Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استخراج Ethereum: راهنمای نهایی نحوه استخراج Ethereum

اگر به استخراج Ethereum علاقه مند هستید ، در جای مناسب قرار دارید. با پیروی از این راهنما ، همه چیزهایی را که باید در مورد استخراج Ethereum بدانید یاد خواهید گرفت. انتظار دارم که شما از راهنمای قبلی ما در مورد Ethereum بدانید که Ethereum چیست و چگونه کار می کند. بیایید ابتدا با تجزیه و تحلیل اینکه چرا در وهله اول به این نوع استخراج نیاز داریم ، شروع کنیم.

بنابراین همه این استخراج از کجا انجام می شود و اتر از کجا آمده است؟ خوب ، رایانه شما در حال حل مسائل ریاضی است تا مطمئن شود هیچ کس در شبکه Ethereum معاملات غیر صحیحی انجام نمی دهد. اگر رایانه شما موفق به حل این مشکل شود ، به شما جایزه می دهد. و به آن استخراج می گویند. همه فرصت کمک به حل این مشکلات و ادعای پاداش را دارند.

هرچند آنچه برای درک آن بسیار مهم است این است که استخراج Ethereum یک روند ساده نیست ، بنابراین اگر تصمیم گرفتید در عوض این ارز رمزنگاری شده را بخرید و تجارت خود را شروع کنید, شما باید بیشترین توصیه شده را بررسی کنید سیستم عامل های تجارت رمزنگاری, از جمله Coinbase و Binance.

اگر هنوز می خواهید در مورد استخراج Ethereum اطلاعات بیشتری کسب کنید – به مطالعه ادامه دهید!

توضیح کوتاه استخراج Ethereum

شبکه Ethereum زنجیره بلوک مخصوص به خود را دارد. تمام معاملات انجام شده با استفاده از Ethereum باید توسط استخراج کنندگان تأیید شود. به همین دلیل مدتی طول می کشد تا Ether که می فرستید کسی به او برسد. معامله باید تأیید شود و در داخل بلاکچین Ethereum قرار گیرد. این فرآیند تأیید اثبات کار نامیده می شود. وظیفه شما به عنوان یک معدنچی این است که مطمئن شوید هیچ کس تقلب نمی کند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

برای اطمینان از معتبر بودن معاملات ، ماینرها در حال حل معادلات پیچیده ریاضی هستند. هنگامی که یک معدنچی این معادله را حل می کند ، این موضوع را با سایر کارگران معدن ارتباط برقرار می کند "هی فهمیدم من شماره ای را پیدا کرده ام که در تمام این مدت بدنبال آن بوده ایم" با استفاده از زبان رایانه ای فانتزی.

سایر ماینرها بررسی می کنند که آیا این تعداد صحیح است و آیا 51٪ آنها موافق درست بودن آن هستند ، بلاک جدیدی به زنجیره بلوک اضافه می شود. این بلوک جدید شامل همه معاملات انجام شده در حال حاضر تأیید شده و استخراج کننده ای که شماره را پیدا کرده است پاداش می گیرد! سپس ماینرها شروع به حل یک مسئله جدید ریاضی می کنند تا بلوک دیگری از معاملات را تأیید کنند.

سه روش استخراج Ethereum

خوب ، اکنون که ما از این راه خارج شده ایم چگونه استخراج Ethereum را شروع می کنید؟ به سه روش می توانید استخراج کنید.

 • استخر استخر (توصیه می شود)
 • استخراج به تنهایی (توصیه نمی شود)
 • استفاده از خدمات استخراج ابری (توصیه نمی شود)

استخراج استخر

استخراج Ethereum در استخر ساده ترین و سریع ترین راه برای شروع است. شما با دیگران کار می کنید همه افرادی که در یک استخر استخراج می کنند موافقند که اگر یکی از آنها شماره مخفی را پیدا کند ، پاداش ها را با همه به اشتراک می گذارند. اینکه هر چند وقت یکبار بلوک پیدا می کنید و جوایز مشترکی دارید به اندازه استخر بستگی دارد. با این حال ، همه استخرها یکسان نیستند. این مواردی است که شما باید قبل از عضویت در استخر در نظر بگیرید.

 • اندازه استخر
 • حداقل پرداخت
 • هزینه استخر

چرا اندازه استخر استخراج ارز رمزپایه مهم است؟ خوب ، پاسخ کوتاه این است که با افزایش تعداد افرادی که مال من را افزایش می دهد ، احتمال دریافت پاداش نیز افزایش می یابد. با این حال ، هرچه افراد بیشتری به استخر بپیوندند ، جوایز بین افراد بیشتری تقسیم می شود.


قبل از یافتن استخر مناسب برای کامپیوتر ، باید استخرهای مختلفی را امتحان کنید. عضویت در استخرهای بزرگ استخراج ارز رمزنگاری شده معمولاً انتخاب مطمئن تری است. در هر 1 بلوک ممکن است پاداش کمتری دریافت کنید ، اما حداقل یک روز یا یک هفته بدون دریافت پاداش نمی روید.

همچنین باید حداقل پرداخت را نیز بررسی کنید. حداقل پرداخت ، کمترین مقدار اتر است که شما باید قبل از ارسال به کیف پول خود ، استخراج کنید. اگر حداقل پرداخت 1 ETH باشد ، باید قبل از دریافت ارز رمزنگاری شده خود مدت طولانی در همان استخر بمانید.

استخرهایی با حداقل پرداخت زیاد برای شما مفید نیستند. باید سعی کنید استخرهایی با حداقل پرداخت کم پیدا کنید. شما می خواهید بدون اینکه مجبور باشید مدت زمان طولانی خود را صرف یک استخر استخراج کنید ، هرچه بیشتر مرتباً حقوق دریافت کنید. داشتن انعطاف پذیری برای جابجایی بین استخرهای استخراج ارزهای رمزپایه مختلف ضروری است!

هر استخر مبلغی به آن مرتبط است. شما باید مبلغ کمی بپردازید تا بتوانید به استخر خود ادامه دهید. این مبلغ به طور خودکار پرداخت می شود ، بنابراین نیازی نیست نگران آن باشید. پرداخت ها٪ based است و در ارز رمزپایه ای که استخراج می کنید محاسبه می شود. مبلغی که باید بپردازید معمولاً از 1٪ تا 3٪ متفاوت است. شما باید به دنبال استخر با حدود 1٪ کارمزد باشید زیرا قابل اطمینان تر از استخرهای 0٪ است.

اداره استخر استخراج یک کار تمام وقت است و فضای محاسبات و مرکز داده ارزان نیست. استخرهای کارمزد 0٪ معمولاً توسط کمک های مالی پشتیبانی می شوند ، ممکن است از پایداری کمتری نسبت به استخرها با هزینه برای تأمین هزینه ها برخوردار باشند. اگر هزینه استخر بیش از 3٪ است ، باید به دنبال استخر دیگری باشید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

استخراج به تنهایی

استخراج به تنهایی ممکن است ایده خوبی به نظر برسد. لازم نیست هیچ پاداشی به اشتراک بگذارید. شما فقط رایانه خود را روشن کرده و اجازه می دهید پول وارد شود ، درست است؟ اشتباه. هنگامی که شما به تنهایی استخراج Ethereum را انجام می دهید ، با دیگران رقابت می کنید و فقط اگر ابتدا معمای ریاضی را حل کنید پاداش می گیرید. از آنجا که با یک شبکه بسیار گسترده از افراد و شرکت هایی که منابع زیادی دارند رقابت می کنید ، باید خیلی زود خوش شانس شوید. استخراج به تنهایی تنها درصورتی سودآور است که منابع زیادی در اختیار داشته باشید ، ما در حال صحبت با 100+ کارت گرافیک هستیم. داشتن اینقدر قدرت محاسباتی معایبی هم دارد. شما باید نگران این موارد باشید:

 • مشکلات گرمایش. اگر تجهیزات شما بیش از حد داغ شود ، ممکن است خراب شود. به محض خراب شدن تجهیزات ، معمولاً ارزش تعمیر آن را ندارد. برای جایگزینی دکل استخراج معادن و رفع مشکلات گرمایش باید هزینه بیشتری خرج کنید.
 • تهویه. برای اینکه همه چیز به درستی کار کند ، باید طرفداران زیادی داشته باشید که خیلی سریع هوا را حرکت می دهند. همانطور که در بالا ذکر کردم ، گرمایش یک مشکل واقعی است.
 • سر و صدا. تمام فن هایی که در حال چرخش و خنک سازی تجهیزات شما هستند سر و صدای زیادی ایجاد می کنند. این بسیار بلند ، بسیار سریع می شود. معمولاً برای نگهداری همه چیز به چیزی مانند گاراژ / انبار یا مکانی از راه دور نیاز دارید.
 • هزینه های برق. داشتن این همه تجهیزات همزمان از برق استفاده می کند باعث می شود تا برق زیادی مصرف شود. به عنوان مثال ، فقط با ده کارت گرافیک حدود 3-4 دلار برای برق روزانه هزینه می کنید. تصور کنید برای ادامه رقابت تا 100 کارت را رمپ کنید. هزینه تأمین نیرو برای همه آنها فقط 30-40 دلار در روز صرف هزینه برق است.
 • فضا. داشتن مکانی برای ذخیره بیش از 100 دکل استخراج Ethereum چیزی نیست که در دسترس اکثر افراد باشد.

ابر استخراج

وقتی از ابر استخراج استفاده می کنید ، به شخص دیگری پول می دهید که برای شما استخراج کند. روش کار این است که شما وقت استخراج را از افراد دیگر اجاره می کنید و در ازای آن ، آنها به شما پاداش هایی می دهند که می توانند بدست آورند. ابر استخراج ارز رمزنگاری ممکن است کمی گنگ به نظر برسد.

 • چرا کسی وقتی می تواند برای خودش استخراج کند از تجهیزات خود برای استخراج شما استفاده می کند?
 • چرا وقتی می توانید پول را در تجهیزات سرمایه گذاری کنید و خودتان استخراج کنید ، چرا شخص دیگری را برای من تهیه می کنید
 • چرا به جای اینکه به شخصی برای استخراج آن بپردازید ، پول خود را صرف خرید رمز ارز مورد نظر خود نمی کنید?

و همه اینها س validالات معتبری هستند. بهتر از این نیست که همه کارها را خودتان انجام دهید. بیایید مزایا و خطرات استخراج ابر Ethereum را تجزیه و تحلیل کنیم.

طرفداران:

 • شما مسئول هیچ وسیله ای نیستید که خراب شود. هنگامی که به شخصی به خاطر هزینه های شخصی خود به من پول پرداخت می کنید ، در حال خرید مقدار مشخصی کار هستید که باید انجام شود. و کلیه هزینه های تعمیر به عهده شما نیست. با این حال ، مراقب باشید ، برخی از شرکت ها هزینه های برق و تعمیر را به شما پرداخت می کنند. قراردادها را با دقت بخوانید و از این کار اجتناب کنید!
 • لازم نیست مقدار قابل توجهی از تجهیزات پر سر و صدا را در خانه یا انبار خود نگه دارید.

موارد منفی:

 • اگر قیمت Ethereum کاهش یابد ، پول را پیش پرداخت می کنید ، دیگر فرصتی برای پس گرفتن پول ندارید. و شما با کار معدنی که خریداری کرده اید گیر کرده اید.
 • شما نمی توانید نرم افزار و سخت افزار استخراج را که ارائه دهنده استخراج ابری استفاده می کند تغییر دهید.

استخراج ابری روشی ایمن برای ارائه دهندگان معدن برای تضمین سود خود برای تجهیزات خریداری شده است. قیمت ارز رمزنگاری بر روی آنها تأثیر نمی گذارد زیرا پیش پرداخت آنها را می کنید. بنابراین ، هنگام خرید خدمات استخراج ابری ، دیگر نیازی به مقابله با مشکلی که در ساخت دکل استخراج ethereum شما ایجاد می شود ، ندارید. در یک موقعیت ایده آل ، استخراج ابری سود کمتری نسبت به استخراج خودتان دارد. به جای استفاده از خدمات استخراج ابری ، می توانید فقط اتریوم بخرید.

نظر شخصی: فعلاً سعی کنید از خدمات استخراج ابری دوری کنید. اگر می خواهید در خدمات استخراج ابری سرمایه گذاری کنید ، فقط به جای آن از پول استفاده کنید تا ارز رمزپایه مورد نظر خود را خریداری کنید. پاداش خود را فوراً دریافت خواهید کرد و اگر مشکلی پیش بیاید ، توانایی فروش ارز رمزنگاری شده خود را خواهید داشت.

نحوه استخراج معدن Ethereum: آموزش

بنابراین کامپیوتر شما برای استخراج Ethereum استفاده می شود. اجازه دهید ما ابزارهایی را که رایانه شما برای استخراج کارآمد به آنها نیاز دارد ، مرور کنیم. در اینجا همه مواردی را که برای موفقیت در استخراج Ethereum به آن نیاز دارید آورده شده است:

 • یک کیف پول Ethereum برای نگهداری تمام ارزهای تازه پیدا شده شما.
 • درایورهای GPU؛
 • یک برنامه استخراج (Claymore miner) ؛
 • اگر می خواهید در استخر استخراج استخراج کنید ، یک آدرس استخر استخراج کنید.
 • کارت گرافیک (GPU) با حداقل 3 گیگابایت رم ؛
 • یک سیستم عامل سازگار (ویندوز 7 یا 10 64 بیتی).

یک کیف پول دیجیتالی ایجاد کنید

قبل از شروع استخراج Ethereum ، باید کیف پول دیجیتالی ایجاد کنید. شما در زندگی واقعی برای پول بدنی خود کیف پول دارید.

Cryptocurrency به همان روش کار می کند. شما می خواهید یک کیف پول دیجیتالی ایجاد کنید که بتوانید Ether خود را در آن نگه دارید. می توانید در اینجا راهنمای نحوه ایجاد کیف پول را دنبال کنید.

یا به سادگی انتخاب کنید مطمئن ترین و مطمئن ترین کیف پول های موجود در بازار – Ledger Nano X و Trezor Model T برای ایمن نگه داشتن Ethereum شما!

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

درایورهای کارت گرافیک خود را نصب کنید

وقتی کیف پول دیجیتال شما تنظیم و آماده شد ، وقت آن است که نرم افزار را در رایانه خود به روز کنید. فرآیند استخراج سودآورتر خواهد بود اگر سخت افزار شما آخرین نسخه های به روز را اجرا کند. بنابراین اکنون درایورهای خود را به روز کنید.

برای کاربران کارت گرافیک AMD

اگر کارت گرافیک AMD دارید ، می توانید جدیدترین درایورها را برای کارت خود بارگیری کنید اینجا.

اگر می خواهید کارهای دیگری مانند رایانه یا بازی با رایانه انجام دهید ، از این موارد استفاده کنید.

یا اینجا.

اگر قصد دارید از رایانه خود فقط برای استخراج Ethereum استفاده کنید ، از این موارد استفاده کنید. اینها برای استخراج و فقط استخراج بهینه شده اند. یعنی شما نمی توانید کارهای بیشتری با رایانه خود انجام دهید.

برای کاربران کارت گرافیک انویدیا

اگر کارت گرافیک Nvidia دارید ، می توانید جدیدترین درایورها را برای کارت خود بارگیری کنید اینجا.

درایورها را بر اساس اینکه از چه کارت گرافیکی استفاده می کنید بارگیری و نصب کنید.

نصب نرم افزار استخراج Ethereum

 1. قابل اعتماد و متخصص https://bitcointalk.org/index.php؟topic=1433925.0استخراج کننده Claymore's Dual Ethereum
 2. آخرین نسخه Claymore dual miner را بارگیری کنید. با کلیک روی یکی از پیوندهای برجسته شده. از امروز ، جدیدترین نسخه 11.0 است. در این آموزش از پیوند دوم Megaupload استفاده شده است.مگا آپلود
 3. برای ویندوز روی آخرین نسخه کلیک کنید. سپس روی بارگیری به عنوان دکمه zip کلیک کنید. منتظر بمانید تا بارگیری به پایان برسد. برای دسترسی آسان ، پرونده را در دسک تاپ خود ذخیره کنید.دانلود-به عنوان zip
 4. برای دسترسی آسان ، پرونده های Claymore v11.0 را به پوشه ای در دسک تاپ خود استخراج کنید.
 5. پوشه ای را که اخیراً استخراج کرده اید باز کنید تا فایل ها را مشاهده کنید ، باید به این شکل باشد.

  خاک رس باز

 6. روی آن کلیک راست کنید شروع کنید
 7. کلیک ویرایش کنیدویرایش
 8. فایل Start.txt را ویرایش کرده و خطوط زیر را وارد کنید:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -epool -ewal -epsw x

استخر خود را از بین یکی از این استخرهای استخراج Ethereum توصیه کنید.

نام استخر هزینه استخر حداقل پرداخت (ETH) آدرس استخر اندازه استخر
2 ماینر 1.0٪ 0.01 eth.2miners.com:2020 کم اهمیت
استخر نانو 1.0٪ 0.05 eth-eu1.nanopool.org:9999 خیلی بزرگ
دورفول 1.0٪ 0.05 eth-eu.dwarfpool.com:8008 متوسط
اترین 1.0٪ 0.05 eu1.ethermine.org:4444 خیلی بزرگ

توجه: این آدرس های استخر مخصوص منطقه اروپا است. اگر در ایالات متحده یا آسیا زندگی می کنید با استفاده از آدرسهایی که نزدیکتر به منطقه شما هستند نتایج بهتری می گیرید. به سایت استخر مراجعه کنید و ببینید آیا استخر منطقه شما را پشتیبانی می کند یا خیر.

بجای < استخر_معدن آدرس> آدرس استخر خود را تایپ کنید.

به جای تایپ کردن آدرس کیف پول خود:

insitde-startbatپس از پایان کار ، باید به این شکل باشد:

از نوع کیف پول

آدرس والتی را که در تصویر مشاهده می کنید کپی نکنید ، از خود استفاده کنید. اگر این آدرس والت را کپی کنید ، همه مادری که می خواهید به ما بروید ، نه شما. اگر از MYETHERWALLET استفاده می کنید ، با رفتن به https://www.myetherwallet.com/ و بررسی زیر آدرس حساب ، می توانید آدرس والت خود را پیدا کنید

آدرس کیف پول

 1. با رفتن به Start.txt را با مقادیر جدید خود ذخیره کنید فایل -> ذخیره به عنوان

  اتریوم-استخراج-شروع

 2. نام فایل را به start.bat تغییر دهیدشروع کنید
 3. برای ذخیره به عنوان نوع: انتخاب کنید تمام فایل های
 4. ذخیره را کلیک کنید و کلیک کنید آره, وقتی از شما سال شد که آیا می خواهید پرونده را جایگزین کنیدجایگزین کردن
 5. دوبار کلیک کنید Start.bat برای شروع استخراجشروع کنید
 6. اگر مراحل بالا را دنبال کرده اید ، باید این صفحه را ببینید.موفقیت

خودشه! رایانه شما اکنون در حال استخراج Ethereum است. این صفحه را باز بگذارید. برای این مثال ، من از استخر 2 دقیقه ای و MyEtherWallet. اما می توانید از کیف پول های دیگر و استخرهای استخراج دیگر استفاده کنید.

در اینجا لیستی از لیست های دیگر است نرم افزار استخراج توصیه می شود که باید بررسی کنید:

 • ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

چگونه می توان مقدار معادن خود را بررسی کرد?

هر استخر دارای رابط متفاوتی است اما اصل بر همان اصل باقی می ماند. شما باید به وب سایت استخر خود بروید و آدرس کیف پول عمومی خود را تایپ کنید. اجازه دهید از استخر 2miners به ​​عنوان مثال استفاده کنیم.

آدرس کیف پول عمومی خود را در نوار جستجو تایپ می کنید و می توانید تمام اطلاعات مربوط به تلاش های استخراج Ethereum خود را مشاهده کنید. در صورت وجود استخر 2 دقیقه ای ، به محض اینکه تعادل شما به 0.01 ETH رسید ، به آدرس کیف پول شما که قبلاً در فایل start.bat تایپ کرده اید ارسال می شود.

تراز چک

نحوه محاسبه سود

 • ماینر خود را باز کنید و بررسی کنید که چند مگا هش در ثانیه سخت افزار شما ارسال می کند (میلی متر در ثانیه)
 • می توانیم ببینیم که یک پردازنده گرافیکی GTX 1070 ما 32.2 مگاهرتز در ثانیه است.

  استخراج چک-اتریوم

 • ماشین حساب استخراج را باز کنید در اینجا موجود است.
 • Mh / s ، هزینه برق و مصرف برق را وارد کنید. بر اساس مقدار 1 ETH در آن زمان ، به طور متوسط ​​نتیجه خواهید گرفت.استخراج اتریوم

نکات و ترفندها

 • اگر قصد دارید کامپیوتر خود را برای مدت طولانی استخراج کنید ، در اینجا چند مورد وجود دارد که شما می خواهید انجام دهید تا از هرگونه خرابی جلوگیری کنید.
 • تنظیمات برق رایانه: به طور پیش فرض ، اگر رایانه شما برای مدت طولانی بیکار بماند ، “به خواب می رود”. هنگامی که کامپیوتر شما به خواب می رود ، استخراج متوقف می شود. برای جلوگیری از این موضوع ، به تنظیمات روشنایی خود بروید و مطمئن شوید رایانه شما هرگز نمی خوابد.

اکنون رایانه شما می تواند بدون خوابیدن در تمام طول روز استخراج کند.

افکار پایانی

با بودن در یک استخراج کننده Ethereum ، به آن کمک می کنید تا غیر متمرکز بماند و در این کار پاداش بگیرید. شما باید Ethereum را به عنوان یک دارایی ارزشمند برای نگهداری یا تجارت در نظر بگیرید. فناوری بلاکچین و شبکه Ethereum قبلاً ارزش خود را ثابت کرده اند. چندین برنامه غیرمتمرکز قبلاً موفقیت کسب کرده اند. پاسخ بازار بسیار عالی به نظر می رسد. همانطور که افراد بیشتری شروع به ساختن پلتفرمی می کنند که Ethereum ایجاد کرده است ، ما باید نتایج بیشتری را ببینیم.

هنگامی که Ethereum را استخراج کردید ، مطمئن شوید که آن را در a نگه دارید کیف پول سخت افزاری ایمن, مانند Ledger Nano X و Trezor Model T. به هر حال ، شما نمی خواهید دارایی خود را از دست بدهید!

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector