Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نکاتی که باید هنگام ساخت یک دکل استخراج Ethereum بدانید

در مورد ساخت یک دکل معدن به این راهنما خوش آمدید. اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید دکل استخراج Ethereum خود را کنار هم بیاورید ، در جای مناسب قرار دارید!

در این راهنما ، من همه چیزهایی را که باید در مورد ساخت اولین دستگاه استخراج GPU خود بدانید ، به شما آموزش خواهم داد. من به طور خلاصه مقصودمان را هنگامی که در مورد استخراج Ethereum صحبت می کنیم و اینکه چرا حتی می خواهید این کار را انجام دهید ، بیان خواهم کرد.

با پایان این راهنمای دکل استخراج Ethereum ، شما باید تمام دانش لازم برای ساخت دکل استخراج و شروع استخراج Ethereum را داشته باشید..

همچنین ، اگر به ساده ترین راه خرید Ethereum علاقه مند هستید ، باید موارد زیر را در نظر بگیرید محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده, مانند Coinbase ، Binance و Coinmama.

مثل همیشه ، بارهایی برای پوشش دادن در این راهنما برای ساخت یک دکل استخراج وجود دارد. با این حساب ، بیایید شروع کنیم. ما قبلاً وقت کافی را تلف کرده ایم!

(اگر قبلاً با مفهوم استخراج Ethereum آشنا هستید ، در صورت تمایل از قسمت “دکل استخراج Ethereum چیست”) رد شوید.

استخراج Ethereum چیست?

قبل از شروع آموزش ساخت یک دکل استخراج ، مهم است که منظور ما هنگام صحبت در مورد استخراج Ethereum چیست.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Ethereum شبکه ای است که پشت ارز رمزنگاری شده Ether مبتنی بر بلاکچین قرار دارد. بلاکچین مانند سابقه معاملات یک بانک است. مطمئناً شما باید به بانک خود اعتماد کنید تا این سابقه معاملات را دقیق و به روز نگه دارید. با ارز رمزنگاری شده ، نیازی نیست که به یک موجود واحد اعتماد کنید. شما به سادگی به کد منبع باز و بررسی شده توسط همتا اعتماد می کنید. تصادفی نیست که اولین ارز دیجیتال مبتنی بر بلاکچین درست پس از بحران مالی سال 2008 ایجاد شد!

برای اطمینان از اینکه هیچ کس سیستم را تقلب نمی کند و همه فقط یکبار سکه های Ether خود را خرج می کنند ، سیستم های رایانه ای تخصصی شبکه را ایمن می کنند. این سیستم ها به ماینر معروف هستند. هنگامی که شما یک معامله را به شبکه Ethereum پخش می کنید ، ماینرها بررسی می کنند که قوانین شبکه رعایت شده و آدرس ارسال کننده تعداد لازم سکه ETH را برای انجام معامله داشته باشد.

سپس ماینرها معاملات را به صورت بلوکی دسته بندی می کنند. برای افزودن یک بلاک جدید به شبکه ، ماینرها باید رشته ای از نویسه ها را که منحصر به بلاک است حدس بزنند. این رشته از شخصیت ها به عنوان “هش” بلوک شناخته می شود. هر بلاک حاوی هش بلوک قبلی و همچنین هش جدید است که باید توسط ماینرها حدس زده شود. با گنجاندن هش بلوک قبلی ، ماینرها می توانند بررسی کنند که معامله موجود در یک بلوک خاص واقعاً بعد از آنچه قبل از آن انجام شده است ، انجام شده است. این دنباله (یا زنجیره) بلوک به عنوان زنجیره بلوک شناخته می شود.

هنگامی که یکی از استخراج کنندگان شبکه هش بلاکی را که می خواهند اضافه کنند حدس بزند ، به بلاکچین اضافه می شود. این فرایند حدس زدن “اثبات کار” نامیده می شود. این مهمترین ویژگی امنیتی ارزهای رمزپایه مبتنی بر بلاکچین است. میخواهی بیشتر بدانی؟ راهنمای استخراج Ethereum من را اینجا بخوانید.

جوایز و هزینه های استخراج را مسدود کنید


بنابراین ، چرا شما می خواهید Ethereum را به هر حال استخراج کنید؟ مطمئناً همه این همه پول را برای برق و سیستم های رایانه ای خرج نمی کنند تا شبکه را از سر قلب خود حفظ کنند!?

پاسخ یک پاسخ ساده است. همه چیز در مورد پول است.

می بینید ، وقتی یک ماینر می خواهد بلوکی به زنجیره بلوک اضافه کند ، آنچه را که به عنوان پاداش بلوک شناخته می شود ، انتخاب می کنند. آنها همچنین می توانند تمام هزینه هایی را که در معاملات اضافه شده به بلاکچین اضافه شده اند ، حفظ کنند. وعده سکه های ETH هر بار که می خواهید بلوک جدیدی به این زنجیره اضافه کنید ، انگیزه مالی قدرتمندی برای استخراج کنندگان از بلاک چین Ethereum ایجاد می کند.

دکل استخراج Ethereum چیست?

می توانید Ethereum را روی یک رایانه بازی معمولی استخراج کنید. با این حال ، برای کارآیی هرچه بیشتر آن ، می توانید واحدی را بسازید که تنها هدف آن استخراج Ethereum است. این کار کمی زمان می برد و به خصوص ارزان نیست. این بدان معناست که شما در حال استخراج Ethereum بسیار کارآمدتر از این هستید که اگر فقط از یک سیستم رایانه ای استاندارد استفاده می کنید.

دکل استخراج Ethereum (به اصطلاح این واحدهای ساخته شده) سیستم های رایانه ای همه در یک هستند که برای استخراج Ethereum (یا سایر ارزهای رمزپایه) طراحی و ساخته شده اند.

دکل استخراج Ethereum

8 GPU GTX 1060 Ethereum Mining Rig | منبع: unitexmart

مهمترین اجزای دستگاه استخراج معدن Ethereum واحد منبع تغذیه و خود پردازنده های گرافیکی است. GPU مخفف واحد پردازش گرافیک است. اینها همان چیزی هستند که به رایانه های سطح بالای بازی امکان اجرای گرافیک های دیدنی و جذاب بازی های رایانه ای مدرن را می دهند. آنها همچنین برای حدس زدن بسیاری از هش بلوک های Ethereum در کوتاهترین زمان ممکن عالی هستند.

دستگاههای استخراج Ethereum معمولاً حداقل دارای دو مورد از این GPU ها هستند. با این حال ، آنها می توانند بسیاری دیگر را در خود جای دهند. اینکه چه تعداد تصمیم بگیرید که به آنجا بروید به بودجه شما برای ساخت سکوی استخراج معادن بستگی دارد. مسلماً هر چقدر GPU بیشتری داشته باشید ، منبع تغذیه بزرگتر (و گرانتر) نیز باید باشد. علاوه بر این ، شما به اجزای اضافی بیشتری برای کارایی کل کار نیاز دارید.

آنچه شما برای ساخت یک دکل استخراج Ethereum نیاز دارید

قبل از شروع توضیح دادن در مورد ساخت یک دکل استخراج ، همه چیزهایی را که نیاز دارید به شما نشان می دهم. تجهیزات بسته به اجزایی که استفاده خواهید کرد کمی متفاوت خواهد بود.

برای ساخت اولین دکل استخراج Ethereum خود ، به موارد زیر نیاز دارید:

سخت افزار دکل استخراج Ethereum

سخت افزار استخراج Ethereum.

نرم افزار دکل استخراج Ethereum

نرم افزار استخراج Ethereum.

مواد دکل استخراج Ethereum

مواد به

دکل را بسازید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

سخت افزار استخراج Ethereum

GPU های مختلفی وجود دارد که می توانید هنگام کنار هم قرار دادن دستگاه استخراج Ethereum ، از بین آنها انتخاب کنید. مشهورترین تولید کنندگان هستند AMD و انویدیا.

هر GPU برای استخراج Ethereum کار خواهد کرد. با این حال ، من به خصوص یکی از قطعات زیر را برای سخت افزار خود توصیه می کنم:

 • NVIDIA GeForce GTX1070.
 • AMD Radeon RX580.
 • NVIDIA GeForce GTX1060.
 • AMD Radeon RX Vega 56.
 • NVIDIA GeForce GTX1080 Ti.
 • NVIDIA GeForce GTX1070 Ti.

نرم افزار استخراج Ethereum

به عنوان گزینه هایی برای استخراج سخت افزار ، گزینه های نرم افزاری برای استخراج Ethereum کم نیست. این راهنما در واقع انتخاب بهترین نرم افزار استخراج موجود نیست ، بنابراین من آن را مختصر می گویم.

اگر مطمئن نیستید که وقتی می گویم نرم افزار استخراج منظور من چیست ، این برنامه ای است که دکل استخراج Ethereum شما را به شبکه Ethereum متصل می کند.

هشدار! بارگیری نرم افزار استخراج می تواند یک بازی خطرناک باشد. موارد زیادی از پیوستن نرم افزار مخرب به بسته های نرم افزاری استخراج وجود دارد. چنین برنامه هایی می توانند هر Ether را که می توانید از طریق استخراج قفل آن را باز کنید ، بدزدد. به شما هشدار داده شده است!

برخی از بهترین نرم افزارهای استخراج برای سکوهای معدن اختصاصی عبارتند از:

 • EthOS
 • کلیمور
 • گت

تجهیزات دکل معدن

قبل از شروع به ساخت دستگاه استخراج Ethereum خود ، بررسی کنید که همه اجزا و ابزار زیر را داشته باشید. کل مراحل مونتاژ نباید بیش از یک ساعت طول بکشد بنابراین اگر می توانید قبل از شروع ساخت هر آنچه را که لازم دارید داشته باشید ، در کمترین زمان فعال و فعال خواهید شد.

برای ساخت دکل استخراج Ethereum خود ، به موارد زیر نیاز دارید:

 • طول آلومینیوم زاویه دار (5×24 “، 8×14”)
 • بلوک های چوبی (3x 1 “x1”)
 • واحد منبع تغذیه با قابلیت رانندگی همه اجزا
 • مادربرد

  مادربرد ریگ استخراج Ethereum

 • کابل های برق
 • حافظه دسترسی تصادفی (RAM)
 • واحد پردازش مرکزی (CPU)
 • فن هیت سینک
 • ریزرهای مجهز به برق

  Ethereum Mining Rig Powered Risers

 • پردازنده های گرافیکی (بعداً درباره این موارد بعداً)

  پردازنده گرافیکی Ethereum Mining Rig

 • مته برق
 • پیچ های خودکاری
 • پیچ گوشتی
 • کراوات های زیپ
 • کلید برق
 • میله USB خالی
 • کامپیوتر
 • نمایشگر رایانه
 • کابل اترنت

همچنین ، به خاطر داشته باشید که اگر اتریوم را استخراج کنید ، به یک مورد احتیاج دارید کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد. توصیه می شود به سراغ Ledger Nano X یا Trezor Model T بروید.

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

چگونه دکل استخراج خود را بسازیم

 1. ابتدا باید آلومینیوم با زاویه 14 ”را به هم پیچ کنید تا دو مربع ایجاد شود. برای این کار ، از دریل و پیچ های خودکاری استفاده خواهید کرد.
 2. بعد ، دو مربع آلومینیومی را با استفاده از طول های آلومینیوم طولانی تر وصل می کنید. باز هم از مته و پیچ استفاده کنید تا مطمئن شوید همه خوب و محکم است. اکنون باید یک قاب فولادی داشته باشید که به شکل مکعب است.
 3. اکنون باید از آخرین طول آلومینیوم طولانی تر به عنوان یک تیرآهن استفاده کنید تا GPU های خود را در محل خود نگه دارید. این باید در حدود 3/4 اینچ از لبه قاب دکل استخراج شما متصل شود.
 4. مرحله بعدی اضافه کردن بلوک های چوبی به پایین قاب است (در طرف مقابل که تیرآهن شما قرار دارد).
 1. سه بلوک چوبی را با استفاده از مادربرد خود به عنوان راهنمای مکان مورد نیاز برای قرار دادن بلوک ها ، اضافه کنید.
 2. شما به مادربرد نیاز دارید تا به شکلی منظم درون قاب قرار بگیرد بنابراین یک بلوک نزدیک به لبه قاب و دیگری را به لبه مقابل مادربرد اضافه کنید. بلوک سوم باید در وسط اینها قرار بگیرد.

ساختن رایانه خود

 1. اکنون که قاب آماده است ، باید مادربرد را نیز خود اضافه کنید. این بار از پیچ گوشتی و پیچ های خودکار استفاده کنید. این امر باعث می شود هنگام نصب مادربرد در محل آسیب نبینید.
 2. در مرحله بعدی باید CPU را به مادربرد اضافه کنید.
 1. با احتیاط آن را از محفظه محافظی که خریداری کرده اید خارج کرده و به آرامی در محفظه پردازنده مادربرد قرار دهید. لمس مادربرد یا پایه پردازنده مهم است. چربی از انگشتان شما می تواند به این اجزای حساس آسیب برساند.
 2. هنگامی که پردازنده در محل قرار گرفت ، آن را با درب مادربرد قفل کنید.
 • جز next بعدی برای اضافه کردن هیت سینک پردازنده است. این را روی CPU قرار دهید و کانکتور 4 پین را در جایی قرار دهید که کنار خود CPU باشد.
 • به دنبال این ، وقت آن است که RAM را به دکل استخراج اضافه کنیم.
  1. رم را برداشته و در موقعیت مربوطه روی مادربرد قرار دهید. باید کاملاً واضح باشد که این کجا می رود. اگر اینطور نیست ، کتابچه راهنمای مادربرد را بررسی کنید. برای کلیک صحیح روی RAM ممکن است کمی نیرو لازم باشد.
  2. افزودن واحد منبع تغذیه

   1. اکنون ، شما باید واحد منبع تغذیه خود را اضافه کنید.
   1. واحد منبع تغذیه را در کنار مادربرد در کادر قرار دهید. در مادربرد باید یک اسلات 24 پین (ورودی اصلی برق) و یک اسلات 8 پین (برای CPU) وجود داشته باشد.
   2. برای اتصال مادربرد به واحد منبع تغذیه از کابلهای برق خود استفاده کنید.
  3. در مرحله بعدی اضافه کردن رایزرهای تغذیه شده است. این موارد برای اتصال مادربرد به GPU استفاده می شوند.
   1. از آنجایی که آنها با رایزرهای مجهز به برق تغذیه می شوند ، همچنین نیاز به اتصال به منبع تغذیه دارند. برای اتصال این موارد به واحد منبع تغذیه ، از کابلهای برق بیشتری استفاده کنید.
   2. روی رایزرهای تغذیه شده شما باید یک کابل USB وجود داشته باشد که منجر به تراشه شود. این تراشه ها باید در موقعیت مربوط (مادربردهای PCI-E) مادربرد وصل شوند. اگر مطمئن نیستید به کجا نیاز به افزودن دارند ، از راهنمای سازنده برای یافتن این موارد استفاده کنید.
   3. افزودن GPU ها

    اکنون وقت آن است که مهمترین م ofلفه دستگاه استخراج ارز رمزنگاری شده – GPU ها را اضافه کنیم. شما باید هر پردازنده گرافیکی را بگیرید و هرکدام از رایزرهای رایانه را به آنها متصل کنید. در هر پردازنده گرافیکی شکافی وجود دارد که رایزر به طور دقیق در آن قرار می گیرد.

    Ethereum Mining Rig اضافه کردن GPU هامنبع: wikimonks

    بعد ، هر GPU را به واحد منبع تغذیه وصل کنید. برای این کار از کابل های برق بیشتری استفاده کنید. برای کابل های شما باید سوراخ های کابل 8 پین به بالای هر GPU وجود داشته باشد. مراقب باشید مطمئن شوید که همه کابل ها به داخل چارچوب می روند یا اینکه به نظر می رسد کثیف است!

    به دنبال آن ، باید GPU ها را در قاب آویزان کنید. در حال حاضر ، فریم شما باید با اجزای مختلف به هم ریخته باشد ، بنابراین ما می خواهیم GPU ها را در فضای بالای قاب اضافه کنیم. برای آویزان کردن پردازنده های گرافیکی خود روی طول های آلومینیومی افقی در بالای قاب ، می توانید از اتصالات زیپ استفاده کنید. شما آنها را خیلی نزدیک به هم نمی خواهید. سعی کنید آنها را در فاصله 6 ”جدا از یکدیگر قرار دهید.

    آخرین م componentلفه ای که باید اضافه شود ، کلید برق است. کلید برق را به مادربرد وصل کنید.

    مراقبت از نرم افزار

    در رایانه خود نرم افزار استخراج Ethereum را که می خواهید استفاده کنید بارگیری کنید و آن را به USB خود اضافه کنید. برای این مثال ، ما از ethOS استفاده می کنیم.

    Ethereum Mining Rig ethOS Mining OS

    USB را به درایو USB مادربرد وصل کنید و کابل اترنت را به سوکت کابل اترنت مادربرد وصل کنید. سر دیگر را به روتر اینترنت خود وصل کنید. مانیتور را به برق وصل کنید و آن را به مادربرد نیز متصل کنید.

    اکنون آماده هستید که همه چیز را شروع کنید!

    تغذیه GPU Mining Rig

    منبع تغذیه را روشن کرده و از کلید برق برای روشن شدن مادربرد استفاده کنید. اگر همه چیز را به درستی وصل کرده باشید ، طرفداران GPU باید شروع به چرخش کنند و باید ببینید که این نرم افزار روی مانیتور شروع به کار می کند. اگر از ethOS استفاده می کنید ، باید “show miner” را تایپ کنید و باید متن زیادی را مشاهده کنید که روی صفحه نمایش جریان دارد. اگر این کار را انجام دهید ، از قبل Ether را در Ethereum استخراج می کنید!

    مدت زمان لازم برای استخراج بلوک Ethereum به تعداد و قدرت واحدهای GPU شما بستگی دارد. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که آرام بنشینید ، آرام باشید و منتظر بمانید تا پول شما جمع شود!

    خوب جلوه دادن همه چیز!

    متأسفانه ، راهنمای فوق فقط اصول اولیه است. دکل استخراج شما احتمالاً در این مرحله بسیار زشت به نظر می رسد. شما نمی خواهید همه دوستان و فن آوران خود را به اطراف دعوت کنید تا کارهای دستی خود را به نمایش بگذارند!

    خوشبختانه ، من چند نکته و ترفند دریافت کرده ام که می توانید با استفاده از آنها دکل استخراج ارز رمزنگاری شده خود را عالی کنید!

    از طول های آلومینیوم رنگی استفاده کنید

    به جای استفاده از طول های آلومینیوم طبیعی به ظاهر صنعتی ، می توانید کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید و چند رنگ فانتزی تهیه کنید. در اطراف خرید کنید و برخی از اتمام کارهای جالب فلزی را پیدا خواهید کرد. همچنین ، طول های آلومینیوم با زاویه سیاه بسیار رایج هستند – و البته ، رنگ مشکی با هر چیزی مطابقت دارد!

    پردازنده های گرافیکی اغلب روی آنها رنگی است و خودشان بسیار زیبا به نظر می رسند. شما می توانید رنگ فریم ورک خود را با رنگ جزئیات GPU خود مطابقت دهید. به عنوان مثال ، GPU های NVIDIA اغلب دارای رنگ سبز آهک بد بو و مشکی هستند. استفاده از طول آلومینیوم سبز آهک عمودی و قطعات افقی سیاه مطمئناً به دکل استخراج Ethereum شما لطف می کند!

    قاب Mining Rig را ببندید و آن را تزئین کنید

    یک گزینه برای زیبا جلوه دادن استخراج معدن شما این است که برخی از مواد را برای محصور کردن کل واحد اضافه کنید. با این حال هنگام انجام این کار مراقب باشید. در مثال بالا ، ما دکل استخراج خود را طراحی کردیم تا با کمترین کار تا حد امکان کاربردی باشد. اگر تصمیم دارید ورق هایی را برای محصور کردن واحد اضافه کنید ، جریان هوا را محدود می کنید. این مهم است زیرا اجرای GPU بصورت 24 ساعته بسیار داغ خواهد شد!

    اگر می خواهید دکل استخراج ارز رمزنگاری شده خود را محصور کنید ، مطمئن شوید که حداقل یک فن اضافه کرده اید تا از شر آن هوای گرم خلاص شوید. اگر این کار را نکنید ، احتمالاً واحدهای GPU شما به سرعت می سوزند.

    اگر به افزودن فن به دکل خود اطمینان دارید ، انواع مختلفی از مواد جالب وجود دارد که می توانید برای محصور کردن واحد استفاده کنید. اگر نمی خواهید داخل دستگاه را ببینید ، می توانید از آلومینیوم با رنگ یکسان یا متفاوت استفاده کنید. متناوباً ، می توانید به سراغ برخی از مواد نیمه شفاف یا نیمه دیده مانند Perspex بروید.

    سپس می توانید قسمت بیرونی دکل را با استفاده از رنگ یا افزودن برچسب از پروژه های رمزنگاری مورد علاقه خود تزئین کنید. یافتن انواع برچسب های Ethereum به صورت آنلاین برای استفاده در دکل استخراج GPU کار سختی نخواهد بود!

    با روشهای مختلف برای آویزان کردن پردازنده های گرافیکی خود آزمایش کنید

    در مثال بالا ، من از zip zip برای آویزان کردن GPU ها استفاده کردم. این کار برای جایگزینی GPU در صورت سوختن یا اینکه فقط می خواهید آنها را ارتقا دهید بسیار سریع و آسان است. متأسفانه ، به همان راحتی که کراوات های زیپ راحت هستند ، خیلی جالب به نظر نمی رسند!

    اگر ظاهر دکل استخراج Ethereum برای شما واقعاً مهم است ، می توانید از چیزی کمی ماندگارتر استفاده کنید.

    می توانید سوراخ قاب دکل ماینینگ را سوراخ کنید و یک براکت را برای آویزان کردن پردازنده های گرافیکی متصل کنید. با این کار همه چیز درون قاب حفظ می شود و کمی حرفه ای تر به نظر می رسد.

    اضافه کردن چراغ ها

    اگر چندان نگران کارایی دکل استخراج Ethereum خود نیستید ، همیشه می توانید از مقداری از انرژی اضافی که منبع تغذیه شما می تواند برای افزودن چراغ های فانتزی استفاده کند ، استفاده کنید. با چراغ می توانید وحشی شوید. برای الهام گرفتن فقط به برخی از رایانه های شخصی رایانه های پیشرفته سفارشی نگاه کنید. اگرچه آنها هیچ عملکردی به واحد اضافه نمی کنند ، اما چراغ ها به نظر می رسد که یک دکل استخراج از آینده نه چندان دور است!

    دکل استخراج Ethereum که چراغ ها و مانیتورها را به واحد اضافه می کندمنبع: شاهکار

    یک مانیتور به واحد اضافه کنید

    روش دیگر برای زیبا جلوه دادن استخراج کننده Ethereum اضافه کردن مانیتور به خود واحد است. با این کار می توانید واحد خود را بدون نیاز به سیم اضافی یا استفاده از مانیتور رایانه خود ردیابی کنید.

    می توانید یک نمایشگر LCD کوچک را به فریم ورک سوار کرده و همان منبع تغذیه GPU خود را خاموش کنید (اگر منبع تغذیه به اندازه کافی بزرگ باشد). سپس می توانید کل چیز را محصور کنید یا آن را باز بگذارید. افزودن یک مانیتور به دکل استخراج GPU نه تنها باعث زیبا به نظر رسیدن آن می شود بلکه به این معنی است که می توانید از آن در منطقه کوچکتری از خانه یا محل کار خود استفاده کنید!

    نتیجه

    بنابراین ، همین! این راهنمای من برای ساخت یک دکل معدن است. اگرچه ممکن است از نظر تکنولوژی بسیار بالا به نظر برسند ، اما تنظیم آنها چندان سخت نیست!

    چند مورد دیگر وجود دارد که باید ذکر شود قبل از اینکه این راهنما را تمام کنم. اول ، شما باید برای تهیه بهترین قیمت انرژی که می توانید خرید کنید. ممکن است فکر کنید گرانترین قسمت ارز رمزنگاری شده در معدن ، قیمت قطعاتی است که برای ساخت دکل استخراج خود استفاده می کنید. با این حال ، اشتباه می کنید! برق به طور جدی سود شما را خواهد خورد. همیشه با ارزانترین ارائه دهنده همراه باشید.

    وقتی نوبت به کسب سود می رسد ، بسیاری از افراد انتخاب می کنند تجارت اتریوم. اگر این چیزی است که تصمیم دارید انجام دهید ، به دنبال Coinbase ، Binance یا Coinmama بروید. این صرافی های رمزنگاری شده از معتبرترین مبادلات هستند.

    همچنین ارزش خرید GPU دست دوم برای دکل استخراج شما نیست. آنها ممکن است در ابتدا کمی پس انداز کنند اما بعید به نظر می رسد به اندازه کارآیی جدید کار کنند و امید به زندگی آنها بسیار کمتر خواهد بود!

    امیدوارم با نکاتی که در این راهنما به شما داده ام ، اکنون آماده ساخت اولین دکل استخراج Ethereum خود هستید.

    حالا که همه ما تمام شد شما چی فکر میکنید؟ آیا دکل خود را می سازید؟ ما دوست داریم چند تصویر از ساخته های کامل خود را در زیر ارسال کنید!

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Adblock
    detector