Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Grab You Virtual Pickaxe – بهترین نرم افزار استخراج Ethereum

در جهانی که در آن ارزهای رمزنگاری شده دائماً هستند محبوبیت و شناخت, کاملاً طبیعی است که افراد سعی می کنند راه های مختلفی برای سود بردن از آنها پیدا کنند. امروز ما در مورد یکی از این روش ها صحبت خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد بهترین نرم افزار استخراج Ethereum را در آنجا کشف کنیم.

وقتی صحبت از رمزنگاری می شود ، روش های مختلفی وجود دارد که مردم می توانند از آنها سود ببرند. شما می توانید سرمایه گذاری در رمزنگاری خاص و امیدوارم که قیمت آن دو یا سه برابر شود ، شما می توانید در فناوری بلاکچین یا برخی از استارتاپ ها و شرکت های مرتبط با آن سرمایه گذاری کنید.

اگر تصمیم به سرمایه گذاری در Ethereum دارید ، اطمینان حاصل کنید که یک مبادله رمزنگاری مطمئن مانند Coinbase ، Binance و Coinmama را انتخاب کنید. همچنین ، دارایی های خود را در کیف پول های سخت افزاری ایمن محافظت کنید!

علاوه بر این ، ممکن است خودتان بخواهید ارزهای رمزپایه ای تهیه کنید. که بوسیله استخراج رمزنگاری سکوها و نرم افزار.

در این راهنما ، ما به طور خاص در مورد صحبت خواهیم کرد مباحث مربوط به استخراج مربوط به اتریوم. ما به دنبال بهترین استخراج کننده Ethereum در بازار خواهیم بود ، ETHminer (ویندوز) را جستجو می کنیم و استخراج کننده Claymore Ethereum را می شناسیم.

چرا اتریوم?

اولین چیزهای اول – چرا اتریوم را استخراج می کنم؟ چرا بیت کوین یا ریپل یا Dogecoin نیست؟ خوب ، چند دلیل وجود دارد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Grab You Virtual Pickaxe - بهترین نرم افزار استخراج Ethereum

اول از همه ، بسیاری از سایر ارزهای رمزنگاری شده, استارت آپ ها و پروژه های مختلف بستگی به اتریوم دارد زیرا در شبکه Ethereum ساخته شده اند. Ethereum به طور آشکار تهیه شده و از پروژه های هوشمند برای معاملات انجام شده در داخل استفاده می کند.

یکی از دلایل اصلی استخراج Ethereum توسط مردم این است که کاملاً سودآور است. استخراج اتریوم نسبتاً آسان است اما به نوع خاصی از نرم افزار نیاز دارد – یک نرم افزار استخراج Ethereum.

قبل از اینکه مال من باشی

نرم افزار استخراج چیست؟ خوب ، به زبان ساده ، این برنامه ای است که از شما استفاده می کند پردازنده های گرافیکی (کارتهای گرافیک) به عنوان منابعی برای معادلات پیچیده ریاضی را حل کنید. پس از حل این معادلات ، داده های شما به سیستم اضافه می شوند (یا به عبارت دیگر ، اطلاعات شما به بلاکچین اضافه می شود). به این نوع فرآیند a می گویند PoW (اثبات کار) و توسط اکثر نرم افزارهای استخراج موجود در آن استفاده می شود.

ما تمرکز خواهیم کرد نرم افزار استخراج Ethereum, اگر چه.


نرم افزار استخراج Ethereum: استخراج Ethereum.

قبل از شروع به فکر کردن در مورد بهترین نرم افزار استخراج در خارج از کشور ، نیاز به چند چیز:

  • سخت افزار استخراج. برای به حداکثر رساندن درآمد خود (در برخی موارد ، حتی برای به دست آوردن درآمد قابل توجه) ، به سخت افزار استخراج خوب و مجهزی نیاز دارید. سخت افزار در هنگام استخراج ارزهای رمزپایه بسیار مهم است زیرا یک تجهیزات خوب این کار را خواهد کرد درآمد خود را به حداکثر برسانید در حالی که همزمان هزینه های خود را به حداقل می رسانید (به عنوان مثال قبض های برق).
  • یک کیف پول. و نه ، کیف پولی که در جیب خود حمل می کنید مناسب نخواهد بود. شما به نوع خاصی از کیف پول دیجیتال نگهدارنده ارزهای رمزپایه نیاز دارید. هر ارز معمولاً کیف پول خود را دارد (بنابراین در این حالت ، باید کیف پول Ethereum امن و معتبری پیدا کنید). اگر شما علاقه مند به بررسی موارد زیر هستید: امن ترین گزینه ها, نگاهی به لجر نانو ایکس و ترزور مدل T بیندازید.
  • یک مکان معدن مشخص شده (اختیاری). این یک ضرورت اساسی نیست ، اما اگر قصد استخراج طولانی مدت Ethereum را دارید ، ممکن است بخواهید در مورد یافتن مکان مشخص برای انجام این کار فکر کنید. مکان ایده آل باید جادار و خنک باشد – به این ترتیب می توانید مقدار زیادی ذخیره کنید سکوهای استخراج Ethereum و همچنین آنها را کاملا خنک نگه دارید بدون اینکه سرمایه بیشتری نسبت به تجهیزات خنک کننده سرمایه گذاری کنید.

بعد از اینکه موارد ضروری خود را دریافت کردید ، می توانید به فکر بهترین نرم افزار استخراج Ethereum که می توانید استفاده کنید باشید.

استخرهای استخراج

با این حال ، قبل از اینکه خود به نرم افزار واقعی بپردازیم ، یک چیز دیگر برای بحث داریم – استخرهای استخراج.

نرم افزار استخراج Ethereum: استخراج.

استخرهای استخراج مناطقی از منابع هستند که به طور مساوی بین استخراج کنندگان ارز رمزپایه مربوطه توزیع و تقسیم می شوند. این استخرها زمانی به سختی تبدیل می شدند که استخراج انفرادی به قدری سخت می شد که تقریباً غیرممکن بود که بتوان به عنوان یک معدنچی سرکش یک بلوک گرفت.

یکی از محبوب ترین انتخاب ها در مورد استخرهای استخراج Ethereum است اترین. این "استخر استخراج" به کاربر اجازه می دهد تا ناشناخته بماند در حالی که به طور همزمان نیاز به بیماری ریزه کاری دارد هزینه استخراج 1٪.

Ethermine خدمات خود را در اتحادیه اروپا ، ایالات متحده و کل آسیا ارائه می دهد. آنها همچنین از محبوب ترین گزینه های نرم افزار Miner مانند موارد زیر پشتیبانی می کنند ETHminer یا کلیمور.

نرم افزار استخراج Ethereum

اکنون که همه موارد را پشت سر گذاشته ایم پیش نیازها و اصطلاحات مورد نیاز را تحت پوشش قرار داد ، ما می توانیم به سمت راست پرش کنیم لیست بهترین نرم افزارهای استخراج Ethereum. این لیست به ترتیب خاصی ایجاد نشده است و همچنین سعی نمی کند به صورت یک طرفه ظاهر شود.

نرم افزار استخراج Ethereum که در زیر لیست شده است ، با جذاب ترین ویژگی های نمایش داده شده ، انتخاب و تجزیه و تحلیل شده است.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

ETHminer

اگر شما یک کاربر Microsoft Windows هستید ، یکی از بهترین شرط بندی هایی که در مورد نرم افزار استخراج Ethereum می کنید این است ETHminer (پنجره ها).

ETHminer (Windows) به عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین استخراج کنندگان Ethereum ، گزینه های “سود در هر دقیقه” و “درآمد در روز” و همچنین چهار سطح مختلف برنامه های وابسته را از 10٪ پاداش تا 100٪ ارائه می دهد. جایزه!

حتی اگر سایت رسمی آنها اطلاعات کمی در مورد سازندگان نرم افزار و حتی خود نرم افزار ارائه می دهد ، لینک و فایل دانلود را می توان به راحتی در Github.com پیدا کرد

اگر ETHminer (ویندوز) مانند نرم افزار استخراج Ethereum است که شما بدنبال آن بودید و اگر از Windows به عنوان سیستم عامل خود استفاده می کنید, امتحان کن!

کلیمور

معدنچی کلیمور اتریوم اگر کسی به دنبال نرم افزار خوب استخراج Ethereum هستید ، گزینه محبوب دیگری است.

نرم افزار استخراج Ethereum: صفحه اصلی Claymore.

معدنچی Claymore Ethereum به بودن مشهور است بهینه سازی شده و برای گرفتن مداوم به روز رسانی های جدید. در حال حاضر ، استخراج کننده از گزینه “استخراج دوگانه” پشتیبانی می کند – طبق گفته سازندگان ، اکنون می توانید هم Ethereum AND دیگری ، نوع خاصی از رمزنگاری (Decred ، Lbry ، Pascal یا Siacoin) را استخراج کنید.

تیم پشت Claymore همچنین سرعت استخراج را افزایش داده ، چنگال های جدید Ethereum را باز کرده و به طور مداوم در حال انجام است کار بر روی پشتیبانی از انواع مختلف سیستم عامل ها (Claymore در حال حاضر در ویندوز و لینوکس موجود است).

با توجه به تمام تلاش هایی که برای تهیه این نرم افزار استخراج Ethereum انجام شده است ، احتمالاً می توان گفت که ارزش آزمایش دارد!

CGMiner

CGMiner حدود شش سال پیش ایجاد و به مردم معرفی شد. این نرم افزار استخراج Ethereum با استفاده از زبان برنامه نویسی ++ C ساخته شده است ، که باعث می شود آن به طور گسترده ای در دسترس و قابل قبول بیشتر ماشین های موجود باشد.

CGMiner به طور خاص به عنوان یک نرم افزار استخراج Ethereum طراحی شده است. یکی از قابل توجه ترین و قابل ستایش ترین ویژگی های آن این است که به شما امکان می دهد کار با چندین دستگاه و استخرهای استخراج. اگر قصد گسترش و محدود کردن به استخراج با یک دستگاه را دارید ، این بسیار مفید است.

استفاده از CGMiner بسیار آسان است (همه آنچه شما نیاز دارید نام کاربری ، رمز ورود ، آدرس اینترنتی و شما خوب هستید!) و بسیار شهودی است. این برای یک استخراج کننده مبتدی ارز رمزنگاری عالی است.

WinETH

WinETH Ethereum دیگری است نرم افزار استخراج برای پنجره ها. این دستگاه در ویندوزهایی که کارت گرافیک AMD و Nvidia دارند اجرا می شود.

یکی از بهترین ویژگی هایی که WinETH ارائه می دهد این است کاملا بصری و استفاده آسان. به روزرسانی های نرم افزار به طور خودکار دارای حالت استخراج “پس زمینه” تعیین شده است که به حداقل مقدار انرژی نیاز دارد و گزینه استخراج فقط در زمان بیکار بودن رایانه شما است.

Grab You Virtual Pickaxe - بهترین نرم افزار استخراج Ethereum

تو می توانی دانلود نرم افزار استخراج WinETH Ethereum مستقیماً از سایت رسمی آنها, و همچنین آنها یک آموزش در مورد نحوه نصب و استفاده از آن دارند. علاوه بر این ، آنها پشتیبانی خود را ارائه می دهند – تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ارتباط برقرار کنید.

WinETH سزاوار قرار گرفتن در لیست بهترین نرم افزار Ethereum است ، خواه به دلیل سادگی نرم افزار استخراج یا تمایل به ارائه پشتیبانی شما باشد..

ماینگرت

ماینگرت در نظر گرفته می شود یکی از بهترین نرم افزارهای استخراج برای کاربران مک. آنها به شما اجازه می دهند از بلاکچین Ethereum استخراج کنید و از استخر ASIC استفاده کنید.

Minergate به شما امکان می دهد به ماشین حساب آنها دسترسی پیدا کنید و حتی یک سرویس استخراج ابری نیز داشته باشید. همچنین می توانید خدمات آنها را از طریق یک قسمت داخلی در سایت رصد کنید یا آخرین پستهای وبلاگ آنها را درباره آنچه در داخل جامعه می گذرد بخوانید.

Minergate همچنین افتخار می کند که شرکتی است که فقط از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ساخته شده و از خدمات پشتیبانی شبانه روزی برخوردار است. آنها کرده اند در سال 2014 تاسیس شد و از آن زمان در حال رشد در تجارت بوده اند.

اگر کاربر Mac هستید و در جستجوی بهترین استخراج کننده Ethereum هستید معتبر و دارد پشتیبانی 24/7, سپس قطعاً Minergate را بررسی کنید.

من نرم افزارم را گرفتم – حالا چه?

در این مقطع زمانی ، به احتمال زیاد بهترین نرم افزار استخراج را متناسب با خواسته های خود و بیشترین نیاز انتخاب کرده اید. عالی! حالا بیایید خیلی موارد را پوشش دهیم اصول اساسی نحوه استفاده از آن.

نرم افزار استخراج Ethereum: استخراج ETH.

یک بار بارگیری شد, بیشتر نرم افزارها قرار است a با یک کلیک نصب کنید. نرم افزارهایی مانند WinETH دیگران یک راهنمای سریع و آسان برای کمک به هموار کردن روند (و حتی ممکن است همه چیز را به طور خودکار برای شما ترتیب دهند) ارائه دهید آموزشها یا جادوگران روی صفحه که همچنین ممکن است شما را در روند کار راهنمایی کند.

بنابراین بهترین نرم افزار را نصب و راه اندازی کرده اید – چه اکنون?

اول از همه ، مهم است که بدانید اتریوم (و ارز رمزنگاری شده به طور کلی) معدن بسیار کند و تا حدودی است روند پرهزینه. اگر دکل طراحی شده و کاملاً حرفه ای ندارید ، احتمال اینکه مدتی طول بکشد تا به نتایج محسوسی برسید.

“هزینه” کلمه دیگری است که باید در نظر بگیرید. نرم افزار استخراج Ethereum ، به همان خوبی که ممکن است باشد ، به سختی هزینه برق را که برای داشتن یک عملیات استخراج موفق Ethereum لازم است ، به حداقل می رساند.

همچنین استفاده از نرم افزار استخراج Ethereum هنگام دور بودن از رایانه نیز ایده خوبی خواهد بود (ویژگی WinETH را بخاطر بسپارید که باعث می شود این نرم افزار فقط در حالت بیکار بودن دستگاه شروع به استخراج کند؟) دلیل این امر ساده است – اگر چنین باشد نرم افزار استخراج Ethereum است فعال وقتی می خواهید در رایانه خود کاری انجام دهید ، دیگر قادر به این کار نخواهید بود – رایانه شخصی می شود بسیار کند و کار با آن غیرممکن است.

بعد از اتمام کار استخراج ، گام منطقی بعدی فروش آنچه که موفق به جمع آوری آن شده اید خواهد بود.

نرم افزار استخراج Ethereum: سکه ETH.

فروش بسیار آسان است – تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که پیدا کنید تاجر معتبر و قابل اعتماد و به کیف پول Ethereum خود دسترسی داشته باشید. یا شاید شما مسیر مخالف را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که آنچه را که جمع کرده اید حفظ کنید با این امید که اتریوم به زودی قیمت آن افزایش یابد?

نتیجه

مقدار زیادی وجود دارد نرم افزار استخراج Ethereum را انتخاب کنید ، اما ممکن است انتخاب بهترین یکی واقعا دشوار باشد. بهترین شرط شما این است که به دنبال نرم افزاری باشید که با استفاده از آن آسان باشد (دارای رابط کاربری کاربر پسند ، دستورالعمل های روشن و غیره) ، امنیت بالا و عوامل نگهداری و همچنین دارای ویژگی های سفارشی سازی اضافی (به عنوان مثال ویژگی استخراج بیکار WinETH).

اما انتخاب یک نرم افزار خوب استخراج Ethereum کاری است تازه اولشه – موارد مختلفی در ساخت و حفظ امپراتوری استخراج Ethereum وجود دارد.

داشتن سخت افزار خوب و استخر استخراج شروع خوبی است ، اما موارد بسیار بیشتری وجود دارد. شما باید دارای یک مقدار مناسب دانش به طور کلی در مورد دنیای ارزهای رمزنگاری شده برای مثال دانستن قیمت فعلی Ethereum کافی نیست. همچنین ، شما نباید فراموش کنید که یک کیف پول قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده, مانند لجر نانو ایکس و ترزور مدل T.

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

شما باید بفهمید که بازار رمزنگاری چگونه کار می کند ، HODLing چیست (و چرا در وهله اول یک چیز است) ، چگونه می دانید چه زمانی قیمت برخی از رمزنگاری ها افزایش یا کاهش می یابد (و مهمتر از آن ، تأثیر این موضوع سایر ارزهای رمزنگاری شده) ، “حباب” و “دندان کوسه” و غیره.

بنابراین همانطور که می بینید ، داشتن بهترین استخراج کننده Ethereum فقط آغاز کار است. اگرچه واقعیت گفته می شود ، اما برای شروع بسیار بهتر است ، یک نرم افزار استخراج قابل اعتماد و قابل اعتماد به جای یک نرم افزار طراحی شده که در جایی در وب عمیق پیدا کردید و هر ده ثانیه شماره تأمین اجتماعی شما را درخواست می کند.

امیدوارم این راهنما مفید باشد و اکنون شما می دانید که چگونه بهترین را انتخاب کنید استخراج اتریوم نرم افزار (و بعد از آن چه باید کرد)!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector