چگونه می توان Ethereum را در ویندوز استخراج کرد؟

با ارزهای رمزنگاری شده به طور مداوم در مقالات مختلف خبری و پست های وبلاگ ظاهر می شود ، هر روز افراد بیشتری به دنیای رمزنگاری پی می برند و علاقه مند می شوند. اتریوم احتمالاً یکی از محبوب ترین سکه های رمزنگاری است که تنها موجود است بیت کوین پیشتازی در بدنامی.

در این راهنما ، من می خواهم همه چیز را به شما بگویم نحوه استخراج Ethereum در ویندوز – سخت افزار ، نرم افزار و همه چیز در این بین.

از آنجا که اکثر افرادی که به استخراج رمزنگاری فکر می کنند احتمالاً استفاده می کنند ویندوز 10, این نسخه از سیستم عامل اصلی ترین نسخه ای است که در مورد آن صحبت خواهیم کرد. من در مورد شما خواهم گفت بهترین برنامه هایی که می توانید استفاده کنید, نحوه تصمیم گیری در مورد سخت افزار, آنچه شما نیاز دارید, و چگونه می توان انتظارات خود را مدیریت کرد.

قبل از شروع ، باید این را نیز بررسی کنید استخراج اتریوم راهنما برای دریافت ایده کلی در مورد روشهای مختلف نحوه استخراج Ethereum و همچنین برخی مبادلات ارز رمزنگاری شده اگر می خواهید به راحتی اتر بخرید.

بنابراین ، بدون آزار و اذیت بیشتر ، بیایید مستقیم به آن فرو برویم.

امتیازات استخراج Ethereum

بیایید آن را از بالا ببریم – چرا کسی در وهله اول می خواهد Ethereum را استخراج کند؟ خوب ، وجود دارد دو دلیل چرا مردم به دنبال استخراج Ethereum در ویندوز هستند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

اتریوم است بسیار محبوب و به طور گسترده ای پذیرفته شده است. وقتی صحبت از شناسایی بیت کوین است هنوز دور است ، اما به آنجا می رسد. با تمام این موفقیت های اصلی ، طبیعی است که بسیاری از سرمایه گذاران و علاقه مندان به رمزنگاری دیدگاه خود را به سمت Ethereum معطوف کنند.

مهم است که تصدیق کنیم ، حتی با غواصی بزرگی که بازار ارزهای رمزنگاری شده از ابتدای سال 2018 انجام داده است, Ethereum هنوز هم توانسته است جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین رمزپایه ها حفظ کند. مردم از Ethereum به خاطر آن قدردانی می کنند ثبات آن و شبکه ای که بر اساس آن بنا شده است.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: سکه اتر که روی فرش قرار گرفته است.

به غیر از سرمایه گذاران بلند مدت ، بسیاری از افراد هستند که Ethereum را خریداری می کنند و امیدوارند که به محض شروع دوباره افزایش قیمت ، سود سریع خود را بدست آورند. البته این می تواند سریع سود سرشاری را برای کسی به همراه داشته باشد ، اما بیشتر اوقات, تمایل به شکست دارد. دلیلش این است که بازار رمزنگاری است آ مکان بسیار غیر قابل پیش بینی, و نیاز به تحقیقات و مدیریت زیادی دارد.

به همین دلیل و برخی دلایل دیگر ، مردم اغلب می خواهند بدانند که چگونه Ethereum را در ویندوز 10 استخراج کنند یا در مورد بهترین استخراج Ethereum برای ویندوز 10 بدانند.

استخراج Ethereum – سخت افزار

اگر می خواهید Ethereum را در ویندوز 10 استخراج کنید ، در مورد نوبت انتخاب های مختلفی خواهید داشت سخت افزار.


پردازنده های گرافیکی

اولین و رایج ترین انتخاب در مورد استخراج Ethereum در ویندوز است ماینرهای GPU. با نصب یک نسخه مناسب از ویندوز ، اینها هستند سکوهای معدن تمایل به انتخاب اصلی برای بیشتر افرادی است که می خواهند به استخراج رمزنگاری بپردازند و در ابتدا مایل به سرمایه گذاری هستند.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: دکل های استخراج GPU.

استخراج GPU به همین دلیل محبوب است موثر است. این نوع استخراج از کارت گرافیک (یا بهتر بگوییم GPU آنها) برای استفاده استفاده می کند Ethereum را برای مدت طولانی تولید کنید. هرچه از کارت های بیشتر و بهتری استفاده کنید ، انتظار بیشتری نیز خواهید داشت. نقطه ضعف این ، این است که استخراج کنندگان GPU خوب و م tendثر گران هستند.

GPU ها خودشان بیشترین هزینه را تشکیل می دهند ، اما نباید فراموش کنید مادربرد, منبع تغذیه, خنک کردن, برق, و غیره.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پردازنده ها

می توانید Ethereum را با استفاده از ویندوز 10 استخراج کنید گزینه پردازنده سخت افزار, اما این معمولاً توصیه نمی شود.

ساده ترین و اساسی ترین دلیل این که چرا چنین است استخراج پردازنده بیشتر اوقات شما را به سمت ورشکستگی سوق می دهد. Ethereum که پردازنده ها تولید می کنند در مقایسه با آن وجود ندارد قیمت برق و سرمایش که مورد نیاز است.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: CPU.

پس چرا استخراج پردازنده هنوز حتی یک چیز است؟ خوب ، فقط به خاطر آن است دسترسی.

اگر کسی هستید که می خواهد بداند چگونه Ethereum را روی ویندوز استخراج کند ، اما حاضر به پرداخت هزینه ای در مورد سخت افزار نیست, استخراج پردازنده یکی از تنها گزینه های پیش روی شماست. بسته به رایانه و پارامترهای آن ، می توانید سود کسب کنید یا ممکن است یکنواخت باشید – اما رایج ترین سناریو ، یک ماه درآمد منفی است.

ASIC ها

چگونه Ethereum را روی ویندوز استخراج کنیم؟ خوب, استخراج اتریوم ASIC احتمالاً سودآورترین گزینه موجود در بازار در حال حاضر است. اگر به دنبال استخراج Ethereum در ویندوز 10 هستید ، ASIC ممکن است راهی برای شما باشد.

ASIC ها (مدارهای مجتمع مخصوص برنامه) دستگاه های ویژه ای هستند که برای یک هدف خاص طراحی شده اند – در این حالت ، هدف استخراج ارزهای رمزپایه است.

ASIC ها در بیشتر زمینه ها رقبای خود را شکست می دهند – راه اندازی آنها دشوار نیست ، به تعمیر و نگهداری یا تعمیر نیاز ندارند و به طور کلی استفاده از آنها آسان است. با این حال آنها هستند, کاملا پرهزینه – اما این با این واقعیت جبران می شود که فوق العاده موثر.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: یک مرد اسباب بازی که اتر را روی اسکناس های 50 یورویی استخراج می کند.

با این وجود ASIC ها جنبه های منفی دارند. وقتی به چگونگی استخراج Ethereum در ویندوز 10 با استفاده از ASIC فکر می کنید ، به زودی متوجه این موضوع خواهید شد پیدا کردن این دستگاه ها معمولاً بسیار دشوار است. به محض انبار شدن در بازارهای آنلاین یا مغازه ها ، مردم آنها را به سمت راست می کشند. به نظر می رسد این افراد برای چند روز پس از چند روز صفحه را تازه می کنند ، فقط به این منظور خوش شانس هستند که ASIC را به دست می آورند.

مسئله مهم دیگر در مورد ASIC تا حدودی یک مسئله اخیر است. ماینرهایی که GPU استفاده می کنند ، آماده تحریم و “اعتصاب” هستند ، زیرا این احساس را دارند ASIC ها این کار را ناعادلانه کرده اند که صحبت از استخراج Ethereum می شود.

این یک مسئله مداوم است ، اما اخیراً اعلام شده است که یک سری کاملاً جدید از ASIC تقریباً آماده راه اندازی است. در این اطلاعیه ، به طور خاص تأکید شد که این ASIC های جدید هستند شش برابر قویتر و م moreثرتر از اسلاف خود هستند. این خبر جامعه Ethereum را بهم پیوست – بسیاری ادعا می کنند که چنین دستگاه هایی عدم تعادل را در بازار به ارمغان بیاورد, و باعث ایجاد هرج و مرج در بین جامعه استخراج GPU می شود.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: سکه های ارز رمزنگاری شده که روی زمین قرار گرفته اند.

اگر تحریم و اعتصابات م workثر واقع شود ، پیش بینی اینکه چه اتفاقی برای استخراج Ethereum مبتنی بر ASIC خواهد افتاد ، دشوار است. این انجمن اصرار دارد که سازندگان Ethereum اقدامی انجام دهند – دشوار است تصور کنید که چه اقداماتی – در صورت وجود – قرار است انجام شود.

اگر هنگام استفاده از استخراج کنندگان Ethereum برای ویندوز 10 به ASIC ها به عنوان سخت افزار ترجیحی فکر می کنید ، عاقلانه است که اخبار را مطالعه کرده و قبل از بیرون رفتن و سرمایه گذاری در یکی از این دستگاه ها ، تحقیق کنید. مطمئناً ، آنها بسیار قدرتمند و فوق العاده مثر هستند (که معمولاً به سودهای بسیار خوبی تبدیل می شود) ، اما این ممکن است دلیل نابودی آنها باشد.

استخراج Ethereum – نرم افزار

اکنون که ما به آن پرداختیم سخت افزار, بیایید به سمت نرم افزار. پس از همه ، داشتن یک استخراج کننده Ethereum برای ویندوز 10 اگر فاقد آن باشید نوعی بی فایده است یک برنامه خوب و قابل اعتماد برای تهیه نسخه پشتیبان از آن.

اگر از رایانه استفاده می کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است برنامه ای به نام Geth را بارگیری و نصب کنید. Geth مانند یک رسانه بین رایانه شما (سخت افزار آن) و شبکه Ethereum عمل می کند. شما می توانید فکر کنید مثل اینکه یک سگ بر روی بند باشد – سگ داده های Ethereum را بلوک می کند ، سنبله ای که بند را نگه می دارد نشان دهنده رایانه شماست و دسته آن Geth است.

پس از نصب و پیکربندی Geth ، اکنون می توانید به سراغ خود نرم افزار بروید.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: یک مهندس رمزنگاری که یک دکل استخراج را تعمیر می کند.

اگر از دکل استخراج GPU استفاده می کنید, CGminer بهترین شرط بندی شما در زمینه نرم افزار است. استفاده از برنامه استخراج با مجموعه عملکردهای اساسی آسان است. آنچه که آن را خوب می کند این است که در مقایسه با سایر برنامه های استخراج GPU به خوبی بهینه شده است. به عنوان نرم افزاری برای ماینرهای Ethereum مبتنی بر GPU برای ویندوز 10, CGminer تمایل به خرابی یا خطاهای زیادی ندارد.

افرادی که از روش استخراج CPU استفاده می کنند این را می گویند بهترین نرم افزار استخراج برای پردازنده ها CPUminer است. استفاده از آن آسان است ، به خوبی کار می کند و به سادگی بهترین پارامترها را دارد. با این حال ، به عنوان یک اخطار عمومی, توصیه نمی شود Ethereum را روی لپ تاپ استخراج کنید – این یک روش عالی برای گرم شدن بیش از حد و خراب شدن کامل دستگاه است.

ASIC ها هنگام استفاده از نرم افزار استخراج Ethereum چند گزینه برای انتخاب دارند ، اما رایج ترین آنها احتمالاً خیش آسان. این نرم افزار ارائه می دهد سازگاری خوب, است آسان برای استفاده, و دارای پارامترهای استخراج بسیار مناسبی است.

چگونه می توان Ethereum را در ویندوز استخراج کرد؟

وقتی به نحوه استخراج Ethereum در ویندوز فکر می کنید, نرم افزار یک جنبه مهم می شود. انتخاب یک نرم افزار مناسب می تواند عامل تعیین کننده ای باشد که شما سود بالایی کسب می کنید و به طور کلی همه چیز را از دست می دهید.

چند قانون خوب هنگام انتخاب برنامه باید آن باشد امنیت, سرعت استخراج, در دسترس بودن پشتیبانی فنی و پشتیبانی دیگر, و سیستم پرداخت آن. این جنبه های کلیدی باید مواردی باشد که هنگام بررسی نحوه استخراج Ethereum در ویندوز بیشتر روی آنها تمرکز کنید.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز

بنابراین ، فقط برای یادآوری – ما سخت افزار را با همه موافقان و مخالفان آن پوشش داده ایم ، در مورد بهترین نرم افزار برای استفاده و برخی از جنبه های سازگاری آن صحبت کرده ایم … اما نحوه استخراج Ethereum در ویندوز?

بگذارید بگوییم ، در این مرحله ، شما قبلاً کار کرده اید سخت افزار و نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب کنید. بسته به انتخاب های شما ، ممکن است تعدادی از بهترین سکوهای GPU نصب شده باشد یا اینکه Geth را روی رایانه خود بارگیری کرده باشید. هر قضیه ای که باشد ، اکنون می توانیم به سراغ فرآیند استخراج خود برویم.

استخراج GPU

اگر از روش استخراج GPU استفاده می کنید ، چگونه می توان Ethereum را در ویندوز استخراج کرد؟ خوب ، همه چیز بسیار ساده تر از آن چیزی است که شما فکر می کنید.

قبل از اینکه دکل خود را تنظیم کنید ، مکان خوبی را انتخاب کنید. بهترین شرط شما این است که هدف بگیرید جایی کاملاً باحال (مثل – سرد ، اما من هم یک کارآفرین-ارز-رمزنگاری-کار جالب هستم) و جادار. اگر به جایی رسیدید که می خواهید همچنان روی سکوهای معدن سرمایه گذاری کنید و شاید در نهایت حتی مزرعه خود را بسازید, شما یک مکان بزرگ می خواهید ، دارای خنک کننده ، تهویه مناسب و هزینه برق کم است.

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: دکل های استخراج رمزنگاری.

پس از نصب سخت افزار و نرم افزار خود ، تنها کاری که باید بکنید این است که ماشین آلات را آتش بزنید و ببینید چه اتفاقی می افتد!

استخراج GPU Ethereum یک روند کاملاً ساده است – دکل ها به سادگی کارهای خود را انجام می دهند و شما فقط شاهد افزایش تعداد هستید. قسمت سخت این است نگهداری – شما باید دائماً مراقب مشکلات و سو mal عملکردهای مختلف باشید. اگرچه اگر همه چیز را به روشی که قرار است تنظیم کرده باشید ، به هیچ وجه نباید با مشکلی روبرو شوید.

استخراج پردازنده

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز 10 در حالی که از روش استخراج CPU استفاده می کنید?

استخراج پردازنده از این نظر ساده است همه چیز فقط با کلیک یک دکمه ماوس فاصله دارد. می توانید نرم افزار خود را به دنبال نیازهای شخصی خود مدیریت کنید. با این حال ، اغلب توصیه می شود که شما فقط وقتی کامپیوترتان بیکار است باید استخراج کنید. برخی از نرم افزارهای استخراج Ethereum توابع داخلی دارند که به شما امکان می دهد مدل استخراج را به عنوان یک تنظیمات پیش فرض روی “idle” تنظیم کنید..

نحوه استخراج Ethereum در ویندوز: استخراج CPU.

وقتی نرم افزار را فهمیدید ، تنها کاری که می توانید بکنید این است دستگاه خود را مدیریت کنید تا بیش از حد گرم نشود. اوه ، و بهای برق را بخاطر بسپارید تا در پایان ماه ، هنگام رسیدن صورتحساب ، دچار حمله قلبی نشوید.

معدن ASIC

چگونه Ethereum را با استفاده از ASIC در ویندوز استخراج کنیم؟ همه چیز خاص نیست استخراج ASIC شباهت زیادی به روش استخراج رمزنگاری GPU دارد – شما به سادگی ماشین آلات خود را تنظیم کرده و روند کار را مشاهده می کنید.

آنچه در مورد ASIC خوب است این است آنها به نگهداری نسبتاً کمی نیاز دارند. اگر از ASIC استفاده می کنید ، در طول فرآیند استخراج نباید با مشکلات زیادی مواجه شوید (در صورت وجود).

با این حال, ASIC برای استخراج کنندگان مبتدی توصیه نمی شود. دلیل این امر بسیار ساده است – این دستگاه ها هستند بسیار گران و سخت به دست آوردن, ضمن اینکه در هنگام استخراج ارزهای رمزپایه ، نیاز به حداقل مقدار دانش نیز حفظ می شود. اگر هنوز مطمئن نیستید که یک استخراج کننده تمام وقت Ethereum شوید ، خریدن یک ASIC می تواند یک چالش بیش از حد باشد که ارزش مبارزه را ندارد.

استخراج Ethereum – یک جایگزین?

بنابراین ، شما به این فکر کرده اید که چگونه Ethereum را در ویندوز استخراج کنید … و به راحتی نمی توانید در مورد ارزش آن به توافق برسید. خوب ، خوش شانس هستید – راه دیگری نیز وجود دارد.

آیا تا به حال در مورد چیزی شنیده اید استخراج ابر? این خدماتی است که میزبان یک مزرعه (شخصی که دارای دکلهای استخراج GPU (معمولاً) زیادی است) به شما پیشنهاد می دهد تا سکوهای استخراج خود را به راحتی اجاره کنید. معمولاً هزینه اولیه را به میزبان پرداخت می کنید و سپس راحت می نشینید و آرام می گیرید – او از بقیه امور مراقبت می کند. بسته به قرارداد ، احتمالاً هر ماه پرداخت خواهید کرد.

چگونه می توان Ethereum را در ویندوز استخراج کرد؟

این روش در مورد استخراج ارزهای رمزپایه کاملاً رایج شده است. این میزبان ها غالباً شرکت های عظیم و حرفه ای هستند که به مشروعیت کل معاملات می افزاید.

استخراج ابر خنک است زیرا این سوال دائمی “چگونه می توان Ethereum را روی ویندوز استخراج کرد؟” از سرت اگر دوست دارید همه کارها را خودتان انجام دهید, ابر استخراج ممکن است برای شما مناسب نباشد.

نتیجه

اکنون وقتی به چگونگی استخراج Ethereum در ویندوز فکر می کنید ، در مورد همه گزینه های مختلف موجود می دانید. بخاطر بسپارید – سخت افزار و نرم افزار جنبه های اصلی مشاغل موفق هر استخدام کننده رمزنگاری است.

همیشه ابتدا در مورد بودجه اولیه خود تصمیم بگیرید – به شما این امکان را می دهد که تصویری گسترده از اینکه کدام روش استخراج برای شما امکان پذیر است و کدام یک از آنها جای سوال نیست ، داشته باشید. تحقیق خود را انجام دهید ، فرایندهای استخراج Ethereum خود را مدیریت کنید و در کمترین زمان یک متخصص استخراج معدن خواهید بود!

اگر پس از خواندن این راهنما به این نتیجه رسیدید که استخراج اتریوم فنجان چای شما نیست ، اتر را بررسی کنید برخی مبادلات رمزنگاری – شاید به سادگی خرید و نگهداری ارز رمزپایه گزینه بهتری برای شما باشد؟ هرچند حتی اگر اینطور باشد, هرگز سرمایه گذاری ناآگاهانه نکنید, و همیشه با یک متخصص مشورت کنیداین توصیه مالی نیست ، و نباید به همین ترتیب مورد استفاده قرار گیرد!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map