, جارد تیت. این یک پروژه ارز رمزپایه است که هدف آن تمرکز بر افزایش سرعت معامله ، تمرکززدایی و امنیت است. در حقیقت ، عملکرد Digibyte به طور قابل توجهی بهتر از سایر ارزهای رمزپایه است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

به عنوان مثال ، در حالی که بلاک چین های معروف مانند بیت کوین معامله متوسط زمان 10 دقیقه, Digibyte آن را در انجام می دهد فقط 15 ثانیه! علاوه بر این ، آزمایشات اخیر در اواخر سال 2017 به حداکثر 560 تراکنش در ثانیه رسیده است ، تیم Digibyte قصد دارد این میزان را تا سال 2035 به 280،000 در ثانیه افزایش دهد.!

از سوی دیگر, بیت کوین فقط قادر است 7 تراکنش در ثانیه را مدیریت کنید و اتریوم خیلی هم بهتر نیست ، فقط در 15 سالگی به Digibyte نیز گفته می شود DGB و در کل ، وجود خواهد داشت 21 میلیارد سکه در گردش است, که در سال 2035 نیز پیش بینی می شود.

جالب اینجاست که پروژه Digibyte اولین زنجیره بلوکی در جهان است که چیزی به نام را نصب می کند SegWit (شاهد جدا شده). این بدان معنی است که تأیید معاملات از اطلاعات ذخیره شده در این بلوک جدا شده و به دستیابی به معاملات سریعتر کمک می کند.

در نهایت ، تیم Digibyte امیدوار است که فناوری آن بتواند به عنوان یک سیستم پرداخت جهانی مورد استفاده مردم در سراسر جهان عمل کند.

بنابراین اکنون که می دانید پروژه در واقع چیست ، قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte من قرار است به طور خلاصه توضیح دهد که هنگام مطالعه چه مواردی را باید در نظر گرفت پیش بینی قیمت ارز رمزنگاری شده.

پیش بینی قیمت Digibyte


بسیار خوب است اگر پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه همیشه به واقعیت تبدیل شود ، اما در واقعیت ، اکثر آنها این کار را نمی کنند. حقیقت این است که ، هیچ کس نمی تواند آینده را پیش بینی کند ، خصوصاً در صنعتی مانند ارزهای رمزنگاری ناپایدار.

فراموش نکنید که سکه ها می توانند در یک روز 100٪ یا بیشتر افزایش و افت کنند! بنابراین ، این وقایع کاملاً غیرقابل پیش بینی هستند هرگز بدون انجام تحقیقات مستقل خود ، اعتیاد به مواد مخدر را دنبال نکنید.

پیش بینی قیمت Digibyte 2021 و بعد از آن

یک مثال عالی از منبع پیش بینی غیرقابل اعتماد قیمت ، منبع جان مک آفی, که اغلب توییت هایی را منتشر می کند که پیش بینی های ارز رمزنگاری شده خود را نشان می دهد. چرا؟ زیرا مک آفی اعتراف کرد که پروژه های رمزنگاری شده است بیش از 100000 دلار به او بپردازید برای هر “پیش بینی” او می کند!

در نهایت ، بزرگترین چیزی که بر حرکت قیمت یک سکه تأثیر می گذارد ، رویدادهای دنیای واقعی مانند پیشرفت فن آوری ، مقررات و مشارکت های جدید است. فقط مطمئن شوید که شما هستید فقط بر اساس پیش بینی قیمت گذاری سرمایه گذاری نکنید. تا آنجا که ممکن است تحقیق کنید و براساس هر آنچه خوانده اید ذهن خود را جلب کنید!

اکنون که این موضوع را فهمیدم ، قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte من برخی از موارد زیر را بررسی می کند: قابل توجه ترین حرکت قیمت در تاریخ آن است!

حرکات قبلی قیمت Digibyte

قبل از اینکه به برخی از پیش بینی های قیمت Digibyte برای سال 2021 نگاهی بیندازم ، فکر می کردم خوب است سریع به عملکرد سکه نگاهی بیندازم.

جالب اینجاست که از همان سال بود در سال 2014 تاسیس شد تا مه 2017, سکه DGB عملاً بی ارزش بود! حتی اگر عملکرد این فناوری بسیار بهتر از سایر پروژه های بلاکچین باشد ، به نظر می رسد که هیچ کس در مورد آن نمی دانست. ارزش Digibyte در واقع بالاتر از 0.0002 دلار برای هر سکه حرکت نکرد ، با حجم معاملات روزانه به ندرت بیش از 100000 دلار.

پیش بینی قیمت Digibyte: قیمت Digibyte.

سپس ناگهان از هیچ جا ، ارزش آن است تا کل 0.056 دلار افزایش یافت در کمتر از دو هفته دلیل دقیق این امر ناشناخته مانده است ، با این حال ، تنها اتفاقی که در آن زمان افتاد ، یک توییت ساده از طرف توسعه دهندگان بود که ادعا می کند آنها قصد دارند “Decentralized، Blockchain، CyberSecurity را به عنوان یک عبارت و مهمتر از آن به یک واقعیت تبدیل کنند”.

این یک مثال خوب بازارهای ارزهای رمزپایه چقدر بی ثبات هستند! در واقع ، حرکت قیمت آنقدر چشمگیر بود که بسیار زیاد بود سرمایه بازار (بعداً در مورد چرایی اهمیت این موضوع صحبت خواهم کرد) از 14 میلیون دلار تا 500 میلیون دلار افزایش یافت!

پیش بینی قیمت Digibyte پست توییتر

Digibyte با حرکت به جلو ، تجربه خود را کرد موفق ترین دوره در بین دسامبر 2017 و ژانویه 2018, جایی که ارزش آن در تمام طول راه بود تا 0.129 دلار برای هر سکه, رسیدن به سرمایه بازار از بیش از 1.2 میلیارد دلار!

با این حال ، لازم به یادآوری است که اکثر صنعت ارز رمزنگاری شده را تجربه کرده اند رکوردشکنی در همان دوره و دقیقاً مانند Digibyte ، بیشتر آنها در اوایل سال 2018 دستاوردهای برجسته خود را از دست دادند.

یکی دیگر رویداد مهم قیمت گذاری در آوریل 2018 اتفاق افتاد ، جایی که قیمت DGB افزایش یافت از 0.017 دلار تا 0.049 دلار, فقط در 4 هفته بیش از 188٪ افزایش پس از آن ، قیمت در سال 2020 به 0.004 دلار کاهش یافت و اکنون (ژانویه 2021) ارزش آن 0.025 دلار است. یک بار دیگر ، قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافت.

دلیل اصلی این افزایش ناگهانی قیمت به این دلیل بود ابرا (یک برنامه کیف پول دیجیتال واقعا محبوب) که اعلام می کند پذیرش سکه DGB را شروع می کنند. همانطور که این برنامه به مردم اجازه می دهد این یک پیشرفت مهم باشد خرید و فروش بیش از 20 سکه مختلف و همچنین ارز فیات.

بنابراین اکنون که از تاریخچه مهمترین تغییرات قیمت آن مطلع هستید ، بخش بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte من برخی از پیش بینی های مشهور برای سال 2021 را بررسی می کند.

پیش بینی قیمت Digibyte 2021 و بعد از آن!

چه راهی بهتر از این که بدانید بنیانگذار ، جارد تیتس ، برای ارزش DGB چه اتفاقی می افتد؟ طبق گفته افراد جامعه Digibyte, تیت معتقد است که این ارزش در نهایت بین 1 تا 10 دلار خواهد بود. با این حال ، یک مسئله جزئی با این پیش بینی وجود دارد.

این به این دلیل است که پیش بینی رهبر سازمان چه در دنیای واقعی و چه در صنعت ارزهای رمزنگاری بسیار غیرمعمول است ارزش پروژه خودشان. این مانند این است که مارک زاکربرگ اعلام کرد که وی معتقد است ارزش سهام فیس بوک به 1000 دلار برای هر سهم افزایش می یابد!

بعدی پیش بینی قیمت Digibyte من می خواستم با شما بحث کنم یکی از آنها بود که توسط یک پلت فرم به نام “jiomobilephone1500” منتشر شد. درست به نظر میرسد؟ بیایید بفهمیم! به گفته “تحلیلگر” ، آنها پیش بینی می کنند که تا پایان سال 2021 ، قیمت DGB به 9.20 دلار افزایش می یابد.

پیش بینی قیمت Digibyte 2021 و بعد از آن

دلیل اینکه بعید به نظر می رسد این به دلیل عملکرد سرمایه بازار است. به این ترتیب است که شما ارزش کل یک پروژه را ارزیابی می کنید ، که می توانید با ضرب کردن ارزش فعلی سکه در برابر کل سکه های عرضه شده ، این کار را انجام دهید..

به عنوان مثال ، اگر 10 میلیون سکه وجود داشته باشد و ارزش فعلی سکه 1 دلار باشد ، کل سرمایه بازار 10 میلیون دلار خواهد بود!

بنابراین ، بازگشت به پیش بینی قیمت بالا 9.20 دلار و استفاده از گردش کلی تخمینی 11 میلیارد سکه ، این است برای پروژه Digibyte 101 میلیارد دلار ارزش دارد! اگرچه بازارهای ارزهای رمزنگاری شده کاملاً غیرقابل پیش بینی هستند ، اما شاید معجزه ای طول بکشد تا Digibyte در این مدت کوتاه قیمت خود را تا این حد افزایش دهد.

چرا؟ اولا ، آن است بالاترین زمان در ژانویه 2018 فقط رقم خورد زیر 500 میلیون دلار, به این معنی که باید بیش از 20،000٪ افزایش یابد. ثانیا ، این می تواند Digibyte از تک تک ارزهای رمزنگاری شده غیر از بیت کوین سبقت بگیرد ، که احتمالاً بعید است.

بنابراین ، چه پیش بینی های قیمت Digibyte 2021 دیگر وجود دارد؟ خوب ، مورد بعدی که فکر کردم ذکر کنم توسط یک منتشر شد تحلیلگر CoinFan نامیده می شود. پیش بینی قیمت Digibyte منتشر شده توسط CoinFan کمتر خوشبینانه است "jiomobilephone1500"!

پیش بینی تفاوت زیادی بین حداقل و حداکثر قیمت ها دارد که تجزیه و تحلیل آن را دشوار می کند. بنابراین بهتر است حداقل پیش بینی را به عنوان راهنما در نظر بگیرید. جالب اینکه CoinFan معتقد است که قیمت DGB به آرامی در طول سال 2021 افزایش می یابد, پایان سال با 0.242 دلار.

این واقعاً پیش بینی قابل اعتمادی برای ما ایجاد نمی کند ، زیرا طبق تجزیه و تحلیل ، سرمایه گذاری Digibyte شما است می تواند یا 1) کاهش تا 67٪ یا 2) افزایش تا 138٪!

این پیش بینی قیمت Digibyte 2021 مثال خوبی در مورد چگونگی آن است خدمات پیش بینی غیر قابل اعتماد می تواند بودن. مهمترین چیزی که همه پیش بینی های فوق قادر به ذکر آن نیستند ، دلیل آن است. برای افزایش یا کاهش قیمت باید دلیلی وجود داشته باشد ، با این حال ، وقتی تحلیلگران نمی گویند که چگونه پیش بینی کرده اند ، جدی گرفتن آن بسیار دشوار است!

به روزرسانی 2021: قیمت فعلی DigiByte 0.02 دلار است. نیازی به گفتن نیست که به نظر می رسد هیچ یک از پیش بینی ها واقعیت ندارند.

به هر حال ، قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte من فراتر از 2021 را بررسی خواهد کرد. آیا مورد قابل اطمینان تری خواهیم دید؟ اجازه دهید آن را ببینید!

پیش بینی قیمت Digibyte فراتر از 2021!

اولین پیش بینی قیمت Digibyte که می خواستم با شما صحبت کنم یک مورد بود منتشر شده توسط Coinliker چند سال پیش همانطور که از تصویر زیر مشاهده خواهید کرد ، آنها معتقدند که تا ژوئن 2023 ، قیمت Digibyte به 3.5 دلار افزایش می یابد.

پیش بینی قیمت Digibyte

آیا این قابل اعتماد است؟ خوب ، یک قیمت 3.5 دلار به کل سرمایه بازار می رسد تقریبا 100 میلیارد دلار. با توجه به ورود Digibyte به این ، افزایش قابل توجهی خواهد بود 10 برتر رتبه بندی ارزهای رمزنگاری شده.

شاید به یاد داشته باشید که چگونه قبلاً اشاره کردم که عملکرد Digibyte بسیار بهتر از بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر است ، بنابراین در واقع ، این یک اتفاق منطقی رخ می دهد. مثلا, Litecoin, که در زمان نوشتن ششمین سکه ارزشمند است ، فقط می تواند سرعت معاملات 2.5 دقیقه را مدیریت کند.

چرا که Digibyte می تواند معاملات را فقط در 15 ثانیه پردازش کند چرا اینقدر ارزش دارد؟ اگر تیم قادر به انجام بازاریابی بسیار خوب و ارتقا technology فن آوری خود باشد ، تحقق این پیش بینی Coinliker غیرممکن نیست.

بنابراین ، فراتر از سال 2021 چه می کنید؟ با کسی به پیش بینی قیمت Digibyte مواجه شدم Crypto Gunther. اگرچه او تحلیلگر شناخته شده ای نیست ، اما روند پیش بینی او احتمالاً بهترین روش در دسترس بوده است.

این به این دلیل است که او به جای انتشار فقط تخمین ها بدون هیچ گونه استدلال ، با جزئیات کامل توضیح داد که چگونه و چرا به پیش بینی خود رسیده است.

پیش بینی قیمت Digibyte

طبق Crypto Gunter ، قیمت Digibyte به افزایش خواهد یافت در عرض چند سال 20 دلار. اگر این اتفاق بیفتد ، سرمایه کل سکه DGB 220 میلیارد دلار است که آن را به ارزشمندترین ارز رمزپایه در صنعت تبدیل می کند..

با این حال ، فرض این است بر اساس چیز قابل توجهی. Crypto_Gunter استدلال می کند که قیمت ایده آل سکه DGB باید برابر باشد 1/1000 ام آنچه بیت کوین ارزش دارد. به عنوان مثال ، اگر بیت کوین 10 هزار دلار ارزش داشت ، پس Digibyte باید 10 دلار باشد. با استفاده از تئوری پیش بینی قیمت Digibyte در بالا ، بیت کوین برای افزایش سکه DGB به $ 20،000 باید به 20،000 دلار برسد.

اگر هنوز مطمئن نیستید ، بخش بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte من قصد دارد برنامه های آنها را برای آینده بررسی کند تا بررسی کند آیا رویدادهای احتمالی وجود دارد که می تواند به افزایش قیمت کمک کند!

آینده Digibyte

و حالا. بیایید بررسی کنیم آینده اساسی Digibyte: نقشه راه ، مشارکت و لیست تبادل آنها.

اهداف نقشه راه

اگرچه توسعه دهندگان Digibyte نقشه راه واقعی ندارند ، اما آنها دارای انواع مختلفی هستند ایده های توسعه که آنها در نظر دارند در مرحله اول ، آنها در حال بررسی یک مبادله الگوریتم استخراج. در حال حاضر ، بلاکچین استفاده می کند 5 نسخه مختلف, با این حال ، این تیم به فکر تغییر یکی از آنها برای غیرمتمرکز کردن استخراج است.

با این حال ، بزرگترین هدف توسعه همان چیزی است که Digibyte می خواند "هسته 4.1.3". پس از ساخت پروتکل ، به کاربران امکان می دهد قراردادهای هوشمند را ایجاد و منعقد کنند. این خبر بزرگی برای Digibyte خواهد بود و به احتمال زیاد منجر به افزایش قیمت سکه DGB آن می شود.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

شراکت

تیم Digibyte ادعا می کند که آنها به طور فعال بدنبال آن هستند مشارکت با سازمانهای شرکتی. اگر یک شرکت بزرگ از سکه DGB در سیستم های خود استفاده کند ، می تواند تأثیر بسیار مثبتی بر قیمت آن بگذارد.

در فوریه 2018 ، دیجی بایت اعلام کرد که آنها تازه خدمات یک آژانس روابط عمومی, که به آنها در بازاریابی و ارتقا فن آوری کمک خواهد کرد. این یک حرکت عالی بود و مطمئناً آنها را در شکل گیری مشارکت های جدید یاری خواهد کرد.

مبادلات

سکه Digibyte اکنون در بسیاری از صرافی های رمزنگاری مختلف ذکر شده است. در حال حاضر, توصیه شده ترین مبادلات رمزنگاری که از سکه DGB پشتیبانی می کنند Coinbase و بینانس. این سیستم عامل ها ایمن ، قابل اعتماد ، هزینه های بسیار کم و صدها ارز رمزنگاری شده مختلف برای انتخاب هستند.

بنابراین اکنون که برخی از مواردی را که باید به آنها توجه کنید ، دارید ، در قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte من قصد دارم نظر شما را در مورد اینکه آیا فکر می کنم سرمایه گذاری خوبی باشد یا نه!

آیا Digibyte یک سرمایه گذاری خوب است?

قبل از ادامه کار ، فکر کردم که باید ذکر کنم که من به شما مشاوره مالی یا سرمایه گذاری نمی دهم. هر آنچه در این راهنمای پیش بینی قیمت Digibyte وجود دارد ، نظر من یا نظر تحلیل گران دیگر است.

اگر تصمیم دارید بروید و سرمایه گذاری کنید, شما همیشه باید الف) تحقیقات خود را قبلاً انجام دهید و ب) هرگز فقط به دلیل پیش بینی قیمت سرمایه گذاری نکنید.

به هر حال ، من در واقع فکر می کنم پروژه Digibyte یک ارز رمزپایه واقعاً امیدوار کننده است. باید اعتراف کنم ، من خیلی هستم تعجب می کند که عملکرد بهتری نداشته است. چرا؟ خوب ، همانطور که قبلاً اشاره کردم ، بلاکچین Digibyte بسیار سریعتر از سایر ارزهای رمزپایه این صنعت است.

پیش بینی قیمت Digibyte 2021 و بعد از آن

فناوری واقعی یکی از مهمترین قسمتهای یک پروژه رمزنگاری است ، در غیر این صورت ، مردم هرگز از آن استفاده نمی کنند. بنابراین ، من فکر می کنم تیم Digibyte باید بر بازاریابی تمرکز کند و ارتقا به طوری که افراد بیشتر می توانند بفهمند که بلاکچین آنها چقدر خوب است!

این امر نه تنها باعث جذب بیشتر کاربران به Digibyte می شود بلکه به شکل گیری جدید پروژه نیز کمک می کند مشارکت با سازمانهای بزرگ, کاری است که تیم می خواهد انجام دهد.

من همچنین صدای ارتقا یافته تیم را دوست دارم که در صورت موفقیت به مردم امکان می دهد ایجاد کردن قراردادهای هوشمند در بالای پلت فرم Digibyte. من شخصاً معتقدم اگر آنها قادر به انجام این کار باشند ، می تواند قیمت سکه DGB را خیلی سریع افزایش دهد!

از طرف دیگر ، بزرگترین ترس من این است که بیت کوین به آن ارتقا یابد شبکه رعد و برق موفقیت آمیز است ، می تواند ارزهای رمزپایه دیگری از جمله Digibyte را تحت تأثیر قرار دهد. این به این دلیل است که این ارتقا می تواند به بیت کوین امکان انجام معاملات حتی سریعتر ، ارزان تر و مقیاس پذیرتر را بدهد. اگر این اتفاق بیفتد ، مردم ممکن است تصمیم بگیرند بجای آن از بیت کوین استفاده کنند ، زیرا محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در صنعت است.

در نهایت ، 12 ماه آینده برای پروژه سکه Digibyte بسیار جالب خواهد بود. اگر آنها قادر به مشارکت جدید هستند ، فن آوری خود را ارتقا دهید تا قراردادهای هوشمند را فراهم کند و بازاریابی خود را بهبود ببخشد می تواند برای قیمت آن بسیار خوب باشد. با این حال ، اگر وقایع فوق به زودی اتفاق نیفتد ، قیمت می تواند برعکس باشد.

نتیجه

و این پایان کار من است Digibyte راهنمای پیش بینی قیمت. امیدوارم که هم برای شما جالب و هم آموزشی بوده باشد! اگر آن را از ابتدا تا انتها بخوانید ، اکنون باید درک خوبی از آن داشته باشید پروژه چه کاری انجام می دهد و آنچه آنها امیدوارند در آینده به دست آورند.

من همچنین در مورد Digibyte مختلف بحث کرده ام پیش بینی قیمت 2021, و همچنین در 2021 و بعد از آن. نظر شما در مورد پیش بینی های تحلیلگران فوق چیست؟ آیا با هر کدام موافقید؟ اگر چنین است ، چرا?

برخی از پیش بینی ها منطقی بود ، اما وقتی تحلیل گران استدلال خود را توضیح نمی دهند ناامید کننده است!

سرانجام ، من نیز به شما یک لیستی از مواردی که باید به آنها توجه کرد می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد از سکه Digibyte و همچنین نظر خودم در مورد اینکه آیا فکر می کنم سرمایه گذاری خوبی باشد یا خیر. اگر تصمیم به خرید سکه Digibyte دارید ، توصیه می شود این کار را از طریق انجام دهید Coinbase یا بینانس – قابل اعتمادترین مبادلات رمزنگاری.

تمام نظرات خود را در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector