Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ICO چیست؟ درک پیشنهادات اولیه سکه

دنیای مالی طی شده است بزرگ تغییر می کند به تازگی. یکی از بزرگترین تغییرات در چند سال گذشته بوده است معرفی پیشنهادات اولیه سکه (ICO) جای تعجب نیست که یکی از محبوب ترین سوالات در سال گذشته در فضای رمزنگاری این بوده است ‘ICO چیست؟’.

در حالی که ممکن است با برخی از ارزهای رمزپایه معروف مانند آشنا باشید بیت کوین و اتریوم, شاید با آن آشنایی نداشته باشید ICO ها.

قبل از اینکه به جزئیات مربوط به ICO بپردازیم ، باید اطمینان حاصل کنم که شما درک درستی از فناوری پشت ICO ها دارید – بلاکچین و قراردادهای هوشمند. اگر قبلاً به درک خود از این دو فناوری اطمینان دارید ، در صورت تمایل از “مفهوم ICO“.

اگر برای مطالعه درباره ICO به اینجا آمده اید زیرا قصد سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده را دارید ، لطفاً بخاطر داشته باشید که این کار فقط در یک مبادله قابل اعتماد!

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

ICO چیست: بلاکچین

یک بلاکچین بیت کوین یا ارز رمزنگاری شده دیگری نیست. ارزهای رمزپایه از بلاکچین استفاده می کنند. به بیان ساده ، یک بلوک است گروهی از معاملات. زنجیره گروهی از بلوک ها است که به یکدیگر متصل می شوند. این دو کلمه را کنار هم قرار دهید ، و آن را دارید – بلاکچین.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

تمام این بلوک ها در فرم زنجیره ای به هم متصل شده اند یک پایگاه داده عمومی. این پایگاه داده عمومی است زیرا با صدها یا حتی هزاران رایانه مشترک است. ما می توانیم این رایانه ها را به عنوان سرورهای پایگاه داده بلاکچین در نظر بگیریم.

ICO چیست: چگونه برنامه های غیرمتمرکز کار می کنند.منبع: steemit

(به این رایانه ها گره گفته می شود).

هرگونه تغییر در پایگاه داده باید انجام شود بیش از 51٪ از گره ها تأیید شده است. اگر تأیید نشوند ، نمی توان تغییر ایجاد کرد. این کار هک کردن پایگاه داده را بسیار دشوار می کند زیرا شما باید بیش از 51٪ از گره ها را هک کنید و گره ها به طور معمول متعلق به افراد و شرکت های مختلف هستند..

این اثر نامیده می شود عدم تمرکز – به معنی ، پایگاه داده در یک مکان واحد ذخیره نمی شود ، بلکه به جای آن در بسیاری از مکان های مختلف ذخیره می شود.

هنگامی که ما در مورد “تغییرات” پایگاه داده صحبت می کنیم ، این موارد است معاملات داده ها. برای مثال در مورد بیت کوین ، این معاملات بیت کوین است – افرادی که بیت کوین را به افراد دیگر منتقل می کنند.

(برای اطلاعات بیشتر در مورد فناوری بلاکچین ، مقاله ما را بخوانید "Blockchain توضیح داده شده است" راهنما.)


اکنون ، به بخش بعدی فناوری که ICO استفاده می کنند ، می پردازیم.

نشانه ها & قراردادهای هوشمند

تراکنش هایی که در پایگاه داده اتفاق می افتد فقط به این محدود نمی شوند تراکنشهای مالی مانند موارد موجود در بلاکچین بیت کوین. در عوض ، آنها می توانند هر چیزی باشند که دارای ارزش باشد.

به عنوان مثال ، ارزش معامله می تواند باشد یک خانه یا سهم یک شرکت. مطمئناً نمی توانید از نظر فیزیکی خانه یا سهم یک شرکت را در بلاکچین قرار دهید. در عوض ، شما نیاز دارید چیزی که ارزش خانه یا سهم شرکت را نشان می دهد.

نشانه ها

من شما را به دنیای خوش آمدید نشانه ها. نشانه ای برای نشان دادن ارزش چیزی ایجاد می شود. مثلا – یک خانه, برق, اعتبار فروشگاه, یا سهم یک شرکت.

این نشانه ها نمی توانند باشند مستقیماً به بلاکچین اعمال می شود, زیرا بلاکچین ها معمولاً فقط می توانند معاملات ارز رمزنگاری شده خود را پردازش کنند – مانند اتر در بلاکچین Ethereum و بیت کوین در بلاکچین بیت کوین.

در عوض ، نشانه ها باید باشند از یک برنامه استفاده کنید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

قراردادهای هوشمند

برنامه هایی که توکن ها استفاده می کنند نامیده می شوند قراردادهای هوشمند. با این حال ، آنها فقط مانند یک دسته کد به نظر می رسند. بنابراین ، برای استفاده توسط کاربران عادی ، توسعه دهندگان ایجاد می کنند dApps (برنامه های غیرمتمرکز).

شما می توانید dApps را به عنوان رابطی که هنگام استفاده از اینستاگرام یا توییتر مشاهده می کنید ، تصور کنید ، اما پشت اینستاگرام و توییتر مجموعه ای از برنامه های کدگذاری شده. این برنامه های رمزگذاری شده قراردادهای هوشمند است.

ICO چیست: قراردادهای هوشمند.

این قراردادهای هوشمند به دلایل بسیاری بی نظیر هستند. این دلایل شامل موارد زیر است:

 • آنها می توانند به طور خودکار معاملات را پردازش می کند؛
 • معاملات انجام می شود تحریک شده توسط شرایط خاص که در قرارداد هوشمند نوشته شده است.
 • این را تصور کنید: “هنگامی که پیتر 100 اتر را به عنوان قرارداد هوشمند پرداخت می کند ، آنگاه توکن خانه جان برای پیتر ارسال می شود”.
 • آنها از فناوری بلاکچین استفاده می کنند ، بنابراین شرایط قرارداد هوشمند قابل تغییر نیست.
 • بنابراین ، اکنون شما در مورد دو فناوری که ICO ها را به موفقیت امروز خود رسیده است ، می دانید. حال ، بیایید در مورد اینکه ICO چیست صحبت کنیم!

  مفهوم ICO

  ICO ها را می توان با آنها مقایسه کرد IPO ها. IPO یک پیشنهاد عمومی است – این اصطلاحی است که وقتی شرکت برای اولین بار سهام خود را به بازار سهام عرضه می کند ، استفاده می شود. پیش از آن سهام این شرکت خصوصی بود و سهام آن در دسترس عموم نبود. از این رو ، عرضه اولیه درک تفاوت بین IPO و ICO مهم است.

  وقتی شرکت ها خود را در بورس اوراق بهادار معرفی می کنند ، افراد و سایر شرکت هایی که به این شرکت ها علاقه مند هستند می توانند سهام شرکت را با قیمت مشخصی خریداری کنید.

  از این سهام می توان برای رای گیری درباره اقدامات خاصی که شرکت انجام می دهد استفاده کرد ، زیرا شما واقعاً صاحب جزئی شرکت شده اید! اگر شرکت عملکرد خوبی داشته باشد ، ارزش سهام آنها نیز به همین ترتیب افزایش می یابد و شما می توانید برای سودآوری در مرحله بعد آنها را بفروشید.

  ICO چیست: مفهوم ICO.

  ICO ها به اندازه IPO ها تمیز و تمیز نیستند. ICO ها را می توان وسیله ای برای سرمایه گذاری جمعی دانست.

  با یک ICO ، دریافت می کنید یک نشانه. این نشانه ها به شما هیچگونه اختیار طولانی مدت یا مالکیت پروژه را نمی دهند. آنها صرفاً وسیله ای برای پروژه برای جمع آوری سرمایه هستند.

  با این حال ، یک بار دیگر ، در صورت موفقیت پروژه ، ارزش رمز شما افزایش می یابد. بنابراین ، شما می توانید رمز را به بیش از آنچه که خریداری کرده اید بفروشید (اگر بخواهید ، یعنی).

  ICO ها چگونه کار می کنند?

  برای ساده سازی مفهوم اصلی ICO یا توضیح اینکه ICO بهتر چیست:

  ICO چیست: ICO ها چگونه کار می کنند.نحوه کار ICO | منبع: cleveroad

  اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده یا dApp خود را شروع کنید ، به آن نیاز خواهید داشت پول زیاد. برای دریافت این پول می توانید ICO را اجرا کنید. اگر افرادی به ICO شما علاقه مند هستند و فکر می کنند این پروژه خوب است ، می توانند رمز تو را با قیمت مشخصی خریداری کنند.

  این قیمت ها به طور معمول در تنظیم می شوند اتر (ETH) ، با این حال ، برخی از پروژه ها قبول می کنند بیش از یک ارز رمزنگاری شده – به طور معمول بیت کوین (BTC) و Litecoin (LTC).

  هنگامی که در یک ICO سرمایه گذاری می کنید ، ETH ، BTC ، LTC یا هر ارز مورد نظر برای پرداخت را به قرارداد هوشمند ICO ارسال می کنید. سپس این قرارداد هوشمند مقدار توکن هایی را که برای آن پرداخت کرده اید برای شما ارسال می کند.

  معمولاً دو دلیل عمده برای خرید توکن از ICO وجود دارد – به در آینده توکن را با قیمت بالاتر بفروشید, و به از توکن برای هدف خود استفاده کنید.

  نشانه ها معمولاً مزایایی مانند دارندگان توزیع ، سهمی از سود یا ویژگی های برتر را به دارندگان این رمز ارائه می دهند.

  از برخی نشانه ها می توان برای خرید موارد موجود در برنامه پروژه هنگام ایجاد استفاده کرد – این نوع نشانه ها به عنوان نشان های سودمند شناخته می شوند.

  چگونه سرمایه گذاران می دانند در کدام ICO ها باید سرمایه گذاری کنند?

  فقط به دلیل خوب بودن ایده ، به این معنی نیست که پروژه خوب خواهد بود!

  یک ایده می تواند واقعاً خوب به نظر برسد ، اما پس از جمع آوری سرمایه ، کاملاً شکست می خورد. متأسفانه درست است حتی مواردی وجود داشته که ICO کاملاً کلاهبرداری بوده است! بنابراین ، اکنون که فهمیدید ICO چیست ، اطمینان حاصل کنید که هنگام تحقیق در مورد ICO, شما مراقب باشید.

  سرمایه گذاران معمولاً به موارد زیر توجه زیادی خواهند داشت:

  1. رقابت: آیا پروژه رقبایی دارد؟ اگر اینگونه است ، آنها متفاوت با رقبای خود چه می کنند?

  2. تیم: تیمی که روی پروژه کار می کند چه کسانی هستند؟ آیا آنها زمینه های مناسب و مناسبی دارند؟ آیا آنها قبلاً روی پروژه های مشابه کار کرده اند?ICO چیست: رهبری Bitdegree.

  3. استفاده از وجوه: چگونه آنها از پولی که از ICO خود جمع می کنند استفاده می کنند?ICO چیست: تخصیص بودجه Bitdegree.

  4. نقشه راه: آنها قصد دارند چه کار کنند و چه مدت طول می کشد تا آنها طول بکشد?ICO چیست: نقشه راه Bitdegree.

  5. نشانه ها: چند علامت وجود خواهد داشت؟ قیمت هر نشانه چقدر است؟ چه تعداد نشانه در ICO فروخته می شود و چه تعداد برای چیزهای دیگر نگهداری می شود?ICO: توزیع رمز Bitdegree چیست.

  گزینه دیگر می تواند استفاده از باشد یک برنامه تماشای ICO. مشاغل جداگانه ای وجود دارد که وقت خود را به تحقیق ، بررسی ، طبقه بندی و پیگیری اخبار بازار در مورد ICO های مختلف اختصاص می دهند. یکی از این برنامه ها است Coinview – این به کاربران اجازه می دهد تا عملکرد ICO های مختلف را ردیابی کنند و عملکرد ارز رمزنگاری شده آنها را کنترل کنند.

  ICO چیست: Coinview.

  این س ofالات زیادی است ، من می دانم خبر خوب این است که شما به طور معمول می توانید بیشتر پاسخ ها را در جواب آنها پیدا کنید کاغذ سفید! نظرات در مورد پروژه و بررسی ها مهم است. با این گفته ، شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که نظر خود را انجام دهید. بسیاری از اطلاعات در اینترنت می توانند نادرست یا بر اساس احساسات باشند!

  “کاغذ سفید” چیست?

  دانستن اینکه ICO چیست تقریباً به اندازه درک اینکه چیست مهم است یک کاغذ سفید. کاغذ سفید سندی است که این ایده را ارائه می دهد که ICO برای آن پول جمع می کند. این جزئیات بسیار بیشتر از توصیفاتی است که در وب سایت ICO پیدا خواهید کرد.

  مواردی از این دست را پیدا خواهید کرد معماری سیستم, نیاز به ایده آنها (مشکلی که در حال حل آن است و غیره), موارد استفاده از رمز, داده های بازار, و پیش بینی رشد.

  همچنین اغلب لیستی از اعضای تیم ، سرمایه گذاران و مشاوران را مشاهده خواهید کرد. اگرچه ، این به طور معمول در خود وب سایت نیز نمایش داده می شود.

  ICO چیست: تصویب مقاله سفید.

  برای اینکه ICO باشد موفقیت آمیز, نیاز دارد خوب, سفید جامد کاغذ. اگر هرگز متوجه شدید ICO زنده است اما کاغذ سفید ندارد ، توصیه نمی کنم هیچ نشانه ای از آن بخرید.

  تعداد کمی از افراد مایل به سرمایه گذاری در پروژه ای هستند که دارای یک مقاله سفید خوب فکر نشده نیست.

  یک مقاله سفید خوب همچنین اطلاعاتی را در مورد هزینه وجوه ارائه خواهد داد. تمرکز باید بر روی بودجه ای باشد که برای رشد تجارت استفاده می شود و نه برای منافع شخصی. این مهم است!

  یک یادداشت دیگر

  همانطور که مشاهده می کنید ، بیشتر جوابهای مورد نیاز را از مقاله سفید ICO پیدا می کنید. با این حال ، شما باید تحقیقات خود را خارج از مقاله سفید و وب سایت ICO ادامه دهید.

  باید خوب بودن آنها را بررسی کنید جامعه خود را به روز نگه دارید. یک راه خوب برای این کار عضویت در گروه تلگرامی آنها است (در صورت داشتن یک مورد) یا مشاهده انجمن های آنها. از آنجا می توانید نحوه رسیدگی به س questionsالات ، نظرات و هر چیز دیگری را در این بین مشاهده کنید.

  نمونه ای از ICO موفق

  BitDegree اولین جهان است مبتنی بر بلاکچین بستر آموزش آنلاین با کسب استعداد فناوری. این پروژه حدود 32500 ETH را در هنگام فروش گسترده جمع آوری کرد و با موفقیت به سقف سخت رسید.

  مقاله سفید BitDegree بسیار دقیق بود و اطلاعات زیادی در مورد برنامه کاری پروژه با جزئیات کامل در مورد چگونگی آن داشت رمز BDG کار می کند و چه بودجه ای صرف می شود.

  ICO چیست: مقاله سفید BitDegree.

  برای اعضای تیم ، هرکدام سابقه کاملی داشتند و MVP ارائه شد.

  نقشه راه نیز مفصل است و جامعه با ارسال مطالب وبلاگ و پاسخ های انجمن به روز بود. همانطور که می بینید, جلب اعتماد جامعه مهم است. این قسمت اساسی از موفقیت بود – هیچ کس به افرادی که به آنها اعتماد ندارند پول نمی دهد.

  نتیجه

  حالا که می دانید ICO چیست, به خاطر داشته باشید که ICO جدید است ، به این معنی که مقررات بسیار کمی وجود دارد. بنابراین ، همانطور که قبلا ذکر شد, هنگام انتخاب ICO برای سرمایه گذاری باید همیشه مراقب باشید. انجام تحقیقات خود بسیار مهم است!

  شما باید درک کنید سازندگان پشت ICO و بازاری که ICO وارد آن می شود. همیشه توانایی آنها را برای ادامه کار مطالعه و در نظر بگیرید پروژه به موقع و با بودجه. درباره کارهایی که قصد دارند با وجوهی که دریافت می کنند انجام دهند و بدانید از نقشه راه آنها استفاده کنید ببینم چه زمانی می گویند پروژه شان راه اندازی می شود.

  نحوه راه اندازی ICO?

  اگر در حال ایجاد ICO هستید و در آن سرمایه گذاری نمی کنید ، باید بدانید که چگونه سرمایه گذاران ICO را تحقیق می کنند. شما باید درک کنید که آنها باید همه مواردی را که ذکر کردیم مشاهده کنند – در غیر این صورت به ICO شما اعتماد نخواهند کرد.

  شما نیاز دارید انجمن خود را به روز نگه دارید, با احترام با آنها رفتار کنید, و اطمینان حاصل کنید که پروژه شما می تواند آنچه را که می گوید انجام دهد. همیشه مطمئن شوید که می توانید پروژه خود را به موقع تحویل دهید ، و هیچ وقت دروغ نگو.

  اگر ، به دنبال راهی دیگر برای سرمایه گذاری در بازار رمزنگاری (و فناوری ساخته شده بر آن) هستید و قصد دارید روی خرید برخی از سکه های رمزنگاری, مطمئن شوید که این کار را انجام می دهید از مبادله مطمئن! بینانس و Coinbase دو گزینه عالی هستند.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector