Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول Dogecoin

دنیای ارزهای رمزنگاری شده واقعاً جالب است. از زمان آغاز به کار بیت کوین, پروژه های عجیب و غریب مختلفی وجود داشته است ، اینجا و آنجا. یکی از منحصر به فردترین این پروژه ها می باشد Dogecoin – اگر یک علاقه مند به DOGE هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید در این لیست به دنبال آن خواهیم بود بهترین کیف پول Dogecoin در سال!

همانطور که بی نظیر است ، انتظار دارید که Dogecoin گزینه های ذخیره سازی… خوب ، کمتر از حد معمول داشته باشد. با این حال ، حقیقت در واقع است کاملا برعکس – DOGE است یک ارز رمزپایه بسیار محبوب, و بنابراین ، برخی از بهترین کیف پول های رمزنگاری موجود در بازار پشتیبانی از سکه را ارائه دهید!

لیست امروز ما به این شکل خواهد بود:

بهترین کیف پول Dogecoin: Dogecoin چیست?

قبل از اینکه وارد بهترین کیف پول Dogecoin شویم ، خوب است که تازه آنچه را که DOGE است چیست و چه چیزی در مورد این پروژه مردم را به آن جذب می کند ،.

حالا حقیقت گفته شود, Dogecoin بی نظیر است – من از این کلمه به راحتی استفاده نمی کنم. در حالی که بیشترین سایر پروژه های ارز رمزنگاری شده برخی از اهداف خاص و عالی برای رسیدن به اهداف خود دارند (یا برخی از مشکلات مشخصی که هدف آنها حل آنهاست) ، DOGE متفاوت است. خیلی متفاوت, در حقیقت.

Dogecoin به عنوان ایجاد شد یک ارز رمزنگاری شوخی. از این رو نام خود را ، از این رو شهرت در پشت آن است. هیچ دلیلی اصیل وجود ندارد که جامعه پشت DOGE به آن علاقه مند باشد – به دلیل نداشتن اصطلاح بهتر ، این یک “ارز رمزنگاری شده ترول” است.

بهترین کیف پول Dogecoin: Dogecoin روی صفحه کلید.

اگرچه این مورد وجود دارد ، چرا بسیاری از افراد به دنبال کیف پول Dogecoin و روش های خرید DOGE هستند?

می بینید ، در حالی که ارز رمزنگاری شده یک شوخی است (به معنای واقعی کلمه) ، در اینجا یک دوگانگی بسیار جالب وجود دارد. جامعه Dogecoin است یکی از فعال ترین و خب… ارتباطی گروه های رمزنگاری که با آنها روبرو خواهید شد!

علاوه بر این ، فعال بودن آنها نیز فقط یک حیله نیست. علاقه مندان به DOGE در رویدادهای جمع آوری کمک مالی شرکت کنید, پروژه های اجتماعی, و اقدامات خیرخواهانه مختلف. در حالی که من خطر استفاده بیش از حد از این عبارت را دارم ، نمی توان آن را بزرگ جلوه داد – این یک پدیده بسیار منحصر به فرد در دنیای رمزنگاری است!

با این حال توجه داشته باشید که از آنجا که Doge یک پروژه رمزنگاری شده عجیب و غریب است ، داستان های احتیاط آمیزی را به همراه دارد. سکه محبوب است پمپ و دامپر – افرادی که عاشق دستکاری در بازار هستند ، قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص را به طور مصنوعی تورم می کنند و سپس تمام سکه های خود را می ریزند ، بنابراین خراب کردن قیمت آنها.

بهترین کیف پول Dogecoin: Dogecoin در مقابل نمودار شمعدان.

مطمئن شوید که طعمه چنین بازیکنان ناپاکی نخواهید شد! بهترین شرط شما این است که هدف مشخصی را تعیین کنید اینکه چرا می خواهید در Dogecoin سرمایه گذاری کنید, و سپس از خدمات بهترین کیف پول Dogecoin موجود استفاده کنید. اجازه ندهید هیچ شخص ثالثی بر نظرات شما تأثیر بگذارد – تحقیق کنید و کوشا باشید!

بنابراین ، ما متوجه شدیم Dogecoin چیست و ارز رمزنگاری شده در پشت آن عمدتا برای چه استفاده می شود. با این حال ، طبیعتاً ، هر کسی که بخواهد DOGE بخرد ، به آن نیاز دارد یک کیف پول قابل اعتماد برای نگه داشتن سکه ها! این دقیقاً همان چیزی است که ما برای بحث در اینجا قرار داده ایم – بیایید با نگاهی به انواع مختلف کیف پول Dogecoin که در خارج وجود دارد ، شروع می کنیم.


انواع کیف پول Dogecoin

مثل بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر موجود در بازار, Dogecoin را می توان در ذخیره کرد انتخاب گسترده ای از کیف پول های مختلف – ما قبلاً آنرا تاسیس کردیم. با این حال ، همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید, همه کیف پول ها برابر نیستند – برخی از اینها از نظر امنیت ، یا صرفاً از اولویت کاربر شخصی بهتر از دیگران خواهند بود.

به طور کلی ، باید بدانید که وجود دارد دو نوع بزرگ کیف پول موجود برای دسترسی و استفاده از آن – آنهایی که سرد و گرم هستند. بیایید معنی این اصطلاحات را بررسی کنیم ، به طور خاص ، بنابراین وقتی می خواهیم بهترین کیف پول Dogecoin را لیست کنیم ، از آنچه در مورد آن صحبت می کنیم آگاه باشید..

کیف پول داغ – راحت و در دسترس

“کیف پول داغ” نوعی کیف پول ارز رمزنگاری شده است اتصال ثابت به اینترنت را حفظ می کند. این تعریف کاملاً گسترده است و دسته بندی نیز همین طور است – یک کیف پول داغ می تواند باشد یک برنامه تلفن همراه, پسوند مرورگر, نرم افزار قابل بارگیری, یا هر چیزی در این بین.

اکثر قریب به اتفاق علاقه مندان به رمزنگاری که شما مجبور به برقراری ارتباط با آنها هستید ، احتمالاً به شما می گویند که آنها از کیف پول داغ برای رمزنگاری خود – از جمله DOGE – برای ذخیره نیازها استفاده می کنند. این به دلیل طیف گسترده ای از این کیف پول های موجود است – همانطور که فقط در یک دقیقه مشاهده خواهید کرد ، سردخانه دارای گزینه های بسیار متنوعی است.

حالا ، پس – چه چیزی باعث محبوبیت کیف پول داغ می شود?

بهترین کیف پول Dogecoin: Dogecoin در مقابل ماشین اسباب بازی.

خوب ، مهم نیست که به دنبال بهترین کیف پول برای Dogecoin یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری هستید ، احتمالاً اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است عوامل دسترسی و راحتی این کیف پول ها. صادقانه بگویم ، کیف پول داغ به راحتی برای همه و هر کسی در دسترس است!

منظور من از این حرف این است که کیف پولهای داغ معمولاً هستند استفاده کاملاً رایگان, و می تواند باشد در عرض چند دقیقه راه اندازی شد. چه کیف پول مبتنی بر تبادل باشد و چه نرم افزاری ، آنها معمولاً همراه هستند دستورالعمل های روشن و مختصر, و هستند بسیار ساده برای شروع استفاده.

از نظر راحتی ، اگر کیف پول داغ را به عنوان گزینه بهترین کیف پول Dogecoin در سال انتخاب کنید ، مطمئن باشید که قادر خواهید بود به خود دسترسی پیدا کنید منابع مالی, تعادل خود را بررسی کنید, و ساختن ارسال و دريافت كردن سفارشات فقط با فشار یک دکمه! این امر خصوصاً در مورد کیف پولهای موبایل Dogecoin صدق می کند – از آنجا که ما تلفن های خود را در هر کجا که برویم با خود داریم ، شما همیشه DOGE خود را با خود خواهید داشت!

بهترین کیف پول Dogecoin: انبوهی از Dogecoins.

گرچه کیف پول های داغ با یک معامله همراه هستند. به اختصار, آنها هرگز به اندازه ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده امن نخواهند بود – به همین سادگی است که هست. همه چیز به کل “متصل به اینترنت” خلاصه می شود – با اتصال ثابت وب ، هکرها فرصت زیادی برای نقض امنیت کیف پول داغ و سرقت سرمایه شما در این روند دارند..

طبیعتاً امروزه این یک اتفاق معمول نیست ، اما هنوز هم اتفاق می افتد. با این حال ، این دقیقاً همان جایی است که کیف پول های سرد وارد می شوند.

کیف پول سرد – امنیت و قابلیت اطمینان

کیف پول سرد آن گزینه های ذخیره سازی رمزنگاری هستند که اتصال دائمی به اینترنت ندارید – بعد از تعریف کیف پول داغ ، احتمالاً شاهد آمدن این کیف پول هستید.

هرچند درست است – تنها زمانی که می خواهید کیف پول سرد خود را به وب وصل کنید ، زمانی است که بخواهید وجوه خود را منتقل کنید, یا چند رمزنگاری دیگر خریداری کنید.

جدول: ویژگی های امنیتی Ledger Nano X و Trezor Model T

اکنون ، وقتی به دنبال بهترین کیف پول Dogecoin هستید ، قطعاً می توانید انتظار داشته باشید که کیف پول های سرد به طور مکرر ظاهر شوند. در واقع این مورد است بیشتر ارزهای رمزپایه دیگر, همچنین – مهم نیست که سکه چه باشد ، اگر کیف پول سرد آن را پشتیبانی کند ، توصیه می شود.

می بینید که کیف پول های سرد به کاربران پیشنهاد می دهند ویژگی های امنیتی بی سابقه. خواه این باشد یک سخت افزار دستگاه, یک کیف پول کاغذی, یا هر چیز دیگری ، کیف پولهای سرد “بهترین ضربه برای جفت شما” را به شما ارائه می دهند.

صحبت از کدام …

بهترین کیف پول Dogecoin: دستگاه رمزنگاری سخت افزاری روی صفحه کلید (Ledger Nano S).

یکی از اصلی ترین مواردی که مردم را از استفاده از کیف پول سرد منصرف می کند این است قیمتی که این دستگاه ها ارائه می دهند. این موردی نیست که تا آنجا که کیف پول کاغذی وجود دارد نگران آن باشید ، اما در عین حال ، این بهترین گزینه های ذخیره سازی سرد هستند ، بنابراین خیلی به این بحث مربوط نیستند.

جدا از برچسب قیمت ، تنها دلیل دیگری که ممکن است برخی از افراد کیف پول Dogecoin آنلاین را به کیف سرد ترجیح دهند به این دلیل است منحنی یادگیری شیب دار که همراه با برخی از دستگاه های سخت افزاری ارائه می شود. اگر DOGE اولین ارز رمزنگاری شده شما باشد ، تشخیص برخی از پیچیدگی های کیف پول های سخت افزاری خاص دشوار است. قطعاً همه آنها نیستند ، مواظب باشید!

با این اوصاف ، در این مرحله ، اکنون باید کمی بیشتر در مورد کیف پولهای سرد و گرم و تفاوتهای اصلی آنها بدانید. بدون زحمت بیشتر ، اجازه دهید به بحث بپردازیم بهترین کیف پول Dogecoin در بازار, و دیدن اینکه چگونه با یکدیگر مقایسه می شوند!

1. Ledger Nano X – بهترین کیف پول سرد برای ذخیره سازی Dogecoin

رتبه های 1 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی لجر نانو ایکس چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + از طریق دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • + بسیار ایمن
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 ارز رمزپایه
 • + طراحی راحت

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

لجر نانو ایکس یکی از محبوب ترین کیف پول های سرد در بازار است. در واقع می توان ادعا کرد که این محبوب ترین کیف پول سرد است – این درست است ، زیرا مربوط به Dogecoin و سایر رمزنگاری ها است.

جنبه های مختلفی نیز به این دلیل است.

برای مبتدیان ، اگر به دنبال بهترین کیف پول Dogecoin هستید ، احتمالاً نگران آن هستید امنیت از سکه های DOGE شما ، درست است؟ خوب ، اگر این مورد باشد, پس Nano X یک انتخاب عالی است! ارائه می دهد سطح امنیتی بی سابقه ای.

همانطور که Nano X خود را تنظیم می کنید ، از شما خواسته می شود ایجاد یک کد پین هر زمان که می خواهید به دارایی های دیجیتال خود دسترسی پیدا کنید ، باید وارد آن شوید. این همراه است یک دانه بازیابی 24 کلمه ای – اگر پین خود را در بعضی از زمان ها فراموش کنید ، همچنان می توانید Dogecoins خود را با این دانه بازیابی کنید!

بهترین کیف پول Dogecoin: Ledger Nano X.

دفتر کل کلیدهای خصوصی شما را نگه ندارد – نکته عظیم دیگری که در هنگام انتخاب بهترین کیف پول برای Dogecoin قابل تأمل است. معنی این کیف پول بودن آن است غیر حضانت – سکه های شما واقعاً متعلق به شماست!

Dogecoin نیز توسط پشتیبانی می شود لجر زنده – رابط کاربری Ledger Nano X. این یک رابط کاربری بسیار خوب طراحی شده که به شما کمک می کند سکه ها و نشانه های خود را مدیریت کنید ، و همچنین ارسال ، دریافت و حتی برخی از دارایی ها را با سهولت سهام کنید, هم.

تا آنجا که به کیف پول مربوط می شود ، واقعا خوش ساخت, و ویژگی ها محکم, طراحی با دوام. اگرچه بعضی از افراد ممکن است برای علاقه خود کمی بزرگ جلوه کنند ، اما اگر قصد ندارید آن را با خود به هر جایی که می خواهید حمل کنید ، مسئله ای نیست..

هزینه Ledger Nano X برای شما تمام خواهد شد حدود 119 دلار, و بیا با ارسال رایگان به بیشتر مناطق جهان. مسلماً این یک قیمت سنگین است ، اما مطمئناً کیفیتی را که دریافت می کنید نشان می دهد – هزینه کمی برای پرداخت یکی از بهترین کیف پول های Dogecoin! فقط مطمئن شوید که Nano X خود را از وب سایت رسمی شرکت خریداری کنید.

از لجر نانو ایکس دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Nano X ما را بخوانید

2. Trezor Model T – شگفت آور برای علاقه مندان به امنیت

رتبه های 2 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Trezor مدل T چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + رابط کاربری صفحه لمسی
 • + راه اندازی آسان
 • + از حدود 1000 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • طراحی حجیم
 • گران قیمت

از سایت دیدن کنید

ترزور یکی از مارک های بزرگ کیف پول سرد در دنیای ارزهای رمزپایه است. محصولات این شرکت را می توان به طور مداوم در یافت لیستی از بهترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده – به طور طبیعی ، آنها را می توان در میان بهترین کیف پول Dogecoin نیز در نظر گرفت!

این به ویژه در مورد بسیار صدق می کند Trezor Model T – جدیدترین و بزرگترین از ترزور.

این کیف پول دارای چند جنبه متمایز است که مطمئناً هر عاشق DOGE از آنها قدردانی خواهد کرد.

برای مبتدیان ، مدل T مطمئناً مناسب است یکی از امن ترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده که پول می تواند خریداری کند. این به همه مجهز است ویژگی های درجه یک امنیتی, و از برخی استفاده می کند دفاعهای تقریباً نشکن. ویژگی های پشتیبان گیری ، درخواست به روزرسانی سیستم عامل ، کد PIN – شما آن را نامگذاری کنید ، Trezor دریافت کرده است!

بهترین کیف پول Dogecoin: Trezor Model T.

اگرچه ممکن است سود مستقیمی برای دارندگان Dogecoin نباشد ، لازم به ذکر است که مدل T از طیف گسترده ای از پشتیبانی می کند altcoins و رمزهای رمزگذاری شده, هم. بنابراین ، اگر علاقه مند به رمزنگاری هستید ، به طور کلی ، ممکن است آن را پیدا کنید بسیار راحت, توانایی نگه داشتن بیشتر سکه های خود را در یک کیف پول یک نفره داشته باشید.

طراحی فیزیکی واقعی مدل T این است: خوب ، این یک موفقیت است. هیچ بحثی درباره کیف پول بودن نیست بادوام و خوش ساخت – این واضح است این همچنین ویژگی های قابلیت صفحه لمسی, که دیدن یک منظره بسیار نادر است! با این حال ، گرچه ممکن است بهترین کیف پول Dogecoin باشد ، اما برخی از کاربران ادعا می کنند که این کیف پول است خیلی حجیم برای تنظیمات شخصی و شخصی خودشان.

از نظر قیمت ، Trezor Model T در واقع بسیار گران است. برای شما هزینه خواهد داشت حدود 169 دلار, که آن را در لیست گرانترین کیف پول های رمزنگاری که پول می تواند خریداری کند نیز قرار می دهد! با این اوصاف ، به نظر می رسد بیشتر مشتریان این شرکت با این موضوع موافق هستند نسبت کیفیت VS قیمت بررسی می شود – عالیه!

به Trezor Model T مراجعه کنید

…یا بررسی Trezor Model T ما را بخوانید

3. Ledger Nano S – ایده آل برای مبتدیان Dogecoin

رتبه 3 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول لجر چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فوق العاده ایمن
 • + محافظت در برابر صدمات جسمی
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 سکه و رمز

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

همانطور که ممکن است بدانید, دفتر کل یک شرکت کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شده است. در حالی که مدل نانو X این پیشنهاد برای عموم مردم متداول ترین رقیب در لیست بهترین کیف پول های Dogecoin است (البته این لیست نیز بدون استثنا است) ، این برند کیف پول دیگری نیز برای ارائه به مشتریان خود دارد – لجر نانو اس.

Nano S کیف پول سخت افزاری پرچمدار شرکت لجر است. من اغلب این نکته را بحث می کنم ، اما واقعاً معتقدم که این کیف پول خاص است یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی که تازه کار خود را با رمزنگاری آغاز می کنند, و می خواهند همه چیز را به سطح دیگری برسانند. Dogecoin در اینجا مستثنی نیست.

می بینید ، نانو S است یک کیف پول سخت افزاری مبتدی. این ویژگی ها یک طراحی کوچک و محتاطانه – به طور قابل توجهی کوچکتر از Nano X. این ، به نوبه خود ، به این معنی است که شما قادر خواهید بود آن را حمل کنید بدون اینکه خطر زیادی از کسی متوجه شود و آن را تشخیص دهد. این واقعیت که کیف پول سخت افزاری به عنوان یک درایو USB به نظر می رسد یک امتیاز اضافی است!

بهترین کیف پول Dogecoin: Ledger Nano S.

Nano S به طور کامل از Dogecoin پشتیبانی می کند. شما قادر خواهید بود فروشگاه, ارسال, و DOGE خود را دریافت کنید, هیچ سوالی پرسیده نشد. تمام آنچه شما باید پس از خرید و دریافت Ledger Nano S خود انجام دهید ، به سادگی است دستگاه را تنظیم کنید, و برنامه Dogecoin را روی کیف پول نصب کنید. روند کار بسیار سریع و پیگیری بسیار ساده است.

DOGE همچنین به طور کامل توسط Ledger Live پشتیبانی می شود – رابط کاربری کیف پول سخت افزاری مورد بحث. شما می توانید Dogecoins خود را از طریق رایانه رومیزی یا لپ تاپ و همچنین از طریق دستگاه تلفن همراه خود بررسی کنید ، مشکلی نیست.

از جمله بهترین ویژگی های Ledger Nano S این واقعیت است که همچنین وجود دارد یک کیف پول سخت افزاری بسیار مقرون به صرفه! خرید آن از وب سایت رسمی شرکت (مواظب تنها مکانی باشید که باید از آن خریداری کنید) ، این هزینه برای شما خواهد بود حدود 59 دلار – این قیمت شگفت انگیز برای چنین کالای با کیفیت بالا است!

از کیف پول Ledger Wallet دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Wallet ما را بخوانید

4. Trezor One – یک کیف پول سخت افزاری کاملاً خوش ساخت

رتبه های 4 در 7 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی کیف پول Trezor چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + کیف پول رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده را در اختیار شما قرار می دهد
 • + به روزرسانی مدیوم سیستم عامل

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • گران قیمت
 • قبلاً تحت دسترسی غیرمجاز بوده است

از سایت دیدن کنید

Trezor One نسخه قدیمی یکی از کیف پول های سخت افزاری پیشرو در صنعت رمزنگاری است – مدل T. همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، هر دو مدل در لیست بهترین کیف پول Dogecoin نیز راه یافته اند.

اکنون ، این واقعیت که کیف پول Trezor One قدیمی تر است و نسخه جدید و جدیدی نیز در دسترس است ، به معنای منسوخ بودن آن نیست. برعکس – مدل Trezor One هنوز هم گروه خاصی از علاقه مندان به رمزنگاری را دارد که مورد توجه آنها قرار می گیرد!

برای مبتدیان ، به سبک واقعی Trezor ، می توانید انتظار داشته باشید که این گزینه بهترین کیف پول برای Dogecoin باشد بسیار ایمن. این دارد قابلیت کد پیشرفته PIN که علاوه بر اتصال USB محدود, از سرقت سکه های DOGE شما جلوگیری می کند یک keylogger یا برخی از بدافزارهای دیگری که ممکن است در رایانه شما وجود داشته باشد.

بهترین کیف پول Dogecoin: Trezor One.

خود دستگاه در واقع کاملاً کوچک و نازک است ، مخصوصاً وقتی آن را با نسخه جدیدتر مقایسه کنید. که گفت ، هنوز هم بسیار محکم – تمام آنچه که لازم است این است که جعبه را باز کنید و Trezor One را در دست خود داشته باشید تا این مقدار را درک کنید.

کیف پول سخت افزاری مورد بحث نیز هست به طور مداوم توسط به روز رسانی های مختلف سیستم عامل و ویژگی های به روز شده. این فقط نشان می دهد که Trezor مطمئناً در زمینه حفظ امنیت دارایی شما به روز و مطابق با روندهای مدرن فن آوری و رمزنگاری سخت کار می کند.

سرانجام ، Trezor One به بازار عرضه می شود یک برچسب قیمت بسیار مناسب, هم! می توانید انتظار داشته باشید که کیف پول برای شما هزینه داشته باشد حدود 59 دلار. در مقایسه با مدل T ، این یک قیمت عالی است! فقط مثل همیشه مطمئن شوید که فقط محصولات Trezor را خریداری می کنید از وب سایت رسمی شرکت – هرگز به خرده فروشان شخص ثالث اعتماد نکنید ، زیرا ممکن است دستگاه معیوبی به شما بفروشند!

از ترزور دیدن کنید

…یا بررسی Trezor ما را بخوانید

5. KeepKey – گزینه سخت افزاری کیف پول Dogecoin

رتبه های 5 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی KeepKey چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + کیف پول سخت افزاری امن
 • + آسان برای استفاده
 • + قیمت جذاب

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • فقط از 40 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند
 • حمل کردن می تواند سنگین باشد

از سایت دیدن کنید

KeepKey مسلماً نامی کاملاً رایج در صنعت کیف پول رمزنگاری سخت افزاری است. گرچه مطمئناً به محبوبیت مثلاً الف نیست دفتر کل یا ترزور دستگاه ، KeepKey قطعاً هنوز هم جای کاملاً محکم و موردی دارد!

این یک واقعیت است, یک کیف پول سرد – یک دستگاه سخت افزاری که برای ذخیره Dogecoins خود از آن استفاده می کنید. با یک نگاه اجمالی به این لیست این موضوع به شما نشان داده می شود DOGE در کیف پول های سرد بسیار محبوب است, به طور کلی – این ، اما ، یک چیز کاملا شگفت انگیز است!

حالا ، پس – معامله با KeepKey چیست ، و چرا برخی آن را بهترین کیف پول Dogecoin می دانند?

خوب ، برای شروع, KeepKey برخی از ویژگی های امنیتی مطلوب را به کاربران خود ارائه می دهد. کیف پول از چیزی استفاده می کند که به آن معروف است یک تولید کننده کد PIN تصادفی. صادقانه بگویم ، هنگامی که می خواهید به وجوه خود دسترسی پیدا کنید ، پین دیگری ایجاد می کند. وقتی صحبت از این می شود ، این یک ابزار پیشگیرانه شگفت انگیز است فعالیت های keylogging و ویروس ها که ممکن است در رایانه شما وجود داشته باشد.

بهترین کیف پول Dogecoin: KeepKey.

KeepKey به شما این امکان را نیز می دهد یک عبارت بازیابی تنظیم کنید – ترکیبی 24 کلمه ای که به شما امکان می دهد وجوه خود را بازیابی کنید ، اگر دسترسی به دستگاه خود را از دست بدهید یا خطای دیگری رخ دهد.

خود کیف پول… جالب به نظر می رسد. این قطعاً از یک طراحی منحصر به فرد برخوردار است ، مطمئناً! با این حال ، برخی از کاربران این احساس را دارند که دستگاه به سادگی است خیلی حجیم. به حقیقت گفته شود ، اگر به دنبال بهترین کیف پول Dogecoin هستید ، ممکن است قدردانی کنید که کمی با احتیاط تر است.

از طرف دیگر ، شما احتمالاً قصد ندارید که کیف پول سخت افزاری خود را همیشه با خود حمل کنید ، بنابراین ممکن است این یک مسئله نباشد. هر اتفاقی که ممکن است بیفتد ، یک چیز مطمئن است – KeepKey قطعاً از یک طراحی جالب برخوردار است!

بهترین قسمت اما این است که در واقع یکی از ارزان ترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار! از زمان نوشتن این لیست از بهترین کیف پول های Dogecoin ، KeepKey برای شما هزینه دارد حدود 49 دلار. این یک برچسب قیمت شگفت انگیز است ، به ویژه برای کیف پول خوش ساخت به عنوان KeepKey! هرکسی که به دنبال بهترین کیف پول برای Dogecoin است ، مطمئناً باید محصول مورد نظر را بررسی کند.

از KeepKey دیدن کنید

…یا بررسی KeepKey ما را بخوانید

6. Binance – برای معامله گران مشتاق Dogecoin

رتبه های 6 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Binance چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + یک بستر تبادل رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف برای تجارت موجود است
 • + احراز هویت دو عاملی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است برای علاقه مندان به رمزنگاری مبتدی کمی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

اگر شما کاملا با آن آشنا هستید دنیای ارزهای رمزنگاری شده, شما احتمالاً در مورد آن شنیده اید بینانس. این یکی از محبوب ترین ها است سیستم عامل های تبادل رمزنگاری اونجا!

بله ، شما درست خوانده اید – تبادل رمزنگاری. با این حال ، این یک مبادله است که می تواند مانند آن نیز عمل کند یک کیف پول آنلاین Dogecoin. و یک مورد بسیار خوب ، در آن!

Binance است ، مسلما, یک کیف پول داغ, تا آنجا که ذخیره سازی DOGE پیش می رود. شما می توانید سکه های خود را در حساب Binance خود نگه دارید ، که به سادگی به عنوان کیف پول عمل می کند.

بسیاری از کاربران و DOGE مداحان قصد دارند به شما بگویند که ذخیره سازی Dogecoin مانند این باید باشد موقت – که همیشه باید خرید کنید یک کیف پول ارز رمزنگاری شده سخت افزاری, و در اسرع وقت وجوه خود را به آن منتقل کنید. خوب ، این است کاملا درست است – با این حال ، ذخیره DOGE خود در Binance دارای مزایای قابل توجه است.

این مزایا برای دارندگان DOGE که قصد دارند بلافاصله مشخص شود به طور فعال سکه های خود را تجارت کنید, با امید به کسب سود در حالی که انجام این کار اگر خودتان یک تاجر هستید (یا در تلاش هستید که یکی شوید) ، Binance ممکن است بهترین کیف پول Dogecoin برای شما باشد.

بهترین کیف پول Dogecoin: Bianance.

تبادل کیف پول به کاربران خود ارائه می دهد انتخاب عظیمی از جفت های تجاری مختلف – آنهایی که به DOGE مربوط می شوند شامل می شوند. دیگر نیازی به نگرانی در مورد نداشتن فرصتی نخواهید داشت Dogecoins خود را بفروشید یا تجارت کنید – صادقانه بگویم ، Binance فرصت های زیادی برای انجام این کار فراهم می کند.

علاوه بر این ، اگر تصمیم دارید از این کیف پول آنلاین Dogecoin خاص استفاده کنید ، قادر خواهید بود در طی چند ثانیه تمام معاملات خود را انجام دهید. می بینی سکه هایت از نظر فنی در بورس واقع شود – اگر می خواهید آنها را معامله کنید ، نیازی به انجام برخی فرآیندهای انتقال از یک کیف پول به کیف پول دیگر یا به سادگی به Binance ندارید.

در آخر ، باید تأیید کرد که واقعیتی که Binance به طور گسترده ای تلقی می شود یکی از بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در بازار چیزی راجع به ما می گوید طرف امنیتی بورس, هم. صادقانه بگویم ، یک پلت فرم بسیار امن و قابل اعتماد – DOGE شما باید ایمن باشد!

اگر می خواهید Binance را خودتان امتحان کنید ، می توانید آن را بررسی کنید اینجا.

از Binance دیدن کنید

…یا بررسی Binance ما را بخوانید

7. Kraken – تبادل / کیف پول Dogecoin بسیار امن

رتبه 7 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کراکن چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امن و قابل اعتماد
 • + هزینه های کم
 • + مقدار خوبی از ارزهای فیات پذیرفته شده است

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • مفیدترین خدمات مشتری نیست

از سایت دیدن کنید

کراکن در درجه اول, یک بستر مبادله ارز رمزنگاری شده. معنی این امر این است که شما می توانید رمزنگاری های مختلفی را در سایت تجارت و مبادله کنید – DOGE نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با این حال ، کراکن می تواند کاملاً خوب عمل کند یک کیف پول آنلاین Dogecoin, علاوه بر اینکه مبادله است.

روش کار بسیار ساده است. شما دارید دو انتخاب بزرگ – یکی زمانی که مالک Dogecoins هستید و دیگری که هنوز DOGE ندارید ، اما تصمیم گرفته اید که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید.

اگر قبلاً Dogecoins در اختیار داشته باشید ، بسته به محل استقرار آنها ، می توانید به راحتی آنها را به حساب Kraken خود منتقل کنید (با فرض اینکه یکی را ایجاد کرده اید ، یعنی). مثل هر تبادل ارز رمزپایه دیگری که در آنجا وجود دارد, شما به سادگی به قسمت کیف پول (فضای ذخیره سازی) حساب خود بروید و از آنجا کیف پول DOGE تولید کنید.

اگر با این وجود هنوز صاحب Dogecoins نیستید و به دنبال بهترین کیف پول Dogecoin هستید تا بتوانید سفر رمزنگاری خود را با پای راست آغاز کنید ، روند کار حتی ساده تر خواهد بود. صادقانه بگویم ، همه آنچه شما باید انجام دهید این است در Kraken ثبت نام کنید, و سپس تعدادی Dogecoins بخرید – آنها به طور خودکار به حساب Kraken شما واریز می شوند و می توانید آن را از آنجا بگیرید!

بهترین کیف پول Dogecoin: کراکن.

اکنون ، ما متوجه شده ایم که کراکن است استفاده ساده, و اینکه شما می توانید Degecoins خود را در سیستم عامل ذخیره کنید. با این حال ، ما هنوز هم نیاز به بحث در مورد این سوال که چرا شما مایل به انجام آن ، در وهله اول.

ببینید ، کراکن همه چیز درمورد یک ویژگی واحد است – امنیت. به راحتی می توان نام برد یکی از امن ترین سایت های مبادله ارز رمزنگاری شده در بازار! خواه باشد گواهینامه های SSL و تأییدهای ورود به سیستم, یا 2FA و خدمات سردخانه ، می توانید مطمئن باشید که Kraken از رمزنگاری های شما کاملاً محافظت خواهد کرد.

قسمت آخر نیز بسیار مهم است! Kraken حداکثر 95٪ از سرمایه کاربران خود را در دستگاه های ذخیره سازی سرد ذخیره می کند – فکر دفتر کل یا ترزور, اما در یک سطح عمده و شرکتی. این هست کاملا خارق العاده, زیرا این بدان معناست که هیچ هکری قادر به دستیابی به Dogecoins شما نخواهد بود!

اگر به آنچه Kraken ارائه می دهد علاقه مند هستید و فکر می کنید این پلت فرم تبادل رمزنگاری شده ممکن است بهترین کیف پول Dogecoin برای شما باشد ، حتماً آن را بررسی کنید اینجا.

از کراکن دیدن کنید

…یا بررسی Kraken ما را بخوانید

نتیجه گیری

اگر این کار را تاکنون انجام داده اید ، می خواهم از شما متشکرم که در لیست بهترین کیف پول Dogecoin در سال جاری با من همراه شدید!

مسلماً ، همانطور که احتمالاً خودتان می توانید بگویید ، این لیست ارائه می شود تنوع کمکیف پول سرد با ذخیره سازی DOGE مبتنی بر مبادله در رده دوم قرار دارد. با این حال ، این به چند دلیل منطقی است.

اول از همه, Dogecoin نسبتاً محبوب است – به دلیل محبوبیت آن ، بسیاری از کیف پول های سرد بدون هیچ مشکلی از سکه پشتیبانی می کنند. مسلم است که ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری همیشه “راهی برای پیشبرد” خواهد بود امنیت نگران کننده است ، پس جای تعجب نیست که حضور کیف پول سرد در لیست ما در بالا غالب است.

جدول: جوانب مثبت و منفی Ledger Nano X و Trezor Model T

با این حال ، جنبه آن نیز وجود دارد راحتی را نیز در نظر بگیریم. ممکن است همه یک سرمایه گذار بلند مدت DOGE نباشند که آماده است تا سالهای سال سکه های خود را بدزدد. بعضی از افراد ممکن است ترجیح دهند از آن استفاده کنند مسیر تجارت فعال – در شرایطی از این دست ، استفاده از خدمات کیف پول سرد ممکن است کمی دست و پا گیر و وقت گیر باشد.

اینجا, کیف پول گرم ترجیح داده می شود. این به ویژه در مورد کیف پول Dogecoin مستقر در مبادله – آنها به شما امکان می دهند هر دو سکه خود را در یک محیط امن نگه دارید (با فرض اینکه از خدمات این کشور استفاده می کنید) تبادل رمزگذاری سطح بالا, ) و همچنین آنها را در هر زمان مشخص معامله کنید. عالی!

در مجموع ، خواه باشد لجر نانو ایکس یا بینانس, امیدوارم که توانسته باشید بهترین کیف پول Dogecoin را برای خود پیدا کنید. یک بار دیگر از شما برای خواندن تشکر می کنم ، و آرزوی موفقیت برای شما در تمام ماجراهای مرتبط با DOGE دارم. به سلامتی ، و تا دفعه بعد!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector