چگونه می توان در Ethereum سرمایه گذاری کرد؟ آیا باید در Ethereum سرمایه گذاری کنید؟

دنیای ارز رمزنگاری شده است پر از سکه برای سرمایه گذاری, و با وجود تعداد زیادی برای انتخاب ، تصمیم گیری دشوار است. من فرض می کنم اتریوم یکی از سکه هایی است که شما بیشتر علاقه مند به سرمایه گذاری هستید. این دلیل خوبی دارد – ثابت شده است که دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ طی سالهای گذشته یک سرمایه گذاری شگفت انگیز است. به همین دلیل بسیاری از مردم اکنون تعجب می کنند – چگونه می توان در Ethereum سرمایه گذاری کرد?

بنابراین ، امروز چه چیزی برای شما آماده کرده ام?

خوب ، در این راهنما قصد دارم در مورد Ethereum – جوانب مثبت و منفی یک سرمایه گذاری Ethereum و نحوه سرمایه گذاری در Ethereum را به شما بیاموزم. در پایان این راهنما ، شما درک بیشتری از Ethereum خواهید داشت – و می توانید به س theالات “آیا Ethereum ارزش خرید دارد؟” پاسخ دهید ، و اگر چنین است, "چیست بهترین مکان برای یادگیری نحوه سرمایه گذاری در Ethereum?".

نحوه سرمایه گذاری در اتریوم: آیا اتریوم سرمایه گذاری خوبی است?

برای بسیاری ، سرمایه گذاری در Ethereum ثابت شده است یک تصمیم عالی. در مارس 2017 ، قیمت یک اتر بود 30 دلار. قیمت مارس 2018 است 750 دلار. در آن دوره یک ساله ، ارزش ETH افزایش یافت 25 بار, یا 2500٪. بنابراین ، اگر شما سرمایه گذاری کرده بودید 1000 دلار در مارس 2017 دوباره وارد Ethereum شوید ، در حال حاضر باید آن را انجام دهید حدود 25000 دلار در ETH.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

اگر در مارس 2017 1000 دلار سرمایه گذاری می کردید و در دسامبر 2017 که بالاترین حد Ethereum بود آن را فروختید (1350 دلار در هر ETH) ، با سرمایه اندک 1000 دلاری خود 45000 دلار درآمد کسب می کردید.

همانطور که مشاهده می کنید ، اتر تاکنون سرمایه گذاری خوبی بوده است. مورد پسند بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است پشتیبانی عظیم از صنعت رمزنگاری زیرا توسط توسعه دهندگان دیگر استفاده می شود پروژه های جدید بلاکچین را شروع کنید.

رشدی که Ethereum طی چند سال گذشته تجربه کرده است را می توانید در نمودار زیر مشاهده کنید (برگرفته از coinmarketcap.com)

نحوه سرمایه گذاری در Ethereum: نمودارهای Ethereum در مقایسه با بیت کوین.

برای درک بیشتر درباره Ethereum ، بیایید کمی به تاریخچه Ethereum نگاهی بیندازیم.

تاریخچه Ethereum

ایده Ethereum اولین بار در اواخر سال 2013 توسط ویتالیک بوترین, برنامه نویسی که احساس می کرد بیت کوین به روشی نیاز دارد که توسعه دهندگان برنامه های خود را در بلاکچین ایجاد کنند. وقتی که این ایده بود توسط توسعه دهندگان بیت کوین رد شد, Buterin تیم اصلی Ethereum را با سه نفر دیگر تشکیل داد: میهای آلیسی, آنتونی دی یوریو, و چارلز هوسکینسون.

در اوایل سال 2014 ، آنها شروع به توسعه Ethereum کردند و در ژوئیه – آگوست 2014 ، آن را تأمین مالی و راه اندازی کردند یک فروش آنلاین آنلاین عمومی. از آن زمان ، تیم Ethereum پیشرفت های زیادی را در این رمز ایجاد کرده است.

اتریوم کلاسیک


اگر تا به حال به چگونگی سرمایه گذاری در Ethereum پرداخته اید ، ممکن است کشف کرده باشید که دو نشانه Ethereum وجود دارد: اتریوم (ETH) و اتریوم کلاسیک (و غیره).

ETH رمز اتریوم است که بیشترین استفاده و استفاده از آن است. این نشانه ای است که توسعه دهندگان به طور فعال بهبود و پشتیبانی می کنند. در واقع نسخه دوم Ethereum و نتیجه یک چنگال.

توجه داشته باشید: چنگال زمانی است که زنجیره بلوک به شکلی بهبود یابد یا تغییر کند که باعث قطع ارتباط آن با نسخه قبلی شود. بیایید از به روزرسانی نرم افزار آیفون 8 به عنوان مثال استفاده کنیم:

جان و تام هر دو آیفون 8 دارند. با به روزرسانی جدید نرم افزار ، تام تصمیم می گیرد آیفون 8 خود را به روز کند. با این حال ، جان ترجیح می دهد در نسخه نرم افزار قدیمی باقی بماند و تصمیم می گیرد که آیفون خود را به روز نکند. چنگال اینگونه کار می کند. هر دو آنها هنوز آیفون 8 دارند اما هر دو آیفون اکنون ویژگی های متفاوتی دارند.

نحوه سرمایه گذاری در Ethereum: ETC روی صفحه لپ تاپ.

سکه چنگال زده شد زیرا بورس رمزنگاری هک شد و بسیاری از سکه های Ethereum Classic به سرقت رفت. برای مجازات هکرها ، انجمن اتر تصمیم گرفت که Ethereum Classic را چنگال بگذارد و استفاده از رمز Ethereum Classic را متوقف کند. در عوض ، آنها رمز جدید Ethereum (ETH) را ایجاد کردند. با این کار ، Ethereum Classic ارزش زیادی را از دست داد ، و رمز جدید Ethereum از این دو با ارزش تر شد.

باحال ، درست است؟ شرمنده هکرها!

حالا ، قبل از اینکه به شما بگویم چگونه در Ethereum سرمایه گذاری کنید ، باید بدانید: آیا Ethereum سرمایه گذاری خوبی برای بلند مدت یا کوتاه مدت است؟?

آیا باید در دراز مدت در Ethereum سرمایه گذاری کنم؟ (1 سال + زمان برگزاری)

در حالی که سرمایه گذاری در Ethereum از سرمایه گذاران اولیه خود سود زیادی به دست آورده است ، برخی از افراد نیز هستند پول گمشده. حقیقت این است که قیمت تمام ارزهای رمزپایه روزانه افزایش و کاهش می یابد. این یک بازار بسیار عجیب و بی ثبات است. به همین دلیل است ، اگر می خواهید برای مدت طولانی در Ethereum سرمایه گذاری کنید ، باید تمایل داشته باشید که سرمایه گذاری خود را حفظ کنید ، مهم نیست – هرگز نباید وحشت کنید!

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا اتریوم می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت باشد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

تصویب اتر

کل صنعت رمزنگاری هنوز جوان است و با رشد ، Ethereum نیز باید رشد کند. این یکی از معدود سکه هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد ICO ها (پیشنهادات اولیه سکه) ، به این معنی که به عنوان صفحه پرتاب برای نشانه های جدید عمل می کند. این باعث می شود Ethereum یک بستر ارزشمند برای جامعه ، و همچنین به این معنی است که با ادامه استفاده بیشتر از مردم ، قیمت اتر می تواند به رشد خود ادامه دهد.

نحوه سرمایه گذاری در Ethereum: سکه اتر روی تراشه رایانه.

در حال حاضر ، ETH در نظر گرفته شده است یکی از سه ارز رمزپایه ای که برای خرید و پرداخت بیشترین استفاده را می کند. با ادامه رشد بخش ، ETH ممکن است یکی از برترین سکه هایی باشد که مردم برای معامله استفاده می کنند.

با در نظر گرفتن این دو عامل ، اتریوم توانایی یک سرمایه گذاری طولانی مدت را دارد.

پیشرفت های Blockchain

دلیل دیگری که می تواند Ethereum را به یک سرمایه گذاری بلند مدت تبدیل کند این است برنامه هایی برای پیشرفت بیشتر در آینده وجود دارد. این پیشرفت های جدید می تواند یک موفقیت بزرگ برای Ethereum باشد و باعث افزایش قیمت ETH شود!

حتی اگر جدید وجود دارد بلاکچین که با Ethereum رقابت می کنند ، مجموعه پیشرفت های مناسب می تواند Ethereum را جلو نگه دارد. این واقعیت که بسیاری از افراد در حال حاضر از Ethereum استفاده می کنند می تواند به آن کمک کند یک مزیت بزرگ بیش از بلاک چین های جدید و مشابه.

فناوری اثبات سهام

Bitcoin و Ethereum در حال حاضر از a PoW (اثبات کار) سیستم برای تأیید معاملات. با این حال ، Ethereum قصد دارد امسال یک به روزرسانی انجام دهد که Ethereum را به یک مکان دیگر منتقل کند امتیازات (اثبات سهام) سیستم. تفاوت بین این دو سیستم پیچیده است اما به زبان ساده, آنها دو روش مختلف برای تأیید معاملات در بلاکچین هستند.

روش PoW نیاز دارد مقدار گران قیمت برق و قدرت محاسباتی, در حالی که روش PoS است انرژی و مقرون به صرفه.

چگونه می توان در Ethereum سرمایه گذاری کرد؟ آیا باید در Ethereum سرمایه گذاری کنید؟

اگر Ethereum موفق شود Proof of Stake را اجرا کند ، می تواند Ethereum را ایجاد کند بسیار با ارزش تر و بیشتر غیرمتمرکز از بیت کوین. این بدان معناست که شبکه Ethereum می تواند ایمن تر از بیت کوین باشد. در حال حاضر ، فقط کسانی که توانایی مالی دارند قوی ترین تجهیزات استخراج می تواند انتظار موفقیت در استخراج کنندگان بیت کوین و Ethereum را داشته باشد.

معایب سرمایه گذاری در اتر در دراز مدت

 • وجود دارد سرمایه گذاری بهتر که می توانید در بخش ایجاد کنید. در حالی که می توانید پول خوبی در Ethereum سرمایه گذاری کنید ، سرمایه گذاری های رمزنگاری دیگری نیز وجود دارد که می تواند سود بیشتری به شما برساند.
 • برگزاری طولانی مدت ، همچنین به عنوان شناخته می شود هودل (نگه داشتن برای زندگی عزیز) ، به شما اجازه نمی دهد که از آن استفاده کنید نوسانات بازار رمزنگاری و سود کوتاه مدت کسب کنید.
 • حتی اگر Ethereum یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه تا به امروز باشد, هیچ کس نمی داند که آیا سکه دیگری می تواند همراه شود و محبوبیت و ترجیح بیشتری پیدا کند. در حالی که بسیاری از افراد حدس می زنند که Ethereum در سطح بالایی باقی بماند ، راه حل بهتری ارائه می شود و جای آن را می گیرد. هیچ تضمینی وجود ندارد.
 • قوانین و مقررات دولتی می تواند در جای خود قرار گیرد ، که می تواند باعث کاهش قیمت Ethereum شود – شما همیشه باید در بالای مقررات جدید باشید! اگر مقرراتی وضع شده است که می تواند به قیمت اتر آسیب جدی وارد کند ، باید سرمایه گذاری خود را انجام دهید.

آیا باید در کوتاه مدت در Ethereum سرمایه گذاری کنم؟ (زمان برگزاری 0-12 ماه)

ایده در اینجا این است که به طور فعال با اتر تجارت کنید تا سود خود را قفل کنید. این به این دلیل است که بازار رمزنگاری بسیار بی ثبات است که قیمت Ethereum همیشه بالا و پایین می رود. بنابراین ، فرصت های زیادی برای کسب سریع سود وجود دارد.

تجارت اتر

اگر اتر بخرید در حالی که قیمت پایین است ، می توانید با بالا رفتن قیمت آن را بفروشید و می توانید سود خود را قبل از افت دوباره قیمت توکن قفل کنید. سپس ، وقتی قیمت مجدداً کاهش یافت ، می توانید ETH خود را پس بگیرید و چرخه را تکرار کنید تا سود بیشتری به دست آورید.

مثلاً اگر خریده اید 1000 دلار ETH در مارس 2017 و مدت طولانی آن را تا مارس 2018 نگه داشتید ، Ethereum به ارزش 25000 دلار همین الان. با این حال ، اگر Ethereum خود را در دسامبر سال 2017 فروخته بودید ، حدود 45000 دلار قفل داشتید. سپس می توانید مقداری از آن پول را برای سرمایه گذاری مجدد در اتر استفاده کنید تا آن را برای مجموعه دیگری از سود نگه دارید.

با این کار ، شما می توانستید از سرمایه خود بازپرداخت کنید و خود را در موقعیت قرار دهید حتی بیشتر پول بدست آورید.

آینده اتریوم

با توجه به این واقعیت که بسیاری از ICO ها قصد دارند توکن های خود را در ماه های آینده در شبکه Ethereum منتشر کنند ، بسیاری انتظار دارند ببینید Ethereum به مقدار بالای همیشه خود بالا می رود و حتی از آن عبور می کند. به همین دلیل ، خرید در اتر در حالی که ارزش آن همچنان پایین است ، ممکن است فرصت خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

اگر قیمت Ethereum در آینده نزدیک افزایش یابد ، توصیه می کنم با دیدن سود خود قفل کنید ، زیرا هیچ چیز در آینده تضمین نمی شود. حتی اگر ممکن است شاهد افزایش قیمت باشید ، به همان راحتی می تواند دوباره شروع به کاهش کند.

چگونه می توان در Ethereum سرمایه گذاری کرد؟ آیا باید در Ethereum سرمایه گذاری کنید؟

به یاد داشته باشید ، وجود دارد بسیاری از عواملی که به نوسان قیمت سکه کمک می کنند, مانند آئین نامه, رقابت, و دستکاری در بازار. برای درآمدزایی از هر رمزنگاری ، باید ایده ای از زمان سود خود را داشته باشید. گاهی اوقات ، انتظار طولانی مدت می تواند باعث از دست دادن پول شما شود.

معایب سرمایه گذاری در ETH کوتاه مدت:

 • از نظر سودهایی که می توانید با سرمایه گذاری های کوتاه مدت بدست آورید ، سکه های دیگری نیز در بازار وجود دارد که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید بهتر از Ethereum باش.
 • با دولت های سراسر جهان ایجاد مقررات جدید برای بازار رمزنگاری, برخی از این مقررات می توانند بر ارزش و کاربرد Ethereum تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، مقرره ای که سود هر معامله ای را انجام می دهد ، می تواند سود شما را هنگام سرمایه گذاری کوتاه مدت یا تجارت فعال تحت تأثیر قرار دهد.
 • با توقف بانک ها و شرکت های کارت اعتباری در استفاده از کارت های بدهی و اعتباری مردم برای خرید رمزنگاری ، جریان پول جدید وارد بازار کند شده است. این امر باعث می شود رشد سکه در بازار کند شود و سرمایه گذاری کوتاه مدت سودآوری نداشته باشد.
 • تجارت فعال در بازارهای رمزنگاری خطرناک است اگر شما یک تاجر با تجربه نیستید و درک خوبی از نحوه کار در بازار ندارید.

قبل از اینکه در Ethereum سرمایه گذاری کنید

قبل از اینکه به شما بگویم چگونه در Ethereum سرمایه گذاری کنید ، باید مطمئن شوید که این کار را انجام داده اید یک کیف پول امن برای ذخیره Ethereum شما در. نگه داشتن سکه های خود در صرافی آنلاین می تواند خطرناک باشد. مبادلات هک می شود, و سکه های شما می تواند به سرقت برود. بهترین راه برای محافظت از ارز رمزنگاری شده ، داشتن کیف پول است که در آن کنترل کامل کلید خصوصی خود را داشته باشید.

توجه داشته باشید: کلید خصوصی شما نحوه دستیابی به کیف پول است (مانند گذرواژه). اگر کسی به کیف پول شما دسترسی پیدا کند ، می تواند سرمایه شما را بدزدد.

در زیر چند کیف پول آورده شده است که می توانید برای ذخیره Ethereum خود استفاده کنید.

MEW (MyEtherWallet) – کیف پول وب

چند است آ رایگان, متن باز, رابط سمت مشتری که به شما امکان می دهد کیف پول Ethereum ایجاد کنید. برخلاف برخی دیگر از کیف پول های وب ، MEW به شما امکان کنترل کلید خصوصی خود را می دهد. این کاملاً ایمن است و به شما امکان می دهد سایر نشانه های ERC-20 را نیز در آنجا ذخیره کنید.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد MEW را در ما کسب کنید بررسی MyEtherWallet.

Ledger Nano S – کیف پول سخت افزار

آ کیف پول سخت افزاری یکی از مواردی است که به شما امکان می دهد سکه های خود را در جایی که امکان هک یا سرقت وجود ندارد ، آفلاین نگه دارید. این ایمن ترین روش برای ذخیره ارزهای رمزپایه شماست و می توانید ارزهای رمزپایه زیادی را در آن ذخیره کنید لجر نانو اس. تنها کاری که باید انجام دهید این است دستگاه فیزیکی را ایمن نگه دارید. کیف پول سخت افزار قیمت دارد حدود 70 تا 100 دلار.

Exodus – کیف پول نرم افزاری

در نظر گرفته شده اولین کیف پول رومیزی جهان که از چندین ارز رمزپایه پشتیبانی می کند, این کیف پول دارای یک نمایشگر جذاب است که مشاهده تعادل رمزنگاری شما را آسان می کند. این اجازه می دهد تا از کامپیوتر شما به عنوان کیف پول استفاده شود.

چگونه می توان در Ethereum سرمایه گذاری کرد؟ آیا باید در Ethereum سرمایه گذاری کنید؟

با وجود این واقعیت که برای استفاده از آن باید آنلاین باشید, کلیدهای خصوصی شما بر روی دستگاه شما نگهداری می شود. اگر قرار بود رایانه شما خراب شود یا رمز ورود خود را فراموش کنید ، چندین گزینه بازیابی را فراهم می کند.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هجرت کیف پول در ما هجرت دبلیوآلت دوبارهچشم انداز.

Jaxx – کیف پول موبایل

این نوع کیف پول برای دستگاه های تلفن همراه شما در نظر گرفته شده است اما می توان از آن در دسک تاپ نیز استفاده کرد. جکس همچنین از چندین ارز رمزپایه پشتیبانی می کند. به خود می بالد یک طراحی زیبا, امنیت قوی, و کلیدهای خصوصی که هرگز از دستگاه شما خارج نمی شوند. همچنین دارای کلیدهای دانه برای بازیابی کیف پول شما است.

چگونه در Ethereum سرمایه گذاری کنیم?

یادگیری نحوه سرمایه گذاری در Ethereum به شما در هنگام سرمایه گذاری در برخی از ارزهای رمزپایه دیگر کمک می کند (مانند بیت کوین و Litecoin) آنها روند مشابهی را دنبال می کنند. ابتدا باید از کارگزار یا صرافی P2P استفاده کنید. پس از اینکه سکه های خود را خریداری کردید ، باید این کار را انجام دهید آنها را به یک کیف پول امن ارسال کنید.

چگونه با ارز فیات در اتریوم سرمایه گذاری کنیم

صرافی های کارگزار

صرافی کارگزار به شما امکان می دهد ارز فیات خود را با ارز رمزنگاری شده مبادله کنید. در حالی که تعداد زیادی صرافی واسطه رمزنگاری وجود دارد ، تنها تعداد کمی از آنها معتبر شناخته می شوند. سه صرافی برتر کارگزاران هستند Coinbase, CoinMama, و Cex.io.

نحوه سرمایه گذاری در Ethereum: کیف پول Coinbase.

همه شما باید انجام دهید این است ثبت نام, هویت خود را تایید کنید, وجوه خود را واریز کنید به حساب ، و سپس ETH خود را خریداری کنید. سپس می توانید ETH خود را از طریق کیف پول مبادله کارگزار خود به کیف پول Ether خود با استفاده از کلید عمومی کیف پول تعیین شده (آدرس کیف پول) ارسال کنید.

مزایای استفاده از صرافی بروکر:

 • بسیار حرفه ای و بودجه خوبی دارد
 • خدمات خوب مشتری
 • آسان برای پیمایش و یادگیری استفاده
 • ایده آل برای سرمایه گذاران مبتدی
 • می توانید از کارت های بانکی یا کارت های اعتباری برای واریز پول نقد برای رمزنگاری استفاده کنید
 • امنیت بیشتر از سایر صرافی ها

موارد منفی استفاده از صرافی بروکر:

 • هزینه های بالای معامله
 • تابع قوانین KYC است و بنابراین نیاز به تأیید شناسه دارد
 • می تواند حسابرسی شود و اطلاعات معاملات شما به مقامات مالیاتی داده شود
 • شما کلید خصوصی کیف پول مبادله کارگزار خود را ندارید

استفاده از مبادلات P2P

راه دیگر برای خرید Ethereum با ارز فیات گذراندن است آ نظیر به نظیر (P2P) تبادل. از طریق تبادل P2P می توانید بدون نیاز به شناسنامه ، ETH را به صورت ناشناس خریداری کنید. خریداران و فروشندگان می توانند در مورد قیمت و روش های پرداخت با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و به طور متقابل تصمیم بگیرند.

محبوب ترین پلت فرم P2P برای خرید اتر است LocalEthereum. نحوه کار شما این است که شما Ethereum را مستقیماً از طریق شخصی خریداری می کنید و آن را از کیف پول خود به کیف پول شما منتقل می کند.

مزایای استفاده از تبادل P2P:

 • فروش همتا به همتا معاملات را ناشناس نگه می دارد
 • خریداران و فروشندگان می توانند در مورد قیمت مذاکره و توافق کنند

موارد منفی استفاده از تبادل P2P:

 • بالاترین هزینه ها در بین صرافی ها
 • فروشندگان معمولاً بیش از قیمت بازار سکه های خود را طلب می کنند
 • برای خریدهای بزرگ خوب نیست
 • برخی از افراد در این شبکه ها می توانند شما را کلاهبرداری کنند

نحوه سرمایه گذاری در Ethereum با استفاده از ارزهای رمزپایه دیگر

صرافی های متمرکز معاملات رمزنگاری

اگر قبلاً رمزپایه دارید ، مانند بیت کوین, تو می توانی از آن برای خرید به اتر استفاده کنید. یکی از راه های انجام این کار این است که از یک صرافی متمرکز استفاده کنید. با یک صرافی متمرکز ، می توانید یک رمزنگاری را با دیگری مبادله کنید و هزینه معامله کمی را پرداخت کنید. مشهورترین مبادلات رمزنگاری هستند کراکن, بینانس, و GDAX.

مزایای استفاده از بورس معاملات متمرکز:

 • می توانید انواع سکه های مختلف را با ETH معامله کنید
 • حجم بالای کاربران باعث تسویه حساب و تجارت سکه می شود
 • رابط کاربر به راحتی قابل پیمایش و یادگیری است
 • در بيشتر موارد به صورت ناشناس قابل استفاده است
 • کمترین هزینه در میان صرافی ها
 • خدمات مشتری معمولاً در دسترس است

موارد منفی استفاده از بورس معاملات متمرکز:

 • شما کلیدهای خصوصی کیف پول مبادله خود را ندارید
 • نمی توانید با پول نقد خرید کنید یا از آن برداشت کنید
 • در برخی از مبادلات ، مانند Binance ، معاملات بزرگ (2+ BTC) نیاز به تأیید شناسه دارند
 • تبادل قابل هک است و سکه های شما به سرقت رفته است.

بورس تجارت غیر متمرکز

روش دیگر نحوه سرمایه گذاری در Ethereum با سایر رمزنگاری ها استفاده از آن است یک مبادله تجاری غیرمتمرکز. با استفاده از این نوع مبادله ، کلیدهای خصوصی خود را نگه می دارید و سکه هایتان هرگز در سرورهای اصلی آنها ذخیره نمی شوند. باز هم ، شما از این مبادلات برای تجارت ارزهای رمزپایه با یکدیگر استفاده می کنید.

نحوه سرمایه گذاری در Ethereum: صرافی IDEX.

محبوب ترین ها هستند اتر دلتا و IDEX.

مزایای استفاده از تبادل غیرمتمرکز:

 • با اتصال کیف پول به مبادله ، کنترل کامل کلید خصوصی خود را حفظ می کنید
 • این نوع مبادله قابل هک نیست و بنابراین سکه های شما قابل سرقت نیست
 • همه معاملات بدون توجه به اندازه آنها ناشناس هستند

موارد منفی استفاده از مبادله غیرمتمرکز:

 • حجم کمتر معامله گران و سرمایه گذاران می تواند به معنی کندتر بودن معاملات باشد
 • فقط تعداد محدودی از سکه ها در سیستم عامل هستند و می توانند برای تجارت اتر استفاده شوند
 • معمولاً خدمات مشتری نیست
 • رابط کاربر معمولاً دشوارتر است

و در اینجا شما آن را دارید – چندین روش برای سرمایه گذاری در Ethereum.

نتیجه گیری

همین الان, من Ethereum را به عنوان یک سرمایه گذاری خوب توصیه می کنم. قیمت بیشتر ارزهای رمزپایه اخیراً و قیمت اتر نیز کاهش یافته است. بنابراین ، اگر به دنبال چگونگی سرمایه گذاری در Ethereum هستید ، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است.

امسال می تواند سال خوبی برای Ethereum باشد. بسیاری از ICO های خوب در حال استفاده هستند که از بلاکچین Ethereum استفاده می کنند. آنها همچنین به دنبال انتشار به روزرسانی های جدیدی هستند که می توانند مسائل مقیاس پذیری را حل کنید (که می تواند عظیم باشد!).

این عوامل به ما می گویند که احتمال زیادی وجود دارد که ETH از جایی که اکنون است قیمت خود را افزایش دهد – و این می تواند یکی از امن ترین ارزهای رمزپایه برای سرمایه گذاری در حال حاضر باشد.

اینکه شما به مدت طولانی یا به مدت کوتاه وارد ETH شوید ، کاملاً به خود شما بستگی دارد و اهداف سرمایه گذاری شما چیست. با هر دو استراتژی می توانید درآمد کسب کنید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است همیشه قبل از سرمایه گذاری تحقیقات کاملی انجام دهید. عاقلانه است که با یک مشاور مالی یا یک متخصص صحبت کنید که می تواند در مورد امور مالی شما به شما مشاوره صحیح دهد.

یک قانون مهم برای همه سرمایه گذاران این است: ایفقط آنچه را که مایل به از دست دادن هستید سرمایه گذاری کنید. دنیای رمزنگاری است بی ثبات و جوان؛ هر چیزی می تواند رخ دهد. قبل از اینکه پول خود را بگذارید ، سرمایه گذاری نکنید که توانایی پرداخت آن را ندارید و تحقیقات خود را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Ethereum در انتخاب سرمایه گذاری ، به مقاله ما مراجعه کنید پیش بینی قیمت اتریوم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map