Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول EOS

اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید در ارزهای رمزنگاری شده ، باید از نقض امنیتی که به دلیل کیف پول های رمزنگاری فاقد امنیت ادامه دارد ، آگاه باشید.. فقط در سال 2019 بیش از 4 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده به سرقت رفته است. نه تنها این ، اطلاعات خصوصی هزاران نفر در سال گذشته تهدید شد. با توجه به این جنبه ها, تهیه بهترین کیف پول EOS یک امر ضروری است.

EOS است هفدهمین ارز محبوب رمزنگاری شده با سرمایه بازار تقریبا 2.5 میلیارد دلار. هدف اصلی ایجاد این ارز رمزپایه این بود که به توسعه دهندگان اجازه دهید DApps (برنامه های غیرمتمرکز) را به ساده ترین راه ایجاد کنند.

قدرت رمزنگاری EOS EOSIO که یک پلت فرم بلاکچین منبع باز که امکان انجام معاملات شفاف و سریع و همچنین مقیاس پذیری را فراهم می کند. EOS طرفداران زیادی دارد و می تواند یک سرمایه گذاری طولانی مدت بسیار خوب باشد. با این اوصاف ، اگر می خواهید آینده آینده را ببینید ، باید ایمن ترین کیف پول EOS را به خود اختصاص دهید.

پس از انجام تحقیقات دقیق ، لیستی از بهترین کیف پول های EOS را گردآوری کرده ام. اینجاست 7 کیف پول برتر برای ذخیره این ارز رمزنگاری شده که اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهید یافت:

قبل از تمرکز بر روی هر یک از این کیف پول ها ، بیایید دریابیم که چه گزینه هایی وجود دارد.

Contents

بهترین کیف پول EOS: چه نوع کیف پول وجود دارد?

برای انتخاب بهترین کیف پول EOS برای خواسته ها و نیازهای خود ابتدا باید از انواع کیف پول هایی که در بازار یافت می شود آگاه باشید..

4 نوع اصلی وجود دارد:

 • کیف پول آنلاین
 • کیف پول های نرم افزاری
 • کیف پول سخت افزار
 • کیف پول کاغذی

هر یک از آنها با جوانب مثبت و منفی مختلفی همراه است. در زیر تمام اطلاعات مورد نیاز را پیدا خواهید کرد.

کیف پول آنلاین

کیف پول آنلاین همچنین به عنوان کیف پول وب شناخته می شوند. یکی از اصلی ترین مزایای این قبیل کیف پول ها ، است قابلیت استفاده. دسترسی به آنها به آسانی اتصال به اینترنت است. چنین ارائه دهندگانی کلیدهای خصوصی شما را در سرورهای خود ذخیره می کنند ، به این معنی که این کلیدها نیز هستند پرداخت آسان است.

در حالی که قابلیت استفاده مهم است ، یک عمده نیز وجود دارد اشکال مرتبط با کیف پول آنلاین – امنیت. از آنجا که چنین ارائه دهندگان کیف پول رمزنگاری ، کلیدهای خصوصی شما را بر روی سرورهای خود بصورت آنلاین ذخیره می کنند ، امنیت شما برقرار خواهد بود در معرض خطر در صورت هک شدن آن سرورها.

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، چنین کیف پول های EOS فقط برای کسانی که مقدار کمی ارز دیجیتال را ذخیره می کنند توصیه می شود.

کیف پول های نرم افزاری


درست مثل کیف پول های آنلاین, کیف پول نرم افزار تمایل به بسیار آسان برای استفاده و پیمایش. در بیشتر موارد ، آنها کاملاً رایگان هستند ، تمام آنچه شما نیاز دارید این است که یک بارگیری کنید برنامه موبایل یا دسک تاپ. آنها به شما امکان می دهند به ارزهای رمزپایه خود دسترسی داشته باشید و معاملات خود را در هر مکان و هر زمان به شرط اتصال به اینترنت انجام دهید.

جدول: ویژگی های اصلی Coinbase Wallet و Electrum

با این حال ، این کیف پول ها به عنوان کیف پول “داغ” نیز شناخته می شوند ، زیرا برای استفاده از آنها باید به اینترنت متصل شوید. آن ها هستند بیشتر مستعد هک شدن هستند و سایر آسیب پذیری ها در مقایسه با کیف پول های “سرد”.

کیف پول سخت افزار

کیف پول سخت افزار, همچنین به عنوان شناخته می شود کیف پول سرد, در نظر گرفته می شود امن ترین کیف پول های EOS. هنگام استفاده از چنین کیف پول هایی ، کلیدهای خصوصی شما به صورت آفلاین ذخیره می شوند ، به این معنی که حتی اگر اطلاعات خصوصی شما تهدید شود ، هکرها هنوز نمی توانند به کلیدهای خصوصی شما دسترسی پیدا کنند.

برخی از کیف پول های سخت افزاری گران قیمت هستند ، با این حال ، شما باید فکر کنید که این هزینه برای امنیت خودتان است. آنها نیز هستند استفاده از آن آسان نیست به صورت آنلاین یا نرم افزاری ، اما همه آنها با دستورالعمل ارائه می شوند و همیشه خدمات مشتری وجود دارد که می توانید با آنها تماس بگیرید.

بهترین کیف پول EOS: کیف پول سرد - لجر.

شکی نیست که کیف پول سخت افزاری است بیشترین توصیه وقتی نوبت به ذخیره ارزهای رمزپایه می رسد. بهتر است یک بار 50 یا 100 دلار بپردازید تا اینکه در صورت به خطر افتادن حریم خصوصی ، تمام دارایی خود را از دست دهید. همانطور که گفته شد ، در لیست بهترین کیف پول های EOS پیدا خواهید کرد 4 کیف پول سخت افزاری برای انتخاب.

کیف پول کاغذی

آخرین و کم محبوب ترین آنها کیف پول های کاغذی است. استفاده از کیف پول های کاغذی بسیار متفاوت با روش های قبلی ذخیره ارزهای رمزپایه شما است. اگر چنین نوع کیف پول را انتخاب کنید ، لازم است کلیدهای خصوصی و عمومی خود را بر روی یک کاغذ بنویسید. هنگام انجام معامله ، هر بار به کلیدهای عمومی خود نیاز خواهید داشت.

البته ، این روش غیر فنی برای ذخیره سازی EOS ، اما همچنین یکی از ایمن ترین ها. البته ، فاقد راحتی است و در صورت گم کردن آن تکه کاغذ ، به مشکل برمی خورید.

چنین نوع کیف پول برای کسانی که EOS را در نظر می گیرند مناسب است سرمایه گذاری بلند مدت. اگرچه برای معامله گران روزانه مناسب نخواهد بود.

اکنون که از انواع کیف پول های ذخیره سازی EOS مطلع شدید ، وقت آن است که در مورد بهترین کیف پول های EOS اطلاعات بیشتری کسب کنید.

7 کیف پول برتر EOS

هنگام انتخاب بهترین کیف پول EOS ، این موارد وجود دارد چندین جنبه است که باید آنها را در نظر بگیرید:

 • امنیت. این مهمترین جنبه است ، شما همیشه باید دریابید که سرقت ارزهای رمزپایه از کیف پول چقدر آسان است.
 • تحرک. آیا می توان کیف پول گم کرد؟ اگر چنین است ، روند بازیابی دارایی های شما چقدر دشوار است؟ همچنین ، در صورت لزوم باید به راحتی به کیف پول خود دسترسی داشته باشید.
 • قابلیت استفاده. استفاده از بهترین کیف پول EOS باید آسان باشد و رابط کاربری مشخصی داشته باشد. حتی وقتی نوبت به کیف پول سخت افزاری می رسد ، گزینه هایی وجود دارد که به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.
 • سکه های پشتیبانی شده. همیشه وقتی کیف پول از تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی می کند ، همیشه بهتر است. این به شما امکان می دهد هنگام سرمایه گذاری امکانات بیشتری داشته باشید. البته ، از آنجا که شما به دنبال بهترین کیف پول EOS هستید ، مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که کیف پول از سکه EOS پشتیبانی می کند یا نه.

هر کیف پول جنبه های ویژه خود را دارد, در حالی که برخی از آنها آسان استفاده می شوند ، برخی دیگر امنیت بهتر و ویژگی های پیشرفته تری را فراهم می کنند. در حالی که من توصیه شده ترین کیف پول های رمزنگاری را در زیر معرفی می کنم ، شما باید در مورد عواملی که برای شما نقش اصلی دارند فکر کنید و بر اساس آن تصمیم بگیرید.

1. Ledger Nano X – امن ترین کیف پول سخت افزار

رتبه های 1 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی لجر نانو ایکس چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + از طریق دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • + بسیار ایمن
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 ارز رمزپایه
 • + طراحی راحت

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

یکی از گزینه هایی که هنگام جستجوی بهترین کیف پول EOS با آن روبرو خواهید شد این است لجر نانو ایکس. شرکت لجر بود در سال 2014 توسط 8 متخصص تاسیس شد که تجربه قبلی در زمینه کارآفرینی ، ارزهای رمزپایه و امنیت سایبری داشته است. آنها با هدف اصلی ایجاد راه حل های ایمن برای کاربردهای بلاکچین دور هم جمع شدند.

در حالی که لجر فقط توسط 8 نفر راه اندازی شده است ، در حال حاضر بیش از 130 کارمند در این شرکت کار می کنند. هدف اصلی آنها این است که امنیت محصولات و خدمات مبتنی بر رمزنگاری را فراهم کنید. به همین دلیل Ledger Nano X تنها محصولی نیست که این شرکت ارائه می دهد. همچنین می توانید انتخاب کنید لجر نانو اس و همچنین لوازم جانبی و برنامه های دیگر را پیدا کنید.

بازگشت به بهترین کیف پول EOS ، بیایید بر روی آن تمرکز کنیم لجر نانو ایکس. این جدیدترین مدل شرکت است که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را به صورت ایمن خریداری ، معامله و فروش کنید.

یکی از دلایل اصلی که لجر بهترین کیف پول EOS به حساب می آید امنیت است. این یک کیف پول سخت افزاری, بنابراین کلیدهای خصوصی شما هستند به صورت آفلاین ذخیره شده است, اطمینان از کامل بودن حریم خصوصی و ناشناس بودن.

بهترین کیف پول EOS: امنیت Ledger Nano X.

همچنین ، لجر نانو ایکس دارد بلوتوث کم انرژی اتصال (BLE) ، به این معنی که می توانید از آن بدون کابل استفاده کنید. برخی از شما ممکن است فکر کنید که این مسئله برخی از نگرانی های امنیتی را ایجاد می کند ، با این حال ، باید بدانید که فقط داده های عمومی از طریق بلوتوث منتقل می شوند. شما دانه ها و کلیدهای خصوصی همیشه در دستگاه باقی می مانند.

علاوه بر این ، این کیف پول سخت افزاری از ویژگی های آن برخوردار است عنصر امن (SE) که در صورت هک شدن اتصال بلوتوث با درخواست اجازه از شما قبل از اقدام به محافظت می کند. همچنین ، از آنجا که این یک دستگاه فیزیکی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، شما بسیار خوشحال خواهید شد اگر بدانید که Ledger Nano X از فولاد ضد زنگ که امنیت بالایی در برابر آسیب های جسمی فراهم می کند.

اکنون ، اگر تصمیم دارید از این کیف پول نه تنها برای EOS بلکه ارزهای رمزنگاری شده دیگر استفاده کنید ، باید بدانید که این دستگاه پشتیبانی می کند بیش از 27 سکه و بیش از 1500 رمز. گفته شد ، تصمیم بگیرید که به EOS یا سایر نشانه های کمتر محبوب بروید ، به احتمال زیاد توسط Ledger پشتیبانی می شود.

وقتی صحبت از قابلیت استفاده و طراحی, لجر نانو X دارای یک صفحه گسترده تر در مقایسه با مدل قبلی این شرکت – Ledger Nano S (همچنین می توانید آن را در لیست بهترین کیف پول EOS پیدا کنید). صفحه گسترده تر این امکان را برای شما فراهم می کند تا اطلاعات بیشتری را همزمان ببینید و استفاده از دستگاه را راحت تر می کند.

اگر می خواهید این دستگاه را به رایانه خود متصل کنید ، می توانید با استفاده از a کابل USB-C. همچنین ، لجر برنامه ای را ارائه می دهد که حتی تجربه کاربری بهتری را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

البته ممکن است در ابتدا استفاده از این دستگاه دشوار باشد ، با این وجود ، این کار دشوار است همراه با تمام دستورالعمل ها شما نیاز دارید و پشتیبانی مشتری آنها خوشحال خواهد شد که در صورت لزوم به همه س helpالات شما کمک کند و پاسخ دهد.

قیمت لجر نانو ایکس چیست?

قیمت گذاری Ledger Nano X احتمالاً تنها نقص مرتبط با این کیف پول سخت افزاری است. این دستگاه در حال حاضر 119 دلار هزینه دارد, با این حال ، می توانید با معاملات ویژه ای روبرو شوید و تخفیف هایی را دریافت کنید که تا 40٪ برسد. همچنین ، هنگام خرید یک بسته نرم افزاری ، امتیاز قیمت بهتری دریافت می کنید.

قیمت نباید شما را بترساند زیرا به محض خرید Ledger Nano X ، می توانید سالها از آن برای ذخیره سازی EOS استفاده کنید! کیف پول همراه با یک کابل USB ، یک جزوه برای شروع کار ، 3 برگه بازیابی و یک بند جاکلیدی.

از لجر نانو ایکس دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Nano X ما را بخوانید

2. Trezor Model T – فوق العاده ایمن & ویژگی های عالی را ارائه می دهد

رتبه های 2 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Trezor مدل T چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + رابط کاربری صفحه لمسی
 • + راه اندازی آسان
 • + از حدود 1000 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • طراحی حجیم
 • گران قیمت

از سایت دیدن کنید

کیف پول سخت افزاری دیگری که به عنوان یکی از گزینه های بهتر برای ذخیره سازی EOS در نظر گرفته شده است Trezor مدل T. از آنجا که کیف پول سخت افزاری است ، امنیت نیز یکی از دلایل اصلی توصیه زیاد این دستگاه است.

Trezor Model T جدیدترین مدل شرکتی است که ارائه می شود امتیازات چندگانه. پیش از این ، این شرکت Trezor One را منتشر کرد که نسخه کمتری از مدل T. است. با این حال ، هنگام صحبت در مورد بهترین کیف پول های EOS در این مقاله ، چیزهای زیادی در مورد آن خواهید شنید.

اکنون ، بیایید بر روی Trezor Model T. تمرکز کنیم. این دستگاه دارای امنیت درجه یک است – تمام کلیدهای خصوصی شما در Trezor ذخیره می شوند و هرگز دستگاه را ترک نمی کنند ، به شما امکان می دهد بدون نگرانی از امنیت از آنها استفاده کنید. وقتی صحبت از رمزهای عبور می شود ، همه آنها در داخل قفل هستند مدیر رمز عبور Trezor با استفاده از کلیدهای دیجیتالی خود به صورت جداگانه.

علاوه بر این ، هیچ عملیاتی که شامل کلیدهای خصوصی و عمومی شما باشد بدون کاربر انجام نمی شود احراز هویت از طریق پین. همچنین ، پشتیبانی می کند عبارات عبور BIP39, به این معنی که آنها هرگز توسط دستگاه ذخیره یا به خاطر سپرده نمی شوند. این ها ویژگی های اصلی امنیتی هستند ، با این حال ، Trezor موارد بسیار بیشتری را ارائه می دهد.

در صورت از دست دادن Trezor Model T هنگام ذخیره سازی سکه های EOS ، باید بدانید که یک راه آسان برای رفع این مشکل وجود دارد. Trezor فراهم می کند ویژگی های پشتیبان فوق العاده قابل اعتماد, بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بذر بازیابی را بازیابی کنید و کیف پول خود را پس خواهید گرفت.

بهترین کیف پول EOS: Trezor Model T.

وقتی نوبت استفاده می رسد ، Trezor دارای یک صفحه لمسی همچنین دو دکمه برای پیمایش. صفحه نمایش نسبت به مدل قبلی – Trezor One (که بعداً در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد) پیشرفت چشمگیری داشته است. این قطعاً استفاده از دستگاه را راحت تر و راحت تر می کند.

برخی از افراد ممکن است نگران مراحل نصب باشند ، اما کاملاً نیازی به آن نیست. Trezor Model T کاملاً مناسب است راه اندازی آسان. همچنین ، همراه با تمام دستورالعمل ها در مورد چگونگی انجام این کار ، بنابراین اگر تمام مراحل را دنبال کنید ، خوب خواهید شد.

یک دلیل دیگر اینکه Trezor Model T یکی از بهترین کیف پول های سکه ای EOS محسوب می شود ، پشتیبانی از آن است بیش از 1600 سکه و رمز. نیازی نیست که بگویید این تعداد چقدر قابل توجه است!

قیمت Trezor مدل T چقدر است?

Trezor Model T پیشرفته ترین مدلی است که در حال حاضر توسط Trezor ارائه می شود ، بنابراین قیمت خود را حفظ می کند. درحال حاضر, Trezor Model T برای شما هزینه دارد 169 دلار, با این حال ، نباید فراموش کنید که می توانید کوپن های پیشنهادی را پیدا کنید معاملات و تخفیف های استثنایی, مخصوصاً هنگام خرید بسته نرم افزاری.

به خاطر داشته باشید که هر کیف پولی را که انتخاب می کنید ، Trezor Model T ، Ledger Nano X یا هر کیف دیگری ، همیشه برای آنها را از صفحات ارائه دهندگان رسمی بخرید. خرید چنین محصولاتی از آمازون یا سایر وب سایت های مشابه ایمن نیست زیرا ممکن است امنیت شما را تهدید کند.

به Trezor Model T مراجعه کنید

…یا بررسی Trezor Model T ما را بخوانید

3. Ledger Nano S – نسبت خوب با کیفیت و قیمت

رتبه 3 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول لجر چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فوق العاده ایمن
 • + محافظت در برابر صدمات جسمی
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 سکه و رمز

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

لجر نانو اس گزینه دیگری است که باید هنگام انتخاب بهترین کیف پول EOS مورد توجه قرار دهید. این کیف پول اصلی لجر برای ارزهای رمزپایه بود که بود قبل از Ledger Nano X ایجاد شده است – نسخه پیشرفته تری از این دستگاه که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم.

اکنون, لجر نانو اس یک گزینه مناسب برای کسانی است که به دنبال یک کیف پول سخت افزاری ارزان قیمت که هنوز هم فراهم می کند امنیت قوی. یک بار دیگر ، از آنجا که کیف پول سرد است ، امنیت یکی از دلایل اصلی تمایل مردم به انتخاب آن است.

Ledger Nano S به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه خود را خریداری و ایمن سازی کرده و همچنین آنها را مدیریت کنید با استفاده از یک برنامه واحد. این اولین کیف پول ارز رمزنگاری شده معتبر در بازار بود. این دستگاه یک عنصر امن را ادغام می کند (SE) که امن ترین تراشه در بازار محسوب می شود. این توانایی محافظت از شما در برابر حملات پیچیده را دارد و می تواند کلیدهای خصوصی خود را به طور ایمن میزبانی کنید.

آنچه در مورد لجر استثنایی است این است کیف پول آنها دارای سیستم عامل سفارشی است (BOLOS) که برنامه ها را از یکدیگر جدا می کند و از دستگاه شما در برابر حملات مخرب محافظت می کند. بیش از یک میلیون نفر از کیف پول لجر استفاده می کنند ، هم مبتدیان و هم افراد باتجربه تر. گفته شد ، قطعاً شایسته است که به عنوان یکی از بهترین کیف پول های EOS نامگذاری شود.

درست مانند لجر نانو X ، این مدل نیز هست ساخته شده از فولاد و سایر مواد با دوام, بنابراین نباید نگران صدمات جسمی باشید. همچنین ، در صورت گم کردن دستگاه ، به شما اعطا می شود عبارت بازیابی 24 کلمه ای که برای بازیابی دارایی های خود باید از آنها استفاده کنید. روند کار بسیار ساده است.

متاسفانه ، این دستگاه است کمتر کاربر پسند است نسبت به کیف پولهای قبلاً بحث شده در این لیست. این به این دلیل است که اگر می خواهید سکه های خود را از Ledger Nano S برای شخص دیگری ارسال کنید ، لازم است آن را به دستگاه دسک تاپ خود متصل کنید. هنگام انجام این کار ، شما نیاز خواهید داشت هر بار پین وارد کنید. این خوب است زیرا به شما امنیت بیشتری می بخشد.

اکنون ، قطعاً راه اندازی دستگاه های سخت افزاری پیچیده تر از استفاده از کیف پول های نرم افزاری است. با این حال ، امنیتی که به دست می آورید کاملاً ارزش آن را دارد. از آنجا که لجر با یک جمع می شود راهنمای کاربری, باید مراحل ساده ای را دنبال کنید و ظرف چند دقیقه آماده می شود!

درصورتی که تصمیم بگیرید نه تنها EOS بلکه ارزهای دیجیتال دیگر را نیز در این کیف پول ذخیره کنید ، تقریباً محدودیتی وجود ندارد. لجر پشتیبانی می کند بیش از 26 سکه و بیش از 1500 رمز. با این اوصاف ، شما قادر خواهید بود نه تنها بیت کوین ، Ethereum یا Litecoins ، بلکه ارزهای رمزپایه کمتر شناخته شده مانند Ubiq ، Hcash و Stratis را نیز ذخیره کنید. این اولین بار است که در مورد این نشانه ها نیز می شنوم.

قیمت لجر نانو S چقدر است?

همانطور که قبلا ذکر شد ، Ledger Nano S یکی از بهترین کیف پول های سکه ای EOS برای کسانی است که به دنبال یک کیف پول سخت افزاری ارزان قیمت هستند..

درحال حاضر, قیمت لجر نانو S 59 دلار است, با این حال ، شما می توانید با معاملات بسیار استثنایی روبرو شوید که این قیمت گذاری را حتی بیشتر کاهش می دهد. یا ، می توانید یک بسته خانوادگی از سه و پرداخت فقط 139 دلار.

از کیف پول Ledger Wallet دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Wallet ما را بخوانید

4. Trezor One – کیف پول سخت افزاری ارزان قیمت

رتبه های 4 در 7 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی کیف پول Trezor چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + کیف پول رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده را در اختیار شما قرار می دهد
 • + به روزرسانی مدیوم سیستم عامل

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • گران قیمت
 • قبلاً تحت دسترسی غیرمجاز بوده است

از سایت دیدن کنید

Trezor One بود دوباره در سال 2014 منتشر شد توسط شرکتی بنام SatoshiLabs. این کیف پول دیگری است که هنگام جستجوی بهترین کیف پول سکه ای EOS قطعاً با آن روبرو خواهید شد.

هنگام استفاده از این کیف پول ارز رمزنگاری شده ، هرگز نیازی به اتصال به اینترنت نخواهید داشت ، به این معنی که دسترسی هکر به منابع مالی شما تقریباً غیرممکن است. Trezor One است گواهینامه CE و RoHS, به این معنی که از تمام استانداردهای قابلیت اطمینان و کیفیت برخوردار است.

اگر شما می خواهید ارسال / دریافت سکه یا حتی با استفاده از این کیف پول تعادل خود را بررسی کنید ، همیشه لازم خواهید بود یک کد پین ارائه دهید که هنگام تنظیم دستگاه انتخاب می کنید. بدون آن ، هیچ عملی مجاز نیست.

همچنین ، هنگام راه اندازی دستگاه ، به شما a عبارت عبور که باید ایمن آن را یادداشت و ذخیره کنید. درصورت گم کردن دستگاه یا به سرقت رفتن ، این مورد نیاز خواهد بود. با استفاده از این عبارت عبور ، قادر خواهید بود وجوه خود را بازیابی کنید روی دستگاه Trezor دیگر.

این کیف پول پشتیبانی می کند بیش از 1400 ارز رمزنگاری شده, بنابراین می توان آن را نه تنها بهترین کیف پول EOS بلکه یک کیف پول توصیه شده برای سایر ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده نیز در نظر گرفت.

Trezor One Price چیست?

درست مثل لجر نانو اس, Trezor One برای شما هزینه خواهد داشت فقط 59 دلار. نیازی به گفتن نیست که این مبلغ بسیار ناچیزی است که باید به منظور محافظت از دارایی های شما پرداخت شود و کاملاً ارزش آن را دارد.

اکنون می توانید تخفیف های Trezor One را در موقعیت های خاص پیدا کنید. همچنین ، اگر خرید را انتخاب کنید 3 بسته ای, برای شما هزینه خواهد داشت حتی کمتر. بنابراین اگر دوستانی دارید که درست مانند شما به دنبال بهترین کیف پول EOS هستید ، می توانید مجموعه 3 عدد را با هم بخرید!

از ترزور دیدن کنید

…یا بررسی Trezor ما را بخوانید

5. Coinbase – کیف پول نرم افزاری قابل اعتماد

رتبه های 5 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول Coinbase چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + آسان برای استفاده
 • + ثبت نام و نگهداری سکه های رمزنگاری در آن رایگان است
 • + هزینه های مناسب
 • + از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند
 • + امنیت درجه یک

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • تعداد کمی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده
 • آ "میزبان" کیف پول – اتصال ثابت به اینترنت حفظ می شود

از سایت دیدن کنید

Coinbase با کیف پول های سخت افزاری EOS که قبلاً توصیه شده متفاوت است زیرا کیف پول نرم افزاری است.

از آنجا که Coinbase در اصل یک مبادله است ، می توانید از آن استفاده کنید سکه های EOS را خریداری کنید و سپس آنها را در خانه ذخیره کنید کیف پول Coinbase. این احتمالاً یکی از روشهای آسان برای خرید EOS و محافظت از همه آن با هم است. شما باید دریافت کنید برنامه های Coinbase را جدا کنید برای مبادله و کیف پول.

Coinbase ممکن است به اندازه کیف پول های سخت افزاری که قبلاً ذکر شده ایمن نباشد ، با این حال ، مطمئناً یکی از کیف پول های نرم افزاری ایمن تر که همراه است اندازه گیری های امنیتی سطح بالا. که شامل احراز هویت دو عاملی ، چندین امضا ، درخواست تأیید و حتی موارد دیگر است.

کیف پول Coinbase بسیار رابط روشن و است فوق العاده آسان برای استفاده. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را در دستگاه Android یا iOS بارگیری کنید و اطلاعات لازم را ارائه دهید. قطعاً گزینه خوبی برای مبتدیان است!

قیمت Coinbase چقدر است?

از آنجا که Coinbase یک کیف پول نرم افزاری است ، بنابراین برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت برای بارگیری یک برنامه به خاطر داشته باشید که Coinbase است هم با لجر و هم با ترزور سازگار است, بنابراین اگر تصمیم دارید از صرافی ارز رمزنگاری Coinbase استفاده کنید ، باز هم می توانید دارایی خود را در کیف پول سخت افزاری نگه دارید.

از کیف پول Coinbase دیدن کنید

…یا بررسی Coinbase Wallet ما را بخوانید

6. اعتماد به کیف پول – رابط تمیز & تجربه کاربری عالی

رتبه های 6 در 7 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی Binance Wallet چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + اندازه گیری های امنیتی خوب
 • + کیف پول چند رمزی
 • + مناسب برای مبتدیان
 • + شهرت خوب

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • احراز هویت 2 عاملی ندارد

از سایت دیدن کنید

اعتماد به کیف پول کیف پول نرم افزاری دیگری برای EOS است. بیش از 5 میلیون نفر این کیف پول را برای خرید ، ذخیره و مبادله ارزهای رمزپایه انتخاب کرد.

بودن کیف پول نرم افزار, Trust Wallet به اندازه کیف پول های سخت افزاری ایمن نیست ، با این وجود یکی از گزینه های ایمن محسوب می شود. به این دلیل که اعتماد کیف پول نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارد. همچنین ، آنها هرگز به کیف پول کاربران دسترسی پیدا نکنید, و شما کلیدهای خصوصی به صورت محلی میزبانی می شوند.

دلیل دیگر اینکه یکی از کیف پول های بهتر EOS است قابلیت استفاده. اعتماد کیف پول دارای یک رابط تمیز, این است بسیار آسان برای استفاده و پیمایش. علاوه بر این ، با انواع ویژگی های مفید همراه است که کل تجربه را بسیار لذت بخش تر می کند.

اعتماد به کیف پول از بیش از 160 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و حتی بیشتر به طور منظم اضافه می شوند.

Trust Wallet Price چقدر است?

می توانید Trust Wallet را کاملاً رایگان بارگیری کنید. این برای دستگاههای Android و iO موجود است. همچنین ، سازگار با هر دو کیف پول سخت افزاری Trezor و Ledger.

از Binance Wallet دیدن کنید

7. کیف پول eToro – قابلیت استفاده عالی & بیش از 120 ارز رمزپایه پشتیبانی شده

رتبه 7 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول eToro چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + انتخاب خوبی از ارزهای رمزپایه
 • + آسان برای استفاده
 • + از چندین زبان پشتیبانی می کند
 • + امن است

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • فاقد برخی از ارزهای رمزپایه است
 • برای دسک تاپ موجود نیست

از سایت دیدن کنید

هر علاقه مند به رمزنگاری قبلاً در مورد آن چیزی شنیده است eToro به خاطر تبلیغاتی که در همه جا وجود دارد. در حالی که بسیاری از افراد به دلیل ویژگی تجارت اجتماعی eToro را انتخاب می کنند ، همچنین کیف پول EOS خوبی را ارائه می دهد.

با استفاده از کیف پول eToro به راحتی می توانید ارزهای رمزپایه را ذخیره ، دریافت و انتقال دهید. پشتیبانی می کند بیش از 120 ارز دیجیتال و EOS قطعاً یکی از آنهاست. همچنین وجود دارد بیش از 500 جفت رمزنگاری موجود است.

کیف پول eToro نیز شامل می شود ویژگی های امنیتی قوی, مانند امکانات چند امضایی ، حفاظت DDoS و پروتکل های استاندارد سازی. با این حال ، اگر امنیت یکی از مهمترین عوامل برای شماست ، به جای کیف پول نرم افزاری ، از کیف پول های سخت افزاری ارائه شده استفاده کنید.

قیمت کیف پول eToro چقدر است?

eToro را می توانید در Google Play یا App Store دریافت کنید کاملا رایگان. همچنین ثبت نام و شروع به استفاده از آن برای اهداف مختلف بسیار آسان است.

از کیف پول eToro دیدن کنید

نتیجه گیری

انتخاب بهترین کیف پول EOS به همین سادگی نیست که باید یک کیف پول را انتخاب کنید جنبه های مختلف را در نظر بگیرید: امنیت ، قابلیت استفاده ، قیمت گذاری ، تحرک ، سکه های پشتیبانی شده و موارد دیگر. در حالی که هر یک از آنها مهم است ، اما امنیت همیشه باید در درجه اول قرار گیرد.

حالا اگر دنبالش هستید امن ترین کیف پول EOS, شما باید به دنبال موارد سخت افزاری باشید ، از جمله لجر نانو ایکس و Trezor مدل T. این کیف پول ها کلید خصوصی شما را آفلاین نگه می دارند ، بنابراین هکرها نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano X و Trezor Model T

در حالی که کیف پول های نرم افزاری مورد علاقه کمتری هستند ، اما استفاده از آنها بسیار آسان نیست. همچنین ، آنها می توانند گزینه خوبی برای کسانی باشند که مقدار کمی ارز رمزنگاری شده را ذخیره می کنند.

به طور کلی ، آن است همه چیز به تنظیمات شخصی شما بستگی دارد, با این حال ، اگر تصمیم گیری برای شما دشوار است ، ممکن است بخواهید بخشی از ارزهای رمزپایه خود را در یک کیف پول سخت افزاری و بخشی را در یک نرم افزار ذخیره کنید. همیشه بهتر است دارایی های خود را تقسیم کنید زیرا اگر یک فضای ذخیره سازی تهدید شود ، شما همیشه یک ذخیره دیگر خواهید داشت.

امیدوارم که این مقاله همان چیزی بود که انتظار داشتید و حتی بیشتر!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector