Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

آیا باید Ethereum بخرم؟ تمام آنچه شما برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارید

آیا باید Ethereum بخرم؟ این سوالی است که اکثر ما با آن روبرو بوده ایم حد اقل یک بار در زندگی ما. ارزهای رمزنگاری شده دارند توجه ما را جلب کرد و حاضر به رها کردنش نشد.

مهم نیست که کجا بروید ، نمی توانید از شنیدن آنها مطلع شوید.

اتریوم است یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه در جهان. این موضوع در تلویزیون ، اینترنت ، اطراف کولرهای آبی در محل کار و کافی شاپ های سراسر جهان مورد بحث قرار گرفته است.

در این دنیای دیوانه وار رمزنگاری شده ، نمی توانید از خود بپرسید: “آیا باید Ethereum یا ارز رمزنگاری شده دیگری بخرم؟”

این سوالی است که هدف این آموزش پاسخ دادن به آن است. یا حداقل اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهید تا خود تصمیم بگیرید.

توجه داشته باشید: قبل از خرید ETH (می توانید این کار را از طریق انجام دهید Coinbase یا ساده) ، مطمئن شوید که یک کیف پول قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده تا آنها را ایمن ذخیره کند. لجر نانو اس و Trezor مدل T به عنوان امن ترین گزینه های بازار در نظر گرفته می شوند.

اتریوم چیست?

اتریوم یکی از بزرگترین بازیگران بازار ارزهای رمزنگاری شده است. این یک بستر بلاکچین. Ethereum تولید می کند دومین ارز رمزنگاری شده ارزشمند در جهان ، اتر (ETH).

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

ویتالیک بوترین زنجیره بلوک اتریوم را پیشنهاد داد در سال 2013. این ابزاری است که به ما در ساختن کمک می کند غیرمتمرکز برنامه های کاربردی.

آیا باید Ethereum بخرم؟ تمام آنچه شما برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارید

این س theال را ایجاد می کند ، “برنامه های غیرمتمرکز چیست؟”

ساده ، آنها برنامه هایی هستند که در زنجیره بلوک اجرا می شوند. بلاکچین غیر متمرکز برنامه ها دستکاری در آنها دشوارتر از برنامه های سنتی است. به نظر پیچیده می رسد ، اما اینطور نیست.

تصور کنید ، شما به دوست خود 1 دلار می دهید. برای آن ، او فردا به شما قول بستنی مخروطی می دهد.

روز بعد فرا می رسد ، دوست به شما می گوید که بستنی ندارد و نمی تواند آن را دریافت کند. شما باید اعتماد کنید که دوست شما حقیقت را می گوید.


بعداً ، همان دوست را می بینید که در حال خوردن یک مخروط بستنی منحط است. بهت دروغ گفت احساس خیانت می کنید. وقتی با او روبرو می شوید ، دوست گرفتن اسکناس 1 دلاری روز قبل را از شما منکر می شود.

این حرف او علیه شماست.

این وضعیت ساده ای است که بلاک چین Ethereum حل می کند.

با یک قرارداد هوشمند, شما 1 دلار به دوست خود می دهید و یک قرارداد هوشمند می بندید. قراردادهای هوشمند هستند اتوماتیک و توافق نامه های ضد دستکاری.

فردا یک بستنی مخروطی دریافت خواهید کرد ، به شرطی که دوست شما یکی داشته باشد و او 1 دلار از شما دریافت کند. روز بعد ، مخروط بستنی به محض خرید دوست به طور خودکار در دست شما ظاهر می شود. حتی اگر او قصد نداشت آن را به شما بدهد.

دوست شما نمی تواند با این توافق نامه. قراردادهای هوشمند رمزگذاری شده و در هزاران دفتر در سراسر جهان موسوم به بلاکچین.

آیا باید Ethereum بخرم؟ تمام آنچه شما برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارید

دوست شما باید هر دفتری را که توافق نامه شما را ثبت می کند تغییر دهد. عملا غیرممکن است. خیلی بهتر از اعتماد به اعتماد ، درست است?

ادامه کار زنجیره بلوک به مقدار زیادی نیاز دارد قدرت محاسبات و برق. این بلاک چین برای پاداش دادن به داوطلبان برای انجام کار ارز رمزنگاری شده ایجاد می کند.

در شرایطی که اتریوم, این ارز نامیده می شود اتر یا ETH. بعد از آن ، این دومین ارز رمزنگاری شده در جهان است بیت کوین. اولین قدم در پاسخ به “آیا باید Ethereum بخرم؟” سوال این است که بدانید چیست.

برای تصمیم گیری آگاهانه ، هنوز هم وجود دارد بسیاری از موارد برای پوشش دادن, پس به خواندن ادامه بده.

چگونه اتر استخراج می شود?

برای ایمن نگه داشتن بلاکچین ، این کار را می کنید هر معامله ای را که روی آن اتفاق می افتد رمزگذاری می کند. سپس ، بلاکچین دفترچه های اطلاعات را در سراسر جهان به روز می کند. سیستم ثبت می کند هر تغییری در بلوک وقتی یک بلوک به ظرفیت خود رسید ، بلاکچین بلوک دیگری ایجاد می کند.

بلاکچین هر معامله را رمزگذاری می کند. معمایی که برای دستیابی به داده ها باید حل کنید آنقدر چالش برانگیز است که هک کردن آن تقریباً غیرممکن است.

شما می توانید با افرادی که معماهایی را حل می کنند که بلاکچین را کار می کند ، استخراج کنید.

اتر بیشتر استخراج می شود با استفاده از پردازنده گرافیکی (واحد پردازش گرافیک) و ماشین آلات تخصصی ASIC. بیشتر عملیات استخراج Ethereum به مقیاس صنعتی می رسد.

آیا باید Ethereum بخرم؟ تمام آنچه شما برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارید

حل معماهای دشوار برای ساخت Ether به سیستم شما نیاز دارد تا همیشه گاز کامل داشته باشد. هزینه زیادی در قبض های برق دارد. سخت افزار بسیار سریعتر از حد معمول نیز فرسوده می شود.

آیا تا به حال در مورد قیمت های دیوانه GPU غر زده اید؟ حالا می دانید که چرا آنها اینگونه هستند. عرضه در پشت تقاضا = سرسام آور افزایش قیمت ها. این سرمایه داری در بهترین حالت است.

بنابراین ، وقتی از خود می پرسید ، “آیا باید Ethereum بخرم یا آن را تهیه کنم؟” ، پاسخ احتمالاً خواهد بود آن را بخر. مگر اینکه بتوانی سرمایه گذاری کنید در ساخت تاسیسات معدن خود.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

سرعت معامله اتریوم

مقیاس گذاری یکی از بزرگترین هاست موانع به پذیرش فناوری بلاکچین. تراکنش های بیشتر = مدت بیشتری منتظر می مانیم بلاکچین همه آنها را جبران کند و پردازش کند

رقبای متمرکز در مقایسه با بلاکچین می تواند معاملات سریع تری را ارائه دهد.

اتریوم بلاکچین می تواند پردازش کند 15 معامله؛ ویزا فرایندها 45000.

توسعه دهندگان Ethereum فعالانه بر روی مقیاس پذیری بلاکچین آنها کار کنید مسئله. ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum ، معتقد است که بلاکچین او روزی می تواند به 1.000.000 تراکنش در ثانیه برسد..

ایمنی اتریوم

ایمنی یکی از بزرگترین نقاط فروش Ethereum است.

برنامه ها ساخته شده بر روی این بلاکچین (به نام dApps یا برنامه های غیرمتمرکز) هستند به طور قابل توجهی ایمن تر است و مقاوم تر نسبت به نرم افزاری که اکنون استفاده می کنید به هک کردن.

به هم ریختن با دفتر Ethereum غیرممکن است. با این گفته ، بلاکچین اتریوم داشته است رسوایی های هک کردن در گذشته به دلیل آسیب پذیری در قراردادهای هوشمند.

آیا باید Ethereum: Ethereum Classic بخرم.

معروف ترین آن است هک DAO, جایی که یک قرارداد هوشمند نادرست نوشته شده منجر به این شد که اتر با ارزش 50 میلیون دلار در معرض خطر سرقت قرار گیرد.

برای حل این مشکل ، کاربران بلاکچین Ethereum رأی دادند و قوانین حاکم بر سیستم را تغییر دادند.

آنها یک “هارد فورک” انجام دادند و سیستم Ethereum را به دو سیستم رقیب تقسیم کردند, Ethereum و Ethereum Classic.

زنجیره بلوک از آن زمان رشد کرد ، بسیاری از مردم از خود پرسیدند ، “آیا باید Ethereum بخرم؟” و اکثر آنها بله پاسخ دادند!

پاسخ به سوال ، “آیا باید Ethereum بخرم؟” در حال حاضر “شاید ، بستگی دارد.” شما باید بیشتر بدانید قبل از بیرون رفتن (یا در این حالت آنلاین) و تصمیم گیری در مورد انجام آن.

بخش بعدی به شما کمک می کند تا با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرید.

اکنون زمان مناسبی برای خرید اتریوم است?

پاسخ به سوال ، “آیا باید Ethereum بخرم؟” است اغلب بله. این یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین ارزهای رمزپایه در جهان است.

ولی.

پاسخ به یک س advancedال پیشرفته تر ، “آیا اکنون باید Ethereum بخرم؟” بسیار دشوارتر است. ادامه مطلب را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه خودتان قضاوت کنید.

تغییرات اخیر Ethereum

قیمت ETH در حال حاضر 362.27 دلار.

با این حال ، تا زمانی که این بخش را به پایان برسانم ، قیمت ETH می تواند بسیار متفاوت باشد. به همین دلیل پاسخ دادن به سوال “آیا اکنون باید Ethereum خریداری کنم” با “بله” بدون ابهام دشوار است.

عرضه و تقاضا ، مانند سایر موارد در جهان ، قیمت اتر را کنترل کنید.

اگر تعداد بیشتری از فروشندگان مایل به خرید اتر باشند ، قیمت بالاتر می رود. اگر تعداد بیشتری از خریداران بخواهند Ether را بفروشند ، قیمت پایین می آید.

در اول سال نو, قیمت ETH 128 دلار بود, پس از آن ، کمی بیشتر از یک ماه حدود 100٪ افزایش یافت و ارزش ETH حدود 255 دلار بود. به دنبال آن ناگهانی افت کرد و قیمت ETH دوباره شروع به افزایش کرد. در حال حاضر ، قیمت ETH 362 دلار است ، با این حال ، در آغاز سپتامبر 2021, ارزش داشت 480 دلار.

آیا باید Ethereum بخرم؟ تمام آنچه شما برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارید

منبع: Coindesk.

در جایی که برخی می گویند این نشانه این است که هر کس باید اتر خود را تخلیه کند (بفروشد) ، دیگران زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در این سکه می دانند.

اگر فکر می کنید که قیمت ارز رمزنگاری شده ETH همچنان در حال افزایش است و تصمیم به خرید آن دارید ، باید به یاد داشته باشید آنها را در کیف پول های امن نگه دارید, مانند لجر نانو اس و Trezor مدل T.

بعداً درباره سرمایه گذاری در بلاکچین Ethereum خواهید آموخت.

چگونه می توان تغییرات اخیر اتریوم را پیدا کرد?

وجود دارد چندین روش برای بررسی قیمت خودتان اتر کنید و ببینید با گذشت زمان چگونه تغییر می کند.

وجود دارد ethereumprice.org, CoinDesk, CoinMarketCap و خیلی بیشتر. یکی را که بیشتر دوست دارید پیدا کنید.

بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده ابزار ردیابی قیمت می تواند قیمت اتر را در نشان دهد به موقع.

آنها همچنین می توانند نمودار را به شما نشان دهند چگونه تغییر کرد در آخرین روز ، هفته ، ماه ، شش ماه یا حتی یک سال. ابزاری که ما در بالا به آنها پیوند دادیم قطعاً می توانند.

چگونه می توانم تصمیم بگیرم که آیا الان باید Ethereum بخرم?

پاسخ به س ،ال “آیا اکنون باید Ethereum بخرم؟” “بله” است ، اگر به اصول پشت سکه آن اعتقاد دارید ، اتر.

وقتی س askedال شد ، “آیا اکنون باید Ethereum بخرم؟” ، بی شمار بدبین های اتریوم بگو که ارزشش را ندارد به گفته آنها ، بهتر است سکه های کوچکتر تهیه کنید. آنها انتظار دارند که این سکه های کوچکتر را هنگام ارزش منفجر شدن به بانک غیر بانکی ببرند. بدبین ها در برخی از استدلال های خود نکته ای دارند. آنها از سرعت پایین معامله Ethereum و افزایش عرضه انتقاد می کنند.

علاقه مندان به Ethereum به اظهارات Vitalik Buterin اشاره می کنند که ایده خوبی است که انتشار Ether را به موقع صفر کنید. می توانست رشد اتر را متوقف کنید و افزایش قیمت به دلیل عرضه & تقاضا بلاکچین Ethereum در حال انجام است به طور پیوسته بهبود یافته است, با منابع زیادی که به مشکلاتش ریخته می شود.

آیا باید Ethereum بخرم؟ تمام آنچه شما برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارید

برای پاسخ به سوال اساسی “آیا الان باید Ethereum بخرم؟” برای خودتان ، مانند یک بازی بسکتبال به آن فکر کنید. شما می توانید یک تازه کار امیدوار کننده ، در عین حال کاملا ثابت نشده برای تیم خود انتخاب کنید. او ممکن است در آینده به لبرون جیمز تبدیل شود یا آسیب ببیند و هرگز به توانایی های بالقوه خود نرسد. اینها سکه های کوچکتر امیدوار کننده ، “Ethereum بعدی” هستند.

یا.

شما می توانید یک را انتخاب کنید جانباز ثابت شده با یک تیم مربیان شخصی که هر روز به او کمک می کنند تا پیشرفت کند ، حتی اگر اعتیاد به مواد مخدره از بین رفته باشد. به عبارت دیگر ، اتریوم.

هر دو گزینه مزایا و معایب خود را دارند. تصمیم در نهایت به خود شما بستگی دارد.

کدام یک را بخرم: بیت کوین در مقابل اتریوم?

اگر در مورد سکه های دیگر به غیر از Ethereum ، مانند بیت کوین ، چیزی شنیده اید ، ممکن است از خود بپرسید ، “آیا باید بیت کوین بخرم یا Ethereum؟”

ما می توانیم به شما در انتخاب کمک کنیم.

بیت کوین چیست?

درست مثل اتر, بیت کوین هست یک ارز رمزنگاری شده برتر. این اولین موردی است که تاکنون منتشر شده است.

ساتوشی ناکاموتو, یک فرد یا گروه ناشناس, Bitcoin را در سال 2009 ایجاد کرد.

از ابتدا ، متن باز بود ، یعنی همه می توانند کد آن را ببینند. بیت کوین رکورد دارنده رکورد است بالاترین قیمت ارز رمزنگاری شده تاکنون, فقط زیر 20 هزار دلار. از آن زمان دیوانه ، قیمت کاهش یافته است. این حدود 8.9 هزار دلار در زمان نوشتن.

قیمت می تواند پاسخ شما را به معضل Should I Buy Bitcoin یا Ethereum به هر دو طرف متمایل کند. اگر از کسری متنفر هستید اما حاضر نیستید برای خرید یک بیت کوین کامل هزینه کنید ، Ethereum باید انتخاب شما باشد.

چه تفاوتی بین بیت کوین و اتریوم وجود دارد?

بزرگترین تفاوت بین Ethereum و Bitcoin است هدف از این دو سکه.

بیت کوین ساخته شده بود تا پول واقعی را جایگزین کنید, در حالی که اتریوم ایجاد شد تا به مردم در توسعه برنامه های غیرمتمرکز کمک کنید (dApps) با قراردادهای هوشمند سفارشی.

هر دو بلاکچین برای جبران خسارت افرادی که کار برای تأمین امنیت آنها را انجام می دهند ، ارز رمزپایه (بیت کوین و اتر) تولید می کنند.

در حالی که می توانید هزینه چیزهای دیگر را با Ether بپردازید ، بلاکچین Ethereum با اهداف مختلفی ساخته شده است.

سرعت معامله تفاوت دیگری بین Ethereum و Bitcoin است.

در حالی که اتریوم می تواند اداره کند 15 معامله در هر ثانیه (و ویتالیک بوترین می گوید ممکن است روزی به 1 میلیون در ثانیه برسد), بیت کوین معلق است حدود 7.

دو راهی

وقتی از خود می پرسید ، “آیا باید خرید کنم بیت کوین یا اتریوم“, این موارد را در نظر بگیرید برای رسیدن به یک پاسخ:

  • بیت کوین برای پرداخت ، Ethereum برای dApp های هوشمند با قرارداد است.
  • بیت کوین تقریباً سه برابر گرانتر است اما شناخته شده ترین ارز رمزنگاری شده در جهان است.
  • به دلیل مشکلات مقیاس پذیری ، حرکت هر دو سریع نیست.
  • کدام استفاده از فناوری بلاکچین شما را بیشتر جذب می کند؟ ارز آزاد شده یا برنامه های امن?

پاسخ من به معضل “آیا من باید Bitcoin یا Ethereum بخرم” مورد دوم است زیرا به نظر من قراردادهای هوشمند بسیار جالب تر است. تو چطور?

چه در مورد Litecoin در مقابل Ethereum?

Litecoin چیست?

وقتی از خود می پرسید ، “آیا باید Litecoin یا Ethereum بخرم؟” ، می پرسید چه چیزی برای شما با ارزش تر است:

  • قراردادهای هوشمند

یا

  • پرداخت ارزان تر و سریعتر (حداقل از بیت کوین)

چرا ما این حرف را می زنیم?

زوج چارلی لی, خالق Litecoin, اعتراف می کند که از بیشتر جهات یک بیت کوین است. تنها تفاوت این دو در این است که Litecoin به صورت a ساخته شده است ، بله ، حدس می زدید, نسخه سبک تر بیت کوین.

آیا باید Ethereum: Litecoin را روی صفحه کلید مشکی بخرم؟

با توجه به برخی از فنی طلسم شامل الگوریتم رمزنگاری, که برای استخراج Litecoin استفاده می شود ، سریعتر و راحت تر از برادر بزرگتر آن ، Bitcoin ، استخراج می شود.

چه تفاوتی بین Litecoin و Ethereum وجود دارد?

تفاوت بین Litecoin و Ethereum همان است که در آن بود مقایسه با بیت کوین: هدف.

پاسخ به سوال “آیا باید Litecoin یا Ethereum بخرم؟” همان باقی می ماند ، مگر اینکه هدف Litecoin از بیت کوین یا Ethereum برای شما نزدیکتر به خانه است.

بیت کوین دو بزرگترین نقاط ضعف– سرعت و قیمت معامله پایین – با Litecoin بطور قابل توجهی کاهش می یابد.

Litecoin است بسیار ارزان تر از بیت کوین ، هزینه حدود 48 دلار هر سکه سرعت معاملات Litecoin و Ethereum نیز نزدیک به یکدیگر است و این نقطه ضعف را از بین می برد.

بنابراین ، چه در مورد آن?

اتریوم بر اساس ایده ساخته شده است قراردادهای هوشمند که ایجاد را قادر می سازد قرارداد محور هوشمند dApps (برنامه های غیرمتمرکز). Litecoin در نظر گرفته شده است به فندک, سریعتر و ارزان تر جایگزین بیت کوین ، که برای پرداخت هزینه ها و در نهایت جایگزینی پول واقعی استفاده می شود.

وقتی می پرسید ، “آیا باید Litecoin یا Ethereum بخرم؟” ، من پاسخ می دهم:

کدام ایده بیشتر شما را جذب می کند, پرداخت های کم با استفاده از ارزهای رمزپایه یا برنامه های امن? اگر پرداخت است ، با Litecoin همراه شوید. اگر برنامه های غیرمتمرکز باشد, اتریوم را انتخاب کنید.

چه در مورد سرمایه گذاری در Ethereum?

ما قبلاً در مورد خرید ارزهای رمزپایه بحث کرده ایم ، تلاش می کنیم به شما کمک کنیم به پاسخ س questionsالاتی از قبیل “آیا اکنون باید Ethereum بخرم؟” ، آیا باید Bitcoin یا Ethereum بخرم؟ “،” Litecoin یا Ethereum بخرم؟.

ما درمورد اینکه چه کاری باید با آن انجام دهید صحبت نکردیم.

با اکثریت قریب به اتفاق ، بیشتر فروش ارزهای رمزنگاری شده برای انجام می شود دلایل سرمایه گذاری. یک احتمال خوب وجود دارد که شما داستان هایی را در مورد افرادی که پریده اند ، شنیده اید قطار اعتیاد به مواد مخدره بیت کوین اوایل و در 19 سالگی میلیونر شد.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید خودتان آن را امتحان کنید و در حالی که هنوز می پرسید ، “آیا باید در Ethereum یا ارز رمزنگاری شده دیگری سرمایه گذاری کنم؟” به جای اینکه به ما بگویید که این کار را می کنید ، بیایید نگاهی بیندازیم و ببینیم این کاری است که شما می خواهید انجام دهید.

سرمایه گذاری کوتاه مدت چیست؟?

سرمایه گذاری کوتاه مدت, یا ورق زدن ، کاری است که می خواهید چیزی را بخرید و امیدوارید به زودی آن را برای سود خود بفروشید.

این یک فعالیت هیجان انگیز است. این نیاز به درک عالی از بازار ورود شما ، قاطعیت و اعصاب فولادی دارد.

بازار ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است. این بدان معناست که قیمتها به سرعت تغییر می کنند ، اغلب با مقادیر قابل توجه. عالی سرمایه گذار کوتاه مدت می تواند به سرعت درآمد زیادی کسب کند. یا سریع مقدار زیادی پول از دست بدهید.

بیایید به سوال اصلی این بخش ، “آیا من باید در Ethereum سرمایه گذاری کنم؟” بازگردیم. برای شفافیت ، اجازه دهید دامنه سرمایه گذاری را به کوتاه مدت محدود کنیم.

آیا اتریوم ارزش دارد سرمایه گذاری کوتاه مدت? آره, این است ، اگر شما می توانید زمان مناسب را دریافت کنید.

سرمایه گذاری بلند مدت چیست?

همانطور که از نامش پیداست, بلند مدت سرمایه گذاری مانند پسر عموی کوتاه مدت آن است. تفاوت در این است که همه چیز در مورد است سود بلند مدت.

سرمایه گذاری طولانی مدت نیاز دارد تحقیق دقیق زیرا مقیاس سرمایه گذاری شما معمولاً بسیار بزرگتر است. این نوع سرمایه گذاری حتی به اعصاب بیشتری نیز نیاز دارد. بسیار دشوار است که هفته ها ، ماه ها یا حتی سال ها به پایین کاهش قیمت ارزهای رمزنگاری شده خود را پایین نگه دارید.

شما دارید بیشتر برای از دست دادن و بیشتر برای به دست آوردن همچنین سرمایه گذاری بلند مدت.

در حال حاضر ، بحث داغ Ethereum پیرامون این موضوع است چشم اندازهای بلند مدت سکه. سوالی که اکنون باید از خود بپرسید این است: “آیا من باید در دراز مدت در Ethereum سرمایه گذاری کنم؟” پاسخ به این بستگی دارد که شما پس از انجام برخی تحقیقات اضافی در وب ، به چه کسانی باور داشته باشید.

آیا باید Ethereum بخرم؟ تمام آنچه شما برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارید

بعضی ها این حرف را می زنند قیمت اتر ممکن است به 0 دلار برسد برای اولین بار ، در حالی که برخی ادعا می کنند که بهبود می یابد. حتی برخی از تحلیلگران قیمت اتریوم را پیش بینی می کنند می تواند تا 1000 دلار افزایش یابد در پایان سال به عنوان توسعه دهندگان سیستم عامل را بهبود می بخشند و برخی از مسائل مقیاس آن را حل می کنند.

اگر به آینده اتریوم اعتقاد دارید ، اکنون می توانید برای مدت طولانی روی این سکه سرمایه گذاری کنید ، شاید کاری که دوست دارید انجام دهید. اگر اعتقاد ندارید ، سرمایه گذاری نکنید. ساده ، درست است?

بنابراین ، آیا باید Ethereum بخرم?

وارن بافت ، یكی از موفق ترین سرمایه گذاران جهان ، استراتژی سرمایه گذاری خود را اینگونه جمع بندی كرد:

“خرید یک شرکت فوق العاده با قیمت مناسب نسبت به یک شرکت منصفانه با قیمت فوق العاده بهتر است.”

آقای بوفه همچنین از فرصت های سرمایه گذاری طولانی مدت طرفداری می کند و می گوید:

“فقط اگر ده سال بازار تعطیل شود ، چیزی را خریداری می کنید که کاملاً خوشحال باشید.”

با این اوصاف ، وارن بافت خود اعتقادی به ارزهای رمزپایه ندارد.

بنابراین ، وقتی از من می پرسید ، “آیا باید در Ethereum سرمایه گذاری کنم؟” ، فقط می توانم بگویم که قیمت Ether اخیراً کاهش یافته است ، بنابراین اکنون وقت مناسب برای خرید, با این فرض که شما این را باور دارید اتریوم یک ارز رمزنگاری شده فوق العاده است و شما در حال سرمایه گذاری مقداری هستید که از از دست دادن آن نمی ترسید.

صحبت در مورد از دست دادن ارزهای رمزپایه ، شما نمی خواهید این اتفاق بیفتد فقط به این دلیل که کیف پول ناامنی انتخاب کرده اید. گفته می شود ، اگر تصمیم دارید یک سرمایه گذاری بلند مدت, توصیه می شود یک کیف پول سخت افزاری, مانند لجر نانو اس و Trezor مدل T.

همچنین ، شما باید از ساده ترین راه برای خرید Ethereumساده. این یک پردازش پرداخت امن است که به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را با کارت اعتباری خود خریداری کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector