بررسی کیف پول Electroneum

این راهنما باهدف ایجاد شده است تا به شما در درک همه چیزهایی که می توانید در مورد آنها بدانید کمک کند کیف پول ارز رمزنگاری شده ETN. من شما را با انواع مختلف کیف پول ها ، مزایا و معایب آنها ، برنامه ، اقدامات امنیتی و سایر موارد مهم در انتخاب بهترین کیف پول ارز رمزنگاری شده برای نیازهایتان آشنا می کنم..

بعد از این کیف پول الکترونیکی مرور, شما باید دانش کافی داشته باشید تا تصمیم بگیرید که کیف پول برای شما مناسب است یا باید بیشتر حرکت کنید و به دنبال آن بگردید گزینه های بهتر و امن تر.

از آنجا که چیزهای زیادی برای پوشش دادن داریم ، بیایید وارد آن شویم.

طرفداران

 • برنامه موجود در Android در دستگاه های iOS
 • پرداخت سریع
 • راه اندازی آسان برای پرداخت های کوچک

منفی ها

 • کیف پول برنامه فاقد امنیت است
 • خیلی کاربردی نیست
 • مشخصات شخصی مورد نیاز

انواع مختلف کیف پول رمزنگاری

قبل از اینکه مستقیماً به سراغ بررسی الکترونون بروید ، بیایید موارد مختلف را بررسی کنیم انواع کیف پول در دسترس.

بررسی کیف پول Electroneum

کیف پول کاغذی

کیف پول های کاغذی هستند امن ترین نوع کیف پول ارز رمزنگاری شده با این وجود تنظیم صحیح آنها دشوار است. به همین دلیل ، آنها برای مبتدیان توصیه نمی شوند. آنها چیزی بیش از یک جفت کلید نیستند که در یک رایانه کاملاً آفلاین ساخته شده و در ایمن ترین مکان ممکن ذخیره شده اند.

یک روش آسان منطقی برای ایجاد کیف پول کاغذی با استفاده از Electroneum وجود دارد. با این وجود کیف پول های کاغذی Electroneum که بدون رعایت مراحل پیچیده امنیتی ایجاد نشده اند ، آنطور که باید ایمن نخواهند بود.

کیف پول سخت افزار

سخت افزار کیف پول برای افرادی که می خواهند عالی است مقادیر زیادی ارز رمزنگاری شده را ذخیره کنید. نمونه هایی از کیف پول های سخت افزاری شامل موارد زیر است لجر نانو اس و ترزور دستگاه. اگرچه آنها تعادل خوبی بین امنیت و راحتی به کاربران می دهند ، هنوز موردی وجود ندارد که از Electroneum پشتیبانی کند.

کیف پول آنلاین

اگر تا به حال خریده اید بیت کوین, اتر, الکترونون, یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری در صرافی مانند Coinbase یا کراکن, قبلاً از کیف پول آنلاین استفاده کرده اید.

جدول: اطلاعات عمومی در مورد کیف پول Coinbase و Electroneum


کیف پول آنلاین هرگز نباید به عنوان ذخیره سازی ارزهای رمزپایه در نظر گرفته شود. آنها به یک هدف می پردازند – شما می توانید پول را به یک کیف پول آنلاین واریز کنید و از سرویسی که به آن مرتبط است استفاده کنید. این ممکن است یک کازینو ، یک فروشگاه آنلاین یا یک صرافی باشد اما شما باشید نباید پول خود را در آنجا واریز کنید.

در مورد کیف پول های آنلاین هیچ کنترلی وجود ندارد. اگر صرافی ناپدید شود ، پول شما نیز از بین می رود.

کیف پول های نرم افزاری

کیف پول های نرم افزاری تعادل امنیت و راحتی را به کاربران ارائه دهید. آنها به اندازه کیف پول سخت افزاری ایمن نیستند اما ایمن هستند راحت تر برای استفاده. تعداد زیادی نمونه کیف پول نرم افزاری در اطراف وجود دارد. برخی فقط یک نوع ارز رمزنگاری شده را ذخیره می کنند ، برخی دیگر بسیاری را ذخیره می کنند. کیف پول Electroneum که امروزه بیشتر در مورد آن بحث می کنیم ، نوعی کیف پول نرم افزاری است.

کیف پول های نرم افزاری مناسب برای ذخیره سازی هستند مقادیر کم ارز رمزنگاری شده برای گذراندن روز به روز استفاده می شود. آنها برای ذخیره سازی مقادیر زیاد برای مدت طولانی خیلی خوب نیستند. اگر به دنبال توصیه شده ترین کیف پول های نرم افزاری هستید ، باید بررسی کنید Coinbase, الکتروم و هجرت.

از کیف پول های نرم افزاری می توان در هر دو مورد استفاده کرد کامپیوتر یا تلفن همراه. آنها به کاربران امکان می دهند با کلیک یک دکمه سکه ها و نشانه های دیجیتالی را ارسال و دریافت کنند. با این حال ، می توان آنها را با استفاده از keylogger و بدافزار هک کرد.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

کیف پول Electroneum چیست?

کیف پول Electroneum یک است کیف پول ارز دیجیتال طراحی شده برای ذخیره ارز رمزنگاری شده Electroneum. دو نوع کیف پول ETN وجود دارد: کیف پول برنامه Electroneum و کیف پول کاغذی Electroneum.

بررسی کیف پول Electroneum: صفحه اصلی.

کیف پول برنامه Electroneum

کیف پول تلفن همراه به شکلی باورنکردنی طراحی شده است کاربر پسند. البته ، وقتی چیزی به راحتی طراحی شده باشد ، به ندرت از امنیت برخوردار است. این مورد در مورد برنامه کاربردی است. بد افزار می تواند به راحتی دستگاه های دارای کیف پول برنامه Electroneum را آلوده کند.

یکی از بهترین جنبه های کیف پول برنامه Electroneum این است که ، در نهایت ، قادر خواهید بود از قدرت پردازش تلفن خود استفاده کنید به مال خودم الکترونون این ممکن است باعث کند شدن دستگاه شما و کاهش عمر باتری آن شود ، اما تیم پشتیبان Electroneum می خواست این پلتفرم را برای میلیون ها نفر که در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند و به تلفن های هوشمند دسترسی دارند جذاب کند..

مقدار اندکی ارز که کیف پول برنامه Electroneum قادر به تهیه آن خواهد بود می تواند قیمت قبض تلفن را هر ماه جبران کند.

کیف پول کاغذی

تنظیم کیف پول های کاغذی دشوار است ، با این حال ، اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، می توانید ایمن ترین کیف پول را برای ذخیره سکه های خود داشته باشید.

با این حال ، ذکر این نکته ضروری است که اگر به طور تصادفی دستگاهی را با استفاده از دستگاهی تنظیم کرده اید آلوده به بدافزار, کیف پول شما به هیچ وجه امن نخواهد بود. اینکه چقدر می خواهید اقدامات احتیاطی امنیتی را انجام دهید ، به این بستگی دارد که چه مقدار الکترونونیوم را روی کیف پول کاغذی ذخیره کرده اید..

کیف پول الکترونیکی ساید بای ساید را با سایرین مقایسه کنید

آیا می دانید?

کیف پول الکترونیکی ساید بای ساید را با سایرین مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

کیف پول Electroneum چقدر خوب است?

هر کیف پول ETN با عجیب و جالب توجه است. من تمام اطلاعات را در زیر آورده ام.

کیف پول برنامه Electroneum

طرفداران مخالف
 • آسان برای استفاده.
 • مقدار کمی الکترونون با تنظیم بسیار کم استخراج کنید.
 • خیلی راحت پرداخت را می توان از کف دست انجام داد.
 • در دستگاه های Android و iOS موجود است.
 • برای مقادیر زیاد Electronone مناسب نیست.
 • کیف پول برنامه Electroneum به عنوان یک کیف پول تلفن همراه در برابر بدافزار و سایر تهدیدات مشابه آسیب پذیر است.
 • خیلی کاربردی نیست.
 • هنگام استفاده از عملکرد استخراج ، تلفن شما به طور محسوسی کند می شود.
 • هنگام راه اندازی کیف پول Electroneum ، لازم است مشخصات شخصی مانند شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل خود را ارائه دهید.

کیف پول کاغذی Electroneum

طرفداران مخالف
 • در صورت تنظیم صحیح می تواند از امنیت فوق العاده ای برخوردار باشد.
 • برای ذخیره مقدار زیادی الکترونون عالی است.
 • برای تنظیم کیف پول کاغذی نیازی به ارائه جزئیات ندارید.
 • تنظیم صحیح مشکل است.
 • با استفاده از کیف پول کاغذی Electroneum نمی توانید الکترون را استخراج کنید.

اگرچه جنبه های خوبی در مورد کیف پول های Electroneum وجود دارد ، اما قطعاً بهترین گزینه ها در بازار نیستند. اگر می خواهید مطمئن ترین کیف پول ها را پیدا کنید ، باید بررسی کنید دفتر کل, Coinbase و ترزور, ناامید نخواهید شد.

Electroneum Wallet: نمای کلی امنیت

کیف پول Electroneum ارائه می شود سطوح مختلف امنیتی. به طور کلی ، Electroneum کیف پول کاغذی را ارائه می دهد بالاترین سطح امنیت, با این حال ، Electroneum کیف پول برنامه ارائه می دهد یک راه راحت تر استفاده از Electroneum اما این راحتی هزینه دارد. این هزینه امنیت آن است.

بیایید ابتدا به چگونگی امنیت برنامه کیف پول Electroneum را افزایش دهید:

 • از بدافزار به روز و نرم افزار ضد ویروس روی تلفن شما.
 • هرگز چیزی را از ارائه دهندگان نرم افزار ناشناخته بارگیری نکنید. هنوز هم بهتر ، هرگز چیزی را بارگیری نکنید.
 • وب سایت های بالقوه خطرناک را مرور نکنید – وب سایت های جریانی یا مطالب بزرگسالان اغلب به بدافزار آلوده می شوند.
 • از کلیه عبارات پشتیبان و کپی از کلیدهای خصوصی مانند کیف پول کاغذی (با زندگی خود محافظت کنید!).

افزایش امنیت کیف پول کاغذ Electroneum

 • برای راه اندازی کیف پول کاغذی از رایانه ای کاملاً هواگیر (هرگز به اینترنت وصل نشده) استفاده کنید.
 • هنگام افزودن پرونده های مورد نیاز برای تولید جفت کلید رمزنگاری به رایانه موجود در هوا ، از رایانه ای استفاده کنید که به تازگی از همه چیز پاک شده است به جز یک نرم افزار ضد ویروس به روز.
 • از یک بار انتقال به صورت تنها استفاده کنید. رایت فایل های لازم روی CD ایده آل است.
 • چاپگری که برای تهیه نسخه از کیف پول کاغذی خود استفاده می کنید نباید حافظه خاص خود را داشته باشد یا اتصال بی سیم خود را داشته باشد.
 • هنگام ذخیره کیف پول کاغذی خود به یاد داشته باشید که آتش و آب می تواند به آن آسیب برساند. همچنین به یاد داشته باشید هر کسی که می تواند به کیف پول دسترسی پیدا کند می تواند به وجوه ذخیره شده در آنجا نیز دسترسی داشته باشد. به همین دلیل حداقل از یک صندوق امانات استفاده کنید.

نحوه راه اندازی کیف پول Electroneum

بگذارید یک راهنمای کامل برای شما فراهم کنم که نحوه راه اندازی کیف پول Electroneum را نشان دهد.

راه اندازی برنامه Electroneum

 • بازدید https://my.electroneum.com/
 • روی “ایجاد حساب” کلیک کنید

  مدیر کیف پول Electroneum

 • ایمیل خود را پر کنید و یک رمز عبور ایجاد کنید. رمز را تکرار کنید ، کادر “شرایط و ضوابط” را بخوانید و علامت بزنید. Captcha را کامل کنید. روی “ایجاد حساب” کلیک کنید.

  ثبت نام در کیف پول Electroneum

 • از صندوق ورودی ایمیل خود بازدید کنید و روی کلیک کنید پیوند در ایمیل.
 • در بررسی بعدی Captcha ، در صورت لزوم آن را کامل کنید.
 • خود را اضافه کنید کد کشور و شماره موبایل. این باید شماره واقعی شما باشد زیرا برای تنظیم احراز هویت دو عاملی در حساب Electroneum شما استفاده می شود. سپس روی “ارسال پیام کوتاه” کلیک کنید.

  شماره تلفن همراه 2FA روی کیف پول Electroneum

 • وقتی پیامکی به تلفن خود دریافت می کنید, کد را وارد کن در جعبه مورد نیاز این یک کد شش رقمی خواهد بود. سپس ممکن است از شما خواسته شود Captcha دیگری را تکمیل کنید.
 • بعد ، شما باید پین تنظیم کنید و یک ایمیل بازیابی. ابتدا نشانی رایانامه‌ای را وارد کنید که شخصی نباشد که برای حساب اصلی خود استفاده کرده باشید. مجدداً یک ایمیل با پیوند به این آدرس ارسال می شود. وقتی ایمیل را دریافت کردید ، روی پیوند کلیک کنید.

  تنظیم ایمیل بازیابی پین در Electroneum

 • اکنون از شما خواسته می شود a کد پین پنج رقمی. آن را به یاد ماندنی کنید اما حدس زدن آن آسان نیست. باید دو بار آن را وارد کنید و در صورت لزوم Captcha را تکمیل کنید.

  امنیت بیشتر در کیف پول Electroneum

تبریک می گویم ، شما فقط یک حساب کاربری با Electroneum ایجاد کرده اید. این را می توان با کیف پول مرورگر تحت وب یا برنامه تلفن همراه استفاده کرد. کافی است به فروشگاه Google Play بروید و “Electroneum” را جستجو کنید. پس از بارگیری و باز کردن پرونده ، می توانید ورود و شروع به استفاده از کیف پول Electroneum کنید.

آسان ، متعجب?

راه اندازی کیف پول کاغذی Electroneum

 • بازدید از "دانلود" بخش در وب سایت Electroneum.
 • روی “نسخه مرورگر” یا “بارگیری ZIP” کلیک کنید. اگر از نسخه مرورگر استفاده می کنید ، باید مطمئن شوید که از Google Chrome استفاده می کنید. برای این راهنما ، من از نسخه مرورگر استفاده می کنم. برای امنیت بیشتر ، بقیه راهنما باید به صورت آفلاین یا ایده آل در رایانه ای انجام شود که هرگز آنلاین نبوده است.

  نرم افزار استخر استخراج Electroneum

 • سلب مسئولیت درباره کلیدهای خصوصی را در صفحه بعدی بخوانید. وقتی اهمیت مخفی نگه داشتن کلیدهای خود را درک کردید ، می توانید روی “شروع کنیم” کلیک کنید.

  ژنراتور کیف پول کاغذی Electroneum

 • ماوس خود را با هر الگویی که می خواهید در صفحه بعدی حرکت دهید. این لازم است تا یک مجموعه کلید کاملا تصادفی ایجاد کنید.
 • بعد ، اخطار مربوط به اطمینان از ایمن نگه داشتن کیف پول چاپی را بخوانید. پس از آن ، روی “ذخیره کیف پول به عنوان PDF” کلیک کنید.
 • PDF را باز کرده و مجموعه کلیدها را چاپ کنید.

خودشه! اکنون می توانید مقداری Electroneum را برای ذخیره سازی طولانی مدت به کیف پول کاغذی جدید خود ارسال کنید.

به یاد داشته باشید: این یک روش مختصر و ساده برای ایجاد کیف پول کاغذی است. برای بهبود امنیت از نکات ذکر شده در بالا استفاده کنید. هنگام تنظیم صحیح ، کیف پول کاغذی ایمن ترین راه برای ذخیره ارزهای رمزپایه است.

نحوه استفاده از کیف پول Electroneum

در این بخش از بررسی Electroneum ، من نحوه ارسال Electroneum از برنامه به هر کیف پول دیگری را با استفاده از کاغذ و همچنین تبادل کیف پول توضیح خواهم داد. پس از آن ، نگاهی خواهیم انداخت به نحوه دریافت پرداخت با استفاده از برنامه.

 • وارد برنامه کیف پول Electroneum شوید. روی «ارسال» ضربه بزنید.

  برنامه موبایل کیف پول Electroneum

 • آدرس کیف پول مورد نظر برای ارسال الکترونون را وارد کنید. متناوباً ، می توانید QR را اسکن کنید کد با دوربین دستگاه.
 • در مرحله بعد ، صفحه “شناسه پرداخت” را مشاهده خواهید کرد. اگر در حال ارسال پول به کیف پول کاغذی هستید ، این را نادیده بگیرید. اگر Electroneum را به آدرسی ارسال می کنید که سپرده های مختلفی را از افراد مختلف دریافت می کند (مبادله) ، آدرس را وارد کنید شناسه پرداخت که آنها به شما می دهند.

  نحوه وارد کردن شناسه پرداخت در برنامه کیف پول Electroneum

 • بعد ، وارد کنید مقدار ETN شما می خواهید ارسال کنید.
 • آدرس و مقدار را در صفحه بعدی بررسی کنید. اگر اطلاعات صحیح است ، روی “ارسال” کلیک کنید. سپس باید وارد کنید پین پنج رقمی زودتر راه اندازی کردی.

خودشه! کار شما تمام است Electroneum شما باید به زودی وارد شود!

برای دریافت Electroneum با استفاده از برنامه کیف پول Electroneum ، فقط به جای “ارسال” روی “دریافت” کلیک کنید ، و کلید عمومی خود به شما نشان داده می شود. کیف پول های آنلاین مختلف دستورالعمل های مختلفی دارند ، اما همه آنها بسیار ساده خواهند بود.

نتیجه

از این رو, الکترونون ارائه می دهد دو نوع کیف پول متفاوت: نرم افزار و کاغذ. حتی اگر این شرکت شهرت نسبتاً خوبی دارد ، من هیچ یک از آنها را برای شما توصیه نمی کنم.

کیف پول نرم افزار Electroneum قوطی آسان تنظیم می شود و به شما امکان می دهد در هنگام مقادیر کمی از الکترون ، سریع پرداخت کنید ، با این وجود فاقد عملکرد ، امنیت است و به راحتی برای ذخیره مقدار زیاد الکترون نیست..

جدول: جوانب مثبت و منفی Ledger Nano X و Electroneum

صحبت کردن در مورد کیف پول کاغذی Electroneum, برای ذخیره مقدار زیادی سکه بسیار امن و عالی است ، با این وجود تنظیم صحیح آن بسیار دشوار است.

اگر برای امنیت خود ارزش قائل هستید و می خواهید یک مورد را پیدا کنید کیف پول قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده, شما باید بررسی کنید دفتر کل, Coinbase و ترزور. Ledger و Trezor کیف پول سخت افزاری هستند ، در حالی که Coinbase یک کیف پول نرم افزاری است که توانسته است اعتبار شگفت انگیزی را در طول سالها حفظ کند.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map