Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین: Ins and Outs

با پیشرفت سریع دنیا به همان سرعتی که هست ، همگام شدن با فناوری روز به روز دشوارتر می شود. بیست و سی سال پیش ، “اینترنت” هنوز یک موضوع مرموز و ترسناک بود. امروزه ، احتمالاً بسیاری از ما نمی توانستیم روزی را بدون آن تصور کنیم. و اگر تمام آن سال ها سرمایه گذاران می پرسیدند “چگونه باید در نفت سرمایه گذاری کنم؟” ، اکنون به نظر می رسد مردم تعجب می کنند که چگونه در بلاکچین سرمایه گذاری کنند.

اگر همین الان سرمایه گذاری در بلاکچین می کنید – در همان لحظه – چگونه این کار را انجام می دهید؟ خوب ، اگر ایده ای ندارید (یا شاید در حال انجام تحقیقات اضافی هستید) – به جای درست آمده اید!

بلاکچین می تواند یک موضوع دشوار باشد ، بنابراین ما سعی خواهیم کرد آن را کند کنیم و از همان ابتدا شروع کنیم. ما تعاریف اساسی را که باید مطابقت داشته باشد ، پوشش خواهیم داد – سپس مستقیماً وارد سهام و سرمایه های فناوری بلاکچین خواهیم شد.

مقدمه – همه چیز درباره بلاکچین

بنابراین ، بیایید از بالا شروع کنیم. اگر این راهنما را می خوانید ، احتمالاً می دانید که بلاکچین چیست. اما فقط برای اطمینان ، بیایید یک مرور سریع داشته باشیم.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

بلاکچین در ساده ترین شکل خود لیستی از اطلاعات است که همیشه در حال رشد است. این اطلاعات از ساخته شده است بلوک – همه این بلوک ها با استفاده از رمزنگاری بهم متصل می شوند. آنها حاوی اطلاعات مختلفی هستند – مهر زمان ، رمزگذاری خاص و از همه مهمتر برای یک علاقه مند به رمزنگاری – اطلاعات مربوط به معاملات مختلفی که در داخل اتفاق می افتد.

بلاکچین به دو طرف (که معامله بین آنها اتفاق می افتد) اجازه می دهد از شخص ثالث اجتناب کنند – بیشتر اوقات بانک نیست. داده های معامله در داخل بلوک هایی رمزگذاری شده است که اصلاح و دشواری آنها کاملاً دشوار است.

از سال 2014 ، بلاکچین 2.0 به وجود آمده است. این نسخه پیچیده تری از نسخه قبلی آن است – بلاکچین 2.0 به کاربر اجازه می دهد قراردادهای هوشمند پیچیده تری ایجاد کند ، که به نوبه خود امکان معاملات امن تر و بهینه تر را فراهم می کند.

سرمایه گذاری در بلاکچین

سلب مسئولیت: قبل از انجام هر نوع سرمایه گذاری ، همیشه باید با یک متخصص مالی یا مشاور مشورت کنید. هر نوع معامله یا سرمایه گذاری که انجام دهید کاملاً در معرض خطر شماست.

اکنون که این کار را از سر راه برداشته ایم ، می توانیم مستقیماً به سرمایه گذاری بپردازیم.

اول از همه ، چرا کسی در بلاکچین سرمایه گذاری می کند؟ این س enoughال به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، اما دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود مردم پول خود را به دست رمزگذار بگذارند.

شرکتهای بزرگ تمایل به پیشگامی در زمینه سرمایه گذاری در بلاکچین دارند. بیشتر این شرکت ها در ایالات متحده مستقر هستند – تنها پنجمین سرمایه گذار بزرگ از پکن ، چین (Node Capital) است.

دلایل زیادی افراد برای سرمایه گذاری در بلاکچین دارند. برخی آینده درخشان را در دنیای رمزنگاری می بینند – این افراد تمایل دارند فکر کنند که ارزهای رمزپایه راهی برای پیشبرد هستند و در نهایت ، آنها انواع دیگر ارزها را به طور کلی از بین می برند.


برخی دیگر بیشتر جنبه مالی موضوع را به خود جلب می کنند – ارزهای رمزپایه تمایل به نوسان زیادی در قیمت دارند. رمزنگاری یک روز خاص ممکن است ارزش یک سنت را داشته باشد ، سپس یک شبه به سرعت افزایش یابد. این نوع سنبله ها اغلب جوامع رمزنگاری را در سراسر جهان به هم می ریزند – مقالات بی شماری درباره این موضوع صحبت می کنند و مثال هایی می زنند که چه مقدار پول باید برای سرمایه گذاری در بیت کوین سرمایه گذاری می کردید؟.

باز هم می توان به دلایل مختلفی برای سرمایه گذاری در بلاکچین فکر کرد. اما وقتی سرانجام تصمیم گرفتید قلک خود را خالی کنید و با عجله به نزدیکترین غرفه تجارت Blockchain بروید ناگهان متوجه می شوید که چنین چیزی وجود ندارد.

بنابراین … چگونه می توان در بلاکچین سرمایه گذاری کرد?

روش شماره 1 – سهام

سهام احتمالاً یکی از رایج ترین افکاری است که وقتی شخص می خواهد بفهمد چگونه در بلاکچین سرمایه گذاری می کند ، به ذهنش خطور می کند. و برای یک دلیل خوب!

اگر به سرمایه گذاری در بلاکچین فکر می کنید ، سهام مکان خوبی برای شروع است. اکنون می خواهم در مورد سه مکان خوب برای شما صحبت کنم که ارزش سهام آنها را دارد وقتی صحبت از سهام فناوری بلاکچین می شود.

360 Blockchain Inc

360 Blockchain Inc احتمالاً یکی از اولین بنگاه هایی است که هنگام فکر کردن در مورد چگونگی سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین به ذهن شما خطور می کند.

طبق وب سایت رسمی آن ، ماموریت 360 Blockchain این است که فناوری های بلاکچین را با سرمایه خود تقویت کند تا بهترین فرصت را برای سهامداران خود ایجاد کند. آنها در کانادا مستقر هستند و امروزه یکی از معدود شرکتهای مستقر در CSE هستند که درآمد سالانه خود را برای نمایش عمومی ارسال می کنند.

نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین - نمودار بلاکچین

آنچه 360 بلاکچین را به عنوان یک شرکت منحصر به فرد می کند این است که آنها به طور انحصاری در بلاکچین سرمایه گذاری می کنند. نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید اگر در مورد چگونگی سرمایه گذاری در بلاکچین فکر می کنید و به نظر می رسد این شرکت مناسب شماست این است که آنها همچنین بر سرمایه گذاری در فناوری هایی که از بلاکچین به نوعی روش های جدید مبتنی بر نوآوری استفاده می کنند تمرکز دارند..

در بالا من اطلاعات سهام 360 Blockchain را در 6 ماه گذشته آورده ام. همانطور که از نمودار مشاهده می کنید ، این شرکت در رکود جزئی قرار دارد. این اصلاً عجیب نیست اگر این نکته را در نظر بگیرید که طی چند ماه گذشته ، بیشتر قیمت ارزهای رمزپایه پایین ثبت شده است.

به طور کلی ، اگر به فکر چگونگی سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین هستید ، 360 Blockchain Inc ارزش بررسی دارد. حتی اگر سهام آنها در حال سقوط است ، احتمالاً خوب است که مراقب آنها باشید – هرگز نمی دانید چه موقع دوباره پشتیبان گیری می شوند.

IBM

IBM دارندگان فناوری بلاکچین آنها هستند که ادعا می کنند از آن برتر هستند. این شرکت برای کمک به توسعه و پیشرفت نسخه های قبلی بلاکچین به پروژه Hyperledger پیوست (پروژه ای منبع باز مشترک که هدف آن توسعه بیشتر دفترهای مبتنی بر بلاکچین است)..

نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین - سهام عادی IBM

این شرکت تأکید می کند که فناوری بلاکچین آنها چقدر برای کسب و کارها عالی و سودآور است. آنها اخیراً نسخه آزمایشی بلاکچین را به عنوان بستری برای بانکها به نمایش گذاشته اند. بدیهی است که IBM نسبت به آنچه انجام می دهند جدی است و آنها واقعاً به آینده بلاکچین اعتقاد دارند – به هر حال ، کل مدل تجاری آنها براساس آن است.

من یک نمودار سهام برای شما اضافه کرده ام تا ارزش سهام شرکت را از شش ماه گذشته بهتر ببینید. از نمودار کاملاً مشهود است که IBM در مورد مدل تجاری خود جدی است و برای اثبات آن شماره هایی را بدست آورده است.

به طور خلاصه ، IBM تصمیم گرفته است تا با فناوری بلاکچین خود انقلابی در تجارت ایجاد کند. اگر آنها این سرعت را حفظ کنند ، ممکن است ارزش داشته باشد وقتی به چگونگی سرمایه گذاری در بلاکچین فکر می کنید ، نگاه کنید.

Hive Blockchain Technologies

Hive Blockchain Technologies (از این مرحله به بعد: Hive) کاملاً یک انتخاب معمول در هنگام فکر کردن در مورد چگونگی سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین است. همانطور که خود آنها بیان کردند ، Hive “در حال ایجاد پلی از بخش بلاکچین به بازارهای سنتی سرمایه” است (hiveblockchain.com/corporate).

این شرکت در حال حاضر چهار بخش (دو در ایسلند و دو بخش دیگر در سوئد) را اداره می کند. این بخشها در درجه اول برای استخراج Ethereum استفاده می شوند. Hive به این واقعیت که آنها سعی می کنند با محیط زیست سازگار باشند بسیار افتخار می کند. این شرکت بخشهای خود را در حوزه قضایی خنک بنا کرده است تا تأثیرات ماشین های اصلی خنک کننده بر محیط زیست را به حداقل برساند.

نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین - نمودار فناوری های زنجیره بلوک Hive

Hive به ایجاد و توسعه زیرساخت های بلاکچین اختصاص داده شده است. آنها در تلاشند تا با مشارکت با Genesis Mining Ltd. و استخراج ارزهای رمزپایه 24/7 به این مهم دست یابند. در زمان نگارش این مقاله ، این شرکت فقط در حال استخراج Ethereum است. با این حال ، آنها همچنین به دنبال توسعه استخراج بیت کوین هستند.

همانند 360 Blockchain ، قیمت سهام Hive نیز مدتی است که پایین آمده است. بازهم ، این معنا پیدا می کند که به قیمتهای اخیر Ethereum (ارز رمزنگاری شده شرکت) نگاه کنید.

اگرچه سهام Hive در حال سقوط است ، اما احتمالاً ارزش این را دارد که برای این شرکت سرمایه گذاری طولانی مدت داشته باشید. Hive سرمایه گذاران و مشاوران بزرگی در کنار خود دارد. این ممکن است باعث شود در هر لحظه اوضاع به سمت مثبت تبدیل شود برای افرادی که به دنبال چگونگی سرمایه گذاری در بلاکچین هستند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

روش شماره 2 – ارزهای رمزپایه

اگر به سرمایه گذاری در بلاکچین فکر می کنید ، اما سهام مورد نظر شما نیست ، بهترین گزینه (و متداول ترین) بعدی خرید ساده ارزهای رمزپایه است.

بله ، جدی هستم.

اگرچه اغلب افرادی که در مورد چگونگی سرمایه گذاری در بلاک چین فکر می کنند نادیده گرفته می شوند ، این روش بسیار محبوب است. حتی اگر افراد جوامع ارزهای رمزنگاری شده معمولاً به دلایل دیگر (به عنوان مثال تجارت) رمزنگاری می کنند ، این یک روش کاملاً معروف برای سرمایه گذاری در بلاکچین است.

من قصد دارم در مورد سه ارز رایج در ارزهای رمزنگاری شده به شما بگویم ، فقط برای اینکه شما تصویری واضح تر از آنچه که من صحبت می کنم داشته باشید. شاید هنگام ورود به سرمایه گذاری در بلاکچین ، این نقطه ورود شما باشد.

بیت کوین (BTC)

بیت کوین احتمالاً شناخته شده ترین ارز رمزپایه موجود است. این سکه OG در نظر گرفته می شود ، که بیش از هر سکه دیگری در تجارت خود را حفظ کرده است.

بیت کوین هزاران و هزاران علاقه مند و سرمایه گذار دارد. این رمزنگاری در طول سالها به لطف بدنام بودن و – به نظر می رسد – یک شبانه وارد جریان اصلی شده است ، افراد زیادی را تشکیل داده است.

نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین - نمودار قیمت بیت کوین

از نمودار ارائه شده در بالا مشخص است که بیت کوین در این مرحله روند نزولی دارد. با وجود این واقعیت ، بسیاری از مردم هنوز از صمیم قلب به آینده سکه اعتقاد دارند. این ممکن است یکی از عوامل اصلی ظهور مجدد این Crypto باشد.

اتریوم (ETH)

یکی دیگر از ارزهای رمزپایه بسیار محبوب ، Ethereum مقام دوم بازار را در کنار بیت کوین به خود اختصاص داده است. درست مثل اینکه مدعی است ، Ethereum یک ارز رمزپایه بسیار محبوب و شناخته شده در دنیای رمزنگاری است.

کیفیت مطلوبی که ETH دارد این است که بسیاری از استارت آپ ها و ایده های جدید مبتنی بر شبکه آن هستند. BAT (نشانه توجه اساسی) مثال خوبی در این مورد است. به همین دلیل ، بسیاری از مردم تصور می کنند که Ethereum روزی در رتبه بندی موقعیت بازار از بیت کوین پیشی خواهد گرفت.

Ethereum همان داستان ارزهای رمزنگاری شده همکار خود را دارد – مدتی است که قیمت آن پایین آمده است. این ممکن است به دلیل عوامل مختلفی باشد ، اما یک چیز قطعی است – ETH در این سقوط تنها نیست.

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، Ethereum تا به امروز از پیروان قوی برخوردار است که به آینده این رمزنگاری اعتقاد دارند. اگر به این فکر می کنید که چگونه در بلاکچین سرمایه گذاری کنید ، احتمالاً خوب است که این سکه را فراموش نکنید.

Ripple (XRP)

یکی دیگر از ارزهای رمزپایه بسیار محبوب ، Ripple مدت زمان زیادی است که پا برجا مانده است. این شرکت توانسته است با رمزنگاری های بزرگتر و معروف تر در بازار همگام شود.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود افرادی که قصد سرمایه گذاری در بلاکچین را دارند ، توجه خود را به Ripple معطوف کنند ، قیمت آن در بازار است. از زمان نوشتن این مقاله ، قیمت هر XRP 288 دلار است. این باعث می شود سکه در بین افرادی که ممکن است بودجه زیادی برای سرمایه گذاری در اختیار نداشته باشند بسیار محبوب است ، اما هنوز هم می خواهند وارد دنیای سرمایه گذاری رمزنگاری شوند.

ریپل از ابتدای سال 2018 در حال کاهش است. البته لازم به ذکر است که روند خرابی این سکه بسیار ثابت و بدون هیچ گونه جهش ناگهانی و غیرمنتظره ای انجام شده است..

با توجه به اینکه XRP به دلایل مختلف همیشه در اخبار قرار می گیرد ، گفتن اینکه این سکه ممکن است در آینده شروع به صعود به سمت بالا کند ، چیز دیوانه ای نیست.

روش شماره 3 – استارت آپ ها

اگر به اندازه دو روش دیگر واضح نیست ، اما اگر در مورد چگونگی سرمایه گذاری در بلاکچین فکر می کنید ، این روش بسیار محبوب است.

در طول سال های اخیر ، استارت آپ های زیادی وجود داشته اند که با ایده ها و اهداف ابتکاری خود ، جهان را شگفت زده کرده اند. بسیاری از آنها یک چیز ساده و مشترک داشتند – زنجیره بلوک.

وقتی می خواهید در بلاکچین سرمایه گذاری کنید ، همیشه نگاه خود را به سمت استارتاپ هایی که در اطراف فناوری بلاکچین ساخته شده و متمرکز شده اند داشته باشید. یک مثال خوب برای این مورد BAT قبلی است (نشانه توجه اساسی).

این رمز در اطراف شبکه Ethereum ساخته شده است. در حال حاضر در مرورگر Brave کار می کند اما در حال گسترش است. هدف BAT از بین بردن کل تقلب هایی است که بین ناشران ، تبلیغ کنندگان و کاربران اتفاق می افتد.

این واقعاً یک پروژه بلند پروازانه است ، اما تیم BAT سخت کار کرده و نتایج قابل توجه است!

این فقط نمونه ای از راه اندازی مبتنی بر بلاکچین است. با کمی حفاری ، می توانید با پروژه های مختلفی روبرو شوید. چه کسی می داند – شاید یکی از آنها دقیقاً همان چیزی باشد که شما بدنبال آن بوده اید?

چگونه می توان در بلاکچین سرمایه گذاری کرد؟ – نتیجه

بلاکچین (و ارزهای رمزپایه ای که در اطراف آن مستقر هستند) در حال تبدیل شدن به یک موضوع محبوب تر ، تقریباً اجتناب ناپذیر است. کاملاً طبیعی است که سرمایه گذاران به این موضوع روی آورده و شروع به کشف نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین می کنند.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای شروع سرمایه گذاری انتخاب کنید. در این آموزش ، من فقط سه مورد را به شما نشان داده ام – در صورت تمایل موارد زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

بنابراین برای پاسخ به سوال خطای “چگونه در بلاکچین سرمایه گذاری کنیم؟” ، می گویم که این به شخص و خواسته ها و نیازهای او بستگی دارد. همه متفاوت هستند ، و اگر تصمیم دارید به دنیای رمزنگاری بروید ، بهترین آرزوها را برای شما دارم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector