Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Dogecoin بخرید: Dogecoin از کجا و چگونه خریداری کنید

امروز ، ما به یکی از منحصر به فردترین ارزهای رمزنگاری شده خواهیم پرداخت – Dogecoin و کشف اینکه Dogecoin از کجا و چگونه خریداری شده است.

در این راهنما ، شما خواهید آموخت که Dogecoin چیست، Dogecoin برای چه چیزی ایجاد شده است، برای امروز چه استفاده می شود، و اگر شما باید Dogecoin را به عنوان یک ارز رمزنگاری آینده تصور کنید.

پس از آن ، بخش بعدی گزینه های خرید Dogecoin را بررسی می کند. این بخش شامل موارد زیر خواهد بود: Dogecoin از کجا بخریم ، Dogecoin چگونه بخریم ، Dogecoin با USD و چگونه Dogecoin با PayPal بخریم..

راستش را بخواهید ، یکی وجود دارد بستر بسیار توصیه شده که باید بررسی کنید خرید Dogecoinبینانس! از آنجا که Dogecoin اکنون در آتش است ، ممکن است یک فرصت یک عمر.

در پایان راهنما ، باید موارد زیر را بدانید:

 • تاریخچه مختصری از Dogecoin.
 • چه Dogecoin می تواند برای استفاده شود.
 • اگر Dogecoin یک سرمایه گذاری خوب یا بد است.
 • نحوه خرید Dogecoin.
 • Dogecoin را از کجا بخریم.

در پایان ، ما همه چیز را با چند فکر مختصر جمع بندی می کنیم. طبق معمول ، موارد زیادی برای پوشش وجود دارد. بنابراین ، همانطور که خود داگ می گوید:

وای. زمان زیادی. چقدر زباله.

همچنین ، لطفا اطمینان حاصل کنید که Dogecoin را فقط در آن خریداری کنید قابل اعتمادترین و قابل اعتمادترین مبادلات اونجا! بینانس مثال خوبی برای چنین مبادله ای است. تو می توانی Dogecoin را به سرعت و بدون دردسر زیادی اینجا بخرید.

خرید Dogecoin: قیمت Dogecoin.

اکنون Dogecoin را در Binance خریداری کنید!

Dogecoin چیست?

Dogecoin است:

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

 • متن باز: کد برای هر برنامه نویسی آزادانه در دسترس است تا بتواند خودش را تغییر دهد
 • غیر متمرکز: زنجیره بلوک یا پایگاه داده آن در بسیاری از رایانه های سراسر جهان وجود دارد
 • ارز همتا به همتا: ارسال و دریافت سکه برای کار با ارز نیازی به سرور یا مرجع مرکزی ندارد

اگر قبلاً کمی در مورد بیت کوین می دانید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که توصیف Dogecoin شباهت زیادی به بیت کوین دارد. با این حال ، تفاوت های مهمی وجود دارد.

اولاً ، Dogecoin بسیار بیشتر از Bitcoin است. در زمان نوشتن این مقاله ، وجود دارد بیش از 128 میلیارد سگ و شاید در پایان ، Dogecoin بخرید. تفاوت دیگر این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد Dogecoins نهایی وجود ندارد.


چند روز قبل, Dogecoin به بالاترین حد خود رسیده است و آن را بیش از 300 increased افزایش داد. با این اوصاف ، ممکن است یکی از آن فرصت های نادر باشد که بتوانید درآمد خود را فقط در یک روز ضرب کنید. اگر تصمیم دارید این کار را انجام دهید ، باید بازدید کنید Binance برای ساده ترین و سریع ترین راه خرید Dogecoin.

توجه داشته باشید: وقتی Dogecoin را در صرافی ها می بینید ، اغلب از DOGE “تیکر” استفاده می کند. این روش به همان روشی است که BTC برای بیت کوین و ETH برای پول بومی Ethereum ، Ether استفاده می شود.

سرانجام ، Dogecoin از کدگذاری متفاوتی برای استخراج کنندگان خود استفاده می کند. کمی گیج کننده و بسیار فنی برای این مقاله است. تنها چیزی که واقعاً باید بدانید این است که رایانه های معمولی می توانند Dogecoin را استخراج کنند. این مورد با بیت کوین متفاوت است.

این روزها فقط سیستم های رایانه ای ویژه ای که برای استخراج رمزنگاری طراحی شده اند می توانند با سودآوری Bitcoin را استخراج کنند. این سیستم ها به اختصار به مدارهای مجتمع مخصوص برنامه یا “ASIC” معروف هستند. تفاوت در این است که CPU ها (تراشه های موجود در رایانه های معمولی) هنوز می توانند Dogecoin را استخراج کنند.

هدف Dogecoin چیست?

همانطور که احتمالاً از آرم تصویر بالا می توانید تشخیص دهید, Dogecoin در اصل به عنوان یک ارز شوخی ایجاد شده است. بدیهی است که خرید Dogecoin بسیار سرگرم کننده است. آی تی در سال 2013 آغاز شده است و توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر ایجاد شده است. این دو بنیانگذار از آن زمان پروژه را ترک کرده اند.

این نام خود برگرفته از یک “meme” اینترنتی معروف است. الگوی رفتاری اصلی شامل a سگ شیبا اینو (کوچکترین نژاد سگ از ژاپن). در این الگوهای رفتاری تصویری از یکی از این سگها با متن های رنگارنگ و کمیک (قلم) به نوعی انگلیسی شکسته نوشته شده بود. نمونه هایی از این متن را می توان در اطراف مشاهده کرد سگی که در آرم Dogecoin به تصویر کشیده شده است:

“Plz mine، v rich، very currency، wow، much coin، how money، so crypto”

با وجود شروع به عنوان یک ارز شوخی ، به سرعت DOGE کنید یک جامعه قوی ایجاد کرد اطراف آن این انجمن شروع به استفاده از ارز برای راهنمایی سایر کاربران اینترنت برای محتوای آنها در انجمن هایی مانند Reddit کرد. این شکل از نوک زدن به هدف اصلی Doge تبدیل شده است.

از زمان ایجاد آن ، Doge نیز مورد استفاده قرار گرفته است کمک مالی به موسسات خیریه. اینها دارند شامل تیم Bobsled جامائیکا 2014 است که توانایی خرید المپیک زمستانی سوچی را نداشت ، یک راننده Nascar به نام Josh Wise و یک پروژه آب تمیز در کنیا به نام Doge4Water.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

آیا Dogecoin یک سکه آینده است?

مانند هر دارایی ، اینکه آیا Doge یک سکه در آینده است به زمان خرید اولین شخص Doge و زمان تصمیم گیری برای فروش آن بستگی دارد.

خرید Dogecoin: قیمت Dogecoin.

اگر از من سال می کردید که آیا Dogecoin قبلاً امسال خرید خوبی بود یا خیر ، ممکن است بگویم که دقیقاً مانند سایر آلت کوین ها می تواند به طور غیرمنتظره ای در قیمت نوسان داشته و سود سرعتی برای شما به همراه داشته باشد. با این حال ، اکنون که قیمت Dogecoin امسال بیش از 1000٪ افزایش یافته است, و امروز بیش از 300٪, قطعاً به نظر می رسد یکی از سکه های فرصت بهتر در آینده باشد!

اگر می خواهید سوار این قطار شوید و Dogecoin بخرید ، باید به سراغ Binance بروید – یکی از مطمئن ترین و مطمئن ترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده! همچنین از ارزهای فیات پشتیبانی می کند ، بنابراین نیز وجود دارد یکی از ساده ترین راه ها برای خرید Dogecoin نیز.

نحوه خرید Dogecoin

اگر عادت به خرید ارز رمزپایه ندارید ، خرید Dogecoin می تواند کمی مشکل باشد. چند روش برای انجام این کار وجود دارد. در زیر ، دستورالعمل های خرید Dogecoin با دلار آمریکا ، نحوه خرید Dogecoin با کارت اعتباری و نحوه خرید Dogecoin با PayPal را پیدا خواهید کرد..

نحوه خرید Dogecoin با دلار آمریکا

گزینه های زیادی برای خرید Dogecoin با دلار مستقیم وجود ندارد. با این حال ، برخی از مبادلات ارزهای رمزپایه جفت های فیات را با DOGE ارائه می دهند. معتبرترین صرافی خرید Dogecoin است:

برای برخی از گزینه های مبادله کمتر شناخته شده و کوچکتر ، می توانید بررسی کنید:

 • Exrates
 • یوبیت
 • Livecoin

برای خرید Dogecoin با یکی از این صرافی ها ، مراحل زیر را دنبال کنید: هر مبادله کمی متفاوت خواهد بود اما در بیشتر موارد ، این مراحل برای همه اعمال خواهد شد.

 • در صرافی انتخابی خود ثبت نام کنید. من استفاده خواهم کرد بینانس برای این مثال فقط روی “ثبت” در گوشه سمت راست بالای صفحه مبادله کلیک کنید.

فرم زیر را پر کنید:

خرید Dogecoin: ثبت نام Binance.

 • پس از ثبت نام, سپرده گذاری کنید. روی “Wallet” کلیک کنید و سپس کلیک کنید "فیات و اسپات" در نوار پیمایش بالا سمت راست وب سایت قرار دارد.
 • روی دکمه “سپرده” کلیک کنید. گزینه های زیر به شما ارائه می شود. روی ارز سپرده ای که می خواهید استفاده کنید برای ارسال دلار به صرافی کلیک کنید.

Dogecoin: سپرده فیات در Binance را بخرید.

 • دستورالعملهای روی صفحه را دنبال کنید وارد کردن اطلاعاتی که Binance درخواست می کند.
 • پس از آن ، جفت “DOGE / USD” را پیدا کنید. برای انجام این نوع “Doge” در نوار جستجو. روی جفت “DOGE / USDT” کلیک کنید. USDT یک پایدار بیت کوین است – قیمت آن همیشه روی دلار آمریکا ثابت است (ابتدا می خواهید USDT را با نسبت 1: 1 دلار سپرده گذاری شده خود خریداری کنید). سرانجام, مقدار Dogecoin را وارد کنید شما می خواهید خرید کنید ، برگه Market را انتخاب کنید و روی “Buy DOGE” کلیک کنید.

Dogecoin بخرید: از Binance با USDT خرید کنید.

 • بعد از اینکه تجارت خود را انجام دادید ، باید بلافاصله DOGE خود را به کیف پولی که صرافی نیست ، بردارید. برای این کار ، روی “برداشت” کنار تراز DOGE خود کلیک کنید. سپس باید آدرس کیف پول امن خود را وارد کنید.

توجه داشته باشید: مهم است که فوراً DOGE خود را به کیف پولی که کلیدهای خصوصی آن را کنترل می کنید ، بردارید. صرافی ها مکان های مطمئنی برای ذخیره ارز رمزنگاری شده نیستند. آنها اغلب هک می شوند. کیف پول چند دارایی مانند جکس. باز هم بهتر است ، از کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو ایکس. این مربوط به همه روش های خرید Dogecoin ذکر شده در زیر است.

هر یک از صرافی هایی که به کاربران امکان خرید Dogecoin با دلار را می دهند گزینه های مختلف سپرده USD را قبول می کنند. من هر یک را در زیر لیست کرده ام:

 • Binance: ویزا / مسترکارت ، انتقال وجه ، انتقال بانکی ACH ، SWIFT ، SEN.
 • Livecoin: Visa / Mastercard، Payeer، Perfect Money، Capitalist، AdvCash، Qiwi.
 • Exrates: Payeer ، Perfect Money ، AdvCash ، NixMoney.
 • YoBit: OkPay ، Payeer ، AdvCash ، PerfectMoney ، Capitalist.

مزایا و معایب خرید Dogecoin با دلار مستقیم

مزایای:

 • سریع و آسان.
 • شما فقط نیاز دارید ثبت نام در یک صرافی.

معایب (فقط مربوط به مبادلات کوچکتر است):

 • مبادلات کوچک (مانند آنچه در بالا ذکر شده است) غالباً کاملاً تنظیم نشده اند. این بدان معنی است که آنها می توانند در هر زمان ناپدید شوند و در این زمینه کاری از دست شما ساخته نیست. شما فقط پولی را که در صرافی ذخیره کرده اید از دست می دهید! به یاد داشته باشید ، هیچ ارز رمزپایه ای را در هر صرافی باقیمانده باشید همیشه.
 • این صرافی های کوچک می توانند هزینه های زیادی را برای واریز مستقیم با دلار آمریکا دریافت کنند. برخی از روش های ذکر شده رایگان خواهد بود. دیگران ممکن است 1-2٪ شارژ کنند.
 • مبادلات کوچک معمولاً نقدینگی کمتری دارند. این بدان معناست که اگر شما می خواستید مقدار زیادی Dogecoin بخرید ، ممکن است آنها به اندازه کافی برای فروش شما نداشته باشند. روش های زیر برای سفارش های بزرگتر بسیار بهتر است.
 • نرخ ارز و کارمزد دریافتی برای معاملات می تواند بسیار زیاد باشد. همیشه قبل از خرید باید نرخ آن را با وب سایتی مانند Coinmarketcap بررسی کنید.

Dogecoin را با کارت اعتباری بخرید

اگر مایل به خرید Dogecoin هستید مستقیماً با ارزهای فیات (مانند USD یا EUR), سپس بینانس بهترین شرط بندی شماست. این صرافی ارز رمزپایه امنیت قوی ، نقدینگی بالا ، هزینه های دوستانه و مزایای متعدد دیگر را ارائه می دهد!

معامله Binance در حال حاضر فعال است:

گزینه های دیگر بسیار کمی برای خرید Dogecoin با کارت اعتباری یا نقدی وجود دارد. Livecoin ادعا می کند معاملات کارت اعتباری را قبول می کند. با این حال ، اگر یک مبادله کوچک و غیرمجاز است ، این به شما بستگی دارد که می خواهید اطلاعات کارت اعتباری خود را به آنها اعتماد کنید.

Dogecoin را با بیت کوین بخرید

من لیست کردم نحوه خرید Dogecoin با بیت کوین در زیر. در این مثال ، ما از Coinbase استفاده می کنیم:

 • سر به Coinbase و ثبت نام را کلیک کنید.
 • را پر کنید صفحه ثبت نام.

Coinbase یک فرم حساب ایجاد کنید

 • هنگام ثبت نام ، شما نیاز به جزئیات کارت اعتباری خود را اضافه کنید.
 • سپس ، به خرید بیت کوین, همانطور که در زیر نشان داده شده است ، روی برگه “خرید / فروش” کلیک کنید.

خرید Coinbase Bitcoin

 • پس شما نیاز دارید مقدار بیت کوین را وارد کنید شما مایل به خرید هستید.
 • روش پرداخت (کارت اعتباری) خود را انتخاب کنید و مشخصات خود را برای تکمیل فروش وارد کنید.
 • روی برگه «حساب ها» کلیک کنید و باید مقدار بیت کوین خریداری شده را در کیف پول بیت کوین خود مشاهده کنید.

بعد شما نیاز دارید بیت کوین خود را با DOGE عوض کنید. برای این مثال ، من استفاده خواهم کرد بینانس. باز هم ، مراحل زیر است:

 • مشخصات خود را در صفحه ثبت نام استاندارد پر کنید.
 • پس از ثبت نام ، روی “Funds” کلیک کنید و سپس کلیک کنید "سپرده ها" در منوی بالا انتخاب سپرده با بیت کوین آدرس دریافت Bitcoin شما را به شما می دهد.

خرید Dogecoin: آدرس Binance BTC.

 • این آدرس را کپی کنید و به Coinbase برگردید.
 • وقتی وارد Coinbase شدید ، روی برگه “Accounts” کلیک کنید.

حساب های Coinbase

 • در بخش «حسابهای شما» حسابهای خود را مشاهده خواهید کرد کیف پول بیت کوین. این جایی است که شما بخواهید مقدار بیت کوین را ببینید شما در Coinbase خریدید. مطابق شکل زیر باید روی “ارسال” کلیک کنید. (برای این مثال ، ما هیچ بیت کوینی خریداری نکردیم. به همین دلیل گزینه “ارسال” خاکستری است. اگر بیت کوین اینجا دارید ، باید بتوانید روی آن کلیک کنید.)

BTC coinbase روی کیف پول

 • پس از کلیک روی “ارسال” ، باید کادر زیر را ببینید.

ارسال ارز رمزنگاری شده برای گیرنده

 • در جعبه گیرنده, شما نیاز دارید آدرس Binance را جایگذاری کنید زودتر کپی کردی.
 • مقدار بیت کوین مورد نظر خود را وارد کنید به کیف پول Binance خود منتقل کنید.
 • روی “ارسال وجه” کلیک کنید
 • در عرض چند دقیقه ، شما باید BTC خود را در Binance دریافت کنید.
 • به Binance برگردید و روی کلیک کنید "بازارها" دکمه در بالای صفحه.
 • “DOGE” را در جعبه جستجو تایپ کنید و enter را فشار دهید. سپس ، دکمه را فشار دهید جفت DOGE / BTC.
 • شما به a هدایت خواهید شد صفحه تجارت جدید. برگه Market را در قسمت پایین صفحه فشار دهید و مقدار بیت کوینی را که می خواهید در DOGE هزینه کنید وارد کنید.
 • سپس ، تنها کاری که می توانید انجام دهید فشار دادن است "DOGE بخرید".

Dogecoin بخرید: از طریق BTC از Binance خرید کنید.

 • ممکن است انجام سفارش شما چند دقیقه طول بکشد. پس از پایان کار ، DOGE شما در بخش کیف پول ظاهر می شود.
 • پس از آن مهم است که DOGE خود را به یک کیف پول امن بردارید. من یا کیف پول سخت افزاری را توصیه می کنم. با این حال ، اگر فقط مقدار کمی DOGE را برای راهنمایی آنلاین ذخیره می کنید ، می توانید از کیف پول نرم افزاری استفاده کنید.

این تمام است ، شما مراحل خرید Dogecoin را به پایان رسانده اید.

Dogecoin را با استفاده از PayPal بخرید

زوج کمتر مبادلات ارز رمزنگاری شده PayPal را قبول می کنند از کارت های اعتباری استفاده می کنند. این به این دلیل است که کاربران می توانند معامله را به سادگی به PayPal گزارش دهند و پول خود را پس بگیرند. بدیهی است که صرافی ها نمی خواهند افرادی ارز رمزنگاری شده از آنها را بدزدند. به همین دلیل ، سپرده های PayPal نادر است. راه هایی برای خرید Dogecoin با استفاده از PayPal وجود دارد.

احتمالاً ساده ترین و مطمئن ترین راه خرید Dogecoin با استفاده از Paypal این است که ابتدا از آن برای خرید بیت کوین استفاده کنید. متأسفانه ، Coinbase و برخی از صرافی های ذکر شده تاکنون آن را نمی پذیرند. با این حال ، صرافی های واقعی نظیر نظیر نظیر LocalBitcoins ، اغلب معامله گرانی را می خواهند که PayPal را بپذیرند. هرچند ممکن است از مبلغی که برای این سرویس هزینه می کنند شوکه شوید!

من مراحل را برای شما لیست کردم خرید Bitcoin با استفاده از PayPal در زیر:

 • سر به LocalBitcoins.
 • روی “ثبت نام رایگان” کلیک کنید (به زیر مراجعه کنید.)

فرم را در LocalBitcoins ثبت کنید

 • جزئیات را پر کنید و وارد شوید.
 • روی پیوندی که می گوید: “خرید بیت کوین” (فلش قرمز زیر) کلیک کنید و سپس از جعبه پیمایشی پایین برای انتخاب PayPal (آبی) استفاده کنید. مشاهده خواهید کرد که قیمت بسیار گرانتر از متوسط ​​نرخ بیت کوین در بازار است. در زمان نوشتن این مقاله و گرفتن عکس از آن ، نرخ بیت کوین در XE.com 4683.17 پوند بود. از تصویر زیر مشاهده می کنید که معامله گران PayPal حدود 20 درصد حق بیمه دریافت می کنند. دلیل این است که بسیاری از آنها توسط افرادی که برگشت شارژ دارند کلاهبرداری می کنند. پذیرش PayPal برای معامله گران خطرناک است بنابراین آنها به غرامت نیاز دارند.

خرید-dogecoin

 • هنگامی که تصمیم گرفتید کدام پیشنهاد را انتخاب کنید ، روی «خرید» کلیک کنید. سپس دستورالعمل نحوه پرداخت پول به فروشنده را دریافت خواهید کرد.
 • پس از انجام معامله ، باید BTC خود را به وب سایتی مانند Binance پس بگیرید. برای این کار آدرس خود را از Binance کپی کنید (برای اطلاعات بیشتر به مراحل بالا مراجعه کنید). سپس ، روی “کیف پول” در Local Bitcoins (فلش قرمز زیر) کلیک کنید و آدرس Binance خود را در نوار (پیکان زرد) قرار دهید.

نحوه انجام معامله در LocalBitcoins را آموزش دهید

اگر از ابتدا این راهنما را دنبال می کنید ، باید بقیه مراحل را از قبل بدانید. به عقب برگرد بینانس و دستورالعمل های بالا را برای تجارت BTC برای DOGE دنبال کنید.

نتیجه

همانطور که می بینید, Dogecoin با بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر کمی متفاوت است ما پوشانده ایم در واقع به عنوان ارز تورمی طراحی نشده است (عرضه همیشه بزرگتر می شود). Dogecoin در خدمت یک هدف مفید است, برخلاف بسیاری از ارزهای رمزپایه در حدود امروز.

این یک مورد استفاده خوب به عنوان یک سکه پیدا کرده است تا چند کسری از سنت را به کاربران اینترنت خلق کند که محتوای جالب یا جالب ایجاد می کنند. جامعه پیرامون DOGE و تیم فعلی توسعه دهندگان با استفاده از ارز به روش های خیرخواهانه ای که انجام داده اند نیز مورد مناسبی است.

خرید Dogecoin: قیمت Dogecoin.

Dogecoin را در Binance بخرید

قبل از اینکه مردم می گفتند خرید چند Dogecoin احتمالاً شما را میلیونر نخواهد کرد – مگر اینکه توسعه دهندگان محدودیت زیادی در تعداد سکه های موجود برای خرید قرار دهند. بنابراین ، اگر می خواهید از رمزنگاری لذت ببرید ، همیشه می توانید Dogecoin را در آن بخرید مبادلات قابل اعتماد, مانند بینانس.

با این حال ، امروز ، با افزایش قیمت Dogecoin بیش از 1000٪ درصد در یک ماه, منصفانه است که بگوییم Dogecoin یک سکه فرصت آینده بود و ممکن است باشد.

مقایسه ID ="4" نوع ="آمار"]

امیدوارم این راهنما در یادگیری کمی بیشتر در مورد این ارز دیجیتالی جالب به شما کمک کرده باشد. اکنون باید از تاریخچه آن ، هدف آن ، مکان خرید ، نحوه خرید با استفاده از روش های مختلف و اینکه باید به عنوان ارز رمزپایه آینده در مورد آن فکر کرد ، مطلع شوید.. همانطور که دوج می گفت:

وای. دانش زیاد بسیار یادگیری.

خب چی فکر می کنی؟ آیا Doge را به عنوان ارز رمزنگاری شده آینده در نظر می گیرید?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector