Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استخراج ابر Ethereum – از کجا شروع کنیم؟

ارزهای رمزنگاری شده با گذشت زمان بیشتر و بیشتر شناخته می شوند. مردم شروع به استفاده از بسیاری از اصطلاحات جدید مربوط به رمزنگاری ها می کنند. “Hashing” ، “HODLing” و “استخر استخراج” فقط برای ذکر چند مورد است – و بیشتر آنها حول سود از ارزهای رمزپایه می چرخند. با این حال ، امروز ما فقط به یک اصطلاح خاص علاقه داریم – استخراج ابر Ethereum.

در این راهنما ، ما در مورد تمام استخراج ابر Ethereum بحث خواهیم کرد – این چیست ، چرا افراد این کار را انجام می دهند و چگونه آن را انجام می دهند. من به شما در مورد گزینه های مختلفی که می توانید هنگام فکر کردن در پیوستن به تجارت استخراج ابری انتخاب کنید ، به شما می گویم بعلاوه ، من شما را در فرآیند ایجاد اولین کنسرت ابر استخراج خود و کارهایی که بعد از آن انجام می دهم ، راهنمایی می کنم.

همچنین ، اگر از طرفداران Ethereum هستید ، می توانید سرمایه گذاری کنید. برای انجام این کار ، شما باید یک را انتخاب کنید ارز قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده – Coinbase ، Binance و Coinmama گزینه های بسیار خوبی هستند.

حال ، بیایید به استخراج ابری برویم.

ابر استخراج

به عبارت ساده تر ، استخراج ابری فرایندی است که شما به کسی می پردازید تا دستگاه های استخراج ارز رمزنگاری شده ، برق و – به طور طبیعی – خدمات استخراج خود را “اجاره” کند..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

افرادی (اگرچه بیشتر اوقات این شرکت ها هستند) که خدمات استخراج ابری Ethereum را ارائه می دهند ، معمولاً مزارع عظیمی در اختیار دارند. مزرعه صرفاً مقدار زیادی دکل معدنی است که در یک تأسیسات خاص کار می کنند. این تاسیسات باید به خوبی مجهز باشد – خنک کننده باید به اندازه باشد ، فضای زیادی برای ذخیره سازی تمام دکل های استخراج باید داشته باشد. نیاز به مقادیر زیاد برق نیز از موارد قابل تأمل است.

برای مثال ، اگر می خواهید استخراج ابری Ethereum را شروع کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک میزبان پیدا کنید – شخصی که مایل باشد خدمات استخراج ابری Ethereum خود را به شما بفروشد. بعد از آن شما به راحتی با یک قرارداد موافقت می کنید ، دست می دهید (چه از نظر جسمی و چه از طریق اینترنت) و تمام!

میزبانان معمولاً قراردادهای متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند ، از “سرمایه گذاری جزئی – سود جزئی” تا “سرمایه گذاری کلان – سود عمده”. افرادی که هرگز تجربه ارزهای رمزپایه را نداشته اند تمایل دارند از سطح پایین سرمایه گذاری شروع کنند. وقتی می بینید که این سرویس در واقع قانونی است و به آرامی اما مطمئناً سود می کنید ، می توانید قرارداد خود را در هر زمان مشخص ارتقا دهید.

متناوباً ، ممکن است بخواهید یک میزبان ابر استخراج رایگان Ethereum پیدا کنید. این ، طبیعتاً ، موافقان و مخالفان خود را دارد ، بنابراین بی درنگ موضوع را حل کنیم.

استخراج رایگان ابر Ethereum

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، یکی از راه هایی که می توانید با ابر کاوی شروع کنید یافتن یک سرویس استخراج ابری رایگان Ethereum است. در این زمینه ، “رایگان” به این معنی است که شما مجبور به پرداخت هیچ هزینه اولیه به میزبان خود نخواهید بود ، که معمولاً در این صورت است. اگر بخواهید می توانید برنامه خود را ارتقا دهید. با این حال ، اگر این مورد خارج از نظر باشد ، پس هیچ ودیعه اولیه لازم نیست.

پس چگونه این میزبان های استخراج ابری سود می برند؟ خوب ، اول از همه ، مردم اغلب تمایل دارند که به برنامه های سودآوری بالاتر ارتقا پیدا کنند. این نتایج بهتری به همراه دارد ، اما به نوبه خود ، هزینه مناسبی نیز دارد. اگر نمی خواهید به برنامه بهتری ارتقا پیدا کنید ، میزبان در پایان هر ماه به سادگی درصد کمی از درآمد شما را به عنوان “پول اجاره” دریافت می کند.


با این اوصاف ، بیایید برخی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات استخراج ابر ابر Ethereum را بررسی کنیم. لیست به ترتیب خاصی رتبه بندی نشده است.

طلای جهانی سوئیس

Swiss Gold Global (از این مرحله به بعد: SGG) حدود ده سال است که فعالیت می کند. آنها اعتبار خود را به عنوان یک شرکت حرفه ای ، شریف و مشروع تثبیت کرده و انواع سکه ها – از جمله Ethereum – را به من ارائه می دهند.

استخراج ابر Ethereum - جهانی طلای سوئیس

SGG پرداخت های روزانه و بستر ایمنی را برای استخراج از من ارائه می دهد. در کل ، آنها چهار سطح مختلف استخراج ابری دارند (به استثنای مورد آزاد) که از 249 دلار تا 5000 دلار است.

این شرکت همچنین یک برنامه وابسته دارد. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه برای افرادی که به استخراج ابری علاقه مند هستند این است که شما می توانید کمیسیون های وابسته خود را به قراردادهای ابر استخراج مادام العمر (بله ، LIFETIME) تبدیل کنید. این ویژگی به قدری نادر است که تقریباً به نظر می رسد خیلی درست باشد.

SGG همچنین پشتیبانی کاملی از کلیه مباحث مربوط به استخراج ابری را ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها دارای ویژگی هستند که به شما امکان می دهد درآمد خود را پس بگیرید و در هر زمان که بخواهید قرارداد را متوقف کنید.

وقتی صحبت از رایگان استخراج ابر Ethereum می شود ، Swiss Gold Global واقعاً بخشی از رهبران است. با تقریباً یک دهه تجربه ، اگر این شرکت به طور کلی به استخراج ابری علاقه دارید ، ارزش این را دارد که بررسی کنید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

خوب معدنچی

اگر به دنبال یک سرویس استخراج رایگان ابر Ethereum هستید ، Nice-Miner گزینه دیگری است. این افراد به شما اجازه می دهند بدون نیاز به سخت افزار ، استخراج ابری را شروع کنید.

استخراج ابر Ethereum - چرا خوب استخراج را انتخاب کنید؟

Nice-Miner یک جایزه ثبت نام رایگان و یک سرویس پشتیبانی سریع پاسخ می دهد. آنها همچنین دارای یک برنامه وابسته (ارجاع) ، همان Swiss Gold Global هستند. پاداش وابسته Nice-Miner می تواند تا 15٪ انباشته شود.

Nice-Miner به شما امکان می دهد از سه سطح مختلف – 3 ماه ، 5 سال و یک بسته مادام العمر را انتخاب کنید. این سطح از نظر هزینه متفاوت است اما در مقایسه با سایر خدمات استخراج ابر Ethereum در صنعت نسبتاً مقرون به صرفه است.

Ethereum Miner (ethrun.net)

Ethereum Miner یک میزبان استخراج ابر Ethereum کاربر پسند و بهینه سازی شده است. آنها به شما راه اندازی سریع و طیف گسترده ای از برنامه ها را پیشنهاد می دهند تا در صورت علاقه از بین آنها انتخاب کنید.

استخراج ابر Ethereum - برنامه های استخراج ETH

قیمت Ethereum Miner برای برنامه ها از 0،5 ETH تا 10 ETH است. آنها با خدمات خود شفاف هستند و حتی پیشنهاداتی را در مورد اینکه در صورت نداشتن کیف پول Ethereum می توانید و از کجا می توانید Ethereum خریداری کنید ارائه می دهند..

طبق سایت رسمی آنها ، اگر می خواهید هیچ یک از برنامه های پیشنهادی آنها را خریداری نکنید و به سادگی ETH را به صورت رایگان استخراج کنید ، می توانید روزانه حداکثر 0،0035 ETH درآمد کسب کنید. با توجه به این واقعیت که این امر به هیچ سرمایه گذاری از طرف شما احتیاج ندارد ، این یک معامله چندان بد نیست.

استخراج ابر پرداخت شده

اکنون که برخی از محبوب ترین سایت ها و شرکت های ابر استخراج رایگان Ethereum را پوشش داده ام ، می توانیم ادامه دهیم و در مورد میزبانی صحبت کنیم که برای خدمات استخراج ابری خود هزینه اولیه نیاز دارند.

منطقی است که استخراج رایگان ابر بسیار جذابتر از کارهایی است که باید از جیب خود بپردازید ، اما فقط سیاه و سفید نیست. حتی اگر سایت های ذکر شده در بالا بدون پرداخت هزینه اولیه خدماتی را ارائه می دهند ، سرعت استخراج و هش بسیار کمتر از میزبان های استخراج ابری پولی است.

علاوه بر سرعت ، سایت های رایگان استخراج ابر Ethereum به ندرت کنترل یا کنترل موضوعی را برای شما فراهم می کنند ، جایی که شرکت های استخراج ابر Ethereum که به نوعی پرداخت پیش پرداخت نیاز دارند ، داستان دیگری است. به عنوان مثال ، این میزبان ها ممکن است در مزارع خود دوربین نصب کنند و در هر زمان از طریق اینترنت به مشتریان اجازه می دهند تا تنظیمات دکل های خود را بررسی کنند..

اکنون از مزایا و معایب خدمات استخراج ابری رایگان و پولی Ethereum مطلع هستید. بیایید لیستی از برخی از میزبان های مشهور و مشهور را که با ابر استخراج Ethereum شناخته شده اند مرور کنیم. آنها به ترتیب خاصی لیست نشده اند.

معدن پیدایش

شرکت استخراج ارز رمزنگاری شده Genesis احتمالاً یکی از مشهورترین و معتبرترین ارائه دهندگان خدمات استخراج ابر در آنجا است. آنها به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت در جهان استخراج رمزنگاری پذیرفته شده اند.

استخراج ابر Ethereum - استخراج پیدایش

جنسیس پیشرفته ترین دکل های استخراج را به مشتریان خود ارائه می دهد. آنها برای استخراج بیت کوین و انواع دیگر آلت کوین ها طراحی شده اند. این شرکت با افتخار اظهار می دارد که آنها یک تیم واقعی و واقعاً متشکل از متخصصان و علاقه مندان به رمزنگاری هستند.

Genesis Mining به مشتریان چهار طرح مختلف برای انتخاب در هنگام استخراج ابر Ethereum ارائه می دهد ، برنامه چهارم توانایی شخصی سازی نرخ ها را به بهترین شکل برای شما فراهم می کند..

قیمت استخراج ابر Ethereum

قیمت برنامه های Genesis متفاوت است ، اما به راحتی می توان گفت که آنچه را که برای آن پرداخت کرده اید دریافت می کنید.

با تولید محصولات بلند پروازانه آینده ، تضمین کیفیت و تیم کاری شبانه روزی ، Genesis Mining اعتبار یک شرکت قابل اعتماد و موفقیت گرا را ایجاد کرده است. اگر قصد سرمایه گذاری در استخراج ابری Ethereum را دارید ، این افراد باید در رادار شما ظاهر شوند.

هاش فلر

HashFlare نام قابل شناسایی دیگری در دنیای استخراج ارز رمزنگاری شده است. پیشنهاد پیش فرض سایت استخراج ابر Bitcoin است ، اما شما همچنین می توانید Litecoin ، Dash ، Zcash و – البته – Ethereum را استخراج کنید.

استخراج ابر Ethereum - قیمت ethash

آنها به هیچ گونه هزینه تعمیر و نگهداری احتیاج ندارند و از فرایندهای استخراج استاندارد GPU برای فرایندهای استخراج ابری خود استفاده می کنند.

آنچه در مورد HashFlare خوب است این است که آنها اطلاعات آماری مفصلی را در سایت خود ارائه می دهند ، بنابراین شما نه تنها می توانید به اطلاعات دسترسی پیدا کنید بلکه اعتبار خدمات آنها را تجزیه و تحلیل کرده و نظر خود را جلب کنید. علاوه بر این ، این شرکت به شما امکان می دهد استخر استخراج را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید – این یک ویژگی عالی برای آزادی بیشتر شما به عنوان یک مشتری در مورد گرفتن چیزها به دست خود است.

هزینه های ثابت ، گزینه های برداشت فوری ، اتصال فوری – HashFlare هر آنچه را که هر شرکتی برای استخراج ابری Ethereum نیاز دارد ، دارد. اگر به دنبال یک سرویس استخراج ابری مناسب Ethereum هستید ، به این بچه ها ضربه بزنید!

هاش سود

HashGains با نامی مشابه رقبای خود ، همچنین گزینه محبوب افرادی است که مایل به ورود به بازی استخراج ارزهای رمزپایه هستند..

استخراج ابر Ethereum - قیمت هاشینگ

HashGains در هنگام استخراج ابر Ethereum پنج گزینه مختلف برای انتخاب دارد (گزینه پنجم یک گزینه سفارشی است). خوبی این ارائه دهنده خدمات این است که آنها یک رابط سرگرم کننده و تعاملی دارند. به نظر می رسد مردم این را دوست دارند.

HashGains همچنین با افتخار فریاد می زند که دارای سخت افزار پیشرفته فناوری ، استانداردهای عملکرد استثنایی و یک سیستم پشتیبان گیری از انرژی آماده است. پرداخت با نرخ هش و قیمت های رقابتی ، بنابراین مطمئن شوید که آنها را بررسی کنید!

I’ll Got My Ethereum – چه حالا?

بنابراین شما یک ارائه دهنده خدمات استخراج ابری را انتخاب کردید و قبلاً سودهایی را شروع کرده اید. سرد! گام منطقی بعدی فروش آنچه را که جمع کرده اید است.

بسیاری از بازرگانان آنلاین با فروش ارزهای رمزپایه سروکار دارند. نکته خوب این است که شما در حال فروش Ethereum هستید – این رمزنگاری عظیم و محبوب است ، در یافتن شخصی برای فروش آن به.

همیشه تاجری را انتخاب کنید که از شهرت خوبی برخوردار باشد ، در جامعه شناخته شده باشد و امنیت را اولویت اول خود قرار دهد. پس از انتخاب ، فقط برای اطمینان از طریق اینترنت دوباره بررسی کنید. در صورتی که تصمیم به ذخیره Ethereum دارید ، باید مطمئن شوید که یک دستگاه تهیه می کنید کیف پول قابل اعتماد. سخت افزار مواردی مانند Ledger Nano X و Trezor Model T بیشترین موارد توصیه شده را دارند.

بعد از این مرحله ، شما احتمالاً خوب هستید. بسیاری از سایتهای تجارت آنلاین رمزنگاری دارای راهنماهای گسترده ای در مورد نحوه ثبت نام و شروع معاملات ارزهای رمزپایه مختلف هستند.

نتیجه

وقتی صحبت از استخراج ابری Ethereum می شود ، ابتدا تصمیم گیری برای شما بسیار سخت است. شما باید تصمیم بگیرید که آیا یک سرویس رایگان یا پولی می خواهید. پس اگر پرداخت شده است ، چقدر حاضرید پرداخت کنید؟ پس از آن ، شما باید یک ارائه دهنده خدمات معتبر انتخاب کنید ، تمام مناطق صنعت را بشناسید و غیره?

اگر تصمیم گرفته اید این کار را انجام دهید و به ابر استخراج Ethereum فرصت دهید – خوب! همیشه میزبان انتخابی خود را دو بار بررسی کنید تا از هر نوع کلاهبرداری احتمالی جلوگیری کنید. این کار را می توانید با مراجعه به انجمن های آنلاین مختلف و اتاق گفتگو انجام دهید.

در آخر ، همیشه وقتی صحبت از سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه (یا هر نوع سرمایه گذاری دیگر در آن می شود!) همیشه ایمن بازی کنید. نیازی به عجله نیست – وقت خود را بگذارید و تحقیق کنید! و هنگامی که تکالیف خود را انجام دادید و آماده آماده سازی هستید – آهسته شروع کنید! اگر می بینید سرویس استخراج ابری شما کار می کند ، همیشه می توانید برنامه خود را ارتقا دهید. با یک ارائه دهنده خدمات که از آن متنفر خواهید شد ، ارتباط برقرار نکنید. به سادگی ارزشش را ندارد.

در مورد سرمایه گذاری ها و سیستم عامل های امن صحبت کنید ، باید مطمئن شوید که Coinbase ، Binance و Coinmama را بررسی کنید. اینها مبادلات ارز رمزنگاری شده از رهبران صنعت هستند و از رهبران بسیار قابل اعتمادی به حساب می آیند.

معامله Coinbase در حال حاضر فعال است:

با این اوصاف ، آرزوی موفقیت برای شما در زمینه استخراج ابر را دارم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector